Új privát üzeneted érkezett!

Ildi: :( Szorítunk, hogy beavatkozás nélkül megoldódjon a dolog!
Lillut Isten éltesse névnapja alkalmából!

Lamme: Gyönyörűek a lánykáid! :D Várunk majd képeket a kis tűzoltóról! :D

Sünciboglya: Sajnos nem ismerem a dokit, akit kérdezel.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!

Ildi: Lillunak nagyon boldog névnapot kívánunk!! :D

Eperke: Köszi :) Rendben, majd hozok képet róla :) Jól esik, hogy kiváncsi vagy rá :)

Sünciboglya: Én csak annyira ismerem a Zsirait, hogy a Szabolcsban többször is uh-zott. Ott normális volt, nekem olyan közömbös amúgy. Egy másik topikban ketten jártak hozzá terhességi diabétesz miatt (egyébként más a dokijuk, dokink), és ők sem csípték igazán, egyikükkel eléggé "izén" is bánt. Lehet, hogy a saját kismamáival normálisan bánik. Ha nem veszed tolakodásnak, én sokkal inkább ajánlanám a saját dokimat (Dr. Spánik Gábor). Róla találsz is itt a Babaneten egy topikot, soha egy negatív dolgot nem hallottam még róla :wink:

Panndi, Babett: Merre vagytok? Hogy vagytok?
lamme
 
 


Koszonom az infokat:)

Kellemes napot kivanok mindenkinek es jo babasodast/terhesseget tovabbra is!:)

sünciboglya
 
 

 
 

Sünciboglya: Én is járta Zsiraihoz terhes diabétesz gondozásra, de nem ő volt a dokim. Szerintem szakmailag alapos és korrekt, de nem az a lelkizős fajta. És szerintem elég sok páciense van. Ő csinálta nekem az Uh-kat is és elég profi. Hogy a szülésnél milyen, azt nem tudom.

Lamme: Édes Vivi, hogy tűzöltó lesz. Kérjük ám a képeket! :wink: Lányok még mindig szépek! Hallottam a start kártyáról, de az szerintem csak akkor jár, ha új helyre megy az ember dolgozni és nem a régire vissza. Még van egy pár hónap, valami majdcsak lesz.
Az ülőpúp egy púp a gerinc aljánál. Ha ül Barna és nem figyel oda, akkor van neki. De már olyan okos, ha szólunk, hogy húzza ki magát, akkor szépen kiegyenesdik.

Ildi: Remélem, nem kell beavatkozni és minden rendben lesz!

Tényleg Babett hol vagy??

Tücsi: erről a szteroidos krémről még nem hallottam, majd megkérdezem dokinénit. Most egyébként javult a helyzet magától is. Hát a jelmezvarrás miatt nem irigyellek. Előre félek ettől az időszaktól..én nagyon béna vagyok ilyen dolgokhoz :oops:


Szerdán mennénk a második prevenárrra, erre Barnus megfázott, folyik az orra :?

KépKép
kutyfül
 
 


hát úgy látszik legalább a műtétet sikerül elkerülnünk :wink: még egy vérvétel eredményére várunk...

Lillu nagyon köszöni a köszöntéseket :lol:

Zsirai dokit én nem ismerem.

Lamme, nagyon szép lányaid lettek. Vivi már tiszta nagy csaj, nagyon édesek :lol:

Kutyfül, remélem Barna gyors javul és nem lesztek betegek, jobbulást neki :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Én dolgozom a szabad óráimban napközben is, este is...amúgy meg betegek vagyunk/voltunk..ma már csak én vagyok taknyos...sajna ezek miatt lemondtuk a hétvégi valentin wellnesst is Sümegen :cry:

amúgy egy órákig tartó nagyon sírós éjjelen vagyunk túl és korai kelésen, oka még mindig ismeretlen, 3 órát aludtam összesen :roll: ...de öröm hogy végre kipróbáltuk a szánkót :lol:

szép napot!
Vendég
 


Babett, a régi munkahelyedre tértél vissza és otthon dolgozol vagy valami újba kezdtél?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi! Én is sajnálom a történteket, pedig nagyon reménykedtem abban, hogy Ádikám jöveteléhez hasonló a szituáció. Csak pár hónap várakozási idő? Nagyon jó! Nekünk még 6 hónapot kellett várnunk.

Kutyfül! Ezek után hogyan fogja elérni az állam, hogy a kisgyerekes anyukákat ne csak, hogy visszavegyék, hanem akár részmunkaidőben is alkalmazzák, ha éppen ilyen óhaja lenne az anyukának? Ilyen erővel és tempóval nem sok jó kilátása van ennek a programnak.
Örülök, hogy Barnuska szeme meggyógyult már. Ülőpúp mennyire volt számodra észrevehető?
Jelmez: vagy van pénzem külcsönözni vagy veszem a fáradtságot és körbe nézek idehaza. Én e legutóbbit választottam. Az elkésziitett jelmezek még a többieknek is jól jöhetnek idővel.

Babett! Betegség huss! Te is gyógyuljál meg gyorsan! Étkezéssel, tejes dolgokkal hogyan álltok?

Lamme! Nagyon édesek a lányok! Hogy mondhatsz ilyet egy ilyen aranyos kis csipike-csőrike szájacskára?! :D

Sünciboglya! Én sem ismerem a dokit, nem tudok segiiteni.

És akkor stiilszerűen: Az erő legyen Veletek! :lol:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


ILDI: nekem is 3 hót kellett várnom anno...

Amúgy a régi munkámat csinálom, de már privátban, most már kizárólag a saját malmomra dolgozom :wink: Nem sok céget vállalok, de gyerek mellett nagyszülői segítség nélkül nem könnyű, gyakorlatilag minden este lenne mit csinálnom egy pár hónapig, ha haladni akarok...de szerencsére csak máj 31-ig tart a szezon :lol:

tücsi: köszi az érdeklődést, nyersen nem igazán fogyasztunk tejterméket, ezzel nagyjából kordában tartjuk a problémát, amúgy még létezik... :?
Vendég
 


Babett, tök jó, hogy így a saját lábadra tudsz állni, majd én is ezt szeretném :lol:

Nem tudtam, hogy nálatok is volt ilyen szomorú történet. :shock:

Amúgy meg nagyon klassz Boti új vonalzója :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Tücsi is milyen jelmezeket készítesz?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ildi: nálam ennek már nincs nagy jelentősége és egyébként csomó emberrel előfordul...tudtam meg ezt én is anno, amikor időszerű volt. 25% esélye van, azaz 4ből 1. Nem kevés...
Szóval ez benne van a pakliban, a lényeg, hogy ne csüggedj, hisz ott van Lillu - jó példa...lehet sikeresen is végigcsinálni. Amelyik terhesség nem marad meg, annak úgy is kellett lennie, én ezzel nyugtattam magam, inkább később egy egészséges gyermek...

Hát igen, aki teheti gyerek mellett csináljon saját vállalkozást, az sokkal rugalmasabb, de hát azért ez nem megy bármilyen jellegű munkánál. Egyenlőre még én sem látom, hogy hosszú távon miként működik majd, de hát bele kell vágni, ki kell próbálni...

jó szánkózást mindenkinek
Vendég
 


Mi már tegnap is szánkóztunk :lol: meg van egy hóemberünk is :wink:

Igen Babett, én is így próbálom felfogni a dolgot, nem akarok a bánatba belesüllyedni.

Szerencsére az én munkám is olyan, ami önálló tanácsadóként is végezhető, bár rögös út és nem feltétlen rögtön baba után, de hosszú távon ebben gondolkodom :wink: szerencsére az én munkahelyemen a részmunkaidő is elképzelhető.

Szerintem bátor vagy, hogy kipróbálod magad és biztos, hogy ha nehéz is, de sikerülni fog.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Meglett a vérvételem is, minden rendben, már csak előre kell nézni :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi: Jó, hogy a beavatkozást megúsztátok! Drukkolunk, hogy ezután úgy alakuljanak a dolgok, ahogy szeretnétek! :wink:

Babett: Jobbulást Nektek! Nyűgös éjszakák miatt átérzem a helyzeted! Nekünk is volt benne részünk az utóbbi 1 hétben. Általában 2-3 órákat aludtam csak.
Jó lett Boti új vonalzója. :D
Segítség hiánya: Mi is hasonló cipőben járunk, múlt héten is alig tudtam valakit idehívni a lányok mellé 1-2 órára, míg elintéztem a GYEDet. Ja, amúgy ha Pesten van dolgod, én szívesen vigyázok Botira, ha rám mered bízni. :wink: Kettővel már elég jól elboldogulok, szerintem nem lenne gond egy harmadikkal sem. És Zsófinak is lenne egy korban hozzá hasonló játszótársa arra az időre. :)

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Panndi, hol vagy - mi van Veletek???

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Vagyok, csak egy hete eléggé görcsölök, meg nem vagyok jl, ma megyek dokihoz :?
Vendég
 


Pihenj sokat Panndi, jó orvosod van, majd megnéz, megmondja mit csinálj... Minden rendben lesz Veletek, én úgy érzem :wink: aztán írj, mert izgulunk érted :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Ildi: Örülök, hogy nem lett szükség a beavatkozásra! Fel a fejjel! :wink:

Panndi: Drukkolunk, hogy ne legyen semmi komoly! Írj majd, hogy mit mondott a doki! Szedsz amúgy magnéziumot? Én mindkét lánynál "görcsölős" voltam, tudom milyen rossz ez :( Szerencsére mindketten kivárták a betöltött 37. hetet :)

Holnap farsang, nagyon várjuk :D Már kész a süti, amit viszünk, fel van szeletelve, be van csomagolva :lol: Nagyon fincsi lett :lol:
lamme
 
 


Lamme, a kis tűzoltóról majd ne felejts el képet rakni. Vivi nagyon vagány lány, kerilányoméknál mindenki Hercegnők közül lesz valaki, kicsit kiábrándító, hogy szinte nem is látni más lány jelmezt :lol: Azt hiszem a Tiétek nagyon eredeti (családhoz álló) ötlet :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi! Én is örülök, hogy ha már iigy alakult, legalább a beavatkozásra nem kerül sor.

Panndi! Remélhetőleg - ahogyan lamme is iirta- egy kis Mg többletre van szükségetek és minden rendben. Zsófi mi mindent csinál? Van kedvenc étele mostanság? És mi köti le igazán?

Babett! Az már jó, ha csak a nyers tej okoz problémát. Az végülis kihagyható az étkezésünkből, helyettesiithető más finom dologgal is.
Jelmezeink: Darth Vader és Joda mester 8)

Lamme! Te milyen sütit sütöttél? Nálunk néhány anyuka sütöget - beleértve magamat is-, pedig van keletje a házi süteménynek is. Eddig még nem tudtam vinni annyi sütit az oviba, hogy a buli végére akárcsak egyetlen darab hiirmondó maradjon. Már 2 tepsinyi sütin gondolkodom, de lehet, hogy kicsi fánkok lesznek sütve az egyik tepsinyi süti helyett. (Kis csokit csurgatok rá esetleg, hogy legyen diisziités is rajta.) Mindezt Gábor alvásidejében szándékozom elkövetni, de mint tudjuk: ember tervez...... :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Doki megvolt, méhszáj még zárt, rövidülés megvan, de Fruzsi feje nagyon lenn van, mostantól fekvés, csak pisilni mehetek ki. Kaptam gyógyszert, holnap délután kell hívnom a dokit, hogy mi újság, akkor dől el, kell-e kórházba mennem :? Hát ennyi :(

Mg-t rengeteget szedtem eddig is amúgy.

Na most ennyi, majd még jövök érdemben is :)
Vendég
 


Panndi, nekem ennél rosszabb mutatókkal is hordták túl ismerőseim a babát :wink: de tényleg feküdj és pihenj. Remélem segítséged lesz/van - ha tudtok valakit hívjatok még oda.
Fruzsinak meg tessék megmondani, hogy májusi gyerek legyen, Őnekik meg orgonanyíláskor kell születni :lol: drukkolunk, hogy megúszd a kórházat :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Panndi: Hát, ez nem túl jó hír :( Én is remélem, hogy van segítséged, és tudsz pihenni. Drukkolunk, hogy minden rendben legyen :wink:

Tücsi: A kicsi fánkocskák nagyon jól hangzik :lol: Sajnos én még annyira nem vagyok profi a konyhában, hogy fánkot merjek sütni :oops: :D Én Margit szeletet csináltam, ez alul egy fincsi tészta, rajta egy vékony réteg baracklekvár, és felül egy diós réteg. Hmmm, nagyon fincsi :lol: És még egyszerű is :lol: A srácaid látom nagyon szeretik a Csillagok háborúját :D Hogy sikerült nekik a farsang? Képeket várunk :wink:

Nekünk nagyon jó volt a farsang, jól éreztük magunkat :D Voltak nagyon ötletes, saját készítésű jelmezek, amik kifejezetten tetszettek, pl. pók, vámpír, kalóz. Vivinek a ruhát a nagyi varrta, a kiegészítőket vettük. Sajna nem sikerültek túl jól a képek, de itt van két jobb :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lamme 2011.02.11 21:24-kor.
lamme
 
 


lamme: Vivi nagy csinos tűzoltólány lett :lol: :lol: jó, hogy tényleg nem egy ezredik királynő akart lenni....
panndi: jó pihenést!
eperke: köszi a felajánlást, de az 1-2 órákat megoldja a férjem, a nagyikat meg nem tudjuk úgysem pótolni...de azért köszi :wink:
Vendég
 


Panndi: Vigyázz magatokra és amennyit csak lehet, pihenj! Ilyenkor tényleg jó, ha van mellettetek valaki, aki segít. Fruzsival meg beszéld meg, hogy még 8 hétig neki a pociban a legjobb, várja meg tényleg az orgonákat. :wink:

Lamme: Nagyon aranyos Vivi a teljes menetfelszerelésben! :D

Tücsi: Várjuk a srácokról is a farsangi képeket! :wink:

Babett: Nincs mit! :wink:

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Ildi: örülök, hogy a beavatkozást megúsztad! Mostmár tényleg csak előre tessék nézni!!! :wink:

Panndi: Hogy tudsz Zsófi mellett pihenni?

Tücsi: sz ülőpúp elég feltünő, ezért is vittem el az ortopédiára, mert láttam, hogy valami nem stimmel. Fú, elépzeltem azokat a kis csoki fánkokat :roll: :roll: :lol:
Hát igen, jönnek ezzel, hogy az anyukák ne legyenek otthon 3 évig. Csak megoldás nincs...nincs bölcsöde, nem veszik vissza az embert a munkahelyére. Van egy barátom, aki szerint az anyukák azért vannak otthon a gyerekkel, mert lusták dolgozni :twisted: :twisted: :twisted: Na, ettől szokott eldurrani az agyam.

Mi jól vagyunk, Barnának még picit folyik az orra, de megkapta a prevenart, úgyhogy most majd jön a 15. hós oltás. Ja, kedden ráesett a macskára, most van két hatalmas karmolás az arcán :oops:

KépKép
kutyfül
 
 


Lamme, nagyon jó lett Vivi jelmeze :wink: vagány kiscsaj nagyon :lol:

Kutyfül - nálunk is van olyan, aki szerint én csak itthon fekszem :twisted:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Lamme: lemaradt, hogy Vivi jelmeze szuper!! nagyon ötletes, és tündéri benne!

KépKép
kutyfül
 
 


Sajnos Darth Vaderemről csak holnap készül fotó, de nem fogom elfelejteni, teszek ide is fel fotót róla. Még ma is mondogatták az osztálytársai, hogy milyen klassz jelmeze volt...... 8) Ádikám farsangja még odébb van, de róla is fog kép készülni.

Lamme! Ez a jelmez nagyon nyerő! Ilyen szép tűzoltólányka nincs még egy kerek e világon! :D És aki készítette, nagyon ügyes volt! Ilyen ügyes kezek nálam is jól jönnének..... :wink:
Ami a sütést illeti, én sem vagyok olyan fergeteges benne. Bár anyukám odáig van meg vissza a süteményeimtől, hogy milyen finomak, de általában megegyezünk abban, hogy csakis a jó sütőmön múlik, nem rajtam. Én csak kikavarom, de a sütőm süti. :wink: :lol:

Kutyfül! Barnuskának puszikák az arcocskájára. Cicával nem jó ujjat húzni, már biztosan ő is tudja.
Ez az elhelyezkedés komoly probléma már 1 gyerek esetén is. Sokan vannak, akik éppen a bölcsődék, óvodák nyitvatartását alapul véve kénytelenek mhelyet váltani. A legtöbb munkaadó azonban azokat részesíti előnyben, akiknek még nincsen családjuk, vagy már nagy gyerekeik vannak. Olyanról is hallottam, hogy az anyuka egész egyszerűen nem írta be az önéletrajzába, hogy van gyereke, pontosabban vannak gyerekei. Többszöri elutasítás miatt döntött így, ugyanis mindenhol az volt az indok, hogy azt a munkakört kisgyerekes anyuka nem tudja ellátni. Amint nem írta be, máris lett munkahelye. Idáig jutottunk! Ahhoz, hogy megéljenek a családok, csalásra van szükség? Le kell tagadnunk azokat, akikre nagyon is büszkék vagyunk?! Hiába írta be az anyuka, hogy szükség esetén mkét nagymama segítségükre van, a család maximálisan támogatja őt, ez a munkaadókat nem érdekelte.
Szerencsére, azért még vannak olyan munkahelyek is, ahova visszavárják az anyukákat és esetenként rövidebb munkaidőt is biztosítanak. Néhány ismerősöm éppen ezért nagyon szerencsésnek mondhatja magát, hogy ilyen jó mhelyre került még a babavárás előtt.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Két barátnőm Zsófizik felváltva, hétvégén meg ugye Apa. Hát remélem szerda után már felkelhetek... :? Most éjjel már nem görcsöltem nagyon, talán hat a gyógyszer. Legalábbis remélem :oops:
Vendég
 


Hajrá Panndi, minden hét nektek dolgozik, szóval csak kitartást a fekvéshez, mert Fruzsi minden nap egyre nagyobb:wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi, jobban vagy?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi! Remélhetőleg a gyógyszer tényleg megtette a hatását, és szerdán megszűnik az ágynyugalom. Milyen jó, hogy a barátnőid is be tudnak segiiteni Zsófi körül. Az ebédkésziitést hogyan sikerült megoldanod?

Ildi! Ti hogy vagytok? Mentetek ma is ki a hóesésbe? Nálunk délután lesz nagy hóban járkálás, szánkózás, hóember épiités, ha a nagytesók is itthon lesznek már.

Ádiéknál holnap lesz a farsang, az iigért képpekkel csak eztán jövök.
Mindenkinek szép napot kiivánok!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Mi jól vagyunk, megyünk ki mindig. A hóemberünk olvadóban :cry: , de a szánkózás még megy (Lilla gyígyí-nek keresztelte a szánkót, akár csak a hintalovát).
Sokan hülyének néznek, hogy én mindig kiviszem Lillut, de nekem az az elvem, hogy a gyereknek kell a levegő. :lol:
Ma amúgy örülök nagyon, mert Lillu elkezdett építeni és ebben eddig nem nagyon jeleskedett :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Csak röviden: görcsök megvannak, fekszem folyamatosan, kaját kaptunk, és nem tudom mi lesz, ha kórházba kell mennem, vagy feküdnöm kell :shock:
Vendég
 


Farsangi képeket várjuk ám nagyon :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi, az nem jó, hogy görcsölsz, de az igen, hogy van segítség. Remélem a kórházat sikerül megúsznod.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi! Ne tudom, hogy mennyire viigasz, amit példaként iirok. A kolléganőmnek az utolsó 3 hónapot kellett otthon és ágyban töltenie. A második babája szép méretekkel született meg és időre. Az utolsó 2 hónapban Trendellenburg poziicióba kellett emelni az ágyat ( az ágy vége meg volt emelve a fejrészhez képest) és csak pisilni volt szabad kiszállnia az ágyból.
Ugyan még nem találkoztunk, de a képeid alapján úgy gondolom, hogy hasonló alkatúak vagytok. Neki sem volt semmi hasa (baba nélkül), és kismamaként is nagyon csinos volt mindvégig. Szóval, kitartás! Másnál is voltak hasonló problémák, de minden jól végződött. :wink:

Ildi! Vannak, akik nem mennek ki csak azért, mert esik a hó? Mi is kint leszünk ma még elég sokat. És a tesókkal nagyon mulatságos kint lenni. :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Igen Tücsi van sok olyan :shock:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jelmez dicsiket :) Szerintem Vivit is el fogja érni idővel a királylányos korszak :P De majd meglátjuk :D

Panndi: Drukkolunk nektek továbbra is!

Ildi: Mi is kimegyünk gyakorlatilag mindennap a lányokkal a levegőre, még ha csak egy félórára is, pedig mi sajna nem családi házban lakunk, így elég macerás. Hóban meg szinte kötelező, imádjuk mi is a párommal :D Most pl. szánkóval mentünk Viviért az oviba :D Niki el is borult vele egyszer egy hó alatt megbúvó bukkanó miatt :( :D Ilyen is kell, nemigaz? :D Meg igaz, hogy csak egy kb. 20 centis hóembert építettünk, de építettünk, és kicsit hógolyóztunk is :D Én pl. meg szoktam neki mutatni, ha valami szépet látunk a "természetben". Pl. megmutatom, hogy milyen szép a vöröslő égbolt, milyen fényesen világít a Hold (tudom, hogy nem a Hold világít, de neki még nem akarok csillagászati előadásokat tartani :D ), nézd ott lépeget egy nagy varjú, stb.

Tücsi: Várjuk a képeket :)

Mi jól vagyunk, holnap remélhetőleg túl lehet Niki a 15 hós oltáson. Ma elkezdtünk adni neki a homeo-s golyócskákat, kiváncsi leszek, hogy mennyit fognak használni (megpróbáljuk az oltáskivezetést, hátha bejön).
lamme
 
 


Panndi: Remélem a kórházat megússzátok! Pihenj sokat és továbbra is drukkolunk!

Tücsi: Várjuk a holnapi farsang után a képeket! :wink:

Mi is kinn voltunk ma jó sokat. Építettünk két hóembert, hógolyóztunk és gyönyörködtünk a hóesésben. :D Én is igyekszem kivinni minél többet őket, ha nem tudunk kimenni, mert mondjuk szakad az eső, akkor estére már nem bírok itt benn Zsófival.
Nem is értem azokat, akik a hóesésben nem viszik ki a gyereket. Ez a gyerekeknek is nagy élmény.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Rólunk: Esztikével is elkezdtük már kóstolgatni az almát. Hát nem ízlik neki túlzottan, elég nagy fintorokat vágott neki az elején. Nem eröltetem, csak mikor evés közben az ölemben ült és épp a számba tettem az ételt, ő is mindig tátogtatott, így gondoltam megpróbálom. De nem volt elragadtatva tőle. :lol: Amúgy hihetetlen, hogy már ekkora, hogy kezdjük a hozzátápit, hisz most született...

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Lamme, Lillu is borult már a szánkóval :wink: :oops:

Eperke, tényleg hihetetlen, hogy Eszti már milyen nagy :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Eperke: Eszti mindjárt fél éves...nagoyn rohan az idő :shock: A szopizás helyreállt?

Tücsi: eddig én is örültem, mert eddig nem volt a munkahelyemen ilyen gond. De sajna a válság ide is elért. ..Hát valahogy majdcsak lesz.

Panndi: kitartás!!

Mi is megyünk ki mindennap. Van itt egy kis domb, ott szoktunk szánkózni. Nagyon édesek ezek a kis manók ahogy ballagnak a hóban :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

Tücsi: Mesélj, milyen volt a farsang? :D

Eperke: Tényleg rohan az idő :lol: Sőt, most látom a vonalzódon, hogy Zsófi mindjárt kétéves :shock: :D

Kutyfül: Ti Pesten laktok?

Niki ma megkapta a 15 hós oltást (MMR). Képzeljétek, meg se nyikkant :D Olyan ügyes volt! És még az előzetes vizsgálatnál sem vinnyogott, amikor a dokinéni meghallgatta a mellkasát, hátát, megnézte a torkát, meg megszámolta a fogait :D Igaz a négyhós oltásnál sem sírt (amit öthósan kapott). Büszke voltam rá :D Kapott is egy aranyos plüss valamit a védőnőtől :D Már említettem többször, hogy rákattantunk a párommal a homeopátiára, így ennél a brutál oltásnál alkalmazzuk az oltáskivezetést. Reméljük, hogy használni fog, és nem lesz semmi komoly oltási reakció nála.

Vivi meg múlt hét közepe óta nem akar hazajönni az oviból :D Azért hisztizik, hogy még maradni akar :D Olyan aranyos :D
lamme
 
 


Sziasztok, én is itt ezer év után :oops:
gyors benéztem, most van egy kis időm. Pár oldalt visszaolvastam, nagyon szépek a gyerekek, és Eperke, tényleg hogy telik az idő!!!
Panndi, remélem jól vagy :shock: ettől én is tartok, h ne legyen semmi probléma, nem nagyon tudnám megoldani a segitséget itthon..

Nálunk egyébként minden rendben, immáron a 25. hétben vagyok, és kislányt várunk :lol: Banduc jól van, nagyon nő, és okosodik, sokszor meglep, h miket tud már és h mindent megért :shock: (pl mondom neki a fürdőszobában, h menj be a szobába és hozd ki az asztalról harisnyádat...) de azt hiszem, ez mindenkinél így van. Beszédben viszont szinte semmi, a "ta-ta" nálunk elég sok mindent takar - kavicsot, kopogást...stb. de hát próbálok mindent megérteni :roll: aztán remélem, egyszer nekikezd az "érthető" beszédnek is...

Nem ígérem, h gyakrabban jövök, de próbálok.. :oops: Mindenkinek szép napot!! :lol:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Kutyfül: Igen, szopi helyreállt, bár 1 hetünk ráment, amikor 2 óránként ettünk, mert egyszerre ugye nem evett sokat és hamar megéhezett. Időben most sem eszik sokat, 10 perc sem kell és már végez, de a mennyiséggel nincs gond, már nem is mérem, csak egyszer-egyszer fürdés előtt a súlyát és fejlődik rendesen. :D Most 6600 gr-nál tartunk. :D

Lamme: Valóban, Zsófinak mindjárt szülinapja lesz és már a második! :shock: :D Pedig annyira emlékszem még vele is az utolsó hetekre, a szülésre, mintha ma lett volna... :D

Vicsok: Örülünk, hogy jöttél, és hogy minden rendben veletek! :D Gratulálunk a kislányhoz! :D Nevet választottatok már?
Beszéd miatt ne aggódj, nincs még Banduc lemaradva vele. Nekem Anyukám gyógypedagógus, logopédus és ő szokta mondani, hogy a fiúk amúgy is lassabban fejlődnek ezen a téren.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Vicsok, gratula Nektek a kislányhoz :lol:

Lilla úgy látszik lusta pók, mert bár ő kislány, a beszéddel mi sem állunk valami fényesen :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Vicsok, gratula Nektek a kislányhoz :lol:

Lilla úgy látszik lusta pók, mert bár ő kislány, a beszéddel mi sem állunk valami fényesen :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: