Új privát üzeneted érkezett!

Petitpois! :D
Nagyon szuper kocsi, tekem nagyon bejön!!!! Az árát nem találtam viszont? :oops:

Orsi, Lafi!
Nekem is megjött a toxo eredményem, toxopl. gondii IgG: 50,4 pozitív, IgM 0,073 negatív. Ez azt jelenti, hogy már átestem rajta, igaz? Na de mikor? Az egyik fórumon ezt találtam:

...A jelenlegi gyakorlat a következõ:
Általában IgG-tés IgM-t néznek. Ha mind a kettõ negatív, akkor még NEM volt fertõzés, ha az IgG poztív, de az IgM negatív, akkor volt fertõzés, de legalább 1 éve.
No és most jön a a neheze.
Ha az IgG és az IgM is pozitív, akkor elméletileg "friss" a fertõzés. ÉS itt jön a hibázások fõ oka is.
A "friss" fertõzés ugyanis lehet akár 1 éves is. És sajnos pont a toxoplazma esetében az IgM szint nem süllyed olyan számottevõen gyorsan mint más fertõzéseknél.

Szóval biztos, hogy ha átestem rajta, az legalább 1 évvel ezelelőtt volt? Mert akkor megnyugszom. A dokimat próbáltam elérni, de csak holnap fogom, ha egyáltalán el tudom érni?

Kép

Kép
donika
 
 


tekem=nekem

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
az IgMed tök alacsony, nem friss a fertőzés, tuti ezer éve estél át rajta.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Orsi! :D
Köszi a gyors választ, drága vagy! Megnyugodtam, nem is fogom felhívni a dokit!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, bizony, nagyon régi, védett vagy!Eném értékek magasabbak, valamivel frisebb, de enyémre is azt modnták, hogy régi.
Mivel IgM mutatja a fertőzést, a tiéd már majdnem nulla, szóval iszonyat régi!
Vendég
 


Lafi! :D
Köszönöm Neked is!

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus, nincs kedved megírni nekünk is, hogy jól vagy és Dóra is jól van???????????? :wink: Nagy gratula!!!!

Nyuszi?????????
Vendég
 


Köszönöm hogy gondoltatok rám :D
Szóval a lötyi a pociban rendben van, normális. Dóra is jól van(még mindig kislány :wink: ) korának megfelő méretekkel kb. 830 g. Méhszáj: 3000. Picit beszélgettünk a szülésről, megkértem a dokit hogy keressen nekem egy jó szülésznőt.
Vendég
 


Na akkor épp egyszerre írtunk!Gratlálok és örülök!!!!!!!
Vendég
 


Lafi,
Írtam, írtam csak kicsit lassú vagyok :oops: Köszi azért most jobban érzem így magam :D
Vendég
 


petitpois írta:Orsi,
mint babakocsirajongo mit szolsz a Maxi Cosi Murahoz?Ismererd?A hetvegen volt itt babaexpo kint voltunk az anyuval es hat teljesen odavagyok ezert a kocsiert..Az expo szuper volt mert mindent ki lehetett probalni :lol: A bugaboo viszont nagy csalodas volt a ferjemnek is
Itt a weboldal:
www.maxi-cosi.com

nem tudom, melyik ez a Mura... de mindjárt megnézem.
amúgy minőségre a maxi-cosi szuper :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi :D
gyönyörű a szoba :)

Petitpois :)
megnéztem :lol: :lol: ez egy nagyon tuti kocsi :)
új modell, még nem láttam sehol.
de szééép :)
melyik tetszik? a 3 v. 4 kerekű?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Most csak ennyire futja!

Kisfiúnk lesz! :D

cupp

18+2
Vendég
 


Kavicskám gratulálok!
Vendég
 


Kavics,
Gratulaaa :lol: Név? Te fiút szerettél volna ugye?
Vendég
 


Kavics,
Neked is fiú, de jó, GRATULA!!!!!
nevetek van??? én még mindig gondolkozom, amik tetszenek azokból olyan sok van.. :roll:

Donika,
jó neked, hogy már átestél... :oops:
sajna nem lett meg mára az AFP, doki holnap elutazik, szerdán kell újra a rendelőt hívnom!!
remek, még1 hét... :oops:

Orsi,
ugye tényleg jó a maxi cosi?????! hasonló a quinnyhez
nekem is nagyon tetszik ez a 3 kerekű, lehet hogy ennél maradok!
itthon szted hol érdemes ezt keresni????????

Petitpois,
köszi, tényleg nagyon rossz ez a furi alvás, főleg a szívdobogás!!!
fejem mostanában nem fáj, gyorsan lekopogom... :D

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Orsi,
ugye tényleg jó a maxi cosi?????! hasonló a quinnyhez
nekem is nagyon tetszik ez a 3 kerekű, lehet hogy ennél maradok!
itthon szted hol érdemes ezt keresni????????

még sehol ne keresd, egyébként a www.recontra.hu cég forgalmazza, náluk lesz majd, valamikor....
de még az ebayen sincs shol, tegnap rákerestem.
a maxi-cosinak egy márkája a quinny, amúgy meg az egész közös cég a bebeconforttal :lol:
szerintem minőségi gondja nem lehet.

(viszont nekem kép alapján úgy tűnik, hogy ennek ugyanaz a béna neoprén huzata van, mint az új buzznak)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!
Pandus!jol van,akkor minden rendben az a lényeg!Kis csajszi is jólérzi magát hi-hi

Lafi!Milyen a szabi?Jol tellik?Sebesség?
Apa is szabin van veled?
Jo bemenni a babaszobába mi?

Nyuszika!mi hír van rólad?

Kavicska!gratula a kisfiúhoz!


Velünk:most voltam dokinál,lekezelt,megnézte a gerincemet,egyenlőre nem tud mit csinálni vele,de figyelni kell
Ebből lehet még porckorong sérv azt mondta vagy már van is.
Így EDA nem biztos hogy szóba jön,majd visszatérünk rá.

Szoval most mit gondoljak?
Aggódjak vagy ne?!ugysem tudom befolyásolni.

Na puszika!Hétvégén hazamegyünk,de ígérem jelentkezek még.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen hogy gondoltatok rám.
Bocsi hogy tegnap ete már nem voltam gépnél de az örömhír hallatán beugrottunk a barátnőmékhez és eldumcsiztuk az időt. Mire hazaértünk már elfáradtam és nem ültem géphez. De a lényeg az hogy:

A méhlepényem már feljebb húzódott annyira hogy már nem fedi a méhszájat. Kétségtelen hogy a 4.-ik emelet nem tesz jót neki de már nem kell szigoruan faküdnií csak vigyázzni magamra és azért pihengessek. Továbbra is harántfekvésü és mindene rendben van. Bár a nemét nem tudta megmondani mert nem látta. Tehát marad az amit Hajdu Dr-nő mondott hogy kisfiu.Nagyon megörültünk a hírnek. Az orvos nagyon rendes volt.

Donika:
Jo neked hogy te már átestél rajta.
Akkor megnyugodhatsz. Ez jó hír.

Pandus:
Hatalmas gratula a kis Dórikának hogy ilyen szépen fejlődik. Örülök hogy a magzatviz is rendben van.

Aranykavics: Gratula a kisfiadhoz. Van már nevetek is?

Fendike: Örülök hogy már nem fáj a fejed.

Ciperke: Az orvosoddal az EDA-t még szülésig megbeszélhetitek . Vagy ajál helyette valami mást. Vigyázz magadra nagyon.

Lányok : 2 hete megvettük a kiságyat amikor pesten voltunk a 18 hetes UH-n. Még nem raktuk össze mert hogy még korán van. De csak izgatja a fantáziám meghát megkéne nézni hogy megvan-e minden hozzátartozéka. Szerintetek összerakhatjuk már. Nem vagyok babonás de most gondolkozom. Mert ha hiányzik valami tartozéka 200km-re lakunk Bpesttől.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike!
Sztem ne aggódj az afp miatt, biztos, hogy jó az eredmény, de engem is bosszantana! Más nem adhatja ki a leletet?
Én is megnyugodtam, hogy jó lett a toxo eredmény! :D

A maxi-cosi babakocsi nekem nagyon megtetszett, utánaérdeklődtem, és csak a Recontra Ftk. forgalmazza, ahogy Orsi is írta, és csak tavasszal lesz a Mura4 modell, korában nem! :cry: Az Elefani honlapján is szerepel, de ott azt mondták, hogy nincs nekik, nem tudják beszerezni, ja és sok olyan dolog van a honlapon, ami egyébként nincs nekik, ez mire jó? :roll:

Pandus! :D
Örülök, hogy minden a legnagyobb rendben Dóra babával, már én sem tudtam, miért nem jösz, de meg van bocsátva! :wink:

Kavics!
Gratula a kistököshöz!!!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Ftk, azaz Kft. Új társasági forma! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Csajok :D
ha látom valamelyik ebayen Murát azonnal jelzem, jó? :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi! :D
Nagyszerű, hogy minden ok, legalább megnyugodtál, és ez fontos! Szrtem a nemét jól látta, biztos fiú!
Az ágyat meg nyugodtan rakja össze apus, aztán majd szétszedi, legalább gyakorolja! :lol:
Mi még nem vettünk semmit, majd november végén, addig is gondolkodom!

Fendike!
Biztos neked is rendben lesz a méhlepény a legközelebbi vizsgálatra, jövő héten mész?

Kép

Kép
donika
 
 


Jo reggelt lanyok,

Kavics,nagy gratula a kis kukishoz :lol: Nev?

Pandacska,
orulok hogy minden rendben Doribabaval is.Most mar megnyugodhatsz kicsit :P

Donika,
uzletben meg en sem lattam a kocsit de a katalogusrara 470 euro volt amit az expon lattam.ez csak a sportules +mozes kb 170 euro+a tobbi ketyere..De me mindig jobb mint a bugabbo 829!!!euroert :shock: :shock:

Fendike,
Orsi mar megelozott en is azt akartam irni hogy a quinny a maxi cosi egy termeke az expon is ugy szerepeltek hogy volt egy oriasi maxi cosi stand es a quinny is ott volt kiallitva.
Alvasproblema:probalj meg lefekves elott meleg tejet inni de mar akkor mikor szinte az agyban vagy kulonben nem hat.Nekem meg bejott a kamillas gyogy-nyugtatotea is (twigins) .Nekem is ugyanilyen szivdobogas volt szerintem probald ki...

Orsi,
az ebayen en is kerestem de meg nincs,nagyon uj lehet en meg uzletben sem lattam (vagy nem tunt fel)
nekem a harom kereku tetszik es annyira konnyu hogy vmi hihetetlen.A huzatra nem emlekszem de lehet igazad van mert ugye egy ceg :cry:
Nyuszi,
orulok hogy minden rendben veletek :lol: Szerintem szereljetek ossze az agyat mert jobb ha meg most kiderul ha vmi nem ok mint az utolso hetekben es akkor kell majd szaladgalni.
csiperke,
szerintem ne aggodj ez meg a szulesig valtozhat nem?

Kép
petitpois
 
 


murarajongók lehet én is az leszek... csak apa meg ne tudja
a kocsi 450-500 eur színtő függően.
pl. eben az online-shopban van:
http://www.kinderstoeltje.nl/kinderstoe ... _Slice.htm

ezek szerint akkor az ára Mo-n a Buzz fölé várható, mert a buzz kint 370-400 eur.

viszont. a maxi-cosi honlap alapján én úgy látom, hogy ehhez nem kell a dreami mózes, mert van hozzá egy puha hord.táska, amit bele lehet tenni, és a kép alapján felteszem, hogy azzal vízszintbe kerül. (legalábbis eddig ezek a táskák így működtek)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


találtam 399ért is..
http://www.yatego.com/mypram/p,46fd100f ... 9014a0032c

viszont tuti, hogy ennek ugyanolyan a belseje, mint az új buzznak... szóval neoprénes, ragadós rosszanyag...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois! :D
Ára megfelelő, de nem tudom hol nézhetném meg? Én Bécsbe biztos nem fogok kimenni, az most nagyon messze van, esetleg anyósom megvehetné, amikor mennek síelni a 2 ünnep között, na de ott hol? :oops:
Mondjuk addig még van 2 hónap!

Kép

Kép
donika
 
 


Bocsi lanyok,
utolso dolog a maxi cosirol,az arak:
http://www.babycenter.lu/de/

Es ez itt a reklam helye :lol: (pedig nem is a mxi cosinak dolgozom)
A ferjem baratja a TUV-nel dolgozik es atkuldte a legujabb toresteszt eredmenyeket es a maxi cosi cabriofix babaules a legjobb minositest kapta :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :D
bizony... a maxi cosicabriofix az isofix talppal az egyteln 2 csillagos hordi az adac tesztjén, a römer és a creatis is csak egyet kapott.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
tenyleg van hozza egy puha hordozotaska is ami mozesnek felel meg es a bemutaton lattuk hogy a sportules teljesen vizszintig dontheto es arra tepozarral kell ezt a puha mozest-hordozot (nem tudom a nevet :oops: )csatolni..De nem volt olyan ragacsos az anyag en meg is tapogattam rendesen,nekem tetszett :lol:
Donika,
sajnos Becsben nem vagyok otthon,de biztos vannak nagy bababoltok.Vagy megeszem en itt es majd hazakuldom :lol: :lol:
Nagytetelben lehet meg kedvezmenyt is kapok :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Donika,
megeszem-megveszem :lol:

Orsi,
huh teged nem lehet lekorozni ,nagyon felkeszult vagy.. :lol: :lol:
A Bebe high trec-rol keszult mar foto Lili babaval?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :D
no, akkor lehet, hogy továbbfejlesztették.
A Softtragetasche én sem tudom, mi magyarul :lol: 99 eur amúgy, a mózes meg 180 körül van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


petitpois írta:Orsi,
huh teged nem lehet lekorozni ,nagyon felkeszult vagy.. :lol: :lol:
A Bebe high trec-rol keszult mar foto Lili babaval?

nem :oops: :oops: :oops:
de ígérem készítek :)
pedig már jó sokat használtuk... csak még ugye nem a high trek ülésével, hanem egy másik BBC üléssel, mivel bízszintesbe dönthető, így jókat alszik benne.

tegnap egész nap vezetéstechnikai tréningen voltam, Lili meg abban aludt jót :) jó fej volt egész nap

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


felkészültség meg nincs :D csak azt hiszem már elég profin tudok keresni :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Megnéztem, gyönyörű színei vannak, Mura 3, nem 4, nem jól írtam! A kék tetszik a legjobban! Nekem jobban tetszik, mint a Quinny.

Kép

Kép
donika
 
 


A 399eur áras pasi úgy küldi Mo-ra, hogy NINCS postaktg...
no, ezen még én is meglepődtem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika , Petitpois :
Köszi a biztatást. Én is ugy döntöttem hogy összerakjuk. Bár szétszedve már nem lesz. Én bízom Hajdu Dr-nőben és ha ő azt mondta hogy fiu akkor az fiu.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Húúúú Lányok, nagyon belegúztatok a Mura témába... :D
De ennek csak örülök, mert tegnap nagyon belelkesedtem, olyan jól néz ki.
Ha hasonló is a huzata, legalább nem olyan pici, szűkös a hely benne.

Donika,
Bécsben a Shopping City Südben a Baby One-ban úgy tudom elég nagy a választék, csak lesz hamarosan.
Azért jó lenne megnézni mielőtt megveszi az ember... :roll:

Orsi,
szted elég az egyik mózes???
ezt nem is értem miért van 2féle???
400euroban mi van benne??? csak egyfajta ülés, nem???

Nyuszi,
örülök, hogy javult a helyzet, remélem követlek én is... :D
dolgozhatsz is???? vagy inkább nem erőlteted?? :wink:

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Orsi,
szted elég az egyik mózes???
ezt nem is értem miért van 2féle???
400euroban mi van benne??? csak egyfajta ülés, nem???

400 eur a babakocsi. (kocsi váz + sportülés, ami teljesen dönthető)
szerintem mózes sem kell hozzá, mert mindenhol azt írták, hogy teljesen vízszintesbe lehet fektetni, akkor pedig abba a poronty már elvan (Lili is így van most is, nincs külön mózese, csak egy vízszintesbe fektethető babakocsija)
persze meg lehet venni, de kelleni nem kell, anélkül is használható.
ehhez még kell egy hordozó, és kész a szett.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi :D
szerintem ha fiút mondott Hajdú drnő, akkor fiú :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Igen, a piros-fekete is szuper, tegnap még az tetszett a legjobban! :lol: De annál a mózes az nem olyan színű, mint az ülés?
Nem értem egészen ezt a csatolást. Elegendő a hordozó táska (tragetasche), nem szükséges a kinderwagenaufsatz? Hogy lesz teljesen védett, fedett? :oops:

Petitpois! :D
Ok, megbeszéltük! :lol: Nem jöttök haza az ünnepekre?

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi,
igen, de a legelején azért csak jól jön egy mózes
ha vennél, melyiket a simát vagy a puhát?????

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
én nem vennék mózest az elejére sem.
miért jön jól? nem tudok 1 érvet sem felhozni mellette.
sok helyet foglal a kocsiban, vinni kell pluszban... stb.
ez nem beköthető a kocsiba, mint a BBC mózesei.

max. a puhát ha valamit nagyon rám akarsz erőltetni :)

Donika :D
van egy kupolája...
azzal lesz védett
http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/produ ... aspx?id=55
de ha akarod vehetsz hozzá puha tasit, vagy komplett mózest.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike!
Igen, jó volna megnézni élőben, normál esetben nem is lenne problema, viszont én a hosszú utakat most nem igazán bírom, megfájdul a hasam, és utána használhatatlan vagyok! :(
Szóval vagy meglepi lesz, vagy nem lesz ilyen babakocsim, de már egy jó ideje nézegetem a kocsikat, és ez első látásra megtetszett! :P Nagyon változó viszont az ára , amit először feltett Orsi, ott 469 ero volt+mózes 189 euro, a legutóbbinál meg a mózes már csak 160 euro volt, az hogy lehet?

Petitpois!
A táska az milyen, nem valami nagy így a képen!?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, Orsi
ezek a részek azért cserélhetők, ugye???
tehát rá tudom rakni csak a hordozót vagy csak a mózest, ugye!????
(na jó, a puhát... :D )

Kép
fendike
 
 


donika írta:Nagyon változó viszont az ára , amit először feltett Orsi, ott 469 ero volt+mózes 189 euro, a legutóbbinál meg a mózes már csak 160 euro volt, az hogy lehet?

Mo-n képzeld van olyan kocsi, ami a recontránál 130e Ft, másnál meg 99e... ez hogy lehet? :wink:
mindennek nagyon változó az ára.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Totál elegendő a mózes-hordozó, és elég zárt, legalábbis így a képen!

Kép

Kép
donika
 
 


fendike írta:Donika, Orsi
ezek a részek azért cserélhetők, ugye???
tehát rá tudom rakni csak a hordozót vagy csak a mózest, ugye!????
(na jó, a puhát... :D )

a puhát külön nem tudod rátenni.
nézd meg a gyártói honlapot, amit belinkeltem, ott látszik, hogy mit hogyan tudsz rátenni.
Kattints a kis karikákra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igen, igen!
csak a sima mózest lehet külön, de úgy látom a hordozót is lehet külön!
jó ez így, már csak az anyagot kell csekkolni!!!

Donika,
nekem is nagyon bejön, de mindenképp akarom élőben is látni
van még időnk és leszel te még sokkal jobban!!!!! :D

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: