Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Zseboroszlán
A vajúdó, és a szülőszoba jól nézki - modern, de extrákra ne számíts. A gyerekágyas osztályon a szobák 5 ágyasak és mindegyikben bentvan a fürdőszoba és a wc. És 1 emelettel feljebb vannak az 1 ágyas szobák, volt aki azt mondta, hogy azok fizetősek és volt aki azt hogy nem. Az egyik nővérke mondta hogy az ott fenn azért nem igazán jó mert a fenti nővérek nem foglalkoznak velük, mert nekik elég bajuk van a nőgyógyászati betegekkel, a gyerekágyas nővérek pedig el vannak foglalva a lentiekkel. Végülis inkább az a baj hogy a patológián és a gyerekágyon is álltalában nappal 2, éjjszaka meg csak 1 nővérvan. És hát ez tényleg kevés.
Mióta nem adnak betétet?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsebi :lol:
Jó munkát a szüleidnek a festéshez! Nálunk ezt az anyukám és a nagynéném csinálták én meg erőteljesen figyeltem őket :lol:
Nekünk is közel van a hálószobánk a gyerekszobához csak az a szerencse, hogy befért egy heverő biztos ami sicher. :lol:

Orsi :lol:
Hááááát, ez nagyon vidám lehetett 1,5 óránként szoptatni. :lol:
Kiváncsi vagyok hogy fogom bírni.
Ja, csini ruha bolt: Megatoys helyén Baby+Outlet, Soroksári út 160.:
http://www.babyoutlet.hu/
Nem olcsó, de láttam pld. szilveszteri kismamaruhát is.

Anna :lol:
:cry: :cry: :cry: sajnálom.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki :)
köszi a tippet :D
amint eljutunk oda kinézek :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

jah, a nem alváshoz hozzá lehet szokni :D simán :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kedves Lányok!
Az a helyzet velem, hogy költöznöm kell, mégpedig a reménykedő topicból pontosan ide, ugyanis Krizsa doki UH-val alátámasztotta, hogy 6 HETES KISMAMA VAGYOK! Teljesen spontán hoztuk össze, és mostmár csak az a dolgunk, hogy ugy 8 hónapig vigyázzunk Rá, hogy szépen ottmaradjon és jól növekedjen.
Ugyhogy Aniko kedves, igy vagyok! :D :D :D :D :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Anna,

elmondhatatlanul sajnálom! :cry: Hogy történhetett ilyesmi?!Én azért azt gondolnám, ha egy baba elég erős, hogy megtapadjon és fejlődjön, akkor az egyszerűen egészséges kell, hogy legyen! Azt kívánom, hogy minél előbb gyógyuljon a lelked egy (v. több ) egészséges babával!
20140901102739
 
 


Hát Melcsi! :lol: :lol: :lol:
Ez hihetetlen, nagyon megleptél ám! :lol: Gratulálok! :lol: És ilyen hamar teherbe estél Emese után! Elképesztő! :lol: Ezzel nekem is reményt adtál egy jövőbeni spontán babóhoz! :lol:
20140901102739
 
 


Melcsi! :D
Uram atyám!Itt ámulok és bámulok a gép elött és vigyorgok magamban! :D
Ez igen!Ügyesek voltatok nagyon!Most már aztán tényleg nincs más dolgod mint vigyázni a pindurkára!Gondolom a fiuk repkednek!
Ez tényleg csoda! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Melcsi :D
itt is gratulálok nektek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi!
Micsoda hírek. Nagyon ügyesek vagytok. Gratulálok az újdönsült kismamink. Tényleg vigyázz nagyon magadra. A köv firssítésnél - holnap - rakhatom a zebrádat?

Erika!
Köszönöm szépen a tájékoztatást a kórházi viszonyokról.l Most úgy gondolom nem szeretnék egyedül lenni egy szobában, de lehet ez változni fog. nem todm. Egyre jobban közeledik az esemény. :)

Viki!
Jó munka lesz szegényeknek én is csak aszemem fogom guvasztani. :) Mondjuk tapétát nekünk nem kell felrakni mert fűrészporos tapéta és az marad is csak át lsz festve. :) De szép lassn nekilendülök a felra készíendő dolgoknak mert aztán már nem lesz rá erőm időm. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :D
én nem bántam meg az 5ös szobát - bár választási lehetőségem nem volt :D- de akkor is.
Jó volt a társaság! :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah :D teszteltem a 14. napon :D (ma :D MOST)
és 1 percen belül megjelent a csík... 1.5 l ásványvíz után is :D

asszem már nem tesztelek többet :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ez a bizonyítékom: Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Mondtam én hogy ott van a csík. :) :) Mostmár nyugi és várjuk szépen az uh-t. Ami ismét egy nappal közelebb van. :)

Én is úgy vagyok vele hogy jó lesz a társaság esetleg ha lesz egy anyuka a többedik babájával van ott és tudn segíteni. Meglátjuk. Most mikor kórházban voltam egyedül voltam abból jó volt hogy ese nem zavartam senkit a lámpával illetve a párom akko pont szabin volt és nyugodtan bent lehetett kettőtől hétig mert szintén nem zavart senkit.Mondjuk babávl ez nem érdekes egy nem lesz otthon csak ha már mi is ott leszünk kettő nem fogok ráérni egész délután vele beszélni hisz két csöppöm is ott lesz . :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Drága Lányok!
Köszönöm hogy velem örültök :D :D :D Ez tényleg hihetetlen, hogy ideszállt hozzánk az a kedves szárnyaska, ennyi év után! És igen, ezek szerint lehet spontán is teherbe esni lombik után is! Anikó, ki tudja, még Te is járhatsz igy! Meg mindenki!
Hajni kedves!
Igen, Neked is összejöhet még! Pont ezen gondolkozom, hogy ilyen hamar, ráadásul semmire nem figyeltünk, hogy tüszőrepedés, vagy ilyesmi, mert ugye meddő volnék :shock: Amikor a dokim a szülés után azt mondta, hogy kb. fél évig védekezzünk, én csak hallgattam, hát nekünk az minek, én Máté születése óta semmi védekező technikát nem alkalmaztam :lol: Ha kicsit odafigyelünk, akár hamarabb is becsuszhatott volna Pöri után, ezek szerint. De jó volt ez igy, görcsmentesen szerethettük egymást, ez biztos segitett is. Na meg 1 labda, amin ülni szoktak, de mi 1 éjszakán nem arra használtuk :oops: :wink: :lol:
Zsebike!
Nagyon megtisztelnél, ha virithatna nekem 1 zebra :D
Orsi!
Gyönyörü zebrád van! Eltetted emlékbe? Én igen, Emeséé még mindig látszik, de mostmár rá kell irnom, hogy melyik kicsoda :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Melcsi
mégegyszer nagy nagy gratula

Zseboroszlán
szerintem is jobb az osztályon, már csak azért is mert nem vagy egyedül, a nővérek osztályos és csecsemős is közel vannak, látogatók úgysem mehetnek be az osztályra. És bármi problémádvan a csöppségeket csak áttolod a csecsemősöknek.
Olyan kevesen voltak hogy egyedül voltál 1 szobában (lent a patológián)?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok lányok!
Megkönnyeztelek benneteket...
Anna! Nem tudok mást írni, mint azt, hogy erőt és kitartást kívánok testednek-lelkednek, hogy kiheverje a baba elvasztését. Tudom, hogy a lélek nem gyógyul meg teljesen, őrzi az elvesztett kis élet emlékét, én is őrzöm mindet... De bízz abban, hogy újult erővel nekikezdve, egy kisbaba titeket választ. Mindegy, milyen úton, de kívánom, hogy teljesüljön az álmod!
Melcsi! Óriási örömmel tölt el a kisbabátok érkezése, igazi példa mindannyiunk számára. GRATULÁLOK! Megmosolyogtattad a lelkemet!

dkata
 
 


Melcsi :D
bizony :D megy emlékbe.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata!
Most figyelem pontosabban, hogy már tul vagy a félidőn! Merrefelé költöztetek?
Orsi!
Most mi majdnem együtt haladunk :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


mi az uts. mestr.?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hányingerem van... pedig ettem is.... behalok ..... ilyen a pasikkal sosem volt, tegnap is hányingerem volt, azt hittem azért, meg nem reggeliztem.... készüljek fel???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Szept.14.
Minden terhesség más, a róka pedig csak jót jelent ebben az esetben! :D Az is lehet hogy lány :D
Anna!
Még nem ismerjük egymást, de nagyon szomoruan olvastam, hogy mi történt :cry: :cry: Kivánom hogy mihamarabb kilábalj a szomoruságból, és a következő befutó lesz tutira!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


szept.20.

szerintem nem fiú

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi! Mi Egerben lakunk, és a város legszélére költöztünk egy kis házba, ami teljesen új... A panel után a város szélén ez maga a gyönyör! 4 napja ki sem mozdultam, csak pakolászok. Imádok itthon lenni. És imádom a pocaklakómat, imádok babát várni. Nem hiába sóvárogtam rá 13 évet! Mikor a fiam megszületett, kérdezték az egyetemen a csajok: milyen volt szülni? Én azt válaszoltam: JÓ, MENNÉK VISSZA A KÖVETKEZŐÉRT! Hihetetlen, boldog időszak, én értem, miért akart Orsi még egy babát és hogy Te is miért akartad annyira. Most leszek 21 hetes, imádom a mocorgást a pocakomban. Okt. 9-én mérték a babát, akkor volt 307g a súlya. Szeretnék elmenni 4D-re, hogy lássam minden porcikáját!
Mikor végre átköltöztünk, másnak vettem a bébinek 4!!! body-t, mert abba szerettem bele. (Nagyon féltettem a babaát, mert napokig még leülni se volt hova, nemhogy lefeküdni, egész nap takarítás, pakolás... Most már nyugiban vagyok kb. 200 doboz és zsák között, majd elfogynak egyszer. :lol: )
Orsi! Én az első gyerekkel kórházba kerültem terhességi vészes hányás miatt, most pedig "csak" hányingerem volt!

dkata
 
 


Erika!
Nem a patológián voltam mert teltház volt és nem tudták hogy fertőző vagyok-e vagy sem így a sima nőgyogyra rktk egyágyas szobába külön fürdő meg minden. Szóval el voltam szerparálva.

Kata!
Megértelek hogy ki se mozdulsz én is imádnék egy családi házat. Csak nekünk arra még várni kell. :roll:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Melcsi!

Beszéltem zsófival, ő ujságolta a hírt! Nagyon nyagyon gratulálok! Tudtam én hogy nem fog sokáig váratni magára az a babóca. Szerintem a fülgyulladásod is azért jött, mert elő volt készítve már ez a baba :D
látod, látod, nem akartad elkezdeni velem a lombikot és tessék, csak egyszerre fogunk tolatni :)
sok puszi

katyerina
 
 


volt szó a magnéziumról.

most DMben láttam sajátmárkás magnéziumot.
300 mg van benne és 800 valahány ft a 60 db.. sokkal olcsóbb, mint a béres pl. (fele annyi) és nagyobb a hatóanyagtartalma.
vettem is :D

most még folsavat kell beszereznem :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, beszéltem Krizsa dokival, mert vizssketek az utrotól... áttérünk a duphastonra. nem bánom :oops: :oops:
holnap megyek a nőgyógyimhoz, fel is írja.

Olyan aranyos volt, ma hívtam fel, hogy sikerült, és ujjongott a telefonban :D
(na ezért nem váltok én orvost :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Oris!
A babáson Nórival és velem beszéltétek a magnéziumot. Köszönöm hogy írtad. Holnp megyek dokihoz és ha nem ír fel valamilyet veszek azt én is. Jóval több benne az anyag mint amt eddig szedtem és ráadásul jóval olcsóbb. :) :)
Jó a srácok új voncsija. :)

Katyerina!
Veled mi a helyzet? Mikor lesz már vonalzód??????

ANDA HÍRDÓ!!!!!!!
Beszéltem vele jól vannak. Kicsit rövidült a méhszája, de nem vészes sokat kell fekündie. Már biztos nem megy haza a babák érkezése előtt. Minden nap hallgatnak szívhangot. Boldog és puszil mindenkit. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :D
örülök Andáról a jó híreknek. Add át neki, hogy a méhszáj sok-sok fekvéssel tartható.
ha tényleg gond van, akor szó szerint csak pisilni keljen fel, és emeljék meg az ágy lábát, hogy azzal is csökkentsék a méhre eső terhet.
de amíg nem nyílik nagy baj nem lehet.
még azért nagyon sok kellene, hogy hátra legyen nekik.
a 26. hét körül járnak?

nekem folsvat kell felíratnom majd....csak nehogy elfelejtsem :oops: :shock:

láttam a HIPPnek ezt a komplex kismama étrendkiegészítőjét. Boltban látta már valaki?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Igen most megy a 26. hét felé. Szóval még nyolc hétig jó lenne egyben lenni.

Folsavat én nem íratom fel nem is tudtam hogy lehet én csak úgy veszem a gyógyszetrban.

Nem láttam a Hipp étrendkiegészítőjét. Vitamin vagy milyen forma az?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :D
van benne van, meg folsav, meg vitaminok... valami folyékony lötty :D

folsav: a 3mg-ost lehet venni, az 5 mgost kell felíratni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


van=vas :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok,
én a "Magnex B6" nevű gyógyszert szedem, napi 1 szemet lehet belőle beszedni. Ebben 300 mg magnézium és 2,2 mg B6 van, ami ugye segíti a magnézium felszívódását. 1 dobozban 30 szem van, az árára viszont nem emlékszem, de tudom, hogy jóval olcsóbb a Magne B6-nál. A nagyobb gyógyszertárakban lehet csak kapni, ott se mindenhol ismerik, elég új szer. Viszont mindenhol hozatnak kérésre.

Andának drukk :!: :!: :!:
20140901102739
 
 


nem bírok aludni :D lehet, hogy elkerül az álomkór most?? :D

pedig nagyon aludnom kellene, mert Máté valami miatt óránként sírdogál. Kérdezem, fáj-e valamije, de rázza a fejét, feveszem, átviszem magamhoz, és ott is csak sír, vergődik az ágyban.
Totál tanácstalan vagyok. Tegnap éjjel is így voltunk... nappal majd elaludtam, de az irodában is volt elég tennivaló, így elmaradt a déli kis pihengetés itthon :D

lehet, hogy a foga - bár sosem kínlódtunk vele.... vagy ötletem sincs, se láza, se semmi más tünete, éberen vidám, a bölcsiben sem volt semmi gond vele, direkt kérdeztem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Emelgeted a fiukat, ugy ahogy korábban? Nekem ez most a dilemmám, nem lesz-e baj belőle.
Zsebike!
Az én dokim a Magnerot-ra esküszik, és a Maltofer-re, az előbbi elég drága, de én ingyen hozzájutok, 500 mg hatóanyag van benne, 2x1 kell naponta.
Katyuska!
Köszi :D
Tényleg, együtt fogunk haladni, de hidd el, nem szándékos volt ez a kerülőut! :D Te pontosan hol is tartasz? Én ma töltöm a 6.hetet, papiron.
Andának kitartást kivánok, biztos meg is lesz az eredménye!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi drága :)
Hát milyen varázslatokat tudtok ti? :lol: Nagyon örülök és sok szeretettel gratulálok :)
Az emelést szerintem nem lehet elkerülni, de nagyon sok kisgyerekes anyuka lesz terhes, szerintem bele kell férjen. Ott vanak a kínai nők, mennyi gyerekük van, pedig biztos felemelik a többit is mialatt terhesek:) Nyilván nem kell velel repülőst játszani, meg feldobálni, de ha csak simán emeled-leteszed amikor kell, az bírnia kell a bébinek odabenn. Na meg szerintem érezni is fogod, hogy mi az, ami sok már.

Zsebi :)
Andának üzenem, hogy drukkolok nekik. Húú, még legalább nyolc hét a kórházban, az azért jó sok. De gondolom a babákért kibírja :)

Kismamaruha mégegyszer :) Tegnap voltam AFP-n és a kórházba bejött egy hölgy, aki minden pocakosnak a kezébe nyomott egy ruhakatalógust. Az árak normálisak és a ruhák is jónak néznek ki a képeken. Van weboldaluk: http://www.christinamoda.hu/

wish
 
 


Melcsi :)
nem tehetek mást :D
bár ők már nagyok, ugye 2 évesek, szóval emelni csak a kiságyból ki-be kell ill. ha bújósak vagy valami baj történt.
de igen, emelem őket.

este, ha érzem a pocakom, akkor inkább leguggolok és úgy bújunk össze, ha valami problémájuk van.

no, meg ha hisztiznek és épp mennünk kell valahova akkor is emelek.

és vezetni is ugyanúgfy vezetek, a pasikkal a 33. hétig vezettem, ha minden rendben lesz, most a végéig is fogok akár.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish :)
jópofák ezek a ruhák.
az anyaguk is remélhetőleg jó :D
no, majd körbenézek :D

ma nem volt hányingerem reggel :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!

Melcsi, Zsebi!

még hivatalosan nem tudom hol tartok, hogy is számoljak. A punkció szept. 25-én volt és ma az et utáni 26. napon tartok. Pénteken megyek első ultrahangra. Egyenlőre én nem nagyon vagyok képben mint ti, még csak most barátkozom a terhességemmel, most kezd leesni, hogy valóban rosszul vagyok és nem csak pszichésen produkálom magamnak. Aztán csendeben anyázom magamban, hogy azt senki nem mondta, hogy este is qrva rosszul tud lenni az ember, mert mindenki meg a könyvek is csak a reggeli rosszul létekről mesél. Nekem a reggeleim nem vészesek, de elég gyakran érzem magam ugy napközben, mintha buszon ülnék, de nem vészesek ezek sem...
szedni csak elevitet szedek, meg magne B6-ot, de abból is csak egy szemet... sok joghurtot és kefírt eszem, meg husit...
kb ennyi.
vonalzót meg majd a 8. hét körül szeretnék csak csinálni...
ja a nőgyógyászomat már felhívtam nagyon örült, de mondta hogy akkor csináljuk végig a kaális protokollt és utánna menjünk.
ruhákat is csak december felé tervezek venni, bár most anyukámtól kaptam egy pelerint, ami azért lesz jó, mert abba tavasszal is belefog férni a hasam :), jó kis malac lopós :)

katyerina
 
 


sziasztok!

Melcsi, Zsebi!

még hivatalosan nem tudom hol tartok, hogy is számoljak. A punkció szept. 25-én volt és ma az et utáni 26. napon tartok. Pénteken megyek első ultrahangra. Egyenlőre én nem nagyon vagyok képben mint ti, még csak most barátkozom a terhességemmel, most kezd leesni, hogy valóban rosszul vagyok és nem csak pszichésen produkálom magamnak. Aztán csendeben anyázom magamban, hogy azt senki nem mondta, hogy este is qrva rosszul tud lenni az ember, mert mindenki meg a könyvek is csak a reggeli rosszul létekről mesél. Nekem a reggeleim nem vészesek, de elég gyakran érzem magam ugy napközben, mintha buszon ülnék, de nem vészesek ezek sem...
szedni csak elevitet szedek, meg magne B6-ot, de abból is csak egy szemet... sok joghurtot és kefírt eszem, meg husit...
kb ennyi.
vonalzót meg majd a 8. hét körül szeretnék csak csinálni...
ja a nőgyógyászomat már felhívtam nagyon örült, de mondta hogy akkor csináljuk végig a kaális protokollt és utánna menjünk.
ruhákat is csak december felé tervezek venni, bár most anyukámtól kaptam egy pelerint, ami azért lesz jó, mert abba tavasszal is belefog férni a hasam :), jó kis malac lopós :)

katyerina
 
 



Katyerina :)
Emlékszem ln mis mokor este rosszul voltam, mindig mondtam magamban, hogy ki találta ki vajon, hogy REGGELI rosszullét. Nálam bármikor képes volt jelentkezni :)
Szerintem punkció mínusz két héttel számolhatod a terhességedet, azzal biztos nem tévedsz nagyot.

wish
 
 


wish írta:Katyerina :)
Emlékszem ln mis mokor este rosszul voltam

Dekódolom :)
Emlékszem én is mikor este rosszul voltam

wish
 
 


Hello lányok! :lol:

Képzeljétek, találtam a postaládámban egy Quelle Baba-Mama különszámot. Nemigen szoktam katalógusból rendelni, de ebben szinte minden van! Alig tudtam visszafogni magam a sok gyönyörű babaruha láttán! :lol: (Azért két kismamablúzra beruházok ám :oops: :D )
20140901102739
 
 


Katyerina :D
úgy számolják, hogy a punkció -14 nap a mensi első napja, onnantól számolódik a terhesség.
tehát nálad ez szept. 11.
akkor ma 6+2vagy :) azaz a 7. hét közepén jártok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok! Kép

Megjártam a dokit. Midnen rendben mindenkivel. :) Két hét múlva megyek a cukor vizsgálatra és uh-ra is. :) Magnéziumból elsoroltam milynek közül válaszak úgyhogy holnap irány a gyógyszertár úgyis kell vennem vasat is. :lol:
A babók most totál keresztben fekszenek így érzik úgylátszik jól magukat mert már négy hete így vannak. :)


Katyerina!
Nekem igaz pont úgy is jött ki hogy a 14. napon volt a leszívás, de a doki mindig az utolsó mensi első napját kérdezte és mindent ahhoz számolnak. Nem érdekli hogy mikor kaptam vissza őket ebből indulnak ki. :)

Ime az új tábla:

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Csajok,

kefírt ugye lehet enni? Merthogy élőflórás. Szerintetek a Danone Kefír pasztörizált tejből van? A krumplisalit félig kefírrel csináltam, és azóta eléggé ég a gyomrom. (Mondjuk az is lehet, hogy a sok hagymától. )
20140901102739
 
 


hali!

húúúú, lányok, már tényleg 6+2-nél járok? tényleg el sem hiszem :lol: Egyébként meg utoljára szept 10-én jött meg.
Orsi hihetetlen vagy, szerintem Harcival nyithattok egy josdát vagy valami ilyesmit :D

Zsebike!
most látom milyen szép neveket választottál:)

Wish!
nagyon aranyos volt az elírás jót derültem rajta :)

Hajni!

ne paráztass már, akkor lassan már semmit sem ehetek!
nekem az émelygésemet kefír vagy joghurt szünteti meg, szerintem inkább a hagyma a ludas, de a többiek jártasabbak benne :)
szerintem a danon cuccokkal nincs gond

katyerina
 
 


Katyerina!
Igen bizony bizony már ennyi idős kismami vagy. :) Telik ám az idő. :)

Hajni!
Szerintem nyugodtan ethetsz semmi baj nem lesz belőle. Mindent lehet enni. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: