Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egyelőre nincs kórház! :lol:

Még két hét fekvés, gyógyszer, pihi, ha picit is rosszabb, akkor kórház, egyébként talán megúszom ennyivel.

Amúgy BPD 81 mm, FL 60 mm :)
Vendég
 


Na Panndi ez jó hír, akkor hajrá fekvés még két hétre :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Vicsok: örülök, hogy hallani rólatok is! Gratula a kislányhoz!! :D Barna sem viszi túlzásba a beszédet, cica, papa, baba, apa, anya...nagyjából ennyi. De ahogy nézem a velünk egyidős gyerekeket, nem vagyunk lemaradva egyáltalán.

Eperke: Barna is ilyen gyors szopzizós volt, pikk-pakk elintézte :D Örülök, hogy sikerült Esztivel megoldani. Mégiscsak ez a legjobb még neki :wink:

Lamme: Igen, pestiek vagyunk. Miért kérded?

Panndi: pihenj sokat!!

KépKép
kutyfül
 
 

 
 

Sziasztok!

Panndi! Örülök, hogy szépen alakulnak a dolgok a fekvéssel, megúsztátok a kórházat. (Drukkolok, hogy a rendesen kiiirt időpontig iigy is maradjon!)
Ezek már komoly méretek...... drága csillag, már 6 cm hosszú kis combocskája van Fruzsi babának! :D

Vicsok Anikó! Gratulálok a kislányhoz!!!!! :D Örülök, hogy jól vagytok. A beszéd -ezek szerint- nálatok is fiúsan alakul. Gábor is mindent megért és sok dolgot elmond a maga nyelvén, de nem gyarapszik olyan nagy iramban a szókincse, mint Ádikámnál történt. Gábor Petihez hasonló tempóban fejleszti a beszélőkéjét. Peti csak 2 évesen kezdett belelendülni a beszédbe, 2.5 évesen már 3-4 szóból álló mondatokat mondott. Szóval, nem kapkodta el.

Farsang: Nagyon jól sikerült, de képet még mindig nem tudok hozni. Amint fel lesznek töltve a gépre, nektek is megmutatom a gyerkőcöket.

Lamme! Végül is nem fánkokat sütöttem, mert Ádi csokis süteményt kért, azt kellett sütnöm. Nagyon jól sikerült. Egy tálcányit vittem (30 db-ot) és egy szempillantás alatt elfogyott. Biiztatva vagyok, hogy ilyen csokisat máskor is süssek és persze a receptjét is meg kell osztanom lelkes otthon sötő anyukákkal. :D Ha érdekel - vagy akit érdekel- sziivesen leiirom a receptjét. Csak össze kell önteni a kimért hozzávalókat és zsiiradékkal kikent tepsibe önteni és kisütni. Mondhatnám, hogy pofonegyszerű az elkésziitése.

Ádi jelmeze nagyon jól sikerült, bár sok munkám nem volt vele. A lézerkardja pedig a legleg volt a fiúk körében. Minden kisfiúnak kézbe kellett vennie, kardozni kellett vele. A végén már el kellett raknunk, mert a hazamenetellel (nem akartak hazamenni, játszani akartak vele) is problémák adódtak. Nagyon meg lett forgatva ez a fegyver, no! :lol:

Mindenkinek szép napot kiivánok és persze jó egészséget!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi, természetesen jöhet a recept :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi: Izgulunk értetek továbbra is! Pihengess és meglátod megússzátok a kórházat! Tekintélyes méretekkel rendelkezik már Fruzsi baba! :D

Kutyfül: Valóban ez még a legjobb Esztikének. Bár már egyre szívesebben eszi az almát is. De azért amíg van mit, hadd szopizzon.
Már rég akartam kérdezni, de mindig elfelejtettem: voltatok mostanában babakoncerten? MI sajnos azóta nem jutottunk el odáig, pedig szerettem volna. Csak annyi minden közbejött, meg nehezen szánom rá magamat, hogy két gyerekkel ilyen "messzire" elinduljak egyedül.
Itt nem messze tőlünk (10 perc séta) van zenés-mondókázós foglalkozás (Tündérmuzsika a neve), most oda járunk csütörtökönként. A lányok egyre jobban élvezik. :D

Tücsi: Én is kíváncsi lennék erre a finom sütire! :lol:

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!

Tücsi: Naná, hogy jöhet a süti receptje :lol: Ezek a "csak össze kell önteni és kész" típusúak külön a kedvenceim :D

Vicsok: Gratulálok a kislányhoz!! Hogy szaladnak a hetek :shock: :lol:

Kutyfül: Semmi különösebb oka nem volt, hogy megkérdeztem, merre laktok, csak valahogy nem tudtalak "betájolni" titeket földrajzilag :D

Panndi: Hogy vagy? :)

Ildi: Hogy vagy? :)

Babett megint eltűnt :( Biztos sok a meló.

Mi jól vagyunk. Képzeljétek, Niki múlt hét pénteken hátrafele ment, és közben rötyögött :shock: :D Alig egy hónapja indult el, és már cifrázza :D
lamme
 
 


Lamme, Niki nagyon ügyes :wink:

Mi jól vagyunk (tényleg :wink: ). Amitől először tartottam, hogy mi lesz, ha újabb babák érkezését jelenti be a baráti kör, az is megtörtént már és magam is meglepődtem mennyire tudtam örülni a hírnek és tényleg nagy nyugalom szállt meg mostanában, hogy lesz még nekünk babánk, még ha később is mint terveztük. Szóval tényleg jól vagyok, most Lillura koncentrálok :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Lamme: Nikinek gratula, nagyon kis ügyes! :D

Ildi: Örülünk, hogy jól vagy! :D

Panndi: Javult valamit a helyzet? Hogy vagy?

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!
Sajnos a képek ugyan fel lettek töltve a gépre, de nem találom őket. Már arra is gondoltam, hogy elszálltak a jó kis jelmezes képecskéink. :? Apa kell ide, ha ideje engedi.
Mi jól vagyunk, Gábor egyre több dolgot pakol át egyik helyről a másikra. Ma reggel óta a cseppmentes itatópoharát keresem, amiből a reggeli itókáját issza. Pohárból nem iszik közel sem annyit, mint ebből az itatóból. A pohárral csak játszik, öntözget. Éppen ezért viizen kiivül nem is merek mást adni belőle.
És akkor a süti receptje:

Csokis szeletek:
300g búzaliszt
30 g kakaópor
1 cs sütőpor
150 g barna cukor
150 g cukor
1 cs vaniiliás cukor, lehetőleg Bourbon
1/2 teáskanál só
4 db tojás
250 ml semleges iizű étolaj
100 ml tejsziin
200 g vagdalt dió (én jóval kevesebbet tettem bele, egyébként mogyoróval is helyettesiithető a recept szerint)
150 g darabolt csokoládé (mikulás csokikat törtem össze)
A tetejére 75 g fehér csokoládébevonót iir a recept. (Én fehér csokit olvasztottam meg és kevertem ki vajjal és egy kicsi tejjel. Fehér csokoládébevonót ugyanis sehol nem kaptam. Ha láttok ilyet kérlek, szóljatok!)

A dió és a csokoládé kivételével minden hozzávalót keverőgéppel sima tésztává dolgozzuk el, végül a vagdalt diót és a csokoládét is belekeverjük. Egy kisebb tepsit (a mienk kb. 35x23 cm-es) zsiradékkal kikenünk, beleöntjük a masszát, elsimiitjuk a tetejét (kis idővel magától is elsimul) és előmelegiitett légkeverős sütőben kb. 170 fokon 30-35 percig sütjük. Nem légkeveréses sütőben szintén előmelegiitve -a receptleiirás szerint- 180 fokon kell sütni kb. 25 percig. (A sütiket mindig légkeverős funkcióval sütöm, nem légkeverős sütési idővel nincsen tapasztalatom.) A sütési idő letelte után nem veszem ki egyből a sütőből a süteményt.
Miután kellően kihűlt, a megolvasztott bevonóval pöttyöket vagy vékony csiikokat szórunk/húzunk, csak ezután szeleteljük.

Mindenkinek a legjobbakat!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


A legvégén fordiitva!!!! Miután kihűlt, még a tepsiben szeleteljük a sütit és csak ezután diisziitjük a csokis bevonóval. :roll: Majdnem elrontottam......

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


ziasztok,
Egyik ismerősünktől kaptunk egy Könyvkukac nevű játékba meghívót. Ezt Óvónők indították, hogy növeljék a gyerekek könyvek iránti szeretetét, ill. kapcsolatot teremtsenek a gyermekek között.
A lényeg az, hogy egy mesekönyvet küldesz egy kisgyereknek ill. tovább adod a láncot 6 ismerősödnek, utána a Te gyereked majd az ismerősöd ismerőseitől pár héten belül szerencsés esetben 36 könyvet kaphat.
Alattunk a hat helyből még van néhány kiadó, ha érdekel kérlek dobj egy privát üzenetet. Ha akarod minden kötelezettség nélkül is megmutatom szívesen a részletes papírt.
Ami a lényeg, nincs vásárlási kötelezettség, nincs átok, ha nem küldöd tovább (az ilyenektől én speciel hülyét kapok) stb., nem is pilótajáték, mert itt arról sincs szó, hogy az alatt levők majd örök életedig küldözgetik Neked a könyvet, jutalékot stb., egyszerűen egy kedves játék. Mi egy baráti családtól kaptuk, nem akartam rá nemet mondani, bár nem asztalom az ilyenek szervezgetése, kíváncsi vagyok mi lesz az eredménye. Mivel itt az ismerős körünk többségét már előttünk bevették a játékba, ezért gondoltam, hogy hozzátok fordulok, hátha érdekel valakit. :lol: Én egy lapozgatós könyvet küldtem a sorban következő kislánynak. Ha valaki félti az adatait, annak a kedvéért, itt a címed kell megadni majd és ezt is csak a Te általad kiválasztott emberek és annak ismerősei fogják látni, senki más… Na lányok valaki jelentkező, mert nagyon nem szeretnék az ismerősünk kisfiának csalódást okozni, annyira lelkesek voltak. :lol: Azt, hogy hány könyvünk lett az akcióból én is kíváncsian várom és szívesen elmondom majd a végeredményt is. Ugye-ugye érdekel valakit???
:wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Ildi: Örülök, hogy jól vagy testileg és lelkileg is! Nem baj, ha a könyves dolgot én nem vállalom? :oops:

Tücsi: Köszi a receptet! Fincsinek tűnik :lol: A vagdalt dió az, amikor nem egész, de nem is darált, hanem olyan apró darabos? :oops: :D

Sajnos szemüveg kell Vivinek :( Nem tudom, hogy mit csináljunk. Úgy értem, hogy egyrészt az van bennem, hogy időben kiderült, hogy van egy kis gond, és a szemüveg majd korrigálja a hibát, de másrészt az is bennem van, hogy sokak szerint a szemüvegtől ellustul a szemizom és egyre nagyobb dioptriára lesz szükség. Mi az igazság? Annyira máshogy néz ki az arca a szemüvegben. Kicsit elfacsarodott a szívem, ahogy néztem...
lamme
 
 


Idi! Bennünket is invitáltak ebbe a klubba, de őszintén szólva én nem látom így a 3. babánál sok ételmét, ugyanis rengeteg könyvünk van, és egyfolytában gyarapszik az állomány. Szerencsére kis könyvmolyok ezek a fiúk, és természetesen az érdeklődésüknek megfelelő könyveket kapják ajándékba. Peti januárban kezdte az iskolában olvasni a Harry Pottert, és már február közepére kiolvasta az első két kötetet. Hétvégén és hétközben idehaza mást olvas, rendszerint a könyvtárból kikölcsönzött könyveket.
Persze, hogy lesz még babácskátok! És ha akarjátok, több is! :wink: :D Nekem is még 2 babám született azután, hogy egyet sajnos elveszítettem. És 4-eskéről sem mondtam le, bár néha olyan jeleneteket ad elő drága legkisebb fiacskám, hogy erősen elgondolkodom ezen a dolgon. Leginkább az aggaszt, hogy csak babakocsival tudunk menni vásárolni ill. csak önmagában, a kapun túlra sétálni. Amint kilépünk az utcára babakocsi nélkül, Gabókám világgá menni készül. Kézfogásról hallani sem akar.

Lamme! Igen, apró darabos. A darabolt diót én mozsárban szoktam darabolni. Képzeld el, Petikém is szemüveges lesz. Éppen tegnap voltunk a szemész drnéninél. Azért döbbenet, hogy nálunk 1,5 hónapot kellett volna várni, hogy mehessünk látásvizsgálatra. Inkább elmentünk magán gyermekszemészhez, akiről tudom, hogy nagyon alapos, precíz, és nagyon ért a gyerekek nyelvén.
Petit nagyon megviselte, hogy nem lát olyan jól, mint a többi kis barátja. Ráadásul még fogszabályzója is van. Igaz, hogy csak éjszakai, de van. Szóval, igyekeztem olyan keretet vásárolni neki, ami neki is tetszik és nagyon csinos, jól áll az arcformájához. Nem olcsóság még a gyerekszemüveg sem. Csak maga a keret 20 eFt volt.
Bennünket a dr.néni 2,5 hónap múlva kontrollra visszarendelt és fél évente kell kontrollra menni éppen amiatt, hogy ha változna a látás élessége, hamar korrigálva legyen.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk ám mi is, fekszem, görcsölgetek, de azért megvagyok :)
Vendég
 


Panndi, nem irigyellek a fekvés miatt, lehet én ki se bírnám, de tudod, minden egyes nappal nagyobb lesz Fruzsi, szóval az idő tényleg nektek dolgozik :lol:

Lamme, persze, hogy nem baj :wink:

Tücsi, Lamme - lehet hülye dolog, de nekem minden barátnőm szemüveges volt, amikor kicsi voltam, én is akartam, de nekem persze nem kellett :wink: Most már nem bánom persze, de ezzel is csak arra akartam utalni, hogy minden viszonyítás kérdése. És ahogy Tücsi is írta, tényleg szép keretek vannak ma már, igaz horror árakon :roll:

Nekem az esőből van személy szerint elegem 8)

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi! Már gondoltam arra, hogy Petit látván, Ádi is szemüveget szeretne magának. Remélem, hogy neki nem fog kelleni, és be fogja érni a napszemüvegével is.
Eső helyett én is napsütéses jó időre vágyom.

Panndi! Sajnálom, hogy még görcsölgetsz, de már be is töltöttétek a 31. hetet!!! Szerencsére szépen telik-múlik az idő, Fruzsi baba pedig ezalatt is növöget. :D A súlyod hogyan alakul most, hogy fekvés van elrendelve?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


4 hete voltam a védőnőnél, azóta stagnál a súlyom. Vagyis lement másfél kiló, visszajött, lement egy, visszajött, de ma reggel mértem, és annyi vagyok pont, mint 4 hete :) Majd jövőhéten kell mennem hozzá, meglátjuk, akkor épp mi lesz.
Vendég
 


Panndi! Akkor súlytöbbletről a te esetedben nem is beszélhetünk? Mit mond a védőnőd és a dokid?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


6,5 kiló plusz van rajtam, de szerencsére ez már egy hónapja nem nő :)

Dokim majd szerdán mond remélem valami jót... :?
Vendég
 


Panndi: Csak 6,5 kg plusz irigylésre méltó már így a végéhez közeledve! :D Pihenéssel kapcsolatban, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, hogy minden egyes nap a javatokra dolgozik, hiszen Fruzsi egyre nagyobb, érettebb lesz! Várjuk majd a híreket, hogy mit mondott a doki!

Lamme, Tücsi: Én 1 éves korom óta szemüveges vagyok és soha nem volt emiatt problémám, pedig akkoriban még nem voltak ilyen csini szemüvegek. Én is kell vigyem a lányokat emiatt rendszeresen ellenőrzésre, de eddig szerencsére minden rendben velük! A lényeg az, hogy időben kiderült és a rendszeres ellenőrzés mellett nem feltétlenül lustul el a szemük és egy idő után elhagyhatják a szemüveget.

Ildi: Nekünk nem nagyon lenne kinek továbbadni ezt a könyves láncot. Pedig Zsófi imádja a könyveket!

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


sziasztok,

most kivételesen nem dolgoztam, hanem Ausztriában voltunk síelni egy hetet, aztán onnan anyukámnál egy hétvégét...nagyon jó volt, Boti élvezte a felvonózást és nagyokat sétáltunk, aludtunk és persze síeltünk...szép tó, jó kis belváros, közel minden, szóval pazar volt :lol:

Velünk annyi, hogy Boti napról napra több mindent mond és ért, hihetetlen...és talán kezd alábbhagyni a rágcsálás, egyre több a szerepjáték a játékokkal...Végre :lol:

Sajnos a reggeli kelés előrébb jött egy órával, 6-fél7... :cry:

Ma oltás délután, prevenál 2. részlet.

Kutyfül: ajándéktipp húsvétra! mi most kaptunk egy lego duplo tűzoltó autót, nagyon-nagyon tetszik Botinak. Szirénázik, és építeni kell, na és villog is, és nincsen benne apró alkatrész! Amúgy nagyon sokféle járműve van a lego duplonak, mindegyik nagyon szép! Én húsvétra is ilyet rendeltem a nagyiktól. Árban: 3efttól a csillagos ég...szóval lehet választani olcsóbbat is!
Vendég
 


Eperke: még januárban voltunk babakoncerten, de Barna már eléggé nyűzsgött, úgyhogy azóta nem mentünk. Nem véletlen van 1 éves korig ajánlva :roll: Hát, nem csodálom, hogy TE a 2 lánnyal nem vágsz neki.

Panndi: Örülök, hogy jól vagy, kitartás:) Lehet, kérdeztem már: a MÁV-ban fogsz szülni?

Lamme: Vivi mit szól a szemőveghez?

Babett: köszi az ötletet, de Barnának annyi játéka van, hogy több dobozzal még elő sem vettünk ( a barátnőmtől kapta őket), szóval mi nem veszünk neki semmit :oops: :oops:

Barna köhög, kapott szirupoz, motsmár kezd neki felszakadni, de tegnap még lázas is volt. Ja, és újabban, kb. 2-3 hete reggel 1/2 9-ig alszik :roll: :roll:

KépKép
kutyfül
 
 


kutyfül: na örülhetsz az alvásnak! én még mindig kelek hajnalban, vagyis most az utóbbi héten ez tolódott ki 6ra, és nem volt visszaalvás.
Én sem igazán szeretnék húsvétra venni semmit (millió játék van már), de a nagyszülők ragaszkodnak hozzá, így 1-1et muszáj választani.... :wink:

Programajánló : most olvastam egy újságben, hogy a Vajdahunyadvárában húsvéti vásár lesz márc 21-től, csomó programmal!
Vendég
 


Babett, a lego nálunk is favorit :lol:

Nálunk Lillu 6-fél 7 kel, de mivel mi alapból is kelünk ekkor nem zavar :wink:

Nagyszülők nálunk is elhalmozzák Lillut mindennel, ha kell, ha nem :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Lányok bugyi pelus márkákkal valakinek van tapasztalata? melyik a jó stb.???

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Babett: A Síelős kiruccanás miatt kicsit irigykedek. :oops: Mióta a lányok megvannak, még léc sem volt a lábamon, pedig előtte sokat síeltünk s nagyon szerettem...De örülünk, hogy Nektek jól sikerült a sítúra. :lol: Megkérdezhetem merre voltatok Ausztriában? Mennyire volt bababarát a hely?
Ja, és gratula a kis okos Botihoz! Milyen ügyes, hogy már így mondikál, játszik! :D Édes lehet nagyon! :D

Lego: Nálunk Zsófinak egy farmja van sok állatkával, de általában inkább szétszedni szereti, amit mi összerakunk. Vagy tornyot épít, de a végén azt is szétdönti. Zsófi nagy szenvedélye most egy rajztábla. Ismerősöktől kapta nemrég (ha jól tudom IKEAban vették) imád rá rajzolni és persze nekem is kell mindenfélét alkotni rá. :lol:

Ildi: Bugyis pelusból én próbáltam a Pampers-t és a Huggies-t (amin eltűnik a minta a nedvesség hatására). A Pampers-t elég nehézkes volt fel-le húzni, elég szoros volt a dereka, na meg visszacsatolni sem lehetett. A Huggies már jobbnak tűnik, de ezzel meg az a bajom, hogy vissza lehetne ugyan csatolni, de nem nagyon ragad már meg, ha egyszer szétszedjük. Most a babamosoly.hu-n néztem mosható leszoktató nadrágokat. Ezen filózom, hogy érdemes lenne-e próbálkozni vele. Amúgy én is kíváncsi vagyok ezekkel kapcsolatban a véleményetekre.
Ildi, jól emlékszem Lillu kapott konyhát karácsonyra? Mi most Zsófinak szülinapjára szeretnénk venni. Lillunak milyen van? Hol vettétek?

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak újra görcsölgetek :? Szerdán doki.

Zsófi is konyhát kapott karácsonyra, nagyon szereti :lol:
Vendég
 


Ildi: mi libero bugyi-pelust használtunk. Mivel ezt véletlenül vették Barnának ajándékba így mi még úgy használtuk, mint a sima pelust. Szóval nem húzgáltuk le-meg fel, így erről nincs tapasztalatom:) A nedszívóképessége az jó, és nagyon jól állt Barnának :lol: :lol:

Hát nálunk a nagyszülők nem viszik túlzásba a dolgot....


Babett: Nálunk most még a mágneses rajztábla nagy siker, arra nagyon szeret Barna rajzolni.

KépKép
kutyfül
 
 


Panndi: Görcsölgetés nem túl jó. :( Szerdán izgulunk értetek, hogy mit mond a doki! Tudom, hogy nem ugyanez a probléma, de Esztivel nekem tök korán voltak jóslófájásaim (32-33 hét környékén) és a frontokra is nagyon érzékeny voltam mégis 1 héttel túlhordtam. :wink: Alig tudtuk kiimádkozni a kisasszonyt. :D
Zsófi hogy viseli a helyzetet? És Te?

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Zsófi jól, Apa és én kevésbé.. már három hete fekszem lassan, nem ehhez szoktunk :?
Vendég
 


eperke: Zell am See-ben voltunk 600km Pesttől, egy appartmant béreltünk. Babágy volt, meg etetőszék is. És kb 30 méterre volt a felvonó és kb 150mre a belvárosi sétáló utca, szóval tökéletes gyerekeseknek. Egy negatívum volt, hogy nem volt lift, és a harmadikon laktunk. De ezt ki lehetett bírni. Sajnos a helyezkedése miatt drága volt nagyon. Ja, és velünk nem jött nagyi, így felváltva síeltünk, ami nem volt olyan jó, de végre mozoghattam! :lol:

kutyfül: rajztáblánk már van, most vettem egy hete a hosszú útra. Egyenlőre nagy sikere nem volt, de azért próbálgatja.
Nálunk sincs elhalmozás nagyszülők részéről szerencsére, de ünnepekre nyilván vesznek valamit, ami szerintem teljesen normális.
Én inkább azt nem bírom, hogy barátnőkhöz-rokonokhoz mindig "kell" vmit vinni a gyerekeknek, kész csőd egy sima látogatás....ennek nem tudom mi értelme van....

panndi: kitartás!!!
Vendég
 


Panndi, továbbra is nagyon drukkolunk Nektek és várjuk a jó híreket szerdán!

Köszi a bugyis-pelus hozzászólást, még további tapasztalatok is érdekelnek, mert Lillu nagyon érdeklődik a bili iránt és nem akarom elszalasztani.... rendes pelenkával meg kész katasztrófa a le-fel húzogatás :twisted:

Babamosoly oldalt én is megnézem, köszi az ötletet Eperke!!!

Hát nálunk a nagyszülők túlzásba is tudják vinni a dolgot, aminek persze számos előnye van, de néha veszélyes is :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Boldog névnapot kívánunk!! :)
lamme
 
 


Ildi: Boldog névnapot kívánunk! :D
De jó, hogy Lillu ennyire érdeklődik a bili iránt! Bárcsak az én Zsófim is itt tartana már... :? Én is azért kacérkodom ezzel a leszoktató nadrággal, hátha ezzel eredményesebben próbálkoznánk.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Köszi a köszöntéseket :lol:

Igen, ez a leszoktatós nadrág nekem is tetszik, remélem nyárra sikerül valami jó eredményt elérni vele. Már csak akarok keresni valami boltot, ahol kapható, mert nem akarok 2db-t úgy rendelni, hogy majdnem annyi a postaköltség, mint egy gatyó ára :wink:

Amúgy az érdeklődés nem jelent még semmit, nekem van olyan ismerősöm aki 2 hét alatt lett szobatiszta valakivel meg több, mint egy évet kínlódtak... szóval még nálunk is minden benne van a pakliban :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Én már mindenféleképpen rákerestem, de mind csak webáruházakban találtam. Amúgy ha utalással fizeted, akkor 750 a postaköltség. Meg talátam még egy helyet, ahol szintén utalással 600 Ft. (www.babanatura.hu) De ha Te találsz olyan boltot, ahol lehet venni, akkor megköszönném ha megosztanád velünk is. :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Hát még próbálkozom Eperke és megírom, mi lett a vége, nekem is úgyis pesti bolt volna jó :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Eperke, Ildi: Mi lenne, ha Eperke címére rendelnétek a kettőtöknek szükséges pelust, és aztán Ildi át tudná venni Eperkétől személyesen (írtad, hogy amúgyis pesti bolt lenne jó), és a postaköltséget meg feleznétek :wink:
lamme
 
 


Lamme, nem rossz ötlet ez sem :wink: most még kergetek egy itteni üzletkötőt, mert itt is több lányt érdekelne... kíváncsi vagyok itt lehet-e venni tőle? :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Lamme ötletét én is támogatom, ha mégse jönne össze a másik verzió. Szólj és akkor megrendelem. :wink:

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Ildi: Most találtam: http://www.bambinomio.com/v06/buy/stk.cgi
Itt van, hogy hol lehet vásárolni ilyen termékeket. Elvileg Brendonban is van, bár én a honlapjukon ilyen leszoktató nadrágot nem láttam.
Viszont itt nem messze tőlünk a Baross utcában van egy bolt, ahol lehet kapni. Most beszéltem velük, per pillanat csak 13-16 kg-os méret van, abból is csak 1 db, de jövő hétre várnak szállítmányt.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, még három hét fekvés, azt mondta a doki, eddig még tartsuk benn a babát. Amúgy szép nagy, 34 hetesnek felel meg :D
Vendég
 


Panndi, a fekvést nagyon sajnálom, de azért látod csak elmegy az idő, jó hogy Fruzsi ilyen szép nagy, azért még várjon egy kicsit :lol: Én nekem az a megérzésem, hogy rendben lesz minden Veletek :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Köszi, aranyos vagy :)
Én is bizakodó vagyok, a doki is azt mondta, minden esélyünk megvan arra, hog még három hétig ne lássam a kicsi lányt :)
Három hét múlva lesz az államvizsgám is, viszont utána mindenféle kötöttségtől szabadulok :)
Vendég
 


Hát akkor gondolom az államvizsga miatt szívesen lennél 3 héttel öregebb :wink: amúgy sulija válogatja, nálunk a védés nem volt olyan borzalmasan nehéz :wink: bár én mind a kétszer nagyon ideges voltam :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


húúú Pandi, biztos jó ötlet Neked most államvizsgázni??
Vendég
 


Orvosi engedélyem van rá :lol:
Vendég
 


jaaa, hát úgy már mindjárt más.... :lol: de most ez csak védés vagy államvizsga is? mert akkor tanulós vizsga, nem? nekem ezek mindig parázósak voltak...végülis most egy csomó időd van akkor tanulni, nem?? :wink:
Vendég
 


Védés és államvizsga. Tanulni is kell, de ja, végülis az időmbe belefér :wink:

Zsófi lázas, 39,1 :(
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: