Új privát üzeneted érkezett!

Png, sziaKép!

Fura ez. Ahogy a Szani is írta, nálunk is úgy pörögtek az események, hogy alig bírtam követni. Én augusztusban mentem hozzá és szeptemberben megvolt az első inszem, majd még kettő és most meg már túl vagyunk az első lombikon. Itt a Dia, akinek inszemes a babája és persze a Gigi és ők esküsznek a Dévaira. És hát több száz más lombikos, inszemes anyuka.
Rám sem emlékszik mindig, de minden kérdésemre válaszol és semmibe nem kezd amíg nem nézi át az addigi leleteket. Ritka az a doki aki arcról vagy névről azonosít. Viszont elég,, hogy belenézzen a papírjaidba. Távol álljon tőlem, hogy bárkit is meg akarjak győzni, mondhatni, nekem aztán tök mindegy.
A szakmai tudását sosem kérdőjelezném meg. Talán a lombikra vannak ráállva jobban (mondjuk én megbántam az átjárhatóságit is, de ezt már írtam). Az tuti, hogy innentől jobban fog rám emlékezni. Kevesen vagyunk a fórumon, de én nagyon sok dévais inszemes anyukát ismerek, a lombikosokról nem is beszélve. Biztos többen mennek el tőle, de már nem egy olyannal találkoztam akik máshonnan jöttek, a Nyírőből is (ugye Szani?)... És nincs is ezzel baj.
Hidd el, hogy mindenhol kell várakozni. Én vártam már 3 órát is és 5 percet is. Kiszámíthatatlan. Sajnos nálunk csak a lombik jöhet szóba és ehhez iszonyú bizalom kell mind a doki, mind a team, mind pedig az intézet felé. Nekem ez megvan. Biztos rengeteg helyen meg tudnák ezt csinálni, én ezt választottam. Csak ismételni tudom önmagam. Itt nem a várakozás a lényeg - ha nem bízol benne és a szaktudásában, mindenképp válts. Anélkül nem fog menni.


Most volt a híradóban: egészséges hármas ikrek Pécsen. Ez a lényeg!! Szívből kívánom mindannyiunknak, hogy idén sikerüljönKépKép Úgy megérdemelnénk már.
enigma
 
 


Enigma!
Miért nem kaphattál Choragon injekciót? Nálunk a mi dokink mostánában mindenkinek adja a beültetés napján egyet és utána kétnaponta még 3 db. Autóba miért ne üljél? Kiárzzódik?
Azért pihenj sokat és csak pozitív gondolatok!!!!!!!!!!!

Majd jövő héten megyek a dokimhoz és akkor beszéljük meg hogyan tovább. Már elvagyok kicsit még érzem a hasam, de megmaradok a varratok is kijöttek már úgyhogy jó úton vagyok.
A párom most homeos bogyókat szed. A maca vibe-t is szedte de semmi változás nem volt így most ezt vettjük be ennél az akciónál. Hátha jó lesz!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Még az jutott - a bizalomhiányról mintegy ellenpéldaként- az eszembe, hogy a múltkor mikor várakoztam befutott egy pár a csodaszép ikerlányaikkal. Nyílván bementek előttem, fotózás meg minden, persze a doki és a család is megkérdezte, hogy ugye nem baj? Mondtam nem, persze nem voltam hepi, de érthető volt és egyszer viszem én is az ikreimetKépKép
Mindegy, utána a doki mondta, hogy a nő 5 lombik után jött át hozzá és elkezdte stimulálni. Teljesen máshogy mint eddig, erre a nő frankón megmondta neki, hogy ő ezt nem is érti, eddig ez nem így volt, ezután itt is fogja hagyni, stb. Voltak nagy viták, aztán láss csodát.
Nyílván van ellenpélda, ez most csak eszembe jutott. Ez mégis csak a "Dévais" topik.

Ja, és a Szani a múltkor taxival ment az intézetbe és a sofőr úgy megörült neki. Neki is dévais gyereke van, de már 13 éves. Kicsi a világKép
enigma
 
 

 
 

ZsebiKép

A Dévai csak annak ad Choragont akiknek kevés petesejtjük lett. Akinek tíz felett, annak nem mert bizonyos hormonok sokkal magasabbak náluk. (bocs a puritán magyarázatért, de szakzsargonnal nem tudom, csak elmondom, ahogy én értem - majd a csajok kisegítenek) Szóval akiknél eleve magas, azoknak sosem ad, nehogy túlstimulálódjanak. Nagyon óvatos. ET előtt is megnézi a petefészkek állapotát, mert a bekövetkező terhesség tovább növeli azokat. Ha nagyon duzzadtak, nincs ET.
Nekem nem volt sok petesejtem és ha csak 2 babót kaptam volna vissza akkor azt mondta talán adott volna. Most is sokat gondolkozott, de nem mertük bevállalni. Tudod a méhem miatt. Egy baba az ideális és még idáig sosem jutottunk, nem tudhatom mi lesz a vége. Ha most nem sikerül és legközelebb is ennyi sejtem lesz, nyílván ad, de ez most kockázatos lett volna.
Persze emiatt én is aggódtam egy darabig, de azóta sok máshol végzett stimut olvastam és sok helyen nem adnak. És úgy is sikerül. Talán nem ezen fog múlni. A Szani is kapott a múltkor, mégse...
Nehéz ez, folytonos dilemma.

Igen, a kocsit arra mondta, hogy eleinte, még a friss beágyazódás után is baj lehet a folyamatos rázkódástól.

Te hogy töltötted az ET utáni napokat? Olyan rossz, hogy erre sincs recept, pedig az emberlánya mindent megtenne, nem? Akármit.

Pusza
enigma
 
 


Enigma!
Ez elég jó magyarázat a Choragonra. Nekem a múltkor 10 petesejtem lett és kaptam, de mondjuk két embriót kaptam vissza és külön felhívta a figyelmem ha puffadok vagy bármi rendellenes akkor ne adassam be. Csak ebbe az volt a gáz, hogy nekem a punkció után folyamatosan pufi volt a hasam főleg estére na most akkor honnan döntsem el kell-e a szuri vagy sem? Hum.

Én az ET napján 40 percet feküdhettem a Kaáliban majd kocsival haza (ekkor kellett megvenni még a choragont mert csak ekkor írták fel szombat révén elég nehéz volt beszerezni) utána 3 napig tökre feküdtem csak wc-re és enni keltem fel. Sajnos kocsizni kellett mert ugye minden másnap szurit kaptam és valahogy be kellett adatni. Amúgy tulajdonképpen végig feküdtem de jól is esett mert ülni állni nem volt jó érzés. Most is így fogom csinálni annyi különbésggel ha most is kapom a choragont akkor megpróbálom itt beadatni, hogy ne kelljen csak gyalog menni és nem kell akkor a kocsival rázkódni. Hátha ez bejön.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Enigma, örülök, hogy újra itt vagy, látszik, hogy most milyen nagyon ráérsz Kép Három baba, ez nem semmi! Figyelj oda magadra, és télleg pihizz sokat! Azt meg majd valaki magyarázza el egyszer, hogy hogyan lehet stresszmentesen elleni pár napot Kép
Tegnap beszéltem a dokival, mert a múltkor vett le még egy kenetet, de minden rendben van, úgyhogy most már az isten sem óv majd meg az átjárhatóságitól! Ha minden igaz, február 7-10. között megyek majd, rákérdeztem a telefonban.

Képzeljétek, lehet, hogy mi is megyünk egy kicsit pihizni, ha minden igaz, Egyiptom lesz belőle majd február közepén Kép Remélem, előtte nem rossz hírt kapok majd Dévaitól! Bár akkor legalább tutira történne valami komoly a köv. hónapban. Ez a gáz, hogy nem tudom, hogy mit akarjak, hogy találjon-e valamit, vagy ne. Ha talál, akkor közelebb vagyok a lombikhoz, ergo talán hamarabb lenne baba. Ha nem talál semmit, akkor meg iszonyú sok próbálkozás áll még előttünk...
Télleg, nektek az ismerőseitek, rokonaitok tudják, hogy meddőségi központba jártok?
png
 
 


Sziasztok!
Enigma, örülök, hogy újra itt vagy, látszik, hogy most milyen nagyon ráérsz Kép Három baba, ez nem semmi! Figyelj oda magadra, és télleg pihizz sokat! Azt meg majd valaki magyarázza el egyszer, hogy hogyan lehet stresszmentesen elleni pár napot Kép
Tegnap beszéltem a dokival, mert a múltkor vett le még egy kenetet, de minden rendben van, úgyhogy most már az isten sem óv majd meg az átjárhatóságitól! Ha minden igaz, február 7-10. között megyek majd, rákérdeztem a telefonban.

Képzeljétek, lehet, hogy mi is megyünk egy kicsit pihizni, ha minden igaz, Egyiptom lesz belőle majd február közepén Kép Remélem, előtte nem rossz hírt kapok majd Dévaitól! Bár akkor legalább tutira történne valami komoly a köv. hónapban. Ez a gáz, hogy nem tudom, hogy mit akarjak, hogy találjon-e valamit, vagy ne. Ha talál, akkor közelebb vagyok a lombikhoz, ergo talán hamarabb lenne baba. Ha nem talál semmit, akkor meg iszonyú sok próbálkozás áll még előttünk...
Télleg, nektek az ismerőseitek, rokonaitok tudják, hogy meddőségi központba jártok?
png
 
 


Sziasztok!
Enigma, örülök, hogy újra itt vagy, látszik, hogy most milyen nagyon ráérsz Kép Három baba, ez nem semmi! Figyelj oda magadra, és télleg pihizz sokat! Azt meg majd valaki magyarázza el egyszer, hogy hogyan lehet stresszmentesen elleni pár napot Kép
Tegnap beszéltem a dokival, mert a múltkor vett le még egy kenetet, de minden rendben van, úgyhogy most már az isten sem óv majd meg az átjárhatóságitól! Ha minden igaz, február 7-10. között megyek majd, rákérdeztem a telefonban.

Képzeljétek, lehet, hogy mi is megyünk egy kicsit pihizni, ha minden igaz, Egyiptom lesz belőle majd február közepén Kép Remélem, előtte nem rossz hírt kapok majd Dévaitól! Bár akkor legalább tutira történne valami komoly a köv. hónapban. Ez a gáz, hogy nem tudom, hogy mit akarjak, hogy találjon-e valamit, vagy ne. Ha talál, akkor közelebb vagyok a lombikhoz, ergo talán hamarabb lenne baba. Ha nem talál semmit, akkor meg iszonyú sok próbálkozás áll még előttünk...
Télleg, nektek az ismerőseitek, rokonaitok tudják, hogy meddőségi központba jártok?
png
 
 


EnigmaKép
De jó, hogy jelentkeztél Kép!
Tök sokat gondolok rád, és annyira, de annyira drukkolok!
Az én dokim csak a transzfer napját érintő autózásnál húzta az orrát, mert a mellettem fekvő nő és a férje Szabadkáról utazott fel Tapolcára és aznap haza is autóztak. Nem tudom, hogy sikerült-e nekik.
Nálunk Choragont senki nem kapott, pedig volt olyan, akinek épp, hogy 3 embriója lett.
Nagyon sok különbség van a dokik között.

Az páromnak most az urológus Choragont és egy hmg hormont írt ki.
Jót nevettem is rajta, hogy ezután majd ő csinálja a teszteket Kép!
Pihizzetek sokat, bármennyire unalmas és nehéz!
Szerintem, ami még nagyon fontos,hogy lelkileg maradjatok nyugodtak, bármi történik is (barnázás, pici vérzés). Lehet, hogy nálunk is az volt a gond, hogy nagyon kiakadtam...
Remélem nem bánjátok, ha néha idepofátlankodom.

Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


PngKép

Na, 3 a magyar igazságKép!
Szuper lenne az Egyiptom. Rengeteg olyat olvastam már, hogy az átjárhatósági után esnek teherbe a nőkKépKép Különben még csak annyit: már a múltkor is őszintén elmondtam a tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Nekem szörnyű volt. De ez egyéni dolog, ki mennyit bír... Inkább készülj fel a legrosszabbra, hogy utána kellemesen csalódjKép Most ne utálj, hogy ezt elmondtamKép Ehhez képest a lombik már csak egy vasárnapi sétaKép Bár szerintem nálad semmit nem fognak találni...
Különben nálunk a közeli rokonok és barátok tudják.
Ja, és próbálj meg kedden menni, akkor nincsenek műtétek. Mert a lombikosokat tuti előreveszi és akkor megint várhatsz. Mondjuk én úgy tudom, hogy ezt csinálja altatásban is...

StellaKép
Mikor a Dévai a no kocsit mondta, viccesen megjegyeztük, hogy akkor hazarepülünkKép. Erre mondta, hogy ez most még nem baj, mert most még nincs beágyazódás, csak ott úszkálnak. A kocsizás csak az után jelenthet bajt. JelentHET.
Hát azért én rágódom ezen a Choragon dolgon. Az egyik p.fészkemben nekem egyáltalán nincs s.testhormon. Na mindegy, normál esetben is csak egy petesejt érik és mi még ráadásul nyomjuk az Utrot meg a Duphastont.
Te mikor érzetél valami? Éreztél egyáltalán?
Különben veled álmodtam. Együtt voltunk valahol. Mindkettőnknek megjött. Te örültél, én kevésbéKépKép Asszem kész vagyok, pedig még csak 3 nap telt elKép
enigma
 
 


EnigmaKép
Éreztem valami olyasmit, amit korábban nem.
Csütörtökön volt a transzfer és vasárnaptól éreztem pici szúrkálásokat a pocimban, améhem tájékán.
Fogalmam sincs miért, de úgy örültem neki! Talán ösztönösen tudtam, hogy ez jót jelent.
De szerintem ez mindenkinél más. Sokszor azt csináltam, hogy lefeküdtem. lazítottam és a babókra koncentráltam. Azt is mondhatnám, hogy meditáltam és olyankor mindig jöttek a megnyugtató szúrkálások! Rendesen készen voltam, ugye?

Nem csodálom ha velem álmodsz, mert minden este azzal alszom el, hogy mi lehet veled, remélem minden rendben és Isten adja, hogy sikerüljön.
Lesz majd olyanis, mikor mindkettőnknek megjön, de az más csak a 3 gyerek után Kép!
Ha esetleg meg akarna jönni neked, akkor küldd át hozzám, nekem most nem árt!
Vigyázz magadra és sipirc vissza az ágyba!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok csajok!
Alig tudlak olvasni, most éppen lukas órám van. ENigmaKép TÉnyleg igazad van, sokkal jobb így, hogy dolgozom, otthon már régen meghülyültem volna. Lehet, hogy így is stresszelem magam, de szerintem kevésbé.
Semmit nem érzek, sajna, pedig jó lenne okádni járni reggelenként. vagy valami hasonló. A mellem feszült egy pár napig, de már az is elmúlt sajna, úgyhogy csak az ovulációtól volt.

Legalább már értem , miért nem kaptam choragont sem a múltkor, sem most.
Félek a teszttől, még soha nem láttam kétcsíkosat, valahogy el sem tudom képzelni.

pusza, SzaniKép, EnigmaKép pihenni, pihenni!!!

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnusKép!

Nem kell érezned semmit!!!! Majd 3-4 hét múlva fogsz csak hányniKép
Ugyan én sem merem elhinni, de muszáj!!!! Hidd el sikerülni fog!!!
Szívből kívánom neked.

A 21. napon oda kell telefonálni, vagy csak odamész, hogy haló megjöttem??? Azért 7végén tesztelsz, ugyi? Azért megírod nekünk?

Csók
enigma
 
 


Anna!
Ne izguljál mi izgulunk helyetted! Minden rendben lesz ahogy Enigma is írta még nem kell semmit érezni!!!!!!!!
Ott lapulnak csak bízzál bennük!!!!!!!

Enigma, Szani!
Nektek is megy a drukk ezerrel!
Ti mikor teszteltek pontosan?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Csajok!
De jó, hogy így feléledt a topic! Ennyi olvasást még soha nem kellett bepótolnom itt!Kép
Bár eddig nem reklámoztam, az is kiderült, hogy Kósás vagyok Kép, de semmi baj, nehogy dorgálásnak vegyétek, csak úgy tartom általában korrektnek, hogy nem nevezem meg a dokikat, (mondom ezt a "Dévais" topicban...jó mi? Kép)nehogy egyszer olyat kelljen írnom, ami nem túl jó színben tünteti fel őket és véletlen sem szeretném, ha bárki is hitelrontás áldozata lenne...pláne hogy a nevem is publikus...Kép Persze eddig szerencsére csak jót tudok mondani a dokiról!Kép Köszi Sziszuka + Zozi Mamija!KépKépKép
PngKép
Hát most én sem utasítanék vissza egy egyiptomi nyaralást! Hú de jó nektek!Kép Ne foglalkozz azzal, vajon mi lesz az eredmény, ha jó, azért lesz jó, ha nem túl jó, akkor meg azért, hogy egy kicsit kiszakadjatok a borús hétköznapokból és újult erővel vágjatok bele abba, aminek jönnie kell!Kép Tudom, nehéz ez, én így visszatekintve baromira szerencsésnek érzem magam, hogy elsőre kiderült a bibi a HSG-n és nem mennek a hónapok csak a keresgéléssel...remélem így vagy úgy, hamar megtörténhet veletek is a csoda!!! És mindannyiunkkal!Kép
StellaKép
Az Uradnak Choragon? Hogy mik vannak!!KépÉn egyáltalán nem bánom, pofátlankodj csak jó sokat ide is!!!Kép Megint egyszerre várjuk már a mensit mint a messiást???Kép Én mára vártam, de valahol elakadt...
AnnaKép
Tényleg ne figyelj arra, hogy mit kéne érezned, mindannyian mások vagyunk. Okádni járniKép
meg még ráérsz, ahogy Enigma is mondta!!! Még 3-4 hét...Kép
pussz
Hajni
hajnesz
 
 


Bocsi Hajni ha elszóltam magam, nem direkt volt, azt hittem itt mindenki tudja, mert pont az előttem lévő hozzászólásban (Enigma) olvastam Kósa nevét veled kapcsolatban. De akkor felejtsük el ! Sorry !

Kedves Anna !

Ha azt érzed, hogy mindjárt megjön még az sem baj, én mindkétszer felszerelkeztem reggel betéttel ezzel azzal, mert totál olyan érzésem volt, hogy most mindjárt megjön. Aztán semmi. Hányinger már csak a pozitív teszt után, de akkor ezerrel. Lesz még időd kiélvezni ennek a gyönyörűságeit is ! Drukkolok !
Mindenkinek!
Üdv
sziszuka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma volt egy cikk a petícióról a Népszabiban. Most néztem meg, de még csak ötszázvalahány aláírás gyűlt össze. Ez azért még mindig elég kevés, nem?

Az egyiptomi út csak azért nem bizti még, mert február közepére 25 fokot mondanak, és nem döntöttem még el, hogy az elég meleg-e nekem a tengerben való fürdéshez Kép De hajlok arra, hogy igen (pár évre visszamenőleg megnéztem e fokokat, és mondjuk előfordult, hogy napközben lement 16 fok alá, de most biztos nem lenne ilyen Kép
png
 
 


Sziszuka!
TÉNYLEG semmi baj, Neked és a "Maminak" is csak hálás lehetek, hogy ellökdöstetek idáig!!!Kép Inkább a dolog viccessége miatt írtam le, hogy pont Enigma is és Te is megemlítettétek!
Ugye Schöpfis téma lenne, de azóta, hogy Ti megosztottátok ott egymással a tapasztalataitokat valamikor 2003 elején(?), nem nagyon találkoztam a topikban olyanokkal, akik asszisztálttal járnának hozzá, így ide kéredzkedtem be a csajokhoz, mert nagyon szimpik voltak.Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Hú, végre van netem...

Jó reggelt - mondjuk én már 6 óta kukorékolok. Ekkor kell utrozni és én nem tudok visszaaludniKép

ANNUSKépKép

Tegnap egész nap szurkoltam neked!!! Ugye nincs baj? Annyira szurkolok neked, hogy azt el sem tudom mondani!!!!!

ZsebikeKép

Teszt? Hát az örökkévalóság múlva. Kábé jövő 7végére kellene - ahogy szoktuk mondani - nem megjönnie. Ha mégsemKép, hétfőn.
Nem érzek semmitKép

Pusza
enigma
 
 


Hali csajokKép

AnnusKép remélem egyelőre csak kettesben ünnepeltek, azért nem jelentkezel. Továbbra is nagyon drukkolok neked!!!

SzanikaKép! Te holnaptól már dolgozol, ugye? Akkor tudod olvasni, hogy neked is szívből drukkolok. Te annyira pozitív voltál végig és a te eredményeid is annyira jók, hogy muszáj sikerülnie!!!!KépKép

Most nagyon leszúrtok majd, de én már teljesen lemondtam a dologról. Eddig bírtam idegekkel, legközelebb biztos jobban megy majd. Hétfő óta itthon vagyok, szerintem ez sem jó. Kár, hogy nem hallgattam a DévairaKép. 1-2 nap pihi biztos elég, nem kell egy hét, csak bedilizik az ember. Mindegy, holnap végre lelépek itthonról, már alig váromKép Ma már jól kibőgtem magam, nehezen hiszem ezt az egészet. Talán ha nem foglalkozom vele annyit, majd meglep. Persze mondhatjátok, hogy csak egy 7 telt el, de szerintem valamit biztos éreznem kéne. De semmi. Olyan kár, hogy kevesen vagyunk, nincs aki megoszthatná a tapasztalataitKép
Na mindegy, bocsi. Majd jelentkezem az eredményemmel a 7 vége felé. Addig is mindenkinek kitartást.
Annus, Szani! Teszteljetek pozitívat légy szíííí!!!
enigma
 
 


Enigma!
Nem szabad feladni! Bármilyen nehéz bízni kell bíztatni kell a három kicsit ott bent, hogy van aki várja őket. Tudod ők még iszonyú kicsik és mindig mondani kell nekik, hogy kapaszodjatok mert anya meg apa nagyon vár és bízik bennetek. Óvatossan dolgozzál csináld azt ami jólesik egyet nem FELADNI TILOS!!!!!!!!!!
Még nem kell hogy bármit is érezzél, hiszen még oly picik.
Pozitív energiát küldök neked! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ha gondolod és szeretnél egy jó csapatba bekerülni nézzél be a Kaális párok fórumára én is ott szoktam többször felbukkani, csak ha megláttam Anna készülődésének időszakában, hogy írt ide akkor benéztem így lettem figyelmes rád és olvastam el a történetedet.Azóta aztán kicsit ideszoktam és olvaslak titeket. Anna is szokott jönni hozzánk. Sokan vagyunk lombikosok,de mi is csak egyet teszünk bízunk és reméljük hamar kikerülünk a várakozók listájáról és boldog kismamák lehetünk. Fel a fejjel!!!!!!

Szani!
Ismeretlenül is de azt kívánom, hogy sikerüljön és minden rendben legyen.

Szorítok értetek!

Anna neked a másikba írtam. De itt is leírom baromira várom szombat óta az eredményt! !!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Enigma, tényleg kitartás! Nem adhatod fel addig, amíg nincs biztos jele annak, hogy nem sikerült! Majd akkor ráérsz eldönteni, hogy hogyan fogadod, de addig állj úgy hozzá, hogy neked is sikerülhet! Gondolj arra, hogy a lombikkal végre sokkal több esélyetek van, mint korábban! És különben is, miért ne sikerülhetne? Csak, nyugi, és bírd ki még ezt a kis időt!
png
 
 


Enigma drága
Miket hallok??? NE ROSSZALKODJ, TESSÉK BÍZNI!!!!
Nem baj, ha nem érzel semmit!!
Legyél pozitív és ne add fel idő előtt!
Ilyenkor tudod, hogy sok múlhat a "mami" lelkiállapotán! Ugyhogy továbbra is tessék vidámkodni és bizakodni.
Nagyon drukkolok nektek és szeretném, ha negy meglepi érne hétfőn!!!

AnnaKép
Mi újság?? Alig vártam a hétfőt, mert azt hittem írsz. Drukkolok tovább...

HajneszKép
Indulhat nálatok a felkészítés az eszkimók fogadására?

Stella

Kép
stella9
 
 


EnigmaKép
Igaz, kevesen vagyunk, de annál nagyobb hangsúllyal mondjuk, hogy hidd el, még nem kell semmit sem érezned! Én is csak ismételni tudnám a lányokat. Talán mára már jobb lett a kedved és csak mosolyogsz a tegnapi írásodon, ismerős az érzés, mindannyian így vagyunk ezzel az időszakkal. Kitartás, csajszi!!!KépKépKép
StellaKép
Holnap megyek Uh-ra, szerintem befigyel egy-két ciszta, úgy nyomogat néha a p.fészkeim körül, de az is lehet, hogy a mensi miatt volt, mindenesetre hasizmozok ezerrel. Ha minden ok, valami gyogyót kapok beállításra, aztán a 14. napon...(feb. 9.)
Nálatok mizujs?
AnnaKép, SzaniKép
Úgy izgulunk, gyertek és meséljetek!Kép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hajni
hajnesz
 
 


HajneszKép
nálunk még semmi zujs.
Most én követlek majd egy heti késéssel, legalábbis remélem!

AnnaKép
percenként jövök a netre, hátha írsz! Most már nagyon izgulok!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Anna!
Már én is mérhetetlenül türelmetlen vagyok!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziaszok Csajok!
Ma teszteltem egy akkora negatívat, hogy fehérebb volt a sáv a tesztcsíknál, mint máshol. Nem is éltem bele magam, Így nem is vagyok elkenődve.
Tegnap azért nem teszteltem, mert még nem éreztem felkészültnek magam a csalódásra.

Ilyen az élet... Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy valaha is sikerül.

---ma 34 éves a férjem. Boldog szülinapot Neki!Kép


Elkezdjük a homeos kezelést, a köv. lombik három hónap múlva lesz, kell is nekem annyi, hogy a nulláról újra összeszedjem magam.

Remélem, legalább TI jó hírekkel jöttök.
annaKépKépKép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!
Mérhetetlen módon sajnálom! Azt hittem pedig. Kép Kép Kép

A férjednek boldog születésnapot kívánok!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anna
Kép
Nem is tudom mit mondjak. Vérvételre nem kell menned? Hátha...

Kép
stella9
 
 


Aranyosak vagytok ZsebiKép, StellaKép
még jó, hogy a munkahelyemen vagyok, asszem ha jobban belegondolnék, széthullanék apró darabokra.
még jó, hogy Ti vagytok nekem.
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


hú, milyen költői lettem.
GigikémKép lÉgyszi gyere és mondj valami bátorítót!! HOgy bírtad ki a négy lombikig???????
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Annácska!
Talán a vérvétel mást mutat, hátha!!! Bárcsak Te is úgy járnál, mint anno Cat!!! Úgy szeretném!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hajni
hajnesz
 
 


Azt hiszem, kár lenne áltatni magam. MÁr a 33. napban vagyok....csak a duphaston meg az utro műve. ma reggel már be se vettem a duphit.
HaJNI:o EZ VAN.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnácskaKép

Épp ma gondoltam rád. És sajnos ezt kell látnomKép Csak a szokásosat tudom neked mondani. Ne add fel. Egy csomót gondoltam rátok. Az én példám hogy hogy bírtam ki, nem jó. Mert a sok feszültség és trutyi most jött ki rajtam. Próbáld megtalálni valahogy a lelki békédet és bízz önmagadban. Nálam az volt a rossz, hogy a sok sikertelenség miatt már teljesen elkönyveltem, hogy én nem is vagyok rendes nő. Ami már odáig fajúlt, hogy most meg nem tudom magamról elképzelni, hogy jó anyuka lehetek. Szóval vigyázni kell, hogy az ember nehogy túl nagy árat fizessen a lombikért. Férjednek boldog szülinapot. És hidd el, hogy mindig lesz újabb és újabb erőd, hogy végigcsináld. (na persze nem azt kívánom, hogy még sokszor éld át!!!)
Talán ha küldök neked egy mosolyt, akkor jobb kedved lesz:


Kép

Sok sok puszi!!!!! Vigyázz magadra.
És mindenkinek sok puszit küldök!!!!!!!!!!!!

KépKép
gigi28
 
 


Gigi Kép Köszi, most egyedül vagyok már a tanáriban, jól el is bőgtem magam.
Pedig pont ezek az érzések motoszkálnak bennem, hogy egyáltalán nem lennék jó anya, azért nem is sikerül, mert nem akar hozzánk "lejönni" egyetlen kis lélek sem.
Nagyon szép a kisfiad, biztosan sok örömed van benne!! Lécci' gyere gyakrabban!!!! KépKépOlyan keveset jöttök (Dia is) mostanában!

Holnap 8 órám lesz!!! Szerintetek lehet jó tanár, akinek nincsen saját gyereke????
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem, kaptam időpontot ulrahangos átjárhatóságira!!!! Ugyan kicsit furcsa dolgokat mondott a Dévai, vagy nem tudom, biztos én voltam félretájékoztatva Kép
Szóval, 7-én megyek hétfőn 9-re, és du. 4-ig benn kell maradnom. Én azt hittem, hogy ez valami teljesen egyszerű, kis 20-30 perces "beavatkozás". Most akkor mi is fog pontosan történni? Lediktált egy szép kis listát, hogy konkrétan mi legyen nálam, az olvasnivalótól kezdve a konkrét innivalóig, amit vihetek.
Miért tart ez majdnem egy napot? Ezzel az erővel kórházba is befeküdhetnék laparra, nem?
png
 
 


SziasztokKép!

Reggel fél 7 óta bent vagyok a cégnél, úgyhogy tényleg nem mondhatja senki du. fél 5-kor, hogy nem írhatok az én kis csapatomnakKép pár sort!
Brrrr, hulla fáradt vagyok, 5-kor keltünk, hogy még a dugó előtt beérjünk Budára úgy, hogy a férjem még 8-ra vissza is érjen Szentendrére tanítani. Hát ilyenkor látja ám csak az ember, hogy milyen ...ok az utak, úgy zötyögtünk a kocsival, hogy végig kapaszkodtam a majrévasba és alátámasztottam ököllel a fenekemet, hogy valami lengéscsillapítást adjak magamnak. Így hát megspórolunk egy csomó koránkelést meg benzint, mert semmivel sem kényelmesebb kocsival 40 percet utazni, mint tömegközlekedéseel 1,5 órát. Illetve majd ma este hazafelé kifigyelem, mennyire ráz a HÉV. Vicces, hogy az ember évek óta utazik, és észre sem veszi maga körül a dolgokat. Most, hogy ennyire fontossá vált a nyugodt utazás, fogalmam sincs, mennyire ráz a HÉV. Holnap majd beszámolok rólaKép.
Furcsa az elmúlt lusta napok után újra ilyen intenzíven dolgozni. Fáradt vagyok, sok a bepótolnivaló. Igaz, a munka klasszul eltereli a figyelmem, de úgy bele is merültem, hogy az Utro negyed 3-kor lett feltéve. Remélem, negyed óra késés nem baj. Sok számlát írtam, meg sok megrendelés jött, ezeket szeretem feldolgozni, tehát tényleg elmondhatom, hogy nem rossz ilyenkor dolgozni, DE közben kicsit pihenni kellene. Alul nehéz egy picit. Nem fáj, de érzem, hogy túlterheltem magam. Az egészet az utazás rontja el, annyira félek, hogy fellazul az a beágyazódás, ami már esetleg megtörténtKépKép. Annyira szeretnék kisbabát!! 1-et vagy 2-t egyszerre. Naponta pránanadizom, a mesterem személyesen is gyógyította-erősítette a méhemet. Sikerülnie kell!!!!!!!

Enigma, DrágámKépKépKép, érted éppen úgy izgulok, mint magamért!! Ugye most már elszállt a rossz kedved? Fogadjál tanítványokat, dolgozz, és vegyél rózsaszín Kép blúzokat! Küldd el az e-mail címedet a mail@eurofrey.hu -ra, és küldök neked egy török képetKép. Hamarosan meglesznek a szesöli digitális képek is CD-n. Már láttam őket, sokkal szebbek, mint a fényképek voltak. Majd abból is küldök, meg teszek is fel mindenkinek. Sétáljál, tartsd az arcod a hóesésbe és örülj az életnekKép! Olyan sok okod van boldognak lenni, például ott bent ő(k)KépKép! Majd együtt toljuk először a nagy hasunkat, aztán meg a babakocsitKép!

AnnámKép, ez még nem biztos, hogy nem sikerült!! Hallottam már több olyan esetet is, hogy még a vérvétel is alig mutatott valamit, csak határeset értékek voltak, és közben már régen ott volt a baba! Hiú ábrándokat sem szeretnék ébreszteni benned, de kérlek-kérlek, azt semmiképpen ne tedd, hogy nem szeded a gyógyszereket!! Nehogy ezzel ronts el valamit, amikor már akár egyenesben is lehetsz!! Annus, kedves, én még nem vígasztallak, mert nem érzem, hogy neked nem sikerülne! Várd meg a dokink vizsgálatát, az még 1 hét, addig még tarts ki, kérlek!!!!

És mindenkiKép! Ti Kedves Lányok, akik drukkoltatok nekem (amíg otthon pihiztem és 2 teljes regényt elolvastam, valamint megismertem az összes természetcsatorna teljes állatkínálatát, rejtélyes esetét), nagyon köszönöm nektek a szurkolást és energiát! Tudom, hogy lesz kisbabám, egyszerűen csak azért, mert nem lehet, hogy ne legyenKép!

Sok puszi mindenkinekKép! Gigi, de édes a bébiKép! Szomorkás vagy, valami bánt. Tudunk valamiben segíteni???

Szani
szani
 
 


SzaniKép
Nagyon jó a hozzáállásod, ennek muszáj eredményre vezetnie!
Drukkolok!

EnigmaKép
jobb a kedved? Most már nincs sok hátra a tesztig. Csupán néhány NYUGALMAS nap, ugye? Nincs pityergés és orrlógatás! Vidámkodás van és bizakodás!!

HajneszKép
Hol tartotok? Van már konkrét időpont? Vagy nagyon türelmetlen vagyok?

GigiKép
ez a kissrác olyan megdögönyözni való, hogy csak na! Ennivaló a mosolya!
Ha néha bizonytalan lennél magadban, akkor nézz rá erre a csöppségre és gondold végig, hogy eddig már mennyi mindent megtettél érte, és ez még csak a kezdet!
Nagyon szereted, ez biztos! Jó anyukája leszel, hidd el!
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Nem, nem vagy türelmetlen, én vagyok lusta disznó, hogy nem írok. A megint...-be épp most írtam, hogy mi a helyzet, mert kijelentkeztem a táblicskuból, aztán Virág egyből meg is szólított. Kép Szóval ha még nem olvastad: Ma reggel volt UH, szerencsére semmi baj, pedig nagyon érezni véltem egy cisztát a jobb p.fészkem körül, de biztos csak a mensi miatt volt, mert semmi nyoma. Kaptam Estrofem-et, ezt vasárnapig esténként szedem majd, hogy meglegyen a kellő ösztrogén szint, aztán vasárnapi UH és szerintem szerda lesz a transzfer napja.
Nem láttam tőled friss híreket, ...semmi különös? Írj, ha van újság, de akkor is ha csak úgy írnál! Kép
Hajni
hajnesz
 
 


HajneszKép
De jóóó!
Újra felpörögnek az események!
Félidőben adják vissza őket, vagy várnak még pár napot, mint ahogy a természetben lenne?
Nagyon fogok izgulni érted! mi az, hogy fogok, már most izgulok!
Most is otthon maradsz két hétig, vagy kevesebb ideig?
Nálunk nincs friss hír, de remélem jövő szerdán már én is randizhatok a dokival!
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
De jó, hogy így izgulsz értem, édi vagy!!! 14. napban maradtunk a dokival, gondolom a vasárnapi Uh majd abban is dönt, hogy marad-e vagy változik az időpont.
Most nem lesz nagy pihi, csak a beültetéstől a köv. hét elejéig, kb 5 nap. Szerintem ennyi elég, amúgy sem egy strapás meló az enyém, nem hinném hogy ezen fog múlni.
Drukkk a jövő heti randihoz!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


PngKép
Végre nálad is beindulnak a dolgok! Látom azóta nem kaptál választ a kérdéseidre, én is csak azt tudom veled megosztani, ami és ahogy velem történt, nem a Dévai Intézetben, hanem a Schöpf Merciben: Valóban egy max. 20-30 perces beavatkozásról van szó, de azért ez mégsem hasonlítható össze egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálattal. Szerintem nagyon jó helyen vagy, hogy ennyire odafigyelnek rád és nem küldenek haza egyből, ami elég nagy felelőtlenség lenne bárkitől is. Ugyan nekem "csak" reggel 7-től du. kettőig kellett bentmaradnom, de kellett is az a pihi, nem is mertem volna hazamenni előbb és megnyugtató volt, hogy ott a doki 2 emelettel feljebb, ha bármi van. De szerencsére nem volt semmi komoly utóhatás, csak a diagnózis okozta lelki trauma, de ez téged biztos nem fog utolérni!Kép
Szóval inkább fogd föl pozitívan, főleg hogy még arra is odafigyel, hogy olvasnivalód legyen az uncsi percekre!!!Kép
Megy a drukk hétfőre!!!
Hajni
hajnesz
 
 


Köszi, Hajnesz! Szorítok neked szerdára!
png
 
 


AnnusKép Ne add még fel légyszi!!! Ki tudja? Csinálj azért még 1 tesztet pár nap múlva!
Nagyon szorítok neked, tudom, hogy erős csajszi vagy és ha most nem is sikerült, tavaszra feltúrbózod magad és telve napsütéssel, energiával, hidd el sikerül majd biztosan!!!!!KépKép Vagy persze itt a spontán, ami nektek abszolút járható út (nekünk ez már kevésbé. Én ebben hiszek a legjobban, annyi csodát olvastam mostanában!!!)
Amit ki kell verned a fejedből, az az hogy rossz anya leszel! Persze kicsit komikusnak tűnhet, hogy folyton osztom itt az észt, aztán 2 nap múlva siránkozok én is, hogy nem érzek semmit és már fel is adom... De azt biztosan érzem, hogy én egyszer fantasztikus anya leszek. Csak kérdés, hogy mikor?
Azért remélem nem az a sorsom, hogy örökbe fogadjak. Legalább egy olyan bébi szülessen aki hasonlít ránk. Ez nem olyan nagy kérés, ugye???

AnnácskaKép Kérlek, fel a fejjel! Tiszta szívből szurkolok neked. Bízni kell, a többi nem rajtunk múlik.
És az is tuti, hogy szuper tanár vagyKépKép!!!!

Puszillak
enigma
 
 


Mindenkinek mindjárt folytatom, csak most el kell mennem!
enigma
 
 


Csajszik!
Már megszokhattátok a depijeimet, bocsi. De nehéz megállni a nyavajgást...Kép Legalább itt had...
Tüneteim továbbra sem semmi. Ez hihetetlen. Belém tuszkoltak egy kiló hormont és még csak a melleim sem jeleznek. Na mindegy. Ja, a hab a tortán, hogy ma elkezdett fájni a hasam, olyan görcsösen, úgy olykor, olykor. Napok kérdése utro ide vagy oda...Kép Valszeg ezért nincs nekem tünetem.
Pedig higgyjétek el, hogy szeretném. Annyira, hogy az már fáj. De persze nem adom fel, még bármi lehetKép Szanika, küldjél nekem is energiákat!!!Kép

SzanikaKép

Ne dolgozd magad halálra!!! Az utazás miatt ne parázz, ha az a baba egyszer megtapad, nem enged olyan könnyenKép Én is sokat olvastam és esténként sz.rrá vertem az uram Scrabble-ben és kocka pókerbenKép. Így telnek a napjaim. A szülinap is szomi volt. Semmi buli, fekvés. Persze kívántam és ha teljesül, egye feneKép Neked van valami tüneted (bármi)? Ha fáj, az lehet jó is ám, csak ne görcsöljön. Akkor már beindulhattak a dolgok és jelez a petefészek. Hmm?
E-mail cím a nevem alatt. Most, hogy a profilomban jártam átírtam a korom isKép. Várom a törökötKépKép Közben az agyamba villant, hogy mész még akkor szombaton a mesterhez és kérdezted, hogy akarok-e menni. Lehet, hogy még a koksz bennem volt? de ez csak napok múlva esett le és utána már nem akartalak ezzel zargatni.
Mennyire vicces is lenne együtt babásodni. Szinte napra pontosan.Kép

HajnikámKép Írtam neked. Picit le vagyok lassulva, bocsi. Olvastam, hogy beindultál. Csak ez az Estrofem van? Ez a nyh-ra való? Hú. 6 bébi? Egyet adsz majd?KépKép

StellaKép Jobban vagyok, várom már a végét. Elég stresszes volt ez az egész, legközelebb biztos jobb lesz. Tavasz, meg minden. Persze még bármi lehet. Úúú, de jó lenne!!!!! Velem is megtörténhetne végre a CSODAKép

GigiKép Ne tűnj el! Sokat gondolok rátok. Te adsz erőt nekem te is. Emlékszem mikor amott írtam, hogy nincs mese, menni kell a Dévaihoz, akkor, hogy bíztattál, hogy a legjobb helyre kerülök és neked is sikerült és hajrá meg minden.
Nem tudom ugyan min mész keresztül, milyen érzések kavarognak benned, de remélem hamar jobban leszel. Egy biztos. Erre a gyerkőcre csak rá kell nézni, aki ilyen huncutul tud mosolyogni az csakis egy kiegyensúlyozott, boldog baba lehet. Az kizárt, hogy valamit rosszul csinálszKép

DiusKép Ti jól vagytok? Domika mekkora már? Látta már élete első havát, vagy ilenkor nincs séta???

PngKép Na, eldöntötted már azt a fránya 25 fokot ellenben az itthoni mínusz 10-zel?KépKép Szerintem menjetek elKép A Hajnesznak igaza van. Ez azért egy komolyabb beavatkozás és ott kell maradni utána és csak akkor engednek el ha minden OK. Jó kezekben vagy. Ha én ezt tudtam volna anno. Berongyoltam a kórházba úgy semmivel. Se papucs, se hálóing. Nagggyon ciki volt. Utána a 2 órás pihi nagyon kellett. Anélkül rossz lett volna. Ha meg 9-re mész, hát lehet, hogy lesznek műtétek és akkor várni is kell biztosKép Végre! Meglesz ez is és akkor már tudjátok hogyan továbbKép

ZsebikeKép Köszi a lelki támogatást mindig!!! Át szoktam ám kuksizni hozzátok is, persze csak olvasok. Te is kezdesz lassan, ugye? Szurkolok neked nagyon.

Mindenkinek csajok!!!
Nekem egyre jobban görcsöl. Röhej, ez még csak a 24.cn. Holnap a 25. Hova ilyen korán??? Pedig már vettem egy rahedli tesztetKép

Csók
enigma
 
 


Draga Enigma! Kép

Bocs, hogy lesekszem, csak annyit szeretnek mondani, hogy Emmaval nekem is ugy fajt a hasam, mintha meg akarna jonni, aztan a reggeli hom pedig 37,4 lett. Kép
Kerlek ne keress jeleket, meg nagyon korai.
OFF : Kriszti hivott szombatra, de nekem probam van, masnap koncertem, ugyhogy most nem megyunk. Gondolom ti sem. Adamnal majd talalkozunk. Tiszta szivembol remelem, hogy zebras hirekkel josz!!! Kép


Anna, Szani, Hajnesz, Png, Stella!

Mindenkinek azt kivanom, amit (akit) a legjobban szeretne,
sok puszi es kitartas Kép
Kakukk
kakukkfu
 
 


EnigmaKép
jó hallani, illetve olvasni a reményt a soraidból. Igaz, jól eldugtad őket, de látszik, hogy még nem adtad fel!
Sajnálom, hogy görcsölgetsz,de nagyon remélem, hogy nem attól van, amire gondolsz.
Szerintem pihizz sokat, Magne B6, pici vörösbor és küldök neked én is minden jót, ami csak tőlem telik!
A tesztekben meg biztosan nagyon ficánkolnak már a zebrákKép!
Most már nincs sok hátra!!!

Anna
hogy vagy? Ugye szeded még a gyógyszereket?
Tényleg gondolj Cat-re, neki is negatív lett a tesztje, pedig két kiskrumplija is volt.
De ha már tuti, hogy nem sikerült, akkor sírd ki magad, próbáld meg lezárni és készülni a következőre!

SzaniKép
remélem sima utad volt hazafelé tegnap! Hogy vagy? Neked mikor kell tesztelned?
Nagyon drukkolok!!

PngKép
remélem csak jó eredményt hoz az a vizsgálatKép!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Enigma!
Stella már írta, de tényleg vegyél be Magne B6-ot és egy pohárka vörösbort kortyolgass el és pihenjél nagyon nagyon sokat. Nem fogsz görcsölni. Másnál hallottam már ilyet és sikerült!
NEM FELADNI!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok, cukik vagytok!!Kép

Most nem fáj (mondjuk túl korai is lett volna), az is lehet, hogy csak beképzeltem magamnak... kész vagyok. Miután kiléptem a netről tegnap, mondtam is az uramnak, hogy már biztos totál elegetek van belőlemKép

Na, szóval nagy bánatomban fincsi vörösboroztunk tegnap(mintha hallottam volna mit fogtok mondaniKép), lehet, hogy ez segített? Mondjuk esténként hébe hóba iszogattam végig. Ugyanakkor újabb társas csatát vívtunk és remekül szórakoztunk. Aztán beláttuk, hogy már olyanok vagyunk mint egy nyugdíjas pár, úgyhogy ma lelépünk valami moziba végre.

StellámKép Nem adom én fel, csak talán nagyon félek a kudarctól és felkészítem magam. Ilyen vagyok. Hiper szuper teszteket vettem egy vagyonért. Remélem a tutiban nyúltamKép

ZsebikeKép Köszi,látod már meg is fogadtamKép

Kakukk, sziaKép Köszi a backstage támogatástKép Nekem az alaphőm kábé 36,3, de mióta szedem az utrot, tüzel a testem, egyfolytában melegem van. Sajna erre nem apellálhatok. Úgyhogy marad a várakozás.
OFF: remélem az Ádám szülinapjára már tulajdonosa leszek egy zebrás tesztnek, mert szörnyű lesz újból ott lenni a sok rohangáló bébi között egyedüli gyermektelenként, főleg lombik utánKép
Szóval még egy kis drukkot, s'il te plaitKép!!!!
Nagyon jó ez a kép!

Puszi
Enigma
enigma
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?