Új privát üzeneted érkezett!

Ladiva!
még nem küldtem megagiga drukkokat :oops: :P
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dezsina
 
 


Sziasztok!

Kata, tyűűűű mennyi tüsző :lol:, péntekre drukk :lol: :lol: :lol:
Ladiva, szorítok +++++++++++++++++++++++++++++++
wepe
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket a kisasszony nevében. :P :P :P

Dezsina!
Kívánom, hogy előzz meg, és Nektek már 37. évesen sikerüljön a baba. :P :P :P

Kata!
Megy a drukk ezerrel.

Ladiva!
Már csak 4 nap és tesztelhetsz!!! :P :P :P Nagyon-nagyon drukkolok Nektek is. :lol: :lol: :lol:

Wepe!
Biztos, hogy lesz megoldás, Forgács tanárúr mindent elkövet mindig, hogy legyen. :P :P :P

Zsuzska!
Ti meddig spontánkodtok még :?:
Vendég
 

 
 

Lilla!
köszönjük szépen a jókivánságokat és a bátorításokat!!! :D :wink:
dezsina
 
 


Ma tényleg bolondok háza volt... A legjobb az volt, amikor bejött egy nő, megkérdezte hogy csak az az egy mosdó van-e, mire közöltük hogy igen. Pár perc múlva besétált a párja a mosdóba és előjött a kis dobozával :roll: Szegények, biztos először voltak, de mindenki nagyokat nézett :roll:
A vv-esek meg jófejek, mert még 8.30-kor is jöttek... Én meg ott ültem már 3 órája, aztán mondta egy másik csajszi, hogy menjek be a vv-esek előtt én meg szótfogadtam :oops:

i.kata
 
 


Csajszik,
fent vagytok iwiw-en? Megkuksiználak Titeket :lol:

i.kata
 
 


sziasztok!

Kata fent vagyok! küldök Neked privit...
dezsina
 
 


Jó reggelt!

Dezsina,
be is jelöltelek :wink:
Jó kis képeid vannak fent :lol: Nem tudom pontosan mi az, amit csinálsz rajtuk, talán valami akrobatikus "nem tudom mi"? :oops:

i.kata
 
 


Kata!
:D hát igen, az a múlt...
dezsina
 
 


Dezsina,
de mit csináltál pontosan? Akrobatikus tánc? Nem vagyok jártas az ilyesmiben :oops:

i.kata
 
 


Dezsina,
bocsi, vak vagyok :oops: Most látom, hogy hol tanultál. :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok,

én nem vagyok fenn az iwiw-ven.
Kata, biztos ciki lehetett a sztori, ami történt :shock:
Én/mi még nem voltunk ilyen helyzetben, de én úgy gondolom, hogy erre van külön helyiség, a vizsgálóknál, nem :?: :oops: :oops: :oops:
Tegnap voltunk IKEÁban, mi egy könyves polcot vettünk, még tegnap este gyorsan felpakoltam a könyveinket, mert nem bírtam ki :o Imádok molyolni :D
wepe
 
 


Wepe,
akkor te nagyon energikus vagy :lol: Már én is nagyon szeretném, ha a 2 polc fent lenne a falon...
Kát, hogy nem vagy fent iwiw-en :cry: Küldenék meghívót, de nincs most meghívóm.

i.kata
 
 


Héj, kihagytok minket :o
Dezsina, hol tanult táncolni ? :oops: :wink:
wepe
 
 


Sziasztok!

Ez az első hozzászólásom, de hétfőn (tegnap) én is ott voltam a F.ban. Csak nekem 10 re kellett mennem és kaptam 3 fagyi babát. Azt Mondta a Forgács tanár Úr hogy nagyon ritkán van olyan hogy 3 ból 3 felébred és ilyen szépek. Már csak azért drukkolunk, hogy végre otthon érezzék magukat. Szóval még kb. 2 hét a tesztig. Az első lombik nem sikerült, ebből maradt a 3 fagyi csemete.
Mindenkinek szurkolok ezerrel.
Vendég
 


Üdv Feleség !
Ti mióta jártok az intézetbe ? Inszemetek is volt, vagy rögtön lombikkal kezdtetek ?
wepe
 
 


Feleség,
drukk, hogy ez legyen a befutó beülti! :wink: Mikor tesztelsz?

Wepe,
nem tudom publikus-e, de majd Dezsina elmondja.

i.kata
 
 


szia Feleség!
Üdv a csapatban :D :!: Már is mennek a megagiga drukkok!
gratula a sitáborosokhoz! szupi :D
Mesélj egy kicsit magadról!!! :)
és gyere minnél többet! nagyon örülünk Neked (illetve Nektek) :wink:

Wepe!
inkább priviben, ha érdekel... :oops:

Kata!
örülök, hogy kiolvastad a sulimat :D nem kell magyarázkodni :lol:

Ladiva!
hogy vagy?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dezsina
 
 


Sziasztok!

Feleség! Üdv a csapatban. Drukkolok, hogy sikerüljön a fagyibabás beülti!

Én jól vagyok, várom a nagy pénteket a tesztelésig. Igazság szerint semmi tünetem nincs. Amikor a mensiszerű hasfájásra panaszkodtam, az is elmúlt egycsapásra, ahogy bevettem egy, azaz egy darab magne B6-ot. Azóta semmit nem érzek, talán a melleim érzékenyebbek, de úgy vettem észre, hogy csak reggel feszülnek nagyon, napközben ez a feszülés szinte megszűnik. Nincs még minden veszve, de majd pénteken kiderül minden.

Én nem vagyok fenn az iwiw-en. Pontosabban fenn voltam, csak letöröltem magam. Néha-néha a tesómén keresztül széjjelnézek rajta.
Vendég
 


Ladiva,
én úgy érzem sikerült Nektek. Az nem baj, ha reggel nem a wccsésze ölelgetésével kezded a napot és szerintem az már jó jel, hogy reggel feszül a melled. Nagyon bízom Benned! :wink:

Dezsina,
szerintem szuper dolgot csináltál, legalábbis így külső szemlélőként. :lol: Nem értem ezt a pirulós jelet :roll:

i.kata
 
 


Kata!
Nagy nagy drukk péntekre!!!!!!
Nem semmi, hogy mennyi tüszőcskéd nőtt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én is fent vagyok iwiw-en, de belőlem (már a nevemből kismillió van, úgyhogy inkább én keresnélek meg téged, jó?

Lilla!
Azt beszéltük, hogy még ezt az évet megadjuk magunknak. Ha nem sikerülne decemberben, akkor megyünk konzira vissza és neki kezdünk az inszemeknek.

Feleség!
Üdv köztünk, neked is megy a hegynyi drukk, hogy két hét múlva szép zebrás teszted legyen :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
belőlem is van jó pár, de küldök pár paramétert, úgy tuti megtalálsz :wink: Lehet, hogy 2 ilyen nevű jön ki,én a 82-es vagyok.

i.kata
 
 


Sziasztok !

Ladiva, drukkolok, hogy egy jó nagy +-t tesztelj péntek reggel :!: :!: :!: mát nem kell sokat aludni :D :D :D
"Tüsző MILLIÓmos" Katának meg komlikációmentes, gyors peteleszívást :D :D :D Töpi és Dió ? Jól vannak, séta volt ?
Dezsina, írtam pü-t, várom a választ :)
Szegény feleség, jó sokat kérdeztünk tőle, remélem nem riad vissza :)
wepe
 
 


Kata!
Bejelöltelek!!!! Nagyon szép menyasszonyka voltál, és nagyon édes a párod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
meg vagy! :lol: De jó arcot is kötni a névhez :lol:

i.kata
 
 


Zsuzska,
te is nagyon szép menyasszony voltál :lol:

Wepe,
majd egy óra múlva megyünk sétálni, bár Dió már nyüszít egy ideje. De ha most leviszem, akkor nem bírja majd reggelig. Amúgy Diót elkapta valami vírus, mert 3 napja megy a hasa. :roll:

i.kata
 
 


Kata, a mi LISÁNKnak is megy egy pár napja, azt hittem, hogy bekajált valamit.... lehet, hogy van valami a levegőben ?
wepe
 
 


Wepe,
biztos van valami, mert anyum kutyája is ebben a cipőben jár és az enyém tőle kaphatta el.

i.kata
 
 


sziasztok!

Ladiva!
nagyon jó jelnek tartom a reggeli cicifeszülést! :wink:
drukkhegyek!!!

Feleség!
aztán nem eltünni ám! :D várunk, nagy-nagy szeretettel

Kata!
nem szeretek kérkedni vele :oops: visszahúzódó tipus vagyok 8)

Zsuzska!
remélem sikerül és nem kell konzira menni.

most egy kicsit panaszkodom...
kb egy éve az utolsó lombik óta a mesim a 21. napon el kezd szivárogni... barnázgatok. Mindig azt hittem, hogy talán pont most ágyazódik be a pici, hiszen van ilyen. De nem. mindig megjön 28 napra. csak elötte barnázok. 2 hónapja iszom teákat, amik rendbetennék a cilkusom. a hormoneredményeim kivállóak. és ma megint véreztem egy kicsit és barnázok. Pedig a jövő kedden kell megjönnie :evil: Hát most nagyon lepanngtam, mert akkor megint nem sikerült. annyira idegesítő, hogy a tesztig sem jutok el... :evil: :cry:
dezsina
 
 


Dezsina,
te kaptál alombiknál egy Estrofem nevű gyógyszert?

i.kata
 
 


Dezsina,
ilyen nekem is volt mostanában, vagyis mióta abbahagytam a fog.gátló szedését. A nődoki nem mondott rá semmit, viszont az akupunktúrás dokim ezt nagyjából helyretette. Amúgy én is volt, hogy majdnem egy hétig barnáztam. Az akupunktúrás-homeopátiás dokim azt mondta, hogy ez a barna, meg a darabos (alvadt véres) menzesz gyulladásra utal.

i.kata
 
 


Ladiva,
te kaptál ilyen Estrofem gyógyszert?
Ha nem kaptatok, akkor rákérdezek 12.30-kor, amikor telefonálnom kell.

i.kata
 
 


Kata!
kaptam Estrofememt...
és amit mondassz az nagyon érdekes
dezsina
 
 


Dezsina,
és ez a bogyó mire van? Erről nem mondott semmit a Zsuzsika. Mikor kell ezt szedni?
Szerintem is érdekes, csak az a furcsa, hogy ennek nincs olyan jele, amit a nődokik észrevegyenek?

i.kata
 
 


Kata!
mondtam a Tanár úrnak, ezért kértem a hormonos vizsgálatot is... de azt mondta, hogy szupi az eredmény... és valahogy átugrotta a kérdést amiért valójában mentem :roll: :)

Estrofem az ösztrogén szintet pótolja. De úgy emlékszem, hogy csak később kell szedni :shock: :roll: a szájadba fogják rágni, hogy mikor kell szedni és a papírkádra is ráírják :!: :wink: :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Wepe
Idén márciusban voltunk először, nem volt inszemink, a párommal van a gond. Nekem van egy 9 éves kislányom, de a második férjem (az igazi!!) sajnos problémás. Igy egyből nekifoghattunk. Szerintem engem az elsőnél túl stimuláltak. Borzasztó volt.

Dezsina
jól esik a szurkolás, mert nemigen van kivel tapasztalatot cserélnem.Az első csemete tervezett volt, elsőre összejött, csak kicsit korán érkezett. De biztos vagyok benne, hogy már úton van a kistesó :lol: .

Nem riadtam el, sőőőőt

Gondolom hétfőn tesztelek majd a jövő hét után.

Ladiva
Én a Kata lányommal az ég világon nem éreztem semmit. És egyszer sem hánytam a 7 hónap alatt. Kiartás! :D :D :D
Vendég
 


Kata!

Én is kapom az estrofemet. Ez egyfajta fogamzásgátló, leállítja a petefészek működését, hogy tudják stimulálni.
Vagy valami ilyesmi :shock:
A fagyibabánál sokkal többet kell szednem belőle, mint a stimulált beültetéskor.
Vendég
 


Feleség, Dezsina
és mikortól kell ezt szedni? Majd a leszívás vagy a beültetés után?
Bocsi a sok kérdésért, de olyan izgatott vagyok :oops:

Feleség,
ugye maradsz velünk rendszeresen! Mert ha igen, akkor szívesen beírnálak a táblázatunkba :wink:

i.kata
 
 


Persze maradok!De még nem igazán ismerem az oldalt. Elkél a segítség :oops:

Kata
Nekem az estrofemet a stimuláláskor később kellett szednem, azt hiszem, nem írták rá a lapomra, de tudom hogy szedtem,de most a fagyasztáskor a mensi első napjától 2X1 utána a 14 naptól 3X2. És most is kell folyamatosan. Plus amit nem értek egy Astrix nevű gyógyszert is, vény nélkülit.
Vendég
 


Kata
Te pontosan hol tartasz most?[/img]
Vendég
 


Feleség,
én Astrixot nem kaptam, de ezt az Estrofemet is csak ma adták.

i.kata
 
 


Kata!
nekem ráírták a lapomra az Estrofemet. és nem hiszem el, hogy elfelejtenék... ha bizonytalan vagy, tessék telefonálni. :!:
úgy emlékszem, hogy a stimukor kaptam... :roll: de már nem tudom :oops: hisz tavaly voltam utoljára októberben :?

Feleség!
micsoda megnyugtató hírek! ha van már egy gyereked, akkor Neked ez most biztos sikerülni fog! :D hisz a szervezeted tudja már, hogy mi következik :D Ez nem zsákbamacska :lol: :lol: :lol:
gigadrukkok! :wink: :D
és a szülés végéig maradnod kell :!: :!: :!: (Ladivával együtt) :wink:
Kata megírja mi kell a táblázathoz... 8)
dezsina
 
 


A helyzet azért nem olyan egyszerű.
Van egy vesebetegségem, ami miatt nagy a valószínűsége hogy nem tudom kihordani végig a csemetét vagy csemetéket, de az iker terhesség nekem még veszélyesebb. De én tudom hogy sikerül. Sokan segítenek. (orvosok) Ja és már nem vagyok mai csirke (38) :wink:

Nekem sem írták rá a papíromra az estrofemet de én is szedtem. Jobb megkérdezni.
Vendég
 


Mire használjátok a táblázatot?
Vendég
 


Kép

i.kata
 
 


Dezsina,
úgy tervezem, hogy 12.30-astelefonnal megkérdezem.

Feleség,
ösztönzésre használjuk, és hogy tudjuk ki hol tart.
Amit nem töltöttem ki, azt légyszi írd meg, ha publikus :wink:

i.kata
 
 


Értem klassz.
Ciklus első napja október 24.
Taán épem is lesz ha végre sikerül vmit lekicsinyítenem :? :?
Vendég
 


Eddig leélt éveim száma 38 :!: :!:
Vendég
 


Feleség,
köszi!
Beírtam mindent :lol: Mjd amikor hétvégén Ladiva pozitív tesztje után átrendezem a táblát, akkor teszek fel még1-et :wink:

i.kata
 
 


jó sokat írtatok, alig győzöm :)
wepe
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: