Új privát üzeneted érkezett!

Nikcsi,
a férjem üzeni, hogy ő örülne egy apás bulinak. Tavasszal mi kimaradtunk ebből.
laga
 
 


Megint anyóséknál...
A betegeskedőknek továbbra is jobbulást! Sebi lassan javul, bár a baby-halert nem sikerült beszerezni, így csak kanalasat kap, de az éjjel végre már aludtunk is, és egyre kevesebbet hörög-köhög. Holnap megyünk kontrollra...

Apás-buli
Mi benne vagyunk!

Mamabuli
Már kaptam kimenőt!

Szilvi
Szombaton ünnepeljük anyós szülinapját, úgyhogy tutira nem jutok ki a börzére veled. Azért ha látsz Sebinek vmi menő cuccot 86-92 körül, ne fogd vissza magad! :)

Pár kép a legutóbbi dm-es kalandunkról: (na jó, nem is olyan szar ez a telefon... :))
Kép

Kép
cas
 
 


Pár fotó az utóbbi hetekből:

Sebi az én régi gyerekágyamat kapta meg, mostmár elbúcsúztattuk a rácsoságyat. Így alszik rajta a délutáni napsütésben:
Kép

Tegnap pedig elmentünk a Ligetbe, megnézni a Közlekedési Múzeumot, de korán zártak, így csak sétáltunk egy nagyot. Sebinek nagyon tetszettek a kacsák a Vajdahunyad Várnál, az összes kölesgolyóját odaadta nekik. :)

Kép
cas
 
 

 
 

Feltöltöttem én is a Lagáéknál készült képeket!
Szilvi, a tieid is jók!!! :)
cas
 
 


Szilvi
Én is kérhetek a börzéről dolgokat? Minél több, annál több kedvezményt tudsz kicsikarni. Ja és még egy üléses jelentést is szeretnénk kérni, ha lehet. :lol:

Laga
Akkor, hogy tuti ott legyen a férjed is, meg ti is, szervezhetnétek Ti. :roll: :lol: :twisted: Egyik hét csajos buli, másik hét apák is lazulhatnak - gondolják ők (mi pletyizünk, ők pedig felügyelik a lúrkókat :D ) :wink:
nikcsi
 
 


Cas
Jók a képek, és milyen sok. A 6-ost majd kérném normál méretben, ha lehet (viszem a pendrive-ot).

Hallottátok, hogy a szombathelyi kórházban mi történt? Nem lehet senkinek választott szülész-nőgyógyásza. :shock: :o :x
Azok után, hogy tudom milyen volt az első szülésem, és várhatóan ilyen lesz a következő is, mivel nem lesz belőlem egy 180as MAGASSÁGÚ valaki, nem szeretnék valaki ismeretlen ügyeletes dokinál szülni! :? Vagy ismerkedjek össze mind a tízenakárhánnyal, ha ilyen helyzet van? Pedig vannak nézetkülönbségek az orvosok között, ami természetesen jó! (De nem biztos, hogy nekem.) :roll: Nem szívesen szülnék ott! :oops:
nikcsi
 
 


Nikcsi!
kérek pontosabb megrendelést :wink:
mi történt Szombathelyen? én nem hallottam

apabulit továbbra sem vállalok most, de bababulit lassan igen!
mikorra gyógyul meg mindenki?
szilvamag
 
 


Szilvi
Okés, pü-be küldöm.

Gyógyulás: hát jó volna tudni! Ma már Laci is itthon maradt. Kori sem javul, éjszaka velünk aludt, de neki egy franciaágy is kevés. Szóval mindenki alig aludt. :(

Szombathely: senki nem választhat szülész-nőgyógyászt! Annál szül, aki épp ügyeletben van.... :shock: :x
nikcsi
 
 


Na jó, akkor legyen nálunk az apás buli. Javaslatokat kérnék az időpontra!

Szombathely: lehet választott szülészed, de ügyeleti időben az ügyeletesnél kell szülni.
Meghalt egy orvos túlhajszoltság miatt. Ezért született ez a döntés. Az orvosoknak pont ezért kell tiszteletben tartani a döntésüket, hogy vállalnak-e vagy sem. Ők tudják mennyi kismama fér bele. Nekik is van családjuk és felelősséggel tartoznak irántuk.
laga
 
 


Szilvi,
Sajnos most nem tudok. Nekem is csak éppen hogy lett belépőm. :(

Nikcsi,
Veszprémben már évek óta így van.
Az orrszívóval pedig nekem az a tapasztalatom, hogy be kell fogni hozzá a másik orrlyukat, jó szögben kell tartani, és jó minőségű új elemek kellenek hozzá. Ilyenkor hihetetlen mit ki tud szívni...

Gyógyulás: Talán a jövő hétre már jól leszünk. Nekem már csak a torkom vacakol, de Lilla nagyon csúnyán köhög és a nózijából is "színes" folyik még. Az Apja meg egyre szarabbul van... :(
myra
 
 


[quote="myra"]S írta:myrazilvi,
Sajnos most nem tudok. Nekem is csak éppen hogy lett belépőm. :(

Neked nincs előfizetésed? Akkor jár, nem?
a belső parkolás biztos nem megy most? akkor találkozót úgy kell szervezni, hogy ne álljunk órákat sorba a parkolás miatt :(
szilvamag
 
 


Szilvi,
Nem előfizetésem van, én csak "úgy" kaptam az újságot.
Akinek a kártyájával be tudtunk parkolni 1-2 héten belül szűlni fog, így most biztosan nem lesz ott. :roll:
myra
 
 


Myra!
jaaa, :wink:
a belépő meg :cry:
szilvamag
 
 


Myra
Orrszívás: új elemek vannak benne, de lehet, hogy mi már túlzottan lepaktáltunk a porszívósnál. Viszont az átmérője nem semmi akkor sem. Mi valószínű bénák is lehettünk, mert hiába forgattuk, tartottuk ilyen olyan szögbe, sőt Laci is megpróbálta, de semmit nem sikerült kihozni a noziból. :x

Cas
Időátállítás óta Kori is nagyon korán kel, még mindig a régi idő szerint fektetjük, de reggel 5-6 körül kukorékol. Megnyugtattalak?

Tegnap de. volt Laci is dokinál, du. pedig levittük Korit is. Az utóbbi időben tényleg sűrűn voltunk. A dokinál az alábbi párbeszéd zajlott:
Már bölcsibe jár Kori, hogy ennyit járunk ide?
Még nem, de jövő héttől kellene.
Miért adom be?
Sajnos anyagiak.
Miért nem vigyáz rá nagyszülő?
Dolgoznak, meg messze is laknak.
Ne számítsak semmi jóra, mert már most bérletünk van ide (dokihoz), nem hogy bölcsis időszakba.

A többi dolog már csak apróság volt ehhez képest. Ezek a megjegyzések engem egyenesen szíven döftek! Látszik, hogy nem ismernek, miért akarnám én bölcsibe adni? Százszor, ezerszer, milliószor szívesebben maradnék én itthon vele! Csak adja valaki ide a zsebembe azt az 50-60 ezer forint gyed, gyes különbözetet. Vagy fizesse valaki helyettünk a hiteleket. Leszarnám a bölcsit. Teljesen kiborultam, és még most is ezen emésztem magam!
nikcsi
 
 


Nikcsi,
nyugi, tapintatlan emberek mindenhol vannak. :(


Szóval még mindenki dögrováson van. Hogy lesz ebből buli pénteken???!!! Erre mindenkinek kötelező válaszolni!

Az apás buliról meg ne is beszéljünk egyenlőre - úgy látom. :(
laga
 
 


Laga!
én még jól vagyok :)

Nikcsi!
a dokibácsinak azért elárulhattad volna, hogy jártok játszócsoportba, azért az is bölcsi bizonyos szempontból
egyébként meg semmi köze hozzá miért adod be :evil:
és lehet, hogy addigra megedződik és ő lesz a csodagyerek aki nem lesz beteg :wink:
ne emészd magad! attól semmi nem lesz jobb
szilvamag
 
 


Heti 1-szer járunk a játszó csoportba, persze ettől is lehet beteg. Kori amúgy is beteges (télen), szóval félek, hogy mi lesz. Azt is mondták, hogy nagyon érzékeny bőrű, és a légző szervei is gyengék. Emiatt keseredtem el, meghát a megjegyzések. Én is nagyon beteges voltam, és sokat voltam gyerekként kórházba. :cry:
Az emésztéstől tényleg nem lesz jobb! :x
nikcsi
 
 


Nikcsi,
Kipróbálhatnád az Echinacea-t homeós bogyóban. Én is most készülök Lillával szedetni mert ő is folyamatosan légúti beteg. Bár én nem csodálkozom rajta, én is ilyen voltam/vagyok. Novembertől-márciusig. :(
Nekem a bölcsivel csak az elszakadás, meg a "hogy bánnak ott vele" a gondom. Viszont, hogy bejött a hideg már látom az előnyeit. Itthon szó szerint megeszi az unalom!!! Még ha egész nap játszom vele, akkor is. Unja az itthoni játékokat, szenved, vinnyog, fetreng a földön, na meg TV-zne egész nap ha hagynám. Ma a játszótéren már befagyott a seggünk, és még hol van a tél... Rossz volt nézni ahogy a vörösre fagyott kezével kotorta a vízes homokot. Brrrr.... De muszáj volt levinnem, mert sírt, hogy menni akar. Pedig iszonyatosan köhög még. Éjjel is 1,5 órán át akart megfulladni. :( Szóval azt hiszem jobban érezné magát bölcsiben. Mondjuk Lilla már csecsemőnek is azt szerette ha hoztuk-vittük, társaság és folyamatos új ingerek vették körül.
El tudnád nekem küldeni a Saci féle muszaka receptjét? Ha jól tudom neked el vannak mentve a receptek, itt meg nem lehet már keresni. :?

Képzeljétek megvan az első kaja amire Lilla tutira allergiás. A téliszalámi!!!
És nem tudom honnan szedte, mert sehol nem hallhatta, de pár napja Anyucikámnak hív. Én meg megzabálom érte!! :P :P
myra
 
 


Nikcsi
Lehet, hogy kicsit nyersen adta elő a dokibácsi a dolgokat, de szerintem teljesen igaza van. Ahogy beadtam Dorinát az oviba minden vackot összeszedett. Már bérletem volt a patikába.
Én is gondokodom rajta, hogy Sárát beadom bölcsibe, mert láthatólag unatkozik. Egy dolog tart vissza, hogy mindent haza fog hozni Flórának. Úgyhogy úgy néz ki, hogy várunk tavaszig.
Lehet, hogy jobban járnátok ti is, ha inkább a kistesó projekten dolgoznátok, ha Kori ennyire betegeskedős, mert a bölcsibe is beadják a taknyos gyerekeket (messze van a nagyszülő, nem tud táppénzre menni a szülő, stb. okokból). Sőt! sok olyan betegség van, hogy már akkor fertőz, amikor még nem látod.
Februárig még van idő, hogy összehozzátok a kistesót. Látod, mi nem is akartunk kistesót és mégis sikerült :) :)

Egy papás buliban mi is benne vagyunk, ha apánk éppen nem dolgozik.
hmmc
 
 


Nikcsi
Mi is 5 napig naponta voltunk dokinál, hol ezért hol azért. Ráadásul úgy utálja Fanni, hogy ha meglátja a dokit rákezd a bömbölésre, amíg ki nem jövünk. Megvizsgálni is alig lehet, úgy csimpaszkodik belém. Hányás után már úgy tűnt jobban van, erre tegnap egy szemet sem volt talpon, rögtön elterült a földön, ha letettem, fejét nem tartotta. Doki szerint utóhatás, de furcsa, hogy előző nap meg jól volt. Na végül is remélem (kop-kop-kop) mára már jól van.
Egyébként mubnkahelyeddel mi van? Megkérdeztél valaki nagyokost, hogy GYED alatt ki lehet-e rúgni ha megszűnik a munkahely? Ha meg még nem szűnt meg addig is dolgozhatnál GYED mellett, és csak akkor mész vissza GYED-re ha kell. Más munkát nehéz találni GYED mellett?

Myra
Nekünk nagy pechünk van a lakás felújítással. A villanyszerelő, akit ajánlottál már vagy 5-ször hívtam, de mindig orvosnál van. Már nincs képem hívni. Azt hiszem másik után nézek.

FAnni felébredt, rohanok. Bulikat még nem tudom.
boglarka
 
 


Boglárka!
jobbulást Fanninak!!!
én úgy tudom Gyed mellett nem lehet dolgozni csak Gyes mellett


péntek!
mi lesz?
szilvamag
 
 


Sziasztok!
Bocs az eltűnésért.

Szilvi, csak most olvastam az sms-edet, inkább ide válaszolok:
sajnos nekem sincs most börzés belépőm, mert már nem fizetek elő a kismamára.
Matyi hétfőtől jár bölcsibe, hasmenés-hányás már a múlté, kicsit még köhög, de semmi komoly.
Anyuéknál nagyon jól érezte magát, nem is akart hazajönni, és azóta is a mamát emlegeti. Viszont szegény anyukám elkapta Matyitól a hányós-hasmenős vírust. Remélem a többieket nem fertőzi meg.

A pénteki bulit sajnos kihagyom, mert már péntek délután le kell utaznunk anyuékhoz, de remélem hamarosan lesz babatali, vagy mamabuli, és el is tudunk menni, mert már ezer éve nem láttalak titeket és borzalmasan hiányoztok!

Jobbulást mindenkine és kellemes hétvégét, ha addig nem jönnék!
aranyhold
 
 


Myra
Ez a homeós bogyó mire van pontosan?
Ugyan így vagyok a bölcsivel!!!! Nem tudok tőle elszakadni, de hasznát látom, mert itthon mi is szétunjuk magunkat, főleg, ha még esik is az eső. Hétfőn de. kint voltunk 9-kor és napon is –2 fok volt, Korinak is pillanatok alatt piros volt a keze. Esőbe azért nem mentünk ki, és itt megöl minket bent az unalom! :cry:
Musaka megvan, remélem nem felejtem el elküldeni! :wink:
Téliszalámi allergia? Nem semmi. :x
Én is olvadnék. :lol:

Hmmc
Szünetelni kell, mert fog.gátlót szedtem. Amúgy én már nagyon szívesen benne lennék a projektben, de elgondolkoztató ám!

Boglárka
Kori is ezt csinálta, de néhány hónapja megedződött, és már nem sír a dokinál! Előtte mindig beszélek a fejével, hogy a bácsi nem bánt, csak meghallgat, bekukucskál a szádba, de ezek nem fájnak, nem kell sírni.
Jobbulást Fanninak!
Mh.-ről azt tudom, hogy jan. 1 the end, és gyed alatt is kirúghatnak ilyen esetben. GYED mellett nem lehet dolgozni. A további kérdéseket nem értem.

Aranyhold
Hiányzunk? Na nekem tuti nagyon elvonási tüneteim lesznek!
nikcsi
 
 


Képek: Kép Névnapozásra készen Kép
nikcsi
 
 


Laga és Mindenki!
mi lesz holnap? ma este le kell beszélnem az emberrel! :wink:
szilvamag
 
 


Buli: én nem erőltetem.
laga
 
 


ez mit jelent
szabadjára engedhetem a férjem?
bulizni akarok!!!!!!
szilvamag
 
 


ezek szerint elmarad a mai hámbólkirugás ? :cry: :cry: :cry:
szilvamag
 
 


Este: nekem attól függ, hogy Gergő hazaér-e időben.
Sajnos mióta leégett az egyik festőde, azóta szívunk. Csak késő délután tud vidékre indulni, és kérdéses mikor ér haza. De ha időben én mennék!!!
myra
 
 


Buli: én nem tudom eldönteni, hogy mi legyen a mai bulival. Döntsétek el ti és még szóljatok időben. A tűsarkú csizmám ki van készítve mindenesetre... :D

Hétfőn elvinném Teát a 18 hós szurira. Milyen tapasztalatotok van? Lázas, nyűgös, stb?
Vilmos idejében még nem volt 18 hós oltás. (Illetve egyben volt a 15 hóssal.)
laga
 
 


Saci kéri, hogy telefonon értesítsétek a ma esti buli helyzetéről.

Ő szívesen menne.

Üdv:
Zsombor
cas
 
 


Sziasztok!
én már sajnos nem úgy szerveztem a mai napom
ha mégis mentek, jó szórakozást!
szilvamag
 
 


ki megy holnap a börzére?
én most valószínűleg csak később megyek ki
de ha sikerül összebeszélnünk kiviszek szívesen bárkit
szilvamag
 
 


úgy látszik senki sem irogat ide
Enikő felébresztett, úgyhogy kimentem a börzére
milyen volt(?) tegnap a buli?
szilvamag
 
 


Jó volt! Elmentem a férjemmel kettesben. :D
laga
 
 


Laga
Akkor tegnap papás buli volt. Mi is Győző névnapot ünnepeltünk. :D

Nikcsi
GYEd helyett GYES-re gondoltam, csak elírtam. Mi is tartjuk a nyári időszámítást, így legalább egy kis idő nekünk is marad, mert már 1/2 8, 8-kor alszik Fanni.

Télire ki milyen cipőt vett és hol? (Falcon, tépőzáras,...) Itt a Flórián mellett a múlt héten még nem volt nagy a választék.
boglarka
 
 


Boglárka!
a vásáron összeakadtam egy Dunaújvárosi céggel, nagyon jó cipőik vannak remek áron
voltak bundás, tépőzáras cipőik is
ha esetleg jártok arrafelé megadom a címüket
szilvamag
 
 


Sajnálom, hogy megint elmaradt a mamabuli! Pedig anyu lelkesen elvitte magukhoz Sebit aludni, aki lelkesen ment velük, ők is jót mulattak aznap este! :) Mi meg elmentünk Zsommal moziba (ilyen se volt száz éve), aztán egy baráti párral még beültünk egy sörözőbe dumálni.
Azért legközelebb tényleg menjünk, ne legyünk már ilyen szerencsétlenek... :)

Laga
18 hós szuri: nincsenek emlékeim semmiféle nyűglődésről, úgyhogy szerintem nem volt semmi komoly gond...
Ti végül hol mulattatok pénteken?

Szilvi
Köszi a gatyót!

Tali!!!
Kedden du. lehet nálunk! Sütök palcsit is. Ki jön? (Nikcsi, akkor hozz pendrive-ot!)

Boglárka
Sebinek vettem egy száras bőrt, mondván őszre jó lesz, de most meg tél lett hirtelen, így vmi szőrös bakancsot-csizmát tervezek. Ott a fűrészfog-panelben a Flóri mellett (Kipp-kopp?) azt mondta pár hete a csaj, hogy most nov. elején már lesznek ilyenek, csak menjek időben, mert esetleg gyorsan elviszik, és nem lesz méret.
cas
 
 


Csak nagyon gyorsan és röviden cipő ügyben (holnap se leszek hosszabb, mert de. bölcsi - aztán minden de.- du. egészséges dokirendelés): mi a cipőket a börzén vettük, meg pénteken a deichmannba egyet. Itt már nincs sok méret, ahogy én láttam, de azért érdemes megnézni. :shock: A másik ötlet még a Mini Manó (elég messze van) nagyon jó áron, jó csizmák, cipők vannak.

Péntek 10-15-ig bababoltokat jártunk ülésből kifolyólag! :)
A Baby Outletben nagyot csalódtunk!
Mini Manóban szuper segítőkészség, és információ. Csaj nem akaszkodott rám, körülnéztem, aztán kérdezte meg, hogy segíthet-e. Én pedig kérdeztem, majd távoztam - szerencsére, mert így 5ezret spóroltunk.
Elefáni sok féle ülés, kevés színválaszték (de ez nem nagyon volt szempont) sok minden kicsi helyen, és nem annyira gyerekbarát (ne üljön rá a gyerek semmire, kicsi hely). Végül itt vettük meg az ülést Korinak!
nikcsi
 
 


Cas!
kedd délután ott leszünk!
vigyek túrót?
szilvamag
 
 


Sziasztok, csak gyorsan:
Keddi buli nekünk rendben, de nem tudom mikor és hogy, de
nagyon-nagyon akarok!
aranyhold
 
 


Akkor mi is körülnézünk a Kipp-koppban, mert én is már inkább béleltet akarok venni, ha lehet tépőzárasat, bár az nem fontos annyira.

Szilvi
Dunaújvárosiak itt Bp-en is árulnak valahol?

Kedden mi is tudunk menni bulizni.
boglarka
 
 


[quote="boglarka"]S írta:boglarkazilvi
Dunaújvárosiak itt Bp-en is árulnak valahol?


sajna nem, én is kérdeztem őket :(
szilvamag
 
 


Cas
Mi is megyünk, de meglátjuk, hogy alakul a nap.

A mai elsős bölcsis nap egész jó volt! Bár a dadusok furcsák számomra!
Mindkét dadus olyan maguknak valóak. Nem társalognak velem, és nem mondanak semmit, én azt se tudom mi a rend? Ma jó volt, csak azt furcsáltam, hogy a többi gyereknek én vad idegen voltam, de mégis hozzám jöttek. Egyik sírt az anyukája miatt, nekem sikerült megnyugtatnom a dadusnak nem (persze a többi gyerekkel is kellett foglalkozni, de ketten is ott voltak). A másik kisfiú is majdnem sírt az anyukáját hiányolva. Megmagyaráztam neki, hogy nagyon szeretik a szülei, ezért jönni fognak érte, nem hagyják itt. Egy másik kislány minden játékot nekem hozott oda, másik kislány velünk játszott. Szóval kicsit fura volt, ennyire érzik, hogy én mennyire imádom a gyerekeket? Kori szerintem még ott is aludt volna, de azt mondták, majd jövő héten. :shock: Régen volt arra példa, hogy elaludt a babakocsiban, ma igen! :) Bővebben erről személyesen.

Szilvi
Tényleg az oviból elhozhatod Kingát, vagy mész 3-ra érte? Ott mi a rend? Mondtad, hogy a bölcsibe még nem szigorúak evvel, de majd az oviban más lesz a helyzet. :roll:
nikcsi
 
 


[quote="szilvamag"][ írta:szilvamagcolor=darkblue]Cas!
kedd délután ott leszünk!
vigyek túrót?[/color]


Válaszolok helyette, mert szerintem IGEN, meg szerintem ezt válaszolná ő is, meg a többiek is! Közkívánatra kérünk túrót. :lol:

Cas
Mi mit vigyünk? Lekvárból még mindig sok van?

Boglárka
Talin megbeszéljük Gyes, gyedet!
nikcsi
 
 


Nikcsi!
Nagyon furi amiket írtál. Nem mondták neked, hogy ne szólj bele a gondozók dolgába? Mert nálunk külön kérték, hogy a beszoktatás alatt max a saját gyerekünkkel foglalkozzunk, hiszen a gyerekeknek azt kell megszokni, hogy bármi bajuk van a gondozónőhöz kell fordulniuk.

Cas! Én mit vigyek? Mákot és diót tudok, gondolom az jó lesz. Pogit tuti nem tudom kivitelezni, és bocs, de fuvart sem tudok vállalni. :oops: Fél 5-nél előbb ne várjatok, de remélem megvártok! :roll:
aranyhold
 
 


Aranyhold
Nem szóltak. Pedig pl.: ebédnél nem segíthettem másik gyerekre feltenni a pártedlit! Tudja, hogy ez a játszócsoportba nem így működött! Jelszóval. :?
Akkor most én mit vigyek?
nikcsi
 
 


Saci,
Mi sajnos nem tudunk menni. :( Pedig jó lenne kimozdulni, de nagyon betegek vagyunk még mindig. :(
Majd írok részletesebben, de most inkább megyek az ágyikóba.
myra
 
 


Zsom szerzett nekem egy modemet, így végre be tudok jelentkezni, de túl sűrűn nem jövök azért...

Szilvi
Túró jöhet!!! Nyammmm... :)

Nikcsi
Lekvárból sosem elég!!! :) (Nagyanyóstól is kaptam egy üveg barackot, de ő mindent telenyom borkősavval, hogy szép világos legyen, és úgy köhögtet, hogy ehetetlen...)

Aranyhold
Mák jöhet!!! Dió is, mert itthon csak nagyanyós féle "molyos" van... :( De ha üres kézzel jössz se baj, nagyon várunk!!! (A pogi-nélküliséget is megbocsájtjuk esetleg... :) Hiába, te már egy komoly dolgozó nő vagy! :wink: )

Boglárka
Várunk Benneteket is!!!

Myra
:( Gyors gyógyulást nektek!!!!!
cas
 
 


Cas
Mi megyünk! Sőt talán nem szólom el magam, de jön egy anyuka a kisfiával. Ugye nem baj?
Modem: miért nem szóltál????????? Én már nem modemes vagyok, szóval szívesen oda adtuk volna!

El sem tudom mondani ma milyen jó volt a bölcsi! Kint játszottak az udvaron, majd utána a többieket látva Kori is pisilt wc-be!!!! :lol: És szépen ebédelt is! :lol: :D :P A végén még tök jó lesz ez a bölcsi dolog.
nikcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?