Új privát üzeneted érkezett!

Borz!

nek volt terhesség alati toxo fertőzésem, nem mindegy, melyik volt pozitív. Az Igg vagy az igh. Amúgy most valószínű a titerértéket nézik, ami azt jelenti, hogy mennyire friss a fertőzés. Általában a Rovamycin nevű antibiotikumot adják rá, ezt egész terhesség alatt szedni kell. Szülés után még egy ideig kontrollra kell járnotok, de akit ismerek, nem volt semmi gond. Én sajna elvetéltem(de ne ijedj meg, nem ettől)úgyhogy nem tudom, mi lett volna, ha... Egyébként itt a babaneten van erről egy topik, nézz be oda. De ne izgulj, nem lesz semmi gáz. Jó babavárást!
Erika

Kép
arvaerika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jókedvűen, pockaosan és kipihenten. hónapok óta nem aludtam ennyit és ilyen jót!
hajnalban görcsöltem megint, szembe is találtam valamivel magam, ami se nem véres, se nem barna nem volt, csak nyálkás. ez lehetett a nyákdugó?
amúgy elvileg szombatra vagyunk kiírva. tegnap apukája már énekelt is neki 'pici manó gyere ki"
Vendég
 


Szia Anyany!

Úgy tűnik a héten szülsz??? :wink:

Ahogy én visszaemlékszem nekem is hasonló tüneteim voltak. Állandó kemény poci, babuci folyton helyezkedett, néha horrorisztikusan nézett ki a pocakom.

Az a jó, ha fejben elengeded őt. Hagyd, hogy történjenek a dolgok, figyelj nagyon befelé és meglátod milyen egyszerű lesz az egész. Amikor mentünk be a kórházba autóval olyan jó érzés volt, jöttek a fájások, férjem vezetett és a szünetekben beszélgettünk. Nyugodt volt, mert látta rajtam, hogy nem félek. Egyébként meg akármekkora fájdalommal jár a szülés, két fájás között olyan, mintha semmi nem történt volna. Tökéletesen jól érzed magad. Legalábbis nekem így volt. A kórházban meg merj szólni mindenért, ami zavar. Én pl elküldtem a dokit kávézni, mert oxitocint akart bekötni, hogy sűrűsödjenek a fájások. Én meg mondtam, hogy az nem kell, ahogy megérkezett ritkultak a fájások, gondolom mert rá és nem befelé figyeltem. Szó nélkül rámhagyta.

Kívánom, hogy csodálatos szülésed legyen!

Hettuli
hettuli
 
 

 
 

Anyany csatlakozom hettulihoz,sok szerencsét erőt,és kitartást kivánok,gondolj a végére milyen jó is lesz már a karodban tartani a gyermeked!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


anyany!

Igen ez a nyákdugó. Nekem előtte 2 nappal ment el.
Lassan finishben vagy.

Szorítok nagyon neked és könnyű és gyors szülést kívánok.

Tündi

Kép
Kép
tucsinke
 
 


anyany
Hajrá, célegyenesben vagy! De jó is lesz majd átölelni picúrkát! Én is nagyon várom már!

Képzeljétek, velem is történt egy kis meglepő dolog. Nekem legalábbis az volt.. folyik a mellem.. 27 hetesen nem korai ez? Bár védőnő szerint nem. Nektek valami hasonló tapasztalat?
Amúgy 104 cm a pocakom, a cukrom meg 4,7 volt tegnap. Szóval minden rendben!

Kivel mizu?
ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok! :D
Örülök,hogy Mindenki jól van! :D
Vigyázzatok Magatokra! :)
Szép napot Nektek! :D
Üdv:Gólyanéni :P
szuleszno1
 
 


köszönöm szépen! még 2in1. visszaszámolnék, csak nem tudom, hogyan kellene. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
apja gyereke, minden teljes nyugalommal csinál.

zsula! az a mellfolyás valami előtejféle lehet. nekem a 28. héten kezdtek el furcsa sárga cseppek megjelenni, azt hittem, valami bajom van, de megnyugtattak, hogy terméeszetes.
Vendég
 


anyany
Egy héttel megelőztelek.. :) Akkor teljesen normális dolog.. ennek örülök! :P

Hogy vagy ebben a melegben?
Csatlakozom hettulihoz.. Ha a picire tudsz teljesen koncentrálni, könnyebb lesz az egész. ős is érezni fogja, hogy érte szenvedsz és segíteni fog. Sőt, én olyat is szoktam csinálni, hogy lefekszem, becsukom a szemem és beszélgetek vele és mesélek neki. Próbálj hatni rá, hogy bújjon ki. :P

Lányok!
Mindenki vigyázzon magára, nagy a meleg és hétvégén is ilyen idő lesz! Sok víz, hűvös lakás!!!

ZsuLa
zsula
 
 


Zsula!
Nekem is volt ilyen, nem tudom mikortól, de jóval korábbra emlékszem. Talán még pocakom sem volt. Eleinte nem is figyeltem rá, én már hallottam róla, hogy ez normális. A vége felé viszont már kipróbáltam a melltartó betétet annyi volt :D

Ja, nyákdugó. Nálam négy nap volt az átfutás utána :lol:

Hettuli
hettuli
 
 


Na sziasztok.

Nekem is elég korán volt most a második terhességnél előtej. Talán már a 20. héten? Azt hiszem.

Zsula!

Akkor neked nagyobb a pocid mint az enyém. Nekem csak 100cm. :D


Én azért örülök, hogy megint jön egy kis jó idő. Szeretem a napocskát.

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Anyany, nekem 2 nappal előtte ment el a nyákdugóm.
Előtte is és utána is mindíg beszéltem a bébimmel :D , hogy hamar szülessen meg ne hagyjon sokáig vajdúdni. Valószínű hatottam rá mert a kh-ba érkezésem után egy órával már a kezemben volt :lol: .
Bár én szedtem a homeos bogyókat is, így lehet az is segített ki tudja :roll:
Kitartás, remélem szép élménnyel fogsz gazdagodni :)
Vendég
 


Azt tudja valaki hogy kell vonalzót berakni? Kész van csak nem tudom melyiket kell az aláírásba tenni :oops:
Vendég
 


Szia törp!

az aláírásba azt a kódot kell beilleszteni ami szögletes zárójelben van. Az egész sort beilleszted és akkor sikerül :lol:
Nekem is csak nemrég sikerült :lol:

KépKép
winchi
 
 


Köszönöm winchi :D
Remélem sikerülni fog :lol:
Vendég
 


zsula
nem fura ez h. folydogál a melled!Ez igy jó.Képzeld kislányom szeptemberben lesz 3 éves,10 hónapos koráig szopizott,de még ma is ha kiszállok a forró zuhany alól folydogál egy picit a tejem.ez azóta is ,nem csak most h. terhes vok!Talán lehet azért mert nem én akartam elválasztani,önmagától hagyta abba.A védőnő szerint azért van így mert semmilyen hormonális fogamzásgátlót nem szedtem,ezért nem szűnt meg teljesen.

Én jól vagyok,ma sokat kertészkedtem.Imádom a jóidőt!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon!
Ez szerinten nem annyira természetes dolog. Több, mint egy éve nem szoptatsz és szivárog a melled??? Jó, most kismama vagy, az rendben van, de azért figyelj oda erre mindenképpen. Én sem szedtem fogamzásgátlót, de úgy eltűnt a tejem amikor abbahagytam a szoptatást, mintha sose lett volna. Pedig előtte állandóan csordogált, ha csak rágondoltam a fiamra. Dokitól kérdezted, hogy ő mit szól ehhez? Vigyázz magadra, nemsokára három gyönyörű gyerkőcöd lesz. Nem célom kismamák ijesztgetése, de fontos, hogy ilyeneknek utánajárj.

Úgy tűnik visszajött a nyár!!! Mindenkinek jó hétvégét!!!

Hettuli
hettuli
 
 


hettuli,igen emlitettem a nődokinak,nem tartotta ő sem természetellenesnek.Most meg egyébként sem tudok mit csinálni vele mivel terhes vok.Sok helyen utána olvastam ennek pszichés okai is lehetnek,mert én annyira szerettem volna még szoptatni,csak a kislányom fellázadt.Sajna.Sosem volt semmi bajom ebből,és ne úgy értsd hogy folyton jött a tejem,csak mikor tényleg sokáig forró vizben tusoltam,akkor jött pár csepp.Mondta a doki hogy ha zavar ír fel gyógyszert erre de én nem szerettem volna ezt hormonokkal befolyásolni. :roll:
Vigyázzatok magatokra holnap 31 fokot ígérnek.... :shock:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!:)
Tényleg nagyon vigyázzatok magatokra ebben a nagy hőségben!
Fontos,hogy délidőben mindenképpen árnyékban legyetek,és lényeges a bőséges folyadék fogyasztása!:)
Anyany?Jól vagy?:)
Winchi!:) Privit írtam!:)
Üdv.: Gólyanéni :D
szuleszno1
 
 


Sziasztok!:)
Tényleg nagyon vigyázzatok magatokra ebben a nagy hőségben!
Fontos,hogy délidőben mindenképpen árnyékban legyetek,és lényeges a bőséges folyadék fogyasztása!:)
Anyany?Jól vagy?:)
Winchi!:) Privit írtam!:)
Üdv.: Gólyanéni :D
szuleszno1
 
 


Sziasztok!:)
Tényleg nagyon vigyázzatok magatokra ebben a nagy hőségben!
Fontos,hogy délidőben mindenképpen árnyékban legyetek,és lényeges a bőséges folyadék fogyasztása!:)
Anyany?Jól vagy?:)
Winchi!:) Privit írtam!:)
Üdv.: Gólyanéni :D
szuleszno1
 
 


uppsz! :oops:
Bocsika,kicsit többször elküldtem,nem így akartam! :roll:
szuleszno1
 
 


köszi mindenkinek!

szia Gólyanéni!
teljesen jól vagyok. reggelre találkoztam némi görcsölgetés után a nyákdugó maradékával. szerintem az volt. vannak mensis jellegű görcseim, de nem túl erősek, pihenni is tudok tőlük, és nem rendszeresek még, meg a keményedések.
holnap, ha addig nem történik semmi, megnézik a magzatvizet, elvileg holnapra vagyunk kiírva.

már nincsen kedvem pár napja még a szomszéd boltba sem lemenni, próbálkok mindent rendbe tenni, páromat buzdítani a porszívózásra, mert azt nagyon utálom
:lol:

fészkelődök :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Gólyanéni köszi! :D

Anyany hajrá hajrá! :D remélem hétfőn mire újra gép elé ülök, egy könnyed szülésről olvasok majd hireket!!!

törp tökéletes lett! :P

Mindenkinek kellemes hétvégét!

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, és úgy néz ki hogy ráhúzok megint egy hetet majd a szülésnél. Súlyra, hosszra jó, de a fejkörfogat alapján kisebb. Bár a lányom sem egy nagy fejjel született.

Nem bánnám ha nem kellene megint ráhúznom. :cry:
Igaz még addig sok idő van.

Gólyanéni!

Megjött a front most biztos sok a szülés. Jó munkát. :)

Mindenkinek kellemes hétvégét.


Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sarmon!
Megnyugtattál. Nekem ebben szerencsém volt, mert a fiamat én választottam el. Az első mesim után már nem esett olyan jól a szoptatás. 15-16 hónapos koráig tartott. Gondolom azért is jött meg, mert fejben már eldöntöttem, hogy elég.

Szerencsére nemsokára újra kezdheted a babázást és talán a kismanó máshogy fogja gondolni, mint a nővére :wink: Én is imádtam szoptatni. El sem tudnám képzelni, hogy máshogy etessem a gyerekem.

Na, ma aztán valódi nyár van. Már reggel is meleg levegő áradt az ablakon. Remélem Tündiék nyaralása még mindig tart és élvezhetik a jó időt.
Hettuli
hettuli
 
 


Jaj, képzeljétek az ismerősöm akinek a lánya után pocak alapján fiút jósoltam valóban kisfiút vár!!!! Azt is akartak :D
hettuli
 
 


hettuli!Szerintem is a szoptatás is olyan dolog ami főleg fejben dől el ahogy azt te is írtad.Van egy ismim akinek csomó teje volt szülés után,de ő azt mondta,ő hamar vissza akar fogyni és ő ugyan nem szoptat!És ezt így ki is jelentette!Siralmas,Akkor gyorsan le is fogyott,de hamar vissza is szedte,most még kövérebb mint én!Én is imádtam szoptatni,annál szebb,bensőségesebb kapcsolat nincs a világon!!!Nem beszélve arról hogy a gyerekeim a ritka náthán kívül sosem voltak betegek!Sosem érdekelt hogy emiatt hány kiló vagyok,és hogy milyenek lesznek a melleim,Attól kezdve hogy egy nő anya lesz,már csak másodsorban foglalkozik önmagával,első mindíg a gyerek!(Jó esetben persze!)
Vigyázzatok magatokra,mi délután megyünk strandolni a :lol: Balcsira!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Na ja, ilyen is van. Bár én azt mondom, hogy a szoptatással lehet ilyenkor a legjobban fogyni. Legalábbis nekem tuti bevált. A végére már olyan gebe lettem, hogy még én is megijedtem. Aztán utána végre felszedtem pár kilót és most nagyon jól érzem magam a bőrömben. Persze az ember melleit tuti megviseli. De állítólag már a terhesség alatt bekövetkeznek azok a változások amit a szoptatásnak tudunk be. Amíg a férjem odavan érte, addig nem érdekel. Úgy fogom fel, nem rosszabb lett, hanem más.

Az én fiam sem beteg soha. Néha egy kis takonykór, maximum egy nap láz, vagy inkább hőemelkedés. Hinni akarom, hogy ez a kitartó szoptatás miatt van így :lol:

Hm, a strand engem is vonz. Egy kétévest belevigyek a tóba? Lehet inkább felállítom a kis medencét az udvarban. Úgysincs senki aki strandolna velünk. Egyedül (kettesben a gyerekkel) meg nem olyan buli. Délelőtt bringáztunk, úgyhogy elég mára a napból. Iszonyatos a meleg!!!

Anyany! Megvagy még??? Az a kis büdös nem akar ilyen melegben előbújni?
hettuli
 
 


Sziasztok!

Örömmel konstatálom, hogy mindenki jól van!
Kíváncsi vagyon anyany-re, hogy mizu vele... szerintem Ő már boldogan ringatja picinyét.
És képzeljétek.. ma voltam 4d-n. És végre!!! Kisfiút várunk! :) Mindenki tiszta boldog!

Vigyázzatok magatokra!

ZsuLa
zsula
 
 


hettuli voltak a strandon nemhogy kétévesek,még alig pár hónapos babák is! A víz fantasztikusan jó!!!Olyan strandra járunk már két éve ami olyan mint a tengerpart:homokos és fokozatosan mélyül,de jó 10 perc gyaloglás után befelé is max mellig ér!A picurkák kint a bokáig érőben homokvárat épitettek ,anyukéák meg mellettük hasaltak.Jó tényleg.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Zsula!

Gratulálok a kisfiúhoz. :)

anyany, már biztos megszült. De majd úgyis megtudjuk.

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Bocsi a nagy haéllgatásért de nyaraltunk egy iciri picirit Keszthelyen :)

Winchi: Oksa, én benne vagyunk. Mikor lesz ügyeletes a doktorbácsink? 25-ére én is szeretnék megszülni, bár 10.01-ra vagyok kiírva, de majd megbeszélem a leányzóval :)

Tucsinke: nagyon szép kisbabátok van :)

Anyany: Édes lehetett apuka ahogy énekel :) Nyákdúgó nálam barnás bigyó volt, mindenesetre hamarosan itt az idő

Hettuli: Ez jópofa lehetett. Elküldted a dokit KV-zni :)
Jó nektek hogy ki tudsz tenni valahova eg ymedencét. Sajna mi nem igazán. Panelben bután nézne ki. Gárdonyt akartuk volna megcélozni tegnap de olyan meleg vol,t hogy inkább a lakásban punnyadtunk. Nappali közelébe felállítom majd a medencét :)

Zsula: Gratulálok a kis kukishoz!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi!

Köszi szépen.

Amúgy milyen volt a nyaralás? Élvezte a kisfiad?

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Tünde: Igen élvezte. Hétfőn a nagy melegben ki is jelentette: ugye én mondtam hogy még ne jöjjünk haza... Arany maszatka. Pancsizott sokat, jól el voltunk :)

Kép

Ti hogy vagytok?

Ki hogy van? Anyany? Tud róla valaki valamit?

Gólyanéni: Mi újság? Vizsgák? Nyaralás?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi! Ja nem kamuzok, tényleg elküldtem és ráadásul szerintem annyira meghökkent, hogy el is ment. Fő a határozott fellépés. Azért a gátvédelmet nem tudtam elérni. Ő sietett és azt mondta utólag, hogy az hosszadalmas és neki nincs türelme kivárni... Ez van! Egyébként örülök, hogy végül jó időben is részetek volt a nyaralás alatt!!!

Sarmon! Annak a strandnak kérem a koordinátáit. Nekem már elegem van, ki akarok mozdulni!!!! Fiam meg eddig csak egyszer volt medencében. A babaúszást is elmismásoltuk. Muszáj valakit beszerveznem!!!

Kérdés: ismerősöm huszonhetes kismama és folyton keményedik a pocija. Bármikor és sokszor, sokáig. Kórházban volt egy hétig, semmi baja nincs, ami kimutatható. Kinek volt már ilyen??? Mit kezdett ezzel??? Én azt mondtam neki tuti idegbetegeskedik, otthon van az elejétől fogva. Tegyen rendet a buksijában és elmúlik. Nem a gyógyszereket kell falni, hanem relaxálni. Ti mit gondoltok?

Gólya nénink meg nyaral???

Hettuli
hettuli
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is csak mindig pörögnek az események körülöttem. Meg a Manó a hasamban most is :D

Voltunk védőnőnél minden ok, szivhangot egy pillanatra hallottunk, mert a drágaság mindig a műszerbe rugdosott bele de nagyon és recsegett a készülék tőle :D Aztán volt csobogás is szóval nem akart megállni. Védőnő is mondta hogy látta is ahogy mozog a hasam. Kérdem én mi lesz velünk később ha már most ilyen ereje van? Kirugja majd az oldalamat is de nagyon élvezem :D Már az a fura ha nyugton van :D
Tegnap este leszaladtunk a Balcsira fürdeni nagyon jó volt a víz, jövö héten megyünk még pár napra remélem az idő sem romlik el.

Trundike ok majd még időben egyeztetünk a szülésről :D :D :D Örülök, hogy jól telt a nyaralás! :)

Sarmon ez az avatar nagyon édes lett! :D :D :D

Anyany mi újság vajon???

KépKép
winchi
 
 


hettuli!Beérsz Siófokra ,jobbra fut a vasút,a második átjárónál jobbra átmész rajta,lemész 2 utcányit,a Beszédes József sétányra érsz le.Azon az úton mész még egy kicsit lejjebb,jobb oldalt találsz majd egy óriási vadiúj szállodát,még az ácsok a tetőn dolgoznak,na ott lesz ez a kis strand.De ha ott járókelőktől érdeklődsz a homokos szabadstrandról,már tudni fognak segiteni.De holnap mi megyünk oda,meg fogom nézni pontosan a kis utca nevét is ahol a strand bejárata van,meg a hotel nevét is.

Winchi köszi!Olyan nap nincs hogy ne nézegetném a képét.Pedig már biztos sokat nőtt azóta és teljesen más a formája is... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon! Köszi!Köszi!Köszi! Siófok! Ott szültem és ott lakik egy barátnőm is és imádom, mert olyan szép a part. Ha végre lenyúlhatom apától az autót akkor meglógunk, az már biztos!
hettuli
 
 


Sziasztok!:)
Örülök,hogy jól vagytok!:)
Hettuli!:) Sajnos még nem nyaralok,de remélem még jut időm arra is a nyár folyamán!:)
Trundike!:) Örülök,hogy jó volt Keszthelyen!
Jelentkeztem suliba,jól emlékeztek...Majd július végén döl el,hogy felvettek-e!Ha igen szeptembertől főiskolás leszek! :lol: :lol:
Anyany!:) Már bizti megszületett a Drágátok!:) Kérjük a születéstörténetet!:) GRATULÁLOK!!!! :D
Vigyázzatok magatokra!:)
Üdv.: Gólyanéni! :D
szuleszno1
 
 


Megosztom veletek is :egy másik fórumon ahol többnyire pesti kismamik vannak,írják ezerrel,hogy mire mennek szülni,tök friss házassági anyakönyvi kivonatot kell beszerezniük,csak azt fogadják el a gyermek megszületésekor a kórházban(már aki házasságban él)...Na én erre tök bepipultam,hogy most mászkálhatok egy ilyen hüleségért a régi lakhelemre ahol 6 éve esküdtem,DE gólyanéni megnyugtatott,hogy a fehérvári kórház nem ilyen gyagya,szóval ott elfogadják a régi,eredetit is!Puszz.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Na az ilyenektől megyek falnak!!!!

Már nem emlékszem milyen ügyben, de a férjem eredeti születési anyakönyvi kivonatát nem fogadták el, kérni kellett egy "másolatot"!!!! Kérdem én mi lehet eredetibb és hitelesebb az eredetinél?! Bürokrácia! Csak, hogy legyen dolguk a semmittevő ügyintézőknek és fizessünk!!!

Az legalább megnyugtató, hogy Székesfehérvár nem ilyen. Mondjuk azért az elgondolkodtató, hogy a házassági anyakönyvi kivonatot nem szedik össze gondolom váláskor. Tehát okos mami viheti azt, hogy buta apucit rászedje válás után. De erre rá lehet jönni utólag, amikor követeli a gyerektartást. :lol: Szóval nem értem!

ANYANY! Már olyan régóta nem írtál, hogy szülés után akár már otthon is lehetsz :D Ne hagyd, hogy ilyen tudatlanok legyünk! Friss élményekre vágyunk!!! Egyébént is úgy látom Sarmonon és rajtam kívül mindenki nyaral... :cry:
hettuli
 
 


Nem nyaral mindenki!

Én is itthon ragadtam. Bár már lassan a finisben vagyok és nem is vágyom sehova ebben a melegben. Holnaptól a 35. hetet tapossuk egy keresztben fekvő lurkóval, akit már most méretesnek saccolnak. Minden éjjel a vihar hatására elindul fejjel lefelé, de reggelre meggondolja magát és visszafordul. A négykézláb módszer eddig nem vált be... Egyéb tippek még az elemlámpán kivül?
bende
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, bár holnap lemegyünk két napra a balcsira.

Hát igen a hülye bürokrácia, biztos nincs jobb dolguk.

Bende,

miért mekkora a babád?

Én a 31. héten vagyok és már rég befordult. Bár most sem egy oriás babám lesz , de nem bánom. :) A vihar nálam is nagyon bezavar.

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Gyagyanyanya vagyok!
Hisz ez mától már a 36. hét. :) Remélem hamarosan már kettőben leszek.
32 hetesen 2,5 kilósnak saccolta a doki. A védőnő a héten tapogatta ki és Ő is azt mondta, hogy nem kicsi a lurkó. Én nem érzem nagynak. Felszedtem 15 kilót, de a hasam nem lett hájasabb, úgyhogy pontosan látszik, hogy mije, merre van. A legaranyosabb, mikor a kezeit emelgeti, aztán újra maga mellé teszi. Ha nem gyorsan csinálná, meg lehetne fogni a kis kacsóját:)
bende
 
 


Szia Bende!

Majd úgyis kiderül ha kibújik, hogy mekkora. Én erre már nem adok a lányomnál végig 4 kg-t mondtak, aztán megszületett 3050 grammal.

Nekem a kisfiam mindig a kis popsiját dugdossa kifelé. :)

Amúgy mindenki jól van? Mi leugrottunk hétvégén Balcsira nagyon jó idő volt és combig be is merészkedtem a vízbe. Nagyon jó kellemes volt, bár úgy bánom hogy nem merülhetek be nyakig.

Jó éjszakát mindenkinek.

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Örömmel olvasgattam végig mindenki beszámolóját.. bár anyany-éra lennék nagyon kíváncsi, biztos már manókájukkal együtt élik napjaikat..
Pici fiamat megnézték és megdícsérték, hogy szép nagy már most. Csak azt furcsállom, hogy a terhességem alatt harmadszor mondják idősebbnek.. pedig tudom a fogantatás napját! :oops:
Most 1,5 kg-os, és 25 cm átmérőjű a bucija, a pocakja meg majdnem 28 cm. :lol:
Apja büszke is rá!
Vigyázzatok magatokra!!!
ZsuLa
zsula
 
 


Zsula!

25 cm az átmérője??? nem lesz az egy kicsit sok? Nem a kerületére gondoltál?

Anyany-t már én is hiányolom.
bende
 
 


Nem akarom Anyany örömét elrontani, de rátaláltam egy másik fórumon. Illetve remélem, hogy Ő az. Ha igen, megszületett a kislányuk július 21-én.:))))))


Nagyon nagyon sok boldogságot Nekik!!!
bende
 
 


sziasztok!

Most csatlakoztam a babanet társalgóba. Én 38. hét elején lévő kismami vagyok Fejér megyéből. Kislányt várunk július 18-ára.

Szerencsére nagyon jól viselem a terhességet. (Leszámítva a kb 2 hete jelentkező lábvizesedést, nagyon tud feszíteni..).

Kaptam tippeket homeós bogyók szedésére, hogy ez megkönnyíti a vajúdást (szülésznő ajánlotta).
Caulophyllum thalictroides, és Cimicifuga racemosa és plusz málnalevél teát iszom napi egy csészével a mai naptól 38. héttől
Van már valakinek tapasztalata erről? Valóban segít?

Várok minden véleményt, meg a szüléssel kapcsolatos tapasztalatokat is!
ancsi_pancsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?