Új privát üzeneted érkezett!

Gabi,
azért csak nézz át Kép

Zsuzsi
jamina
 
 


Csajok, csak nem befagytatok? Mi ez a pangás?
Van egy csomó bébiételes üvegem, és egy rakat nestlé pontom. Nincs valakinek rá szüksége?

Kép
Kép
kata_77
 
 


SZiasztok
Én még vagyok,csak más nincsKép

Kinga

Kinga
skinga
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is itt vagyokKép

petergabi
 
 


Szóval, ha már többen vagytok! Nem kellenek valakinek bébiételes üvegek?
( Jami, lehet őket dekorálni Kép )

És Nestlé pontok? Hmmmm...?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Én is itt vagyok. Kép

Kata,
nekem nem sajna...
Viszont van egy csomó kicsi babáknak való cuccom, tök jó ruhák alig használtan + hordozó stb. Ha valakit érdekelne csak szóljon! Kép Pakolgattam, aztán nem férnek el már a kinőtt dolgok.

Mi újsi?
ilduska
 
 


Ildus:
SZIA ITT!!!KépÉn a 2 gyerek összes cuccosát:ruháktól a babakocsiig,mindent eladtam a tesz-veszen!Nagyon imádom,amit kinőnek rakom is fel,na persze jöhet helyett más,de utána azt is vissza.Üzletnek sem utolsóKépÁlt.annyi bejön havonta,mint a gyed.-em.Na persze a gyedem ilyen kevés,nem fordítvaKép
Küldtem mailt!!!

petergabi
 
 


Ildus,
de be lehet adni bizományiba is, pl a Petőfi utcában lévőbe. Kevesebb macera Kép

Kata,
de, hogyne lehetne dekorálni Kép Lehet üvegfesteni pl. Már akinek van hozzá türelme meg kézügyessége Kép
jamina
 
 


Sziasztok,
Köszi a tippeket, de jó lett volna ismerősnek adni. Kép
Meg aztán azt sem tudom mennyit lehet kérni pl. egy ruháért. Rakok fel egy szuper C and A-st. Nem is szívesen válom meg tőle, de mit csináljak vele.....

Kép
Kép

Tudtok valami jó tippet jajajjjajjj fejfájás ellen szoptatós anyukáknak???? jajjjjjjjjj rettenetesen nyilal.

Kata,
bébiételes üvegeket megkérdezem, most jut eszembe van egy barinőm, aki kézműves tanfolyamot tart egy iskolában, lehet h. kell neki üvegfestéshez. Mennyi van?? Jami hsz-ből jutott eszembe, mivel mi is festettünk egyszer vele, azokat az üvegeket használjuk - most már - festéshez. Dorka, ha fest, abba tesszük a vizet és nagyon tetszik neki, hogy epres, meg mindenféle forma van rajta.
ilduska
 
 


Sziasztok!
Ildus:
küldtem mailt,2-őtKép
Fejfájásra szoptatósan is lehet pl.algopirint szedni,nem?Jaj Te szegényKép

petergabi
 
 


Sziasztok!

Ildus írt, hogy eltűntem. Ez igaz is. Az történt nálunk, hogy feladtam a nyelviskolás csoportkjaim nagy részét, mert a veszélyeztetett terhességet komolyan veszem, és nem buszozok tovább.
Ebből kifolyólag kevesebbet keresünk, és nem fogjuk tudni hosszú távon fenntartani magunkat. Főleg azért, mert van Kecskeméten egy üres lakásunk, amit árulunk, és közben ugye fenn kell tartani is: közösköltség, távfűtés, meg alapdíjak. No meg az itteni kis szutykos albérletünk.
Tehát azt döntöttük el, hogy felszámoljuk az itteni életünket, és elköltözünk Kecskemétre.
A férjem munkája az egyetlen veszteség, de reméljük, ott is talál majd hamarosan másikat.

Ildus
A biorezonancia működik!! Én nem hittem el, de áprilisban a vetélésem után egyszerűen nem gyógyultam meg, és anyukám júliusban elráncigált a Yama Moto-ba (van web lapjuk) és Dr Tóth Piroska vizsgált meg és kezelt, és 2 hónap alatt nagyon szépen helyretett. Mindenből meggyógyultam, és a cél az volt, hogy szervezetem felkészüljön a következő babára. Ez is sikerült.
Ha érdekel írok róla e-mailben.
Nekem nagyon jót tett. Nem ajánlanám, ha nem lenne így.

puszi mindnekinek
pitypalatty
pitypalatty
 
 


Pity,
Kép és magánba nem tudtál volna vállalni embereket, olyan sok nyelven beszélsz, tuti lenne rengeteg tanítvány, aki házhoz megy.
Akkor feltételezem nem áruljátok tovább a lakást. Onnan nem lesz könnyű bejárni a suliba... persze gondolom mindent számba vettetek és nem volt könnyű döntés! Mikor mentek?
Azért tessék benézni hozzánk a topicra és részletesen elmesélni minden fejleményt! Kép

Gabi,
A fejem sokkal jobb.... nem csináltam vele semmit, csak bevettem egy elevitet.
Megy mél.
ilduska
 
 


Szasztok Csajok!

Pity, én is sajnálom, hogy itt hagysz minket! Kép Azt nem lehetne, hogy kiadjátok albiba, míg nem tudjátok eladni? Az onnan befolyó pénzből pedig fenntartjátok az itteniT. Hát, Kecskemét igen szép hely, biztosan előbb vagy utóbb elkelne a lakás. Egyszer jártam ott, hát az a szélkakas csuda jó!

Ildi, köbö 20-25 üvegem van, a többit sikerült elpasszolnom még Karácsony előtt. Nagyon nincs szívem kidobni, ezért kérlek kérdezd meg barátosnédat kell-e neki!
Amúgy Don jobban van? Kicsi Lány köldöke?

Gabi, a teszvesz tényleg jó, már én is vettem ott egy pólót. Megnéztem termékeidet, sajnos a mi méretünkben nem talátam, lehet, hogy Ti is pont annál a méretnél tartotok? (98-as)

Saxi, nagyon eltűntél! Mi van veled?

És a többiek merre járnak?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Igen, gondoltunk rá, hogy kiadjuk, csak annyira lelákták, hogy egy csomót kellene fordítani rá ahhoz is, hogy beköltözhető legyen. (Kint van a beton - nemcsak a falon, de néhol bizony a földön is. A konyha fekete a mocsoktól. TEhát felújítjuk teljesen.)
Amúgy meg már 4 éve albérletezünk, és annyira de annyira elgünk lett ebből a cigányéletből, hogy csak na.
Itt most jobb helyre kellene költözni a veszélyezetett terhesség miatt is, min 50/hó + rezsi = 65. A kméti lakás fenntartási költsége kb. havi 20 ezer. Ha nem tudnánk rögtön kiadni, akkor ez majdnem 1 fizetés.
És nem merek embereket vállalni, mert úgy, hogy hol jól vagyok, hol nem; tarthatnék ugyan 1-2 tingli tangli órát (nem tenne jót a hírnevemnek), de mi lenne nyár közepétől, amikor már nem bírok dolgozni, utána meg nekem is csak a havi 30 jár - az nem lenne elég az albérlet+ reszi felére sem.)
Így pedig összefogtak a szüleim, mi is bedobjuk a megtakarított pénzünket - mert még nem éltük fel, és kipofozzuk a lakást, így lesz egy tágas 64 nm-es felújított lakásunk, ahová nyugodtan megszülethet a baba, és a magunk urai leszünk.
Azért sincs értelme árulni a lakást, mert az árak nagyon megváltoztak. 2002-ben örököltük. Ha akkor eladtuk volna, akkor két másfél szobást lehetett volna itt kapni érte. Mostanra lelakták a sogórnőmék, úgy hogy egy putri lett, és ilyen állapotban 8-ért vinnék el.
Azért meg itt mit kapunk... Kép )

Hát ez van.
p
pitypalatty
 
 


Sziasztok!
PityKépKép
Vigyázz nagyon magadra!!!Azaz magatokra!!!Kép
A Tesz-vesz jo ötlet,lehet,hogy megprobálom én is...egy kis pénz nam baj,ha jönKépKép

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!
Szóval itt vagytok! Én meg nézegetem az izgis oldalt, hogy miért nem ír senki...Kép
Ildus!
Milyen méretű ruháid lennének? Dorkámmal most váltunk 92esre.
Pity!
Én is sajnálom, hogy elmentek. Sok szerencsét és egészséget kívonok!
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Pitty! Azért értesíts, ha Babó megérkezik! Kép

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Kata:
a mi méretünk most a 80-86-os,azért nem találtál sajnos semmit magatoknakKép

Pity:
én is sajnálom,hogy elmentek,de teljesen érthető.Minden képpen nézz be néha,hogy tudjuk,hogyan alakul a sorsotok!
Boldog babavárást kívánokKép

petergabi
 
 


Sziasztok

Jamina

Hogyan csináltál magadnak a gportal-ra saját oldalt?

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Csak simán regisztrálni kell a http://www.gportal.hu oldalon, a többi adja magát.
jamina
 
 


Sziasztok!

De azért ám még itt vagyunk!!! Kép
Sőt lenne is egy kérdésem. Nekünk nincs itt Esztergomban háziorvosunk. (Mert szerintem mióta összeházasodtunk egyikőnk sem járt orvosnál 3,5 éve.) Most azonban égető szüksége lenne a férjemnek arra, hogy egy kedves doktor kiírja betegszabira. (persze egy kis idegi kimerültségen túl nem beteg)
Az van, hogy egy hete felmondott a munkahelyén, ezt elfogadták és még 30 napot maradnia kell. Nincs rossz légkör, meg semmi ilyesmi, szeret ott dologzni, csak annyit de annyit kell, hogy még a hétvégéit is igénybe veszik, így viszont nem tudjuk intézni a kötözéses ügyeket.
Képzeljétek most hétvégén, mikorra már 10 nap sem marad a letöltendő napjaiból vmi csoportvezetőknek szóló tréningre kell mennie. (Pedig Kecskemétre odaszerveztük a mestereket.)
Hihetetlen. Múlt 4 napja kapott céges telefont is. Szóval nemhogy kifelé jönne, hogy legyen egy kis ideje a költözéssel foglalkozni, hanem maximálisan igénybe veszik.
Szóval, ha tud valaki egy orvost, akihez itt most ismeretlenül nagy hirtelen fordulhatnánk, hogy felszabadítsuk a hétvégét, akkor lécci írjátok meg!!

Köszi mindenkinek!
És Ezen a héten megyek a 9 hetes Uh-ra. Majd írok, hogy milyen volt.

Puszi mindenkinek! Olyan kedvesek vagytok!

p (8+4)
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Gabi, akkor csemetéink "egy cipőben járnak", mert a Kicsi nálunk is 86-92-eset hord már! Hogy megy az idő!

Pity, azt nem lehet, hogy Kecskeméten megy el dokihoz, mikor úgyis mennétek le, mert azt úgyis utólag kell bemutatni. Én megmondom neked az enyémét ha kell, viszont annyira nem ismerem (egyiket se), hogy belemegy-e a dologba, vagy sem!

További szép napot!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!

Kellett nekem az ördögöt a falra festeni. Tegnap estére a férjem teljesen belázasodott, és ma délelőtt az üzemorvos is simán kiírta. Meg van halva szegénykém. Köhög krákog. Kicsit félek is, hogy elkapom. De nyomjuk a vitaminokat, úgyhogy remélhetőleg átvészeljük különösebb gond nélkül.

Azért köszi!

P
pitypalatty
 
 


Szia Pitty!

A Neocitrán nagyon jó, két nap alatt rendbe tesz!
Jobbulást!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Nem kell valakinek Sinlac pép? Most találtam a szekrényben, és csak májusig van szavija.
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Kata77!

Kérdezted,hogy nem emlékszem-e rád,bocsi de ez a név nem mond semmit és a profilban csak a kislányod tündéri képét látom,így elég nehéz beazonosítani.Kép
Ha esetleg lenne egy kép rólad.Kép

Azért nem jöttem eddig,mert nem szeretem az "izgi"oldalt,és azt hittem,hogy végleg átköltöztetek oda.Időnként benéztem,hátha visszatért a csapat.

Nálunk elég gázos a helyzet,mert az egész család beteg,Bogikám hazahozott az oviból egy jó adag vírust,és az egész családot megfertőzte.
Már jöhetne a tavasz,mert ez az állandó betegség már egy kicsit sok.

Most mennem kell mert a gyerkőcök szétszedik a lakást.
Ha tudok még jövök.

Üdv mindenkinek,Saxi
saxi
 
 


Sziasztok!
sokbetegség, költözés, mostanság nem nagyon írok, majd ha lement a nyüzsi jövök én is. Mindenkinek mindenjót!
Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Sziasztok, tudtok olyan ceget, aki ebedet szallit ki Pilismarotra, neten lehet rendelni es atutalassal fizetni?
Kosz
Petine
petine
 
 


Sziasztok!

Rövid időre bekukkantok, míg a Kicsi tízóraizik. Kép

Saxi, nálunk is ugyanaz a helyzet, amióta a Lányka ovis, a betegségekből nem igen tudunk gyógyulgatni. Kép
Bogi mennyi idős?

Szilvi, én már nem adok neki Sinlacot, nem nagyon szerette.

Petine, szerintem próbáld meg a Gastroyalt, vagy a Gasrtófood-ot. Van honlapjuk és biztos lehet átutalással fizetni.

Pitty, jobban vagytok? Mi volt a dokinál? Én még pocakos korszakomban az Elevitet szedtem és szerencsére nem is voltam beteg. Az nagyon jó vitamin, szerintem.

Zsuszi, merre költöztök?

Ildi, Gabi, Jami és a Többiek merre vagytok?

A Kis Betegeknek és Mamáknak, Papáknak jobbulást, na meg persze kitartást, már lassan itt a tavasz! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,
Kata, te voltal a szopis csoportban a multkor?
A Sinlac az micsoda?
R.
rahel
 
 


kosz, Kata, mar nezem is. Petine
petine
 
 


Rahel, én még nem voltam, mert ilyen cudar időben nálam nem egyszerű, majd ha jobb idő lesz!
A Sinlac az tejpép, amit a gyerekorvos ír fel és már 4 hónapos kortól lehet adni a Babónak. Jó mert hipoallergén, csak az íze miatt az enyémek nem igen kedvelték.

Petine, sikerrel jártál?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Régen nem írtam, megint csak nátháról tudtam volna, de azt meg nem akartam, de most már túl vagyunk rajta.
Tegnap oltáson voltunk, volt kicsi láz, de ma már mosolygósan ébredtünk.

Kata,
Hogy megy az ovi?

Szilvi,
Megnézem majd a rucikat, de a barinőmnek ikrei születtek és a lányos rucikat odaadtam neki, hogy használja, ha kellenek.
A teszveszt most tanulom, ott is lesznek dolgok.

Petine,
Én megrendeltem a Gastroyalt pont erre a hétre, nekem nem igazán jön be, kicsit műanyag ízű, a krumpli porból van, a husi cipőtalp volt, a süteményt meg kidobtam... attól még neked lehet hogy izlik. Próbáltam már a totalfood-ot, az izlett. Állítólag valami Torkos vendéglő szállít házhoz menüt Esztergomból és nagy az adag, ezt még nem próbáltam, de ami késik az nem múlik Kép
Te az a Petiné vagy, aki a biztosítónál dolgoozik?

Gabi,
werárjú? Kép
ilduska
 
 


Ja, a Torkosban tényleg finom a kaja, mi nyáron sokszor ettünk ott (a Kempingben van). Ha ide is szállítanának, még rendelnék is menüt tőlük Kép

Gyerekek nálunk is göthösek, a változatosság kedvéért Kép

Gondoltam rá, hogy vmelyik szopis klub alkalmával elvihetnénk az eladandó holmikat, hátha egymástól megtetszik vmi. Esetleg tavasszal, amikor szebb idő lesz és többen leszünk. Hm?
jamina
 
 


Sziasztok!

Ilduska, szeretünk oviba járni! Kép Tudod, nem alszik ott, és szerintem ezért szeret járni, hiszen csak pár órát van ott!

Jami, ez a ruhabörze jó ötlet lenne, jöhetne már a tavasz!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Itt is irom: aki tud albérletet a környéken, akkor szóljon!
Bocs, hogy nem nagyon jövök, de most kicsit be vagyok havazva...

Eddig úgy van, hogy Egomba megyünk.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Jamina, jo otlet a bazarozas, biztos sokaknak jol jonne. A Maltain vannak programok? Baba-mama klub, vagy vmi ilyesmi. Sajnos nem sok idom volt nezegetni a hirdeteseket.
Rahel
rahel
 
 


Rahel:
ISTEN ÉLTESSEN NÉVNAPODONKép

petergabi
 
 


Petergabi, Koszonom, figyelmes vagy, a nevnap a felhasznalonevnek szol.
Nekem meg varni kell egy kicsit ra.
R.
rahel
 
 


Ilduska, Kata!
koszonom a segitseget, bar eddig meg nem sikerultt: gastroyal nem szallit Pilismarotra, gastrofood-nak meg nem talaltam meg a honlapjat. Torkos vendeglot meg majd megprobalom telefonon.
Ha meg van otletetek, irjatok!
(Biztositotarsasaghoz csak az auto kotelezo biztositasa fuz.)
petine
 
 


Petine, próbáld meg a foodexpress.hu-t, lehet, hogy nincs is olyan, hogy gastrofood? Nem is tudom, akkor honnan vettem!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Lányok!
Van, akit érdekelnek 100% gyógynövénytartalmú termékek (vitaminok, méregtelenítők, krémek stb.)?
Nem Aloe.
Szép vasárnapot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Gabi, Szilvi!
Nagyon boldog névnapot kívánok lányainknak! Kép
és persze minden kedves Dórának, Dorottyának!
ilduska
 
 


Sziasztok!

ISTEN ÉLTESSE A DORKÁINKAT ÉS A TÖBBI DÓRÁT,DOROTTYÁT!Kép

petergabi
 
 


Sziasztok!
Isten éltesse a Dórákat, Dorottyákat és Dorkákat!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szép jó reggelt!

Így utólag én is minden jót kívánok az Ünnepelteknek!
Lenne egy körkérdésem: Ebbe a hónapban nem vonták le tőlem a 2 gyerek után járó adókedvezményt. Járt így rajtam kivül más is?
Ilyenkor mi vajon a teendő? Szeretném ezt még az adóbevallás előtt rendezni, mert nem szeretnék befizetni majd utólag!
Remélem tud segíteni nekem valaki!!!!!!!!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Kata,
jan.1-től megváltozott a rendszer! adókedvezmény nuku, viszont van több családi pótlék.

http://magyarorszag.hu/100lepes/hirek/szovivoi20050824.html?sq=gyerek

2006. január 1-jétől a családi pótlék havi összege :
egygyermekes család esetén 11 000 forint,
egy gyermeket nevelő egyedülálló esetén 12 000 forint,
kétgyermekes család esetén gyermekenként 12 000 forint,
két gyermeket nevelő egyedülálló esetén gyermekenként 13 000 forint,
három- vagy többgyermekes család esetén gyermekenként 14 000 forint,
három vagy több gyermeket nevelő egyedülálló esetén gyermekenként 15 000 forint
Forrás: www.magyarorszag.hu

Megvannak még a bébiételes üvegeid?

Többiek,
Hogy vagytok?
ilduska
 
 


Ildi épp ez az! Hogy nem vonták le, hanem ugyanúgy kapom még mindig a havi 8000 ft-ot!
Persze, az üvegek még megvannak!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
Jajj bocsi, akkor félreértettem. Nem vok magamnál, úgy látszik, hogy nátha feljebb húzódott... Kép Kép
Akkor nemtom, mert még nem néztem ennek utána.

Minek öltözik a lányod a jelmezbálon? Éppen jelmezkészítésben vagyok. Kép
ilduska
 
 


Hát ez jó kérdés, ugyanis rá nem egyszerű akármit is adni. Nem szereti az új dolgokat! Így arra gondoltam Piroska lesz, mert az olyan mintha nem lenne beöltözve, lehet észre sem veszi majd! Piros szoknya, piros felső egy kis kosárka és kész is!
Most sajnos betegek vagyunk és nem járunk oviba, de remélem jövő hét péntekre rendbe jön! Nálatok mikor lesz? És mi lesz a leányzó?
Üvegek kellenek?

Kép
Kép
kata_77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: