Új privát üzeneted érkezett!

nyelvej=nyel

Fricky!
Köszi, hogy felajánlod a segítséged! Szerinted megoldható, hogy levizsgázz helyettem mondjuk Számvitel és elemzésből vagy Társaságok pézügyeiből? Ha igen, én élnék a lehetőséggel!!!KépKép

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Marq!
Hidd el, nagyon szívesen levizsgázom helyetted pénzügyből is meg számvitelből is! KépKép Az elemzést nem vállalom, az baromság Kép
És valóban a nyelvtudás kell manapság már. Mondjuk a diploma ma már azért is kell, mert a múltkoriban néztem, hogy egy sima titkárnői állásra is már kérik a diplomát! Lassan olyan lesz, mint 20 évvel ezelőtt az érettségi. Na mindegy!

Képzeljétek, Bence tegnap egészen egyedül a szoba egyik végéből a másikba sétált!

Kép Kép
fricky
 
 


Hát lányok, le a kalappal a sok közgázos hallgató és diplomás elött!
Én a Corvinus(volt közgáz) Egyetem kiadójánál dolgozom/tam, úgyhogy jól ismerem ezeket a szép tantárgyakatKép
Fini kis vállalati pénzügyek, vállalatgazdaságtan, matematika közgazdászoknak és társai.
Az árukról nem is beszélve.
Szóval kitartást mindenkinek a tanuláshoz és sok sikert a közelgő vizsgákhoz!

Más:
Fannika tegnap megkapta a 2 hós oltását, nagyon bátran viselte csak pár mp-ig sírt és este is jól voltKép
Nagyon örültem neki.

KépKép
tibicsoki75
 
 

 
 

Fricky!

Az a baj, hogy a színvonal is lecsökkent, és lassan annyit is fog érni egy diploma, mint 1 érettségi. Nem tudom ,hogy az miért jó, hogy diplomások lesznek majd a McDonaldsban és a bolti eladóknak (nem sértésként írtam) is lesz diplomája, úgy, mint Amerikában, ahol az emberek 80%-nak van, na de az semmit sem ér....
Ahelyett, hogy inkább rendes szakembereket képeznének éretségi után, sajnos dolgozni már senki sem szeretne, mindenki inkább továbbtanul, mert azt hiszi, úgy majd lesz kánaán és ha lesz diplomája, akkor majd nettó 250 ezer Ft fog keresni és lesz cégkocsija. Aztán elvégzi nagy kínkeservel a sulit, és koppan egy nagyot. És beáll a munkanélküli jogászok, közgazdászok informatikusok sorába... Ahelyett, hogy mondjuk festő-mázolóként megkeresné az óhajtott összeget.

Nem bántásként írom, de az osztálytársnőm, akinek a humán gimiben hármasa volt matekból, simá elvégezte fizetősön egy mai felkapott sulin a közgáz szakot. Én korrepetáltam matekból, ha ő átment a szigorlaton, akkor bárki....és nem ér semmit az egész, egyszerűen be kellene látni, hogy ki mihez ért, vagy van adottsága, és azzal foglalkozni, sokkal több boldog ember lenne, így viszont ez a rendszer tele lesz boldogtalan diplomással...
Régen az emberek 10%-a tanult tovább, most ez a szám megtöbbszöröződött, és nem lettünk ennyivel okosabbak, csak ennyivel csökkent a színvonal.

A fizetős sulival sikerült szétverni a régi jó kis oktatási rendszerünket.

Fricky a titkárnői álláshoz azért írják a diplomát, mert úgy vannak vele, aki manapság nem tud egy papírt szerezni, az írni-olvasni sem tud Kb ennyi kell hozzá.(sajnos ide jutottunk, de ez kinek jó?).

Bocsi, ha valakit ezzel megsértettem, de ez a véleményem. És nem minősíteni szerettem volna vele Ezvicc és Marq. suliját/tanulási szándékát. Szóval csajok csak hajrá és kitartás. Tudom ,hogy adódik úgy az ember életében, hogy gimi után nem tud továbbtanulni...természetesen a leírtak nem rájuk vonatkoznak.

Üdv: Dóri
Vendég
 


Ja és nálunk a cégnél van olyan kolléga aki érettségivel tök jól keres!
Vendég
 


Dori!
Sajnos a mi sulink fizetos, es szivatos. Mi nagyon megkuzdunk ezert a hulye diplomaert. Nagyon szerettem volna ezt a szakmat. Ez idegenforgalmi es szalloda szakos kozgaz. Sajnos a szakmai resze egy nulla. Szakosodas nalunk a 4.evben van, igen jol olvassatok. Masutt mar a 2.ban lehet. Na mindegy. Iszonyat szivatosok.
Most van egy olyan tantargyam, hogy egeszsegorientalt elelmezes. Na a hazi feladatot anyukam 30eves orvosi gyakorlattal, a nagynenim meg tobbel nem nagyon tudta. Olyan orvosi reszt erint a tanar, mint egy orvosi egyetemen. Az a gond, hogy minden hulyeseget tanitanak csak a lenyeget nem. De en mar ezen nem is idegesitem magam.
A legdurvabb az volt, hogy kb elsoben en azt terveztem, hogy egy nagy szallodaban dolgozom majd valami vezeto felesegkent. Aztan az egyik szallodaban beszelgettem a portas sraccal, es mondta, hogy ket nyelvvel, es ezzel a sulival a portaig jutott Kép A fonok valakinek a valakilye diploma nelkuli, nem beszel nyelveket. Errol ennyit.
Anyumeknal allami cegnel a jogaszt levaltotta a fonok veje, es igy tovabb, az allami cegbol csaladi vallalkozast csinalnak Kép Ugy nez ki anyumnak is ki fogjak adni az utjat. Apumnak mar kiadtak Kép Katasztrofa! Hatalmas gyakorlata van mind a kettonek, es megis. Mi lesz velunk, ha mi idosebbek leszunk? Bele sem merek gondolni.

Dori!
igazad van szerintem is!


Kepzeljetek, Atti hetek ota sokszor ebred. Most viszont csak egyszer kelt fel ejszaka Kép es ma delelott 3,5 orat aludt kint az udvaron. Hat en olyan boldog vagyok, hogy szinte szarnyalok.
Tegnap megevett egy nagy uveg bebikajas banan-almat delelott-delutan Kép Nem hiszem, hogy ezert lett ma ilyen jo gyerek. Ti, hogy csinaltatok, delelott szopi utan adtatok gyumit?

8560g az Atti ruciban (egy body, pamut kantaros, harisnya, ures pelus) Olyan 8kg lesz puceran. Hihetetlen! 72cm amugy. Ja, es 5honapos Kép

es csak szopik Kép
Kép

es megint megjott, most mar 4szer. Kicsit csalodtam, mert azt hittem amig szoptatom legalabb nyugtom lesz.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Kolléganőm vendéglátóipari diplomával pincérkedésig és sörcsapolásig vitte, ha jó volt a roadshowkon a VIP sátorban mérhette az italt. Azóta szerzett még egy diplomát és ott hagyta a vendéglátó ipart, rosszabbul keres, de irodában dolgozik asszisztensként bejelentve, két diplomával és nyelvtudással. És örülhet, hogy van munkája.

Anyukádékat sajnálom, nem lehet könnyű nekik.


Atti pedig beelőzőtt minket Kép mind hosszban, mind súlyban, vagy hát Ági 8160 gramm és 70 cm.
És ez a lényeg.
Nálunk gyümi délután van, délelőtt jön a főzelék.

Dóri
Vendég
 


8020g puceran 3kaksi utan KépKépKép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Hát igen csajok! Dórinak igaza van, jól szétbarmolták a jó kis oktatási rendszerünket ez így igaz!!
Nekem azért volt jó a fősuli, mert imádom a munkámat (könyvelés) és ezzel a fősulival lehet csak igazán továbblépnem. Pl. könyvvizsgáló, adószakértő, stb. Szal nekem ezért kellett. Mondjuk én igazából annak ajánlom a továbbtanulást, aki gimiben végzett, mert ott szakmát nem kap. Ellenben szakközépben igen. Na mindegy, jól elmásztunk a babócáktól KépKépKépKép

Ezvicc!
Ez igen! Szépen gyarapszik Ati! No meg Ági is Kép
Most ha összehasonlítod, hogy nekem Bence 11 hónaposan 9800 gr és 75 cm, akkor aztán mostmár ne halljak tőled semmi izgulást az étkezés miatt Kép

Én anno úgy kezdtem, hogy tízórainál kapta a gyümit. Mostmár pedig úgy eszik, mint a nagyok Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Eszti!
Attol meg lehet ezutan etkezesi problemank Kép
Koszi a dicseretet!
En is konyvelonek tanulok,tam, sot mielott szulni mentem konyvelo irodakban dolgoztam. Merlegkepes tanfolyam egy eves reszebol az egyik felet elvegeztem. Meg egy felev lenne, es ha meglenne a diplomam, akkor utana csak egy szamvitel-elemzes vizsga kene a merlegkepesig, de elbizonytalanodtam. Az ember kihagy par evet es vege. Hetek alatt valtoznak a dolgok, nekem meg nincs kedvem kozlonyt olvasgatni.
Tudod mindig rossz helyre kerultem, es mindig elvettek a kedvem. Ha lenne egy szuper emberke, aki erti tenyleg a szakmat, es a keze ala dolgozhatnek szupi lenne. Az nem kihivas, hogy a gepbe bepotyogjem a szamlakat (habar azt is imadtam) A hatter munkaba sokaig nem engedtek betekinteni, mert feltettek a poziciojukat. Na mindegy. Te milyen cegnel dolgoztal? Konyveloirodanal? Vagy otthon konyvelsz?
Ha nem akarsz ne valaszolj.

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Sajnos sok igazság van abban, amiket írtatok!
Már nincsen értéke a diplomának, már most olyan, mint egy érettségi! Nekem is van egy jó pár régi osztálytársam, akik sík hülyék voltak mindenből, egy értelmes levelet nem tudnának megfogalmazni, de a diploma ott figyel a kezükben. Van, akinek hét év alatt sikerült elvégeznie...Döbbenet, ami a felsőoktatással van. És sajnos igaz az is, hogy lehet akármilyen diplomája valakinek, beszéljen nyelveket stb., ha nincsen ismerőse, akkor csak a baromi nagy szerencsében bízhat. Az én főnököm érettségivel lett főosztályvezető tavaly.
Dórinak abban is igaza van, hogy sokan elvégzik a közgáz vagy jogi szakokat, és mégse mennek vele semmire. Mert máshoz lenne tehetségük pl. Örömmel olvastam, hogy Ezvicc, Fricky szereti ezt csinálni. Én nagyon utálom. Engem a közgazdaságtan érdekel (jó érteni a jelenségeket, infláció, stb.) de a számvitel és társaival az élettől el lehet venni a kedvemet. És itt jön az, amit Dóri mond, hogy mindenki csinálja, amihez ért, és több lesz a boldog ember. Engem anyukám erőltetett nagyon e felé a szakma felé már általános végén, pedig a rajztanár be is hívatta, hogy ne tegyen velem ilyet (jól rajzoltam, és szinte mást nem is csináltam gyerekként), de anyu erőszakos volt, mondván, hogy jó fejem van. Bezzeg a húgomat hagyta csinálni, amit szeret, mert "neki nincsenek túl jó képességei". Így a nem jó képességű húgom ma egy boldog ember, mert hagyták csinálni, amit akart (másra úgyse jó! felkiáltással) én meg (az anyám szerint nagyon jó képességű) vergődok még 30 évesen, hogy beváltsam anyám utópisztikus álmát (=legyek közgazdász) és közben elrohantak azok az évek, amikor azt tanulhattam volna, amihez kedvem/érzékem lett volna. Hahaha. Számomra mindebből az a tanulság, hogy én Lucát hagyni fogom, hogy azt tanuljon, amit ő akar. És nem én fogom eldönteni helyette.
Jó ezt most így kiírni magamból, remélem nem érzitek tolakodónak, hogy így lerohantalak benneteket a magánéletemmelKép És szerintem nem baj, hogy nem mindíg kizárólag a babákról írunk!!!

üdv, Marq

Fricky! Köszi, hogy elmennél helyettem vizsgázni, sajnos nem kivitelezhető.Kép

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Ezvicc!
Nagyon szívesen elmesélem neked/nektek, én szakközepet végeztem, és mellette anyukám kicsi könyvelőcégénél dolgoztam. Aztán jött a fősuli, és elmentem egy nagy könyvelőirodába dolgozni. Itt vittem kompletten 25 céget Kép A bérszámfejtéstől a mérlegig mindent. Senki nem szólt bele, hogyan és miért csinálom, annyi volt az elvárás, hogy a határidőt betartva pontos munkát végezzek. Szerettem ott dolgozni, viszont egyetlen negatívum, hogy sok előrejutási lehetőség nincs. Most itthon folytatom amit anno, anyukám kis cégében dolgozgatok, már mikor időm engedi Kép Így legalább anyu sokat tud nekem segíteni Kép
Időközben elkezdtem az adótanácsadóit is, csak Bencusom közbeszólt Kép Ott letettem már 3 vizsgát, még 8 lenne hátra. Talán majd ha kicsikét érzek késztetést, akkor folytatom Kép
Viszont az az igazság, hogy nem nagyon gondolkodom abban, hogy visszamenjek az irodába dolgozni, inkább hajlok vmi féle multi v. közigazgatási hivatal (APEH Kép) felé. Majd meglátjuk, mert tervezzük ám a második babót apával Kép

Marq!
Egyáltalán nem "fárasztottál" le pl. engem a magánéleteddel, ha így esett jól, hogy kiírd magadból, én csak örülök neki, hogy segített ez rajtad.

Képzeljétek tegnap voltunk dédinél vendégeskedni, és Bence olyan jól viselkedett, hogy dagadt a májam Kép És hiába idegen hely, felszabadultan mászkált jobbra-balra. És a mászkáltat úgy értsétek, hogy szó szerint, két lábon spacírozott Kép Csak lestünk apával, hogy ennyit még otthon sem sétált egyedül!

Na, egyenlőre ennyi Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Merre vagytok csajok??

Kép Kép
fricky
 
 


Szia Fricky!

Itt vagyok!
Multit nem javaslom, ott agyonhajtanak, lehet, hogy jónak tűnik a fizu, de napi 10 -12 órányi munkáért nem biztos, hogy megéri.
Közig hivatal viszont gyerek mellett szuper, ott percre pontosan kieshet a kezedből a toll. Habár ki tudja mi lesz a közigben pár év múlva.
Ti hogy készültök a mikulásra, karácsonyra?

Üdv:D óri
Vendég
 


Dóri!
Mondjuk neked van tapasztalatod a multiról. Örülök hogy ezt elmesélted Kép
A közig hivatalnál azért sztem szakemberekre szükség lesz ezután is - persze oda bejutni nem túl könnyű. Vkinek a vkije kell hogy légy. Majd meglátjuk hogy lesz, egyenlőre a tesóra koncentrálunk Kép Tényleg! Te mikor tervezed, hogy visszamész dolgozni?

Hát én most még nem nagyon készülök a karira, meg a mikulásra, persze megtartjuk, meg lesz ajándék is meg minden, de ebből Bence még nem sokat fog értékelni. Leginkább sztem annyit hogy szépen fog zörögni a csomagolópapír Kép Jövőre majd talán!

Többiek?

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Fricky!

Már be is indult a projekt, vagy csak tervben van a tesó?
Én még maradok itthon az tuti.Amíg két éves nem lesz addig biztosan.

Bence már hogy ne élvezné a dolgokat. Áginak már raktam ki színes égőket és imádja, mindig néz felé, hogy kapcsoljam be. És megyünk Ágival mikulásünnepségre is. Kíváncsi leszek....

Nem tudom, hogy hallotátok e, de a Pikali Gerda áprilisban szült és már 4 hónapos terhes. Nem tudom hogy csinálja, én nem tudtam volna 3 hónapos gyerkőc mellé egy terhességet bevállalni, de ő biztos ügyesebb és bártabb mint én, na meg több segítsége van.

Tényleg tavaly Bencével karácsonykor már otthon voltatok? Mikor engedtek ki?

Üdv:D óri


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Dóri!
Igen, 21én reggel született, így 24én engedtek minket haza! Tök jó volt, szenteste már itthon voltunk, Bence a fa alatt Kép

A tesó még tervben van, pociban nincs. De a terv az konkrét Kép Jövő tavasszal szeretném, ha beköltözne Kép

Ja, a fát, meg az égőket tuti fogja díjazni, de az ajándékokat annyira sztem még nem. Inkább érdekes lesz a zörgő csomagolópapír, mint ami benne van Kép

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre. Gergőnek jön a foga, és se éjjelem se nappalom, szegény nagyon megszenvedi. Elég korán elkezdődött nála a fogzás, holnap lesz 16 hetes!
Jó pillanataiban sokat dumál, sikongat, nagyon édes.Felfedezte a kezét, nézegeti, összekulcsolja, és persze tömi a szájába. A kajálás viszont katasztrófa. Nagyon nehéz őt megetetni, mert pár percig minden ok, aztán elkezd sírni. rug-kapál, izeg mozog és hisztizik. Biztos az inye miatt.
Előző héten megkaptuk a 3 hós oltást, és nagyon jól viselte, nem sírt. Egy kicsit belázasodott, de nem volt vészes. MAjd a 4 hós rosszabb lesz. Egyébként 7 kg és 67 cm.

Majd még írok, meg teszek fel képet, csak megint sír.

Jucus

jucus1
 
 


Sziasztok!

Én izgatottan várom a Mikulást és a Jézuskát is, olyan jó készülődni! Ajándék terén visszafogjuk magunkat, mert Lucának most tartottuk a névnapját (még csak lesz, de szülinapokkal egybevontuk) és egy rahedli ajándékot kapott, amiknek akkor nagyon örült, de azóta észre sem veszi őket, csak a régiekkel játszik. Érdekes, nem? Azért már megvettük neki a bébitaxit+bébimobiltKép meg kartonlapos mesekönyveket, Mikulásra meg műanyag halakat a kádba. (ezek eléggé rémisztően néznek ki) Nálunk csak ő van pici a családban, ezért ha mindenki csak egy valamit vesz neki, már akkor is túl sok mindent kap. És nem biztos, hogy az jó.
Más. Luca két éves koráig én is biztosan itthon maradok, a kistesót mi kb. 4-5 év múlva szeretnénk, indenképpen szeretnék visszamenni egy-két évet dolgozni. Csak azt nem tudom, hogy fogjuk megoldani. A város másik felében dolgozom, korán kell indulnom és hat előtt nem érek haza. És mindenki dolgozik még, nagyszülők is. A férjem meg éjjel-nappal. Tök jó lenne hat órában dolgozni (még az is necces egy kicsit időben)De nem vagyok benne biztos, hogy belemennek a cégnél. Néha ezen filózok, bár még messze van. Ti hogy álltok, lesz segítség ilyen téren?

Jucus!
Nem biztos, hogy a 4. hós oltás rosszabb lesz! Jó nagy Gergő egyébként!Kép

Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Sziasztok,

Régen jártam errefelé, jó volt visszaolvasgatni. Hihetetlen, hogy mekkorák már a manócskák:-)
Danca is rohamtempóban nő. Az elmúlt hónapban 3 cm-t nőtt. Egy tudatosabb, egyre többször veszem észre, hogy tényleg érti, amit mondok neki.
A járkálást nem sieti el. Még mindig kapaszkodva, vagy a mi kezünket fogva sétál, sőt néha szalad. A napokban már tett egy egész önálló lépést is. Szerintem Karácsony környékén fog elindulni. Az lesz a legjobb ajándék.
Nálunk is jövő év eleje tájékán válik majd aktuálissá a tesóprojekt. Tök mókás lenne, ha Eszterrel egyszerre sikerülne:-)
Jó készülődést mindenkinek! Ezt imádom az egész ünnepből a legjobban!

Judit
KépKép

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Jucus!
Nem tipikus, hogy ennyi idősen elinduljanak a fogak, de nem is "kóros". Nekünk 3 hós korban kijött az alsó kettő, és rögtön utána a felső kettő is.

Marq!
Látod, én ezért nem akarok visszamenni dolgozni. Valahogy én úgy képzelem, hogy ha visszamennék dolgozni 1-2 évet, megint úgy beleszoknánk a "jóba", hogy tuti kellene vmi egetrengetőnek történnie, hogy jöhessen a tesó. A jót olyan könnyű megszokni. Lehet hogy durván hangzik, de én letudom egyben a gyermekprojektet, és akkor nyugodt szívvel tudok visszamenni dolgozni.

Karpijudit!
Nekünk konkrét elképzelésünk van tesót illetően Kép Jövő ápr-máj-ban élesítjük a kérdést, minden tudományos technikát követve Kép Mármint nyalom a PG53at, kiszámolóm az ovulációt, meg ilyenek Kép Jó lenne, ha sikerülne ápr-máj-ban.
Tényleg tök buli lenne, ha együtt "szülnénk" Kép

Mit szóltok ehhez, hogy teljesen átreformálják az oltási rendet, más vakcinával?
Én kérdeztem a védőnőt, és annyit mondott, hogy igen, megkapjuk az egy éves szurit, és utána áttérünk az új rendre, miszerint is 15 hósan kell megint szúrni?

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Kép

Végre sikerült feltennem egy képet a bébimről

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki!
Nagyon szép a kiscsajszi!
Végre mi is láthatjuk!

Kép Kép
fricky
 
 


Köszi FrickyKép

Lányok!
Ti mivel kúráltátok magatokat ha -szoptatás alatt-megfáztatok?
A teázás, a méz már a fülemen jön ki....

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki,

Úgy alszik, mint egy angyalka:-)

Fricky,

Milyen 1 éves oltásról van szó? Danca nem kapott semmit egy éves korában, viszont a kiskönyv (a régi oltási rend) szerint 15 hónapos korában esedékes a következő oltás. Szóval nem értem...
Üdv,
Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Csak gyorsan par kep, utana visszaolvasok
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Van meg a http://zsamboki.sytes.net/gallery/album35

Ja, es sikerult a vizsga ma
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lanyok!

Kinek volt Fehn kockaja? Dori, azt hiszem neked. Most akcios a Brendonban. Erdemes megvenni? Mit tud? Mekkor, lemerned nekem kerlek?

koszi
Judit

ui: meg altatok, de utana megprobalok jonni, es olvasni Titeket, mert mar nagyon hianyoztatok.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Először is: szépek a gyerekek!!!Kép (Tibicsok, Ezvicc és Karpijudit)

Karpijudit: kezdetben mi is kis korkülönbséget terveztünk, de nálunk még házat is kell bővíteni ehhezKép-már másfél éve húzódik a bővítés, nem is megyek bele, iszonyú macera, és még csak a papírmunkánál tartunkKép, addig meg nem akarunk még egy babót, amíg nem tudjuk hová tenni, a másik, hogy bevallom, én néha úgy érzem, nem bírnék egy pici babával meg mondjuk a kétéves Lucával. Így inkább megvárjuk, míg Luca ovis leszKép

Már nem emlékszem, a múltkor ki akart elektroos hintát venni, de most a Megatoysban kuponakciósan nagyon olcsó (10 eFt alatt van)

Ezvicc
mennyi akciósan az a Fehn kocka? Én most vettem hasonlót Lucának, csak másik gyártótól, 2300 Ft-ért. Annyira nem szép, mint Dóriéké, de ugyanazokat tudja.

Tibicsoki
Hársfateát próbáltad? Az kifejezetten megfázásra van. Nekem szokott segíteni.

Oltási rend: én úgy tudom, hogy akiket a régi szerint kezdtek el oltani, azok a későbbi szurikat is a régiből kapják. Ti beadattátok a gennyes agyhártyagyulladás elleni oltást?

Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Marq!
Mi beadattuk, és felírattam a bárányhimlő ellenit is a dokival.
A régi rend szerinti szurikkal csak az a baj, hogy ezeket a vakcinákat nem fogják tovább gyártani, helyette az újakat. Ezek meg mind valami valamivel kombinálva lesz, hogy kevesebb szúrás legyen. Szóval elméletileg a régi rend szerinti vakcinákból nem lesz. Én nem értem ezt!!
Más: tesóval kapcsolatban mélységesen megértem, hogy a házfelújítás miatt vártok Kép Én terhesen csináltam végig a házfelújítást, hát nem volt leányálom.

Karpijudit!
Nem tom, nekem azt hiszem a dokim mondta az egy éves oltást, de most nagyon megingattál Kép

Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Marq!
Szerintem az a hinta gyerek jatek, marmint babat ultethetsz bele, azert mert ennek a hintanak az eredeti ara olyan 35eft Kép
A Fehn kocka 4eft most.
Nezzetek be a brendon.hu oldalon az akciok koze. Van zenelo zongora akciosan. Mi azt kertuk Jezuskatol.

Mi nem vedekezunk, igy ha jon a teso, akkor jon.Az Attit 13honap utan sikerult osszehozni, meg egy csomo bajom is volt, igy mi nem huzzuk az idot. Eloszor nem akartam, aztan rajottem, hogy ha egyszer atalszom az ejszakat, akkor tuti nem lesz kisteso Kép Most is 4szer kel a draga ejjel. Nem tudom mi a baja. Nappal is eleg nyugoske, de akkor ritkabban.
Holnap reggel megyunk a szokasos meresre a doki nenihez.

Fricky!
Kezdetben en is gondoltam az Apehra, de aztan lemondtam rola. Oda csak tenyleg ugy lehet bekerulni, ha valakinek a valakije vagy. Na, majd, ha bekerulsz, akkor majd szolj egy par jo szot a nevemben

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ja, es csinaltam adventi kalendariumot, vagyis vettem, es megtoltottuk bodyval, zoknival, elokevel, ragokaval, stb
Kép

Mikulasra meg apa kolcson adja a cipojet, mert ugye az Attinak eleg pici a cipije Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!

Megkérdezhetem, hogy hol vetted az adventi kalendáriumhoz a kesztyűt?
Nagyon tetszik nekem, de én még sehol nem láttam ilyesmit.

Köszi Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Tucsok!
Erzsebeten a nagy piacnal. Ha el tudsz menni erte, megkeresem neked az utca nevet. Azt hiszem 1150ft, vagy max 1500ft

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Az jó lenne, mert én elég messze lakom és igazából nem vagyok arra ismerős. Viszont holnap után megyek a Kórházba és akkor lehet, hogy meg tudnám nézni. Szerinted lehet még egyáltalán kapni?

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Marq!

Köszi, a hársfateás tippet, azt nyakalom egész nap. Tényleg használ! Kb úgyanúgy 3-4 nap alatt jövök rendbe mint a gyógyszertől........

Ezvicc!
Jól néz ki az ablakotok kívülrőlKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek a babákKép Jó volt látni Õket!
Ezvicc! Gratulálok a vizsgádhozKép
Én is beadattam Fruzsinak az agyhártya elleni oltást, nem olyan vészes, mint a többi oltás!
Kérdés fog ügyben: mennyi idő után jön a második fog az elsőre?
Kép
picipocak19
 
 


Pocak,

Nálunk szinte egymás után jött az első két fog. Utána megint szinte egyszerre a felső kettő. A hatodik után viszont volt egy nagy szünet, most is már kb. 1 hónapja 7 fognál tartunk...
Szóval, ez szerintem teljesen gyerekfüggő.

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Judit,
hogy érted, hogy szinte egymás után? Napok se voltak a kettő közt? Azért kérdezem, mert nálunk az első fog észrevétlen kibújt két hete, de azóta látom, hogy fáj neki, gondolom bújik a következő mellette, de még nem szakadt át. Dentinoxot használunk, akkor láthatóan örül, hogy enyhül a fájdalom.
picipocak19
 
 


Pocak!
Szó szerint értsd Juditot. Gyakorlatilag egy-két nap eltéréssel bújt ki a második. Sőt, ha jól emlékszem, nekünk majdnem tök egyszerre bújt ki.
De abszolút gyerekfüggő.

Megvilágosodtam oltás ügyében tegnap a dokibácsi által. Szóval én azzal kevertem az egy éves oltást, hogy én be szeretném adatni Bencének a barihimlő ellenit is, amit egy éves kor után szoktak beadni.
És egyébként a dokim is bazi jó fej volt, mert megkérdeztem tőle az új oltási rendet, és röhögött, hogy még ők sem tudják, hogy mi lesz Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!
Atti 8120g es 72cm Kép
megkapta az agyhartyagyulladas ellenit, 2ho mulva kap emlekeztetot, es utana kepzeljetek 1eves kora utan kell egy harmadik is. Na ezt en nem ertem Kép

Jart nalatok a Mikulas? Nalunk igen Kép Nagyon nezegette a piros csomagokat. Majd teszek fel kepeket.

Pocak!
koszonom!

Tucsok!
Hat az utca nevet nem tudtam meg, de megprobalom leirni, hatha tudja valaki. Ez a Kossuth L utcabol nyilik. Ha a kozpont felol megyunk, akkor jobbra lesz az utca, a piacra nyilik, az egyik sarkan gyogyszertar a masikon meg eskuvoi ruhakolcsonzo van. Ha bemesz az utcaba jobb oldalt lesz az uzlet, es az ablakba vannak kilogatva a kesztyucskek. Remelem megtalalod.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Dori!
ugye nektek volt fehn kockatok? Mekkora? Mit tud?
koszi

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Megtalaltam Iglo utca Kép
www.utcakereso.hu
itt tudod megnezni Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Adott valaki a fogzási hajcihőre Germicid-C kúpot?
picipocak19
 
 


sziasztok

édesek a babocáitok, tessék több fotot feltenni!Kép
Ezvicc: ez a fehn kocka az én fantáziámat is nagyon piszkálja, föleg, hogy mi a fene kerül rajta ennyibe?
Én megvettem azt az etetőszéket ami neked is van, nem bírtam neki ellenállniKép
Lányok Maja szépen növöget, szereti a gyümiket du. kajára már azt kap, de fogacskák még nincsenek pedig fel fel sírogat éjjelente Kép ami aggaszt, hogy nem fordul még mindig magától bár nagyon édes ahogy kuszik. ja és imádja a lábát rágni. Holnap megyünk mérésre és 5hós oltásra.
pá-puszi-pá Kép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
Azért ennyi ez a kocka, mert Fehn. Nekünk van olyan Fehn nyálkendőnk, ami 4200.-, de semmivel se szerti jobban Fruzsi, mint az 1990-est Képsőt... de szép. Kép
picipocak19
 
 


Judit/Ezvicc!

Készségfejlesztő játék, van rajta tükör, tépőzár, két üregből előbűjó figura, zseb és zörög, ha gurítod.
Semmi különlegeset nem tud, egyet kivéve Ági akár fél órát is eljátszott vele, nekem ezért megérteKép


Mostanában nem veszek neki játékot annyit hoznak az isemrősök, hogy lassan nem tudom hova tenni.

Eper!
Ági is később kezdett el igazán fogolódni, de mára már behozta a lemaradást, igaz még nem tud ülni.
De már úgy kúszik, mint egy kommandósKép

Ági még a fogatlanok táborát erősíti.

Üdv: Dóri

Kép
Vendég
 


Judit/Ezvicc!

Készségfejlesztő játék, van rajta tükör, tépőzár, két üregből előbűjó figura, zseb és zörög, ha gurítod.
Semmi különlegeset nem tud, egyet kivéve Ági akár fél órát is eljátszott vele, nekem ezért megérteKép


Mostanában nem veszek neki játékot annyit hoznak az isemrősök, hogy lassan nem tudom hova tenni.

Eper!
Ági is később kezdett el igazán fogolódni, de mára már behozta a lemaradást, igaz még nem tud ülni.
De már úgy kúszik, mint egy kommandósKép

Ági még a fogatlanok táborát erősíti.

Üdv: Dóri

Kép
Vendég
 


Dóri!
Tündéri ez a két kép!!!!! Kép
picipocak19
 
 


Dori!
koszi az infot, de a sogornom megnezte, tegnp este hivott, hogy nagyon picike, kb 10*10cm. A tied mekkora?
Tunderi tenyleg!

Lanyok!
mikor lesz vege ennek a mindent szajba veszek korszaknak? Mindent meg akar fogni, ha sikerul, akkor meg be a szajba.

Eper!
vegul hol vetted meg az etetoszeket? Nagyon edi a leanyzo, az Atti is ilyeneket csinal Kép Finom a labuk biztos Kép
Ne izgulj, ket baratunknal is Majaval egyidos baboca van, es meg nem forognak.

Kepzeljetek, az Atti probal felulni Kép Ha felhuzza magat, akkor meg olyan gyonyoruen tartja a hata Kép
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: