Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat! :) Hát igen, a 30-i rendelés miattunk maradt el... bocs :)

Szülésről túl sokat nem szeretnék mesélni, mert még van aki most fogja megtapasztalni, de röviden tömören annyi, hogy az eleje nagyon jól, és gyorsan haladt, de aztán megakadt a kis feje az én kis hercegemnek és sehogy sem bírta az utolsó 1 cm-t leküzdeni, így a műtőben végeztük. :( De sebaj! Lényeg, hogy itt van, gyönyörű, egészséges és tüneményes.

Képzeljétek! Már most alszunk éjszaka!!! Éjféltől 6-ig, fél 7-ig alszik, mint egy mackó... :) Azt hiszem nagy mázlink van, és remélem, hogy így is marad! :wink:

Zpilla, Enikő! Gyönyörűek a kiscsajok!!! :) és ezek a szerkók... haláliak benne!

Perla! Kitartás! Már csak néhány hét és kezedbe foghatod te is a kishercegnőt! Nehezen megy a diéta? Én nem tudom, hogy bírnám... szerintem sehogy :( a terhesség végén folyamatosan éhes voltam, de ami jó hír, hogy szülés óta teljesen visszaesett a fogyasztásom :)

Csajok! Aki szült már... használtatok haskötőt, vagy hasleszorítós bugyit? Segített valamit?

Henne! Rakhatnál fel friss képet Leviről... mennyit nőtt már?

Bori! Üdv a klubban és gratulálok a picihez!

Szép napot mindenkinek!

N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


nikicske, én nem használtam ilyesmit, a szoptatásnak van méhösszehúzó hatása, az nálam elég volt. Az éjszakai alvás tényleg nagyon nagy mázli, hihetetlen különbség, hogy alszik-e a gyerek éjjel, én a két lánnyal mindkettőt megtapasztaltam :) Majd tegyél újra képet, ilyenkor még folyton változnak :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!!!

Már elég régen jártam erre. Örülök, hogy mindenki jól van :-). Nálunk voltak nehézségek (pozitív kombi teszt, cvs stb.), de kiderült, hogy csak az időpontszámítás hibádzott. Hozzáteszem szerencsére :-)))) Azóta csak növünk, növekszünk. Most betöltött 19 hetesek és 3 naposak vagyunk. Zétény Buda egyfolytában rúgkapál, édes pofa, mindig jelzi nekem, hogy "nyugi anya most már minden rendben megy majd". Voltunk 4D-n és végre láthattam az arcát, gondolom nem kell senkinek mondanom mekkora öröm volt ez :-). A nagy 8 éves lányom minden este elmondja, hogy mennyire várja már a kistesóját, és persze kistesó minden este rúg neki egy nagyot, ha simogatja a pocakot. Én holnap délután megyek kedvenc dokinkhoz, jön esetleg valaki?

és végre kicsit kisütött a nap... :-)

Üdv Mindenkinek
mahotka1
 
 

 
 

Sziasztok!

Nikicske! Sajnálom, hogy a műtőben végezted, de legalább jól vagytok mindketten, ez a lényeg!

Tényleg, Beusról nem tud valaki vmit? Azt hiszem ő várt ikreket nem?
Egyből ő jutott eszembe, mikor hallottam a híradóban az a kismamát aki meghalt most az ikrekkel együtt. Remélem nem ő volt!

mahotka! Én is holnap megyek 14: 50-re van időpontom! Valószínű a szürke cicás felsőmben megyek, most ez a kedvencem:) VAgy van egy jó ötletem: mindenki írja ki az itteni nevét, hogy megismerjük egymást :D:D :D
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


sziasztok,

perla: akkor láttalak. :) a pároddal voltál. :) én srégan szembe ültem veletek. :) de sebaj. :) sőt, előttem érkeztél a rendelőbe, én utánad mentem a titkárnőhöz. :)

nikicske: sajnálom, h műtő lett a vége, de sebaj. a lényeg a baba. tényleg szerencsés vagy az éjszakákkal. :)
mi még szenvedünk rendesen az éjszakával...

pici Leventémről kép. :)
Kép
Kép

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne!
Rémlik valami,de nem nagyon vagyok az a stírölős fajta :lol:
Zabálnivaló a te kis herceged! :lol: Bele lehet szeretni a mosijába!Csodaszép!
Jó egészséget nektek (is)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pussz:Perla

Kép
perla1979
 
 


Nikicske, hasműtétem volt már (majdnem olyan, mint a császár, csak nem középen, hanem kicsit oldalvást van a hegem).

Használtam haskötőt, a kórházban ajánlották.
Az a nagy baja, hogy ülni nem jó benne (és ellenjavallt is), csak állóhelyzetben és járásnál jó. De hát az ember lánya (főleg egy jó nagy vágással a hasán) nemigen jár hosszútávfutni az első időkben, és a boltba se én jártam le akkoriban... meg nem is lehet fel-és-le veszegetni állandóan, úgyhogy a végén inkább nem használtam.
Rossz, hogy nem használtam, mert a belek nagyon agresszív dolgok: ha találnak egy kis helyet maguknak, akkor azt kitöltik. Így most alapból nagy lett a hasam, mintha bő 3 hónapos várandós lennék (pedig nincs is baba), csak kinyomják a belek. Valszeg kitartó hasizmozással lehetne segíteni a dolgon, azt persze csak kb 10 hét után lehet elkezdeni, már akinek marad energiája, kedve és ideje hozzá, pláne kicsi béb mellett.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Henne! Tüneményes Levi!!! És az a mosoly... :)

Épp most néztem meg Beus utolsó bejegyzését, azt írja a vonalzója, hogy 1 hónaposak és 1 hetesek, úgyhogy biztosan jól vannak, csak szerintem most "kissé" elfoglalt... :D Reméljük még jelentkezik és mesél... az ő babáiról még képet sem láttunk :cry:

Most próbálkozom a haskötővel, egyelőre még bírom viselni... :) A baj csak az vele, hogy egyedül fel sem tudom rakni úgy, hogy megfelelő tartást adjon... na mindegy... lehet megpróbálkozom valami hasleszorítós fehérneművel is... csak azt nem tudom, hol lehet ilyet beszerezni...

Csajok! Ti mikor vittétek először levegőre a babyket? Én olyan tanácstalan vagyok... a védőnő azt mondta, hogy hetekig nem szabad, max az ablakot nyissam ki, ha plusz van 5 percre... ma meg a gyerekorvos majdhogynem lehülyézett, hogy ilyen jó időben miért ne mennék vele a levegőre... szóval mindenki mást mond, mindenhol más van írva... Persze ez nem csak a levegőztetésre igaz, de most el kell sétálnunk a rendelőbe, mert nem sikerült az újszülött kori tömegszűrés és meg kell ismételni, de félek, hogy nehogy valami baja legyen Dávidnak... Na mindegy! Más választásom úgysincs...

Mahotka! Gratula az új jövevényhez!! :) A 4D tényleg hatalmas élmény... hát még utána összehasonlítani, amikor megszületik... nekünk pont úgy néz ki Dávid, mint az uh képeken... döbbenetes! :)

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!!!

Zsuzska88, én sajna csak 17:20-ra megyek :-(. Így jár az, aki az utolsó pillanatban kér időpontot. Pedig nagyon érdekelne, hogy milyen a szülés a dokinknál. Te mind a két babát nála szülted? Én a lányommal hazamentem vidékre, Balassagyarmatra szülni. Ma ezt nem csinálnám újra, bár szerencsére minden rendben ment. Most főleg a kényelem vezetett a kórház kiválasztásnál (a IX. kerületben lakunk, a klinikától kb 5 percre). A dokit pedig részben netes kutatásaim és végül távoli ismerősök javaslatára választottam.

Nikicske, Gratula Dávid babához :-). Már én is nagyon várom a májust, nagyon kíváncsi vagyok milyen is lesz egy kisfickó anyukájának lenni :-). Az éjszakában tényleg nagyon szerencsések vagytok. Tudnák mesélni az én Lea lányom miket művelt, csak, hogy ne kelljen aludni :-).

Puszi Mindenkinek
mahotka1
 
 


Henne!

Hát valami tünemény ez a fiúcska!!!! Ahogy mosolyog.. <3

Nikicske

A haskötőről én sem tudok nyilatkozni, mert simán szültem, és nem kellett. Viszont az unokatesóm felesége császáros volt, azt tudom hogy ő használta. Azt mondta, könnyebben mozgott, hogy a hasát "tartotta" valami...
Örülhetsz az éjszakai alvásnak!! Eszter is ilyen angyal volt, és azóta sincs problémánk. Persze, ha nem jön közbe betegség, vagy fogacska.. :) :)
Dobhatnál fel képeket Dávidról!!

Üdv mindenkinek

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!

Tényleg összeteszem a két kezem... :D Remélem az alvással ilyen szerencsések maradunk a későbbiekben is :wink:

Feltöltöm nektek a jelenlegi kedvenc képem :lol:

Kép Dávid :)

Szép, napsütéses napot mindenkinek!!!

Üdv:
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

mahotka, igen, én is az utolsó pill-ban kértem az időpontot, akkor már csak kettő volt, az egyik volt amire te is mentél.
Mátémmal is hozzá jártam, viszont nem nála szültem, mert vhol Zalakaroson volt, és nem ért be a szülésre.Mondjuk ott a kórházban mondták neki, h felesleges bejönnie, mert max gratulálni ért volna be. De viszont Gerit nála szültem, nagyon szupi volt minden!
De se baj, majd megyek még hozzá 2 hónap múlva, majd akkor egyeztetjük az időpontokat!

Amúgy a rákszűrés még mindig csak egy ezres, és a papírt is ő tölti ki.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Nikicske!!!

Hát ez a Dávid!! Nagyon kis aranyos!!! Istenem, 2 hetes és 4 napos :) :) :) :) :)

Puszi
E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Nikicske!
Nagyon helyes kis legényke ez a Dávidod!Nagyon kis csini s a dekoráció is!:wink: Apropó,én is elkészültem a nagy művel!Remélem tetszeni fog a mi drága hercegnőnknek! :lol: Küldök róla 1 képet,ha sikerül :wink:
Pusszantás mindenkinek! Perla

Kép
perla1979
 
 


Csajszik!
Ti hogy a manóba tettétek fel a képeket a drágáitokról? :roll: :?:
Nikicske!
Ha van néhány perced rám,írhatnál privit a szülésedről,minden apró dolog érdekelne(a dokink,a szülésznő,a szülés előtti és utáni dolgok,fájdalomcsillapítás,stb)...már eléggé be vagyok...parázva az egész szüléstől :roll: jól jönne egy kis realitás :roll: Nagyon köszönöm!Vigyázzatok magatokra!
Pusszant:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Köszönöm! :)

Perla! Fogok írni, szerintem hétfőn, mert hétvégére jönnek anyósomék látogatóba. A képet a szövegdoboz alatt található melléklet feltöltése link segítségével tudod felrakni...

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
N.[/img]

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Szia Nikicske!
Oké,várni fogom,előre is nagy-nagy pusszancs érte! :lol:
Igen,én is ott próbáltam beilleszteni,de azt írta ki,hogy túl nagy a mérete(a segítségnél pedig azt írták,hogy nem lehet jelenleg saját fotót feltenni,csak a netről)ezért kérdeztem,hogy ti hogy tettetek fel SAJÁT fotót :?: No,sebaj,így jár az,aki hencegni akar a dekorációjával! :wink: Hoppá,de a hercegnőnkkel is szeretnék majd ám hencegni és vele mégjobban...akkor már írni se tudok majd a fórumra???!!! :roll: :wink: :?: :!:
Pusszant benneteket:Perla
Ui.:Hétvégére kellemes anyósozást! :wink:

Kép
perla1979
 
 


Csajok!
Egy nagyon fura kérdésem lenne hozzátok!Előre is bocsi a butaságáért! :oops:
Járt valamelyikőtök vidékről Gidaihoz terhesgondozásra és szülni?
Fontos lenne! :roll: Előre is köszönöm!
Nikicske!Várom ám a prividet! 8)
Minden jót kívánok minden bambinak és maminak!Pusszant mindenkit:Perla :wink:

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Rota vírus elleni védőoltásról mi a vélemény? Ti beadattátok? Olyan tanácstalanok vagyunk... :( A védőnő szerint nem szükséges, az orvos mindenképp javasolja, az internet tele van rémhírrel...

Perla! Írtam privit.

Szép napot mindenkinek!

Üdv.
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki!
Megkaptam a privid!Nagyon örültem és köszönöm!Igazán tanulságos volt!Nem ijesztettél meg jobban annál,mint amennyire féltem eddig is! :cry:
Nagyon jó egészséget kívánok mindannyiótoknak!
Üdv:Perla :wink: Kép

Kép
perla1979
 
 


Csajok!
Most,hogy már fel tudtam tenni a képet a falfestményemről,és belelkesültem :lol: gondoltam felteszem a kis hercegnőnket is.Bár ez még a bronzkorban készült(a 18.héten),de egyenlőre ez a legutolsó! :cry: Nemsokára jön a 4D-s!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Zpilla!
Bocs,ha zavarlak!Te fogytál a diéta miatt?
Pusszant mindenkit és jó egészséget kíván:Perla Kép

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Perla! Nem tudom nálad mi számít vidéknek, ill nem tudom hol laksz, de én Üllőről jártam hozzá. Ez kocsival kb 20-25 perc. de busszal metróval sem sokkal több. És általában busszal jártam be a vizsgálatokra egészen a szülésig, és egész kibírható volt. Bár vannak (bocsi) finnyás nyavalygós kismamák is, akinek ez elképzelhetetlen lenne.

nikicske!
Én mindkettőnek beadattam a rotát, bajuk nem lett tőle, főleg h szájon át adják. Az egyetlen ami ellene szól az az ára, mert 18ezer 1 oltás és 2 kell belőle. De abszolút megéri szerintem. Én mikor 2éves voltam elkaptam a rotavírust, és majdnem belehaltam. 2 hét László kórház, infúzió a fejbe, mert már vénám sem volt, annyira kiszáradtam. Szóval sztem jobb megelőzni az ilyet!

Üdv: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


nikicske, mi is beadattuk mindkettőnek, nálunk is ajánlotta a doktornő, mert nagyon súlyossá válhat, és rossz irányt vehet a betegség. De mondjuk tényleg iszonyat drága :?

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Köszi az infókat, meggyőztetek! Igazából nem is az ára miatt gondolkodtam rajta, hanem a rengeteg mellékhatás ijesztett meg, amit a gyógyszerész felsorolt... :roll: Egyébként nagyon durvának tartom a 36 ezer forintot is, de ha az embernek a gyerekéről van szó, úgyis megveszi...

Perla! Nagyon klassz lett a babaszoba!!! Te csináltad? A 4D-s kép is jó lett! Ahhoz képest, hogy a 18. héten készült, tök jól kivehető a kis babytek :) Már most nagyon csajos!! :D Várjuk majd a frisset is!!! A privi készül, kitartás! :wink:

Szép estét mindenkinek!

Üdv:
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok.
Ejhaaa azért még nem kell elkapálni lányok:D

Megvagyunk, babók gyönyörűek, majd teszek fel képeket.
Hamarosan megírom a tapasztalatomat Gidairól, de most még nem
mert van még vele dolgom....
Azt hiszem meglepetést fogok okozni.

Millió puszi mindenkinek!!!!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Beus!
Dehogyis akarunk elkapálni, csak aggódtunk! De örülök hogy jól vagytok!

Viszont mintha azt olvasnám ki a soraidból, h nem voltál teljesen megelégedve a dokinkkal. Senki sem lehet tökéletes! Na de majd elmeséled!
Pusszantás

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


sziasztok,

mi is beadatjuk a rotát. :) 3 hónaposan fogja az első adagot megkapni.

beus: hát, nagyon kíváncsi vagyok a beszámolódra! akár priviben is ;)


perla:nagyon jó a festés! :)

mi jól vagyunk, Levi lassan átaludja az éjszakát. kb fél 10kor elalszik, és 5 körül ébred. :) napközben nem nagyon akar aludni, de ez legyen a kisebbik baj :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Húú, Beus,nagyon kíváncsivá tettél!
Nagyon sajnálom, ha tényleg negatív tapasztalatod volt :(
Várom nagyon a beszámolódat, de legfőképpen a fotót a babákról!!

Enikő

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok csajszik!
Ti hogy álltatok a haskeményedéssel?Így a 32.héten mennyi Magne B-t szedtetek?Én 3x1-et szedek naponta,de amikor sétálok a szabadban (40-50 percet),eléggé szúrogat,hasogat,és keményedik is a pocak!Anyósom azt hajtogatja,hogy ez nem jó! :cry: Most akkor tényleg aggódhatok???????Bár a héten megyek a dokinkhoz,és majd minden kiderül.Eléggé parázok. :cry:
Köszi az infót és mindenkinek nagyon jó egészséget és szép babázós napokat kívánok!
Pusszant mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla,
szerintem ne aggódj, így a vége felé sokminden előfordul! Gondolj arra, hogy még 4 hét, és akár meg is születhet a babó :)
Én 2x2 szem magneB6-ot szedtem, de eredetileg a doki 4x2 szemet rendelt. A vége felé tényleg le lehet állni a magnéziummal, hogy pontosan mikor arra nem emlékszem, de később :) Mindenképpen kérdezz rá a dokinál, magától nekem sem mondta h hagyjam abba.
Szép napokat! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Kedves Szalamandra!
Nagyon köszönöm a válaszodat!Sajna ma is tapasztaltam a keményedést :cry: de legalább mindent rendben talált ma a védőnő :P
Beus!
Örülünk,hogy végre itt vagy!Nagyon várjuk a képeket a bambikról!!!!!!!!!!!!!! :roll: Természetesen nagyon kíváncsivá tettél és várjuk nagyon azt a bizonyos beszámolót is :wink: :roll: :oops:
Pusszant mindenkit és szép babás napokat kíván:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok Lányok.

Nagyából leírom a tapasztalataimat, mert van.
6 hetet töltöttem a patologián és egy hetet a gyerek ágyon.
Maximálisan őszinte leszek, és nem ítélem el a dokit, nem is dicsérem, majd mindenki eldönti.
32 hetesen befektetett a kórházba,az első héten telefonáltam neki, hogy nem-e feljönne hozzám, hisz a szobatársaimat minden nap meglátogatta a saját dokija, és rossz volt hogy hozzám fel se nézett.
A második héten lent ültem a földszinten, elment mellettem vagy 5-ször és még csak rám se nézett. ezt elpanaszoltam egy szülésznőnek, mert ugyebár rosszul esett, és ugyebár a hormonok, még sírtam is...másnap feljött hozzám, hogy panaszkodjak... annyit kértem, hogy csinálja ő az ultrahangomat, mert a másik doki, mindig ugyanazokat a méreteket mérte, és nem nőttek a babák bennem...nagyon féltettem őket. Szerintem ez egyértelmű lett volna hogy hetente egyszer ami vizsgálatokat csináltak az az 5 percet igazán rám szánhatta,hisz végig a magán rendelésére jártam...Ennek eleget is tett, úgyhogy hetente egyszer találkoztunk egy UH erejéig. Elérkezett a császár ideje, kitűzött volt az időpont.
az anesztes majdnem lefújt mindent ugyanis a laborjaim nem voltak kész.a 24 hetes laborjaim hál istennek jók voltak, és elfogadta.A császár rendben ment, csak a kicsi lány magzatvizet nyelt,igy felkerült a PIC-re légzési problémákkal.Átkerültem a gyerekágyra oda 1-szer jött be a 6.napon hogy kiszedje a varratokat, ennyi volt. Mikor eljöttem én korrekt voltam vele, és odaadtam neki azt a pénzt amit ő még annó mondott nekem...a babáimról semmit nem tudott... elérkezett a 6 hetes kontroll. Mivel 70km van köztünk így elmentem a helyi dokihoz aki megvizsgált. A vérzésem folyamatos volt... és maradt bent valami....CSÁSZÁRNÁL???mindenki csodálkozott. Megittam 3 üveg méhösszehúzót de nem jött ki. Tegnap megcsinálta a kaparást, nagy bánatomra. A szobába feküdtem egy csajjal, és kérdezte, hogy ki a dokim, én meg mondtam, hogy a Gidai, erre ő forgatta a szemeit... kérdezem talán ismeri?? És igen a betege volt, és azt mondta rá, hogy egy pénzéhes, és a barátnőjét is félre visszhangozta. Csak lestem...
Szóval megvolt a kaparás, utána be se jött hozzám, én mentem le a patologiára, hogy köszönjek a nővéreknek, mert nagyon jóba lettünk ugyebár, hogy sokat bent feküdtem.. na ott botlott belém, és mondta, hogy nem tudja mi volt bent elküldte szövet tanra, majd két hét múlva lesz eredmény.
Én nem akarok senkit elítélni, persze nem vagyunk tökéletesek, de azért egy fogadott orvos ne tévedjen már, ha megvan fizetve...
Nem tudom, hogy megyek-e még hozzá, igazából aranyos ember csak kicsit csalódott vagyok, mert láttam, hogy más orvos hogy áll a betegeihez, a 6 hét alatt sok mindent láttam, tudom mit beszélek.A tapasztalatom őszinte nem tettem hozzá semmit ami ne legyen igaz.Vannak amik még nyomják a lelkem, de akkor egész nap itt ülnék és minden kis apróságra felülnék, két manó meg ugye nem ad rá időt:)
Azért én nagyon drukkolok nektek,és kívánom, hogy nektek ne legyenek ilyen dolgaitok mint nekem....
Nem mondok róla semmit, se jót se rosszat.
Azért rakok fel képet a babákról nektek, és nagyon köszönöm, hogy érdeklődtetek rólam:)
Hatalmas ölelés nektek!!!


Kép

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Szia Beus!

Sajnálom, hogy rossz élményeid voltak! Ha lenne it megölelgetős szmájli, becsatolnám...
Nagyon fura az eset. Engem eddig kétszer műtött, mind a kétszer bejött, többször is, mindent elmondott és tárgyilagos volt. Az is hozzátartozik, hogy láttam olyan dokit is, nem egyet és nem kettőt, akinek a dokija ugyan bejött műtét után, de amikor a páciens még tiszta kómás volt, és alig ébredezett, "hogy van, jól van?" - és már rohant is...

Gondolom, most orvost fogsz váltani. Megértelek (hmm, anno én egy nagyon neves dokit hagytam faképnél és jöttem át a Gidaihoz), és drukkolok, hogy máskor, máshol, mással 100%-ban meg legyél elégedve.

Millió puszi:
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Kedves Beus!
Először is a legfontosabbal kezdem:nagyon gyönyörűek a bambinik és igazán gratulálok hozzá!Nagyon jó egészséget kívánok hozzájuk!
A másik dolog:én elképedve olvastam a soraidat,a tapasztalataidat!És én is őszinte leszek:nem csodálom,hogy rosszul esett,hogy rád se nézett,stb. :roll:Én is elég lelkis vagyok,és elvárnám egy ilyen fontos eseménynél,hogy be-benézegessen hozzám.(főleg ikerterhességnél) Ez valóban nem vet jó fényt rá. :oops: Hallottam,láttam már 1-2 negatív dolgot,véleményt róla.Ezek ellenére nagyon szeretnék továbbra is bízni benne,remélem nekem nem fog csalódást okozni.Ez túl szép esemény ahhoz,hogy valami negatív dolog beárnyékolja.Tényleg nagyon érzékeny vagyok és lehet,hogy nagy hisztibe törtem volna ki a hormonok segítségével,ha magamra hagy! :oops:
A lényeg valóban a picurokon van,hogy egészségesek és csodaszépek!Ők majd elfeledtetnek veled minden negatív emléket!
Minden jót kívánok nektek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!!

Jajjj Beus de cukik az Ikrek!!
Doktorúr beszámolót sajnálattal olvastam :(

Perla! Bocsi hogy csak most válaszolok, nem, nem fogytam, de egy dekát sem híztam, ugyanannyival mentem szülni mint 24 hetesen voltam :) na jó az elég is volt 10 kiló :)

Hogy vagy? hogy bírod?
Babaváróknak, babáknak és mamának kitartást a télhez, mindjárt itt a tavasz!!! :)

Kép
zpilla
 
 


Köszönöm lányok,hogy ilyen aranyosak vagytok.
És hogy így megértetek engem.
Remélem, hogy utánam már rengeteg és rengeteg jót fogtok tapasztalni.
Nagy ölelés nektek!!!!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Szia Zpilla!
Hogy vagytok?Köszi,mi elég jól,bár már eléggé nyugdíjastempóban közlekedek és kelek fel ülésből vagy fekvésből.Nekem sikerült fogynom egy picit a diétával,3 hét alatt 1,5 kg-ot.Persze ha nem várnám a hercegnőt,akkor ennek most nagyon örülnék,rámférne még egy párszor(mondjuk 10x) 1,5 kg :oops: Ezzel a diétával most ott tartok,hogy csak a bambina súlyával és az azzal járó többletteherrel lettem több :lol: Na ez az,amit sosem hittem volna az én alkatommal :wink: Na mindegy!!!Csak a kakaó és az a sok finom süti (túróstáska,kakaóstekercs és barátai)hiányoznak már,de iszonyatosan!!!!!!!!!!!!!!!!!Biztos te is emlékszel még ezekre az elvonási tünetekre :twisted:
Hál'Istennek még nem kaptam inzulint,remélem továbbra is sikerül kihúzni azt a pár hetet. :wink:
Neked hogy alakult a cukrod azóta?Minden okés lett?
Tehetnél fel képet Titababáról!
Minden jót kíván:Perla

Kép
perla1979
 
 


Szia Beus!

Döbbenten olvastam a beszámolódat. Szinte hihetetlen. Nagyon sajnálom, hogy így jártál vele. Mintha nem is egy emberről beszélnénk... :( :( :( :(
Remélem sikerül megtalálnod a számodra legmegfelelőbb orvost.
Gratulálok Vivienhez és Bencéhez!! Nagyon tüneményesek!

Csajok, mennyire jó ez a tavaszi idő!!!!!! Az embernek még a kedve is jó!
Gyerünk, sétára fel!
Szép napot mindenkinek!!!

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!

Beus, én is nagyon sajnálom! Én is hallottam rossz véleményt a dokinkról, nekem nem volt gondom vele, de annak örültem, hogy másodikgyerekes anyukaként kerültem hozzá, így egy csomó mindent tudtam, szóltam is akár, ha kellett. Én nem váltottam, mert azt megtette amire "szerződtem" vele, baj meg szerencsére nem történt. De bennem is maradtak fenntartások. Mindegy, nődokiként már más helyzet.
De! Nagyon édesek a gyerekek, jó egészséget nekik! :)

Enikő, igen, nagyon jól jön ez az idő, mi ráadásul hetek óta benn voltunk, betegek voltak a lányok.

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok csajok!
Beus hát én sem tudok sokkal többet hozzátenni ehhez a sztorihoz, csak annyit h sajnálom h így jártál, főleg vele. Eléggé értetlenül állok ez előtt. Tényleg igaza van Enikőnek, mintha nem is egy dokiról beszélnénk. Az én barátnőm is leváltotta őt egy másik orvosra (olyanra, akihez még muszájból sem mennék), de hát neki ő volt szimpi, meg neki sem tetszett, h magyarán le sem sz*ta, amíg bent volt a kórházban. Lehet, hogy ez szimpátia kérdése? Bár ezt egy fizetős doki nem nagyon tehetné meg. Meg persze nem vagyunk egyformák, vkinek több törődés kell, vkinek kevesebb. Én pont annyit kaptam, amennyit kívántam. És hát azért te nem 3 napot voltál bent, kicsit több időt, tehát illő lett volna, ha többször látogat meg. Mondjuk a gyerekekről engem szokott kérdezni, h vannak ilyenek, sőt még csütörtökön hívtam a rákszűrés eredményéért, de nem vette fel, és este visszahívott, h miért kerestem. Ilyet csinált már másnak is??
Hát az tuti, h ő sem szent, sőt még csak nem is Isten, de azért figyelhetne kicsit jobban is, ha nem is mindenkire, de legalább egy ikerterhes anyukára...

Amúgy ha másik orvost akarsz, és egyáltalán itt Pesten, akkor tudom neked ajánlani a Galamb Ádám dokit. Nem tudom, h találkoztál-e vele már?! Na ő is nagyon szupi, velem leült beszélgetni(mikor Gidai dr nem volt ő helyettesítette), vicces, kedves, szájbarágós, mindent elmond, elmagyaráz, nem olyan szűkszavú mint a mi dokink. Na ő tuti bement volna hozzád minden nap!

Ja és persze, nagyon édesek az ikrek! Az a lényeg, h jól végződött a dolog, és mindannyian jól vagytok!
Sok puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Köszi lányok a biztató szavakat.
Én is csodálkoztam a kórházba, mintha tényleg nem egy doki lenne a kettő.Én is nagyon szerettem,de egy kicsit megváltoztam feléje:( és ez nagyon fáj,mert tényleg nagyon szerettem...
Engem soha nem hívott vissza,zsuzska szerencsés voltál:)
Pl azt sem értem, hogy volt egy szobatársam aki ikres volt, és szintén az ő betege, egymás mellett feküdtünk, és nagyon jóba lettünk. Ő nála nem állította le a Merckformin szedését,nálam 16 hetesen leállította, így annak a csajnak a kicsi lánya a PIC-re került, mert cukor problémája volt, ez egyfajta Merckformin mellékhatása.De szerencsére helyre rakták a babát ott, és most már jól van:)
Ő is bent volt 5 hetet, és nagyon csalódott:(((
Lányok nem tudjátok, hogy kaparás után meddig vérzik az ember?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Szia Beus!
Nekem közvetlenül szülés után volt kaparásom, mert darabokban volt a méhlepény. Így nem tudom mennyire reális a "vérzés" idő. Nekem 4-5 hét volt. Azt tudom, hogy a 6 hetes kontrollnál már semmi nem volt.

Puszi
E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Beus!
Nálam a vetélés utáni műszeres befejezés volt, kábé 2 hetet véreztem. Nem olyan intenzíven, de a végén már "mikor lesz már vége"-érzésem volt.

Viszont volt előtte egy másik műtétem is, akkor is bekukkantottak kicsit a méhűrbe a kanállal, és ez után egy jó 3-4 hétig mintha egy műanyag kupak lett volna bent a hasamban. Vérzés nem volt de sokáig éreztem a helyét.

Azt én is megfigyeltem, hogy a kórházban szinte lehetetlen beszélni vele. Szerintem egyszerűen túlvállalja magát odabent. Készséges ott is, de egy nagy lepkehálóval kell lesben állni, hogy elkaphassa az ember.

A Galamb dr. csinálta a műszeres befejezésemet ab incompl. után, tényleg fantasztikusan emberi volt. A Sára doki is jó. Azért én maradok a Doktorúrnál, de ha ő nincs, kb tudom, kihez fordulnék szívesen.

Kép
manguszta
 
 


Csajok!
Én még mindig kapkodom a fejem,és még mindig le vagyok döbbenve!Sőt,továbbmegyek:már kezdek aggódni,hogy velem vajon hogy fog viselkedni! :roll: :oops: Mert én is olyan távol érzem magamtól(de lehet,hogy én vagyok nagyon szeretet-hiányos,és én várok túl sokat egy dokitól)...szóval aggódom,mert van 1-2 dolog,ami nekem,nálam sem volt tökéletes :x ráadásul innen senki sem szül "velem" :cry:
Mindenkinek boldog babás napokat és minden jót kíván:Perla

Kép
perla1979
 
 


Perla ne parázz!
Rendes lesz Veled!
...jajj nekem is kéne mennem rákszűrésre... :roll:
Galamb doktor tényleg "cuki" :)

Teszek majd el képet, csak most eldőlök!
Kismamik, anyukák, kitartás!!

Kép
zpilla
 
 


Drága perla, nehogy elkezdj aggódni! Amikről itt szó van, jellemzően stiláris és nem szakmai problémák. Eddig is bíztál az orvosodban, bízz benne továbbra is, nem lesz semmi baj. A lényeg, hogy a doki ott legyen a szülésnél, és minden rendben menjen, szép és egészséges kisbabád szülessen. Légy derűs, kiegyensúlyozott, életed nagy eseményére készülsz, és minden rendben lesz! :) Sok puszi!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok lányok.
Ez nem semmi,jó nagy port kavartam, ezer bocsánat érte.
A napokba sikerült kommunikálnom a dokival, és mindent megbeszéltünk.Ugyanis a fülébe jutott a véleményem,hát ciki
de megoldottuk keletkezett szituációt...
Megköszönte, hogy őszinte voltam (sajnos itt, nem a szemébe ).
Én úgy gondolom, hogy ezentúl sokkal sokkal jobban fog figyelni a betegeire, és így ő lesz a csúcs doki.
Tudjátok azért egy kicsit bele láttam a kórházi magánéletbe, és valami őrület, hogy némelyik doki mennyire csipkelődik a másik tudásával.
Pl én imádtam a Várbírót, de az nem jött be, hogy a császárom napján azzal a nagydarab göndör hajú dokival, az én dokimat kibeszélje, hogy mit miért csinál...na azóta ennek a két dokinak még csak nem is köszönök.Úgyhogy vannak ilyenek is, és hát ilyen emberekkel együtt dolgozni...

Perla, ne menjen el a kedved, és ezt szívből mondom. Biztos vagyok benne, hogy a dokink figyelni fog rád és mindenki másra, főleg így hogy ennyire megkavartam most a vizet / amit igazán nem akartam / úgy döntöttem, hogy nem cserélem le én se, és ezt most nem csak azért mondom...meg lehetett vele beszélni mindent
mint orvos, mint emberként és azért vannak dolgok amiket félre gondoltam.
Perla ide írom hogy más is lássa,mert más is kérdezte. Annál az ikres kismamánál akinek a Merckformint kellett szednie (a merckformin egy olyan gyógyszer ami 2-es típusú cukorbetegségre használják, neki magas volt az inzulin szintje arra szedte)kiderült, hogy ha abba hagyta volna a gyógyi szedését, talán nagyobb baj lett volna a babával, és az ő lombik intézete nem tanácsolta hogy elhagyja...
Szóval egy mondattal összefoglalva AZ AZ IGAZI ORVOS AKI "ORVOSOLJA" A PROBLÉMÁT. és ő fogja is.
puszi

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok csajok!
Nagyon köszönöm,hogy vigasztaltok,lelkesítetek.....rámfért :oops: Most már nyugisabb a lelkem!
Valentin-napon megyünk 4D-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Már nagyon be vagyok zsongva!!!!!!!!!!!!
Igen,Galamb doki tényleg egy tök jó fej,kedves doki!Már nekem is volt vele "randim"!Bár nekem a Várbíró is bejött,de amit Beus írt róla...az kicsit lejjebb vett a népszerűségi indexén!
Apropó,Beus!
Annak a kismaminak az inzulinszintje vagy a vércukorszintje volt magas?A cukorbetegeknek pótolni kell az inzulint,mert pont anélkül megy fel a cukorszintjük,nem?Vagy már bediliztem a sok cikktől?
IMÁDLAK BENNETEKET! :wink: A mi fórumunk a legjobb!Hajrá!Írjatok!
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


Perla nagyon örülök, hogy megnyugodott a kicsi lelked:)
Annak a kis maminak az inzulin szintje volt magas, és ezzel a gyógyszerrel azt állították be, hogy a kettő kiegyenlítse egymást, mert ő (úgy mint én ) lombik kezelésen vett részt.
Hogy fogják hívni a babádat?
Szülésznőt választottál, vagy lesz egyáltalán?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: