Új privát üzeneted érkezett!

Kisbuta,

megértem az akkori irigységedet is, szó mi szó emberek vagyunk. :wink:
Örülök, hogy aranyos a védőnőd, nagy kincs az olyan :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szióka

Én is kicsit féltékeny vagyok ha valakinek babája lesz.
Ma például az egyik kolleganőm jelentette be hogy véletlen terhes lett. Én nem igazán értem hogy egy 34 éves nő akinek 2 gyereke már van az hogy tud véletlen terhes lenni? Nem tudja hogy lesz a gyerek?Véletlen ki is csúszott ez a számon . De olyan szomorúan mondta. Hihetetlen hogy valakinek akárhogy is akarja nem jön össze valaki meg csak véletlen terhes lesz. Bocsi de kicsit mérges lettem.

Kisbuta
Majd megirom mikor megyek és hogy ismersz meg. Ki lett az orvosod?
bringunsz
 
 


Sziasztok!

Igen, ez egy erdekes dolog… Ha a kornyezeteben hallom, hogy valaki terhes lett, mindig olyan sza@r erzes fog el :cry: … Foleg, ha mondjak, hogy „becsuszott”, „nem terveztuk” „MÉG nem terveztuk”. Ha meg ez parosul azzal a megjegyzessel: Es nektek mikor lesz? Bele kene huzni, nemde? ( a legdurvabb: „Kicsit onzoseg, hogy csak magatokra gondoltok, utazzgattok, boldogan elvagytok, míg mas gyereket szul es nevel” ) grrrrr na akkor mar harapni tudnek :evil: . Utana meg elszegyellem magam, hogy nem igy kellene levezetni a problema okozta feszultseget.
Viszont itt a babaneten, lehet h azert, mert nem ismerjuk szemelyesen egymast, es hogy aki sajnos ezekben a topikocban ir, az mar atment sok sok nehezsegen, neha megjarta a poklot, itt tudok orulni, hogy valakinek sikerul. Es olyan jo, hogy tartjuk egymasban a lelket, mert ezt tenyleg csak az tudja aterezni, aki hasonlo cipoben jar.
:)

Brigi: hajra kezdes, remelem sikerul talalkozni Kisbutaval!

Kisbuta: szupi, hogy jo a vedono! pihenj sokat!

Monic: hogy erzed magad, igy a 34 hetben?

En mar nagyon varom a hetfot, IR, pm, Kaali... Kivancsi vagyok!

Szep napot mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 

 
 

Sziasztok!

Brigi, Kisbuta, örülni mások boldogságának, amikor nekünk emiatt van boldogtalanságunk sokszor nagyon nehéz. Meg kell tanulni. Nekem nagyon nehezen ment. Pont a nővérem miatt formáltam át a gondolataimat, holott nagyon fájt. Mi már 2 éve küzdöttünk a gyermekért mikor ők novemberben megbeszélték a férjével, hogy jöhet a 3. Decemberben már teherbe is esett és ami a legfájobb engem hívott fel először a hírrel. Én meg csak nyeltem a könnyeim és megpróbáltam gratulálni neki. Nem igazán ment. Viszont nem akartam őt elveszíteni és szép lassan megtanultam örülni nekik. Eleinte csak megjátszottam aztán magam is meglepődtem de őszinte volt az örömöm. Imádom a kislányát, ugyanúgy ahogy a másik két gyermekét. És azóta tudok örülni mások babásodásának, boldogságának. Nem a miérteket kerestem, hogy nekik miért igen, nekünk meg miért nem. Inkább a szép oldalát néztem. Az új életet. A boldogságukat.
Lehet véletlen teherbe esni. Ha adott hónapban volt hasmenése vagy hányt már nem is biztos, hogy hatásos a gyógyszer.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Amina,
azta miket mondtak már neked? Hogy még te szégyelld magad, hogy utazgatsz, miközben más gyereket nevel?! - Szeritnem ezt tuti buta irigységből mondta, mert ugye kisbaba mellett nem lehet olyan lazán utazgatni, és nem tudja, mekkora kincs a gyerek! - Tőlünk csak kérdezgették, hogy mikor akarunk már gyereket, meg mikor nyáron a nagy hőségben a kánikularuhám volt rajtam, jó lenge, terhesruhának is jó lesz, akkor megjegyezték, hogy ez alá nagy pocak dukál. Tudod miket gondoltam akkor, nem sokkal a sikertelen lombik után...!!!

Bringunsz,
oksi, megírom majd priviben, bár lehet, hogy mégis ugrik az időpont, mert ma telefonáltak, hogy holnaptól munkába állhatnék!!! (most olyan jövedelmem van, amit az OEP nem fogad el a gyedhez, így muszáj elmennem máshova dolgozni.) A legfurább, hogy a fő-fő-főnök és a közepes-főnök tudja, hogy babás vagyok, ezért is vesznek fel, de aki a közvetlen felettesem lesz, az meg még nem tudja, szóval nem tudom, hogy fogok tudni az első héten elkéredzkedni, majd beszélek a közepes főnökkel, hogy hogyan viselkedjek ezek után (külön felhívott, hogy a lelkemre kösse, hogy a kis-főnök nem tudja, hogy babát várok, el ne szóljam magam.)
Így lehet, hogy máskorra kell tetetnem a vizsgálatot. De ez legyen a legkevesebb baj, neked nélkülem is sikerülni fog, nekem meg nagyon kell ez az állás.

Móni,
igen, néha nehéz, de már kigyógyultam az irigykedésből szerencsére. Azt hiszem, kicsit jellem-fejlesztő hatással volt a sok szenvedés, ami mögöttem van.

Pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 


ÉN IS ATTOL TUDOK A LEGJOBBAN IDEGBAJT KAPNI MIKOR JÖN EGY RÉG NEM LÁTOTT ROKON ÉS NAGY BÜSZKÉN BENYÖGI HOGY NEM E KELLENE NEKÜNK MÁR EGY GYEREK ÉS HOGY MIKOR LESSZ MÁR ... ILYENKOR NEHÉZ TOLERÁLNI ŐT VAGY BÁRKIT IS ÉS NEM IS ÉRTI HOGY MIÉRT NEM TETSZIK A POÉNJA ....PEDIG NÁLUNK IS TUDJA A KÖRNYEZETÜNK HOGY MI EZEN DOLGOZUNK ÉVEK OTA ÉS MÉGIS EGY NAGYOBB ÖSSZEJÖVETELEN EZT NEM LEHET ELKERÜLNI EZÉRT MÁR NINCS IS KEDVEM MENNI ILYEN HELYEKRE
.......................
zálika78
 
 


Sziasztok

Ma láttam egy Kaális kis termést. Kisfiú és gyönyörű.
Kitartás nekünk is lesz!

Kisbuta
majd megírod mikor mész. Remélem nem lesz zavaros az új munkahelyed.

Amina
Mi is utazgatunk, nem kell otthon begubóznunk mert még nincs babánk. mi pl egy inszemet is arrébrakattam mert pont akkor mentünk. Tudom úgy is terhes leszek ha a sors akarja.

A véletlen terhes kolleganőm egy hónaposan kiíratta magát.
Ez még felháborítóbb. Már ma nem is jött dolgozni.
bringunsz
 
 


Sziasztok,

nálunk is ugyanez volt, elég nagy stresszt jelentett, hogy mindenki azt kérdezte, mikor lesz már baba... :?
Aztán most, hogy sikerült ezek az emberek nagyon jó szívvel gratulálnak, nekem pedig lelkiismeret furdalásom van, hogy annak idején haragudtam rájuk a tolakodó kérdések miatt.
Lehet, hogy mi, akik ennyi ideje küzdünk érzékenyebben viseljük ezeket a kérdéseket, és aki ezt kérdezi nem akar rosszat, csak nem tapintatos. :roll:
A lényeg, hogy nemsokára nektek is nagy lesz a pocakotok, és akkor majd rengeteg pozitív megjegyzést kaptok majd barátoktól, családtól, sőt idegenektől, és akkor elfeleditek a lelketeket ért bántásokat. :wink: :lol: :lol:
Nálam legalábbis ez volt, már közel álltam a depresszióhoz mert nem jött a baba, most pedig nincs nálam boldogabb ember a Földön.... Ez lesz midenkivel itt a topicban, meglátjátok, nem is olyan sokára :wink: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Brigi,

azért a kolléganőd durva, hogy már ki is íratta magát.... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic : Köszönöm a biztató szavakat
zálika78
 
 


Sziasztok Lányok!

Újra itt vagyok!
Igérem sűrűbben fogok jelentkezni,!
Jajj, jajj kis időbe tellik mire ezt a csomó oldalt végig olvasom, de rá fogok érni , mert betegszabin vagyok.
Tegnap voltam a Kaáliba és hála Istennek minden rendben és tegnap szúrtam az első Decát.
Elindúltunk újból.
3 a magyar igazság és tudom , hogy most sikerülni fog!

Hamarosan írok , madár távlatba gyorsan végig pásztásztam az elmulasztiott oldalakat és nagyon édesek vagytok , hogy hiányoltok!

Üdv. köztünk az újonnan csatlakozóknak , higyétek el itt nagyon klasz kis csapatba csöppentetek!

Zálika 78, én is Halasi vagyok , jól lenne megismerkedni, persze ha nincs ellenedre.

Pusszantalak bennetetket drága kis csipet - csapatom!!!!!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

hurrá-hurrá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy örülök neked! :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kisbuta,
először is neked szeretnék nagyon jó egészséget kívánni, a kis pocaklakódnak meg növögessen szépen és persze neki is nagyon jó egyészséget kívánok!
Kedves Tőled , hogy mindig hiányolsz jól esik!

Én általában a Semmelweis utca végén szoktam parkolni a MÁV lakásokkal szemben van egy hosszú garázs sor és az emeletes házak előtt általában szokott lenni hely.
Igaz pár percet kell vissza felé gyalogolni, de mivel kiszámíthatatlan , hogy mikor végez az ember ezért én szoktam áldozni egy kis sétára.

Remélem azért nem áll szándékodba túl sokáig dolgozni.
Tudod a stressz neked nem tesz jót!
Amúgy ha nem titok mit fogsz csinálni?


Monic,

örömmel olvasom, hogy jól van a Te kis pocaklakód is .
Klassz , hogy e-mailon tudod tartani a dokiddal a kapcsolatot, rendes tőle , hogy válaszol.
Sajnálom a vérnyomásod miatti kellemetlenséget. Ne aggódj a gyógyszer miatt biztos azért olyat kaptál ami nem árt Danikának.
Még mindig jobb ez mintha valami bajod lenne a magas vérnyomi miatt!
Én is szeretném látni Danika szobáját!
Lehetne , hogy e-mailba elküld?
Biztos írtad már , de lusta vagyok annyira vissza olvasni , ezt a 4-5 oldalt is éppen elég.
Hol és kinél fogsz szülni?

Baba22,
üdv. köztünk, meglátod klassz ki csapatba kerültél és itt mindig kapsz választ az esetleges felmerülő kérdéseidre.
Nagyon szerencsés vagy a dokiddal kapcsolatban, sajnos manapság ritka az ilyen lelki ismeretes doki.
Biztos jó kezekben vagy!
Én is 30-án azaz tegnap voltam a Kaáliba lehet , hogy láttuk egymást!
Én reggel 7.30-tól kb. 11.30 óráig voltam ott, a kis várakozóban ültem a fogas mellett.


Pozi,

ez nagyszerű, a legjobb ami történhetett veled!
Nagyon szorítok nektek , minden rendben lesz és valóban Te is most már példaképünk vagy , hogy miért is nem szabad feladni!
Csodák igen is vannak!!!!!!!
Azért néha jelentkezz , hogy mizújs a kis pocaklakóval.

Amina 09,
remélem hamarosan lesz erőtök az újra kezdéshez, és meglátod minden rendben lesz!
Drága vagy , hogy Te is hiányolsz!
2-án én is megyek 7.30-ra , jó lenne személyesen talizni.
Annó tök jó volt Kisbutával is megismerkedni, klassz csajszi.
Valami jellegzetes ismertető ruhadarab?

L.móni,
nagyon igazad van , hogy szükségünk van rátok, hiszen sokan belőletek merítünk hitet a folytatáshoz, hogy nem szabad feladni.
Hogy van a kis Grétike?
Küldesz friss képeket?
Olyan jó lenne!!!!!!!!!
Édes vagy , hogy Te is hiányolsz! Köszike!

Bringunsz,
sajnálom, hogy a PCO miatt akadnak fránya ciszta problémáid.
Remélem Ti is hamarosan kezdhetek!

Katica 30,
biztos sokat tanulsz és így munka mellett nem semmi energiát kell belefektedned , főleg most vizsga időszakban.
Azért néha egy kis pihi közben kukkants be.
Ha majd ráérsz dobsz egy friss táblicskut?
Lányok aki még nincs benne a táblácskába küldjön privit Katicának és Ő szívesen bele teszi.
Így kicsit könnyebben tudjuk követni kivel mizújs éppen.

Nagyon köszönöm mindenki nevében még egyszer , hogy elvállaltad a tábla felelős szerepet!


Izsofi,
üdv. köztünk!
Bármi kérdésed van csak nyugodtan tedd fel , valaki mindig tudja a választ és tud segíteni.

Pusszantalak benneteket!
További kellemes hétvégét mindenkinek!!!!!!!!!!

Ha valakit kihagytam volna , bocsika .
Vissza olvasok és pótotlom.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya: micsoda hirek, mar szurtok is! mennek a drukkok!
Hogy vagy amugy? Remelem nem azert vagy betegszabin, mert elkaptad ezt a franya influenzat...?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Brigi: az tenyleg nem korrekt a kollegakkal szembe. de nem veszelyezetett terhes ugye? Mondjuk en csak akkor tudnam ezt elfogadni, ha pl sok ugyfellel kell dolgoznia, mert barmit elkaphatna, vagy ha tenyleg valami baj lenne. Amugy regota dolgozik a cegnel? Kolleganom lanya is "veletlenul" teherbe esett, es 6 hetesen mar kiiratta magat, mondjuk o bankban ugyfelezik.

Legyszi drukkoljatok, hogy minden OK legyen hetfon az IR-rel es a pajzsmirigyhormonokkal...

Mindenkinek szep hetveget!
pussza

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


juteszembe:

rabeszeltek, hogy probaljam ki a "csira-evest". Kaptam boven tanacsot, hogy biot vegyek, meg retket lehetoleg...de vegul buzat kaptam. Csak epp hogy nem tudom, hogy a magbol hogy kell elovarazsolni a csirat :). Van esetleg ebben valakinek tapaszalata?

gracie mille!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Bonya: sajnos nem hiszem h talalkozunk 2-an, mert en pesti kaaliba megyek :( Pedig jo lett volna...
Tenyleg mit szolnatok ahhoz, hogy valamikor, amikor mindenki raer, es mondjuk kicsit jobb az ido egy TOPIC-TALALKOZOT hoznank ossze!!! ???

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Röviden rólam!:
Voltunk Szolnokon MRI vizsgálaton és ugyan akkora 4 mm-es az adenóma , ennek nagyon örülök , hogy nem nőt.

Tudjátok novenberben még úgy volt , hogy újra műteni kell , de tegnap megviszgált a dokinő ( elég kellemetlen ilyenkor , hogy a 3. cn-on folyika cucco s piri Ő meg vizsgálgat, de hát ezt nem kell szégyelni.) és azt mondta most minden rendben a policisztákat látja a petefészkeimbe , de ez mivel PCO-s vagyok nem is csoda, endometriózisos képet most nem igazán lát , és a myóma is eltünt és különösen nagyobb ciszták sincsenek ami miatt ne lehetne kezdeni.

A prolaktinom is jó volt most 1/4-et kell szednem 2-szwer a Bromóból, a Merkformint ugyanúgy tovább 2x 850mg.
Elkezdtem inni megint a Hipp-natált és 500 mg C-vitamint .
Tegnap du.-án 14 kor szurtam az első Decat és ma már 75 Ne Gonal-f is jönn mellé.

Már nem most csináljuk először a stimut , de olyan izgalomba vagyok , megint minden olyan gyorsan jött.

Hallottatok már BRACO-ról?

Mi a véleményetek róla?

Holnap megyek hozzá Bécsbe és tudom , hogy megfoghatatlan az amit Ő csinál , de én hiszek benne és szerintem nem véletlen , hogy az egyik ismerősöm most pá napja szól és mutatta meg a DVD-t róla nagyon meggyőzött és úgy érzem tud segíteni nekünk.

Majd megírom mi volt !

Pusszancska

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Amina,
nem azért szerncsére ámbár kicsit fájdogál a torkom, de főztem boszi teát sok mézzel és az mindig segíteni szokott!
Tudod veszélyeztetett munkakörben dolgozom a külföldi menekülteket őrizzük és az ügyeiket intézzük és ezért írtak ki .
Ott kiszámíthatatlan , hogy mikor milyen fertőző betegséggel jönnek illegálisan az emberkék.

Nagyon szorítok hétfőre, ne izgúlj minden rendben lesz.
Ez az év rólunk szól és mindenkinek teljesül az álma!!!!!!!!!!!!

Csíra keltetéshez van egy speckó emeletes edényke és abban tudod kicsíráztatni, de szerintem ha lapos tálcára teszel kéztörlőt és benedvesítet arra szórod a magokat ott is kicsírázik.
A barátnőm ette ezeket és Ő a bióboltban vette ezt a keltető izét nem volt drága talán 600ft.

Jó ötlet a topic tali!, Én támogatom.
Amíg a BMC-be jártunk ott is szerveztek a csajok mindig , mondjuk én nem mentem el , mert sosem úgy jött össze a szolgálatom, hogy ott lehettem volna.

Akiknek volt már babócájuk hozták magukkal és a többiek gyűjtötték az erőt belőlük.

Én is sajnálom!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Csajok,

nem győzök visszaolvasni, de jó :lol: :lol:

Bonya,

priviben küldöm a képeket és a dokimat is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


E-mailba vagy itt privibe, mert még egyikeen sem kaptam meg!
Köszike!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


jol belehuztunk Bonyaval, ugye? :)

na en unnepelyesen megigerem, ma ez az utolso hozzaszolasom, fozni,sutni kell, este vendegeing lesznek :)
pusza

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Csak gyere és írj két főzés közöt én is ezt csinálom a kavargatások és mosás takarítás között.
Igaz hamarosan ebédelünk és utána a férjemé a terep , de néha kérem majd , hogy pihizen és akkor én kukkantok be és írok!

Estére jó szórakozást a vendégekkel!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya!!!! :D
Micsoda hírek! Most biztos sikerülni fog, mert most amúgy is babaeső van.
Nagyon örülök, hogy jók lettek az eredményeitek, nagyon drukkoltam ám!
Most meg igazán megadrukkok! +++++++++++++++++++++++++
Látod, így gyorsul fel az élet a Kaáliban :lol:
A munkámról majd inkább privit írok, jó?
Amúgy tegnap volt az első napom, és nem lesz kavar, szerintem szeretni is fogom.

Amina,
a búzacsíra nagyon jó, majd a lombikos ciklusban is egyed. Én is ettem, meg hallottam már korábban is, hogy ajánlott azoknak, akik babásodni szeretnének.

most megyek, apa nincs itthon, úgyhogy time to nagytakarítás!!!
(no, meg azért is, mert a 10 hétig nem is mertem semmi takarítószerre ránézni, és most már időszerű...) De milyen gyönyörűen süt a nap!!!! Az ilyen időjárást szeretem!

Puszi mindenkinek!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,
ok várom a privit!

Én sem szeretem a vegyszereket ezért én mikroszálas törlőkendőket használok és ezekkel tiszta vízzel lehet takarítani.

Forgalmazom is őket ha érdekel írj és elmondok róluk mindent amit tudni kell.

Jó takarítást!

Édes vagy , hogy gondoltál rám!!!!

Pusszantalak!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

most küldtem csak el a privit, mert a jövés-menés, főzés miatt nem bírtam ideülni a gép elé. :oops: :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok!

azt hiszem, most már tudok újra rendszeresen jönni. meló sok van, de a vizsgaidőszakon már túl vagyok. igyekszem visszakapcsolódni.

mindenkinek drukkolok+++++++

katica
katica30
 
 


Monic,
nagyon aranyos kis otthonos lakkandia lett Danikának.

Köszike a privit!

Katica, ez nagyon klassz , én is mától leszek aktívabb, micsoda véletlan!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Bonya na végre, már nagyon hiányoltunk.
De jó, hogy kezditek újra! Extra drukkok mennek++++++++++++++
Hamarosan már a babás táblát kell szerkesztenie Katicának :lol:

Katica üdv újra a fedélzeten :lol:

Kisbuta gratulálok az új munkádhoz.
Szuper, hogy pocakosan is alkalmaztak :lol: :lol:

Grétike most már jól van. Kicsit meg volt fázva amit én rám is rám ragasztott. A napsütést imádta, már korán reggel ki kellett mennünk sétálni. Ma reggelre esett egy kis hó, inkább latyak :? így ma nem tudom még, hogy megyünk-e valamerre.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok

Ez a hétvége igazán mozgalmas itt. Sajna most a tesómnál tudok netezni.
Üdv újra Bonya és Katica
A jövő héten írok többet is

Én is benne lennék a találkozóba.
Mára ennyit.

Szióka
bringunsz
 
 


bonya : összehozhatjuk valamikor hogy összefussunk itt valahol ..............................
többieknekk is meg neked is megy a drukk
:D :D :D
zálika78
 
 


Zálika78,
írtam privit!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Jönn holnap valaki a Kaáliba?
Jó lenne talizni valakivel!

7.30-ra kell mennem vérvételre!

Nagyon jól érzem magam!
Voltam tegnap Bécsben Braco találkozón!
Én most úgy érzem tőlem kapom a sok pozitív energiát és minden rendben lesz.
Márc. 9-én Zéágrábba is megyek az Ónix termébe és ápr. 26-án jönn megint Pestre.

Olyan sokaknak segített!!!!!!!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Pontosan miről is szól egy ilyen Braco találkozó?
Kíváncsi vagyok rá :roll:
Ha ide nem szeretnéd jöhet priviben is

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


L.Móni,
Nagyon szívesen megírom ide is , mert nincs mit ttkolni, sőt hírdetni szeretném , hogy minnél több embernek segíthessen!

Braco az a horváth ember aki a jelenlétével olyan energiákat közvetit amik megmagyarázhatatlan dolgokat produkál az embereknél.
Orvosilag és zárójlentésekkel igazolt betegségekből gyógyulnak meg az emberek!

Én azt javaslom, hogy aki még nem hallott Róla be másolok pár linket és néze meg .
Ha felkelltette az érdeklődéseteket , akkor a legközelebbi találkozóra jöjjön el.
Szervezni akarok buszt Zágrábba és Pestre is .

Nos a linkek:
http://www.rtlbulvar.hu/video/30161

http://www.rtlbulvar.hu/video/30163

http://www.aranyfeny.hu/

http://www.braco.hu/

http://www.trigonstudio.shp.hu/hpc/web. ... igonstudio

http://www.braco-info.com/braco/content ... ngary/news

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


L.móni,
megnéztem a blogotokat!
Még nem volt időm végig olvasni csak a beceneveket, de elfogok mindent olvasni a képek nagyon klasszak .
Szuper kis csajszi a Grétike!

Pusszantalak

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


sziasztok!

mindenkinek drukkolok+++++

sajnos tegnap komoly döntést kellett meghoznunk a férjemmel, a következő lombikot jövő év szeptemberére halasztottuk.


katica
katica30
 
 


Katica,
mi a probléma, hogy így döntöttetek?
csak ha publikus akkor válaszolj!
Természetesen megértelek benneteket!
Még az is lehet , hogy közben spontán sikerülni fog!

Jössz azért rendszeresen hozzánk?

Nagyon édes vagy , hogy drukkolsz ránk fér!

Pusszantalak!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Haza érkeztem!

Ma nem voltak sokan!
Már 9.30-kor ahogy meg lettek az eredményekek mehettem is be a doktornőhöz!
Most csak jobb oldalon van 3 nagyobbacska 10-13 mm és 3 db aprócska, bal oldalon 3db aprócska.
Érdekes eddig mindig nagyon sok tüszőcském volt stimulálásoknál, de mindig hiperstimus lettem.
Most nem fáj a pocakom csak kicsit cszurkál időnkét a petefészkemnél.
Nem vagyok elkeseredve, mert most legalább a spontán közeli érzés megmarad és ha csak 1 lesz akkor is sikerülhet!

Ma le lett felezve a deca, és felemelve 150NE-re a Gonal-F.
Pénteken megyek újból!

Pusszantalak benneteteket!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Lányok!!!!!!!!!!!!!!

Mizújs , merre vagytok??????????????????

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya: jol fognak alakulni a dolgok. Drukk a pentekhez, akkor meg okosabbak leszunk! ++++++++++++++++++++++++++++
Bracorol en is hallottam, TVben lattam egy riportot.

Katica: öleles! majd beszelunk msn?

Pozi: ejnye bejnye. babas lettel, es el is tuntel? :)

Kisbuta, Monic: hogy erzitek magatokat? +++++++++++++++++++++++++

l.móni: Greta baba hogy van? :)

Rolam:
Tegnap nagyon magam alatt voltam, megkaptam az eredmenyeket. A lenyeg, hogy a TSM-m magas, 4,16 de tavaly volt 3,02 is, jok a T3, T4 es az antis dolgok. Elvileg gyogyival egy honap allatt bealithato, nem annyira veszes
Viszint IRes vagyok-pedig azon kivul hogy hasra hizos vagyok, semmi de semmi nem utalt ra :( :( :( 119 lett a ketoras insulinom-bozasztoan magas, meg a 0 perces is kicsit magas.... Valoszinuleg tolodik a lombik idopontja, de mar ma kezdem a dietat... evvan... :(

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Jó reggelt!

Katica sajnálom, hogy ilyen komoly döntést kellett hoznotok :(

Bonya az a lényeg, hogy 1 biztos legyen :lol:
ezek szuper hírek :lol: Nőjenek azok a tüszőcskék tovább.
Elolvastam amit belinkeltél Bracoról. Én sosem voltam az aki ennyire tud hinni de elismerem a csodáit. Nagyon örülök, hogy te rátaláltál és nektek ez erőt ad és megmutatta a fényt az alagutatok végén. Már csak pár nap választ el a kismamaságtól :lol: :lol: :lol:

Amina sajnálom, hogy IR-es vagy, de jobb, hogy kiderült most és a következő lombiknak már ennek tudatában, ezt kezelve indulsz neki. Így nem lesz még egy sikertelen, hanem áprilisban beköltözik kicsikéd a pocakodba.

Gréti már jobban van. Tegnap már voltunk is csavarogni és ma is megyünk. Teli van energiával és minden játékban megtalálja a rosszalkodni valót :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok

Katica
Én is sajnálom hogy nem kezdtek az idén , de biztos hogy van oka a döntéseteknek.

Bonya
Drukkkkkkkkkkkkk
Növeszd a kis tüszöcskéket

Amina
Sajnálom , Én is tudom már hogy milyen rosz halasztani még egy hónapot.

Kisbuta
Pénteken megyek szegedre megírom mikor, mert du kell hivi őket időpontért.

Móni
Felénk vacak az idő gondolom várjátok már Grétivel a tavaszt

Monic
Hogy vagytok?

Szorítsatok hogy pénteken rendben legyen minden Kicsit féllek mert barnás folyásom időnként van Remélem nem egy újjab ciszta vacakol.
bringunsz
 
 


Brigi: szoritunk am! minden rendben lesz, muszaj neki.

Bonya: drukk ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++

l.moni: orulok h Greti jobban van, kepzelem milyen kis orokmozgo lehet :)

Ma beszeltem a Kaalis dokimmal, mondta, hogy erre majd metet kell szedni, pm-re is. De ha minden jol alakul, akkor a tervezett szerint mehet a lombik marciusi kezdessel :) :) :) - bar nem tudom h az inzulinom beall-e addig... :roll:

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok,

Katica,

örülök, hogy jelentkeztél, a döntést sajnálom, de biztos jó oka van annak, hogy így döntöttetek. Kívánom neked, hogy nemsokára egy spontán baba költözön a pocidba :wink:

Bonya,

továbbra is drukk a szurikhoz!

Brigi,

a lombik előtt nekem is barna folyásom volt :wink:

Amina,

sajnálom az IR-t, a helyedben elvinném annak a dokinak aki nem adott beutalót és a képébe vágnám :evil:

Rólunk:

már második napja szenvedek a hányás-hasmenés vírustól, tegnap a lázam is magas volt úgyhogy dokit kellett hívni hozzám, kaptam 2 szurit, amitől jobban lettem hányás-hasmenés ügyileg, de borzasztón le vagyok gyengülve, már 2. napja alszom éjjel-nappal, enni nem nagyon tudok, ha akár egy falat kekszet eszek rögtön émelygek. Nagyon sajnálom Danikát emiatt, igyekszem rengeteget inni, ma már cukros gyümilevet, hogy szegénykének jusson egy kis táplálék. :cry:
Holnap megyek ctg-re, remélem minden rendben lesz.

Mindenkinek ölelés!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina,
nagyon drága vagy , köszike a drukkot!
Nagyon sajnálom a fránya eredményeket!
Végül is ha 1 hónap alatt helyre lehet hozni , akkor az mg nem vészes.
Addigra már jobb idő lesz és azt mondják különben is , hogy a tavaszi beültik szoktak a legjobban sikerülni.
Sajnálom az IR-t megpróbálsz ügyesen diétázni és majd az is helyre álll.
Kitartás , erős csajszi vagy és a cél érdekében mindent végig csinálsz , tudom.
Nekem a 90 napos( szétválasztó) diéta nagyon bejött.

L.móni,
aranyos vagy , természetesen mindenki hisz valamibe.
Én most benne hiszek nagyon!!!!!!!!!!
Szerintem már az is csoda , hogy most nem vagyok hiperstimus , pedig a 4 stimulálásom mindig az volt.
Most meg csak mind a normál esetben néha csipked a petefészkem , de nem feszül , nincsenek görcseim.
Na meg az , hogy elkezdhettük nagy csoda , mert még novemberben a karácsonyi és újévi műtétről beszéltünk.

Örülök, hogy Grétike már jobban van.
Életre valo kiscsaj , nagyon édes, én is ilyen kis vagány csajszit szeretnék, vagy kissrácot , az mindegy csak klassz kis eleven legyen.

Bringunsz,
köszike a drukkot!
Nagyon szorítok holnapra én is , biztos minden rendben lesz és felejtsd el a cisztákat.
Töröld ki a gondolatodból, lehet, hogy csak kicsit felfáztál.
Gondolj arra , hogy minden rendben lesz pénteken és jó híreket fog mondani a doki.

monic,
jajj, Te szegény !
Háát igazán elkerülhetett volna ez a frány a vírus.
Remélem már sokkal jobban vagy.
Danikáért ne aggódj , Ő erős kis srác és meg sem kottyan neki az egész , csak az anyukáját sajnálja és erősíti odabentről.
Remélem a ctg-n minden rendben lesz!


Röviden csak annyi, hogy tegnap óta járok gyógytornára meg fikoterápiára, mert le van zsibbadva a jobb kéz első 3 ujjam.
jó lenne a beültiig minnél több kezelést felvenni, 10 van előírva.
Holnap majd jelentkezek ha haza érek !
Remélem növögetnek szépen a tüszőcskék!

További szép napot mindenkinek!

Pusszantalak bennneteket

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Szióka

Kisbuta
Jössz holnap a dikidhoz? Én reggel megyek vérvételre kb 8ra
Utána biztos ráérek. a párommal leszek. 8 után a klinika körül leszünk én szürke szövetkabátba leszek szőke hosszú hajam van a párom barna bőrkabátba körszakállas. ha bárhol meglátsz minket nyugottan szóllíts meg.
Még később ide visszanézek írj.

Ha valaki jön holnap írja meg és beszélhetünk.

Monic

sajnállom hogy beteg vagy remélem mára már jobban érzed magad.

Bonya
te nem jársz a kaáli felé?
Mért vagy lezsibbadva?
Küldök drukkkkkkkkkot
bringunsz
 
 


Brigi,
holnap én is reggel 8-ra megyek a Klinikára uhu-ra (nem a Kaáliba, hanem mellé.) 8.40-re vagyok kiírva, de hát kenjék a hajukra, ha nem kérdezték meg, hogy kedves kedves kismama, önnek mikor lenne jó? Odamegyek reggel, hátha bejutok előbb. (Kicsit furcsállom, hogy mindenki azt hiszi, ha már kismama valaki, rögtön táppénzen van, és mindenféle kötelező megjelenések a város a legkülönb pontjain a legteljesebb munkaidőben vannak. Tudják ugyan a melóhelyemen, de azért nem akarok folyton lógni - meg szeretem is nagyon az új munkámat...)

Szóval: barna, bokáig érő szoknya lesz rajtam (a nadrágokkal már bajban vagyok...), fekete szövetkabát, és egy jó nagy lepedőnyi sál, egyik oldalon zöld, fehér virágokkal, a másik oldala fehér, zöld virágokkal. Különös ismertetőjegyem, hogy egy nagyon idétlen sapkám van (viszont meleg, ezért nem cserélném le semmire): fekete, hosszú bojtos, fülvédős. :oops: :lol:

Amina,
sajnálom az eredményeket! Nagy-nagy drukk megy a javuláshoz és a kövi lombikhoz előlegbe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bonya,
boldog szurkálást! Gondolj arra, hogy ez már az utolsó kör, mert most sikerülni fog és kész!!!! Küldök tüszőerősítő drukkokat:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Monic,
szegénykém, jobbulást!!! Ne félj, Danikát már nem érheti baj, innentől ha hirtelen megszületne, se történne katasztrófa.

Móni,
neked is nagy puszi, nem csak a kiscsajnak!

Zálika,
mi van veled, mesélj!

Kép
kisbuta
 
 


köszönöm érdeklődéstek ,de még semmi nincs velem olvasgatok és olvasgatok de már annyi elmaraásom van a másik topikokba ahová még irtam hogy nem tudom követni szerencsére itt nem vagyunk olyan nagyon sokan ezt még tudom követni de legjobban titeket olvaslak mégis csak ti jártok szegedre ahová én is fogok jövö hét szerdátol . Várom már nagyon és nagyon ideges vagyok mert tartok tőle . Sőt még az ÁNTSZ -be is be kell még menni mert halason a hivet meg a hepatitist nem csinálták meg de állitolag oda is majd kell beutalo a Kaáliból
amugy renélem minden papirom megvan és nem maradt ki semmi,meg azt is remélem hogy jók az eredmények mert ugye egy laikus nem sokat ért belőlük


na szerbusztok küldöm a pozitiv energiákat +++++++++


Bonya :szurkolok nagyon

Monic : GYOGYULJ MEG

Kisbuta :minden jot az UHU -hoz





pussz
zálika78
 
 


Zálika,

itt Halason INGYEN csinálják a hepatitis és a hiv vizsgálatot!!!!!!!!
Úgy kell, hogy te kérsz a nőgyógyászodtól beutalót rá, a férjed pedig a háziorvosától. Ezekkel a beutalókkal elmentek itt Halason a Fertőző Osztályra (tudod az ott van hátul külön épületben a pszichiátria alatt :wink: ), ott az adminisztrátorral egyeztettek időpontot, abban az időpontban leveszik mindkettőtöktől a vért és ,megmondják, hogy mikor lesz eredmény. És teljesen ingysenes!!!!!!!
Ha az ÁNSDZ-hez mentek ott fizetni kell érte elég súlyos összeget, úgyhogy azt nem ajánlom!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bringunsz,
sajnálom, hogy nem taliztunk.
Figyeltelek benneteket, de nem láttalak.
Én kék farmérba voltam és rózsaszínű fölsőbe az ujja sötétkék volt és sötét kék steppelt mellény volt rajtam. 2 db fehér tatyó is volt velem , ja és szürke kapucnis kabó.A hajam barna rövid, mellírozott.
Te nem láttál esetleg?
Olyan jó lett volna össze futni!
Legközelebb a NICK nevünket kiteszük a cickók fölé kis jelvényként és akkor tudni fogjuk ki kicsoda ( Na jó ez csak vicc volt)
Kellene viszont egy egységes jel nekünk babaneteseknek amit mindig vinnénk magunkkal , mondjuk valamilyen szalag , vagy ilyesmi és akkor felismernénk egymást!
Tök izgi lenne azt skubizni , hogy kin látod az ismertető jelet.

Mit mondtak , mizújs?

Zálika,
ezt már én is akartam írni amit Monic írt.
Én a kecskeméti ÁNTSZ-szel beszéltem és Ők megbeszélték az időpontot a halasi fertőzővel és ott már vártak is , levették mindenre és elküldték , az eredményért oda kellett bemenni.
Amúgy pedig azt hiszem 6000ft fejenként!
Azért nem mindegy.
A fertőző osztályon nagyon kedvesek és az adminisztrátor csaj nagyon segítőkész , ha megmondod , hogy a Kaálihoz kell már tudni fogja és le is veteti a nővérekkel.


Monic,
mizújs , hogy vagy?
Fránya vírus remélem már nem kerülget!

Kis pocaklakó Danika , hogy van?
Mi volt a ctg-n?

Kisbuta,

mizújs , hogy van a kispocaklakó?
Mit mondot a doki!
Gyere beszámolóval izgatottan várom!
Privibe megírhatnád hol dolgozol.
Kiváncsi fáncsi vagyok! Bocsika!


Nos én is megjártam ma a Kaálit!
Ma iszonyatosan sokan voltak.
Reggel a vért már két helyen is vették.
Hát továbbra is csak jobb oldalon maradt a 3 db nagyobbacska és pár kisebb és baloldalon pár db kicsi van.
Doktornő szerint ezt a 3db-ot ha leszívja és szépen megtermékenyülnek akkor vissza is ülteti mind a 3-at.
Most Ovitrellet írt fel tüsző repesztőnek!
Múltkor meg Choragont persze abból most maradt is 2 db.
Decapeptylből is marad 5db és ½ adag amit még holnap felezek meg , persze teljesen sterilen kezelve.

Szóval kedden lesz a punctió!
Még holnap szúrom a decát és a gonalt , vasárnap este az ovitrellt hétfő pihike és kedd reggel apát sem hagyom itthon!

Ha kell valakinek a Decapeptyl és a Choragon , megtudunk majd biztosan egyezni jutányos áron odaadom, hogy ne maradjon meg nem szeretném kidobni.

Pusszantok mindenkit!

Ha valakit érdekel Braco akkor március 9-én Zágrába megyünk hozzá a saját onix termébe.
Szervezem a buszt!

Privibe vagy e-mailba jelezzétek és megbeszéljük!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: