Új privát üzeneted érkezett!

Mérienn!
Sejtettem, hogy a Zsirai Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Mérienn!
Addig bökdösd a "Melléklet feltöltése"-t míg meg nem jelenik az az ablak amit bemásoltam,
Néha nekem is szarakszik a gépem és elsőre nem adja be.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!!
Mintmár fentebb említettem én az Egyed prof.-nál szültem!Öröm volt látni hogy mennyire nem pénzéhes.Leírom nektek miből vontam le ezt a következtetést.Hazaengedtek 1 nappal előbb váratlanul,és még nem volt nálam a neki szánt pénz.Megvizsgált mielőtt elengedett volna,mindent elmagyarázott én meg mondtam hogy "1/2 óra múlva itt lesz értem a férjem hol találjuk meg mert megszeretném hálálni az 9 hónapi munkáját" Ő szabadkozott de mondta hogy az irodájában lesz.Oké megjött a férjem mentünk is,de ő már hazament!Igy kénytelen voltam 8 hét után a controllon oda adni a lovét!Ilyen dokival öszintén még nem találkoztam,pedig ha jól tudom most ő a főfőnök.Nem közölte velem hogy ez csapatmunka és kinek kell pénzt adni,és végig maximálisan teljesített.
Azt gondoltam ilyen csak a mesében van.
krisz0303
 
 

 
 

Szió!

Köszike a részletes leírást Nyanya, de mindhiába bökdösöm azt a nyomorult melléklet feltöltést, egyszerűen nem jelenik meg semmi. Akkor a dokid a Zsirai? Csíped? Olyan szűkszavú voltál...
mérienn
 
 


Mérienn!
Igen, Zsirai a dokim, de azért vagyok szűkszavú, mert nem akarom itt kibeszélni, bár csak jót tudnék mondani. Az első gyerekem nála szültem és a másodikat is nála szeretném. Ez azt hiszem elég vélemény Kép
Képbeszúrással kapcsolatban passz. Azért a Szerkesztők topikban kérdezz rá, hátha Gabinak van ötlete, addig meg csak nyomogasd, hátha egyszer beugrik.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ide pofátlankodok, én nem itt, hanem az Istvánban szültem, de pár éve a Zsirai doktor műtött. Sok-sok mindenért hálás vagyok neki és ezúton is gratulálok a kislányához! Kép
Kép


Mérienn a melléklet feltöltése sokszor a tűzfal miatt nem megy. Ha gondolod kapcsold ki egy pillanatra és töltsd fel úgy a képet. Talán ez nálad is bejön.

Üdv!
Hajnalka
tigribigri
 
 


Helóka!

Nagyon drágák vagytok csajok, de nem merek ilyen dolgokkal próbálkozni, hogy kikapcsolom a tűzfalat. Nem régóta vagyok NET-es és még eléggé hiányosak az ismereteim. Amúgy minden újszülött imádnivaló, így végülis lényegtelen az a fotó. Nekünk nagyon tetszik(kinek nem tetszene a sajátja)Szonjus, állítólag szép baba, de ki merne olyat szólni, hogy ronda...

Hajni! Tündéri az angyalka! A doki kislánya teljesen az anyukája, aki egy nagyon intelligens, jószívű, nyitott lány. Csilla Sára lett a pici.

Puszás mindenkinek és Kellemes, Boldog, Békés Karácsonyt Mindenkinek!
mérienn
 
 


Szia Mérienn!

Akkor készíts albumot a picidnek, ott nem kell a tűzfallal bíbelődni és csak beteszel egy linket róla. Kép
Neked is Kellemes ünnepeket!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, sikerül-e írnom ide, elfelejtettem a jelszavam már.:-)
Szóval olvaslak Titeket, hogy dícséritek az újszülött intenzívet meg az Atalay doktornőt. Hát..
A kislányom idén született a kórházban, én cukros vagyok, elég sokáig feküdtem bent miatta, és előtte is volt már egy terhesség, amivel feküdtem bent pár hetet, de az a baba meghalt.
Szóval bőséggel van tapasztaltom a kórházról és az orvosokról, szinte minden orvos páciensével "laktam" egy szobában.
Az Atalay doktornőről tudnék olyasmiket írni, amit más orvosoktól hallottam-a viziten tettek rá egy eléggé érthető megjegyzést a szobatársnőmmel kapcsolatban, és ha ez igaz (és igaz sajnos ezt azóta már tudom és lenne is ,aki ott dolgozik és megerősíti, de ő nem mer beszélni!), akkor a doktornő ,már régen a MÁV kórházas doki mellett ülhetne a hűvösben!!! Szóval jól gondoljátok meg, hogy akarjátok-e.
Bár nekem épp elég ránézni, hogy sose akarjak a keze elé kerülni, a konyhás néni kulturáltabb megjelenésű a kórházban, mint ő, ezt tanúsítja, hogy az egyébként eüs szobatársnőm mindig őt nézte a konyhásnak és a konyhást Atalay doktornőnek.
De hát ez mindenkinek a magán választása.
Az újszülött intenzívről is hosszan tudnék írni, nemcsak a saját esetünkről. amit biztosan tudok, a kislányom idegrendszeri sérülést szenvedett amíg ott feküdt, nem az ő hibájukból, de azonnal észre kellett volna venniük!!! És 9 nap alatt egyszer sem jelezték, sőt a zárójelentésen sincs utalás rá. A betegség jellegéből kifolyólag én csak később vettem észre, hogy baj van, de ha ők észreveszik és szólnak, akkor ma már egész máshol tartanánk a fejlődésben, mert azonnal kezelni kezdik! Persze mi megúsztuk "ennyivel", mert ők nem okoztak kárt bennünk, a lelkiekről most ne beszéljünk!, de a szobatársőm kisfia majdnem belehalt a vendégszeretetükbe!!!! És még el is titkolták a problémáit, amíg lehetett, volt olyan, pl hogy agyvérzése volt, 8 hetesen mondták meg az anyukának! És akkor már olyan dolgokon túl voltak, hogy totál féltek egy pertől és az anyuka mindenféle kedvezményt élvezett.
Na nem zavarok tovább. Én a saját orvosom kedveltem és csak jót tudok modani róla, de abba a kórházba többet be nem teszem a lábam!
naty77
 
 


Heló Naty!

Hát elég megdöbbentő, amiket írtál... A gyerekintenzívről semmiféle tapasztalatom nincs, így nem tudok az ezzel kapcsolatban leírtakhoz érdemben hozzászólni, szörnyű, ha mindez igaz, amit írtál és valóban nagyon felelőtlenül jártak el... Csak annyit tudok, mondani, hogy ez a lányom is refluxos és nagyon is komolyan kezelték ezt a problémát, nem úgy, mint a Honvédban. Ott a gyerekorvos szinte hülyének nézett az aggályaimmal, itt viszont komolyan vették a problémát és megoldás is született rá, azóta nincs semmi bukása a lányomnak, ami egy megváltás.

A dokinővel kapcsolatban. Jelen állapotomban megnézve egyáltalán nem igénytelen, sőt nagyon is tipp topp nőci. Nem hinném, hogy keverni kéne mással, az igénytelenség nem itt kezdődik... Ez kissé rosszindulatúság...

Ami a rágalmakat illeti, nem nagyon hiszem el, különösen azért nem, mert a barátnőm, aki 6-8 éve hozzá jár, tűzbe tenné a kezét érte. Továbbá állítólag kimagasló a szakmai hozzáértése, nem hiszem, hogy kockáztatna. Továbbá ez Nálad nem személyes tapasztalat, amit meg mondanak, az vagy igaz vagy nem. Olyan orvos nincs, akiről mindenkinek egyformán jó a véleménye. A szobataársnőm igaz nem nála szült, de azért ilyen dolgokat nem mondott, pedig ismeri az egész gárdát. Az igaz, hogy kissé nyers a modora és elég dirigálós, dehát nem fordítva ülünk a lovon, mégiscsak Ő az orvos. Őszintén megvallva nekem sem tetszett, hogy miközben szülök mobilozik, és elmondja közvetlenül utána, hogy jó lenne lóvét adni ennek annak, de ezek a dolgok mit sem vonnak le a szakmai hozzáértéséből, ráadásul neki köszönhetem, hogy ezen szülésemről abszolút pozitív élményeim vannak, mivel az eda egy nagyon jó dolog, amire Ő beszélt rá. Ja és megnézném azt a dokit, aki a 37. héten bevállal. Nem hiszem, hogy túl sokan lennének... Szóval én köszönettel tartozom neki.

Mérienn
mérienn
 
 


Mérienn,

csak kiváncsiság. Kinél szült a szobatársnőd? Ha titkos, jöhet mailben is. Kép
Illetve ha küldesz képet, akkor felteszem neked ide.. Kép

Niácska
nimrod@mail.datanet.hu
niácska
 
 


Mérienn: én leírtam, amit tudtam. Aki sokkal pontosabban tudna írni a doktornőről, mert kollegája, az nem vállalja a nyilvánosságot, mert félti az állását.
Amit még hozzátehetek, a bent fekvő cukros kismamái véletlenül mindig ügyeleti napon szülnek. Hm.
naty77
 
 


Szia Kedves Susu!

Én a dr. Török Miklósnál szültem 2,5 éve a kisfiamat. Nagyon sokat köszönhetek neki! Szakmailag nagyon nagyon kiváló, és emellett nagyon emberséges is! Hosszú évek óta járok hozzá, a szülés óta is. Van magánrendelése is.

Ha van még kérdésed szivesen válaszolok! Azért javasolnám az e-mailt, mert azt minden nap meg tudom nézni, fórumozni viszont ritkán tudok jönni.

Ahova irhatsz: matiba@freemail.hu
Vendég
 


Helóka lánykák!

Niácska!

A szobatársnőm Dr Hajdú Krisztánál szült. A Hajdú biztos, a keresztnév nem teljesen, de annyit kell tudni róla, hogy Ő az ország egyik legjobb genetikai uh-os dokinője. Nekem szimpi volt, egy végtelenül szolíd nőnek tűnt, így első látásra. Nagyon irigykedtem, ugyanis a szobatársnőmnek felszívódó varratokat adtak, nekem viszont volt varratszedésem, ami nagyon rosszul érintett... Azért a szúnyogcsípéshez nem igazán hasonlítható, hacsak az a szúnyog nem egy bálnanagyságú...

Drága vagy, ha felteszed a képet, igyekszem minél hamarabb küldeni. Hiába nekem ezen ponton megállt a tudományom.

Naty!

Azért gondolom, hogy rágalmak, mivel, amikor engem vizsgált és megrepedt a burok, Ő lepődött meg a legjobban a történteken. Az egy dolog, hogy szó szerint beterítettem a magzatvízzel, de a méreg drága óráját is eláztattam, amin feledtébb rágódott, hogy vajon kibirja-e. Én is rágódtam, nekem akarózótt még órát is venni... Szerencsére kibírta, de látszott az órán, hogy komoly lóvé lett beleinvesztálva. Szóval velem ez történt és mindenki magából indul ki.

Apropó van itt olyan "kolléganő", aki nem rendelkezett elegendő anyatejjel és muszáj volt pótolgatni? A 40 g anyatej mellé 1 dl-t kell tápszert csinálnom, mivel jó étvágyú a kiscsaj. Csak azért kérdezem, mert megölnek a szoptatással és nem tudom mit tehetnék még? A laktoherbtől kiütésem van már, annyit ittam, 4 óránként legkésőbb mellre teszem, eszek, iszok, homeopátiás bogyót is ettem, de ennyi van, nincs több. Az elsőnél sem volt több tejem. Nem is tanács kellene, hanem egy sorstárs, aki szintén így járt. Olyan rossz ezt egyedül megélni, mivel a környezetemben mindenkiből dől a tej.

Csók mindenkinek. Mérienn
mérienn
 
 


Mérienn,

ne keseredj el! (Bár én nem vagyok sorstárs) A kiscsajnak egy egészséges vidám anyuka kell, aki ha tápszerrel, akkor azzal, eteti és szereti őt! Kép

Érdekes, nekem is felszívódóval varrták a sebet! S mire kijöttem már 1 varratom sem volt. Kép

Ha nem tudnék már addig írni, akkor minden kedves fórumtársnak és családjának Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Új Esztendőt kívánunk:
Niácska, Nimród és Bálint
niácska
 
 


Mérienn!
Én direkt kértem, hogy felszívódó varrat legyem és erre azt a választ kaptam, hogy mindenképp az lenne. Hát elég érdekes, hogy neked nem az volt. Nem akarom bántani a dokidat, végül is semmi közöm hozzá, de ezzel együtt már elég sok szól ellene.
Szopi miatt meg tényleg ne aggódj és főleg ne foglalkozz a sok hülyével, akik csak azt szajkózzák, hogy rajtad múlik. Én biztos vagyok benne, hogy ez nem így van. Nem CSAK rajtad múlik. Bár nekem mázlim volt, mert leadni is tudtam, annyira sok volt, de ez alkati kérdés. A legtöbb barátnőmnek nem volt elég teje, pedig tudom, hogy ugyan úgy élnek mint én és ugyan azt megtették, hogy legyen.
Kellemes Ünepeket mindenkinek
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Ime két kép Szonja babáról. Kép


Kép
Kép

Édes ahogy mosolyog. Kép
niácska
 
 


HELÓKA!

Köszönöm a bizatató szavakat és a képfeltevést is! Tündér vagy Niácska!

Ezek szerint a varratot megszívtam...

Nem tervezünk újabb pocaklakót, csak ha nyerünk a lottón..., de azért én még bízok a dokinőben.

Tejügyben tényleg mindent elkövettem, de ali negyedét fedezi Szonja szükségleteinek. Csak az a rossz az egészben, hogy mindenhol azt látod, azt olvasod, hogy sokkal egészségesebb gyereked lesz, ha szoptatod...blabla... Miért kell már ilyenkor diszkriminálni? A lelkis anyukákat ez azért kissé kiborítja. Hiába mondogatom, hogy nem érdekel, csak érdekel... De ha egyszer ennyi van... Nem vagyok depis miatta, csak szar ügy.

Mindenkinek kellemes és boldog Karácsonyt kívánunk! Atim, Netti, Szonjus és Mariann
mérienn
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem valaki infot dr.Fülöp Vilmosrol?Elöre is köszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


sziasztok Lányok,
szeretnék én is hozzászólni a fórumhoz egyrészt mert én is a Szabolcsban szültem december elején másrészt az Atalay doktornő az orvosom.
Először is nincs olyan orvos akit mindenki szeret. Atalay doktornőnek iszonyat sok betege van és ez sok mindent elárul. Rosszindulatúnak tartom én is azt a felvetést, hogy összetévesztik bárkivel is a kinézete miatt. A doktornőt én mindig csak kosztümben láttam illetve orvosi köpenyben. Igaz, hogy én nagyon rég óta ismerem de maximálisan megbízom benne. Szülés előtt két hetet bent kellett töltenem a kórházban mert egy másik doktornő retardáltnak titulálta a kisbabámat. ( Ezt még a kórházban Hajdú drnő cáfolta, de akkor már bent tartottak). Lényeg az, hogy elég sok mindent láttam és hallottam. Nekem nem volt olyan nap, hogy Atalay doktornő ne jött volna be hozzám, hogy hogy vagyok, míg a szobatársaimra (3 volt az egész bentlétem alatt, mert egy kétágyas szobában laktam)még csak rá sem bagózott az orvosuk. Csak utolsó nap amikor a hálapénznek volt ott az ideje...
A szülésem kicsit macerás volt mert mint utóbb kiderült túlhordtam a babámat és eltünt a magzatvizem és a babán már nem volt magzatmáz. Itt szeretném megjegyezni, hogy kész mák, hogy a doktornő megindította a szülésemet és nem hagyta, hogy várjunk még. Viszont előtte egy héttel az uh-n nem jeleztek semmit, hogy bármi gond lenne...Mondjuk eléggé mérges voltam, hogy bent tartanak de uh-ra csak hetente egyszer lehet menni pedig láthatták volna, hogy már nincs víz, csak ctg volt minden nap.
Lényeg, hogy Atalay és Hajdú drnők segítségével megszületett a kislányom egészségesen. Ami a csecsemősöket illeti én csak jót tudok mondani róluk. Mindig segítőkészek voltak ha kértem ha nemKépSzülésem utáni reggel amikor bejött az egyik csecsemős megkérdezte, hogy hogy állok az előtejjel. Mondtam neki, hogy sehogy semmit nem érzek, majd úgy elkapta a mellemet, hogy majdnem kiugrottam az ablakon. Persze jött az előtej és utólag belegondolva nem bánom, hogy ezt tette. Majd másnap amikor bedurrant a mellem estére kaptam száraz dunsztot is és elláttak egy csomó jó tanáccsal, segítettek maszírozni is és fejni is.A babákkal nagyon szépen bántak és megmutatták a fürdetést is amikor kértem. Mindehhez tudni kell, hogy nem adtam egy árva Forintot sem egyiknek sem hanem amikor hazajöhettünk két csecsemősnek adtam egy-egy desszertet amit alig akartak elfogadni.
Összességében a következő babámat is a Szabolcsban tervezem szülni csak azt remélem, hogy nem a kórházban fogom tölteni az utolsó heteket hanem otthonról indulok majd a szülőszobára.
BUÉK mindenkinek!
kompót
 
 


Sziasztok,
2 nap internethozzáféréssel a hátam mögött sikerült megtalálnom ezt a fórumot.
Van valakinek bármi információja dr. Kovács Péterről?
(35 hetes vagyok és nála fogom megszülni első babámat.)
Köszi!
gjuti
 
 


Sziasztok!

Gjuti: mikorra vagy kiirva, lehet hogy együtt szülünk?Kép Nekem Kovács segitett a fogantatásban a Kaáliban és nagyon szimpatikus volt. Én Egyed profhoz járok és ő csupa jókat mondott róla mindig!

Nyanya: mikor jössz megint? ;)
buborka
 
 


Krisz0303: szeretnék priviben kérdezni valamit, de sehogysem találom a mail cimedet, irnál nekem?
bubborka@axelero.hu

kösziiiiKép
buborka
 
 


Buborka,
Elvileg február 6-a körülre vagyok kiírva. És Te? Első baba?
És a Kaális Kovács ugyanaz lenne, mint aki a Szabolcsban van? Furcsa, erről én nem tudtam, csak az SZTK-s és a magán praxisáról.
J.
gjuti
 
 


Gjuti:
én jan. 30ra, de nem akarom addig benntartani, febr. 7én van a szülim, addigra már szeretnék itthon lenni újra Kép Nekem második babkám lesz Kép

Lehet hogy másik... most elbizonytalanodtam. MOndjuk nem egy ritka név Kép)) fiatal, vékonyka... szép szemű, barna hajú ember akit én ismerek!
buborka
 
 


Szia Buborka!
Itt vagyok Kép Már olyan rég beszéltünk, hogy azt sem tudom hol hagytuk abba. Sajnos terhes már nem vagyok.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya: ott hagytuk abba a friss terhes topicban, amikor már nem voltál Kép azóta?

Valaki frissen szült megmondaná nekem, hogy szülés után adnak-e még sok-sok betétet mint régen?
buborka
 
 


Buborka!
Azóta megint terhes lettem és megint elment, úgyhogy most keressük az okát. Ez az egész december végén történt. Csütörtökön és a köv. hét hétfőn megyek a Szabolcsba.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya: sajnálom Kép( feltételezik, hogy van valami kimutatható oka, nem csak véletlen? Milyen vizsgálatot csinálnak?
buborka
 
 


Buborka, feltételezik, hogy nincs semmi oka, de azért muszáj megcsinálni a vizsgálatokat, megasztán semmiből nem áll, csak vérvételek. Genetikai, hematológiai és cukor. Hát kiváncsi vagyok az eredményekre. Nem is tudom minek örülnék jobban, ha találnának valamit vagy ha nem? Mert, ha nem akkor végig izgulhatom a köv. terhességemet is, ha viszont igen akkor gond van, de legalább lehet kezelni.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Inkább ne találjanak semmit és igy úgy kezdheted majd a következőt, hogy 3szor egymás után nem adódhatnak ilyen szerencsétlenül a körülmények!!! Nagyon drukkolok neked!!!
buborka
 
 


OK, köszi Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Buborka!
Frissen szültem, és jelentem: valóban rengeteg betétet adnak! Kb. egy hétre elég volt. Én nem számítottam rá, hozattam be Tena betéteket, de pl. éjszakára jobb volt az, amit ott adtak.
Jó emlékezetű, könnyű szülést kívánok! Mekkora az első gyermeketek?
mabinog
 
 


Mabinog: köszi szépen! Nekem nagyon bejött az amit ott adtak és most nem láttam sehol , hogy vegyek. A Tena hasonló? Nekem a varrásom nem bírta a "hagyományos - légáteresztős, műanyagos" betéteket. A nagyfiam most lesz 4 éves.
Te babád mikor született?
buborka
 
 


Sziasztok lányok!

Nyanya! Nagyon nagyon sajnálom a babáid elvesztését. Borzasztó érzés lehet... Azért próbálj optimista lenni már amennyire ilyenkor lehet, mivel a legjobb kezekben vagy és valóban harmadjára nem lehet, hogy ismét baj legyen!

Buborka! Dec 1-jén szültem és én is azt tudom mondani, hogy kaptam egy jókora köteggel, széles kényelmesen nagy betéteket, igaz az 5. napon már kunyizni kellett, de akkor már egy sima rendes betét is elég volt. Képzeld 5 hetesek vagyunk, 2 hete múlt el a vérzés, erre most megjött a mensim. Nem tudok elmenni a 6 hetes kontrollra. Ki hallott már ilyet? Igaz nem sok tejem van, de akkor is, erre azért nem számítottam. Hanyadik babád lesz? Jól vagytok? Boldog babavárást! Olyan jó, amikor ott mocorog bent a pocóban, élvezd ki amennyire csak lehet.

Mérienn
mérienn
 
 


Mérienn!
Köszi, hogy aggódsz, én azért annyira nem vagyok letörve Kép
Majdnem egy napon születtek a manóink, csak 2 év különbséggel, Balázs dec. 2.-án.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya, ne is legyél! MIkor jössz a kórházba, hétfőtől ott lakom Kép Ma olyan sokan voltak uh-on, hogy a lépcsőig állt a tömeg Kép

Mérienn: Nekem második lesz, már nagyon várom. Főleg, hogy hétfőn be kell feküdnöm és távol leszek a már meglévőtől, nemtom hogy fogom kibirniKép
Nem hívtad fel a dokidat? Ez tényleg nagyon korai mensinek,nem?
buborka
 
 


Buborka!
Holnap 7-re megyek és utána hétfőn 8-9 között vérvételre. Azután nem tudom, de egy jó darabig nem megyek. Hétfőn találkozhatunk, ha Te is reggel mész. Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya: az nekem túl korai, azt mondták nem kell sietnem, szerintem csak 9 után megyünk. Aztán még felvétel, mire beköltözök a szobámba és kibőgöm magam... lesz dél is mire emberszabású leszek Kép
De remélem, hogy hamar újra itthon leszünk és akkor örömmel olvasom majd a jó híreket felőled!!! Kép
buborka
 
 


Buborka, OK akkor ne maradj bent sokáig Kép Miért is kell most bemenned?

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya: szülni Kép
Kicsit magasabb volt a ctg szerint a szívhang, meg a cukrom sem az igazi és ezért döntött igy a dokim! Nem bánom, mert legalább tudok pihenni, csak Gergő miatt fáj aszívem nagyon.
buborka
 
 


Buborka!
Tényleg, már itt az idelye, emlékszem majdnem egyszerre szültünk volna, ha nekem is megmarad. Akkor sok sikert. Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Helló!

Buborka! Nem tudom lesz-e még időd belenézni a topicba, mindenesetre ne légy szomorú, meglátod minden rendben lesz! A kórházban biztos kezekben vagy és láthatod minden nap Gergőt, ha beviszik Hozzád. Még jót is tesz egy kis séta a parkban. Tudom, hogy február 6 még messze van, de nem biztos, hogy a pocaklakód ki is várja azt az időt. Szóval ne sírj, gondolj a csöppségre, hogy az Ő biztonsága érdekében történik minden!!! Majd gondolok Rád!

Niácska mi van Veled? El vagy nagyon tűnve!

Nyanya! Van már vmi eredmény, hogy mi volt a probléma?

A cseppemnek köldöksérve van. A doki azt mondta kössem le, 10 naponként 60 fokot fordulva min 2 hónapon keresztül és talán elkerülhető lesz a műtét. Nem biztatott, mivel elég nagy a sérv, közvetlenül a köldök fölött1 1 ujjbegynyi. Tud vki ezügyben mondani vmit? Volt vkinek ilyen problémája?

Képzeljétek az egész család lebetegedett, mindenki antibiotikumot szed. Vmi vírus. Szonjának sokáig nem akartam beadni (láztalan volt), de annyira elkezdett köhögni és romlani az állapota, hogy végül muszáj volt, pedig nem akartam, hisz mér csak 6 hetes. Remélem nem lesz semmi következménye.

Mindenkinek jó egészséget: Mariann
mérienn
 
 


Mérienn,

megvagyunk. Nimród fiam átesett egy kemény gennyes, tüszős mandulagyulladáson. 3 hétig szenvedtünk vele. Én is beleestem, majd Apjuk is. Bálint kivételével mindenki kapott antibiotikumot. Majd Bálint oltása miatt 4 napos nyűgösség következett.
De már jól vagyunk.

Köldöksérv: nekünk is van, de nálunk nem vészes. Mi nem ragasztjuk le, mert érzékeny a bőre s a ragtapasz állandóan véresre sebesítette. (8 félét próbáltunk). Nekünk nem mondtak műtétet, de azt olvastam, hogy ha sor is kerül rá, akkor is rutinbeavatkozás, reggel beviszed s este már haza is viheted a csemetét. De nézz utána a babanet rendelőjébe. Van ilyen téma.

Nyanya, olvasom mi van veled. Kép Remélem hamar kiderítik az okát s egészéges újabb csemetéd születik.

Buborka, drukk, hogy időbe, egészségesen, problémamentesen szülessen a gyermeked!

Niácska
niácska
 
 


Szia Nia!

Jobbulást az egész családnak, át tudom érezni, mivel mi is most lábalunk ki a betegségből. Nálunk nem okoz gondot a tapasz, lakkbenzinnel szépen le tudom szedni, még a hámréteg sem sérül. Azért szeretném, ha nem kerülne műtétre a sor, nem hiányzik egy ilyen pici babának, hogy altassák. Jövő héten nézi meg egy sebész, majd akkor kiderül, hogy mi lesz a sorsunk.

Puszi: Mariann
mérienn
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? Fülöp doktorról szeretnék minnél többet megtudni, ha lehet. Jár valamelyikőtök hozzá? Ha igen, kérlek írjatok nekem a szj13@freemail.hu címre.
Előre is köszönöm!

Sziasztok

Szilvi
bszilvi
 
 


Sziasztok!

Buborka barátnője vagyok, tegnap voltam bent nála a kórházban, megkért, hogy tudassam veletek a nagy hírt Kép Szóval Hornyák András január 25-én látta meg a napvilágot, akárcsak bátyuskája 4 évvel ezelőtt Kép 3800 gramm és 56 cm.
Fél 8-kor burkot repesztettek, és fél 12-re már meg is volt Andris Kép Mindketten nagyon jól vannak, szopizik ezerrel, már több a súlya, mint születéskor és holnap jöhetnek is haza! Kép

üdv,
Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Gratulálok Buborka Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Buborka, nagy gratula! Isten hozott, Andis!

Nyanya, hogy vagy? Van eredmény?
niácska
 
 


Niácska!
Igen meglett az eredmény. Pajzsmirigy alulműködésem van. Hormongyógyszerrel beállítják a megfelelő szintre, aztán lehet újra próbálkozni.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: