Új privát üzeneted érkezett!

Nikcsi
Az otthonotokra büszke is lehetsz, mert tényleg nagyon szép. Illetve azt is hozzá kell tenni, hogy a fent említett munkákat pocakkal csináltad!

Bébicsősz
SAjnálom, hogy kudarcba fulladt a próbálkozásunk a normális kommunikációra. Kép
Azért az beszédes, hogy a horror a kedvenc műfaja! KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
Újra itt!

Otyka! Sajna nekem a Rennie nem vált be! Kb. 10 percig hatott, utána ugyanúgy égett a gyomrom! Sebaj! Ennyit megér az a csöppség! Kép

Lányok! Én nagyon butának érzem magam, de fogalmam sincs hogy mi az az EDA. Valaki felvilágosítana róla?

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Na, én is itt...

Otyka, Szilpa
Holnap valamelyikőtök jön a vizi tornára? Én megpróbálom összeszedni magam addigra!Kép
Most nekem egyébként a jéghiddeg és nagyon citromos tea jött be.

Katica,
na igen erről beszélek. Amikor van valami, akkor határozottan kezébe veszi a dolgot és Te úgy érzed maximálisan biztonságban vagyKép
Tejcsid van?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

 
 

Zseppy!!
Én nem megyek holnap, mert megyek fél 12-re UH-ra, ahol találkozhatok az én pici fiammal végre. Már nagyon várom.
Utána meg irány a védőnéni.

Szilpa
27+6


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Viki,

Én a következőket éltem át a szülésnél az EDA-val kapcsolatban.
Du.1/2 4- kor beadták, és én naivan azt gondoltam megy minden, mint a karikacsapás (hát nagyon nagyot tévedtem). Kb. 1/4 5 -5 - ig aludtam is. Úgy kb. 6 órakor mondta kedves Doktorunk , hogy mindjárt meglesz a baba. Kérdeztem, úgy kb. mikor (persze percre pontosan akartam tudni...), és akkor mondta, hogy 3/4 8 és 8 között. Mondtam a szülésznőnek, kérhetnék akkor még egy kicsit az EDA-ból, és már nem adtak. 19.50-kor Gergő megszületett. Tényleg eddig egyszer szenvedtem, csak akkor azon a délutánon, de mindenezt rögtön elfeledtette a Kis Drágám.
EDA nélkül nem tudom, hogy bírtam volna ki.

Baba76,
Teljesen igazad van. De hát mi vagyunk a csitri, elkényeztett anyukák szerinte, kár vele már leállni. Mondjuk, kiborított a másik topikba amikor így búcsúzott tőlünk kb: Éljenek boldogan, amíg meg nem halnak. Hirtelen lepadlóztam, de nem lehet rajta segíteni.

Kati, van tejed, tudod szoptatni a kicsit? Szegénynek fáj a hasa? Azért amikor tudsz pihizzél, még ha csak egy kis időre is.

Sziasztok!
kriszti1
 
 


Sancsi
Az EDA az epidurális érzéstelenítés rövidítése. Vmiféle érzéstelenítőt adnak úgy derékmagasságban a csigolyák között. Kicsit kellemetlen a szúrás, de szerintem egy áldás! Nekem legalábbis jelentősen megkönnyítette a dolgomat...

Katica
Hát én is csak azzal tudlak vígasztalni, hogy tudom, mit érzel (nálunk 35-ös fej mellett 37-es volt a mellkasa), és hogy az átélt fájdalom emléke hamarabb elhalványul, mint gondolnád! Kép
És persze, hogy a manócsak MINDENÉRT kárpótol!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Katica,
Pont az eltűnt méhszájad miatt nem adtak újabb érzéstelenítő adagot. Nem kockáztathatják, hogy a kitolásból semmit se érezz, mert akkor nem tudod hová is kéne nyomnod. Kép De gondolom ez utólag már teljesen mindegy. KépKép
myra
 
 


A fiamnak is 36-os volt a feje, a kitolás meg majd két óra. De nem a fej mérete miatt, meg nekem azért nem tűnt olyan hatalmasnak, főleg a többi baba mellett. Jó párnak sokkal nagyobbnak látszott a fejeKépEgyébként valahol olvastam egy értéket, asszem 34-37 az átlag.

Ahogy Cas írta, az Eda valóban áldásKép
Én egyet kaptam, többre nem lett volna idő, így a tolófájsokat teljesen jól éreztem. Sőt!

Ahogy eddig is írtam, mindenkinek ajánlom!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus
KÉT ÓRÁS KITOLÁS?! Hogyan élted túl?! Mi volt a baj, hogy ennyire sokáig tartott? (Vagy ez nem hosszú, csak én vagyok rosszul tájékozott?)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
nem volt künnyűKépKép
és ez az öt órás szülésből....
nagyon magasan volt a baba feje és sokáig nem fordult be úgy (a feje) a szülőcsatornába ahogy kellett volna. Meg nagyon szűk volt a szülőcsatorna, a bébikém sem segített semmit, olyan kis gyenge volt hogy úgy kellett belé "életet pofozni". És még ráadásul nagyon "érdekes fájásiam" voltak, mert ugyan élesen fájt, de csak gyenge összehúzódásaim voltak az oxi. ellenére is. (pedig emiatt kellett végig feküdnöm a terhességet)
Mivel az Eda teljesen kiment addigra, így a legenyhébb tolófájásokat is éreztem már... Az erősebbekről meg nem is beszélve.
Ennek ellenére azt mondom, hogy ha második is ilyen lesz akkor oké.Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Kati!
örülök, hogy a tejprobléma megoldódott! Kép

Én ma voltam a dokibácsinál: ctg rendben, szerencsére a vérnyomásom sem volt túl magas, bár én egy hete érzem, hogy zsong a fejem. Viszont a méhszáj semmi jelét nem mutatja, hogy valami készülődne odabent. Kép Ha hétvégéig nem történik semmi, akkor hétfőn reggel kell befeküdnöm, és már csak babával engednek haza. Ha 10-éig nem indul be a szülés, akkor zselével indítják. Van valakinek tapasztalata ezzel a zselés indítással kapcsolatban??
Szorítsatok, hogy hétvégén előjöjjön a baba, nem akarok kórházban feküdni..... Kép

Szilpa, minden rendben volt ma az uh-n???

Odex
39

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex
Én jövő héten megyek kórházba, ha gondolod meglátogthatlakKép
Tényleg már szerettem is volna szólni, h ha esetleg beindulna az akció, próbálj meg egy sms-t küldeni nekem. Kép

Zseppy
milyen volt? Én nem tudtam menni, mert még nem jött meg a fizum. Mennyi lesz egyébként a vizitorna?

26+2

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok!!

Repkedek!!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Minden oké, tökéletes babóm van Kép
Az UH-s dokinéni halálra dícsérte, hogy jó lenne, ha minden baba ilyen jól mutatná mindenét. Akkor soha semmi gondjuk nem lenne. Meg hogy milyen kis ügyes babóm van, mert teljesen oké az emésztőrendszere. (Na ez volt, amihez nekem nincs szemem. Én nem tudom, ezt hol kell nézni, de ő biztos tudja.
Kép
Az adatok:
Fejméretek: Fejkörfogat (HC): 288mm,
Két falcsont közti távolság (BPD): 71mm,
Homlokcsont és nyakszirtcsont közötti távolság (OFD): 107mm,
Haskörfogat (AC): 243mm,
Combcsont (FL): 62mm,
Becsült súly: 1232 g.
Sajnos ilyen korban hosszúságot már nem tudnak mérni a géppel, de én megnéztem a könyvben, és most kb 36-37 cm körül van.
Ezt írták az ulrahang leletre még:
Egy élő magzat fejvégű fekvésben.
A lepény a mellső falon tapad, jó helyen, nem érett.
A magzatvíz mennyisége átlagos.
A számítottnak megfelelő terhességi kor (28hét + 0 nap)
A koponya alakja és szerkezete kóros eltérést nem mutat.
A gerinc párhuzamos vonalú, a csigolyaívek zártak.
A hasfal és rekesz ép.
A végtagok csöves csontjai hiánytalanok.
Gyomor és hólyagtelődés látható. (Azaz rendben van.)
Kép
Ja, az hogy lehet, hogy a lepény eddig mindig 1. fokban érett volt, most meg nem??? Ezt még nem értem.

De olyan boldog voltam hazafelé, hogy majdnem bőgtem a buszon örömömben. Kép Annyi sz@r ért mostanában, hogy én már minden rosszra fel voltam készülve.

EDA:
Én már rég elhatároztam, hogy kérni fogom, mert nagyon alacsony a fájdalom küszöböm, és írtóra félek a fájdalomtól.

Kép

Odex!
Hétfőn reggel befexel?
Nekem kedden kell egész napra befeküdnöm a cukor miatt. Ha nem vagy éppen a szülőszobán, akkor össze is futhatnánk. Ha az e-mailemre leírod a teljes neved, akkor megkereslek. Kép

Kép

Zseppy!
MIlyen a vízi élet??? Kép

Kép

SzilpaKép
28!!!!! Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa!
Örülök, hogy minden rendben. Kép
Mellesleg, mindenkinek ezt írják a lelet végére, ez nem azt jelenti hogy nem tökéletes minden csak ez egy ilyen sablon szöveg, nekem is szóról szóra ugyanezt írták, meg gondolom a többieknek is!!

Zseppy, milyen a vízi torna?

Kati, hogy telnek a napjaitok? Kép


Eszti
eszti2
 
 


Sziasztok!
Szilpa,

Örülök, hogy minden rendben veletek. Emlékszem én is mennyire vártam ezeket a vizsgálatokat, de volt benne is félsz rendesen.

Kati, mi újság van veletek?

Zseppy, milyen ez a vízi torna?

Kriszti
kriszti1
 
 


Otyka!
Maradjunk annyiban, hogy ha történik valami akkor küldök sms-t, ha meg nem küldök addig, akkor hétfőtől bent leszek a kórházban. Csörgess majd meg ha arra jársz, és ha ráérsz dumcsizhatunk majd egy kicsit! Kép
Szilpa!
Örülök, hogy minden rendben van, gratula a szép méretekhez! Akkor kedden találkozunk (hacsak nem szülnék meg a hétvégén), küldök üzit neked! Kép

De azért drukkoljatok, hogy a hétvégén előbújjon ez a kiscsajszi! Kép

Odex
39

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szilpa!
Mi az emil-címed??? Ha ráklikkelek a nevedre, akkor csak egy képet látok, és semmi szöveget, címet! Lehet, hogy én vagyok béna, akkor bocsi....

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex. ha egy picit a kép alá mész ott van Szilpa e mail címe..Kép
eszti2
 
 


Sziasztok!!

Köszi mindenkinek.

Odex!
Elvileg ha lejjebb mész, akkor látszik szöveg, meg minden. Csak a képet így sikerült lekicsinyíteni, h alatta maradt egy csomó fehér rész, és utána jönnek az adatok. Egyébként: roxyka@axelero.hu

Szilpa
28


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

minden nap olvaslak benneteket, de csak ritkán írok, olyankor viszont mindig nagyon kedves segítséget kaptam. Most csak annyi a 'gondom', hogy 19+3nap vagyok és nem igazán érzem a baba mozgását. Eddig nem aggódtam, mivel mindenhol azt olvasom, hogy a 20.hét körül érzi először az ember első terhesség esetén, és a leleteim, UH-k (még egy speckós genetikai UH is) azt mutatják minden OK. Most viszont már kezd egyre jobban foglalkoztatni a dolog, talán azért is, mert ahogy az elején mindenki azt kérdezgette fiú-e vagy lány, most meg azt, hogy érzed már ahogy mozog? Szóval kicsit el vagyok kámpicsorodva. :-((
Nektek mi a tapasztalatotok?

Petra
19+3

petra73
 
 


Petra
Ne parázz, biztos minden oké, ha a leletek is azt mutatják! Én is csak a 20. hét végén kezdtem érezni a manót, de már nagyon vártam!!! Kép De hallottam már olyat is, aki csak a 22. héten.
Azt tartja a néphagyomány, hogy az első mozgásérzékelés jelenti a terhesség tényleges félidejét...
Szóval vissza fogod még sírni ezeket az időket, amikor éjjeleken át nem hagy nyugton a kis viháncoló! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Eszti, Szilpa!
Köszi, tudtam hogy velem van a baj! Kép
Küldöm az emilt! Kép

odex
39+1

Aisa és Hajni
odex
 
 


Petra!
Szerintem sincs okod az aggodalomra. Sok mindentől függ, hogy mikor érzed előszőr a mozgást: lepény illetve méh elhelyezkedése stb. Vagy egyszerűen még nincs annyi ereje, hogy jelét adja neked, hogy odabent lakozik! Kép
Én a 17. héten éreztem előszőr, de akkor is csak egy alkalommal, utána 3 nap kimaradt és csak utána lett "folyamatos" a dolog.
Ne stresszeld magad, ha pedig nagyon aggódsz, beszélj erről a dokival, hátha tud valami okosat mondani! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hát, Lányok...
Szóval nem voltam én sem tegnpa vizi életet élniKép Sajna tegnap voltam a terheléses cukron és annyira elhúzodott doki bácsival együtt, hogy csak 13:47-kor végeztem. Szóval akkor már esélyem sem volt, hogy odaérjek...
Na nem baj, legközelebb megyek az tutti. Babó egyébként egyben van és egészséges. Most megint más időpontot mondott DokibácsiKép

Szilpa,
Legalább jó is történik látodKép Nem lehet, hogy láttalak tegnap? Nem Te ültél ott az ablak előtti padon?

Odex,
Mostmár minden rendben lesz! Viszont én elvileg jövő héten pénteken megyek az eredményekért. Ha nem gond és nem zavarlak meglátogatnálak.

Lyányok,
Mit szólnátok egy táblázathoz, ahova bevéssük, hogy ki kb mikorra van kiírva, dokija, elérhetősége (mél, telefon)

Katica,
Mindjárt írok neked is mélt, mert Te is jó lennél rá...Szóval mi van Veletek? Viki manó hogy van? és Te?

Petra,
Szerintem se stresszeld magad! Én éreztem nagy ritkán valamit a 17. hét környékén, aztán semmi. Most már azért naponta dudorog a lánykám! Bátyus egyre gyakrabban simogatja. Olyan aranyos!!! Szóval egyáltalán ne aggódj. Én még a doki mellett a védőnénit javaslom. Nekem felajánlotta, hogy telefonálok és bármikor mehetek szívhangot hallgatniKép

Zseppy (már nem tudom, valahol 27 környéke)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!!

Odex!
Esetleg nekem is lehetett volna annyi eszem, hogy megnézzem a profilodal, hiszen ott a neved. Na, mindegy. Mailt megkaptam. Ígérem, válaszolni is fogok, csak most sietek szemészetre, csak beugrottam.

Petra!
Ne aggódj! Én is csak a 20. hét végén érezetm meg először a kicsikémet. Ráadásul nekem első falon is van a lepény, és azt mondják, hogy ettől is lehet később érezni, mert még nem volt olyan erős, hogy akkorát rúgahasson, amit ezen át is lehet érezni. Szóval ne aggódj!! Bár tudom, hogy nekem is ezt mondták, és mégis egy picit aggódtam. Ez természetes, de próbáld legyőzni ezt magadban!!! Nincs semmi gond a babáddal!! Puszika Kép

Zseppy!
Nem ott ültünk, hanem a bal oldali folyosó felőli ajtónál a párommal. Rajtam egy viágosbarna pulcsi volt macival az elején Kép De ott voltunk majdnem egy órát, mire behívtak. Tök sokáig nem ment be senki. Minek akkor az időpont.?..??
A táblázat nekem tetszik (a másik topikban is bent vagyok egy táblában), de oda nem szívesen írnám be a telefont, amit bárki megnézhet. Így is bőven elég a profilban lévő e-mail cím. Esetleg e-mailre el lehetne küldeni egymásnak a tel. számot. De nem tudom, hogy ki-hogy látja.

Puszka
Szilpa
28+1


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa,

Ez egyértelmű. A táblázat egy mélre körbe küldött táblicsku lenne, szóval csak mi látnánk...
Akkor lehet pont elkerültük egymást, mivel engem elengedtek vásárolni/ ebédelni...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Cas, Odex, Zseppy, Szilpa,

nagyon köszönöm a biztatásokat, próbálok nem aggódni és arra gondolni, hogy az UH képeken milyen szépen mozgolódott. Lehet, hogy csak iszonyú lusta a drága. :-))
Aztán nemsokára csak megérzem....

Petra
19+3

petra73
 
 


Üdv!

Petra,
A szerencsé véletlennek köszönhetően éppen van nálam egy paracsilapítom, virtuálisan azonnal beadom, kérek egy nagy Ááá-t!
Itt a dózis, remélem elég erős lesz:
Az előttem szóló kismamiknak is igaza azért nagyjából. Bár szeretném eloszlatni azt a szakmai és népi tévhitet, miszerint a babák első mozgása általánosan a 20. hét környékére tehető. Kiterjedt menőgyógyászati praxisomban nem egy kismama számolt be arról, hogy a babája ELSÕ megmozdulására csak a 6, 7. hónapban! lett figyelmes. Sőt, addig nem is tudott a terhességéről (kedves sógornőm, mea culpa)!! Érdekességként jegyzem itt meg, hogy a hír hallatán félig lebénult apajelölt zavarában először a nőgyűlölészethez fordul segítségért.
Ezeket a nem ritka eseteket hívjuk rejtett betlinek, vagy rejtőzködő magzatnak. Annyi kockázata lehet csak az ilyen terhességeknek, hogy nagyobb valószínűséggel kerülhetnek ki ezen babák közül 00-ás, 3/3-as és ügynökök.
Az meg már csak saját gyűjtésem eredménye, hogy ezen születendő babák gyakrabban kapján a Kötvény János nevet (ill. James Bond idegen ajkú apuka esetén).

Zseppy,
Egy apró félreértést szeretnék helyre tenni benned. Az a lepény, ami a méhen belül helyezkedik el, az mellső vagy hátsó falon tapadhat. Amelyik pedig méhen, pontosabban hasfali kültakarón kívül bőrre vagy ruhára tapad, abból lehet az ELSÕ almás,a második meggyes, stb. lepény is.


dr. Dee Lee
dilidoki
 
 


Ó, de durva, hogy alattam is elcsúszott a murva ! Csak kapkodtam és hibáztam, de itt a javítás, mielőtt kiszótárazzátok nekem a helyesírást!
Szóval első mondat javítása:
A szerencséS véletlennek köszönhetően éppen van nálam egy paracsilLapítÓ, virtuálisan azonnal beadom, kérek egy nagy Ááá-t!

dr. Dee Lee
dilidoki
 
 


Szilpa, Zseppy!
Szerintem akkor tegnap mind a hárman ott dekkoltunk a gondozóban! Kép Én is ott ültem fél 9-től kb. 10-ig. Én a mosdók előtti padsor szélén ültem, fekete blúz és farmer volt rajtam.
Zseppy, a te látogatásodat is szívesen veszem majd! Kép (Furcsa kimondani, de akkor már meglesz a babó is! Kép)
És a táblázat szerintem is jó ötlet, legalább nemcsak itt a neten tudnánk tartani egymással a kapcsolatot! Kép Vállalja valaki, vagy csináljam meg még én???

Odex
39+1

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok

Baba, jó nagy a kisfiad, ezek szerint jól eszik?

Lányok, a kórházban emlegettek nekem valami tubusos krémet a mellemre kenegetni, ami a tejmirigyekre hat. Ha jól emléxem B betűvel kezdődött a neve. Tudna valaki segíteni? Sajna szenilis vagyok :o(

Szilpa, gratula az ultrahanghoz. Örülök, hogy minden rendben van!

Kriszti, valóban nehéz pihenni, de már a védőnő is rámszólt, hogy nem túl egészségesen nézek ki, pihenjek többet, így most már tudatosan lopok pár percet, ahol tudok.

Eszti, szia. Egyenlőre összefolynak az órák, és iszonyúan megy az idő. Kicsit félek a jövő héttől, amikor már egyedül kell mindent megoldanom. Nagyon lassan javulnak a stoppolásaim, a gerincemről pedig jobb nem beszélni. Azt hiszem, amíg a gátam nem jön teljesen rendbe, és megmaradnak a kényszertartásaim, addíg a gerincem sem lesz jobb. A te hátad már meggyógyult?

Odex, drukkolok neked, elhiszem, hogy nincs kedved befeküdni. Egy kis plusz info. Melegvíz a kórházban csak szökőévente van. Reggel pár órát és este. Ne vigyél sok cuccot, inkább naponta cseréltesd a látogatókkal, mert egy éjjeliszekrényen kívül nem tudsz hová pakolni.
Egy saját párnát is vigyél, ha tudsz, iszonyú rosszak a bentiek. Szóval, lélekben veled vagyok!

Petra, nekem sem mozgott korábban, utána viszont bepótólta. Nagyon eleven volt a végéig.

Zseppy. Viki jól van, a hasfájástól eltekintve. Kicsit gyulladt az egyik szeme is, de már kamillázom. Szerencsére nagyobb gond nincsen.

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Katica
A Garmastan és a Bepanthen kenőcs, de ez nem a tejmirigyekre hat, hanem megszünteti a gyulladást. Legalábbis segít.
Van egy füzetem, abban benne van, hogy mire milyen homeós bogyó a jó. Ha leírod hogy a mi baj utána tudok nézni.
Van a gátseb gyógyulását elősegítő is, nekem az nagyon bejött. Megyek és elő is kotrom a füzetet.
A tejtermelés fokozására az Urtica Urens 5 Ch és a Ricinus Communis 5 Ch nevű homeós bogyókat tudom neked ajánlani. Nekem nagyon bejöttek.

Petra
Vissza fogod még sírni a nyugalmas időket, amikor még csak "mocorog". Ha már szaladgálni is fog a pocakodban a babó akkor nosztalgiával gondolhatsz vissza a nyugalmasabb időkre. Ha kétségeid vannak szerintem a dokid vagy a védőnőd szívesen meghallgatja a szívhangot.

Odex
Kitartás a végéhez Kép

Zseppy
Az én lánykám is hamarosan zöld bankos lesz, mert imádja rágni a bankkártyákat. Kép
hmmc
 
 


Kati, örülök hogy minden rendben, én is tökre féltem az első egyedül itthon töltött nappoktól, de olyan jól teltek, bár nekünk is fájt a pocink. Próbáltatok már rá valamit adni neki?Az elején nekem tök jól bevált az infacol, aztán egyik pillanatról a másikra nem használt, de szerencsére addigra 1 hónapos lett és kaphatta a Gripe Watert, amit azóta is kap és nincsen pocigörcs!
Kitartás!!Kép

Odex, az a táblázat tök jó ötlet szerintem is, itt van az én e-mail címem is, hátha kell: eszter790108@freemail.hu

Odex, majd gondolok Rátok sokat és drukkolok, hogy minél előbb kibújjon a picid.Azért valahogy majd informálsz minket? / vagy majd a lányok innen, ha meglátogatnak! /Vigyázz Magadra!

Eszti
eszti2
 
 


Mindenkinek köszi mégegyszer a biztatást, remélem tényleg minden rendben lesz, majd tudósítok, ha végre dörömböl!
Amúgy tök vicces, hogy így olvasva nagyon úgy tűnik, mintha szinte mindenki leánykát várna, illetve azok is születtek, talán én vagyok az egyetlen akinek kisfiú lakik a pocakjában? Micsoda nőuralom! :-))

Szép estét,
Petra

petra73
 
 


Sziasztok

én szívesen elvállalom, úgyis egész nap itthon vagyok Kép S még messze a babaKép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Katica! Burow kenőcs. Bár én tégelyben vettem. Ezt szokták ajánlani a tejmirigyekre ha begyulladnak.
aranyhold
 
 


Dilidoki
Szerintem azt Szilpa írta, s Õ is csak elírta, s mellsőt szeretett volna írni Kép Kép

Odex
Nagyon várom ám az sms-tKép Azért gondoltam arra, h a táblát ne Te csináld, mert nem hiszem, h sok időd lenne rá, mostanában, később meg aztán semmi Kép

Petra
Szerintem se aggódj. Igazából biztos érzed már, csak még nem tudod, h Õ az Kép Nálam is így volt. Nálunk állandó reklamáció tárgya, pl. ha a gép előtt ülök. Azt nem igazán komálja. S bocsáss meg, amit most fogok mondani, Kép de azt is hallottam, h függ attól is mennyi háj van a pocin is. Nem tudom Te milyen alkat vagy Kép

Kati
Klassz, h minden rendben, s nagyon sajnálom, h nem tudtam bemenni meglátogatni Kép De nagyon édi a babód Kép

Zseppy
Nem mondtad továbbra sem, h mennyi a torna Kép Titok? Kép

pussz
26+3

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


DeeLee!!
Te tuti gógyis vagy! Kép Kép Kép
De jó, hogy itt vagy! Kép
Egy kis (nagy) mosolyt csalsz a "kis" pofikánkra. Kép
Én jót mosolyogtam. Kép Kép
Jóvanna!!! Mellső vagy első fal!? Nekem mind1. Kép

Odex!
Én a gondozóban nem voltam. Szerencsére "csak" Uh-ra kellett mennem...

Zkatica!
Köszi Kép

Petra73!
Hát nőuralom van itt, de nálam is kukaca van a lakónak Kép . De jó nekik mi? Ilyen kevés pasinak ennyi nő!!! Lesz miből válogatni!!! Úgyis a legtöbbnek az az álma, hogy két (vagy több) nővel egyszerre.....

Táblacsinálók!!
Nekem mindegy, ki csinálja, de ha lehet 5letem: Szerintem bele lehetne írni:
- Nicknév
- Rendes név
- Szülési idő
- Baba neme
- Baba neve
- Hányadik baba
- Kor (mamáé)
- Doki neve
- Szülésznő neve (ha van)
- E-mail
- Telefon
Akinek más 5lete van, az szóljon, beszéljük meg, kinek mi a fontos.
És aki csinálja, annak elküldjük az adatokat.

Pusy
Szilpa
28+1


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ja, voltam ma védőnőnél. Minden oké volt. Jó hosszan elmondta, hogy mitől alakulhat ki a cukorbetegség, meg nagyjából, hogy miről szól (mert ezt a kórházban úgyis elmondták már). Meg elmondta, hogy épp ezért sem szeretik a túlsúlyt. Végre valaki normálisan elmagyarázta, és nem csak ba...gatott, hogy ejnye-bejnye súly!!!! Amúgy minden rendben volt. Kép Kép

Meg voltam szemészeten, ahova a cukor miatt küldtek. Ott is minden jó volt. Szemem teljesen jó. Volt nekem 5,5 éve lézeres műtét, az sem romlott vissza (a doki így mondta, én meg nem értettem, hogy miért kellett volna vissza romlania...). A cukor miatt sem romlott, meg a terhesség miatt sem. Merthogy ideiglenesen ezért is romolhat egy picit a szem, ami szülés után helyreáll. Szóval minden okééééééééé Kép Kép Kép

Délután meg végre vásároltam magamnak kismamagatyákat. Eddig az unokatesótól kapott két nadrággal húztam ki, meg itthon a bővebb melegítőben. Most már van saját kismama gatyám!! Bibibíííí Kép Meg vettem még 4 fölsőt is. Kép

Úgyhogy most nagyon elégedett vagyok a napommal... Kép

Szilpa
28+1


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Otyka!
Én örülnék neki, ha nem nekem kéne csinálni, túl sok napom úgysincs már itthon! Én rádbízom szívesen! Kép Kép
Kati!
Köszi a plusz infokat! Ezek szerint ha hétfőn bevonulok, akkor még ne vigyek magammal mindent (ami a babának meg a szüléshez kell majd), csak azt ami arra a pár napra szükséges??? Nincs melegvíz rendesen a kórházban??? Hát az király lesz, max. bebüdösödök a szülésig.... Kép Kép Kép
Szilpa!
Szerintem jók azok az adatok, amiket te kigondoltál! Én el is küldöm Otykának, ha esetleg elkezdené készíteni a táblicskut, hogy még beleférjek én is.
Majd szólok uramnak, hogy ha történik valami, akkor röviden informáljon titeket, aztán majd ha hazajövünk,akkor leírok mindent részletesen! Kép
Szép estét mindenkinek!

Odex
39+1

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szilpa!
Most tudtod nélkül is megnyugtattál! Kép Legalábbis remélem! Nekem az utolsó szemészeti vizsgálat óta(1 éve volt) fél dioptriát romlott a szemem. Remélem hogy tényleg a terheségtől van.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Odex,

Szorítok neked és gondolok rád a jövő héten. A kórházban érdemes reggel menni fürödni, és kora délután, az én tapasztalatom szerint akkor általában volt melegvíz.

Kati, ne félj az egyedülléttől. Velem is itthon volt egy hétig a férjem, egy hétig anyu. Én is tartottam, hogy mit fogok majd egyedül csinálni, de szépen kialakult minden.Jól vagytok ? Kezded kipihizni a szülést? Én szülés után két hétig úgy néztem ki akár egy élő halott. Hófehér voltam állandóan, mint aki beteg. De aztán visszatért a színem is idővel. Egy szülés szerintem a gondoltnál is jobban kimeríti az embert. Pihizzél ám!
kriszti1
 
 


Oksa

Akkor várok mindenkitől emilt, benne a Szilpa által javasolt adatokkal

otyka@axelero.hu

26+3

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sancsi!!
Örülök, h megnyugodtál. Nézesd meg azért dokival, de beszélj a védőnőddel is, meg a szülészeddel is. Én több helyről is hallottam, hogy ne szaladjon rögtön az ember új szemüvegért, ha a terhesség alatt romlik a szeme egy picit, mert az a terhességtől is lehet, ami szülés után helyreáll. Felesleges pénzkidobás lenne egy új szemüveg. Mint tudjuk, nem ÓCSÓ.

Otyka!
Ha így jó, akkor én küldöm az adatokat.

Jó éjt!

Szilpa
28+1


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


El is küldtem az adatokat.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sancsi

Amikor én voltam szemészeten, s mondtam, h babát várok, akkor még a vizsgálat előtt közölték, h valószinüleg romlani fog szemem, de az majd helyrejön. Nem is adtak szemüveget, bár én szerintem tök vaksi vagyok Kép

Odex, Szilpa megkaptam az adatokat Kép

26+3

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka,

Igen tudom, hogy több háj esetén is nehezebben érezheti az ember a mozgást, de azt hiszem én nem tartozok ezen esetekbe. Legalábbis az orvosom a legutóbbi alkalommal is rámnézett és megállapította: Látom nem uralkodott el magán az evési láz. :-))

Szilpa,
én is pont erre gondoltam, hogy mennyi nő közül válogathat majd a fiúcska. :-)) Neki legalább jó dolga lesz, a lyányok meg had versengjenek! :-)

Szép napot mindenkinek, azoknak is akik dolgoznak. (mint én :-( )

Petra

petra73
 
 


Petra!
Rajtam ugyan van egy kis fölösleg has tájékon, de az első mozgásfélét olyan 17 hetesen éreztem, és mikor mondtam kolleganőmnek, kiröhögött hogy az nem lehet, pedig az volt!

Szilpa, Otyka!
Én mikor elmentem a szemészetre, egy szót sem szólt róla az orvos, hanem felírt egy szemüveget azzal, hogy nem kell állandóan hordanom! Lehet hogy felesleges pénzkodobás volt! Még szerencse hogy a cégem kifizette mint védőszemüveg. Kép

Otyka!
Ha nem gond, én is küldöm az adatokat. Egyébként majdnem földim vagy! (Vörösvár) Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Otyka!
Továbbküldtem Zseppy adatait is. Remélem, átment.

Sancsi!
Jó fej a szemdokid! Még szerencse, h a cég fizette. Kép

Petra!!
mindenben van vmi jó!! Kép

Szilpa
28+2


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sancsi!
Mi akkor jól összejöttünk, én ugyanis szentiváni vaagyok! Kép

Odex
39+2

Aisa és Hajni
odex
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?