Új privát üzeneted érkezett!

Ripley, gratulálok a babához, nagyon ügyes voltál!
Zalán baba nagyon édes!

Timi, drukkolok neked, legyen gyors és gyönyörű szülésed!

Mi jól vagyunk, adom Vivinek a vitaminokat, nehogy elkapja az influenzát, neki nem adatom be. A lakásba sem zárkózhatunk be egész télre, úgyhogy mindig megyünk vmerre.

Vivinél a hasmenés és a fájások már 1 hónappal a születése előtt elkezdődtek, úgyhogy én aznap délben sem sejtettem, hogy estére megszülök:)
Másodikkal(ha lesz) már rutinosabb leszek :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Babai, Judyt,
Köszönöm, köszönöm, köszönöm a gratulát!
Zalán baba szépen gyarapodik, egy igazi haspók :lol: !
Győzőnek tegnap beadattuk az infl. elleni védőoltást, hogy az óvodából ne hozza haza a betegséget.

Timi hallgatása gyanus.. :?

Kép

Kép
ripley
 
 


Timi tényleg nagyon hallgat..., biztos már babázik :D

Ripley, melyik influenza oltást kapta meg Győző?
Jövőhéten én is beadatom a H1N1-et, de Vivinek nem. Ja ezt már írtam :lol:

KépKép
b_judyt
 
 

 
 

Végül én is beadattam mindkettőnknek mindét influenza ellen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

...elég sok dolog történt velünk az utóbbi néhány napban...

Csüt-ön a kapitánynál nem volt túl kellemes...
Kicsit bonyolult az ügy... nem tud felajánlani - csak 12 órás melót (ami lehetetlen)
kicsi gyerek mellett éjszakázni, stb.... főleg, hogy Apa is össze-vissza melózik...
de sajna nincs más választásunk - elfogadjuk az egyik ajánlatot... (állítólag jan. 1-től
a munkáltató köteles olyan munkát biztosítani - a közszférában olgozóknak- amilyet a dolgozó kér..
mint pl. én 8 órázni szeretnék... )
Abban reménykedünk, hogy jön a tesó tavaszig...
...de fel is mehetnénk a megyei főkap-hoz (de lehet, hogy ott sem lenne olyan meló)
Azt mondta a kap., hogy nem én teszek neki szívességet, mert ide jövök dolgozni...
ha nem jó ez mehetek Bp-re... ez egy kicsit durva volt....
Csüt. délután hazalátogattunk Anyuékhoz... Pénteken jöttünk vissza....
Szombaton úgy fájt a fogam (ami előzőleg gyökérkezelve volt....) a korona alatt...
Elmentünk egy magándokihoz... ő egy szatír.. az tuti... nagyon fájt...
Levágott a hídból és kihúzta...
Ma Levi nincs jól... reggel 38.5 fokos láza volt... alig eszik (hátul jönnek a fogak... lehet azok...)

Nem egyszerű az élet...

Remélem Ti jól vagytok!

Majd jövök és visszaolvasok...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Mi már jobban vagyunk... már nincs láz..
Levinek torokgyuszija van... antibiotikumot szed.

Timi
Már biztos babázol..........

Judit
Megkaptad már te is a szurit?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csajok, sok drukkra van szükségem. Orvosi beavatkozás nélkül, spontán terhességem van, egyenlőre alacsony hcg-vel. Holnap újabb vérvétel és magas hcg kellene!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai
:P :P +++++++++++ DRUKKK!!!!!!! NAGYON SZORÍTOK!!!!!!!! ++++++++++++++++++ :wink: :P :wink:
(és irigyellek - remélem pár nap múlva én is írok hasonlót... együtt pocakosodni - de jó is lenne)
+++++++++++DRUKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kapaszkodj bébi!!!!! ++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


BABAI!!!!
Sok drukk holnapra, majd tájékoztass minket!!! Gondolunk rád!!

Kia, én holnap adatom be az oltást, kicsit taknyos lettem, így elhalasztottam.
Megdöbbentem a munka miatt, amit írtál, kicsit én is félek, ha majd jövőre megyek körbenézni, hogy és mivel küldenek el... :cry:

Timi hol vagy???

KépKép
b_judyt
 
 


Babai
DRUKKKK+++++++++++++++++++++
:?: :?: :?:

...egy bő héttel előttem jársz (ciklus)...én is kiváncsi vagyok mi lesz dec. elején...
addig is DRUKKKKK+++++++++++++
Jó hírekkel gyere!!! :wink:

Judit
...remélem nem lesz ilyenben részed...
Oké, hogy vállaltam ezt- azt a munkámmal, de azért ha már van gyereke az embernek...
...és ő még nem 10 éves nagyfiú, aki elvan egyedül is.... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


HCG oké! A dokim gratulált!
Remélem, jó helyen van a babácska!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:lol: :P :lol: :P :wink: :P :lol: :P :lol:
:wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink:
DRUKK továbbra is és egy kis Gratula Babai!!! :wink: :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Babaim. gratulálok a terhességedhez, boldog hónapokat kívánok! Majd azért tájékoztatsz minket, ugye??
Biztos jó helyen van babóca, tudod már hanyadik hétben vagy? UH mikor lesz?

Kia, az a baj, hogy vissza tudok menni dolgozni, de tudom, hogy amint lehet kirugnak, hiszen nem tudják nekem biztosítani, hogy esetleg nem megyek dolgozni, ha beteg a gyerek. Megértem őket is, ezért keresek máshol.
Ma beadattam az oltást én is.

Levi Manó lassan 2 éves..., ha addig nem jönnék, sok boldog szülinapot kívánok neki. De azért igyekszem sűrűn látogatni az oldalt:)

Timivel mi van?????????

KépKép
b_judyt
 
 


Uh 2 hét múlva, addig nagyon aggódok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaimádó,
nagy-nagy gratula!!!! :D :D Nagyon jó hír és nagyon örülök nektek! Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Babóca hozzátok akart jönni és ez mindennél többet ér.

Rám fért már egy kis jó hír is, anyukám kórházban, Gergőnek ki kell venni az orrmanduláját, Peti két hete taknyos...., mostanában minden összejön. :(

Kia,
neked is drukkolok!!! :wink: :lol: Levi meggyógyult már?

Ripley,
hogy telnek a babás hétköznapok?

Olyan gyorsan eltelik az idő, Peti is még csak most született. :shock: Aztán már kapaszkodva végigsétál az egész lakásban, négykézláb pillanatok alatt bárhol ott van, főleg a cipőket szereti nagyon rágni. :roll: Mióta felállt alig lehet kordában tartani, néha rátámaszkodik a kisszékre és azzal sétálgat...pedig nemrég még a kórházban voltam vele.

Judyt,
hogy hogy nem tudják biztosítani a helyed, ha esetleg otthon kell maradnod, mert Vivi beteg? Milyen munkakörben dolgozol?

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy, Kia, Judyt: puszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim. természetes, hogy aggódsz, ha nem aggódnál, akkor ott baj lenne.
Együtt aggódunk veled, ennek a babának meg kell születnie!!

Chessy, neked most tényleg összejött... :cry:
Nővér vagyok az ÁEK-ban, eddig 12 óráztam, hétvége, éjszaka, ezt már nem tudom tovább csinálni Vivi miatt. Legalábbis amíg kicsi. Az osztály pedig nem tud adni 8 órás munkát. De majd megyek jövőre az igazgatóhoz, és vele próbálok beszélni.

Vivi is a cipőket szereti még mindig :D Rosszul leszek, mikor a sáros cipőmet felveszi és becaplat vele a szobába... :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt:másik osztályos sincs valami neked való?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babai
Továbbra is DRUKK!!!
Doki mikor lesz legközelebb? Amikor az UH?

Chessy
:cry: Jobbulást a családnak!
Nem irigyellek!

Köszi - Levi már meggyógyult!

Judyt
Köszi - holnap lesz a nagy nap - de pénteken tartjuk... :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:igen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sok boldogságot kívánunk LeviManónak születésnapja alkalmából!!!! :D :D :D

KépKép
b_judyt
 
 


Judit
Köszönjük!

Babai
Vannak jelek (szaglás, érzékeny mellek...stb)?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek! Szeretnék egy két dolgot kérdezni Gulyás dokiról. Egyrészt, hogy jó dokinak tartjátok-e és meg voltatok-e elégedve vele? Nyolc hetes terhes vagyok (vidéki) és nem tudom eldönteni, hogy melyik orvost válasszam. Azt sem tudom, hogy az AEK-ben rendel-e, vagy csak magánrendelésre jártok hozzá? Milyen gyakran kell menni? (Bocsi első gyerek!) Ja, és főképpen mennyi pénzt kér a rendelőben és a szülésért? Ne haragudjatok a sok kérdésemért, de annyira szerentém ezeket az infókat megtudni! Légyszi segítsetek!!!
nari555
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a hosszú távollétért... 21-én 20.21 perckor megszületett Zsolti... a mi Kishercegünk.
Csupa boldogság... szépség és öröm az életünk azóta... bár ma reggel óta fájt a pocak... így elég nehéz napunk volt.. de most már alszik :)
Szóval igyekszem jönni gyakran és szerintem jövő héten mesélek... de lehet, hogy hétvégén is idejutok... hozok képeket is.

Köszönöm hogy drukkoltatok nekem!

Babai! Nagyon szurkolok én is... és kívánok olyan boldog 9 hónapot Neked, mint amilyen az enyém volt.

Nari! Én abszolút elégedett voltam a doktor úrral... egy csodás emlék maradt a szülés napja nekem! Csak magánrendelése van... de én nem bántam meg, hogy őt választottam. A gyakoriság függ attól, hogy milyen a terhességed... én általában 5 hetente mentem... problémamentes voltam végig.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sikerült most idevarázsolni a szüléstörténetet... kicsit hosszú lett... bocsánat :))

"Délután fél egykor kezdődtek a fájások... fél kettőkor hívtam a férjecskémet, hogy a mai délutáni programját mondja le és jöjjön haza egyenesen... negyed háromkor már itthon is volt. Fél háromkor hívtam az orvosom, aki azt mondta, hogy még várjunk, mivel közel lakunk a kórházhoz. Hívjuk akkor, ha rendszeresek az ötperces fájások. Ez úgy fél5 felé jött el... akkor elindultunk a kórházba... ott egyből ctg-re tettek... akorra két percesek voltak a fájások...az ügyeletes megvizsgált és közölte, hogy jó 3,5 ujjnyira vagyok kitágulva és felejtsem el az érzéstelenítést...úgyhogy fájtam tovább. Nem volt túl kellemes...sőt, egész nagyon tudott fájni... de mivel mindegyiknek vége lett, így könnyebb volt viselni. Beültem egy kád forró vízbe először úgy fél órára...aztán szóltak, hogy jönne a doki burkot repeszteni, menjek fel az ágyra... na ez kicsit nehéz volt :)))) még jó, hogy ott volt a férjem :D
Doki megállapította, hogy már nincs magzatvíz... valószínűleg kifolyt a kádba... de még "csak" 4 újjnyinál tartok és tolófájás nincs, visszamehetek a kádba pancsolni :)) Ez nekem tetszett nagyon...majd úgy 7 óra felé újabb vizsgálatnál megállapították, hogy eltűnt a méhszáj...és lassan de biztosan még tolófájásaim is lettek. Szerencsére a beöntést megúsztam, mert indulás előtt voltam háromszor wc-n :)))

Sajnos ez már nehezebben ment... lehet, hogy a gyors fájások miatt... de eléggé elfáradtam már és nem mindig tudtam elég erősen nyomni... a Kishercegről meg megállapították, hogy valamelyik végtagja nem egészen könnyíti meg, hogy beinduljon a szülőcsatornába... így fél 8-kor mondta a doki, hogy akkor kiveszi. Örültem neki...éreztem, hogy már nem lenne erőm arra, hogy kinyomjam.

Gyorsan aláírattak pár papírt... még most sem tudom mit írtam alá...és mentünk a szomszéd szobába... és 20.21kor már megvolt életem második pasija :))) Aztán pár perc mutatás... de ez alapján én nem tudnám megállapítani, hogy tényleg ő van-e most itthon... de csak nem cserélték el :))) Apja boldog arca... hajnalig őrző... vízszintes fekvés 8 óra."

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Timi
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!

Később jövök bővebben is...

Ma voltunk (az itteni) Kossuth téren...
Az első sorból megnéztük a műsort, találkoztunk a Mikulással (sajna kép nem készült)...
szótlanul-csodálkozva nézte... :lol: Nem félt...

A szülinap jól sikerült, nagyon szereti az új ajándékokat!
Apu is hozott neki egy torát, így kettő volt... az enyém nem lett túl Thomas-os, de finom :wink:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Bocsi ha sok...

Szép hétvégét!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nagyon édes Levi... és utólag is Boldog Születésnapot kívánok Neki!
A tortához meg Neked nagy gratula... nagyon jól sikerült.

Én is tennék fel pár képet... ha tudnám, hogy hogyan kell... de nem tudom :) Vagyis most már rájöttem... de nagyok a képeim... ezt viszont majd csak később tudom orvosolni.


[/img]

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi,
nagy-nagy gratula és sok boldogság nektek!!! :D :D Próbálj meg képet feltenni ha lesz időd, annyira kíváncsi vagyok milyen a Kisherceg.

Én anno azt sajnáltam nagyon, hogy nem sikerült a dokival együtt szülnöm....mindegy, talán majd egyszer.

Kia,
neked is gratula, nagyon szép lett a torta. Én azt sem tudnám, hogy kezdjek neki, nemhogy Thomas-os formájú legyen. :oops: Ügyes vagy! Ja, és persze sok-sok boldogság Levinek!!!

Nálunk ma volt Mikulás parti, jöttek a barátnőim a gyerekeikkel gondolhatjátok milyen ricsaj volt. Az egyik barátnőm párja volta Mikulás, jól csinálta a gyerekek még énekeltek is neki. Az elején Gergő úgy megijedt a Mikulástól, hogy elkezdett zokogni, de hamar megnyugodott és végül ő is énekelt neki. Tegnap az óvodába is érte kellett mennem délben, mert annyira megijedt a Mikulástól, hogy nem tudták megnyugtatni.

Nari,
én is csak ajánlani tudom, annak ellenére hogy sajnos nem tudtam vele szülni a második fiamat. Az első terhességem is vele csináltam végig (ami aztán császár lett farfekvés miatt), de nagyon meg voltam és vagyok vele elégedve. Empatikus, kedves és aranyos, én úgy éreztem hogy végig odafigyelt rám és bármikor felhívhattam ha kérdésem volt. Én is úgy tudom, hogy már csak magánrendelése van, de ezt inkább tőle kéne megkérdezned.

Kép
Kép
chessy
 
 


Megpróbálom, hátha sikerül:

5 perces: Kép

5 napos: Kép

2 hetes: Kép

kis akrobata: Kép

Timi
Kép
vt72
 
 


Hát... egy kicsit nagyra sikerültek... de ezt gyakorolnom kell még :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi Gratulálok!!
Nagyon ügyes voltál, gyönyörű Zsolti-baba :D

Jó volt olvasni a szüléstörténeted, az enyémet juttatta eszembe.
Sok boldogságot nektek!

Kia, nagyon ügyes vagy, LeviManó érti már, hogy születésnapja volt?

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Köszönöm :oops: :P

Timi
Nagyon szép nagyfiad van...
Milyen nyugodtan alszik a 2. képen..a 3.-on pedig mosolyog :P
Méretek?
Sajnálom, hogy nem sikerült műtét nélkül... de a lényeg, hogy minden rendben van és jól vagytok...

Babai
Hogy vagy/tok?

Judit
Szerintem Levi még nem érti, hogy mi az a szülinap...

Ma beszélgettünk a karácsonyról.. mit szeretne kapni, stb..
Ő elindult és hozta a cipőjét.. ki akarta tenni az ablakba..
...elmeséltük, hogy karácsonyor nem a cipőbe lesz ajándék, hanem a fa alatt...
...szépen visszavitte a helyére a cipőt :lol:

A Mikulás party.. biztos jó lehetett, Chessy... mi idén csak a városban láttunk Mikulást...
Tavaly a 4 éves keresztlányunk is sírt , a férjem beöltözött Mikinek...

Mi ma az ügyeleten voltunk...
Levinek hajnalban 39.1 volt a láza, délelőtt ismét felment... 38.8.
1 hete gyógyult meg.. torokgyull., most ismét... de ez vírusos.. Apa hozta haza :(

Reggel:
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Levinek jobbulást... remélem hamar meggyógyul.

Zsolti 3720 grammal és 53 centivel született... a kórházból 3390 grammal jöttünk haza... de azóta már beindult a gyarapodás... legalábbis úgy szoktam mérni, hogy először magam...aztán kettőnket közösen... és mindezt a reggeli tisztábatétel után...olyan 4 kg körül van a kettőnk különbsége...tehát ha a ruhát + pelust levonom...a születési súlyát szerintem már visszanyerte.
Mérlegünk nincs... de úgy látom, hogy elég kiegyensúlyozott... boldog baba...
Leszámítva, hogy kicsit hasfájós... és olyankor tud sírni, de nagyon. Infacolt szoktam adni neki... két-három szoptatás előtt... az valamit segít, de úgy hiszem, nem teljesen.
Van valami más tippetek?

Babai: hogy vagy? drukkolok nagyon, hogy minden rendbe legyen!

Timi
Kép
vt72
 
 


Kia:nincs időm visszaolvasni, csak láttam, kérdeztél. Tömören: 2 napi émelyegtem, aztán tegnap és ma nem és szétparáztatom magam. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Timi! Tapasztalatom szerint nincs semmi, ami jobb lenne a hasfájásra, bár szerintem komolyabban semmi nem segít, csak az idő. Egyszer csak vége lesz. Vivinél is így volt, ő bizony nagyon hasfájós volt, kipróbáltam mindent, egyszercsak abbamaradt.
Tehát csak a türelem segít.

Babaim. nálam egyáltalán nem volt hányás, hányinger csak kb 6-7 héttől, de az sem volt számottevő. Én semmit nem éreztem a terhességből, semmi mellérzékenység.
Én onnan tudtam, hogy terhes vagyok (kb 4. hétben, mikor még nem voltam orvosnál, tehát nem volt bizonyított), hogy a vizeletem a nap minden szakában nagyon erős volt. Olyan, mint az első reggeli vizelet szokott lenni. Ennyi. Úgyhogy lehet kislányod lesz? Ne félj, minden rendben lesz, mi sokat gondolunk rátok!
Puszi!

KépKép
b_judyt
 
 


LeviManónak gyors gyógyulást kívánunk!

Barátnőm kisfia nagyon beteg, már 4. hete, a doki nem csinál semmit, én félek, hogy újinfluenzás.

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, hogyhogy nem csinál semmit a gyerekorvos??????????????!!!!!!!!! :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kia, Levikének jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jobbulást minden kis betegnek!

Én holnap kapom meg a H1N1 ellenit... szerencsére kijön a házidoki asszisztense és beadja... nem kell a betegek közé menni.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Köszi!

Apa ma volt a dokihoz... nem csak mandulagyull van - tüdőgyull gyanús - megy vérvételre, stb...
Szerencsére nem lázas - így nem a H1N1.... :(

Timi
DRukk a szurihoz! Ne legyen mellékhatás!

Szép méretek..
Nekünk az Espumisan vált be Levivel.. nem volt nagyon hasfájós.

Judit
Vigyék el másik dokihoz! :evil:

Babai
DRUKK - biztos minden rendben van...
Nekem is vannak jelek :oops: - lassan meg kell jönnie... a teszt eddig negatív :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia,
jobbulást nektek, gyógyuljatok hamar! Drukkolok a két csíkhoz.

Judyt,
szerintem is keresnie kéne másik gyerekorvost. 4 hete nagyon beteg a gyerek, a doki nem csinál semmit és még nem vitte máshoz? :shock: Bocsánat, de én ezt nem értem!

Mi is beoltattuk magunkat, apa múlt hétfőn kapta meg, Gergő meg én pedig csütörtökön. Semmi mellékhatás, Gergő is nagyon bátor volt.

Peti vasárnap du. lázas lett, estére 39,7 volt eléggé megijedtem. Kapott kúpot, jó sokat cipeltem és ringattam mire nagy nehezen elaludt, éjjel 1-kor már lejjebb ment neki de még mindig magas volt, még egy kúp és azóta (kopp-kopp) semmi. Nem tudom mi volt ez, tünet semmi akkor se és azóta se, és a láz is teljesen elmúlt. Remélem többet ilyenben nem lesz részem.

Timi,
hasfájásra Gergőnél mi is Infacol-t adtunk, egy darabig jó volt aztán mintha nem segített volna. Az Espumisan-t én is hallottam, hogy jó, meg még a Gripewater-t dicsérték sokan, de mi egyiket sem használtuk. Homeopátiás bogyók? Mi Gergőnél használtunk, ha érdekel megkeresem, mert most nem jut eszembe a neve. Peti szerencsére abszolút nem volt hasfájós, így feledésbe merült.
Hopp, majdnem elfelejtettem...nagyon édes Zsolti baba, az 5 napos képen olyan, mint egy kis gombóc.

Babaimádó,
még egy hét az uh-ig? Jaj, úgy izgulok és persze drukkolok!

Ripley,
Zalán baba hogy van? Remélem jól vagytok...

Kép
Kép
chessy
 
 


Húú, de elmaradtam! Annyi minden történt, hogy győztem visszaolvasni!
Babai, teljesen izgalomba jöttem, mikor olvastam a jó híreket!!! :D Szívből remélem, hogy nálad marad ez a baba. Szurkolok!
Timi, nektek is nagyon örülök. Gratulálok a Kisherceghez!!! Szép mérete van, ez látszik a képeket is, olyan kerek :D A szülésed nagyon jó volt szerintem, a császár pont akkor jött, amikor kellett :wink: ! Amikor nálam a tolófájások voltak, én arra gondoltam: "nem lehetne inkább császár?!" :lol: És jó lehetett a kádban... Nálam is gyorsan történtek az események - 3,5 tágulásnál még beadták az EDA-t , de mondták, hogy nem nagyon fog már hatni - és tényleg egy csoda amikor egyszercsak ott van a baba nálad :) . A hasfájás nálunk is állandó program. Kipróbáltuk az Espumisan, Infacolt is, hát talán használ, de inkább nem :? . Pocak simogatás, tornáztatás és a hintáztatás többször hoz eredményt. Zalán baba szépen gyarapodik: 5 hét alatt 2780 gr-ról 4400 gr-ra 51 cm-56 cm-re "ette" magát :shock: .
Kia, utólag kívánok boldogságot és EGÉSZSÉGET Levinek a születésnapja alkalmából! Hess vírusok!!

Mindjárt folytatom..

Kép

Kép
ripley
 
 


Folyt. köv.

Kia, Judyt,
Ezek a munkahely kilátások most elég borúsak :( azért biztos lesz valami megoldás. Például még egy baba :P !

Chessy,
El tudom képzelni, h megijedtél, mikor Peti olyan lázas volt, szerencsére gyorsan elmúlt. Remélem most jól vannak a fiúk. Győzőékhez is jött a Mikulás az oviba, így megtanultuk a "csing-ling-ling száncsengőt" :) . A hasfájás kapcsán, ha eszedbe jut a homeos szer neve, kérlek írd meg.

üdv.

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley,
Colocynthis 9 ch. 5 db golyócskát kell (műanyag) kiskanálnyi vízben hagyni feloldódni és azt kell megitatni a picivel. Remélem segít!

Később jövök még...

Kép
Kép
chessy
 
 


Megkaptam az oltást...az asszisztens néni szerint valamennyire átmegy a tejen át a picurba is...így lesz védettsége.

Szegény Zsoltimra épp akkor jött egy jóadag hasfájás, amikor itt volt a Katika... aztán mikor elment letettem hasra...hát 10 percig üvöltött...én meg majdnem bőgtem... de elaludt és előtte jó pár pukitól megszabadult.

Ezt kell majd a férjecskémmel is megértetni...hogy néha ha kicsit hagyjuk üvölteni...azzal neki teszünk jót. De ő se bírja sokáig, ha nagyon sír :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Egyszem kismamánk hogy van?
Kia, veled mi újság?? Teszt?

Bnőm kisfia már jobban van, a tanácsomra bevitték a Heim Pálba, ott tartották 24 órán át, ki volt száradva szegény gyerek, annyit hányt.
Ez mind a kezelőorvos hibája, komolyabb baj is lehetett volna. Szerencsére minden lelet negatív.

Ripley, nálunk nem lesz egyhamar baba, én egyedül nevelem Vivit. Bár megint randizgatok, hátha ő lesz a 2. gyermekem apja :lol:

Chessy, elhiszem, hogy megijedtél, örülök, hogy nem lett komoly baj. Egyszer Vivinél is volt ilyen, 3 napig estére felment a láza, de a doki nem talált semmit.

Vt, én is beadattam a szurit magamnak, Vivi még szopik, így vmennyie ő is megkapja. De most tanácstalan vagyok, mert Vivivel járunk játszóházba, nehogy mégis elkapja.
Meg azt hallottam, ha be van oltva a baba a prevenar-ral, akkor védett az influenza szövődménye ellen.

KépKép
b_judyt
 
 


Kép

Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, nagyon szép ez a kislány!

Köszönöm, én jól vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judy, nagyon aranyos Vivi... és gratula ahhoz, hogy még mindig tudod szoptatni.
Ilyenkor ez hogy van? Gondolom azért eszik rendes ételt is...és csak esténként van szopi? Bocs, hogy ilyeneket kérdezek... de nekem ez még kicsit messze van :)

Babai, remélem jól vagy...és növeszted a pocakod :)

Ma már megint trutymák idő van...pedig tegnap olyan jót sétáltunk...egész feltöltődtem :)

Meddig normális, hogy hangulatingadozásaim vannak és néha hiperérzékeny vagyok? Már saját magamra haragszom, hogy iszonyú apróságokon is sírva tudok fakadni :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok,

Chessy, köszönöm az infót.

Judyt, Vivi nagyon aranyos kislány!És tényleg nem semmi, hogy Vivi még tud szopizni :) Ja, és remélem jól sikerül az említett randizgatás :P

Timi, teljesen természetes a hangulatingadozás, nyugodtan engedd ezt meg magadnak. A hormonok ilyenkor ezt játszák velünk; így találta ki a természet. Én is néha sírva fakadok.. :? Mikor a baba vigasztalhatatlanul sír, az megviseli az idegeket és próbára teszi anyát, apát.

Babai, remélem jó hírekkel jelentkezel hamarosan :)

. Kép Zalán baba
Kép Győző rajzol

Kép

Kép
ripley
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: