Új privát üzeneted érkezett!

Petra! :)
Érdekes, hogy kinek mi jön be... :lol: Igaz, hogy én csak az Avent ISIS-t próbáltam (az van), de nekem teljesen jó!!! Nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


hali lányok,megjöttem NST-ről,minden ok,holnap megyek Uh-ra,remélem ott is minden rendben lesz. Tényleg nagyon aranyos az NST-s,nagyon szimpatikus :D

Én is a medelát használtam kisfiamnál,nagyon meg voltam elégedve vele...
Vendég
 


Mókuska,
örülök hogy dícséred az Isist, most másodszorra én is azt vettem, remélem beválik (ennyi pénzért! :shock: )
Emma,
a pakolást muszály volt, és még vár rám nem kevés mert most 1 szobát leszőnyegeztünk, de kettőt még le lamináltpadlózunk, az is kipakolós bepakolós meló, és hamár rumli akkor már takarít is az ember, mire meglesz a baba minden szép legyen és tiszta, utána elvétve egy egy porszívózást leszámítva úgysincs ereje az embernek még suvickolni is, örül ha szundíthat (dehát ezt nem neked kell mondani :D ). Szóval tényleg nagyon nehéz, és hát a tempómat se tudd meg :D mint valami sérült csiga.
Vendég
 

 
 

emmamami bocsi,nem válaszoltam...igen,bemehetnek apukák is,az elöttem levő kismamával is bennt volt apuka. És tényleg igyekeznek betartani az időpontot is :D
Ma belevetjük magunkat a mi szobánkba,aztán végre megnyugszom :oops:
Vendég
 


Cseriani,
milyen hamar megjöttél! Örülök hogy rendben minden.
Most szerdán megyek először a kórházba szülésfelkészítőre. Biztos nem tudsz jönni? Legalább a szülőszobásra? Ha eljössz, utána meghívlak a Zsitvayba egy szekszárdi tálra és dumcsizunk! Na? Én meggondolnám... :wink:
Vendég
 


áfonyaaa bocsi,de biztos nem...pedig a szekszárdi tál csábító. :cry:
Az van diabetikus változatban?? :D :lol:
Apuka a héten még szabin van,kicsit kiélvezzük,hogy nem kell semmit csinálni,meg elmegyünk valamerre...
Vendég
 


Sziasztok!
Tényleg mindenkinek más jön be! :D Amúgy szerintem a kórházinál én voltam béna... De nagyon. :x Ja, és Avent isis van/volt nekem is, és nagyon bejött. Igaz, másikat nem is próbáltam. Viszont más Aventes termékek -cumi, cumisüveg, csőrös pohár - nem váltak be a lányomnál. Köpte ki őket. Nem tudom, a fiam hogy áll majd hozzá... Hálistennek, még nem kellett őket kipróbálni. :)
Örülök, Cseriani, hogy minden OK! Az UH-n is az lesz, meglátod.
Petra: gyurma? Az naon jóóóó :twisted: Mi is szeretjük.
Jó pakolást továbbra is a pocakosoknak!
Megyek, mert lányom ki szeretné kapcsolni a gépet... :twisted:
Vendég
 


Azt már szerettem volna nektek mondani, hogy az iwiwen rajta van a Bakódoki, a Kundoki, a Vargadoki, a Winklerdoki, a Wallnerdoki... akit esetleg érdekel... :P
Vendég
 


Sziasztok! A hétvégén nagyon elfoglaltak voltunk ezért nem tudtam írni,de úgy látom elvoltatok nélkülem is :D Vasárnap elmentünk Balatonra de nem igazán volt jó a víz,nekem kicsit hidegnek tűnt,de a lányom nagyon élvezte és ez volt a lényeg!!! Ma meg már annyira lehűlt az idő hogy csak na. De még mindíg jobb mint a 40 fok! Mi holnaptól megkezdjük az ovit már alig várta hogy mehessen. Van egy olyan érzésem hogy a pocaklakó megfordult de nem a jó irányba. 2 hét múlva megyek uh-ra ott kiderül bár nekem így is kinézett a császár :( Most megyek készítek egy kis gyümölcs salit,de szívesebben ennék kürtőskalácsot!!
josi
 
 


Josi,de jó nektek ovi ügyben..én is szoktatnám a Kristófot,de nálunk most 1 hónap szünet van,szeptember 3-án kezdődik az ovi. Én meg ugye szept.16-ra vagyok kiírva. Hogy hogyan fogok a Kristófot szoktatni,nem tudom :cry: Lehet már sehogy :cry:

emmamami,köszi a bíztatást Uh ügyben,legalább odafelé menjek pozitív gondolatokkal :? Szerintem a kicsi lányom átfordult fejfekvésesre-legalábbis úgy érzem-vagy csak úgy akarom?? :oops:

Na mindegy,lesz ahogy lesz...holnap majd beszámolok a fejleményekről.

Jajj,a lényeget majdnem elfelejtettem:készen vagyunk a betervezett dolgokkal. Rend van a szobában,már be lehet menni :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


áfonyaaa hogy állsz a vizesedéssel? Még mindig dagadsz? Azt hiszem,bár elég csekély mértékben,de nálam is elkezdődött a dolog :cry:
Vendég
 


Cseriani,
inkább akkor vizesedek ha sokat mászkálok. Már a kánikula is levonult szerencsére, az se tesz rá még egy lapáttal. Ne keseredj el emiatt, ha tudsz pihenj, nemsokára elmúlik :wink:
Vendég
 


áfonyaaa küldj ám kórházi beszámolót!!!!
Bár a szülőszobát már láttam-már amennyit láttam belőle :wink:
De azért kiváncsi vagyok,mit mondanak.
Vendég
 


Sziasztok!
Eddig csak olvastalak benneteket, mert kicsit érintett vagyok a témában én is.
12. hetes magzatomat veszítettem el és művi befejezés volt, természetesen a fent említett kórházban. Megpróbáltam vissza olvasni benneteket, de az én orvosom nevét senki nem említette. Nem tudom, hogy lehet-e írni itt nevet, de nagyon kíváncsi lennék a véleményekre vele kapcsolatban.
Üdv: Edied
edied
 
 


szia Edied

Nagyon sajnálom,ami veled történt. :cry: Jobban vagy már kicsit?
Gyere,írj nekünk,mi meg megpróbálunk egy kicsit segíteni-talán sikerül...
Ki volt a dokid? Mi történt valójában? Írj le nyugodtan mindent...
Vendég
 


Edied,
miért ne lehetne nevet írni? Írd le nyugodtan kiről és mi érdekel. Az információk így cserélődnek... :wink:
Vendég
 


áfonyaaa eddig fel sem merült bennem,de Barna vagy Barnabás lesz a fiatok neve??
Ha kérdeztem már,akkor bocsi,kezdek kicsit feledékeny lenni :?
Vendég
 


Cseriani,
hát először Barna volt a jelölt, de rájöttünk hogy a vezetéknévhez jobban illik a Barnabás. Így jelen állás szerint Barnabás lesz a kölkec. Én évek óta Ármint akarok, de apa leszavazta, és már van is egy a faluban, pont osztálytársak lesznek (igaz Emma? :wink: ) aztán tetszett a Dávid is, de apának az se köll... :twisted: nehezen jutottunk fiúnévben megegyezésre. A lánynév azonnal egyértelműen Emese lett volna, de hát ember tervez... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan itt is lesz valaki.
Az orvosom neve: Dr. Quispe Juan
Ismeri valaki, tud véleményt mondani?
Nekem semmi bajom nincs vele, csak most, hogy ez történt velem, egy kicsit elgondólkodtam az orvos váltáson.
Az én történetem röviden: Minden rendben volt a 12. hétig,csak nagyon hánytam a 8. héttől, nem is gondóltam volna, hogy baj van. De sajnos a 12. heti uh-n kiderült, hogy nem él a baba. Hát gondólhatjátok mit éreztem örömmel mentünk és sírva jöttünk. Másnap kórház stb...
Ez 4 hete történt, most vagyok ott talán sírás nélkül tudok róla beszélni. Nos ez történt velünk és ezért foglalkoztat a kérdés, hogy jó dokinál vagyok-e?
edied
 
 


Edied,
én személyesen nem ismerem, de hallottam róla dolgokat, és semmi pozitívat. Anyagilag sem túl korrekt (állítólag) és itt a fórumon volt szó róla hogy a hibájából meghalt a közelmúltban egy kisbaba.
Méegyszer mondom: ezeket úgy hallottam! De ha neked is gyanús hogy nem vagy jó helyen, az jelent valamit...
Vendég
 


Következő kérdés: kit ajánlotok? Szerintetek Imre József, Winkler? Velük mi a helyzet?
edied
 
 


Sziasztok!
Barnabás csodaszép név! Nekünk is tetszett! Csak a Benjámin jobban megy az Árminhoz. Ármin helyett meg inkább Áront szerettünk volna, de az meg rövid a vezetéknevünkhöz... Na, jó, nem fárasztalak benneteket. :D
Edied, üdv köztünk! Én is sajnálom a veletek történteket... Meséld el, ha jól esik! Ki volt a dokid?
Ti is vizesedtek? Nekem igazából semmi sem segített, se felpolc, se semmi... Kitartást! Pihenjetek sokat, úgy a szív jobban fel tudja dolgozni a vizet - nekem ezt mondták legalábbis... Nade persze, a kismamáknak ilyenkor van a legtöbb dolguk. Én is így voltam... :roll: Nyugi, szülés után elmúlik. :D
Áfonyaaa, én is kíváncsi vagyok az élményeidre, illetve benyomásaidra!
Cseriani: bár visszaolvastalak benneteket, de nem emlékszem: faros babát nem szívesen "születne meg" a dokid? És te? Már, ha nem fordulna meg. De biztos megfordul! :)
Minden jót az Uh-hoz.
(Én is megyek holnap Szd-ra... Szerencsétlen Árminomat már harmadszor szúrják meg vérvételileg. Eddig azért mert sárga volt, most meg azért, mert vérszegény lett... ) :?
Vendég
 


edied,én most őszinte leszek:
Kisfiammal voltam terhes,mikor közölte,hogy méhen kívüli vagyok,öltözhetek..mindezt olyan stílusban,hogy attól majdnem elbőgtem magam,hát még attól,amit mondott :cry:
Nekem akkor nem ő volt a dokim,hanem a Benkó,aki szintén megnézett,és szerinte is méhen kívüli voltam,másnap meg akart műteni...de én helyette lementem Pécsre,és ott már minden ok volt. És ma nem lenne a kisfiam,ha akkor rájuk hallgatok...
A szobatársam dokija ő volt,35000 ft-ot kért a szülésért,azt mondta,mivel eü-s dolgozó a csaj,csak a szokásos felét kéri..mindez majdnem 3 éve :twisted:
Ennyi az én sztorim...

Egyik barátnőm hat hónapos terhesen rosszul lett,kiderült,hogy műteni kell vakbélgyulladással...a babája meghalt ezt követően,szintén ő volt a dokija...

És ugye nemrég a tengelici kismama babája is meghalt,szülés után,ott is ő volt a doki....

Ne haragudj,nem akarlak nagyon elkeseríteni,de véleményt kértél...remélem nem bántottalak meg.
Ő mit mondott,mi volt a probléma?
Vendég
 


Na, jól lemaradtam, Edied... Ha engem kérdezel: Imre József. Én csak jót hallottam róla, ha jól emlékszem, itt a lányoktól is. A Winklerről sem hallottam rosszat, de nem tapasztaltam elég jót...
Vendég
 


emmamami,tudod Kristóf igaz,hogy jóformán 3 óra alatt megvolt,de kétszer kellett szívófogózni közben,és háromszor a nyakán volt a köldökzsinór..ezért félek ,ha még faros...talán akkor jobb lenne a császár,biztos ami biztos alapon. :cry: :shock:
A doki nem nyilatkozott ég ebben a témában,ugye sok minden függ attól,hogy mekkora a baba.

edied én egyikőjüket sem ismerem személyesen,nem is sokat hallottam róluk,így inkább semmit nem mondok.

áfonyaaa nagyon szép név a Barnabás :D
Mi bajban leszünk,ha mégis kisfiunk lesz,egyáltalán nincs fiúnevünk...
Vendég
 


Jó az Imre, igazatok van, de dolgozik ő a szekszárdiban???
Bonyhádon volt, az megszűnt, utána meg sehol nem vezetett szüléseket! Vagy leszerződött végül szekszárdon? Én erről nem hallottam.
Emma,
szerintem szebb az Ármin mint az Áron! :wink: Nekem tényleg régi vágyam ez a név, csak apa ne lenne ilyen problémás :roll:
Vendég
 


lányok,hova tünt dadomi??
Vendég
 


én azt sem tudom,ki a Winkler :oops:
Vendég
 


Igen van az Imre doki Szekszárdon. Az Ármin név szerintem is nagyon szép. Mikor babát vártam akkor már voltak elképzeléseim a nevekről és az Ármin köztük volt.Köszi a válaszokat. Hát nem valami jó képet festetetek róla de sajnos most már megmondhatom, hogy egy kicsit nekem is gyanús volt.
Az Imre József nekem is megfordúlt a fejemben.Már sok jót hallottam róla. Ti kihez is jártok? Tapasztalatok?
edied
 
 


én a Kunhoz..először fura,de nagyon rendes,én meg vagyok vele elégedve,bármikor felhívhatom,nagyon alapos az uh-n.Múltkor kicsit megijesztett,hogy be akar fektetni szept elejével,de már rájöttem,hogy poénból úgysem fog,csak ha muszáj--legalábbis remélem. :?
Vendég
 


edied,áruld már el,a dokid szerint mi volt a vetélés oka...
Vendég
 


A Winklerrel én egyszer találkoztam, kedves volt meg mittomén, de ahogy beszélt a dolgokról nem tudtam vele egyetérteni.
Imre jó doki, jártam párszor nála, emberséges, én még akár választanám is...
Edie,
én Vargához járok, jó orvos.
Vendég
 


A vetélés okát többszőr is kérdeztem tőle de nem tud rá magyarázatot, csak annyit mondott, hogy nagyon gyakori és ne keseredjek el a következő sikerülni fog. Hát köszönöm szépen az sovány vígasz. Azt is mondta, hogy az USA-ban meglehetett volna nézetni a szövet mintát, de az költséges.
edied
 
 


Áfonyaaa!
Vargának van magán rendelése? Hol van az Uh? A korházban?
edied
 
 


Edied,
Vargának van magánrendelése, a magánrendelésén pedig saját UHja, tehát nem a kórházban nézeget! 5000 forint alkalmanként, de ebben vizsgálat, UH és összes kérdésed megválaszolása benne van. Szülésnél nem mond árat (mint Huan) annyit adsz amennyit tudsz (nekem ez fontos, mert én pl nem tudok sokat adni). Átlag 6 hetente hív vissza, ez azt is jelenti hogy 6 hetente megnézi a babádat UHgal, képet ad róla kérés és plusz pénz nélkül! A kérdéseidre mosolyogva, a szemedbe nézve válaszol normális hangon.
Ami nekem nem tetszett: úgy tűnik császárbarát, de ebben a kórházban ki nem az :? és ez még téged valószínűleg nem is érdekel.
Vendég
 


Áfonyaaa
Megtudnád írni priviben, hogy hól rendel?
edied
 
 


Szia Edied és persze a többieknek is szép estét! Először is Imre dokiról: én hozzá járok először nem jött be de most már kezdünk megbarátkozni egymással. Kedves,sokan dicsérték nekem is én is azért választottam őt,no meg persze azért is mert a Bonyhádit bezárták és a dokim akinél először szültem elment Siófokra. Nekem Bonyhádiakkal nem volt gondom ezért is választottam az Imre dokit. Ha kérdezel tőle korrektül válaszol mindenre. A Wallner is jó bár én nem jártam sose hozzá de úgy tudom hogy ő nem is szüleszt már. Nagyon sajnálom hogy elvesztetted a babát én is tudom hogy milyen érzés :( nehéz túllenni rajta de legjobb ha rövidesen megint babát vársz,igaz hogy nem pótolja az elveszítettet,de könnyebbé teszi elviselni a fájdalmat. A Juanról én is csak negatívat hallottam.
josi
 
 


Áfonyaa! Köszi a privit.Josi: Az Imre doki a Medi Centrumban van igaz? Oda jársz? A gyógyír az a következő baba lesz legalább is úgy érzem és ahogy lehet akkor próbálkozunk újra.
edied
 
 


Sziasztok! Jó éjszakát mindenkinek! Holnap jövök megint.
edied
 
 


Sziasztok, én még itt vagyok, mert dolgoztam, de lassan megyek...
csak írogatok még nektek.
Cseriani: ez szörnyű! (a történet Kristófról, nameg a többiekről, amit írtál...)
Edied: Varga dokit én is tudom javasolni. Áfonyával teljesen egyetértek. Két gyerkőcöt szültem nála, nagyon lelkiismeretes, korrekt, és ahogy mondani szokták: meglátja a méhed mögött az embert is... Sztem is császárbarát, de ez bizonyos esetekben nem is baj... A pénz tényleg nem érdekli (jajdehogynem, biztosan, csak nem úgy, mint a nőgyőgyok jórészét), nem mond árat, és ugyanolyan normális veled a 6 hetes kontrollon szülés után, akár 20 ezret adsz, akár 50-et. Az Imrét nem ismerem, de jókat hallottam róla - vagy ezt már írtam? Jajdehülyevagyok... namindegy. És ne félj, lesz hamarosan nektek is Árminkátok! (Vagy valaki más...)
:wink:
Vendég
 


Ja, még Cserianinak: az Eliza név nagyon tetszik! (meg még az Alíz). Nyugi, már nem fog megkukacosodni! :lol:
A Kun tényleg ijesztgetős. de ne dőlj be neki. Sztem is csak akkor fektet be, ha muszáj. Nyugi.
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!
Én vagyok egy darabig, mert mennem kell a házi órvoshoz a táppénzes papíromért.Ha van valaki jelentkezzen.
edied
 
 


emmamami,te nagyon rendes vagy hozzám :D
Eleinte mindig áfonyaaa vigasztalgatott,mostmár te is :D
Igaz,már van egy egészséges kisfiam,de nagyon parázós vagyok,talán még jobban,mint vele voltam :cry:
Edied,a Kunnál sem lényeg a pénz,a kórházba hív be uh-ra,amikor ügyel,annyit adsz,amennyit bírsz,és a szülésre is.
Gondolom hamarosan próbálkozhattok ismét a babuci projekttel..és ne izgulj!!!De legyünk ám az elsők között,akik megtudják a jó hírt :D
Vendég
 


Cseriani!
Azt tudni fogjátok ha lesz babó megigérem!
Csak sajnos még nagyon sok idő mire próbálkozhatunk.
A doki azt mondta, hogy 3 rendes mestruáció után lehet.
Hát még a műtét óta még egy sem volt. Gondólhatod milye hosszú lesz kivárni. Ha tehetném már ma terhes lennék.
edied
 
 


Sziasztok lányok!

üdvözöllek edied! Én bonyhádi vagyok, de mivel itt megszünt a szülészet ápr.-tól én Szekszárdon a Bruncviknál fogok szülni, aki itt volt a dokim Bonyhádon, de most Szekszárdon is dolgozik. A Quispéről én is csak rosszat hallottam ( múlt heti babahalál, múlt hónapban meg bennt hagyott valakinél egy méhlepény darabot és belázasodott a csaj...) szóval szerintem sem nyerő. ..... Bár a hétvégén találkoztam egy régi ismerősömmel aki júniusban szült nála és ő meg volt vele nagyon elégedve, azt mondta még énekelt is neki spanyolul a szülőszobában hogy elterelje a figyelmét a fájdalomról, és szemben avval hogy eddig én is 100 000-t hallottam hogy kért, itt csak 40 000-t. Ráadásul felszívódó varratot tett a csajnak és nem kellett varratszedésre mennie. Ennek ellenére én nem választanám őt.

Ezt a felszívódó varratot különben nem egészen értem, mert a barátnőm, aki 2 hete szült, megkérdezte bennt a Bakónál, hogy miért nem felszívódót tesznek be, és ő erre azt mondta, hogy mindenki azt kap, de a biztonság kedvéért ők ezt is kiszedik. Akkor meg minek????

Azt is mondta a barátnőm, hogy ez az új pécsi főorvos nagyon bunkó, és teljesen rossz légkört teremtett a kórházban a dokik között is.

cseriani! olvastam, hogy kérdezted ki is az a Winkler? Ő volt a bonyhádi kórház főorvosa, még most is dolgozik ott és szekszárdi kórházban is , ezenkívül a Medi Centrumban is rendel, én nála voltam 4D UH-on, de nem valami szimpatikus, eléggé hajt a pénzre.

Kép
timesz
 
 


reggelt! :)

jóóóóó sokat írtatok!Eszter a kezemben szunnyad, azért a kis betű, bocsi!
Hát, a Juan nekem sem volt a szívem csücske amkor a harmincvalahányadik héten ő UHozott és csak úgy odaböffentette, hogy a jobb lába a babának dongalábszerű....semmi nyugtatás vagy magyarázat hogy no para, mert ha az is, akkor is jól korrigálható!Bőgve kerestem meg a Bakót, ő nyugtatott meg és mérgelődött, hogy ilyet nem is szabadna megmondani, mert attól csak a kismama feleslegesen görcsöli végig a hátralevő pár hetet... és nem is lett semmi baj! A toxoplazma dolgot is említettem neki az UH előtt, hogy aszerint is nézzen...ez sem hatotta meg túlzottan.

Az Imre dokinál egyszer voltam még Pakson, ő szimpi volt a Winkler egyszer Uh-ozott és nagyon kedves volt.Nem kellett semmit kérdeznek, mindent részletesen elmondott, a toxoval kapcsolatban is!

A Bakó nagyon jó doki, csak szerintem már maxira túlvállalja magát, és emiatt túlterhelt, rohamléptekben halad.

A szobatársam dokija a Kun volt, és nagyon meg volt vele elégedve.Sokat bejött hozzá, érdeklődött és nem 2 perc volt egy vizit nála, mindenről tájékoztatást adott. (Emellett nekem nem szimpi, de ennek az okát magam sem tudom)

Én ha nem a Bakót, akkor a Winklert preferáltam volna így utólag de bnőm a Köszegit dícséri nagyon!

Kép
Kép
petra78
 
 


Edied, én ide járok Paksra az Imre dokihoz,mivel itt is lakom. De van magánrendelése is Szekszárdon,azt nem tudom pontosan hogy hol mert még oda nem hívott és nekem ez is tetszett hogy nem a pénzre hajtott .
josi
 
 


Csajok,hogy a francba kell ezt a vonalzót ide berakni már 1 hete próbálkozunk de nem sikerül. :evil: Már mindenkinek van csak nekem nincs :( .
josi
 
 


na,lányok,mesélek a felszívódó varratról: nekem is az volt a belső varratom. Jó fél éve,ugye már majdnem 2 évvel a szülés után éreztem,hogy valami nem okés odalent,először csak böködött,mint egy gombostű,majd már rettenetes fájtam is. Elmentem a Wallnerhez,megnézet:hát,az egyik felszívódó ellenkezett a nevével,és nem tünt el,hanem utat tört magának és jött kifelé,rettenetes fájdalom közepette. Másnap a Wallner pakson a kisműtőben kioperálta belőlem..hát,hiába érzéstelenített,kijöttek a könnyeim rendesen. Mondta ő szegény,hogy fájni fog,már eleve a gyulladás miatt,de komolyan azt hittem,odapisilek :oops: :cry:

edied,nagyon hamar eljön az idő,hogy próbálkozzatok,hidd el. :wink:

Petra,Heni barátnőd dícséri? El is felejtettem,hogy a Zsombi nála született. Így már én is hallottam jót a Kőszegiről,bocsi Heni :oops:
Egyébként nagyon sokan vannak így a Kunnal,hogy elsőre nem szimpi...
Vendég
 


Lányok! :)
Jó sokat írtatok!
Kép

Edied! :)
Üdv közöttünk!
Kép
Én Bakó dr-hoz járok! Merem ajánlani!

A felszívódó varrathoz: nekem is ilyen használt a Bakó, de a kórházban az utolsó nap én is mentem "varratszedésre", bár ez csak annyit jelentett, hogy kiszedte a csomót a varrat végén (kb. 1 percig tartott). (Azt mondta, hogy ettől sokkal kényelmesebb lesz, és tényleg úgy lett!!! :lol: )

Kép Kép
kismokus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: