Új privát üzeneted érkezett!

eszti bzok benne hogy akkor kiderűl.....
a sózással már ma visszafogtam magam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszty, sztem merj sírni. Nem kell erősnek lenni. :wink: De azért, remélem, hogy nagyon okod nincs rá! :wink:

Nitácska! Grat! Majd látjátok, ha akarja! :)

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Szép nap van ma is! Menjetek a napra, ha tudtok.
Orsi ma már otthon van, olyan jó neki. Én is már eléggé fáradok, de ezt a kicsi időt már kibírom. :-)

Szombatra tervezünk állatkertet, vasárnap tojásfestést. :-)

Nitacska: ügyi vagy a sóval, csak így tovább!!!

Dóri: hát, az a baj, hogy igazán nincsen konkrét okom rá, csak ilyen a hangulatom. De úgy unom már ezt a labilis lelkiállapotot. Szeretek kiegyensúlyozott, nyugodt lenni: ezek a nagy fent-lent-ek nekem nem tetszenek. :cry:

Vigyázzatok magatokra mind! Többiek megvannak?

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

 
 

mi május 1-re tervezzük az állatkertet...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megint rendben a cukrom, bár, gondolom, talán húsvét hétfőn nem kéne mennem a Honvédba... :lol: 5,75.

Mindenkinek szép estét, remélem jó vola nap is!

Én nem tudtam, hogy vigyázni kell a sóval, de vlsz. nem is olyan nagy baj, hogy nem tudtam, mert legalább ezt nem szeretem. :) Hát, Nitácska, akkor vigyázz! :)

Eszty, a hormonok... :) Én sokszor úgy kerültem ki a fent-lentből, ogy kívülről néztem magam. És az olyan mulatságos volt, hogy nevetnem kellett... :lol:

Asszem nem jövök már, jó éjt!
Vendég
 


dori lényegesen visszavettem a sóból......
bár ma úgy ettem volna egy sós perecet de a párom nem engedte.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó estét!!

Nitacska: szépen növekszik a babócád.. :D :D szuper.. :wink: a sóval tényleg vigyázni kell... 8) szerencsére én nem szeretem.. 8)

Dóri: nagyon ügyi vagy a cukorral.. :lol: :wink:

Eszty: nagyon aranyos lehet Orsi, ahogy készül a meglepivel.. :lol: :lol:
de jó nektek, hogy mentek az állatkertbe.. :lol: remélem már vidámabb vagy... :lol:

Ne haragudjatok, de most nem nagyon megy az írás.. :( az én
lelkiállapotom sem az igazi.. :(

inkább dobok fel pár képet.. :wink:

Kép

Ákos ismerkedik a homokozás örömeivel.. :lol: én pedig a "hogyan tudom kivédeni a homok evést" trükkökkel.. 8)

Kép

Matyi profin mászókázik.. :lol: :lol:

Kép

húú, de lazaa.. :lol: 8)

Kép

a kis ügyes.. :lol: :lol: :lol:

Kép

na, most ide felmászom.. 8)

Kép

és felmászott... :shock: :shock: :lol:

Kép

és átmászott.. 8) na, most van vége a nyugodt napjaimnak.. 8) :lol: :lol:


Szép álmokat!!

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Te jó ég! Ez az Ákos-gyerek miket csinál!!! :shock: Biztos úgy gondolja, hogy őt aztán nem főzheti le a bátyja!!! :lol: Matyi is ügyi!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Nitacska: én nem mertem a május 1-et betervezni állatkertre, mert akkor rengetegen vannak, meg se lehet moccanni. Tavaly akkor voltunk. Inkább megyünk majálisra, ahol tud egy kicsit lovagolni. :-)
Ügyi vagy a sóval!!! AZért szerintem egy sós perec még nem halálos, nyugodtan ehettél volna, csak nem kilószámra naponta. :-)
Minden rendben lesz!

Dóri: ügyi vagy a cukorral, csak így tovább!
Ezekkel a hormonokkal nagyon nehezen bírok, és tényleg annyira le tudnak nyomni, hogy én nem bírom magam kívülről nézni és nevetni magamon, pedig az kéne. Csak azzal bíztatom magam, hogy vége lesz, hiszen eddig is mindig vége lett. Hát, reméljük.
Kicsit talán jobb most, de nem az igazi.

Morca: kitartás! A húsvét majd picit talán dob a kedvünkön, most még olyan édesek és lelkesek, elő tudják hozni ebből az ünnepből is a szépet! Ezek a fiúk akrobaták! Hát, izgulhatsz is: szükség lesz a fürgeségedre. :lol: :lol: Nagyon vagány Ákos! Matyi nemkülönben!

Kép Kellemes Ünnepeket!!!
NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK NEKTEK!


Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


mi mindíg megyünk május 1-én......tavaly nem voltak sokan az állatkertbe...remélem idén se lesznek........
köszi a perec tanácsot....akor azért néha 1-et megehetek....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megint egy hosszú nap vége...

Jól tudom, hogy a Jahnban a betöltött 34. héttől lehet szülni? Akkor az már csak 4 nap. :) Amúgy ez miért van? Gondolom, nincs PIC. Ok, ennyit tudok, de mi az a PIC, ami nincs?

Ja, nem tervezem elhagyni Pindurt ilyen hamar, csak megnyugtató, hogy mostmár lassan biztossá válik, hogy ott szülök. :)

További ügyes kitartásokat!

Meg jó babázást!

Meg jó munkát!

Meg jó pihenést!

És áldott húsvétot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.10 21:49-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Dóri! Na azért még tartsad bent egy kicsit a babócád. Bár már várom az újabb topic baba érkezését nagyon.
A PIC az a koraszülött intenzív magyarul. A dél-pestiben PICII van. Mi sajna lakójuk voltunk. De nagyon örülök neki, hogy van itt, és nem kellett elvinni a manót másik kórházba.

A múlt héten kellett volna mennünk kontrollra Biussal oda, de elkaptunk egy 3 napos lázat, majd a vele járó 3 napos kiütéseket. Úgyhogy szóltam, hogy nem megyünk. Jövőhéten kell kérnem újabb időpontot.

Bár írni régen írtam, de olvasni és a képeket nézni szoktam.
A kismamiknak további jó pocakosodást, a gyerkőcöknek pedig anyaideg kímélő felfedezéseket.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Jobbulást Biusnak!

:) Ne aggódjatok, nem akarom elpottyantani tényleg! :) Még... :)
Vendég
 


dóri helyes...jó helye van még odabe!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! A jó szülésznő nagyhéten csak dolgozik, dolgozik, fennmaradó idejében meg csak készülődik, készülődik :lol: :lol: :lol: Szerdán dolgoztam, csütörtökön unokáztam, pénteken dolgoztam, ma felkészültem a húsvétra, ami nekem egynapos lesz, hétfőn. :cry: :cry: :cry: De jól van ez igy, tojások megfestve, sonka megfőzve, sütik megsütve, nyugodt lélekkel várhatom a babócákat holnap. Mindenkinek sok-sok piros tojást, locsolót, kirándulást, ajándékot, jó szót.....ki mit kíván. Válogassatok!!! :D :D :D :D
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
bábaildi
 
 


ildi most a nyál is összefutott a számba..............nyamiii.........
kellemes húsvétot neked is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Áldott húsvétot mindnekinek!

A májusiaknál (2009 májusi babák) megszületett az első topikbaba. :) Május 20-ra volt kiírva az anyuka, most született tegnap este a manó. Jól beelőzött sokakat! :) De hozzá képest már csak 5 napom van. :)
Vendég
 


hogy hogy ilyen korán született a baba?de jó egészséget kívánok nkik!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már sok-sok hete feküdnie kellett a folytonos keményedések miatt, eddig maradt bent Marci. :) De jól vannak! Még kell vmeddig inkubátorozni, nem tudom, meddig, de a fiatalságához képest egész szép nagy baba. :)
Vendég
 


Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak pár kép, de majd jövök élménybeszámolóval is holnap.

Puszi, Kép Kép Kép

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Várjuk az élménybeszámolót! Nagyon szép kislány Orsi!

Jó éjszakát!
Vendég
 


nagyon szép csajszi orsi!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
A Vácrátóti képeket még nem sikerült megszereznem aputól, meg állatkertesek is nála vannak még. De pótlom! :D

Nagyon jó volt ez a hétvége, főleg mert apa is velünk jött mindenhova! Olyan régen volt már ilyen! És rajta is látszott, hogy élvezi, mennyire csüng rajta Orsi! Bárcsak így maradna!
Szuper idő volt! Az Állatkert is nagyon jó volt! Olyan szépen fel van újítva a bejárattól jobbra eső rész az elefántokkal, zsiráffal, orrszarvúval! Nagyon szép lett!
Viszont nem találtuk meg a lovaglási lehetőséget, pedig Orsi úgy szeretett volna kicsit pónigolni. Nem tudjátok, ez megszűnt? Régen itt a most felújított részen volt a kis lovarda.
A húsvét is jól telt, szerencsére nem rengeteg locsolóval. Orsi csak tobzódott a sok ajándék közt! A reggel kicsit kaotikus volt, mert vártuk a szomszéd kisfiút, de késett, anyuék is vártak már minket, így kapkodtunk, pedig ezt nem nagyon szeretem. Aztán anyuéknál a kertben megkeresgette Orsi a sok finomságot, aztán kapott déditől ajándékot: szép szoknyákat, pólókat, szandit nyárra! De a kis játékok, pónik, annyira lekötötték, hogy a ruhákra rá se hederített. :-) Még pónis tojást is kapott, amiben icipici póni volt. :lol:
Nagy volt az öröm! Aztán mikor kicsit lelassultak az események, ő is lenyugodott, és szépen mindent végignézegetett.
Én sütöttem sütiket, fincsik lettek. meg pihengettem a kertben.
Jó volt, mégis olyan fáradtnbak érzem magam. :?
Ma alig bírtam kikelni az ágyból. Már várom, hogy itthon legyek! Igaz, egész májusban még időre megyünk oviba, úgyhogy a kelésen ez nem fog sokat változtatni.

Lassan indulok haza, mert el kell még intéznem APEH-es dolgokat, aztán jön az otthoni műszak.

Jah, azt nem is írtam nektek, hogy Orsinak hörgőgyuladása lett péntekre, úgyhogy most azt is kúrálgatom. Mára apukámon is kijött, remélem, nem kapom el. Bár én sokkal többet vagyok Orsival, és puszilgatom is, meg fújtatom az orrát, stb., mégse lett eddig semmi bajom. Biztosan sokat számít az is, hogy oda kell figyelnem mit, mikor mennyit eszem, így talán az immunrendszerem is erősebb. Ez mondjuk jó! :D

Vigyázzatok magatokra!!!

Puszi, eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Dóru, Nitacska: Köszi szépen!!! :D

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


jobbulást a kis betegnek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ó, tök jó, hogy jó volt együtt nektek! Nagy öröm lehetett jóban látni a szeretteidet! :) És én is jobbulást kívánok Orsinak!

Nitácska! Mi van veletek?
Vendég
 


dóri megvagyunk......csütörtökön afp.vérvétel......két hét mulva 18.heti uh.....izgulok......
álmomban olyan szép kislányom született de sajna nem látott..... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ez szomorú álom... De hála Istennek, csak álom! :wink:
Vendég
 


hála égnek tényleg csak rossz álom volt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Csak pár szóra jövök.. Matyika beteg.. :cry: :cry: az előbb jöttünk ki a hűtőfürdőből, mert 40 fokos láza volt.. :cry: :cry: most már lement neki, el is aludt a drága.. voltunk ma dokinál, de nem tudja még, hogy mi a gond.. a vérvétel eredménye szerint valami gyulladás van a szervezetében, de még nem jött rá, hogy hol, mert eddig minden eredmény negatív lett. :cry: holnap reggel fél tízre kell vissza mennünk..

majd jövök..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca jobbulást a kis betegnek!!!!!!!!!!
sok gyógypuszit küldök neki!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj! Hát, tényleg jobbulást! Remélem, rájön az orvos, mi a baj! :roll: Drukkolok.

Jó éjt!
Vendég
 


Köszi csajok!!!

Kép

Kép
morca
 
 


Elment Apa kórustáboroztatni... :cry: De azért így jobb, mintha az eredeti időpontban ment volna, vmikor máj. 20-a körül... :wink:

Morca, drukkolok!
Vendég
 


Morca: Jobbulást Matyinak! Tudtok már valamit?
Van most egy agresszív baci, ami egyből a hörgőkbe megy. :-(

Jövök majd később!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

No, itt vagyok.
Ma voltam bent a Jahn Ferencben vérvételen. Most is sokan voltak a folyosón. Lassan majd aktuálissá válik a CTG (NST) és az UH is: azokra sokat kell általában várni? Ott a belső helyiségben is jócskán szoktak ülni. Mondjuk annyira nem lényeges, mert akkor már nem fogok dolgozni, így nem kell munkába sietnem, csak kíváncsiságból kérdezem.

Szegény Matyi! Jobbulást neki mihamarabb!!!! Orsinak 3 napig volt 39 fok feletti láza egyfolytában, csak a kúp vitte le 2-3 órára, amíg a vírus ki nem tombolta magát, de ez vírus volt. Ha valahol gyulladás van, azt jó megtalálni mihamarabb! Drukkolok nagyon!!! Van valami fejlemény esetleg?
Orsi még mindig köhög, bár már sokkal jobb.
Köszönjük a sok jókívánságot!!!
Viszont tegnap apukámat is hazaküldték hörgőgyulladással és szépen ugat ő is. :?
Jó lenne nem elkapni!

Nitacska! A rossz álmok jó álmok, legalább is az álmoskönyv szerint, ha valaki hisz benne. Úgyhogy minden a legnagyobb rendben lesz! A rémálmok egyébként normálisak, és letükrözik az aggodalmakat ilyenkor. De nem szabad stresszelni rajtuk! Nekem is elég sok van mostanság, pedig van, hogy évente 1-2 álmomra emlékszem csak, most meg szinte minden napra jut valami. Sajna. :?

Dóri: húú, igen, jobb, hogy most ment, mint az utolsó napokban. Lehet, hogy vissza is kellett volna hívnod a táborból. :lol:
A hétvége tényleg igazi feltöltődés volt! Sok ilyen kellene. Illetve ez az összetartozás kéne, hogy állandó legyen, hogy ennyit tudjunk együtt, egymásért lenni. Ez nagyon tud hiányozni.

Bábaildi: nagyon megy a drukk a leánykádnak. Már csak napok kérdése! Végre meglátják egymást, és az utolsó napok nagy terhét végre lerakhatja. Tök jó lesz!!! Nagyon jó egészséget nekik!!!!
És sok-sok boldogságot az egész családnak!

Puszi mindenkinek, és kitartás!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Morca! Kiderült, mi a baj?

Nem tudom, hogy általában hogy van, és Samuval 1x voltam a kórházban CTG-n, ott volt orvosom, szólt, hogy csinálják meg a vizsgálatot, és rögtön csinálták is. Az UH is kb így volt mindig, mikor oda mentem, de mindig előre megbeszélt időre mentem, volt, hogy az ügyeleti idejében. Szóval most fogalmam sincs, hogy lesz, meglátjuk... :)
Vendég
 


ezsti ha van fogadott szülésznnőd vagy dokid nem kell végig várni a sort...soron kívűl bemehetsz.......de ki is van írva nem érkezési sorrendbe történik a bemenetel....lesznek olyanok akik majd ugy néznek rád mint egy mérgezett egérre........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép Kép [/img]
bábaildi
 
 


Na merre jártunk kirándulni?????
Egyébként Nitácska kevered a dolgokat. Az UH nem sorrendben megy, több ok miatt, de a CTG mindíg előjegyzés alapján, és pontosan. Aki késik, pórul jár, mert ki kell várnia a sor végét. Legfeljebb nem Te, hanem az orvosod vagy a szülésznőd jegyeztet elő. :lol: :lol: :lol:
Morca: jobbulást Matyinak, remélem Ákos nem kapja el.
bábaildi
 
 


ildi szerintem szilvásváradon jártatok.......... :wink:
akkor bocs a tévedésért!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hmmm..., Ildi, részemről szabad a gazda! De megmondom: egy pataknál, erdőben! :) És még sziklamászás is volt! :)

Megyek, lefekszem, hosszú volt a nap...

Jó éjt!
Vendég
 


Tegnap este 10-kor is született topikbabánk - az egyik ikerpár. :) Anyuka már a 23. héttől kórházban feküdt, mert akkor indult meg a szülés, azóta egyfolytában nyomták tele gyógyszerekkel, hogy bent tartsák a manókat, de igaziból semmi sem használt, kicsi volt a hely... Viszont majdnem a 34. hétig mégis egyben voltak, 33+6-ra születtek végül meg császárral. :) Úgy tudom, mindhárman jól vannak. :)

Ha zavar benneteket a beszámoló, akkor a többit nem írom majd, csak nekem olyan izgi, és úgy érzem, le kell írnom az örömhíreket! :)
Vendég
 


Sziasztok!


Először is köszönöm az infókat! Bábaildi majd úgyis irányítgat, csak már kezdek előrefele tekintgetni, ezért is gondoltam, megkérdezlek titeket.

Bábaildi: Húúú, de gyönyörű hely! Én sem tudnám megmondani, merre lehet, de a Szilvásvárad sanszos lehet. Nekem a Rámszakadék ugrott be, de ott nincs ennyi víz. Nem semmi túrátok volt! Szuper! :wink:

Dóri: engem nem zavarnak a hírek, hiába ismeretlenek az emberkék, mert mindig jó hallani, mi újság van. :P

Olyan álmos vagyok ma! :? El tudnék aludni! Szerencsére már csak 2 hét, és pihenhetek végre!!!

Vigyázzatok magatokra!
Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


dori szerintem mindenkinek öröm olvasni a történeteket..nyugodtan mond csak őket......

ma lecsapoltak nagyon rosszul voltam utána....két hét mulva van eredmény.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! AFP? Tuti minden rendben lesz! :wink:

Eszty, te meg pihenj!!! Két hét múlva meg utólag is pihenj! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszönjük a sok drukkot.. Már jobban van Matyi, bár még elég gyengécske.. 8) Még be-be lázasodik ugyan, de már
elkezdett enni, bár még csak nagyon keveset.. :roll: azóta sem derült ki, hogy mi okozta a bajt.. :? de tegnap óta kapja az antibiotikumot és láthatóan rohamos a javulás.. :) viszont hallott a doktor néni egy kis szívzörejt.. :shock: azt mondta ne essek kétségbe, lehet, hogy csak a betegség hozta ki neki, meglátjuk mi lesz, ha rendbe jön.. :roll: ha nem múlik akkor sem, irány a kardiológia :shock: :( , bár én erősen bízom benne, hogy erre nem kerül sor, mert minden rendeződik magától.. :roll:

de, ha már jöttem, hoztam pár képet is.. :wink:

Kép

húsvét reggelén járt nálunk a nyuszi és mindenfelé eldugott finomságokat.. :lol:

Kép

Matyi és Ákos locsolkodós "bevétele" :lol:

Kép

beteg Matyi.. :?

Kép

kis beteg és kis álmos pátyolgatás.. :lol:

Kép

és még betegen sem adja fel, csak melózik és melózik.. :lol:

most mennem kell, mert felébredt a banda..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Örülök, Morca, hogy már kifelé jöttök a betegségből!!! Kardiológián mi is voltunk Samuval, neki van ártalmatlan "zenei" szívzöreje. Állítólag kinövi. 2 évesen kell menni majd újra.

A képek ismét csúcsak! :)
Vendég
 


dori igen afp volt........
jaj morca annyira jó nézni ahogy összebujtok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?