Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szirom:
Köszi a tippeket ruha ügyben. Bababútorral kapcsolatban pedig még mindig ott tartunk, hogy a párom csinál fenyőből kiságyat és szekrényt is, amin akár pelenkázni is lehet. Fürdőszoba bútort nem terveztünk, lévén, hogy nemigen tudnánk hová állítani, inkább csak valami összecsukható kiskád tartót tervezünk valami kis tetőrésszel, ezt majd megálmondjuk még, de ez is saját gyártmány lesz. Ettől függetlenül igazad van azzal kapcsolatban, hogy az idővel számolni kell, mert magától ez sem lesz meg. Nem akarunk sokat költeni bútorra, s csak olyat szeretnénk, amit jó sokáig lehet használni.

Párom egyik kollégája mondta, hogy vettek egy nagyon kényelmes fotelt a gyerekszobába szoptatáshoz. Nekik bevált és nagyon ajánlják. Krisztocs, Manó, Ti hogy tapasztaltátok ezt a szpotatás dolgot?

Üdv. mindenkinek!

Marycus
marycus
 
 


mese!

A 76 cm az azt jelenti hogya 80-as épp jó rá, a 86-os picit nagy. Én most már 86-ost veszek csak neki. A méretezések meg megérnek egy misét, minden gyártónál más.

Kriszta!

De jó, szuper. Már azt hittem Emma hórihorgasKép Ő még csak 9750 gr ráadásulKép És olyan rucik jók rá, amikre azt írják 1,5 -2 éveseknek. el vannaek ezek tájolva.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mese!

születéskor: 51 cm ruha: 56-os.
1 hónaposan 55 cm ruha: 56-os szűken rámegy, inkább 62-es
2 hónapos: 59 cm ruha:62-es
3 hónapos 62 cm ruha: inkább már 68-as
4 hónaposan 65 cm ruha: 68-as
5 hónaposan 67 cm ruha: 68-as szűken, 74-es már jó
6 hónaposan: 68 cm ruha: 74-es
7 hónaposan: 70 cm ruha 74-es
8 hónaposan 73 cm ruha: 74-es szűken, inkább 80-as
9 hónaposa korára nem nőtt a lelkemKép
10 hónaposan: 75 cm ruha: 80-as
11 hónaposan 76 cm ruha 80-as, de a 86-os is jó rá.

Ez Emma. Hozzáteszem én jobban szeretem ha lezser egy ruha.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Marycus!

Szoptetásban nm vagyok sajnos kompetens, nekem nagyon nem ment, sehogy, semmilyen helyzetben, ha mégis szopott tuti kibukta, a végén lefejt tejet kapott 3,5 hónapos koráig, utána sajnos tápszert. Amíg próbálkoztam a szopival nekem csak és kizárólag úgy sikerült valahogy ha Emmát egy párnára raktam és azzal emeltem oda.vagy fekve.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Marycus! A fürdőszobabútort mi sem a babának vettük, hanem magunknak, illetve hát a kis családnakKép Azér annyira nem nagy a flanc ám nálunk, csak hát másfél éve (mióta elkészült) nincs a felső fürdőben mosdókagyló, mert nem választottuk ki a bútort! Amire többek között azért is van szükség, hogy kipakolhassam a ruháskomódunkból végre a törülközőket, ágyneműt, ilyesmit, és végre elférjünkKép Vízipók kapott egy sárga kiskádat egy állvánnyalKép A barkácsoló párodat pedig írtad, csak elfelejtettemKép

A fotelt nekem is ajánlották ismerősök, úgyhogy szerintem mi is beállítunk egyet. Venni szerencsére nem kell, csak felcipelni az emeletre. Legalább szabadul fel hely a nappaliban isKép

Lányok, hogy lehet, hogy kisebb a pociméretem, mint augusztusban volt? Akkor 120-at mértem, most meg 116-ot??? És úgy is érzem, hogy semmit se nőtt és egyáltalán nem is nagy, a párom szerint viszont igenis nagy és én biztosan csak megszoktam, hogy ott van. És ő úgy látja, hogy lejjebb is ment. Doki bácsi szerint Vízipók nőtt, úgyhogy végülis nem kéne aggódnom, csak nem nagyon értem a dolgot.

Még mindig dolgozom, de borzasztóan lassan haladokKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ismét egy borzalmas éjszaka után itt vagyok, "ragyogok" Kép
Szegény Regit már úgy sajnáltam, éjjel is kétszer porsziztuk a nóziját Kép De muszáj...azért legtöbbször Ő kéri szerencsére Kép

Marycus,
Én bárhol, bármikor képes voltam szoptatni Kép Na jó, persze, gondolom az első hetekre gondolsz, de nekem tökéletesen megfelelt a nappali ülőgarnitúra egy sarka Kép Éjszaka meg magam mellé tettem az ágyba, és fekve nyamizott Kép Én inkább azt tartom fontosnak, hogy valami nagy párna legyen a baba alatt, ha ülve szoptatod, mert könnyebb sokáig tartani. Lehet kapni a szoptatós párnát, az is nagyon jó, de előre nem fontos megvenned (kb 5000 ft), mert a szülőotthonban adnak etetéshez, ha akarod, és akkor ki tudod próbálni. Mert hát ugye valakinek nem jött be...Nekem nagyon tetszett, csak ennyi pénzt sajnáltam kiadni érte, főleg, ha az embernek van otthon nagyobb párnája Kép

Szirom,
Tuti, hogy attól mérted kisebbnek, mert már lement a pocid! Kép Úgyhogy szerintem se aggódj emiatt!

Képzeljétek, éjjel mit művelt Öcsi...már azt se tudom, hogy fekszik...kb olyan érzésem volt már, hogy mindjárt kijön hasfalon keresztül...Kép Szóval, amiatt se tudtam túl mélyen aludni Kép

Nem tudom, hogy milyen napom lesz ma, úgyhogy ha már nem jönnék, akkor Kép mindenkinek! Kép

Manó, Mese
Hétfőn jó, ha megbeszéljük, hogy mikor jöttök? Vagy lesztek hétvégén is? Mert talán vasárnapra már tudok valamit mondani, hogy van Regi...

Kriszta
28+5

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Én vagyok hétvégén is, férjem elutazott, dolgozikKép
Nekem a hétfő amúgy jó.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Végre hazértünk, hát én úgy elfáradtam! Képzeljétek, már reggel elindultam itthonról, gyalog mentem le a kompra - nem babásan olyan 7-8 perc - jó korán elindultam, aztán majdnem lekéstem. Sietnem kellett a végén és baromira nem esett jól. De végre elintéztük az apasági nyilatkozatot, végülis nem volt olyan bonyolult, mint amivel riogattak és kb 3/4-óra alatt elrendeztük. VisszavonhatatlanKép Most már van neve Vízipóknak, Szőnyi lesz az apukája utánKép Aztán egy halom helyre kellett rohangálni, meg vásárlás, de valahogy már nem vagyok olyan fittKép És már majdnem rosszul voltam az éhségtől, de kispapi megmentett egy tuti jó étteremben. Ma már nem is csinálok semmit, csak henyélek a kanapén a tévé előtt, az embert pedig leengedtem horgászniKép

Kriszta! Még mindig jobbulást Reginek! És ha már a porszívózásnál tartunk, azt már régebben is akartam kérdezni, hogy az egész pici babák orrát ugye még nem szabad porszívózni? Én valami gyöngédebb dologra gondoltam, de lehet, hogy nincs igazam. Ti hogy csináltátok? Ja, meg azt olvastam, hogy 1000 wattnál erősebbel nem szabad, namost a miénk 1200 wattos, azt már megnéztem... Mellesleg az este éjfélig melóztam, és Vízipók is olyan hullámzást művelt a pocakomon, hogy többször lerúgta az iratkötegetKép Biztos front van, vagy örült, hogy ilyen pici fiúcska létére ilyen sokáig fennmaradhatKép

Jó hétvégét mindenkinek!

szirom
36+5

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

De szabad, sőt ha náthás csak azt szabad!
Hidd el, nekem volt elektromos is, semmit sem ér. A gyerek ott ordított, mert egy beszársdt tej darabkát se tudott kiszívni 10 próbálkozásra sem. A porszívós az kirántja egy érintésre, sokkal kímletesebb.
Ha meg náthása, akkor komoly szövődményketől menthet mega porszívós orrszívó. Amúyg ah nem náthás annyira nem kell szívni neki, és nem hiszem hoyg rögön náthás lesz, Emma kb 2 vagy 3 hónaposan volt egy picit taknyos, akkor már tuti az porszívóst használtuk. ja, és a ti porszívótokon nem lehet állítani a szabályzót? a miénk 1400-as, de lehet állítani. Igaz, kissé késve olvastam hogy 1000 -el szabd csak, én szívtam neki sokszor 1400-el is, nem lett baja.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szirom,

Az orrszivó porszivót újszülött kortól lehet használni! Reginek sajna már 3 hetesen volt egy kis náthája, képzelheted, szivem szakadt Kép Akkor még nem voltam túl edzett, és hát bevallom, bőgtem is Kép
A porszivó csövén kell lennie egy olyan kütyünek, amit el tudsz húzni, hogy luk legyen, ergo nem lesz akkora a szivás hatékonyság, vagyis kevesebb watt lesz. Na, ilyen állapotban kell szivni Kép

Ami a sétákat, mászkálásokat illeti, én már most kivagyok. Apa ma hazajött, kicsit elszabadultam egyedül itthonról vásárolgatni (mivel már 2 napja itthon ülünk a gyerekkel), és hát mire hazajöttem, bizony elég kemény volt a pocim, arról nem is beszélve, hogy majd bepipiltem Kép Úgyhogy képzelem, neked is milyen "jól esik" Kép

A fiaink meg majd együtt mehetnek bulizni az éjszakába, ahogy elnézem Kép Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Manó,

milyen egyszerre irtunk Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

Én minden közvécét ismertem mire Emma megszületett!Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kriszta!

Hát el tudom képzelni, én a náthánál még enm bőgtem, csak aggódtam, állandóan hívogattam az orvostm hogy nem javul, aminek a következnénye egy anyuka nyugodjon meg, felírok antibiotikumot klett,a nyuka megnyugodott, hogy nátha huss el, 1 hét múlva aLászló fertőző osztályán csücsültünk véres hasmenéssel, mert az antibiotikum legynegítette a beleit és rögtöm megtámadta eegy hülye baktérium. na akkor nagyn bőgtemKép Aztán a kórházban még rosszabbul lett, elkapott ott egy vírust, na akkor már kifejezetten nagyon bőgtemKép aztán elrontották a lázcsillapító beadást, egy nagy göb és seb letta lábán, ami ma egy heg, na akkor már zokogtam, és közebn 39 fokos lázam lett. Én infúzión, Emma vigyorogva az ágyba, anyukám mellettünk. Aztán másnap hazajöttünk, kikönyörögtem hoyg engedjhenek el, mert mi csak egyre betegebbek leszünk. Aztán itthon kiderült zsalmonellát is kapott akórházban. Na, ez volt az én edződésem első betegség ügybenKép Elhiszed hogy azóta egy ksi nátha nem izgat fel?Kép De komolyan, azóta amíg csak prüsszög, folyik nzi megviszgáltatom, de antibiotikumot nem kap!!! Hagy dolgozzon csak a kis immunrendszere. Most jön a tél, remélem azért komolyabb probléma nem lesz.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Rég voltam már fenn olvasgatni. De hasznos.

Marycus:
Szülőotthonban főnővér azt mondta nem mehetek oda terhes tornára, nincs elég kapacitásuk. Viszont Baba-mama tornára majd nyugodtan mehetek. Nagyokat csodálkozott hogy miért megyek én Újpestről a Tétényi útra szülni. Mintha nem ez menne, hogy mindenki megy az orvosa után. Már évtizedek óta mennek a nők szülni körzetükön kívül is. Végülis nem hívtam fel a megadott számot (azért köszi) hanem elmentem a Tétényibe.

Itt a szülőotthonban apás szülésnél kötelező a felkészítés? Nálunk nem kell. Viszont van egy csomó előadás, kismama-klub, baba-klub ahová bárki elmehet, attól függetlenül, hogy hol szül (ezt senki nem kérdezi). Sok mindent meg lehet tudni igaz, egy része a helyi szokásokról szól.
Direkt megkérdeztem, a terhes tornára is mehet bárki. Ennyit az én nyűgjeimről.

A Tétényi úton is Johnson termékeket használnak, de mondta a csecsemős hogy, szerződésük van a céggel. Lehet hogy a szülőotthonnak is!

Nagyon örültem hogy felmerült a babaruha mérete, mert már napok óta én is ezen töröm a fejem. S ha Mese nem hozza fel, akkor én kérdeztem volna. Még egy darab ruhát sem vettem, s most hétvégén akarom elkezdeni. Hálás köszönet a méretekért! Hasznos.

A kengurun én is töprengek, hogy akarjam-e. Egy kolléganőm tavaly októberben szült, s emlékszem a céghez is télen azzal hozta be a kislányát. Ő nagyon szerette, többször használta mint a babakocsit.
Babakocsi ügyben mi a véleményetek egy dec. elején születendő babát mikortől lehet, kell kivinni a szabadba. S kell annyira, hogy mély babakocsit vegyünk? Vagy elég rövid időre kivinni esetleg hordozóban?

A kismamaruháktól én sem vagyok mindig elájulva. Én inkább szoknyás vagyok, s hogy ne kelljen túl sokat beruháznom, gondoltam veszek egy kötényruha félét, s azt blúzzal, vagy pulcsival is fel tudom venni. Végülis vettem egy kis aranyosat, férjem szerint olyan vagyok benne mint egy iskoláslány. De mivel térd fölötti, be kell ruháznom majd vastag harisnyára is. Az én 160 centimre vagy ez a térd fölötti van, vagy húzom a földön,de a kettő közötti nincs.
na ennyit mára

Ildikó
28+3
nildikoka
 
 


Manó,
Elég szörnyű lehetett Kép Sajnos az ember edződik Kép

Nildikó,
én is szerettem a kengurut, bár olyan sokat nem használtam ki, mert Regi elég "súlyos" baba volt, és hát több órás cipelés után, már elégg fájt a hátam tőle Kép De arra tényleg nagyon jó, hogy olyan helyekre, ami nem megközelíthető babakocsival, abban vidd. De télen semmiképp ne vidd ki csak kenguruban, maximum tényleg rövid sétára, takaróval. De szerintem azért a babakocsi mégis csak kényelmesebb neki is Kép Ja, most látom, hogy hordozót írtál...ezt úgy gondoltad, hogy rajta a babakocsi vázán? Vagy csak úgy simán kézben? Mert az utóbbi szerintem kivitelezhetetlen, mert olyan nehezek Kép
Nekem Regivel mélykocsim volt, azt nagyon imádtam, de nincs kizárva, hogy most csak téliesített lábzsákosat veszek, meg bundazsákot. Azt, hogy mikor viszed ki a szabadba, a doki úgyis meg fogja mondani, bár az enyém februárban 5 hetet mondott, na ebből két hét lett, de azért akkor már nem volt olyan hideg Kép Szóval, az sincs kizárva, hogy a decembert otthon töltitek, illetve mi is Kép Bár annyira úgyis ki fogom vinni, hogy beülünk a kocsiba, és átmegyünk anyumékhoz, csak sétára nem...
Mikorra vagy pontosan kiírva? Kár, hogy nem itt szülsz újpesten, mert akkor szerintem taliznánk is, ahogy elnézem a heteinket Kép

Szirom,
már többször akartam kérdezni, hogy honnan fogjuk megtudni, hogy megszültél? Párod ír majd ide? Vagy adjunk telcsiszámot, és küldesz sms-t? Mert hát rögtön tudni akarjuk Kép

Kriszta
28+6

Kriszta
krisztocs
 
 


Nildikó!

Én utáltama kengurut,,mert 2 hónapos koráig nem lehet beletenni, utána meg lecsúszott benne, kényelmetlen volt +nehéz. De van aki szereti. Én csak arra hazsnáltam hogy párszor voltunk uszodában itt tőlünk 10 percer, és oda vittem abban, mert a kocsit ott nem tudtam hová rakni.
Nekem mély kocsim nem volt, csak lábzsákos 2 funkciós, de azzal abszolút nem tudtam kimozdulnia környékről egyedül. Szerintem aki tud vezetni és előreláthatóan autóval fog közlekedni annak legjobbe gy olyan kocsi, ami vagy befér az autóba könnyen, vagy van olyan része amihez a hordozó rácsatolható. H aviszont valaki BKV-val fogközlekedni akkro legjobb egy 2 funkciós, de max 4-5 kg-os babakocsi, van ilyen, pl valamelyik greco. A miénk 10 kilós volt, és bár imádtam a nagy kerekei miatt Emma 6 hónapos korában lecseréltem egy könnyű sportkocsira, mert így már ki tudunk mozdulni.

Nekem októberben 1 hét után rá kellet nyitnom Emmára az ablakot pár percre, és ezt növelni fokozatosan. Aztán kivinni az erkélyre, és 3 hetes korában voltunk először sétálni.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Köszi a porszívós okosságokat! Mindenki azt mondja, hogy csak azzal lehet igazán kitisztítani a picik orrát, de engem teljesen elriaszt, hogy közben hogy ordítanak szegények. Kivétel nélkül csak olyan babákat láttam, akik nagyon zokon vették a módszert, bár tény, hogy után gyorsan meg is nyugodtak és még levegőt is kaptak. Csak megoldjuk mi isKép

Kriszta! Ezen még nem is gondolkodtam, de többféle megoldás is lehetséges szerintem. Mondjuk a párom is tud írni ide, vagy megvan nekem Hanzika telcsiszáma, mert beszéltünk, amikor meglátogattak minket. De ha adtok számot, küldhetek sms-t is, melyik a legjobb? Mondjuk én valamiért úgy érzem, hogy egy-két hetünk még biztosan van. Nem tudom, honnan veszemKép

Csináltam képet Vízipók szobájáról, de nem tudom kicsinyíteni, mert annyi bonyolult program van ezen a gépen, hogy csak na. Az ember meg elaludt a Forma-1-en, mint általábanKép Ezért most nem keltem föl, de ha sikerült megoldani, akkor felteszem. Krisztának pedig már ezer éve ígértem a bundazsákos képet, azzal is adós vagyok még!

A kenguru nekem valamiért nem túl szimpi, szegény babák olyan kis szerencsétlennek néznek ki benne. Mondjuk mi itthon szerintem babakocsizni fogunk, ha pedig ki kell mozdulni a szigetről, akkor úgyis autóval megyünk, szóval hordozó. Illetve vinni kell a babakocsit, ami nem könnyű, mert 11 kiló, de simán belefér a párom kocsijába összecsukva. Szerintem az enyémbe is, de azt még nem próbáltukKép

Itt a szigeten (a kocsmábanKép, na jó, Vasmacska büfébenKép) mindenki nyugtatgat, pedig annyira nem is vagyok ideges. Egy kicsit izgulok, de annyira nem, amennyire meg akarnak nyugtatniKép És megfigyeltétek, hogy a nőkből a kismama látványa szinte kivétel nélkül azt váltja ki, hogy elmesélik a saját szülésüket? Már egy halom történetet végighallgattamKép Apukám is izgul, minden nap telefonál, pedig régebben volt, hogy hetekig nem beszéltünk. Anyám egyszerűen csak készül, ő majd érkezik, ha szükség lesz ráKép Úgy beszéltük meg, hogy ha 30-áig nem történik semmi, akkor jön, mert onnéttól a páromnak nagyon sűrű a munkája, többször is éjszakás, és mégse legyek azért egyedül itthon. Hát ilyenek vannakKép

szirom
37+0 Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Az elektromos orrszívónál is ordítanak és az még ki se szív semmit, tehát tovább ordít, mert tovább tarta művelet. Sőt, elmondom hogy a lányom a pelenkázásnál is ordítKép Ilyenek ől, ha macera van ordítanak. És nem azért mert az fáj, vagy kellemetlen. Ha megnyugtat próbáld a porszívós orrszívót saját magadon, van aki csak ezután merte babánál hazsnálni.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Szirom,
ez az érdeklődés dolog nálunk is igy volt, és napról napra rosszabb volt...kb egy nap ötször hivott anyum, a kollegák, a barátnők stb. stb. és persze, mindegyik azt hajtogatta, hogy pihenjek sokat még...kérdem én, hogy lehet pihenni, ha nem hagyják az embert, mert folyton telefonon zaklatják??? Kép
Kérhetnék egy sms-t akkor? Elküldöm emilben a számomat, ha nem gond Kép Mert nagyon izgulok Kép

Az orrszivás eleinte tényleg egy rémálom, de azért rájönnek hamar, hogy nekik is jobb utána. Regi mindig csak az elején hisztizik, aztán az első nap végén rájön, hogy jobb, és szól, hogy szivjuk le, sőt, legtöbbször már magának csinálja Kép

Képzeljétek, összeraktuk Neki az új ágyát, persze, kb 5 perc után akkorát esett róla (hiába a leesés gátló körben Kép), hogy lenyúzta a hasát Kép Na jó, hozzáteszem, elég artista mutatványokat vitt véghez rajta Kép Most már alszik, remélem, túléli Kép

Manó,
a holnap még tuti nem lesz jó talira, bár Mese még nem is nyilatkozott Kép Szóval még elég csúnyán köhög Regi, úgyhogy én azt mondom, inkább a hét második felében tartsuk, nehogy Emmának is baja legyen!

Tegnap a hiradóban láttátok, hogy Angliában 100 ezer forintnak megfelelő fontot kérnek egy 3D uh-ért? Egyáltalán azt se tudom, miért volt ez akkora hir...mármint, hogy létezik ilyen uh...mintha vadiúj dolog lenne...csak még azt se értem, hogy nálunk akkor mitől ilyen olcsó? Kép

Kriszta
29+0

Kriszta
krisztocs
 
 


Sziasztok!

Megpróbálom feltenni az ígért képeket!Kép

Ha minden igaz, sikerültKép A kiságyat még nem szerszámoztuk fel, nem akartuk hogy porosodjon Vízipók holmija. Világoskék lesz különben, mint a kispárnaKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


No, a képek felmentek, de a szöveget jól széttördelte! Meg asszem nem egymás mellé kellett volna tenni őket, bocsi! Hiába, nem vagyok ebben valami profiKép

Manó! És egész kicsi korától sír Emma a pelenkázásnál, vagy ez csak később jött?
Mert az orrszíváson nem csodálkozom, én is bőgnék szerintem, ha nem tudnám, mire való, beindítanának egy búgó masinát és elkezdenék piszkálni az orromat!

Kriszta! Persze, küldd a számod, megígérem, hogy dobunk egy sms-tKép De ne izgulj, elég, ha én izgulokKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom,
mail ment Kép

Nagyon szép lett a szoba!!! Igazi meleg szinekkel van tele, tuti tetszeni fog Vizipóknak Kép A bundazsák tényleg tuti jó találmány (a szarvas se rossz Kép), most igért egyet egy kolleganőm, akinek kettő is van, de ha elfelejti, veszek! Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

E-mail megérkezett, számot jegyeztem!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

nagyon szép a szoba!

nem kicsi korától sírt, hanem csak most mióta mászik, mert ugye nincs ideje neki hanyatt feküdni, és mivel nem egy akarat gyenge gyermek így kifejezi nem teteszését. Amúgy ő az orrszívó porszívótól sem sírt kisebb korában.

Kriszta!

Ok, akkor a hét második felében. Nekem csak a csütörtök nem jó , bár az is jó, csak etse olyan 6-ra haza kell érnem, merta kkor kell a kutyát varratszedésre vinnünk.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SziasztokKép

Krisz, bocs, hogy eltuntem, de penteken leleptem delben mert suli volt aztan meg ultrahangKép Most mar 100%-os lanyunk vanKép AnnacskaKép
A ruhameret infokat nagyon koszi, mar van min elindulniKép Felen most nagyon, hogy kicsi lesz az overal ( 50-56-os de nagy ) pedig olyan szepKép
Nekem is jo a het masodik fele, a napot meg egyeztessuk, de elvileg barmi jo.

Reginek gyogyulast.De most futok dolgozni.Kép De mar csak ket het es het vegen talalkozunk isKép

Pusz
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Köszi, hogy megdicsértétek Vízipók kuckóját, nekem is annyira tetszikKép Szoktam ott álldogálni és nézelődni, meg bekuksizok a fiókokba és és megsimizem a ruhácskáitKép

Mese! Gratula a kislányhoz! A tesóm kislányát is Annának hívják! Te mikorra is vagy kiírva? Különben mi is kaptunk egy kollégámtól egy világoskék téli overallt 56-osat, én sem látom kicsinek, de ugye mi még kezdők vagyunk ebben az iparbanKép

Lányok! Szerintetek hazafelé a kórházból milyen cuccok kellenek majd a kicsinek? Elég egy hosszú ujjú body, rugi és kiskabát, sapi + betakargatom meleg takaróval? Vagy ez kevés? Ugye a lábfejes rugi alá nem kell zokni? Vagy mégis?Kép Össze szeretném pakolni Vízipók cuccát is, mert ha anyu akkor még nem lenne itt, akkor az embernek tutira gondot fog okozniKép Pedig ügyes ám, de nem akarom olyan helyzetbe hozni, hogy kimaradjon valami!

Képzeljétek, ma van a szülőotthonban a tanfoyamnak az a napja, amikor a szülésről van szó, és mi nem tudunk menniKép A párom dolgozik, én még gondolkodtam volna, hogy elmenjek-e egyedül, de a lejárt zöldkártya miatt inkább nem kísértem a sorsot! Jelzésnek vettem, hogy maradjak a seggemenKép

Szerintetek lehet, hogy így a végén nagyobb az embre kalóriaszükséglete? Napok óta farkaséhesen ébredek! De cikiKép

Szép napot nektek!

szirom
37+1

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Hát attól függ, hoyg milyen időt fogtok ki. Mi október 15-én hoztuk haza Emmát, előtte 2 napig zuhogott az eső, aznapra elállt, de elég borus volt az ég. Mi akkor egy hosszú ujjú body,réá egy pamut pulcsi+ plüss rugi+ egy takaró+ plüss sapi szerelésben hoztuk haza Emmát. Nem panaszkodottKép

Itthon mi pár hétig fűtöttünk rá, hogy olyan 26 fok körül legyen, mert a kórházban 30 fok volt és a távfűtéssel nálunk olyna 23 fok volt és fokozatosan kellet levinnia hőmérsékletet.

Én egyébként simán járkáltam egyedül még ennyi idős terhesen, igaz nem autóval hanem BKV-val, és igaz én ugye Pesten voltam. De Kőbányáról simán zötykölődtem Újpestre CTG-re , meg onna vissza. Nekem a férjem tavaly elég sokat volt külföldön (minden második héten), és így nem mindíg tudott vinni. sőt, tul képp 1x vitt Ctg-re. Uh-on is 1x voltKép A 3D-s Uh-on egyszer anyukámmal voltam, egyszer egyedül. Az orvosnál is én voltam ez egyetlen akivel sose volt ott a kispapa. mondtam is neki hogy komolyan leányanyának érzem magamKép

Ja, és ha nem olyan a takarótok, hogy a lábát befedi (a miénk egy összetépőzárazható volt, így tuti nem jött kia lába, akkor tehetsz rá a rugi felé egy mamusz szerűt, de zoknit szerintem ne adj rá. Én később is utáltam a zoknit, mert kénylemetlen neki (vagy egyfolytában lecsúszik, vagy elszorítja a lábát).

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Szirom:
Nagyon szép lett a babaszoba. A felkészítő tanfolyam 4 alkalommal van?
Én is szeretnék értesülni a nagy hírről..., de azért biztosan sok fontos ismerős van, akinek amúgy is kell sms-ezni, így én nem szeretnélek ezzel terhelni.

Ha valaki a fórumozók közül megkapja a nagy hírt Sziromtól tudathatná a többiekkel is. Szerintem ez mindenkinek jó lenne. Mit szóltok?

Én mindig le vagyok maradva, de talán mert én vagyok itt a "legfiatalabb", a 25. hetemmel. Én még hol vagyok az orszívó porszívótól... Most megyek majd csak a terheléses vércukorra. Nézegettünk kisruhákat, meg szekrényeket is, de még csak a mit, hol érdemesnél tartunk. A ruhaméret felvilágosítást én is köszönöm.

Krisztocs:
Remélem Regi mihamarabb meggyógyul és megint mehet oviba.

Az én pocakom kb. olyan 3 hete kezdett nagyon nőni, szinte két naponta azt érzem, reggel, mikor felkelek, mintha lógna, aztán ez az érzés elmúlik. Egyébként pocaklakó is másképen rugkapál. Mindig máshol érzem, ez korábban teljesen egy területre korlátozódott, s tudtam, hogy hogy fekszik, mert egyértelmű volt. Hát most ezt már nem tudnám mondani.
Szedem a Magne B-t is, de a keményedés is megvan.
Különben élem unalmasnak nem mondható munkás életemet, s bizony a főnököm úgy gondolja, hogy én továbbra is maximálisan terhelhető vagyok. Pedig én már érzem, hogy nem. Bizony az ülés és a járkálás is fáraszt, ha hosszabb ideig teszem.

Üdv. mindenkinek!

Marycus
marycus
 
 


Sziasztok!

Köszi Manó, akkor szerintem nagyjából te is ugyanannyi ruhát írtál, mint amennyit én terveztem. A különbség a pulcsi, én ahelyett gondoltam a rugihoz tartozó plüss kiskabátot. Ezt az egy együttest vettük Vízipóknak, hogy legyen ünneplő gúnyájaKép A fűtéssel nem lesz gond családi ház révén, mi magunk szabályozhatjuk a dolgot.

A közlekedéssel akkor te bátor voltál, én asszem már nem érezném magam biztonságban egyedül. Mi a párommal különben is össze vagyunk nőve egy kicsit, a munkán kívül szinte mindent együtt csinálunk - na jó, mostanában én kevesebbet horgászom egy kicsitKép De azért ne képzelj olyan nyávogósnak vagy ilyesmi, csak szeretünk együtt lenni. A vezetésről meg annyit, hogy észrevettem, hogy sokkal bambább vagyok, mint régen. Kb. annyira tudok figyelni, mint amikor az ember egy nagy buli után reggel, másnaposan beül a kocsiba. Különben olvastam is, hogy a terhesség előrehaladtával romlanak a reflexek. Meg a múltkor kifelé álltunk éppen a Váci úton a dugóban, amikor eszembe jutott,hogy mondjuk mi lenne, ha egyedül lennék egy ilyen helyzetben, és jól elmegy a magzatvíz. Mi a frászt csinálok?
Szóval én nem ugrálok egyedül, de különben is jó érzés, hogy a párom visz mindenhová, tényleg mások is párban járnak dokihoz. Neked azért nem lehetett könnyű Manó, nem jó érzés egyedül lenni ilyen helyzetekben.

Marycus! 4 alkalmas a felkészítő, de a következő turnus valahogy másképp megy majd a létszám miatt, úgyhogy fogalmam sincs, nálatok hogyan lesz. A 4. lesz nekünk jövő héten a szülőszoba meglátogatása, bár lehet, hogy én addigra már önállóan is meglátogatomKép
Szerintem Kriszta szívesen szól nektek, ha osztódunkKép Jól megígértem a nevében, bár nem hiszem, hogy gondot okoznaKép Köszi KrisztaKép

Különben meg a 25 hét szerintem nem is olyan kevés! Úgy emlékszem, nem volt az olyan rég, amikor cukros löttyöt ittam, szóval röpül az idő, ti is rövid úton sorra kerültökKép a főnököddel nem tudsz beszélni,hogy fáradékonyabb vagy? Nehogy baj legyen aztán, meg jókedvűnek is kell maradnod, hogy a pici is azt érezze, ne mindig a hulla fáradtságot!

Hanzika! Tessék egy kicsit aktivizálni magad és írni nekünk! Mindig kivárod, míg hiányolunkKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Marycus,
köszi, már javulgat Regike Kép

Ja, és természetesen egyből rohanok ide, hogy megírjam a jó hírt, ha szirom megtisztel az sms-ével Kép (hú, de hülye szó...)

Hanzi utólagos engedelmével, jelentem, jól van, ma hívott telcsin. Ez az utsó hete bent, úgyhogy jövő héttől szerintem már tőle is várhatjuk a regényeket Kép

Viszont úgy néz ki, hogy a minitalira ő is felugrik, úgyhogy szikra pattant agyacskámból, hogy akkor már miért ne jöhetne mindenki ide? Kép Csak elférünk Kép Szóval, szirom, Marycus, Ildikó, ha van kedvetek, és időtök, nyugodtan gyertek!!!!! Kép Tök jó buli lenne Kép
Szirom, ha meg itt jön rád a szülés, csak öt percre van a szülőotthon Kép
Vélemény?

Kriszta
29+1

Kriszta
krisztocs
 
 


SziasztokKép

Jool hangzik a nagycsoportos taliKép En akkor most ugy szerveztem, hogy minden delutan jo, szoval csak szoljatok es megyek.

Krisz, orulok,hogy Regi jol van.

Szirom,
Gyere nyugodtam, ugysem lattam meg szulest elobenKép

Na pusz Nektek
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Olyan rossz éjszakám volt, hogy csak na. Keményedett a pocim, meg egy picit talán fájt is, bár csak annyira, hogy nem tudtam eldönteni, mi van, és simán vissza is aludtam két pisitúra között. Most meg már tök jól vagyok, csak álmosan.

Kriszta! Nem mondom, hogy nincs kevem a minitalihoz, de nem biztos, hogy minden rajtam múlikKép Nem ígérek semmit, meglátjuk, jó?

Képzeljétek, tuti, hogy nőtt a lábam! Az is lehet, hogy a víz, bár nem látszik dagadtnak vagy póffedtnek, de a 38-as cipőim gondot okoznak. Nyáron papucsban jártam, de hát kezd hűvös lenni, mégsem mehetek mezítláb mindenhováKép Csak tudnám, mi a fenét vegyek föl...

szirom
37+2

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


MeseKép Nem szeretném, ha az én szülésemmel kezdenédKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Csajok,
Most már tudom, hogy csak rajtam múlik, illetve az időponton, hogy mikor legyen a tali, de még mindig nem merem megkockáztatni, mert Regi igaz, hogy jobban van, de azért még nem jól. Még a holnapi ovi is kétséges...Kép
Ma volt a védőnő pont, és mondta, hogy szerinte csak jövő héten vigyem...úgyhogy lehet, hogy a tali is átcsúszik arra a hétre, ha nem gáz...Csak nem akarok senkinek semmi vírust átadni, főleg nem Emmának, na de pocisan se hiányzik senkinek a takonykór Kép Kép

Kriszta
29+2

Kriszta
krisztocs
 
 


Kriszta!

nekünk jó a jövő hét is. Lényeg hoyg Regi jól legyen.

ma voltunk bölcsiben Emmával játszócsoportban, nagyon élvezet. Igaz csak 3-an voltak, de őt úgyis a sok játék érdekelte. Itthon is rengeteg van, de a másé mindíg jobbKép

Szirom!

Ne aggódj, szinte ki van zárva hogy mi élő egyensebn nézzük a szülésed, még aha be is indul KrisztáéknálKép sajnos hosszabb ideig szokott tartaniKép De ha mégis,a kkro sem esünk kétségbeKép Főleg mert közel a szülőotthonKép
Én egyébként mindíg úgy voltam ezzela járkálással hogy mobil vban nálam, emberek vannak az utcán, ha mást nem egy mentőt mindenképpen tudok hívni. Ahogy én megálmodtam a szülsét, hogy iylen gyors leszKép Olyan "fájásgyengeségem" volt, mint annak rendje. Ami azt jelenti hogy baromira fáj, csak épp a tágulás nem halad. meg az a szemét CTG nem mutat fájástKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, és tényleg nem volt olyna jó egyedül járkálnia vizsgálatokra, dehát a munkáját azért nem hagyhatta ott, és amikro itthon volt akkor jött velem. De én egyébként vásárolgatni kifejezettene egyedül szeretek, imádok válogatni, nem bírom ha sürgetnekKép 10 nappal szülés előtt meg egy verseny volt méga Humgaroringen, ahová a kollégái és a versenyző srác legnagyobb örömére kimentem, mondtam nekik hogy nyugodjanak meg, minden versenyen van mentő, ráaádául Újpest közelebb van a Hungaroringhez mint a lakásunkhoz, + itt aférjemmel lehetek együtt, úgyhogy én jobban érzem magam itt, mint otthon. Aztán a srác csak annyit kért hogy várjam meg a versney végét, merta ddig szüksége vana férjemre, amikro kijött a pákyáról mondta hoyg most már lehet szülniKép Persze hogy nem történt semmiKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kriszta!

Látoma babaszobán nangyon jól megy a boltKép Remélem azért még hagynak nekünk is rucikat a jövő hétigKép Úgy látom kevés az eladó ruhád.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó,
Igen, szerencsére jól megy Kép De azért marad nektek is Kép

Kriszta
krisztocs
 
 


SziasztokKép

Nekem OK a jovo het is. De Krisz, nem eladni az en rucicskaimatKép

Mano, biztos nem komolyan gondoltad, hogy ekkora elmenytol megfosztanal minket. Minel kesobb van a tali annal jobb. Nonek az eselyeink Kép Kép Na de azert nem Regi betegsege aran. O legyen csak jol.

Na most megint melo
Pusz
Mese
Mese
 


Sziasztok!

Most jövünk doki bácsitól, aki azt mondta, hogy egy hétig még szerinte biztos nem fogunk szülni. Vagyis valószínűleg nem, így pontosabb a megfogalmazás...Kép Még zárt a méhszáj. Holnap reggel megyünk CTG-re, akkor műszeresen is okosabbak leszünkKép Szóval ha nem bánjátok, a talira tényleg nem ígérek semmit, de még semmi sincs veszveKép Mellesleg a pocim még mindig fájdogál (vagy megint), de doki bácsi szerint ez nem rossz, sőt. Mindenesetre ma is éjszakás az ember, de hát két rossz éjszakája úgysincs az embernek egymás után, ugye? Én legalábbis optmista vagyokKép

Manó! nem sok esélyem van rá, de azért egy pöttömnyi mégis, hogy pont az én szülésem lesz rakéta sebességű, ja és fájdalommentesKép Annyi esélyem van erre, mint mindenki másnak, nem?Kép

Kriszta! Tényleg az a fontos, hogy Regi meggyógyuljon rendesen!

Mese! Nem írtad, mikorra vagy kiírva! Szóval?Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Mese,
cucc félretéve, ne aggódj! Kép

Szirom,
na nem biztatásképp, de ha én azt elmondanám neked, hogy hányszor jósolt szülést, ill. nem szülést nekem doki bácsi Reginél! Kép Hát neki se lesz ötöse a közeljövőben Kép Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 


SziasztokKép

Szirom: dec.12 a legutolso. Amugy ne aggodj, a baratnomnek is ezt mondta delutan negykor a doki es hajnal negykor megvolt a babaKép Ugye most mar sokkal jobbKép

Krisz akkor rendbenKép

Hanzi, orulok, hogy vegre megismerlek Teged is. Olyan jo, pentek delutan baratnom, parom megyunk nagy babaruhavasarlo korutra. Mar alig varomKép

Na pusz csajok
Mese
Mese
 


Szirom!

Nálam bejött amit az orvos mondott, hogy épp a kiírás körül, pontosan fog születni. Végülis 2 napapl jött előbb. Pedig én már 12 nappal a kiírás előtt nem engedtem elutazni a férjem az uccsó versenyre, mert mi van ha jön a baba?KépKépKép

Mese!

Én semiféle élménytől nem akarlak megfosztaniKép, tőlem mehetKép.

Manó

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

A ctg is ugyanazt mutatta, vagyis semmitKép Viszont most nem mondta senki Vízipókra, hogy lusta baba, mert majd kirúgta az oldalamat, alig győztem nyomkodni a gombotKép Ja, és a váladékvizsgálat eredménye negatívKép Most csak kedden megyünk legközelebb. Ennek örömére reggel gyalog mentem a kikötőbe és hazafelé is sétáltam, végülis rámfér. Egész szép idő lett, pedig reggel, amikor elindultam mindössze 5 fok volt.

Kriszta! Pedig most biztosan örülne egy ötösnek, a legjobbkor találná elKép Mármint a lottótKép

Mese! Tényleg megnyugtattálKép De valahogy én is azt érzem, hogy még van egy kis időnk. Bár azt is érzem, hogy sokkal kisebb a helye és kifejezetten feszít.

Manó! Nekünk az elején még arról volt szó, hogy kb. egy héttel fiatalabb a babánk, mint amire a kiírás utal, de azóta utolérte magát (és a korátKép) teljesen.

Lányok, ezt már lehet, hogy kérdeztem, de nem emlékszem a válaszra: a vajúdás saját hálóingben megy, vagy adnak kórházit? És ha mondjuk az ember bemegy x perces fájásokkal, akkor utána hogy van pontosan? Ki és mit csinál velem, hol kell lennem, mit kell levennem, felvennem, kispapi mikor lehet ott és mikor nem, szóval a részletek érdekelnénekKép Asszem ezt mondták el a felkésztőn hétfőn...Kép

szirom
37+3

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

nekem is a félidőig kb 1 héttel fiatalabbnak látszott, utána behozta. És épp néztem hogy a 25. heti 4D Uh azt írta ki méretek alapján hogy szülésvárható időpontja október 10 és pont bejött. 12-re voltam amúgy kiírva.

Vajúdáshoz adnak kórházi hálóinget. bemész, ott csinálnak egy ctg-t, megviszgál az ügyeltes doki, szülésznő felveszi az adataid. na ezek után enegm még felküldtek osztályra, merthogy nem vajúdtam szerintük. ha a viszgálatok szerint is vajúdsz,a kkor ott maradsz a szülsőzobán. A férjed elvileg végig ott lehet. Már az ügyletes doki vizsgálat előtt átöltöztem a kórházi hálóinbe. Nálam reggel folytatódott ugye asztory, akkor reggel hurrá, CTG szerint is vajúdok, ügyeletse doki szerint is, akkor megint kórházi hálóing, előkészítés (beöntés, borotválás), közben ügyeletes doki hívta az orvosom, hogy mia számdéka. Mivel a dokim azt mondta hogy lekezdheti így burkot repeszett és én kaptam egy cukor infúziót, de csak azért mert hogy egész éjjel már fájtam és így nem aludtam, nem ettem, így nehogy legeyngüljek. ja, közben még a WC-ből felhívtam a férjem hogy induljonKépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Két napig nem tudok jönni, aztán jól elhanyagoljátok a topikot, ejnye!Kép merre vagytok? A párom jól szétkapta a gépet, és ez volt a szünet oka.

Velünk különben minden rendben, néha fájogat a pocim, de semmi különös nem történt. Kíváncsian várom a fejleményeket, meg hogy mennyi időnk van mégKép Sorban telefonálnak az ismerősök, az egyik riogat, a másik szerint nem ügy a szülés, és ezeket persze mind anélkül mondják, hogy érdeklődtem volna ilyen dolgokról tőlük. Nem mondom, hogy nem kérdezek semmit, de ezeket a minősítéseket úgysem lehet valaki más szülésére ráhúzni. Úgyhogy nem ilyesmiről szoktam érdeklődni, ha meg is teszem. Na mindegy. Apukám az előbb hívott, és ezúttal harmadszor kérdezte meg, hogy komolyan gondoltuk-e, hogy Vízipókot Miksának fogják hívni. Nem tudom, eddig azt hitte, hogy szórakozunk?Kép Kérdeztem, hogy nem tetszik neki, de aszondja, nem akar sem beleszólni, sem minősíteni, mert ez nem feladata. Ésn ez igaz is, ami azt illetiKép Azért sem értem, mert soha nem is volt másik fiúnév a tarsolyunkban, szerintem már tavasszal tudtuk a nevet...

Mindenkinek szép hétvégét!

szirom
37+5

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Tudom, végre itt Kép Hát eléggé sűrű volt megint a hét. Hét elején még be-bejártam, bár hivatalosan ettől a héttől már nem dolgozom. De hát nem bírok elszakadni - mi Kriszta? :D Még van egy-két folyó ügy, amit nem adtam át, meg aztán az én dolgaimat is haza kellett hozni, meg kimásolni. Főleg, amik a diplomaíráshoz kellenek. Még jövő héten is bemegyek egy nap, nem tudom, hogy melyik nap.

Már én is várom a talit, Krisztával beszéltem, hogy én is átugrom akkor hozzájuk. Így legalább a többieket is megismerem Kép

Szerdán meg leutaztam anyukámmal a nagymamámhoz vonattal. Ő Szabolcsban lakik egy kis faluban. Érdekes, hogy bár semmit nem kellett ugye csinálni, mert vitt a vonat, azért fárasztó volt egy kicsit. Meg kimentünk aznap a temetőre és mire kiéltünk, bevizesedett a kezem. Nem korai ez 33 hetesen? De leültem a papa mellé a sírra és szépen elmúlt.

Másnap jöttünk is vissza, de reggel még szomorú dolog történt Kép Volt ott három kismacska (kb 3-4 hók), köztük egy kis vörcsipasi. Azt az éjjel elütötte egy autó (főút mellett laknak) Kép Nagyon szomorú voltam, mert nekem az tetszett legjobban, még gondolkodtam azon is, hogy elhozom (persze, nem, főleg vonaton, de mégis). Nagyon megsirattam szegény állatkát, meg anyával eltemettük...

Tegnap meg bevásárlás volt, mert tegnap este is, meg ma is vendégek jönnek hozzánk. Ma pl. Ádám mutatja be a főzési tudományát 20 embernek Kép Ez lesz a próba, hogy az esküvő előtt barátoknak beígért bográcsossal ne süljük fel KépKépKép Bár az már csak jövő nyáron esedékes, de jobb később, mint soha :D

Mocorgó jól van, szerintem olyan nagy, hogy egyre kisebb neki hely. Most már nem tud annyira mocorogni, mindig csak egyes helyeken érzem, hogy rugdos. Meg csuklik Kép Ja, és mostanában alul, a hólyagom magasságában szúrkálni szokott a hasam. Az normális? Volt veletek ilyen?

Védő néninél is voltam, azt mondta ő is, hogy hagyjam a munkát másra Kép

Szirom,
Nálunk is jó téma a névkérdés. Apu már egy párszor elsütötte, hogy miért nem András, mert az apja neve stb, erre mondtuk, hogy max Ádám lehetne akkor Kép Mert neki szívfájdalma, hogy már három fiú lesz (ha ez is az lesz), és egyik sem viszi tovább az ő nevét. Ádám kompromisszumként már pedzegette nekem, hogy ha a 2. is fiú lesz majd, akkor második névként megkaphatja Kép Aztán nagymamám is mondta, hogy milyen név a Marcell Bertalan, válasszuk vmi szép nevet Kép Persze, mikor megkérdeztem tőle, hogy "Mamika, és mi a szép név szerinted?", nem tudott rá válaszolni :D Egyébiránt, mi is már a kapcsoltunk hajnalán lebeszéltük a neveket Ádámmal (pedig hol volt akkor még a baba? :D), úgyhogy ezek maradnak Kép Kép Kép

Na, megyek pakolni.
Pusszancs és jó hétévégét
Hanzika
32+6 (majdnem 33)

Kép
hanzika
 
 


Sziasztok!

Szirom,
úgy irigyellek, hogy már a finish-ben vagy Kép
Tudom, ha akarom, ha nem, én is odakerülök hamarosan, de most nagyon nehéz korszaknál tartok Kép Pár napja már tényleg alig kapok levegőt, nem jó se ülve, se állva, se fekve, szóval nem találom a helyem Kép Tudom, hogy ez normális, meg még emlékeim is vannak erről, de most valahogy még rosszabb minden Kép
Ráadásul eddig azt hittem, hogy kis hasam van, ehhez képest akivel találkozom, mindenki ámul, hogy 29 hetesen mekkora a hasam...hát ennek nem biztos, hogy örülök...
Már akartam kérdezni, hogy amikor voltatok 4D un-n, akkor a leletet meg a képeket te megmutattad Haminak?
Amúgy nekem a Miksa nagyon tetszik, de asszem már irtam Kép

Ma átnéztem az utónévkönyvet én is, és ezek a befutók, kérlek szavazzatok Kép Máté, Milos, Simon, Noel...Őszintén szólva a Máté a nagy favorit Kép

Hanzi,
Örülök, hogy előkerültél Kép OFF: Hallom, hivott apum Kép Kép Jobb később, mint soha Kép
ON:
Ha nem vagyok indiszkrét, milyen buli volt nálatok, hogy ennyi éhes szájra főzött Ádám? Kép Nem semmi...Robi szerintem max egy rántottát tudna összedobni Kép (na de azt nagyon jól csinálja Kép)

Csajok, akkor jövő héten él a tali-lehetőség, remélem, lányom nem szed össze valami újabb nyavalyát Kép Úgyhogy nyilatkozzon mindenki, melyik nap alkalmas Kép

Jujj, ezt el kell mesélnem Kép Pénteken az oviban Regi összepacsálta vizzel a ruháját, és kérte az óvónéni, hogy próbáljon meg átöltözni egyedül, és szóljon, ha kész van. Lányom mit csinál? Felvesz a bugyijára még egy bugyit (a váltást), szandit, és megy a nőcihez, hogy: "Kati néni, mehetünk az udvarra!" Kép Kép Mindezt az óvónő röhögve mesélte, de az én könnyem is csurgott, annyira nevettem, ahogy elképzeltem Kép
Bár volt egy rossz élménye is tegnap, mert elkolbászolt az udvaron...Kép Minden csopinak megvan a helye kint, mert hát korosztályonként más játékok vannak stb. Szóval kiscsaj eltekergett (na ezt úgy kell elképzelni, hogy kb 10 méterre), és teljesen kétségbeesve kereste az ismerős arcokat Kép A lényeg, hogy jót sirt szegénykém, még hüppögött is, és engem hivott...Kép Képzelhetitek, hogy megszakadt a szivem, ahogy ezt hallottam...Kép Na, mindegy, edződöm tovább Kép

Volt valaki közületek a Könyves Károly körúti babakocsi nagykerben? Mert mindenki isteniti, kérnék tőletek is tapasztalatokat Kép

Kriszta
29+6

Kriszta
krisztocs
 
 


Krisztocs,

Majd jól megnézem a pocidat magamnak, ha találkozunk. Bár a mamám állítja, hogy nekem is nagy, én csak érzem, hogy a babóca nagy, mivel mindig az oldalamon akar kijönni :D Ez a nehéz-aligkapoklevegőt korszak nekem is megvan, bár én még ugye eddig nem tapasztaltam ;-)

Ja, és igen, hívott apud, előtte szegény Ágit hívta, mert ugyebár elfelejtettem szólni, hogy a megadott telcsit neki adtam át (hogy kedves kollégáknak egyszerűbb legyen ugyebár :D). Én meg szülésig kaptam másikat. De az hagyján, ma még anyukám is Áginál keresett :D:D:D

Ma egy cicástalit szervezett Ádám, ott főzte a bográcsot. Úgyhogy a beígért bogrács lesz, csak később - mármint az esküvős Kép Tudod, így legalább már én is vihetem a babámat :D

Részemről egyelőre bármelyik nap jó, kivéve, mikor apukád jön majd Kép Egyelőre hétfőn hív megint.

Reginek meg teljesen igaza van Kép Naná, hogy én is ezt tettem volna :D Ahhoz meg majd hozzáedződik, hogy nagy az ovi kertje.

Névszavazás: ha már lehet, akkor nekem a Milos nem tetszik. Túlontúl cseh-szlovákos. És én ezért nem vagyok oda.. nem is értem, hogy miért ;-)

Noel viszont jó, meg a Simon is. Ági kisfia is Simon és nagyon jól áll neki Kép Meg a Máté is jó Kép

Babakocsiügyben miért nem nézed meg a Szentmihály útit? Egyébként itt a szomszéd néninek van egy eladó, ha érdekel. Az unokájáé volt.

Hanzika

Kép
hanzika
 
 


Hanzi,

Igazság szerint most úgy szeretnék új babakocsit, mert Reginél is használt volt Kép A Szentmihályit is megnézzük mindenképp, de ezt a Könyvest nagyon istenitik....Amúgy a Szentmihályin csak Bergonok vannak? Mert szerintem nekünk az nagyon széles lesz, tudod pici a lift Kép

Nem is értem, hogy miért sok(k) neked a cseh meg szlovák név Kép A Simonnal csak egy félelmem van, hogy nem megy az Etzl-hez Kép Kép

Na most akkor mi a számod?? A hetvenes??? Bár apum büszkén mondta tegnap, hogy ő már tudja Kép

Amúgy hogy sikerült a partiiiii? Kép

Kriszta

Kriszta
krisztocs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: