Új privát üzeneted érkezett!

Gabcika!

Még nem voltál CTG-n??Már kéne :shock:

Szal mosolygott a dokink hogy a Zsuszit szeretnéd :lol: Bizots gondolja milyen felkapott lett a Zsuzsi :wink: de ez sztem csak jó dolog,nem?!

Szedhetsz többféle homeót együtt,én is szoktam.Én azért egy pár perc különbséget szoktam hagyni közöttük.

És teljesen igazad van...hiába várja valaki a többedik gyerekét,ugyanúgy fel kell készülni a szülésre...minden szülés más(én vok az élő példa)és emgmondom őszintén jobban izgultam most mint az elsőnél.

És az hogy mi történik a szülés után itthon?Mi változik meg stb..na arra meg végképp nem lehet készülni igazándiból akárhányadik babát is szüli az ember..legalábbis én így gondolom.Minden egyes babámnál teljesen új szituként élte meg a család a kisbaba érkezését...Valamilyen szinten felborítja a kis jövevény az addigi életet és ne kerteljünk,ez néha elég nehéz és fura.Az itthon eltöltött első napok ugyanolyan nehezek mint egy első babásnak.
Készüljetek fel lányok, hogy először elég nehéz itthon a babával,meg a háztartaás meg úgy minden DE napról napra jobb és jobb lesz és ott van az a kis bömbölő csomag ,ami meg kárpótol a nemalvásokért,a fáradtságért stb...

Andi!

Várjuk a beszámolót :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Küldök képeket ha nem baj :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Apától kikapnák ha meglátná hogy ezt is felraktam :wink: de olyan édesek a pasijaim így együtt :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! Annyira édes Olivér!!! Nagyon szép kisfiú! Tök furi nekem, hogy kukac van a lába között... :lol: :lol: :lol:

Hát ja, még nem voltam ctg-n, de ANdi is ma megy először ... ez így alakult...

Apának meg nem áruljuk el, hogy felraktad a képet... :D :wink: tényleg édesek együtt, nem semmi milyen pasiuralom van nálatok! :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 

 
 

Szőlő???? Merre vagy??? A szülőszobán???? :D :wink:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Na, most beszéltem a Zsuzsival, kedves volt telefonon keresztül...
Szombaton megyek ctg-re, mert csak akkor lesz nappalos.

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok

Igen szülőszobán voltam :D Na jó majdnem, mellette a CTG-n, meg alatta az UH-n :lol: :lol:

Összefutottam a dokival is teljesen mázlim volt, pont műteni ment én meg utánaszóltam a folyosón :D Az van hogy ha nem indul meg magától Mazsi kefelé, akkor pénteken lesz a napja hogy beindítják. Íg csak a csütörtöki napot kell kibírnom a kórházban, h aminedn jól megy akkor péntek este talán már babázhatok! :)

Egyébként CTG és flow rendben van, 99 mm a BPD-je :shock:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!

Én azért még bízom Mzsikádban,hátha kibújik addig :wink:

Házas élet?? :oops: Mindent bele Szőlőkém :wink: :oops: :wink: :oops:

Gabci!

Örülök hogy már beszéltél is a Zsuzsival.Említs meg engem hogy én is szívből ajánlottam őt,OK?!Puszilom és mond meg neki hogy jól vagyunk,szépen növekszik Olika,van tejcsi bőven és nagyon jó gyerek :wink: És puszilom őt :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni ezzel az a baj hogy annnnnyira feszíti a szeméremcsontomat hogy asszem a házasélet most kb az utolsó dolog ami eszembe jut.... :oops:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Pedig az beindíthatja a szülést :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szőlő, komolyan? Pénteken indít? Azért ez jó a rosszban... legalább nem kell egész hétvégén bent döglődni... :roll: És mivel indokolta???

Amúgy remélem addig megindul magától (megijed mint Nono babája)

Én is pont akkor beszéltem Kisfalvival telefonon mikor a műtőbe rohant... :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


panny írta:
Gabci!

Örülök hogy már beszéltél is a Zsuzsival.Említs meg engem hogy én is szívből ajánlottam őt,OK?!Puszilom és mond meg neki hogy jól vagyunk,szépen növekszik Olika,van tejcsi bőven és nagyon jó gyerek :wink: És puszilom őt :wink:

Panni


Ok, megígérem!!! :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Megjöttem!!!! :)

Minden OK!!! A CTG-n szép szívhangot produkált a kisfiam :lol:
Utánna beszélgettem Margittal is. Tök szimpi!! Ő az oszt.vez főnövér, ugy a 30-40év forduló körül lehet, minden hétköznap dolgozik, ugyhogy minden CTG után tudok vele találkozni. A jövő héten 2* is kell mennem. Össze is tegeződtünk. Kérdeztem a "tarifáról", de azt mondta, hogy Ő ebben nem fog nekem segíteni!

Szőlő, nem véletlenül 2körül végeztél a CTG-n és a múlt héten beszerzett rózsaszín pipás tornacipődben virítottál?

Én is láttam Kisfalvit a klinikán, de mire végeztem a CTGn és megmutathattam volna neki a leletet, már nem volt ott, csak telefonon beszéltünk róla. Mondtam neki a (magas)vérnyomásom, nem örült az adatoknak, meg hogy várom a 2.vizelet leletet, de abban maradtunk hogy keresem ha van valami!

Panni, nagyon szép Olika!!! Szépen növöget, látszik rajta, hogy jól tartod :lol:

Egyébként megnyugtattatok a válaszokkal: az ismeretlenre nem lehet felkészülni :cry: De, ahogy Panni is írta, bízom benne hogy napról-napra egyre jobban alakulnak majd a dolgok :lol: :lol:

Ja, még valami! Beszéltem Margittal az 1ágyas szobáról és elsőbabás kismamáknak nem kifejezettem ajánlotta, mondván másik emeleten van és emiatt az ellátás is elmaradhat az újszülött osztályon lévőtől. Azért ez gázz, nem? Még fizetsz is érte és azt sem kapod cserébe, amit TB alapon kapnál :? :x
Szőlő, ti nem gondolkodtok 1ágyas szobában? Azért kérdezlek téged, mert a többiekkel már beszéltünk erről, ismerem a véleményüket.
De természetesen, ha a klinikát megjárt Anyukáknak van bármilyen új infójuk ezzel kapcsolatban azt megköszönném!!!

Na, most egy kicsit hosszúúúúra nyúúúúúúlt! Bocs

Kép
p.andi
 
 


Sziasztok!

Gabi, én is üdvözlöm Zsuzsit! :-)

Szőlő, ami nekem még bevált (házaséleten túl): gyömbér és egy nagy séta. Ugyebár én is vasárnap még hasonlóan álltam mint Te, aztán vasárnaptól állandóan gyömbért iszogattam, meg hétfőn délelőtt és délután is sétáltam egy nagyot. És este meg is indultak a fájások (nekem addig egyáltalán nem volt) és kedden meg is lett Marci! Remélem Ti is megússzátok az indítást. Egyébként én sokat beszélgettem Marcival és mondtam neki, hogy jobb lesz ha a maga módján jön ki és nem kell semmi beavatkozás. Szóval hajrá, drukkolok nagyon neked!

Andi, örülök hogy szimpatikus neked a Margit, a SOT II-es topicban sok jót írtak róla is, úgyhogy szerintem nem lesz gond. Egyébként tényleg "vicces" ez az egy ágyas szoba, hogy a plusz pénzért még kevesebb is jár! :x

Tegnap meg volt az oltás, Marci egész jól viselet, nem sírt sokat! Estére sajnos belázasodott, így kapott egy fél kúpot, de reggelre úgy tűnik már minden rendben. Méreteink: 4970gr és 59 cm. :-)

Rita

mpuma
 
 


Rita! Nagyon jók a fotók, szép a kisfiatok!!
Nekem nagyon tetszik a szép pofikája :lol:

Kép
p.andi
 
 


Gabcika, akkor te pont akkor hívtad a Kisfalvit mikor én elcsíptam a folyosón. :wink:

Andi, de véletlenül én voltam :lol:

Én nem gondolkodtam egyágyasban, egyrészt mert 10 000ft/nap, nekünk az most nem fér bele. Másrészt első gyerekes anyuknak nem ajánlják, mert kb egész nap 2x néz arra egy csecsemős, nem azért mert gonoszak hanem mert kiesik eléggé és nincs idejük naponta többször felmenni. Ha valami kérdés van akkor meg lehet hogy egy tapasztaltabb szobatárs is sokat tud segíteni.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Andi!

Szőlővel teljesen egyet értek,első babás anyukának kimondottan jobb ha van esetleg vele egy szobában tapasztaltabb anyuka,mert tényleg nagyon sok melójuk van a csecsemősöknek és elég ritkán tudnak jönni...ja és az egyágyasba meg szinte soha.Beszéltem egy kismamival(első babás 22 éves lányka volt :wink: )sajna egyszer sem mentek fel hozzá, ő meg totál kezdő volt és kiakadt rendesen szegény :(

Szőlő!

Tényleg a gyömbér jótékony lehet,én is ittam szülés előptt egy hétig folyamatosan.

Rita!

Szép méretek :wink:

Andi!

Klassz hogy szimpi a szülésznő :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hú de izgi, Szőlőnek bármikor meg lehet a babája. Olvastam a blogjában, hogy már bent van a kórházban és ha minden jól megy holnap indítják, csak erre még az osztályvezetőnek rá kell bólintani.

Nagyon kiváncsi vagyok,hogy náluk fiú lesz-e vagy lány! :-)

mpuma
 
 


Sziasztok!
Ide még nem írogattam, én is a Kisfalvyhoz járok, 3. baba lesz szeptemberben. Úgyhogy nem Kriszta az uccsó a júniusi szülésével.
:D
Már ezer éve olvaslak titeket, de eddig sosem volt kedvem írogatni.
mpuma-val már társalogtam a sotés topicba.
mpuma:bocsi, de olvastam,hogy belázasodott a szuri után a baby.
Nekünk mindig vinni kellett a kúpot a szurira, és rögtön utána beadni nekik. A dokim így csinálja mai napig. Van amikor ő adja be nekik ott a szuri előtt.És egyik sem lázasodott be soha. azt mondta, hogy nem csak a láz miatt, hanem mert nyugtatja is a babát.
Szerintem legközelebb ha mentek próbáld ki. :wink:
A babáitok olyan arik. Olyan furi,hogy ilyen kicsi egy baba. Az én "nagy " gyerekeimhez képest. :D
Már 8 meg 5 évesek.
Alig várják a kistesót.
Kisfalvy mindig viccel velük, hogy ellopja ellőlük. :)
De ők nem adják ám olyan könnyen.
További szép napot.
Kriszta
daniki
 
 


Bocsi doki bácsi!
KISFALVI
Én mindig y-nal akarom írni valamiért. :oops:
daniki
 
 


Üdv.Daniki! :wink:

És milyen neműek a gyermekeid ,nevük,és most milyen nemű babátok lesz??Szal kicsit írj magatokról ha nem gond :wink:

Szőlő!
+++++++++++++++++++++++++++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Andi! Tökre örülök, hogy szimpi volt a Margit neked!!! :wink: Mikor mész legközelebb ctg-re?

Rita! Te üdvözletedet is átadom Zsuzsinak! :D Marci nagyon édes, egyre szebb! :D

Daniki! Üdv itt! Írj magadról! Az első kettőt is Kisfalvinál szülted?

Most olvastam Szőlő blogján, hogy holnap tuti indítják! Nagyon drukkolok neki, hogy minden simán, gyorsan, könnyen menjen, és irtó kiváncsi vagyok a kis Mazsira!!! Hajrá Szőlő!!!

Lányok! most olvastam, hogy ha nagyon fent helyezkedik el a baba és nincs beilleszkedve, az csökkenti az esélyét a spontán szülésnek... :roll: Tudtok esetleg erről valamit??? Tudom, már megint paráztatom magam, de én annyira fent érzem, soxor a torkomban... :roll: Igaz van még bő 2 hetem, de én Lilinél sem éreztem, amitől sokan úgy megkönnyebbülnek a végén, hogy lejjebb ereszkedett volna a hasam...

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabci!

Tudod amitől parázunk az bekövetkezik!!!Szal NO PARA ezen!!!Egyébként nekem se szállt le látványosan egyátalán és sokszor én is tökre fennt éreztem még a végén is...sőt még a vajúdáskor is ...még mondtam is a férjemnek meg a Zsuzsinak...végig mocorgott a vajúdás alatt(pedig akkor nem szoktak)és én érzetme hogy tök fennt rugdos és mégis szépen kibújt :wink:

Van akinek épp csak a szülés alatt illeszkedik be,ezt a Kisfalvi is mondta nekem.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


SziAsztok anyuk!

Gabcika, nekem is fent volt Liza, még a Kisfalvi rá is tolt 2-3at a végén gyomorszájnál:)
nem mondom, hogy jó volt, de kibújt gyorsan, és probléma nélkül! Szal, nem tudom, azt gondolom minél több dolgot kutatnak annál károsabb és rosszabb minden :lol: régen apámék tojáson meg szalonnán nőttek fel, fess, erős pasik, és nők lettek, most meg minden rossz,és nehézséget okoz..nem tudom, néha szerencsésen fekvő, és lent elhelyezkedett baba is tud nehézséget okozni! No Para!!! Nem igaz???
Daniki, üdv!:) Kicsit megyugodtam, és igazán gratulálok, hogyez már a "harmadik" nálatok is:)

Kép
tóth. kriszta
 
 


Minél inkább nem akarok ezen parázni, annál inkább sikerül paráznom rajta... :oops: :evil:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!
Daniki, üdv az újonnan érkezőnek (aki valójában nem is az) :lol:

Gabcika, ne stresszeld magad!! Valahol én is azt olvastam, hogy nem kötelező leszállnia a babának, van akinek csak a szülés ideje alatt "csúszik" le, ahogy Panniéknál is. Szóval, ne aggódj!!!
És lehet hogy tényleg kevesebbet kéne olvasgatnod :? , neeeem
Mellesleg van amikor nekem is azt mondják "mintha lejjebb lenne a hasam", ugyanakkor esténként rendszeresen bordamasszázst tart a drágám!!
Szerda 13h-ra, meg pénteken 10-re megyek CTGre.

Tegnap meglátogatott minket a védőnő is. Aranyos volt. Egy fiatal lány. Tapasztalata ugyan nincs, de legalább lelkes és a földön jár, nem akar minden felesleges sz*rt megvetetni velünk.

Ma még elmentem fodrászhoz is. Ki tudja, mikor tudok legközelebb menni :? Meg hogy szép legyek a vajúdás alatt, vagy legalább is a hajam :lol: :oops:

Kép
p.andi
 
 


Én holnap megyek fodrászhoz, meg pedikűröshöz, mert már nem bírom levágni a körmömet a lábamon a hasamtól... :roll: :lol:

Akkor a jövő héttől már heti 2x kell a ctg?

Csajok, köszi a megnyugtató szavakat, próbálok nem stresszelni.

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Hát, igen. Lábköröm. Én sem bírom már megközelíteni.... :cry:

Azt mondta a Margit, hogy nincs benne semmilyen "protokollban" a heti 2x CTG. Szerintem a ctg laboros "buzgóságán" múlik. De nem gond, ráérek, megnyugtat, megyek!! :)

Kép
p.andi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást.
Szóval már vagy egy éve olvasgatok itt a topicba,de igazán nem volt miről írnom.

A 3. babánkat várjuk, aki 1,5 év próbálkozás után maradt itt velünk.
Nagyfiunk 8 éves és Dánielnek hívják( ő kikéri magának a kisfiúzást :D ).A kislányunk jövő héten lesz 5 éves és Nikolett a keresztneve. Most még nem tudjuk ki lakik odabenn.A 23. hétben járok vele,de nagyon takarja magát mindig.
Én a 76-osok klubját erősítem.

Mind a kettő gyerkőcöt a DOKInál szültem, és a MÁV-ban. Akkor kezdett,amikor 9 évvel ezelőtt bekopogtam hozzá,dokiváltás után egyik asszisztens ajánlotta.Nagyon rendi volt már akkor is.
Sajna mind a kettő császáros volt, és most is az lesz. Már nem vállalja a kockázatot a spontán szülésre. :cry:
Dani 36.hétre született toxémia miatt, Niki meg a 39.hétre elfolyasztotta a magzatvizet és 2-szer csavarodott a köldökzsínórja, azért nem születhetett természetes úton.De ezt nem azért írtam le,hogy most valamelyikőtök,aki szülés előtt áll pánikolni kezdjen!!! :)
Csak a tények röviden.

Most talán ennyi, majd még írok. Vagy kérdezzetek nyugodtan. Szívesen válaszolok,úgyis itthon unatkozom mostanában.
További szép estét!
Sziasztok!
Kép Kép Kép Kép
daniki
 
 


Bocsi.
Szóval biztos gondoljátok, de képek a következők:
1. Niki
2.Anya és a gyerekek
3. Dani
4. A két szerelmem
daniki
 
 


Daniki!

Köszönjük az infókat rólatok :wink: :wink:
Szépek a gyerkőcök!

Én is a két nagyfiamat a MÁV-ban szültem,de csak a másodikat a Kisfalvinál.


Pocis mamik!

Tegyetek fel pocis képet :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Daniki! Szépek a gyerekeid! :D

Panni, majd csinálok pocis képet, már úgyis rég készült.

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Csajok!

Megszületett Mazsi, (Szőlő babája) kislány,

súlya 3430 g, hossza 57 cm.


Anyuka és baba is jól vannak.

Nagy-nagy gratula Nekik!!! :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Na csak kibújt Mazsika :wink: és kislány!!!Szupi!!
Nagy -nagy Gratula nekik!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Gratula az új "babánkhoz" :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez az igazi boldogság :D nem a napsütés egyedül:)
Ki hogy van?
Panni: Olika milyen kisfiú???? Jól viselkedik :lol:

Kép
tóth. kriszta
 
 


Jó reggelt!

Láttátok Mazsolababát Szőlő blogján? Milyen kis ééééédes... :D
De jó neki!!!

Nekem tegnap este annyit keményedett a pocim, már-már elkezdtem figyelni az órát, de aztán abbamaradt :roll: Pedig mehettünk volna, Lili mamánál aludt. :D
Lepasszoltam tegnap délután mert ugye mentem fodrászhoz, aztán gondoltam akkor már maradjon ott éjszakára, mert ma ugyis mennem kell ctg-re... meg úgy de úgy felhúzott tegnap :evil:
Elmentünk bevásárolni, a cba-ban akkora hisztit vert le a qrva smarties cukorka miatt, földre vetette magát, ordított, hát gondolhatjátok, égtem mint a rongy... :oops: :oops: :oops:
Annyira felidegesített, ráadásul olyan tehetetlennek éreztem magam, bőgve jöttünk haza, ő is, én is. Itthon még kb fél órát zokogtam (kicsit érzékeny vagyok :roll: ) persze akkormeg jött és bújt és ölelgetett, hogy anya, mi baj??? Annyira szar érzés volt...félek, most kezdődik nála az igazi dackorszak, pont most, mikor jön a tesó.. :roll: :roll: :roll: Mi lesz így??? :(

Na most jól kipanaszkodtam magam!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gondolkodtam rajta, hogy ma, ha bemegyek a kórházba megnézem Szőlőéket, de nem tudom...nem akarom zavarni...lehet nem kíváncsi senkire...gondolom a rokonság úgyis megy látogatni és nem egyszerű megoldani, Mazsit kitolni-betolni...stb... szóval szeritnem nem zargatom!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok.Szeretnék csatlakozni!Én is már évek ota Kisfalvihoz járok és nagyon meg vagyok elégedve vele!sajnos nekem még nem sikerült a baba de ő nagyon sokat megtesz azért hogy legyen!Valaki esetleg köszönheti neki a babát?

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Üdv Jucus! Sajna ebben a témában nem tudok segíteni, de remélem minél előbb összejön nektek a baba!!! Mióta próbálkoztok?

Na csajok, túl vagyok az első ctg-n. Minden ok, fájás egy szál sem.
A Zsuzsi nagyon szimpi és tök kedves :D
Jövő hét pénteken kell újból mennem.

Panni, Rita! Átadtam üdvözleteteket, nagyon örült neki, kérdezte, hogy vagytok, mondtam, hogy jól, szépen növögetnek a babáitok, ő is üdvözöl titeket!

Amúgy nagy itt a csend! Remélem mindenki csak hétvégézik!!!
:wink:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Olyan fura érzés fogott el, ahogy ott feküdtem a szülőszobán a ctg-n... asszem most döbbentem rá, hogy igen, ez már komoly, nincs visszaút... :shock: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Üdv Jucus, örülök hogy még egy "rajongóval" szaporodott a Kisfalvi fun club. Én sem tudok hozzászólni a kérdésedhez. Én csak azóta ismerem őt, mióta terhes vagyok, 4. hónapban váltottam rá nődokit.

Gabi, neked is a szülésznő csinálta a ctg-t? Kiváncsi vagyok csak azárt mert szombat van, vagy ez a Zsuzsinál így szokás? Nekem miért nem a Margit csinálja :? ? Ugy egyszerűbb lenne, na de mindegy...

Mostanság döbentem rá én, hogy hipp-hopp eltelt a 9hónap. Kérdezgetik, hogy "na és mikorra várjátok?" én meg: hát, kb 2 hét.
Ezen mindenki ledöbben :lol:
Egy anya konkrétan azt mondta, hogy nem úgy nézek ki, mint aki 2 hét múlva szülni fog!! Hát, nekem is nehéz elhinni :shock: :shock:
Azt is nehezen dolgozom fel, hogy 1 fővel többen leszünk és onnantól fogva úgy fogunk élni a párommal. Szuper. És hihetetlen.

Kép
p.andi
 
 


Andi! Nekem ma a Zsuzsi csinálta a ctg-t, de azt mondta, hogy minden hétköznap asszem 8-15ig a ctg laborba (ami ott a folyosón van) csinálják. Ha 3 után megyek akkor ő megcsinálja, persze azokon a napokon, amikor ő van ügyeletben. De mindenképp azokon a napokon megyek, mert azt mondta, ha a laboros csinálja is a ctg-t úgy ne menjek haza, hogy vele, vagy Kisfalvival nem beszéltem és nem látták az eredményt.
Amúgy hogy vagy? Érzel már valamit? Én pár napja érzem ezeket a keményedéseket, asszem ezek a jóslófájások... :D
Tök jó lenne együtt szülni! :wink:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Akkor jó, most megnyugodtam egy kicsit a ctg-vel kapcsolatban. Akkor nem csak a Margit akar lepattintani. Egyébként a laboros nekem is mondta, hogy mutassam meg valakinek a leletet.
Mellesleg, NEM ÉRZEK SEMMIT! :? :? :?
Marci költözködik odabent, néha terhelés után keményedik a pocakom, és időnként "gáttáji" fájdalmam van, a csont fáj. Gondolom ez is hozzátartozik az előkészületekhez.
Jó lenne egyidőben szülni. A Kisfalvi öregedne néhány évet :lol: ahogy a kitolásnál rohangálna egyik szülőszobából a másikba. Még jó, hogy legalább a szülésznőnk nem ugyanaz :lol: :lol: Az aztán igazán szép lenne......

Kép
p.andi
 
 


p.andi írta:Jó lenne egyidőben szülni. A Kisfalvi öregedne néhány évet :lol: ahogy a kitolásnál rohangálna egyik szülőszobából a másikba.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát azt azért nem kívánom neki, meg magunknak sem! :lol:
Mondjuk Te szülj 25-én, én meg 26-án, ahogy tervben is van :wink: :lol: Attól még találkozhatunk bent, sőt egy szobába is kerülhetünk, majd megbeszéljük szülésznénikkel, hogy segítsenek elintézni :wink:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Ja és még annyit, hogy sztem ne aggódj amiatt, hogy nem a Margit csinálja a ctg-t, attól még tudsz vele beszélgetni, ha bent vagy, nem??? és én biztos vagyok benne, hogy ő is nagyon profi, mondom a sote-s topikban nagyon-nagyon dícsérték őt!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Jó reggelt csajok :lol:

tegnap azért nem voltam mert a férjem dolgozott,meg anyu is és a 3 gyerekkel egyedül voltam...hát ne tudjátok meg :lol: elindultunk vásárolni...kicsit horror volt :lol: :lol: :lol: De megúsztuk és épségben hazaértünk mindannyian és még idegösszeroppanást sem kaptam :lol: :lol: :lol:

Gabcika!

Köszi hogy átadtad Zsuzsinak az üzit :wink: nagyon örülök hogy ilyen jól alakult és neked is szimpi és kedves!! :wink:

Gátvédelemről beszéltetek?Homeókat mondta hogy szedjed és vigyed a szülésre?

Írtad egyik nap hogymilyen hisztis volt a kicsi lányod...Készülj fel lelkiekben hogy valszeg a kistesó érkezésével még rosszabb lesz...Sajna pont a dackorszakban van és még jön a kistesó is..Csak azért írom mert Krizsike nekem dettó...Hasonló korban is van mint a te Lili lányod és sajna azt tapasztalom, hogy elég nehezen dolgozza fel Olikát és ezért elég rossz,dacos,hisztis...

Megy amúgy Lili oviba ha 3 éves lesz??

Hát tényleg a célegyenesben vagytok Andival!!Innen már nincs visszaút az bizti :lol:
Kriszta!

Olika szuper pasi :lol: A lényeg hogy éjjel alszik már 6-7 órákat is.Egyszer kell enni kb.hajnali 4-5 körül de utána visszalaszik.Napközben a teraszon jókat alszik a babakocsiban,este igényli a ringatást ölben de ez jár is neki :wink: hisz a nagyok is megkapták anno...

Andi!

Engem minden egyes baba előtt elöntött a kettős érzés,hogy jaj de jó meg minden,de közben meg megváltozik minden,semmi nem lesz úgy mint azelőtt......Szal sztem ez tök rendjén van így :wink:

Tényleg muris lenne ha egyszerre szülnétek..még egy jó kis front miatt be is következhet :wink: .....főleg a dokinknak lenne muris:wink: de tényleg az a jó hogy nem ugyanaz a szülésznőtök :wink:

Üdv.Jucus!

Én sem tudok hozzászólni a kérdésedhez...én nagyon szerencsés vok,mert mindhárom babám elsőre megfogant,de a dokink bizti tudja a teendőket!Bízz benne!!!

Remélem hamar bebabásodsz!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hatalmas gratula Szőlő babájához!Nagyon formás kiscsaj!
De jó neki, már babázik! :D

Panni!
Már ezen a kérdésen én is elgondolkoztam, mi lesz ha egyedül kell majd a 3 gyerkőccel elindulni. Bár nekem már nagyobbak, de azért még bőven figyelni kell rájuk is. Meg a készülődés. Hát az igazi tortúra lesz. :lol:
Még jó hogy most nem tél van,kevesebb ruci kell rájuk.
De nagyon ügyesen megoldottad.

Jucus!
Mióta próbálkoztok?Mi 1,5 évig gyakoroltunk.A doki azt mondta,hogy még egy fél év, és elküld minden féle vizsgálatra.
De az is lehet, hogy azért nem jön össze,mert nagyon görcsösen próbálkoztok. Mi is beleestünk ebbe a hibába.Aztán úgy voltam vele, hogy majd jön amikor akar. És 3 hónapra rá pozitív volt a teszt.Kitartás!Sok sikert!

Lányok!
Tegnap tök jó idő volt, apa melózott, mi meg elmentünk bulizni.A Kinder szülinapi parkban voltunk, nagyon jó volt a hangulat,a gyerekek élvezték,de én olyan hulla lettem, és keményedett a hasam délutánra,hogy azt hittem ott szülök meg.

:D

De csak kibírtam. :lol:

Andi,Gabica!
Kitartás, már tényleg a finishben jártok!
Azok a babák bennmaradni úgysem fognak,és mindjárt itt az idő!
Majd meglátjátok milyen jó lesz odabújni egy kis puha csomaghoz!


Mindenkinek további szép napot!
Kriszta
daniki
 
 


Panni! nem vagy semmi a 3 gyerekkel elindulni vásásrolni. Tudom a muszály nagy úr, de én asszem egy darabig nem kockáztatom meg... :roll:

Igen Zsuzsival beszéltünk gátvédelemről is, homeóról is, nagyon szimpi a hozzáállása!
Te használtál gátmasszázs olajat? Nekem mondta a búzacsírát, de nemtom hol lehet venni???

Lili megy oviba szeptembertől-októbertől, majd meglátjuk, hogy alakul, de csak fél napra mehet, mert én itthon vagyok..de nem bánom, az is jó lesz, neki is, nekem is.
Most 2 napig nem volt itthon, pénteken anyóséknál aludt, tegnap meg anyuméknál, főpróbát tartottunk a szülés körüli napokra készülve :lol: Tök jól elvolt, ma délután hazahoztuk, azóta szenved, nyafog unatkozik itthon :evil: Mint aki nem érzi jól magát itthon! Nem tudom már mit kezdjek vele, hiába ülünk le játszani, homokozni, mindent megun 5 perc után és nyűglődik :( Szóval nemtom mit tegyek... próbálok neki programot csinálni, játszóterezni, sétálni, összejönni más gyerekekkel, de nem lehet mindig csavarogni, itthon is kell lenni...
Na szóval nem könnyű most vele, amúgy is egyre kevesebb a türelmem.

Szerencsés vagy Oli babával! A kiságyában alszik vagy melletted?

Daniki! Már alig várom, hogy odabújhassak ahhoz a kis csomaghoz! :D
Tök jó, hogy jól sikerült a tegnapi program. Ez a Kinder park hol van ésm i van ott?

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabica!
A Millenárison volt berendezve a Kinder Pingue 10. szülinapjára. Lufik, torták, rengeteg játék, meg kézműves.
Nagyon jó volt a hangulat.
Mi rengeteg ilyen rendezvényre járunk.
Most lesz a gyereknap is.
De valószínüleg ti akkor majd babáztok. :lol:
Jó éjt!
Sziasztok!
daniki
 
 


Daniki!

Mi is nagyon akartunk menni a Kinder napra de mivel apa dolgozott(és sajna a munka nagy úr mert kel a pénz a sok hitelhez :shock: )szal így egyedül oda azért már nem mertem volna elmenni a 3 gyerekkel...
Mi is sok ilyen rendezvényre járunk(pl.mindig megyünk a Gyerekszigetre,Gyereknapi rendezvényekre...)szal mi is ilyen menősek vagyunk :wink:

Gabci!

Igen, használtam gátmsszáshoz olajat.A DM-ben van direkt gátolaj,Weleda termék...de elég drága 3000ft körül van...Már a 36.héttől azzal masszírozgattam a gátat ha eszembe jutott..De sztem nem muszály azt megvenni,jó a sima mandulaolaj vagy búzacsíraolaj is(sokkal olcsóbb)én azt használtam a második szülésnél és akkor is siekrült a gátvédelem.
Bármelyik gyógynövényes boltban lehet kapni,vagy patika,illatszer bolt...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


akkor pocakfotó:

Kép 38+2

Kép és szemből [/img]

KépKép

KépKép
gabcika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: