Új privát üzeneted érkezett!

Az össze-vissza mondatokért bocsi, de kapkodva írtam!!

Kép

Kép
morca
 
 


eszti amint megtudom mikor tudunk menni az ügetőre már írok is neked!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Morca! Köszi! :)
Vendég
 

 
 

Dóri: bocsi, hogy kéretlenül a védelmedre keltem....
:oops: :oops: de látom nem kell félteni.. :wink: :wink:

ja, és nekem személy szerint nagyon jól esnek a késő esti elköszönések.. :lol: úgyhogy én továbbra is "igényt tartok" rá.. :wink: :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


én is ragaszkodom az esti "jó éjt puszikhoz"!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor, kedves mindenki, áldott, nyugodt jó éjszakát kívánok! :) Puszi.
Vendég
 


Sziasztok!

Nitacska: köszönjük előre is!!!

LÁnyok! Ne haragudjatok, csak rengeteg meló van, így nem tudok írni, Amint tudok, írok.

Addig is legyetek jók, vigyázzatok magatokra!


Puszi, eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Hogy mi a véleményem a netes kapcsolatokról? MIndenki azt az arcát mutatja, ami éppen kívánatos az adott helyzetben. Nem kell általánosítani, saját tapasztalat. Neten megismertem két embert. Aztán mivel kicsi a világ egy társaságban összefutottam velük. Ők nem tudták ki vagyok, én szándékosan nem közeledtem hozzájuk. Egyikük korábban rosszallását fejezte ki bizonyos emberek iránt, az egyszerűség kedvéért a barna rövidhajúakat nem szereti. Másikukkal egy fórumon nem egyezett a véleményünk. Aztán többszöri találkozás után a második emberke rákérdezett, hogy én vagyok-e onnan-e és hogy tudom-e, hogy ő is az és attól, hogy egy bizonyos orvosról nem egyezik a véleményünk attól még beszélgethetünk minden egyéb dologról. Őt egy helyesírási hiba miatt 8 általánost sem végzettnek titulálta ismeretlenül, az életének egy röpke pillanatába látás alapján egy vallásos ember. Kedves, aranyos, őszinte embert ismertem meg, aki nyíltan felvállalja a véleményét, nem sértődik meg a vélemény különbségen, nem mutatja másnak magát és anyagi helyzetét, mint ami. Az első emberke úgy tett, mintha nagyon is szeretné a barna rövid hajúakat és a legjobb barátnő szerepében próbált tetszelegni. Ő jár templomba. És csak akkor ismer meg az utcán, mikor épp nem a menő barátnőivel van.
Szülés után a kórházban is el kezdett velem barátkozni egy anyuka. Étkezéskor odaült, átjött a szobába, ő egyágyasban volt, áthívott magához. Aztán mondta, hogy tudja egy orvosnál szültünk és rákérdezett én miért ezt az orvost választottam. Kiderült számára, hogy nem közelebbi ismerősöm a doktor úr. Úgy ment haza, hogy nem köszönt el, később hiába írtam e-mailt, hiába hívtam telefonon nem válaszolt.
Megismerkedtem egy anyukával. Nagyon távolság tartó, nem ír fórumokra, nem ad ki magáról információt, mert az alapján megbélyegzik. Én meséltem először magamról, aztán nyílt meg ő is. Igaza van, minél kevesebbet tudnak az emberről annál kevésbé skatujázzák be. Ahogy a párom szokott figyelmeztetni: ne mondd el honnan jöttünk, ne mondd azt, hogy levonó, helyette azt, hogy matrica, mert kinéznek. Adj az öltözködésre, mert itt csak az számít és általába az embereknek azt se higgyem el, amit kérdeznek.
Tegnap felhívtam egy volt kolleganőmet. Anno ő megmondta őszintén, hogy egy a gondolkozásunk, életkorunk, érdeklődési körünk, de ahhoz, hogy el tudjuk végezni a ránk bízott munkát és ne tudjanak támadni össze kell fognunk, együtt kell működnünk. Azóta máshol dolgozik, gondoltam érdeklődök mi van vele, hogy érzi magát, rendeződtek-e már a családi gondjai. Igen, ő is sokat gondol ránk, nézegeti a fényképeket az iwiw-en. 8 hónapja nem tettem fel új képet. Hazudni tudni kell.
Esik az eső, de azért mindenkinek szép napot!
kisvitéz
 
 


Judit! Lehetséges, hogy mindketten tudjuk, kiről van szó a helyesírási hiba alapján titulálás ügyében, de azért az sem semmi, ami támadás ömlött a titulált illető soraiból... Tudod, hogy nem én voltam az, aki véleményt alkotott róla hamarjában, a gyors véleményalkotó pedig (való igaz, talán túl hevesen) egy szeretett ember védelmére kelt, hiszen olyasmi dolgok kiabáltak a képernyőről, amik kimerítik a rágalom fogalmát. Csak a netes fórumon, ugye, mindent szabad...

Nem egészen értek egyet azzal, hogy a netes kapcsolatok mind ilyenek. Én pl. úgy írogatok, ahogyan gondolok-érzek. Szerintem ezt sokan így csinálják. Nem ismer igazán senki, nem kell titkolózni csak azért, mert lehet, ha nem teszem, kinéznek. Sokszor az ember a társas kapcsolatokban nem adja önmagát. Igyekszem a valódi ember-ember kapcsolatokban is magam lenni. De olyan jólesne eltakarni a hibáimat. Hogy jónak, szépnek lássanak. De fura, mivel az a hibám, amit leginkább el szeretnék takarni, mindneki számára látható, hiszen a külsőm az, ezért könnyebb olyannak lenni, amilyen vagyok az emberekkel. Mindennek megvan a jó oldala. :)

Csalódások értek téged, szerintem mindannyiunkat értek. De ha én abból indulnék ki, hogy milyen csalódások értek eddig, senkiben nem bíznék. Viszont úgy gondolom, hogy a bizalom a másik emberek felé nyitja meg az útját annak, hogy valódi kapcsolatokra tegyen szert az ember. Ezek a kapcsolatok pedig szintén olyan értékes ajándékai az életemnek, amikért borzasztó hálás vagyok.

Igen, vannak, akik a szemünkbe hazudnak, és hiheted, hogy pl. én is csak úgy hirtelen azt írtam, hogy már napok óta gondolkozom rajta, mi lehet veletek, csak lehet, hogy ezzel magadat szegényíted meg, mert lehet, hogy vannak, akiket tényleg szívből érdekelsz. :) És valóban nem volt teljesen igaz, amit írtam, mert már hetek óta gondolkoztam... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bábaildi: Hogy vagytok? Leánykád? Talán ez a front most ... :wink: Egy gyors kérdés. Jövő szerdán megyek megint vérvételre a Jahn-ba. Össze tudunk futni? Szeretnélek megkérdezni, mikor leszel bent hétvégén, hogy hugicámmal bemenjünk hozzád a szülőszobás kérdések miatt. Köszönöm szépen előre is!

Lányok: puszi mindenkinek!

Vigyázzatok magatokra!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


sziasztok!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi újság? Úgy eltűnt mindenki.
Nagyon jó hétvégét nektek! Élvezzétek a szép időt!

És legyen jobb kedve tőle mindenkinek!
A gyerekeknek szükségük van ránk, és nekünk is rájuk!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Én nem tűntem el (még...)! Remélem, nem írtam ki mindenkit innen... :roll: Nem szerettem volna senkit megbántani... Ugye tudjátok?
Vendég
 


És tényleg nagyon szép az idő, szép hétvégét mindenkinek!!!

Ma megtudtam vmi nagyon érdekeset a kórházban! De ezt csak majd, most Samum alszik, én is ledőlök. :)
Vendég
 


dóri dehogy írtál ki innen senkit!!!!!!!!!!!
várjuk azt a hírt!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igaziból nem ezt szerettem volna írni, de most ennyi: megyünk szülni, mert több lett a fehérje. Szóval letettük Samut, és indulunk is.

Mindenkinek üdv!

És jó éjszakát! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Amiért eltüntem: tegnap 23-án 15.47-kor megszületett újunoka: :lol: :lol: :lol: Barnabás :lol: :lol: :lol: :lol: 3250 gr 46 cm :lol: :lol: :lol: Én itthon várakoztam Eszterrel, azután amikor elvitte az édesapja, akkor tudtam bemenni megnézni Anyát és gyermekét. :D :D :D :D
A rossz hír: sajnos Dóri állapota anyit romlott, hogy muszáj megszülnie Pindurkáját. Tekintve, hogy még csak 35 hetes, biztosan koraszülött lesz a baba, de reméljük egészséges. Holnap, ha bemegyek a lányomhoz, meglátogatom, és hozom a híreket.
Eszty: azt beszéltük meg, hogy szerda reggel megvárlak, mert éjszakás vagyok kedden. Csörögj rám, amikor megérkezel. :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


dori sok drukk....minden oké lesz!!!!!!!!!!!!!
ildi gratula a kis barnabáshoz!!!!!!!!!!!!!!!sok boldogságot és jó egészséget!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bábaildi!!

Hatalmas gratula Barnabás unokához!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dórinak és a picurkájának pedig hatalmas puszit küldünk!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és persze várjuk a további híreket és szurkolunk, hogy minden a legnagyobb rendben legyen..


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nagyon eltűntem, majd bepótolom, leírom..... de amiért most jöttem, hogy a nagy hírt hozzam, mert azért én olvastam ám rendszeresen.....

"Jelentem kilakoltattak!Hangosan fejeztem ki nemtetszésem, de úgy vettem észre, hogy nem vettek komolyan a 2480g-os, 49cm-es méreteimmel.Anya jól van, kicsit szomorkodik, és még nem is látott, de holnap biztos találkozunk egymással.Amúgy Dánielnek hívnak.Sad"

Nagyon nagy szeretettel gratulálok ezúton is Dóriéknak.És jó egészséget, sok-sok tejcsit kívánok nekik!!!!!!!!

Ezt a májusi topicból másoltam ki nektek:)

Ja, és Bábaildi: HATALMAS GRATULA A DRÁGA KIS UNOKÁDHOZ!!!!! Nagyon várom a képeket:):):) Jó egészséget kívánok az egész családnak:):):)

Ja, és Dóri: TISZTA SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK A KIS DÁNIEL BABÁHOZ:I):):) ugye hogy túl lehet élni egy császármetszést:):)):)
bluebox
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam itt, nem is nagyon vagyok képben a fejleményekkel, de persze az új babák sorsáról mindenképpen akartam tudni!

Minden új babának és édesanyának és persze a nagymamáknak is ;) hatalmas nagy gratula!

Gondoltam beszámolózom egy kicsit Dóriról, de ő most úgy döntött, visít mint az újévi malac.
Megyek, utánajárok ennek a fenenagy igazságtalanságnak (nyilván messzire került vmelyik játék vagy ilyesmi...)

Később jövök! Pusz

Kép
anhel
 
 



Na, Márti megelőzött. Dóri babája aranyos, úgy néz ki egészséges, de még tart a kivizsgálás. A súlya ugyan szép, de azért Ő koraszülött. :? :? :? Kicsit biztosan tovább kell bentmaradni vele. Sebaj, Samunak már van kistesója, és mint tudjuk, nagyon gyorsan múlik az idő, hamarosan láthatják is majd egymást.
:lol: :lol: :lol: Aztán hipp-hopp már együtt játszanak, mint Matyi és Ákos. Vagy mint reméljük, Eszter és Barnabás. Aki egyáltalán nem hasonlít a nővérére (furcsa leírni), kerek, nagy feje van, krumpli orra, és barna haja. És hááájas, ami Eszterunokáról ugye, nem mondható el.
Nahát, úgy döntöttem, jöhet a harmadik!!!!!
Kérek egy kis türelmet, néhány nap és lesznek képek, most egyszerűen nincs időm, szasztok.
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Dóri, Isten hozta Dánielt! Kívánok jó egészséget és sok tejcsit! Minden jót nektek!

Bábaildi! Hatalmas és szívből jövő gartuláció a kis Barnabás unokához!

Várjuk a képeket mindkét babócáról!

Szép estét mindnekinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Húúú, csak kapkodom a fejem!!!
Úgy felgyorsultak az események!!!

NAGYON GRATULA DÓRINAK és a PICÚRNAK!!!!! KITARTÁS!Nemsokára mindig együtt lehettek, és ne szomorkodj a császár miatt: az egészség a lényeg, ami egy életre szól, a szülés csak egy pár órás emlék marad.

Bábaildi: NAGY-NAGY GRATULA!!!!! De cuki lehet a kis pufóka!!!
Szerdán talizunk! Kicsit szétszórt vagyok, ne haragudj!


Puszi mindenkinek!!!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


És ami kimaradt: köszönjük a híreket a hírhozóknak: olyan jó így első sorból követni az eseményeket!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Jó reggelt!

A májusi topicban van fent friss kép Dóriék kisfiáról:):):) Tüneményes, gyönyörű baba:):):)
bluebox
 
 


Dóri!!!

Hatalmas gratula Neked!!!! Kívánok sok tejcsit, még több egészséget, vidámságot és mindehhez hosszú életet!!!

Dani babának sok szeretettel:

Szülinapodra kívánom neked: Szerencse kísérje végig életed. Szerencse mellé még egyebet, Sok-sok vidám, örömteli percet, Sorsod útja legyen mindig egyenes, Te pedig légy boldog és egészséges!

Matyi, Ákos, Móni

Nagyon szép baba Dániel!!!!!! Samuról nem is beszélve, most már Ő is nagy tesó lett!!!!! :P :P :P :P :P

Szorítok Nektek, hogy minden a lehető legzökkenőmentesebben menjen.. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


dóri hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


dóri gyönyörű a kisfiad!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Olyan béna vagyok, egy csomó időbe telt, mire megtaláltam a képeket Dóriékról, de meglettek! :wink:
Nagyon szép babó! Gratulálok! Egyáltalán nem néz ki koraszülöttnek! Olyan szép kis husika!
Remélem, minél hamarabb megölelheted!

Mindenkinek sok puszit!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


szerintem se néz ki koraszülöttnek.....érett babónak néz ki......hála égnek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi újság veletek?
Képzeljétek, tegnap Orsinak kicsit felrepedt a feje. Addig variált a létrás emelt ágyán, hogy kihajolt és beesett az ágy és az ablakos fal közé. Beverte kicsit a fejét a radiátorba, de szerencsére csak 7-8 mm-es csíkban repedt fel, és nem vérzett nagyon, nem volt ott ér.
Sajnáltam szegénykémet, de inkább megilletődött volt. Berohantam a robajra, és mire mondtam neki, hogy adja fel a kezét, hogy ki tudjam húzni, már nem is sírt. Kihúztam felfelé, megnyugtattam, aztán megkérdezgettem, hol fáj. Picit vérzett, lemostam neki, meg tettem rá Betadine-t, de kötés már nem kellett szerencsére.
Ma reggel óvatosan fésültem meg, ne is vegye észre, hogy sebes, és akkor nem fog odanyúlkálni.
Tegnap emiatt a szél miatt olyan ideges napom volt: kellemetlen volt, mert mikor nem fújt, melegem volt, ha meg fújt, fáztam. Nem sok türelmem volt kint lenni Orsival, de mindig volt, aki leváltson.
Ha fekszem, sokat zsibbad a kezem, valszeg a víztől, nem tudom, de mondjuk nem is kell feküdnöm hozzá. De fekve szinte egyből.

Hát, velünk ezek a hírek. És persze mára is jutott egy rossz álom, nehogymár éjszaka pihenjek. :? Valami földrengés volt, és nem bírtam hazajutni, sose akart elfogyni a távolság.

Veletek mi újság?
Vigyázzatok magatokra!

Puszi, eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


szia eszti!!!
velem ma kissé kellemetlen dolog történt......reggel elindultunk a mátéval az oviba,éreztem hogy rosszalkodik a hasam..épp hogy az oviba értünk rohanom kellett haza......utálom a hasmenést......pedig ma mentem volna a 18.het uh beutalóért,.de így eltolódik csütörtökig......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szegényke! Akkor ez a mai napod jól néz ki! Van valami a levegőben. Vagy ettél esetleg valami olyat?
Vigyázz magadra!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


tegnap ettem vaniliás joghurtot...de azt máskor is szoktam..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi újság?

Már csak 3 napom van! És jön a pihi, meg az otthoni dolgok rendezgetése, intézgetése! :wink:
Már alig várom! Kezdem a pihivel, és aztán apránként minden más.

Vigyázzatok magatokra!
Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti akkor mostmár kényelmesebb napjaid jönnek....mi jövő hónapba megvesszük a kiságyat...olyan jó árba van.....nem akarjuk elszalasztani..........
babakocsi megvan...mostmár apróbb dolgok lesznek csak........hála égnek...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: szerencsére nekünk is szinte minden megvan, mert Orsitól minden megmaradt. Még vissza kell majd hoznom a cuccokat, mert kölcsönben vannak egy barátnőmnél, de neki már nem fognak kelleni.
Csak a szokásos apróságok kellenek majd, mint popsikenyőcs, köldökre hintőpor, stb., de az még odébb van. Pelust és popsitörlőt már vettem induláshoz.

Megyek tanítani még, aztán haza.
Tegnap a Lehel piacon kaptam új krumplit, már úgy fájt rá a fogam! Imádom újkrumpliból a petrezselymes krumplit. Ma az lesz a vacsi, kis csirkemell fasírtgolyókkal és céklával. :-)

Holnap reggel kezdek a vérvétellel, és tudok talizni Ildivel megint. Ha sikerül, benézek Dóriékhoz! Húú, valamit vinnem is kéne nekik.

Puszi nektek és vigyázzatok magatokra!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok! Eszty ne nagyon vásárolj, lehet, hogy Dóri már ma hazamegy Samuhoz, és otthonról jár szoptatni, meg hozza a tejet, amíg Danó még bent lesz. Egyébként tegnap már kivették az inkubátorból Dánielt (mielőtt tönkreteszi, szétrúgja) :wink: :wink: és szopott is 10 gr-t. Ügyes fiú!
Barnabás holnap készülődik haza. Mindjárt teszek fel képeket, csak nekem nem sikerül a szöveg mellé tenni, vagy a kép, vagy a szöveg tűnik el. :( :( :( De majd külön!
bábaildi
 
 


Kép Kép Kép
bábaildi
 
 


Ildi!!!!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű az úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjjj Unokád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Édes aranyos drága babóóóóóóóóóóka:):):):) Én is szeretnék még, még, még, még....... Annyira imádtam a Jáhn Ferenc Kórházban lenni, lehet, hogy hülyének néztek, de nagoyn boldog és kiegyensúlyozott voltam az alatt a két hét alatt:):):):) Hála, az ott dolgozókank:):):):)
bluebox
 
 


ildi olyan jó nézni a kis unokáddal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gyönyörű baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Bábaildi: Hát, igen a büszke nagymama!!!!!! Tényleg gyönyörű fiúcska Barnabás!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Blubox: Nekem is ez a perverzitásom, hogy imádtam a Jahn Ferencben lenni.. :lol: :lol: :lol: remélem még egyszer lesz rá lehetőségem, hogy élvezzem a csecsemő osztály vendégszeretetét.... :D :D :D
Mi újság Kristóf legénnyel???? Már régen láttunk róla képeket!! Már biztos utolérte a nagy tesóját!!!! :wink: 8) :P :P :P

Dóri: Hajrá Dani baba!!!! Irány haza, vár a nagy tesó!!!!! :wink: :wink:

Eszty: De jó, hogy már csak Orsival foglalkozhatsz!!! Végre..
:wink: már neked is közeleg a vég... :wink: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Blubox=Bluebox :oops: :lol: :lol:

Nitacska: jobban van már a pocid??

Kép

Kép
morca
 
 


Majd el felejtettem:

dobok fel pár képet:

Kép

papával... :P

Kép

Matyi új biciklije.. :P

Kép

a kis csaló... :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

NNa, végre működik a fórum. Eddig nem sikerült belépnem, vagy nem hívta be az oldal minden részét.

Bábaildi: először is: ez a baba CSODÁLATOS!!!! NAGGGGYYONNNN GYÖNYÖRŰSÉGES!!!!! Húú, de babázhatnékom támadt!!! Nagyon szépek vagytok együtt: a manóka és az örömtől sugárzó nagymami!!!
Köszönöm az infókat, nem is sikerült megtalálnom Dórit, pedig Zitával próbálkoztunk. Sebaj. Nagyon jó, hogy ilyen gyorsan kikerült az inkubátorból, és ilyen erős legényke!
Dóri: minden jót nektek, és jó egészséget, kitartást!!!

Morca: nagyon szépek a fickók! És micsoda játék volt ott apával!
Nagyon várom már, hogy otthon legyek. Lemegy május 1 és anyák napja, aztán megcsinálom az eltervezett dolgaimat, mert akkor lennék nyugodt, ha már a ruhák a szekrényben, csomag készen, stb.
Ma voltam vérvételen, még nincs lelet. Megbeszéltem Zitával a nyaralást is, mert 34-35.héten nem lennék egyáltalán, úgyhogy majd előtte megy le a CTG, a cukrot meg én nézegetem, és kerülöm a hosszú gyalogtúrákat az Őrségben, inkább pihizek. Lesz egy hét Őrségben faházban (kemping tóparton), aztán meg egy hét Siófok, de majd nagyon pihenősre veszem.

Puszi nektek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Bábaildi: Volna egy kérdésem hozzád.. :roll: Matyit szeretném bőrgyógyászhoz vinni, mert tele van apró kiütésekkel a karja, meg most már a combja egy részén is, (már nagyon rég óta) de eddig hiába kérdeztem rá a gyerekorvosnál, mindig csak azt mondta, hogy lehet, hogy valamilyen kajától van, várjunk még.. :roll: de nekem egyáltalán nem tetszik, hogy van és pláne, hogy egyre több.. :roll: Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a Jahn Ferencben van-e valaki, aki meg tudná nézni és, hogy egyáltalán mehetnénk-e oda..(Dányban lakunk) :roll:
Barnabással nem lehet betelni, annyira cuki manócska.. :wink: :P :P

Eszty: Akivel a képen játszanak a fiúk, a nagypapa.. :P :P Nem vér szerinti, de ő az igazi nagypapa.. :P :P :P :P
Arról az őrségi kempingről tudnál nekem bővebben is írni??

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca: ne haragudj, hogy leapukáztam a papát, de olyan fiatal, fel sem merült bennem a kétely! Igazi mackós apuka kinézete van. :D
A kemping ez lenne: http://vadasacamping.hu
Nagyon szép helyen van, óval, fákkal, mindennel. Viszont a kullancsoltást érdemes beadatni, mert állítólag vannak rendesen. És nézegetni kell naponta, nehogy gond legyen. De gyönyörűséges ez az őrségi rész!
Majd írd, mi lett ezekkel a pöttyökkel!!! Drukkolok, hogy semmi vészes ne legyen!

Bábaildi: azóta is többször megnézegettem a képeiteket, olyan szép ez a manóka!!! Úgy megölelgetném!!!! Kis husika!!!
Tesókám már nagyin izgatott és várja a vasárnapot. :wink:
Köszönjük előre is a sok segítséget!

Dóriékról van valami hír? Most biztos nagyüzem van náluk.
Dóri: azért nagyon jó egészséget nektek, és kitartás! Biztosan jössz majd valamikor, és látni fogod! Addig is lélekben veled vagyunk, és együtt örülünk a pindúrnak! Nagyon kis vasgyúró! Remélem, te is jól vagy, és sikerül a szopi!

Ma van az utolsó napom, de majd otthonról is jelentkezem. Igaz, nem ülök majd fél napot a gép előtt, de minden nap fellépek majd. Elkezdem jövő héten pakolgatni, átmosni a ruhákat, kicsit felújítani a babakocsit, stb., mert megnyugtatna, ha minden rendben lenne. Közeleg már az idő, és szeretem rendben tudni ezeket a dolgokat, bármi is lesz.
Vigyázzatok magatokra és írjatok, mi újság!

Puszi mindenkinek!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?