Új privát üzeneted érkezett!

Orsi! :D
Na ja, nem is értem, miért kérdeztem ilyen hülyeséget??? Egyébként, ha megrendelném, mennyi idő alatt küldik, és a posta ktg-re mennyit is írtál?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok,

megvannaka véreredmények:

ami a határérték alatt van:
kreainin 36 lett 44-80
összfehérje 61,4 lett 66-87
albumin 36,6 lett 38-51
lymfocita 19,3 lett 20-40

Ami a határérték fölött van:
húgysav 355 lett 140-340
neutrofil 71 lett 45-70

Vizelet negatív!!!!!!!!!!!!!!!!Se cukor, se fehérje, semmi!!!!!!!!!

Nekem ebből úgy tűnik, hogy totál rendben vagyok, a többi funkció, vagyis máj és vas és egyéb tökéletesek lettek.

Nincs semmi bajom. 3 hét múlva kell kontroll.Addigra 32 hetes leszek, szóval haladok...........majd csak kihúzom lassan.
Vendég
 


Lafi!
Ez gyorsan ment, szerintem is jók az adatid, ami eltér, az is minimális! Jól van, rendben lesz ott minden! :D

Fendike! :D
Igen a mózes, és a bébi hordozót lehet csatolni, a hordozó-táskát az ülésre rögzítem! Hát nem hinném, hogy beválalom, majd nézd meg Londonban, és elmondod milyen, ok?

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Donika!
tényleg megnézem londonban, hátha van... :roll:
bár ha még ennyire új... :shock:

Kép
fendike
 
 


donika írta:Egyébként, ha megrendelném, mennyi idő alatt küldik, és a posta ktg-re mennyit is írtál?

nincs posta ktg. azt írta a pasi. 399 eur maga a kocsi.
nemtom mennyi idő alatt jönne meg. de majd megkérdem Neked :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi :D
ezek tök szuperek.
ahol eltérés van az szinte nulla! :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Azt megköszönném, ha megkérdeznéd, mivel új modell, kb. 7-8 hétre tippelnék!
És mondjuk, ha megrendelném, akkor ez megbízható, mármint úgy értem, h nem lesz sérült, vagy szakadt? Neked volt már hasonló problémád?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
gondolom, megbízható.
nekem soha ilyen bajom nem volt. (nemtom hány babakocsit hoztam be eddig magamnak, vagy másnak megbízásból - olyan 20 körül járhatunk- .. amire azt írják, hogy új, az eddig 100%ban eredeti dobozban és csomagolásban érkezett, még az összes védőhungarocell is rajtuk volt.)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi,
orulok a jo eredmenyeknek most mar szamolhatsz lassan vissza :lol:

Fendike,
szerintem Londonban biztos fogsz latni mert itt mar van az uzletekben szoval akkor tuti ott is lesz.Kivancsi vagyok mit mondasz majd,nekem a bemutato nagyon megyozo volt es egyebkent is maxi cosi babaulest akartuk venni igy ez meginkabb megkonnyiti a helyzetunk..En mar csak a szinben nem vagyok meg biztos..Ja es szerintem puha mozes is eleg mert teljesen sikban volt.A napfenyetot huztak ra es abbol lehetett meg egy esokabatszeru anyagot kicipzarolni igyteljesen eso es szelvedett :lol: Huh ez remelm ertheto volt...

Donika,
a taskat nem neztem meg,foto alapjan kozepes meretu.De holnap megyek az uzletbe es akkor megvizslatom jo?Ha gondolod keszitek kozeli fotokat is az anyagrol meg ugy mindenrol hogy jobban meg tudd nezni :P

Kép
petitpois
 
 


Petitpois! :D
Ok, várom a fotókat, meg a véleményedet, nekem az atlantic szín nagyon tetszik, legalábbis így, remélem élőben is! Meg nézd már meg kérlek azt is, h mennyire tágas a hordozó-mózes, na szóval mindent alaposan! :P

Orsi! :D
Örülök, hogy pozitívan nyilatkozol a netes rendelésről! akkor a száll.határidőt majd megírod, köszi!

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi,
Örülök hogy jó lett az eredményed :D
Vendég
 


donika írta: akkor a száll.határidőt majd megírod, köszi!

színfüggő. konkrétan melyik érdekel.

amit én néztem - elég lányos- az van készleten

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


az atlantic

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois,
köszi, mindenképp keresni fogom, hú már nagyon várom, hogy megnézzem annyira belelkesültem!!!! :D
nekem mint fiús anyuka :D , egyelőre a blueberry jön be, de ha lány lenne tuti a flamingora szavaznék
a puha mózest így kép alapján nem igazán érzem, látni kell!!!
az anyaga tényleg neoprémesnek tűnik, de sztem biztos kikísérletezték, csak nem izzad bele a gyerek nagyon... :roll:

Kép
fendike
 
 


Orsi,
Máténak is Levinek:

Kép

Milyen tortájuk lesz? :lol: :lol:
Vendég
 


Fendike! :D
Én is néztem a blueberryt, de nekem az kicsit sötét, az atlantic meg lehet, hogy picit világos, de gyönyörű a színe! Még hátra van a férjem véleménye! Kivi leszek, milyennek fogod találni élőben!? :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi!
Én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok a fiúknak!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Fen dike:
Köszi. Én már végig táppénzen leszek mert a munkaköröm nem olyan hogy dolgozzhassak. Bízom benne hogy neked is javul a helyzet.

Orsi:
Én is ugy gondolom. Nekünk egyébbként midegy csak egészséges legyen. Sok boldog szülinapot a fiuknak!!

Lafi: Szuperek az eredményeid . Gratula.

Magamrol: Meg jött a 2. Toxoplazma eredményem. Negatív. De ismét fogékony vagyok rá és miután még nem estem át rajta igy 2 hónap mulva ujra nézik.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi, boldog szülinapot a fiúknak!!!!

Megjöttünk a 28-30. heti genetikai uhuról. Hajdu drnőnél voltunk.
Bpd 7,97
Fl 5,26
Ac 24,44 (Has)
Tad 7,38 (mellkas) 7,38
Ofd 9,26 (homlok és tarkó közötti táv.)

Egy élő magzat, lepény hátul tapad. Koponyavégű fekvés. Az átlagosnál árnyalattal több magzatvíz. Norm flow.

A magzatvíz azért több szte, mert ezen a héten nem diétáztam és rögtön meglátszódik...lusta voltam, sajnos.

És nagyon kukis!!!És szégyenlős. Olyan pózban volt.mint aki bukfencezni akar, és a kezeit és lábait a feje elé teszi. A kukac rögtön látszódott, a fej meg...hát összesen 2 percre tán.

Kicsit fiatalabb, mint a mensi alapján...nem sokkal, 4-5 nappal. Amúgy azt mondta, hogy gyönyörű arca van és nem kövér gyerek, mrt valamelyik mérete arányai alapján mondta, hoy nem lesz kövér.
viszont a diétát nem hagyhatom abba, még erre a hétre sem szabadott volna....hülya voltam, csak már enni akartam, hát megbántam. Kép később!

Orsi, mit jelent a koponyavégű fekvés????Már befordult???ezt elfelejtetttem megkérdezni.
Vendég
 


És még: 1281 gramm!
Vendég
 


nyuszipuncs írta:De ismét fogékony vagyok rá és miután még nem estem át rajta igy 2 hónap mulva ujra nézik.

mivel eddig is neg. volt és nem estél át szerencsére eddig terhesen sem rajta, így minden vérvételi leleten ez rajta lesz a jövőben is :)

a fogékony csak annyit jelent, hogy még nem voltál toxo fertőzött.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


koponyavégű: fejjel legelé van. koponya van a méhszáj irányában.

köszönjük a köszöntést. este hozom a képeket.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi!
Örülök, hogy minden rendben! Az Istenhegyin voltatok? Ilyenkor már ennyire látszik az arca? Képet kaptatok? Tegyél már fel! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Kép

A feje a 2 felsőn látszik, alul a kukija.Praxisban voltunk Hajdu drnőnél.
Vendég
 


Kép

Kuki nagyobban...

Kép

Kép

És a feje nagyobban.
Vendég
 


Lafi,
Nagyon édes ez a pofi :D nekem is ez volt múltkor árnyalattal több magzatvíz de ez nem csak a diéta miatt lehet hanem egy napon belül is sokszor változik a magzatvíz mennyisége. Azért ez a kukac se semmi :wink: lehetetlen lánynak nézni :lol: :lol:
Vendég
 


Donika,
Ilyenkor már nagyon jól látszódik a pofijuk igazi baba arcuk van nem az az ufos mint az elején :lol: ez itt egy 27 hetes baba:

Kép

Ezért aki pofira kiváncsi annak ilyenkor érdemes mennie vagy picit késöbb.
Vendég
 


Hát igen, én is így gondolom, hogy ha erre a kukira megint valaki lányt mond....elviszem orvoshoz........ :lol: Asszem egyértelműen Hunor...

Az orra meg az enyém, nekem ilyen kis fitos, férjem nagyorrú...szép pofija van, mitagadás....Hajdu drnő azt mondta, hogy gyönyörű baba!!!Férjem meg: persze, az enyém....ja, ilyenkor azt övé , vajon akkor is az övé lesz, ha bekakil és tisztába kell rakni???? :lol: :lol:
Vendég
 


Lafi,
Akartam mondani de gondoltam hülyeség :oops: szerintem hasonlít egy picit rád a második képen :wink: nekem legalábbis te jutsz róla eszembe :lol: lehet tényleg a noziról :lol: szép baba az biztos :wink:
Vendég
 


Köszi Pandus... :oops: :D
Vendég
 


Lafi,
gratulálok, nagggggyon cuki és tényleg nagyon kukis... :D

Orsi,
jó ünneplést!!! :D

Donika,
igen, elég sötét, élőben kell látni!!!
férjem szerint uncsi, neki az első zöldes változat tetszik, ja meg azért mert szerinte a lilás lányos... :roll:

Kép
fendike
 
 


Lafi!
Tényleg szépen kirajzolódik az arca, a kukija, na az nem semmi! :lol: Gratula a büszke apának!
Jaj, már alig várom, hogy én így lássam! A praxisban szombaton is van rendelés, mennyivel korábban kell bejelentkezni?

Fendike!
A zöldes nekem is teteszik, annak is szép a színe, a sárga-lila, az vhogy nekem se jön be. Kár, hogy nincs olyan almazöld, mint a quinnynek, vagy mandarin.

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, gondolom, van rendelés, mert hát ma voltunk csak nem tudom, ez hétfői nap-e vagy normál szombati...én 3 héttel korábban jelentkeztem be Hajdu drnőhöz és felismert.... :shock: :lol: pedig vagy 20hete voltam nála....
Vendég
 


Orsinak és Csiperke babájának :lol:

Kép
Vendég
 


Orsi, és Petitpois!
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!! :P :P

Kép

Kép
donika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lafi :
Örülök hogy minden rendben van. Hurráááá!!! Nagyon jók ezek a fotók. Szép baba. Az a kuki haláli. Apa büszke rá.

Orsi , Petitpois: Nagyonn sok boldog névnapot kívánok !!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Hali lanyok!

Koszi a koszontest jolesett :lol:
Orsi,
en is boldog nevnapot kivanok neked es a fiuknak utolag is boldog szulinapot.Varjuk a kepeket!

Lafi,
nagyon edes Hunor baba es szep kerek arcocskaja van :lol:

Nyuszi,
en is a heten megyek toxo vervetelre.Nekem minden honapban kell mert meg en sem estem at rajta.Neked hogyhogy csak kethavonta?

Donika,Fendike,
mint Mura rajongok :lol: szolok most hozzatok :lol: :lol:
A hetvegen voltam a bababoltban es hat mar volt mindenfele szinu Murajuk:)))Annyit mondhatok hogy nagyon nagyon szep...Az osszecsukas nagyon konnyu,stabil es a szinek is szepek.Sajnos nem keszithettem fotot :cry: viszont kaptam profi katalogust es azt bescannel-ve elkuldom nektek e-mail-ben ha keritek...
Donika,
a taska szerintem tokeletes meretu a fix mozes resz pedig hatalmas szeritnem meg szelesebb es jobban belelt mint a bugaboo-e :lol: Es a kocsin mar beepitett adapter van igy a babaules(autos)egy kattintassal illesztheto ra.Kb 10 kg.Tolokar allithato magassagu.Sportules vizszintig dontheto!En a puha mozestol nem voltam elajulva eleg picike.Es tenyleg az a neopremes anyag de csak a belso resz..nekem tetszik..
Szoval hirtelen most ennyi.A ferjem teljesen odavan erte egesz ido alatt azzal korozott a boltban:)))))
Irajtok meg ha keritek a katalogust :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois, :D
küldtem privit!!!!!

Kép
fendike
 
 


Petitpois Orsi :)
nekem is elküldöd :)

köszi a sok-sok infót.

a mózesről én si találtam, hogy 35.5x85cm... ami tényleg halamas.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike,
ment 2 e-mail is,mert kicsit sok lett :lol: :lol:
Bescanneltem a babuleseket is amit a kocsira lehet illeszteni.Sajnós hollandul irodott:) :oops:

Kép
petitpois
 
 


a mózes mellett még érv, hogy ezt össze lehet csukni (szemben a BBC, PP és a régi dreamivel), és akkor egy 15 cm magas lapot kapunk, ami más sokkal kisebb helyet foglal a kocsiban.

végülis csak 2 kocsit kéne eladnom, hogy ezt értelme legyen megvenni

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :) mármint kérdés akart lenni, hogy légyszi nekem is elköldöd? :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :lol: ,
ertettem,ment ket emilke is:))) :lol: jo nezegetest

Kép
petitpois
 
 


Donika :D
az Atlantic színre 14 nap száll. határidőt írtak.
(most ez nem tudom, hogy mo-i megérkezéssel ennyi, vagy hozzájuk ennyi idő alatt érkezik meg... mo-ra ált. 5 nap alatt érnek ide a cuccok)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


még egy infó :) megmértem a tényleg nagy BBC felsőrészem belső méreteit és ez 32x80cm nagy.
szóval akkor ennek a Mura-nak a mózese tényleg hatalamsnak számít a maga 35.5x85 cmes belső méretével.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois!
Küldtem privit!

Orsi!
Köszi, akkor nem kell kapkodnom, nem is gondoltam volna, hogy ennyire gyors! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
ment a ket email az iwiw-es emialcimedre,plusz privi :lol:

Kép
petitpois
 
 


Orsi,
akkor érdemes megvenni a mózest és a hordozót is, nem????
legalábbis mondhatom a férjemnek, hogy megéri!?!?????? :D

Kép
fendike
 
 


Orsik,
azt tudjátok, hogy a mózest be lehet-e csatolni a kocsiban???
újabbakat már ált. beszokták...
vagy kocsiban csak a hordozóban lehet a bébi???

Kép
fendike
 
 


Fendike :)
ezt a mózest nem lehet becsatolni a kocsiba.
A hordozót nem érdemes, hanem meg KELL venni, ha kocsival jártok, mert a babát abban kell szállítani. (mivel ennek a mózese nem beköthető ill. olyan 4-5 hótól más mindenképp abban jobb utaztatni a gyereket)
de ez a mózes tényleg nagyon tágas a számai alapján, így tovább kihasználható, mint a többi márkáé.

a magyar kresz szabályai szerint az autóba bekötött mózes nem minősül gyerekülésnek, ellentétben a legtöbb európai uniós ország szabályozásával... tehát kresz szerint még ebben sem lehetne a gyereket szállítani... de ezt senki sem reklámozza

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: