Új privát üzeneted érkezett!

Panndi: Fekvés nem túl jó hír, de kitartás! Még közben egy államvizsga is, nem akármi. Drukkolunk, hogy minden simán menjen! :D
Szegény Zsófi! Jobbulást neki!!!

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Zsófinak mi is jobbulást kívánunk! :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Beneildi!
Küldtem neked privit!
Köszi szépen!
Ildi

Kép


Kép
tasin
 
 

 
 

Válaszoltam rá :wink:

Panndi Zsófi hogy van? kiderült mi a baja?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Panndi: Remélem Zsófi már jobban van!

Végre volt egy kis időm, válogattam ki új képeket. Lehet kicsit sok lesz, akkor bocsi! :oops: De olyan nehéz választani közülük. :D

Kép Eszti fél éves Kép Eszti fél éves
Kép Csini Eszti Kép Zsofi a babáját eteti :-) Kép Zsófi és a cica

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Amúgy velünk minden rendben. Vannak jobb és kevésbé jó napjaink. Mostanában Zsófi is elég kis akaratos, hisztis, néha annyira ki tud akasztani. :? Eszti meg annyira más, mint Zsófi volt. Ugye próbálkozom már nála hozzátápival, de nem eszik meg semmit. Zsófi kezdetektől szívesen evett mindent, Ekkora korában már többféle dolgot is kóstolt és ette is őket szívesen. Eszti 1 hét próbálkozás után ette 1-2 napig az almát, aztán mióta megpróbálta keverni bele kis barackot, azóta már simán sem eszi meg. Mást sem eszik, csak szopi kell neki. :D Rafinált egy hölgyemény. Persze amíg rendesen fejlődik, nem erőltetem, de legalább a kóstolgatás szintjén jó lenne ha elfogadná a dolgokat, hogyha esetleg szükség lesz rá, ne akkor kelljen kínlódni.
Hihetetlen, hogy két gyerek között is mekkora különbség van... :D
Zsófi meg az utóbbi hónapban, ha szoptatom Esztit, oda ül mellénk valamelyik babájával és ő is szoptat. :D De még a melltartó kikapcsolását is utánozza. :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Kérdés: Nem ismertek olyan varrónőt, vagy valakit, aki hrdozókendőt vagy mei tait tud varrni? A varrónő akit ismerek, nem nagyon ismeri ezeket a dolgokat és főleg mei tai-t nem árt, ha olyan csinálja, aki már korábban varrt ilyet. Nem akarok 10e Ftokat kiadni egy ilyenre, ezért gondoltam varratok egyet. Csak azt nem tudom hol... :? Nagyon szeretem a kendőt és Eszti is, de sajnos rugalmas kendőm van, és ez már leányzó súlya miatt nem igazán ideális.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


eperke, nekem egy baránőm varr t már sok meitai-t, megkérdezem, mennyiért vállalná :()
Nagyon szépek a lányok :)

KÖszi az érdeklődést, Zsófi láztalan ma már, fogalmam sincs mi volt vele tegnap :?
Vendég
 


:( = :)
Vendég
 


Panndi: Előre is köszi a fáradozásodat! :D Lányok köszönik a dicséretet!
Jó,hogy Zsófinak kutya baja már. Nálunk akkor volt ez Zsófival, mikor Esztivel hazajöttünk a kórházból. Első éjszaka meg másnap reggel lázas volt. Elvittük ügyeletre, mert épp hétvége volt és nem találtak semmit. Aztán a láza is hipp-hopp elmúlt. Nekünk erre azt mondták, hogy a változás és az Eszti érkezése miatti izgalom is kiválthatta.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Eperke, nagyon szépek a lányok, egyáltalán nem sok a kép :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Köszi a dicséretet! :D

Panndi, Lamme: Köszi a priviket! Ha lesz kis időm válaszolok rá!

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Panndi: Már nem sokat kell akkor kibírnod, kitartás!! Ha tanulnod kell, akkor legalább gyorsabban megy az idő:)

Eperke: szépek a lányok!! Mi ez a leszoktató pelus? Néztem a honlapot, amit küldtél, de nem találom :oops:

KépKép
kutyfül
 
 


Kztyfül: Köszi a dicséretet Neked is a lányok nevében!
BambinoMio leszoktató nadrág a neve. Mosható, leszoktató pelus szerű kisnadrág, de a gyerek jobban érzi benne a nedvességet, mint az eldobható hiper-szuper pelusokban, így talán könnyebben bilire szoktatható. http://www.babamosoly.hu/index.php?page ... &Itemid=42
Nem tudom mennyire válik be, mert mi is most szeretnénk kipróbálni, de ha jutunk vele valamire, majd jövök és leírom.
Tényleg, Ildi, sikerült beszerezni?

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Igen, megrendeltem itt nálunk, majd megbeszélem a talit az üzletkötővel, így nincs postaköltség... de egyelőre még nincs nálunk :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


mármint, még nem hordjuk, mert nem kaptuk meg... csak már elfelejtettem fogalmazni :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi, Eperke: kíváncsi vagyok, hogy fog beválni nálatok ez a pelus.

Képzeljétek, Barna pár napja szól, ha kaka van. Van, hogy előtte, van hogy utána. Teljesen magától kezdte el :shock:

KépKép
kutyfül
 
 


Ügyes nagyon Barna, Lilla a kakát csak utólag mondja :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Zsófi meg akkor is kakizik, ha én elmegyek pisilni :lol:
Vendég
 


Dm kuponok: ezek a kuponok érdekelnek valakit? 31-ig lehet beválltani. Huggies úszópelus 350 Ft-, milupa junior gyerekital 400 Ft, pampers active fitt pelus 400 Ft kedvezmény

KépKép
kutyfül
 
 


Kutyfül, köszi a felajánlást, nekünk most nem kellenek ezek a kuponok :wink:

Ó nálunk se lehet ám nyugiban pisilni, Lillu ugyanis jön mindig Velem :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Hova tűnt mindenki??

LÁZ-Kérdés: volt vkinek olyan, hogy csak lázas (vagy hőemelkedéses) volt a gyerek, és semmi más tünet....ez mit jelenthet? Hétfőn 38,3, kedden semmi, ma 37,3....ennyi. Ja, és ma nem nagyon ebédlet, de a kedvével semmi gond. Lehet, csak egyszerűen nem tetszett neki a kaja... :? Mi lesz ebből? Jövő csütörtökön lesz a nagy elutazás (Boti nélkül), és már előre aggódok, hogy addig kiheverünk-e bármilyen betegséget. Úgy nyilván nem akarok elutazni sehova... :cry: ( 3napos lázunk volt egyszer, de az más lefolyású volt)

Közben a múlt hétvégén kipróbáltunk egy nagyszülős hétvégét. Szombat déltől vasárnap délig lent hagytuk Botit, semmi gond nem volt, csak ne érkeztünk volna meg....onnantól sírás és nyavalygás, Másnapra állt helyre a helyzet.
Amúgy mostanában Boti kicsit anyás lett, és mindekettőnknek ezerrel osztogatja a puszikat és az öleléseket. :lol: ÉS csomót beszél, minden nap egy-egy újabb szót gyakorol, tök aranyos! :lol: és már a két-szótagúakat is kezdi mondogatni..és nagyon tetszik ez neki.. :lol:
ennyi velünk

Panndi: hogy vagy?
Vendég
 


Babett, mi minden lázból betegek lettünk :wink: szóval ilyenből nincs tapasztalatom :lol:

Ügyes Boti, hogy így beszél, Lillu kis lusta, hozzá képest :lol:

Kíváncsi vagyok, hogy Boti hogy viseli majd a hosszabb nagymamázást, írd meg feltétlen. Lillu amíg kórházban voltam, jól elvolt a mamánál, bár egy darabig azt nagyon zokon vettem, ha úgy látta, pakolom össze a cuccait... Mindig kipakolta a táskát, hogy ő nem megy sehova :wink: drukkolunk, hogy egészségesek legyetek addig is :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert Esztikém betegeskedik. :cry: Tegnap este 38 volt a láza, ma reggel már csak 37,3. Remélem csak a foga miatt kínlódik, mert más tünete nincs.

Babett: Remélem Botival nem lesz semmi gond! Kíváncsi vagyok hogy bírja majd nagyiéknál. Milyen ügyes már, hogy ennyi mindent mond! :D Nektek meg kellemes időtöltést, kikapcsolódást! :D

Hoztam 1-2 képet a múlt hétvégéről. Zsófinak volt a 2. ( :shock: ) szülinapja. :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Kép Ajándék bontogatás Kép
Kép Biciklizés

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Kép Tortával Kép

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Ildi: Aranyos lett ez a kép Lilluról. Jól látom ez már nyuszis? :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Először is szeretnénk Zsófinak boldog születésnapot kívánni!

Nagyon szalad az idő...

Nagyon szép a ruhája, ezt hoztátok ugye Erdélyből neki?

A konyha bizti jó ajándék lesz, Lillum is nagyon szereti.

Igen, ez már nyuszis kép. :lol: Majd jön nagyobban is :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Zsófinak boldog szülinapot! Már pedálos bicajon tud menni????

Kihalóban van ez a fórum? alig van itt valaki.....többiek???
Vendég
 


Köszönjük a köszöntéseket! :D

Ildi: Igen, ezt hoztuk neki Erdélyből. De idén hozhatjuk a következőt, mert ezt lassan kinövi. :D Pedig tavaly még igencsak nőttére volt. A
konyhát ahogy összeraktuk neki, rögtön főzött. Ebédelni is alig akart.
:D

Babett: Azért pedállal még nem tudja hajtani, leginkább még lábbal hajtja, mint a motort. De hát most kapta, előbb-utóbb reméljük tekerni is fogja. :D

Tényleg ritkán és kevesen jövünk már ide fórumozni. :cry: De remélem azért kihalni nem fog ez a fórum, nem lenne jó. :cry:

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Hát én se szeretném, hogy kihaljon ez a fórum :oops:

Nekünk is van pedálos biciklink, már várom, hogy Lillu tudja hajtani, mert ez a motorozás nem valami cipőbarát :lol: Mostanában már gumicsizmában szoktunk menni, azt nem sajnálom annyira :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


iLDI: lehet venni a cipőre egy védőt, ami nem engedi lekopni a sarkát és az orrát...
Vendég
 


Igen én is láttam, de drágább, mint egy gumicsizma :oops: így egyelőre ezt koptatjuk...
Lillu úgy megy, hogy apja nézni se bírja. Kis vadmotoros csajszi lett :lol: sajnos, amúgy is vad.. verekszik, üt, lök, hajat húz... most azon agyalok, hogy faragok belőle szalonképes kislányt :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Mi is itt. Mostanában nagy a jövés-menés, van hogy napokig nem vagyok gépnél, de én sem szeretném, ha kihalna a fórum.

Képzeljétek, Barna tegnap először belepisikt a bilibe :lol: :lol: Esténként szoktam fürdés előtt ráültetni. Eddig kb. 2 mp után le is pattant róla, de tegnap szépen ücsörgött rajta és belepisilt.


Babett: nálunk többször volt ilyen pár napos láz, aztán semmi más baja nem lett Barnának. Szóval nem tudom, mi volt. Remélem Boti is megússza ennyivel. Kíváncsi vagyok, hogy fogja bírni nélkületek és Ti nélküle :wink:

Eperke: Zsófinak így utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!

Ildi: Lillu ilyen kis vadorzó korszakát éli?

Panndi:
Hogy vagytok???

KépKép
kutyfül
 
 


Kutyfül: nem próbáltátok a wc-szűkítőt? én azt akarok venni, de még nem tudom melyiket, annyi féle van...
Boti is épp fürdés előtt pisil mindig ugyanakkor, így elkezdem én is pisiltetni a wc.be, persze szobatisztaságra-nevelés még odébb van, ez csak az ismerkedés miatt lesz. Én nem szeretnék bilit pucolgatni, ezért döntöttem a wcszűkítő mellett. Remélem Boti is így gondolja majd... :wink:

A lázból nem lett semmi szerencsére, lehet a fogzás miatt volt...

Panndival mi lehet????

Tücsi, lamme????
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, mint KÖZGAZDÁSZ!

Lediplomáztam, négyes lett a diplomám, most nagyon jól vagyok :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem, de vagyok. Sajnos, most éppen beteg Ádámkát ápolgatok. Szerencsére sok teendőm nincsen, kedvére főzöcskézek a kis betegemnek, akinek a rossz közérzeten kiivül más panasza nincsen. Vsziinűleg viirusfertőzés, amit az óvodából hozzott haza a lelkem.

Zsófikának kicsit késve, de nagy-nagy gratula a 2. születésnaphoz!!!! Nagyon szép és csinos mindegyik képen! :D És nagyon szép ajándékokat kapott. :wink: Esztike is már milyen nagyocska.....

Bea! Barnus milyen nagy fiú! Már bilibe pisil?! Ezt nevezem! :wink: :D Ügyesek vagytok!

Ildi! Naggyyyon teccik az avatárod és a vonalzón lévő Kis Virágszálatok! (Rád is sokat gondoltam.:wink: )

Babett! Köszönöm a keresést. Örülök, hogy nem volt semmi komoly Botival. Egynapos láz nálunk többször volt a fiúknál. Volt olyan is, hogy Petit elhoztam az oviból és este 39 fölötti lázat mértem. Kapott lázcsillapiitót, és onnantól még csak hőemelkedése sem volt.

Nálunk az elmúlt 2-3 hétben zajlott az élet. Ádikám 7 éves szülinapját ünnepeltük családi és óvodás baráti összejövetellel. A családi köszöntés ebéd formájában történt, a barátok délutáni bulin köszöntötték a nagyfiút. Szóval, sütöttem-főztem, sürögtem-forogtam, de nagyon jól sikerült minden. A tortákat magam késziitettem. Az első torta (tejsziines csoki, most csináltam először) nekem nem volt az igazi, jobbat vártam, de a baráti bulira olyan fincsi tortákat késziitettem(Sacher tortát és kókuszos piskóta tortát eperrel), hogy csak na! Még azt a bókot is megkaptam, hogy cukrászdát is nyithatnék. :lol: A Sacher tortát is most késziitettem először, de a kókuszos piskóta tortát már sokadszorra. Ez utóbbi annyira finom, hogy a gyerekeim eddig csak ilyet kértek a szülinapjukra. (Őszintén szólva megértem, mert még cukrászdában sem ettünk ennyire jóiizűt.)
Aminek még nagyon örülök, hogy a hatalmas túljelentkezés ellenére Ádit is felvették abba a suliba, ahova Peti jár. Szeptembertől már két iskolásom lesz, és ha Gábort felveszik a bölcsibe, akkor már bölcsődés nagyfiam is lesz. Talán sikerül 4 órás állást találnom. Kilátásban van egy ugyan, de nem 100%. Teljes munkaidőben még nem szeretnék elhelyezkedni. Ezt az egy évet mindenféleképpen a fiúk közelében szeretném munkával eltölteni úgy, hogy a délutánom szinte csak az övék legyen. (Azért szinte, mert a háztartásom is követeli magának az idejét....)
Ennyit röviden rólunk.

Vicsok Anikóra is sokat gondolok. Remélhetőleg minden a legjobban alakul!

Lillyékkel vajon mi lehet? Biizom abban, hogy a kezdeti problémák és csüggedések ellenére mégiscsak valóra vált az álmuk, van szép és új otthonuk. (És az a galád vállalkozó pedig jól megkapta a magáét. :evil: )

Szép időt és jó egészséget Mindenkinek! :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Kutyfül, Tücsi: Köszönjük a megemlékezést!

Tücsi: Ádikádnak is kívánunk így utólag nagyon boldog szülinapot! :D Na és persze jobbulást!

Panndi: Gratulálunk a diplomához! Biztos nagy megkönnyebbülés! Most már jöhet Fruzsika! :D Csak a gyerkőcökre koncentrálhatsz! :D

Esztinek is 2-3 napig volt a múlt héten hőemelkedése. Általában estére ment fel a láza, de a 38-at alig érte el. Pénteken azért elvittük dokihoz, mert hétvégére nem akartuk így hagyni, de szerencsére nem látott ő sem komolyabb bajt. Kicsit piros volt a torka, de ennyi. Szombaton már nem volt láza, és azóta teljesen jól van.

Zsófival mi is elkezdtünk bilizni. Sikerült vennem olyan leszoktatónadrágot is. Bár egyelőre nem vagyok elragadtatva tőle, de csak tegnap óta használjuk. Én azt hittem, azért ennél valamivel jobban visszatartja a nedvességet, mert eddig 2-ből 2x ázott el a ruhája is Zsófinak a pisivel. De ma délelőtt először pisilt Zsófi úgy a bilibe, hogy előtte mondta, hogy kell, gyorsan ráültünk és már végezte is a dolgát. :D Úgyhogy most nagyon örülök! :D
Ildi, Libero bugyis pelust próbáltátok? Van vele tapasztalatotok? Babylove-val esetleg valakinek?

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Vicsokra és Lillyékre én is sokat gondolok. Hogy lehetnek? Mi lehet velük?

Lamme? Nálatok minden rendben?

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Tücsi: Ezeknek a tortakölteményeknek a receptjét nem osztanád meg velünk, ha nem titkosak? :wink: :D Persze ha időd engedi.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Tücsi, jó hogy Te is itt.
Ádikának boldog szülinapot kívánunk mi is! :lol: No meg jobbulást.

Torta receptek nekem is jöhetnek! :lol:

Panndi, kedves közgazdász asszony, szívből gratulálunk :lol:
Ugye jól emlékszem, hogy ma mentek dokihoz?

Eperke, nálunk is megérkeztek a bugyi pelusok, én még nem voltam elég bátor ráadni, de átázásveszélyt látok én is a dologban :shock: Én csak azért nem sajnálom rá a pénzt, mert még később is jól jöhet biztonsági bugyiként...
Nálunk Apa még nem akar bugyi pelust (na persze ő csak az árat nézi, a le-fel húzgálással anya szív :lol: ), így nem próbáltuk.
Mi sima pelusból is liberozunk és tescos lila csomagozunk, ezt tervezem ebben a hónapban bugyis változatban is kipróbálni (most egyébként akciós lesz ez a lila csomis, a bugyi pelusra meg elverem a maradék hűségpontokat a dm-nél :lol: )
Nekünk van bilink és wc szűkítőnk is.
Bár a wc ülőke nálunk ugyan olyan népszerű mint a bili, meg talán praktikusabb is, két gyenge pontja van:
- Lillu mindig akkor akar pisilni, amikor én :shock:
- plusz annyira nyúlkál a wc-n ülés közben, hogy nem győzök itthon fertőtleníteni, ez csak egy dolog - de idegen helyen nem is akarok belegondolni :shock: :shock: :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi! Én is csatlakozom az előttem gratulálókhoz! :D Nagyon ügyes voltál! Akkor most már a nap is másképp süt felétek! :wink: :lol:

Torták receptjeit megiirom, ha lesz elég időm. Gábor hétfő óta kimászik az egyetlen biztosnak hitt helyről, a kiságyából is. Felébred, és szó nélkül már mászik is kifelé. Most is ez történt..... :roll:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


NA MICSODA FELLENDÜLÉS :lol:

panndi: nagyon gratulálok a diplomádhoz!! Le a kalappal, hogy ilyne terhesség melett erre is volt energiád lés időd. Amúgy milyen területen is dogozol (amikor épp nem szülsz és gyereketnevelsz :wink: )?

tücsi: jó nagy fiaid vannak, az biztos!! és ügyes vagy, hogy tortákat sütögetsz!

Egy oldal, ahol szuper receptek vannak, szerintem jobb, mint a mindmegette.hu. Itt mindent ugyanaz a srác csinál, aki amúgy szakács. Túrós pogit ajánlom, szuper finom lett és a császármorzsa is!!!!
szóval: www.desszert.eu

Mindenkinek napsütéses-sétágatós-homokozós-hintázós napot!

....Én már pakolok holnapra, drága Kismanóm holnap reggel megy a nagy 4napos nyaralásra a nagyihoz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: remélem kibírom hiszti nélkül, mi este indulunk... :oops: :oops:
Vendég
 


Ildi: Én még nem tudtam eldönteni, hogy azért ázott-e át mert még egy kicsit nagy neki, és a lábánál laza a gumi, így kifolyik, vagy tényleg nem szívja úgy a nedvességet. Mi most úgy próbálkozunk, hogy délelőttönként, míg itthon vagyunk csak ez a leszoktatógatya vagy sima bugyi van rajta. Kicsit szívatom magam, mert ez legalább plusz 2 rend ruhával és takarítással jár de hátha így könnyebben rájön az összefüggésekre. Persze kb percenként kérdezgetem, hogy nem kell-e, de még így is leginkább a bugyiba pisil. A tegnapi volt az első, hogy szólt. De ma már megint csak utólag mondta. :?

Az elején Zsófi is az ülőkét szerette jobban, de most már a bilire szívesebben ül. Eleinte én is a szűkítő mellett voltam a takarítás végett, de azon okokból, amiket Ildi is írt, inkább bilizünk. Végül is amíg csak pisi van benne, addig nem olyan nagy dolog kimosni. Így az elején pedig más nem nagyon volt, legalábbis nálunk, még benne.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Babett: Biztos nem lesz könnyű az elválás, de Boti jól fogja magát érezni. És Ti is. Jó pihenést! :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Na megjöttem a dokitól :)

Saccra kb 3 kg és 48 centi :lol: 37-38 hetesnek felel meg :shock:

Hétfőn utolsó vérvétel, csütörtökön CTG.
Azt mondta a doki, csinálhatok bármit, legfeljebb megszülök :lol: Aztán mondta, hogy csütörtökön találkozunk legkésőbb, vagy előtte a szülőszobán. Szóval Fruzsi engedélyt kapott megszületni :wink:
Vendég
 


Köszönöm a gratulációkat :)

Logisztikusként dolgoztam.
Vendég
 


Tücsi: Ádinak így utólag is boldog születésnapot! Ez a kókuszos torta recept engem is érdekelne :wink: Jól hangzik ez a 4 órás állás, remélem összejön!

Panndi: Gratulálok! Üdv a klubban :wink: Fruzsi szép nagy. Ez már olyan izgalmas időszak!

Babett: Nektek jó utat!

Azért az túlzás, hogy Barna már bilizik, csak ismerkedünk vele, és egy pisi már sikerült :lol:
Annyira szuper ez az idő, nagyon élevezem, hogy végre süt a nap, meleg van, csipognak a madarak :lol: :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam, és nagyon jól esett, hogy néhányan hiányoltatok :oops: :D

Panndi: Gratulálok neked a sikeres államvizsgához!! Szuper, hogy Fruzsi zöld utat kapott :D Nem semmi, hogy a méretei 2-3 héttel nagyobbnak mutatják :D

Tücsi: Ádinak boldog születésnapot kívánok én is :D Engem a kókuszos torta hozott lázba :D Tök jó lenne, ha sikerülne négyórás állást találnod! Én egy hatórást szeretnék szívem szerint, de egyrészt kell a nyolcórás lóvé, meg aztán egyelőre örülök, ha bármilyet is találok majd :?

Babett: Hova is utaztok? Érezzétek jól magatokat! :)

Eperke: Ebbe a pelusba nem kell valamilyen betét? Én nem értek hozzá, csak a modern textilpelusok némelyikébe kell, nem lehet, hogy ez is olyan, és azért ázik át?

Nálunk a lányok betegek :( Lázasak, folyik az orruk, köhögnek :( Vivinek még pluszban kötőhártyagyulladása is van :( Még soha nem volt neki (Nikinek sem). De szépen javul. Most már kezdenek kifele menni belőle. Holnap reggel megyünk vissza a saját dokinéninkhez, mert hétfőn, a változatosság kedvéért megint kifogtuk, hogy szabin volt, és az a bunkó helyettesítette, aki szokta :?
Amúgy Vivire nagyon büszke vagyok, mert másfél napig őrjöngött a szem-, és orrcsepptől, de tegnap délután óta egy nyikk nélkül engedi :D Ő mondta, hogy legközelebb nem fog sírni, megígéri :D Be is tartotta :D
És a hisztik is radikálisan lecsökkentek az utóbbi hetekben. Hihetetlen, hogy milyen szellemi ugráson ment keresztül. Szavakban, logikában, összefüggések meglátásában, egyszerűen leírhatatlan. Nikivel egyszerre lett durvább és gyengédebb. Egyik pillanatban ellöki, mert lehet, hogy ráült valami játékra, ami pont kell neki, a másikban meg ölelgeti, és mondogatja, hogy jaj, de édes vagy :D Most este pl. már lefekvés után, Niki csúnyán köhögött, szerintem félrenyelhette a nyálát. Vivike meg kiabált, hogy anya, anya, gyere, Niki mindjárt hányni fog. Mentem be egy kis vizet adni neki, Vivike meg ül az ágyán, és mondja, hogy szegényke, mindjárt hányni fog. Anya segíts neki. Ha nem hagyja abba, akkor doktornénit kell hívni neki :D
Szóval nagyon édesek, egyre jobban telnek a napok, már látni, hogy kezdenek "összenőni" egymáshoz :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lamme 2009.04.01 21:15-kor.
lamme
 
 


Kutyfül: engem is feldob ez az idő, tök jó, hogy vacsiig kint lehet lenni, szuper!!! és már nem kell annyi hacuka sem végre! :lol:
De nekem a játszóterezés itt nem jött be, egy nagy van csak, és az egész Diósd oda jár, szörnyű szerintem, nem is fogunk járni. Néha átmegyünk Budaőrsre, ott szuper helyre járunk, csak hát naponta nem megoldható....

Az uticél Róma. Jó hetet, hétvégét....
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: