Új privát üzeneted érkezett!

Szilpa,
Aztán én is elküldtem Otykának. Remélem akkor tényleg megkaptaKép
Tényleg én még idén nem voltam szemésznél. Pedig lehet romlott... Na, hétfőn be is jelentkezem

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok lányok!
Most egy időre elköszönök tőletek (holnap fekszek be a kórházbaKép).
Mindenkinek jó pocakosodást addig is, aztán majd jelentkezünk ha történik valami. Páromat már megkértem e nemes feladatra! Kép
Aki jár a kórházban, és van ideje és kedve meglátogatni, akkor csörögjetek rám, és ígérem örülni fogok nektek! Kép
Na, megyek pihenek egy jót még itthon! Kép
Sziasztok!

Odex
39+3

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sancsi,

Az egyik barátnőm a második babáját várja és állítólag már a 12.héten érezte a mozgását. Ami végülis lehet, hiszen az UH-on én is láttam 'ugrándozni' az én bébimét. Biztos nagyon változó ki mikor érzi és én nem nagyon hiszek benne, hogy a súlyfölösleg vagy annak hiánya nagyban befolyásolná a dolgot.
Amúgy nálam a méhlepény a mellső falon tapad és lehet, hogy azért nem érzem vagy csak nagyon gyengén(ha az az egyáltalán, amit sejtek érezni :-( ).

Petra
19+6

petra73
 
 

 
 

Lyányok,
második babánál lényegesen egyszerűbb felismerni a mozgást. Csak aztán én meg azon idegeskedtem, hogy nem éreztem napokig. Bezzeg most hétvégén már mondtam Páromnak, hogy éjszaka arra kelek fel mocorog a pici lányunk...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok Lányok!

Új vagyok, holnap leszek 11 hetes. Egy kis tájékozódást szeretnék. Dr. Sztanyik László az orvosom. Milyen??? Van-e szülésznője??? Milyen a kórház, mire számítsak.
Írjatok priviben a profilban a címem. Köszönöm szépen:

Juca (zöldfül)

tjuca
 
 


Tjuca!
Üdv közöttünk! De jó!! 11 hetes! Akkor te még jó sokáig együtt lehetsz a piciddel! Én úgy szeretek terhes lenni, hogy már fáj, hogy el kell válnunk. Persze csak képletesen, mert utána is együtt leszünk, és én leszek neki az első egy jódarabig. Na mind1.
Az én dokim más. de a tiedről sok jót hallottam. Próbáld meg a másik topikban is a Margitos babáknál. Biztos van aki már szült nála!

Csajok, be vagyk sz@rva. Holnap kell befeküdnöm a kórházba 1 egész napra a cukor miatt. Még soha nem voltam kórházban, csak a születésemkor. Kép

De majd megnézem Odex-et.
Eddig semmi hír róla ugye?

Szilpa
28+4


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Hmmc, köszi a tippet. Kaptam Urtica Urens-t, Te hogyan szedted?

Eszti, nekünk is az Infacol vált be, de emellett is megküzdünk a hasunkkal, csak már nem ordít szerencsére :o)

Aranyhold, igen ez az, köszi. Azért gondoltam, hogy megpróbálom, mert aokat aludtam a babával magam mellett az elmúlt napokban, mindig az egyik oldalamon. Meg is lett az eredménye a cicim azon az oldalon becsomósodott és nem bírom kimasszírozni. Arra gondoltam, ennek oldásában is hátha segít.

Kriszti, eddig nekem is segített a párom, holnaptól viszont egyedül leszek. Sajna nem gyógyulok olyan gyorsan, ahogy szeretnék. Nem bírom sokáig tartani a picúrt. Mindegy, majd megpróbálok kreatív lenni.

Odex, ezúton is könnyű és gyors szülést kívánok, lehetőleg minél hamarabb, hogy ne fáradjál el nagyon a bentléttől.

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Zseppy!
Én is fel szoktam ébredni éjjel a pici mozgására! Főleg akkor rugdal intenzíven, ha nem tetszik neki a póz amiben aludni próbálok! Köszi a táblázatot, nagyon jó!

Szilpa! A 7pontos cukorra mész? Este sem engednek haza? Barátnőm is volt a cukra miatt, de őt hazaengedték.

Odexnek én is minden jót kívánok!

Petra! Kolleganőm is hamar megérezte a 2. babáját, de mondta a dokim, hogy volt olyan kismamája, aki még szoptatott, és arra lett figyelmes, hogy mocorog a bébi a pocakban. Kiderült hogy 12 hetes terhes! Kép

Szerintetek 32 hetesen el lehet még kezdeni az intimtornát? Vagy ne is próbálkozzak vele?

Tjuca! Üdv körünkben!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Tjuca,
Nem találtam emilcímet a profilodban. Nekem is Õ (volt) a dokim. Ha Neked is, akkor most már megnyugodhatsz, a lehető legklasszabb dokit találtad a környéken. Fogtál már kezet vele? Hát akkor megfogtad az Isten kezét:-))))))))))))

Viki
ccviki
 
 


Tjuca,

Sajnos nem láttom az e-mail címed (a kép nagyon jó). Én tavaly szültem a Dr. Úrnál. Ha gondolod és leírnád a címed, írhatok egy-két dologról.

Szia!
kriszti1
 
 


Sancsi!
De hazaengednek este, csak későn. Este 10-kor még van egy uccsó vérvétel, és utána jöhetek haza. Hát akkor meg élménybeszámoló, fürdés, és tuti, hogy utána hulla leszek, és be sem tudom kapcsolni a gépet. Majd csak szerdán. Ezért köszöntem el holnapra.

Sziasztok, és addig is jók legyetek! Kép

Odexnek kinyomtattam, amit azóta írtatok mióta elköszönt (1 nap! nem kell majd kisregényt olvasni, de biztos jól esik majd neki).

Szilpa
28+4


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocs, tényleg nincs a profilomban, megpróbálom belebűvészkedni. Az e-mail címem: jucitel@freemail.hu

Nagyon szépen köszönöm a leveleket. Látom itt már mindenki közelebb van a szüléshez, de leszek még én is szeniorKép

Mindenkinek nagyon drukkolok, hogy ne csak a várakozás legyen felejthetetlen, hanem a szülés és a babázás isKép

Juca
11+1

Viki nagyon aranyosak a gyerekeid, főleg a kislányod a mirrmurr frizujával. Ha ő a referencia, akkor már nyugodt vagyok!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Hát, túl lehet élni ezt a 7 pontos cukorvizsgálatot, de én most voltam életemben előszőr kórházban... Már rosszul vagyok előre attól a pár naptól, amit szüléskor ott kell töltenem. Kép

Odex jól van. Tegnap este még híre-hamva sem volt annak, hogy a kicsi lánykája ki akarna bújni. Így csütörtök reggel megindítják neki sajnos. Pedig jobb lett volna, ha magától indulbe. Szóval ennyi.

Látom, itt nem volt nagy mozgás.

Otyka? Zseppy?
Mi van veletek?

Szilpa
28+6


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hello

Épp kérdezni akartam, h mi van veled Szilpa? Kép
De látom túl élted. S mikor lesz eredmény?

Bővítettem a táblát, elküldtem mindenkinek Kép

Velem semmi extra, holnap megyek doki bácsihoz, kedden pedig 4d-s UH-ra.

Zseppy?

27+1

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Juca,

Sztanyik dr. az ász!!!! Emberileg, szakmailag...

Ha újrakezdeném is, csak vele tenném... vele is fogom Kép

Baba
baba76
 
 


Otyka

Mail ment
eszti2
 
 


Otyka!
Holnap reggel 8-fél 9 körül kell betelefonálni a dokimnak, hogy mi az eredmény, és majd ő mond valami okosat. Ha minden oké, akkor holnap megcsinálják a zárójelentést is, amiért még be kell mennem.
Mikor mész holnap?D-s UH? Húúú de izgi. Már én is mennék. Majd valamikor hó végén akarok a Kárpát u.-ba menni. Nem tudjátok, h mennyivel előtte kell bejelentkezni?

Szilpa
28+6


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Egyre megyek szokas szerint Kép Ha akkor ott leszel, összefuthatunk Kép Én a párommal leszek. Fehér gatyában, pólóban, s egy szürke bokáig érő kardigánban.
Én épp ma jelentkeztem be (vagy tegnap? Kép ). De még a héten is lett volna időpont. Úgyhogy ne aggódj Kép

Eszti2
Nem kaptam meg az emilt. Nekem küldted? Kép

pussz
27+2

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok,
Tegnap ügyeket intéztem, ma meg az ovival állatkertbe mentünk. Pici fiam már tegnap este rágta a fülem, hogy anya gyere velem...

Szilpa,
Remélem minden okés lesz. Én is hasonlóan vagyok a kórházakkal, de hidd el az teljesen más szitu lesz. Ott lesz a Manócskád és vele leszel elfoglalva.

Szilpa, Otyka
Holnap megpróbálok eljutni az aquanatal-ra. Utána beszámolok róla...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Igen Otyka, elvileg Neked küldtem, benne a különböző adatokkal
Nálam elküldöttként jelenik meg, akkor megpróbálom mégegyszer.
Puszi
Eszti
eszti2
 
 


Eszti
Megérkezett, bele is tettelek Kép

Zseppy
Alkalmanként annyi, vagy havi? gondolom alkalmankéntKép

A tábla Esztivel bővítve elküldésre került

27+2

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Köszönöm

Puszi
eszti2
 
 


Sziasztok!

Betelefonáltam a kórházba, h milyen lett a 7 pontos cukorvizsgálat eredményem. most itt bőgök. Kép Ugyanolyan sz@r lett, mint diéta előtt. Kép Most mégjobban csökkentették a diétát, hétfőn megint bent kell lennem, és ha erre sem megy lejjebb, akkor inzulinozni akarnak. Hát ez teljesen paffra tett. Kép Csak nem értem, hogy amikor nem diétáztam, akkor is ilyen szar volt az érték. Kép Meg a másik csaj, akivel bent voltam, ő méri otthon az apósa cukormérőjén (ami apósnak stimmelt a kórházi mérésekkel), és azon neki teljesen rendben volt 5,6-6 között, itt meg neki is ilyen magas lett, mint nekem (7,7-8 között). Kép Olyan furcsa ez. És azt ettünk bent, amit a kórház adott diétás kaja címen. Kb azt ettem ithon is. Mintha nem lenne elég bajom. Kép A párom is hiányzik. Kép

Szóval kivagyok rendesen. Kép

Szilpa
29!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa,
Ne izgulj!!! Lehet tényleg a kórház is hatással volt ám. Tudom ez most nem segít, de hétfőn próbálj meg úgí bent lenni, hogy nem idegeskedsz. Már előző nap is hangolodj, de ne úgy, hogy idegeskedsz mi lesz!

Sajnos nem megyek ma sem tornázni. Képzeljétek valamitől (Cora WC?) sikerült összeszednem egy jó kis folyást. Nem szeretném a medencével sem a saját, sem mások "állapotát" rontani. Szerintem az antibiotikum kúra utóhatásai érvényesülnekKép

Meg, ami kiakasztott, hogy beszart a porszívónk. Hazajön Párom megyünk és veszünk, mert az állatok miatt leglább minden másnap kéne porszívózni. Meg kényelmesebb is, mint a sperű.

Holnap megyek a kórházba az eredményeimért. Felnézek Odexhez. Remélem nem zavarok, ha tényleg ma szült. Előtte küldök Neki SMS-t.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Hello

Nekem sincvs valami fényes napom. Közölte a doki, h lehet sokkal bonyolúltabb lesz a műtét, mint azt gondoltuk, s nem biztos, h meg tudják csinálni császár után Kép

Szilpa
Sajnálom, h nem lett jó az eredmény, de azért fel a fejjel, hétfőn biztos jobb lesz. Kép

Zseppy
Nem mehetek semmilyen tornára Kép beszéltem a doki bácsival, s nem engedi. Kép Oedig jó lett volna. Nem tudtam ma találkozni Odex-el, akkor már a szülőszobán volt. De nem írt semmi mást.

pussz
27+2

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Zseppy!
Köszi!
Bár én nem éreztem már délutánra odabent, h ideges lennék a kórház miatt. Hát majd vasárnap hangolódhatok újra Kép

Nem biztos, h elkaptad valahonnan ezt a folyás dolgot. Elég, ha antibiotikumot szedtél!

Sajnálom a porszívót. Pont ilyenkor, amikor annyi minden másra lehet költeni! Milyen állatotok van/vannak?

Odexet üdvözlöm. Majd adj hírt róluk, hogy mi volt-hogy volt!! Ha hétfőn még bent lesz valamilyen oknál fogva, akkor meglátogatom. Bár inkább ne legyen bent, mert akkor azt jelenti, hogy egészségesek, és semmi baj nincs.

Szilpa
29


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Megkaptátok Odex üzenetét?

Megszületett Aisa 15.50-kor, 48 cm-el, 2,5kg-al. Kép Mindketten jól vannak

Bocs, ha az APuka szerette volna leírni Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok

Szilpa, sajnálom hogy ilyen rossz lett az eredményed, de kitartás, fel a fejjel!!!És ne izgulj a kórház miatt, tényleg igaz, ha ideges vagy és rágódsz rajta, csak rosszabb lesz.Ne aggódj!Puszi

Odexnek hatalmas GRATULA!!!Sok boldogságot Nekik és várjuk a beszámolót!!

Mi túl vagyunk Ancsival az első oltáson, szegényt annyira sajnáltam mikor megszúrták!

Puszi
Eszti
eszti2
 
 


Odexnek gratula!

Szilpa!
Én is csak azt tudom mondani amit mások, de gondolom nem egyszerű nem idegeskedni! Én szerintem életem végéig azon fogok izgulni, nehogy valami baja legyen a gyermekemnek a vegyszerektől, bár nekem minden leletem jó volt.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Otyka!
Én nem kaptam üzit Odex-től. De szerintem örült, ha egyikünknek írt. Direkt felírtam neki mindenki tel.számát, hogy egyvalakit értesítsen.
Egyébként bocsi, ha lemaradtam, de miért kell téged műteni? Sajna-sajna-sajna... Kép

ODEX!!!!!!!!!!!!!!!!
HATALMAS GRATULA AISÁHOZ!!!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép
Ügyesek vagytok mindketten. Persze apának is gratula!! Hiszen ő is főszereplő!! Kép

2,5 kg? Nem picike? Bár a 48 cm az elég jó.

Otyka! Eszti2! Sancsi!
Köszike mindenkinek.
Nagyon kikészültem. Egész nap sírtam. Kép
Képzeljétek, apu szerzett az egyik patikából (gyógyszertárak programját csinálja, meg szervízeli) egy kölcsön vércuki mérőt, meg adtak hozzá egy 50 db-os tesztcsík készletet, ami 3000 Ft, de nem kell kifizetnie, hanem majd ledolgozza. Úgy örültem neki. 10-14000 egy ilyen gép, plussz még a tesztcsíkok!! Ez egy olcsó 3000-ért!! De jobb így!!
Már uzsi után mértem is. Akkor 6,9 lett (ez még beleférne a 7-es határba), de a szervezetem még nem áll rá teljesen a csökkentett diétára, meg tiszta ideg is voltam egész nap, stb. Viszont a vacsi utáni!! Majd kiugrottam a bőrömből!! 5,1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép Kép
Már csak az a gond, hogy az itthoni méréseket nem fogadják el a kórházban. De remélem ezek után, h ezt kb. sikerül tartani, és a hétfői is jó lesz!4 Reménysugár!! Kép

Most meg már ezért bőgök. Kép Kép
Teljesen hülye vagyok. Kép
Úgy tűnik megint innom kell estére orbáncfű-teát. Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Fel a fejjel!!! Egy hős vagy, hogy ennyi mindent képes vagy végigcsinálni ezért a babóért!!!
Az eredmény majd mindenért kárpótol, és már csak alig 10 hét! Kép

Odexnek és családjának sok boldogságot kívánunk mi is!!! Még mindig szép neve van a picúrnak! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa,
Tényleg nyugi. És a sírás nem biztos, hogy az idegeskedéstől van. Én kedden este végig bőgtem, pedig már dirket komédiákat néztem a DVD-n. Még ha nevetni is akartam, akkor is sírás lett a vége. Ez a terheséggel együtt jár. Meg nekem még szülés után is volt vagy 6-8 hétig. KépKép

Odexnek átadom mindenki üzenetét. Remélem legalább egy köszönés erejéig kicammogKép Bár tudom első babó után tényleg mindeki rohamoz, úgyhogy nem akarom nagyon zavarni...Kép
Ha túl vagy az egészen komolyan viszek Neked egy hatalmas tábla milka csokitKép

Ma takarítottam és képzeljétek a csuklóm felett tiszta kiütés lett a kezem olyan 5 cm-es sávban. Cillit Bang-et használtam. Pedig kesztyűt is vettem felKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Látom Otyka már leírta a lényeget!Kép
Hajni már jól van! A szülés teljesen rendben zajlott, Hajni nagyon ügyes voltKép))Le a kalappal előtte! A lepény nem akart leválni, ezért el kellett őt egy kicsit altatni, míg megoldották a dolgot.
Egyébként 3 óra elteltével a saját lábán hagyta el a szülőszobát, és ment át a kórterembeKép
Aisával én eltöltöttem egy csomó időt a folyosón sétálgatva. Tündéri kislányKép

Köszönjük mindenkinek a gratulációkat, és hogy gondoltatok ránk!Kép

Szilpa! A 2,5 kilón mindenki meglepődött, főleg, hogy az utolsó UH-n 3100 grammra becsülték. Úgy látszik nem hibáztak rá. Egyébként 9-10 es az APGAR-ja. Szóval kemény kiscsajKép

Üdv,

GergőKép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hello

Gergő gratulálok Kép Úgy irígylem Hajnit, h minden rendben ment, s már túl van rajta. Kép Kép nincs?

Zseppy
Két napja én is bőgők, minden sz@aron elsírom magam. Már lassan nem merek emberek közé menni Kép

Szilpa
Van egy nagy cisztám. A ciszták cisztája. Ráadásul, most jól beparáztatott az orvos is.

pussz
27+3

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Hatalamas gratula Odexnek, és Aisának, és persze az apukának is!

Várjuk nagyon majd a képeket.

Kati és Attila

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Hajni, Gergő!

Gratulálunk a kislányotokhoz! Sok boldogságot kívánunk nektek!

Kriszti
kriszti1
 
 


Sziasztok lányok!!
Bocsí hogy csak igy ísmeretlenül betőrők ide de már jo pár napja figyelem ezt a topikot ugyanis Odexel én is kapcsolatba vagyok csak egy másik topikba,de mondta hogy csak ide fogja Gergö beirni a fejleményeket és hogy majd innen csemegézzek!Azért is irok ide hátha Gergő bepillant ide!!!

Gergő!!!
Nagyon gratula Aísához na és persze nem utolso sorba a bátor feleségedhez na jó neked is elvégre te is kellettél hozzá!!Tudom hogy most rossz amig nem jönnek haza de kitartás hétvégén talán kiengedik addig is pihend ki magad hogy tudj Hajninak segiteni!!Az első fürdetést nem ám másra bizní,csak ti hárman!!

Mégegyszer gratulálunk nektek mi elöbb kérjük a képeket!!Jőhet az email címünkre is!!!
Üdvőzlet!!!!
Andi és a család
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Illetve először Gergő,
Még egyszer nagy-nagy gratula... Nagyon ügyik voltatok mindketten. Persze a nagyobb részt Hajnni vitteKépKép

Meg vannak az eredmények. A vércukrom okés, de az előzetes tájékozodás szerint rengeteg (talán) vesehomok van a pisimben. Szóval egy picit el vagyok kenődve... Viszont aztán felmentem Hajnihoz.

Egyszerűen hihetetlen, hogy már most milyen jól néz ki, és ráadásul nem érzetem rajta egyáltalán, hogy fáradtságnak bármilyen nyoma lenne. Babót sajnos nem láttam, mert valszeg uh-ra vitték. Átadtam a hatalmas gratulációkat. Nagyon köszöni!!!! KépKépKépKépKép

Szilpa,
Hajni azt mondta valószínűleg hétfőn délután mennek haza. Szóval vár Téged még hétfőn...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy!
Köszi Kép Nagyon aranyos vagy. Biztos, h közrejátszik a terhesség is a sírásban, de tényleg kivagyok idegileg. Párom másfél hónapja "lelépett" félig-meddig (mert húz ám vissza, de mégsem tudja mit akar), + nálam jönnek ezek a hülye eü problémák + keresztapám haldoklik + még venni kéne pár dolgot, de nem tudom, h mikor kapok zsetont a TB-től(tuti nem 1.-én, mint a fizut eddig). Szóval eléggé összecsaptak a hullámok. Erre kiderül, h a cukor miatt sem elég a sima diéta, mert úgy is gázos vagyok. Szal K.O. Kép

Gergő!
Odex nagyon ügyes volt. Meg persze a kicsi lány, meg te is! Kép Örülök, hogy 9-10-es lett Aisa tesztje! Stramm kiscsaj.. Kép

Ok. akkor hétfőn délelött még megkukkantom mielött hazajön. Majd rácsipogok előtte.

Bocs, h így kifakadtam.

Szilpa
29+1


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">De a mai nap nem csak sírásból állt!!!! Kép

Képzeljétek el, mi történt ma velem!
Az unokatesóm már két hete szólt, h erre a mai délutánra ne csináljak programot, mert ő kitalált nekem a névnapomra meglepit. Oké. Délelőtt szétaludtam a fejem. Felkelni sem volt kedvem. Délután értem jött az én drága uncsitesóm, és tudjátok hova vitt? Elvitt engem 4D-s UH-ra. Kép Én majd csak hó végére terveztem. Nem is gondoltam, h ennyire "nagy" ajándékot tervez nekem. Kép Ez olyan sokba kerül. Neki 3 babája van, és erre rámkölt ennyi pénzt. Még dvd-t is íratott!! Kép Olyan boldog voltam, és még el is pityeredtem örömömben. Kép Tényleg olyanok vagyunk egymásnak, mint a testvérek. Kép Annyira meghatódtam. Kép És olyan gyönyörű kisfiam lesz!! Kép Bár jóval nagyobbnak számolta a gép, mint amennyi. Ebben csak az a meglepő, h eddig az összes UH a korának pont (könyv szerint) megfelelőnek mérte, most meg itt óriásbébit harangoznak be nekem!! Ettől parázok is rendesen a magas cukor miatt. De ma nagyon boldog lettem ettől. Kép Csak azt az egyet sajnáltam, hogy apja nem lehetett ott. Kép Úgy lett volna igazán kerek. De hát így is szép. Kép
Bocsi, ha ismétlem magam, de nagyon örülök neki. Igazán szép ajándék!

Szilpa
29+1</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Helló Lányok!

Hajni jól van továbbra is, de Aisa folyamatosan bukik. Azt mondják ez azért van mert kis súllyal született, és a kis szervezete a létfontosságú szervekre koncentrál, mint pl. agy, tüdő, szív stb. és a gyomor pedig másodlagos. Most intenzív megfigyelés alatt tartják, kap infúziót.
Hja, és ha még mindez nem lenne elég, van valami fertőzése is, amit még nem tudnak, hogy mitől van, de ha jól tudom, akkor antibiotikumot adnak neki.
Hajni még nem tudta sajna szoptatni,(nem engedik) de úgy tűnik, hogy teje van, vagy hát beindul neki, és ha már jobban lesz a pici, akkor tud majd szoptatni.

Így sajnos a hazahozatal is eltolódik. Jövő héten még biztos bent lesznek.

Ha van újabb hír, akkor jelentkezem.

Addig is, jó pocakosodást, és kitartást kívánok mindenkinek.

Bye

GergőKép

Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Gergő!!
Nagyon sajnálom hogy kapott valami fertőzést a baba de ha ez megnyugtat nálunk is volt ilyen és 2 napíg tartott,az viszont nem jo hogy bukik mert ha nem hizik vagy nem tartja a szül.sulyát bizony addíg nem jöhetnek haza!Hajni hogy víseli a korházat?Üzenem neki hogy kitartás és nyugi mert a baba megérzi rajta ha nyugtalan pihenjen sokat ott bent még lehet!!Nagyon aranyos a baba mint egy kis mano és milyen picí az enyémék voltak 3 kg.-ok és picik voltak és ő még annál is kisebb uristen most irigykedek mert nekem már nem lesz ilyen picím pedig olyan jo őket fogni!!Na jo vége az ábrándozásnak mennem kell az én 9 kilosomhoz mert éhes!!Millio puszi Hajninak és Aísának és gyönyörü ez a baba majd jőn a fiam udvarolni elvégre én is meg Gábor is sokat gyalogoltunk Szentiván-Vörösvár utvonalon!!!De erről még késöbb ráérünk beszélni!!!Puszi mindenkinekKépKépKépKép
Andi
Vendég
 


Gergő!

Nyugi, minden rendben lesz. Nagyon szép a kislányotok! Gondolj arra, nemsokára mindhárman együtt lesztek otthon.
kriszti1
 
 


Szia Gergő, Odex.

Sajnálom hogy ilyen gondok adódtak, de kitartás, üzenjük Hajninak is, biztos egy kettőre rendeződnek a dolgok és otthon lesznek!!Puszi Nekik!

Szilpa, sajnálom ha rossz dolgok történnek Veled. Olyan arin írtad le a 4d-s uh-ról a történetet, hogy itt pityeregtem a gép előtt, együtt örültem Veled.KépHa van kedved valamikor talizhatnánk, megismernénk egymást, és Ancsit is bemutatnám Neked, legalább egy kicsit dumcsiznánk.Persze csak ha van kedved..

Eszti
eszti2
 
 


Szilpa
Boldog névnapot, így utólag is Kép De ha voltatok 4d-n, hunn vannak a képek? Kép Kép Kép

Gergő
Ne aggódj minden rendben lesz.

pussz
27+4

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


miért nem találkozunk mindannyian?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka, én benne vagyok, ha elviseltek babásan is..Kép
eszti2
 
 


Csatlakoznék Otykához. És naná elviselünk babásan is. Tudod, mi most vagyunk abban a fázisban, hogy de jó lenne már a kezünkben tartani és hatalmasakat irigykedünk... Bár nekem van egy 5 éves lurkóm, de teljesen más egy pár hónapos Babó.

Szilpa,
Nem hagyjuk hogy elkenődj! Jól vettem az írásaidból, hogy már otthon vagy Te is. Én most gondolkodom, hogy kb. 2 hét múlva menni kéne 4d-re. Egyszerűen csodálatos nem? Én Gazembernél az első uh után csak ültem a kocsiban és sírtam...

Gergő, Hajni
Nem szabad idegeskednetek! Aisa jó kezekben van, meg Hajni is ott van mellette. Szóval kitartás. Ja, és csodálatos kislányotok van!!!!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Akkor meg kéne beszélni valamilyen időponot, nem?
Vagy valamiKép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?