Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi Orsi, láttam azt a topikot, de valahogy nem esett le, hogy pont ez lenne az a cikk, ami miatt keletkezett. Én a 21. hetemben vagyok, szinte egyidősök vagyunk. Amit megtudtam, az az, hogy keddenként 1/2 5-től a könyvtárban van a terhes tanfolyam, ami 6 alkalomból áll, érdemes idejében elkezdeni stb, ingyenes, bármikor csatlakozhatsz. És akkor a saját szemeddel tudsz meggyőződni a szülőszoba milyenségéről, az egyéb szobákról stb. Az én barátnőm tavaly májusban szült ott, jól érezte magát, de ez sem ma volt..
Üdv: Detti
Detti
 


Sziasztok

Én itt vagyok mint régi Kép Holnap lesz 1 éve, hogy szültem a Jánosba. ( Vöcsök Boldog Szülinapot Álmosnak Kép) Az én orvosom Dr. Dömötöri Jenő. Amig ő szabin volt Szathmári dokihoz jártam. Ö is nagyon rendes volt velem.

Lucus
L.
 


Sziasztok!

Detti: Te mikor fogsz menni arra a tanfolyamra? Szerintem hamarabb el kellene kezdeni, mert biztos karácsonykor lesz egy kis szünet és hát én január végére vagyok kiírva.
Az első babánknál (még a MÁV Kórházban) is csak azért tudtam végigjárni a tanfolyamot, mert a vártnál később érkezett a baba.

L: BOLDOG SZÜLINAPOT a kicsinek!
Neked milyen tapasztalataid vannak?

Jó éjt!
Orsi
Orsi13
 

 
 

Sziasztok!

Én is azt tanácsolom, hogy menjetek el most, ha tudtok, mert én a 7. hónapban voltam, amikor elkezdtem járni a tanfolyamra, és csak egyre sikerült elmennem (mivel mi elég messze lakunk a Jánostól, és akkor már nem volt kedvem két-három átszálláshoz...), és ezt sajnáltam.

Kedves Lucus!
Barnusnak is nagyon-nagyon boldog szülinapot.

Vöcsök
Névtelen
 


Sziasztok!

Azt tudja valaki, hogy ezek a keddenkénti előadások, tanfolyamok egymásra épülnek, vagy be lehet szállni akármikor?

Orsi
orsi13
 
 


Helló Orsi!
Bármikor el lehet kezdeni, mert folyamatosan nyomatják. Én még nem találtam ki pontosan, hogy mikor menjek, de októberben akartam kezdeni. (Jan. 23-ra vagyok kiírva) Ha későinek találod, el lehet kezdeni hamarabb is. Még akár mehetünk együtt is.
Ti Papis szülést akartok? És a Kispapi is jönne veled? Én még nem gondolkoztam ezeken a dolgokon.
Pusszancs: Detti
Detti
 


Szia Detti,
érdekes, megköszöntem Neked az infót és nem jelent meg. Szóval akkor még egyszer: kösz, nagyon hasznos volt.
A keddenként előadásokat nekem is ajánlotta a dokim, csak az a bajom, hogy pont aznap járok kismamatornára is. Még vívódom. Nem tudjátok, a Jánosban van torna? (Most a Szt Imrébe játrok, hozzám az van legközelebb.)
Üdv:Andi
Andi
 


Bocs, és még valami: nekem a dokim 5 órás kezdést mondott, nem fél 5-öt.
Andi
 


Helló Andi!
Tényleg 5-kor kezdődik, én írtam el.., és a könyvtárban van.
Én is keddenként járok terhestornára, de az 1/2 7-kor kezdődik a Deák térnél. Remélem odaérek, mert nem akarom kihagyni.. Bár elég reménytelennek tűnik.
Cső: Detti
Detti
 


Hello Detti!
Én meg január 28-ra vagyok kiírva. :-) Persze nálunk az első gyerek 9 napot késett, és akkor sem önszántából jött a világra.

Nálunk az elsőnél is papás szülést terveztünk, de a végén császár lett és a papa csak kintről figyelt minket.

Akkor októberben megyünk? Hol van a könyvtár a Jánosban? Néztem a honlapjukon (http://www.janoskorhaz.hu/content8.html), de nem találtam.
Jó éjt!
Orsi
orsi13
 
 


Szia Detti,
voltál kedden előadáson? Én még a torna mellett döntöttem.
Talán a jövő héten.
Mehetnénk akár együtt is.
Üdv:
Andi
Andi
 


Szia Orsi!
Majd integetünk Nektek, mikor elhagyjuk a kórházat.. De jó, hogy végre van egy "Jánosos" Pocitesóm!!
Nekünk ez a Babi az első, és benne vagyok, hogy októbertől járjunk a terhesoktatásra.
A könyvtár az 1. emeleten van, ezt onnan tudom, hogy mikor az afp-m miatt kavarogtam (sehogy sem tudtam megtalálni a vérvétel helyét), kétségbe esve kerestem a dokimat.. És az egyik nővérke mondta, hogy a könyvtárban vannak megbeszélésen az elsőn, üljek le, és várjam meg.
Summa: október 07 az első kedd, találkozzunk majd előtte valahol. Te hozod a Papit? Én azt sem tudom, hogy erre csak lelkileg, vagy egyéb módon is kell készülni. Ja! És én sajna nem leszek net-közelben október 13-ig, de elérsz a profilomban lévő mail-en.
Jó pocisodást kívánva: Detti
Detti
 


Szia Andi!!!
Nem voltam, én is a torna mellett döntöttem.. Kép Kép
Tervek szerint akkor okt. 07-én indul a terhesoktatás projekt..
Menjünk együtt 3-an, azaz 6-an... Kép
Ha valami van, akkor elérsz Te is a profilomban lévő mailen. Kép
Pusszantás: Detti
Detti
 


Sziasztok!
Azt hiszem 7-én nélkülem mehettek a terhesoktatásra. Mi színházba megyünk a férjemmel. HURRÁ!
Légyszi majd számoljatok be nekem az ott elhangzottakról.
Jó hétvégét mindenkinek!
Orsi
orsi13
 
 


A 7-e nekem is kimarad, a tornán épp akkor lesz apás nap és el akarunk menni a párommal. De 14-én megyek.

Andi
Andi
 


Sziasztok!
Mi már 3 oktatáson voltunk. Nagyon szuperek szerintem, mindenképpen érdemes meghallgatni mindegyiket. 6 alkalom, 6 téma + 1 alkalommal szülőszoba látogatás (mind a 3 héten eddig ez volt a terv, de eddig mindíg foglalt volt, így még hátra van) Amúgy rengetegen vannak, mindíg tele a könyvtár. Bármikor be lehet kapcsolódni és tényleg 5-kor kezdődik. Általában 1/2 7 - 3/4 7-ig tart.
Cleo
Cleo
 


SZia Cleo!
Örülök, hogy írtál. Olyan ritkán ír valaki ebbe a topicba. :-(
Te kinél fogsz szülni? Hol tartasz? Mi ma megyünk orvoshoz.
Én pont ma vagyok 23 hetes, és a 2. babát várjuk.
Orsi
orsi13
 
 


Szia Orsi!
Én a 34. héten vagyok (33 betöltött + pár nap). dr. Zsolnai Csabánál fogok szülni és tényleg elég kihalt a topic... Első baba.
Nektek fiú vagy lány lesz? Illetve a tesó mennyi idős és fiú vagy lány? Te kinél fogsz szülni? Remélem, minden rendben volt a dokinál.
Ha gondolod, írd meg az email címedet.
Cleo
cleo
 


Hello Cleo!
Én az elsőt a MÁV-ban szültem, úgyhogy Jánosos tapasztalataim sajnos nincsenek.
Most lányt jósolnak, de az első babánál is így voltunk, csak mikor megszületett, akkor mondták, hogy nem kislány, hanem fiú. Úgyhogy most már nem vesszük készpénznek amit mondanak.
Benedek 18 hónapos, nem lesz még két éves mikor huga meg fog születni.
E-mailcímem benne van a profilomban.
Orsi
orsi13
 
 


Szia Cleo,

kösz az infót.
Dokim is mondta, hogy jók az előadások.
Én Dr. Kaszásnál fogok szülni, nagyon jó orvos.
Épp ma fejezem be a 31. hetet. Direkt nem kérdeztük meg, hogy fiú vagy kislány, legyen meglepetés. És az első babám lesz.

Andi
Andi
 


Szia Bencebaba!
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed. Én szept 19.-én szültem a Baltschiknál. Hozzá is járok a magánrendelésére. Mi érdekelne vele kapcsolatban?
zsizbó30
 


Sziasztok,

akkor ki jön 14-én a Jánosba az előadásra?

Andi
Andi
 


Szia Zsizbó30!

És milyen volt a szülésed? Leírtad valamelyik topikban?

Vöcsök
Névtelen
 


Szia Vöcsök!
Az nlc Az elsőt várom 1 fórumon leírtam a szülést. Az utolsó hozzászólások között van.
Üdv: Zsizbó
Zsizbó30
 


Szia Zsizbó30!
Végre egy frissen szülő :-)
Elolvastam szüléstörténetedet az nlc-n. Ha esetleg nem olvastad az előző hozzászólásaimat, akkor itt megkérdezem tőled is, ami érdekelne: a szülőszobák állapota? Hány szülőszoba van? Vagy csak egy és ott függönnyel elválasztva kell szülni? Milyenek bent a csecsemősök? Minden érdekel. Külön szobában voltatok? Az is érdekel, hogy szülés előtt készítettek UH-ot? Az orvosnak mennyit fizettetek? Csecsemősöknek adtatok pénzt? Bocsánat a sok kérdésért.
Köszi:
Orsi
orsi13
 
 


Szia Orsi!
Az nlc-n a bemutató oldalamon van egy kép a szülőszobáról. Én az egy ágyas szülőszobában szültem, ezen kívül egy 6 ágyasat láttam még, ami függönyökkel volt elválasztva. Hogy ki hova kerül azt nem tudom, mert én előttem bement egy lány, mégis én kerültem az egy ágyasba. Talán a dokim intézte??? A szülőszoba semmi különös, nem túl jó és nem túl rossz. Végig szólt a zene, mondjuk én azt már a felétől nem hallottam....
A csecsemősök nem túl jók. Amikor Bence született akkor még vagy 15 baba volt és erre jutott egy csecsemős. Én tej nélkül jöttem haza, 0 segítőkészség ez ügyben. Egy nem csecsemős nővér segített. Én külön szobában voltam, 5 eft/éjszaka.
Néha jó volt egyedül, néha nem.
A szülés előtt nem volt uh. Előző nap is bent voltam, akkor volt.
A pénzügyi részét is leírom, de azt inkább tenném priviben.
Ha az nlc-n a szüléstörténetemnél küldesz nekem egy privát üzenetet, akkor arra tudok én is privit válaszolni. Nem tudom, hogy ott mi az azonosítód, de írd majd oda, hogy Orsi.
Üdv: Zs.
Ja és ha van még kérdés, akkor nyugodtan...
Zsizbó30
 


Szia Zsizbó!

Olvastam a szüléstörténeted az nlc-n. Én is Baltschik doktornál szültem, idén májusban. Elég sok a hasonlóság köztünk, nekem is szép nagy fiam lett, 4300 gr és 58 cm, belőlem is úgy kellett kinyomni, hetekig fájtak a bordáim. Nekem különben nem ő volt az orvosom, Márkus dokihoz jártam, de pont áprilisban volt egy csipőmütétje, ami miatt egy hónapig betegszabin volt, és átadott a Baltschiknak. Ha érdekel bővebben, május 17-én szültem, rá kb. egy héttel leirtam az eseményeket.
Örülök, hogy végül minden rendben a kisfiaddal, remélem azóta is jól mennek a dolgok. Mindent jegyezz fel, pillanatok alatt elment az 5 hónap, nem is emlékszem már, milyen egy újszülött baba!

szia

Réka és Máté

Kép
Kép
rekabeka
 
 


Szia Réka!
Próbáltalak megkeresni, de most már nem vagyok képben. Melyik fórumon írtad le. Itt vagy a nlc-n? És ha az nlc-n, akkor melyik topicon? Itt a babaneten próbáltam a dátum alapján megtalálni, de nem sikerült. Pedig érdekelne.
Remélem a Baltschikkal meg voltál elégedve. Nekem ő a dokim, és szerintem szuper fazon. Mondjuk a Márkusról is jókat hallottam.
Üdv: Zsuzsa és Bence
Zsizbó30
 


Sziasztok Lányok, újra gépközelben..
Köszi a leveleket Andi és Orsi. Én sem voltam oktatáson, sem tornán. Olyan lustaság jött rám, hogy inkább aludtam.
A héten nem megyek még oktatásra (ezen a héten pont csak kedden lesz torna..), de a jövő héten mindenképp el akaropm kezdeni.. Most már tényleg és igazán Kép
Üdv: Detti
Detti
 


Sziasztok!
A mai délelőttöt aazal töltöttem, hogy végigolvastam minden hozzászólást a János Kórház topic alatt, s nagyon élveztem a beszélgetéseiteket. Bekapcsolódhatnék? Én most várom első babucimat, a 15. hétben vagyunk, rettentő türelmetlenül és aggódóan. A Jánosba csak véletlen keveredtem, mert ott volt kartonom, de eddig jó tapasztalatokat szereztem, így gondoltam, maradok. Igazából még nincsen választott orvoson, az biztos, hogy Dömötöri Jenőt el szeretném kerülni, és olyan valakit keresnék, akihez nem muszáj magánrendelésre járni, hanem mehetek hozzá a kórházba is mindenféle díjazás nélkül. A szüléskor úgyis adok borítékot, többre egyszerűen nem futja. Ti kit ajánlanátok?
Névtelen
 


Szia névtelen!
Én nagyon ajánlom Baltschik Miklóst!!! Szupi. Nála szültem 3 hete az első babámat. Rendel a kórházban is, de azt nem tudom, hogy mikor. Tuti, ha felhívod a szülészetet, akkor meg tudják mondani. Egyébként a magánrendelése sem sok és minden alkalommal csinál uh-t is.
Zsizbó30
 


Szia névtelen!
Az én nőgyogyaszom is ő, és leginkább hétfőn meg szerdán délelőtt rendel a kórházban. (Én egyébként korábban dr. Czinkánhoz jártam, de ő nem vállal terhességeket, szűlést, ezért eldőntőttem, hogy dr. Baltschikot vagy dr. Szatmári Gábort választom, illetve amelyikkel előbb sikerül kapcsolatba lépnem. Így is lett. Kép)
Vöcsök
Névtelen
 


Szia Zsizbó,

én is elolvastam a történeted az nlc-n. Hááát, nem túl megnyugtató. Én holnap kezdem a 33. hetem és most kezdtem el izgulni.
Eddig azt gondoltam, jó lenne külön szobába kerülni, mostmár inkább a kétágyason gondolkodom. Mi volt a tapasztalatod, mindig van szabad szoba?
Szülni pedig egyedül szeretnék, mindig is szégyellős voltam és nem valószínű, hogy egy szál függöny megnyugtatna.. Biztos, hogy nagyon zavarna az is, ha a mellettem levő ágyon valaki jajgatását kellene hallgatnom. Nem is értem, miért nem alakítják át a nagy szülőszobát kisebbekre.
Egyébként Kaszás dokihoz járok, aki emberileg nagyon fantasztikus meg ahogy én meg tudom ítélni, szakmailag is.

Andi
Andi
 


Hali Névtelen!
Én dr. Molnár Lászlóhoz járok, eddig semmi negatív tapasztalat, rendesen odafigyel ránk. 2 havonta 1* megyek magánrendelésre. a kh-ba pedig uh.-ra.
A barátnőm a Kaszásra esküszik..
Detti
Detti
 


Szia Detti,

én ma mindenképpen megyek előadásra.
Ha gondolod, utána beszámolok a történtekről.

Nem tudod, a közelben hol van torna, ami nem keddenként van? Mert így én most nem tudok járni. Most jobb hijján szobabicajozom, de a terhestorna jobb volt.. Te hova jársz?

Kösz:
Andi
Andi
 


Köszönöm a válaszokat. Vöcsök, én is pont így gondoltam, Dr. Baltschikot nagyon ajánlották már többen, viszont a 12. heti uh-n Szathmárynál voltam és nagyon jó benyomást tett rám. Mindegy, jövő héten megyek és megnézem dr. Baltschikot is. Köszönöm a segítséget, jó babázást vagy babavárást nektek.
Etnoart
 


Bocsánat, előbb nem írtam, hogy én voltam az a névtelen, aki tegnap írt, nem akartam inkognitóban maradni, csak nem értettem pontosan a kitöltési útmutatót. De most már megfejtettemKép
Etnoart
 


Szia Andi!
Ügyes vagy, ha mész ma. Én lehet, hogy ma se tornára, se oktatásra nem megyek, mert a 1/2 éjszakát vergődve töltöttem, (undorító részletek: csavarogtak a beleim, és hasmenésem volt, ennek okán 10 percenként tök kemény lett a hasam...) így lehet inkább pihenek délután.. Kép Csak ezt a munkanapot kihúzzam!!!
Tornára a Király u. 14 Kriston A. Egészségműhelybe járok, kedd-csüt, 1/4 7-1/2 8, ha nincs csúszás. Bár sok a lélekápolás is, így néha úgy érzem, hogy nincs elég idő tornára....
Detti
Detti
 


Sziasztok!
Én is megyek ma az előadásra. Akkor eddig ketten vagyunk Andi és én. Vagy vagyunk még? Majd este, ha lesz rá erőm beszámolok.
Orsi
orsi13
 
 


Sziasztok

Zsizbó, ide írtam le, ha megnyitod az augusztus 15-i archivot, ott május 25-én megtalálod.

Andi, tudom, hogy nehéz elhinni, de ott és akkor nem fog érdekelni, hányan vannak körülötted, és ki jajgat, ki nem, stb, csak befelé fogsz figyelni a babádra.
A szülőszobai elhelyezés úgy megy, hogy aki elsőnek érkezik (mint én annak idején), az kapja a háromágyasban a legbelsőt, mert az van legközelebb a "babaellátóhoz", a második kapja az egyágyast, a harmadik a háromágyasban a másik szélét, az esetleges negyedik a maradék középsőt. De ilyen hatalmas forgalom nagyon ritkán van a Jánosban.
Mikor én szültem ketten voltunk a háromágyasban, de ez fel se tűnt, csak akkor vettem észre, hogy van valaki rajtam kivül, mikor Máté már megszületett. Abszolút nem figyeltem semmi másra. Viszont innen végig tudtam nézni hogyan fürdetik, mérik, öltöztetik a kisfiam.

Réka

Kép
Kép
rekabeka
 
 


Szia Orsi,

voltál végül tegnap? én voltam, én voltam az, aki negyed órát késett Kép De dugó volt és én Soroksáron dolgozom..
A szülésznők nagyon kedvesek, mind a kettő, aki ott volt, mindenre válaszolt. Sajnos, a csecsemősöket senki nem dícsérte.
Megnéztük a szülőszobákat meg elmondták, mi az, amit vinni kell a kórházba.

Réka,

kösz a bíztatást, hát remélem, tényleg így lesz.
Én eléggé a gyengéd születés híve vagyok, nem tudom, mennyire lehet ezt valaki idegen mellett megvalósítani, de persze hozzá kell tennem, semmi tapasztalatom nincs e téren.
Még az is meglehet, én leszek a leghangosabban sivítozó kismama. Kép
Úgy tűnik, mostanság frontok vannak (állítólag olyankor több a születés), mert a szülésznő elmondta, hogy aznap reggel 4-en voltak, de volt már olyan is, hogy heten álltak sorban.
Remélem december eleje időjárásilag nyugodt lesz.

Andi
Andi
 


Andi, Orsi!!!!
Részletes beszámolót kérek a tegnapi oktatásról!!!
Én tegnap este 1/2 8-kor már pizsiben ültem az ágyban olyan kinyiffant voltam. És hajnali 3-tól megint nem aludtam, mert a hosszútávfutó baba a hasamban nem nagyon kímélt.
Pussz: Detti Kép
Detti
 


Sziasztok!
Igen voltam, én az első csoportban voltam, vagyis, abban, akik előbb szülőszobát látogattak.

Andi nem emlékszem rád, lehet, hogy Te egyből a könyvtárba mentél, és utána csak a szülőszobába?

Akkor következzen a beszámoló, bocs, hogy csak ilyen későn írok, de azt hittem az Andi meg fog előzni. :-)
2 szülőszoba van. Az egyikben van a lila ágy+hifi+labda+2karosszék, ja és egy sima ágy.
A másik szülőszoba: 3 személyes függönnyel elválasztva a többiektől. Ha rádjön a szülhetnék akkor ide fogsz előbb utóbb kerülni. :-)
A 3 személyes szülőszobában van a gyerek mosdatás, mérés, és egy inkubátor, hogy jó melegben legyen a pici. A borotválás és a beöntés- én úgy látom itt kötelező jelleggel csinálják, hacsak nem szólsz, hogy nem kérsz belőle. Enni csak szőlőcukrot szabad, inni meg csak ásványvizet. Én megjegyzem első szülésnél elég sokat ettem a szülőszobában, na de az a MÁV-ban volt. Itt nem engedik, mert mi van, ha altatásra kerül a sor?
Általában egy hozzátartozót engednek be a szülőszobába.
Most más hirtelen nem jut az eszembe szülőszobáról.
A könyvtárban aztán a következőkről volt szó:
A kaja nem valami fényes, azt mondták, de persze ilyekor a nagyszülők úgyis ellátnak mindenféle földi jóval. :-)
Elmondták, hogy mit kell vinni magunkkal: személyi, TB, házassági anyakönyvi kivonat, stb.+ tusoló, hálóing, köntös 2 db papucs, egy amiben zuhanyzol egy amiben jársz kelsz, evőeszközök+pohár+bögre. Törölközők, Tena Lady Extra, zokni. Babának pelenka, pospsitörlő, 5 db textil pelus, kis zokni a kezére, hogy ne kaparja össze magát, és majd ha hazaviszed ruha.
A következő előadás a császárról és a gyerekágyról fog szólni.
Hát ennyi. Biztos sok mindent kihagytam, de szerintem még úgyis el fogsz menni erre az előadásra.

Andi téged, ha megkérhetnélek légy szíves egészítsd ki, azzal, ami benned még megmaradt, és én nem írtam le.

Na sziasztok megyek egy kicsit ledőlök, mert mindjárt kezdődik a második műszak. :-)

Orsi
orsi13
 
 


Sziasztok!
Orsi 13. Én a lila szülőszobában szültem. Nem volt rossz.
Üdv.
Zsizbó30
 


Sziasztok,

Orsi, nagyon részletes volt a leírásod Kép
Igen, én pont a másik csoportban voltam.
A beöntésről nálunk azt mondták, csak az kapja, aki kér, de igyekeznek rábeszélni az anyukákat.
Gátmetszés előtt megnézik, mennyire laza a gát és nem feltétlenül végzik el (de ez csak az adott pillanatban derül ki, és jóval többször végeznek, első szülésnél szinte minden esetben).
A szoba lehetőségek:
- kórházi szobák: 2, 3 és 4 ágyas, fürdő, WC kinn
- fizetős kórházi szoba: 1 személyesből van több és van egy darab két ágyas, 5000 és 4500 Ft éjszakánként, itt benn van a mosdó
- alapítványi ún. IKEA szoba, egyágyas, IKEA bútorral, 7500 Ft/éj, ebből 2500 adóból leírható, mert alapítványi támogatás
Ha a kétágyas szobában kifizeted mind a két ágyat (és nincs is oda több jelentkező anyuka), illetve az IKEA szobát választod, akkor az apuka benn alhat, ha reggel 1/2 6-kor nem esnek benne hasra és nem alsógatyában flangál, mert akkor kivágják KépKép
Kb ennyi.
Én szeretnék a lila szobában szülni. (Még akkor is, ha utálom a lila színt...)

Üdv:
Andi
Andi
 


Sziasztok!

Orsi észrevételek:
vajúdás alatt még ehetsz
kaja tényleg rettenetes, de a családtagoknak hála, valóban sosem éheztünk
a szobában a pelenkázón nem volt SEMMI. Én szerencsére vittem egy vastag takarót, azt terítettük rá, hogy ne legyen kemény.

Andi, észrevételek:
borotválás, beöntés: nem kérdeznek, adják (én nem tiltakoztam, szerintem jobb, ha nem a babóval jön)
gátmetszés: elsőnél tutira vágnak, én mondjuk extra eset voltam, mert a vágás mellett végig is repedtem (Máté 4300 gr volt), de Baltschik doktor dicséretére legyen mondva, egy percig nem fájt, és a 4. napon, mikor hazajöttünk, már vigan ültem a fenekemen. Azóta se okozott problémát :-)

Nahát, apuka bent alhat?????? Ilyen májusban még nem volt. Én két napig egyedül voltam a kétágyas IKEA-ban.
(Megjegyzés: talán azóta rendbehozták (???), de én majdnem felborultam a WC-vel együtt. Ez egy frissen szült nőnél elég kellemetlen élmény, kéretik vigyázni, csak fizetős, de nem szállodai színvonal!!!)

Asszem ennyi

Réka

Kép
Kép
rekabeka
 
 


Sziasztok! Kaszás dokiról szeretnék őszinte véleményt hallani.Még nincs babánk,mostanában szeretnék teherbe esni.
cifra
 
 


Sziasztok!
Ki jön a holnapi előadásra?
Orsi
orsi13
 
 


Szia Cifra,

én Kaszás dokihoz járok már évek óta, szerintem egy fantasztikus orvos. Nagyon elégedettek vagyunk vele. Nagyon alapos, kedves, mindent elmond, bármit megkérdezhetsz tőle.
Nekem bármi problémám volt, mindig készséggel segített. És a rendelőjében az asszisztensek is nagyon fantasztikusak.
Szóval én csak dícsérni tudom.

Andi
Andi
 


Szia Orsi13,

én mindenképpen megyek.Találkozzunk előtte?

Andi
Andi
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: