Új privát üzeneted érkezett!

Szivi: latom ma mar sokkal derusebben latod a dolgokat.

Szerintem nincs ertelme a mierten filozni, nekem az elozo dokim azt mondta, hogy az ismeretlen eredetu meddoseg nem azt jelenti, hogy a meddosegnek nincs oka, hanem azt hogy orvosilag nem diagnosztizalt az ok, tehat van akkor is ok, csak nem tudjak, hogy mi. Es milyen igaza van, mert ha tenyleg minden olyan nagyon rendben lenne akkor ugye mar nekunk is az oviba menne a gyerekunk, szoval roviden jo hogy tudnak segiteni ezzel az eljarassal es fognak is, meglatod hat het mulva jossz a ket csikossal.

Szerintem nem kobe vesett majd kitalaltok valamit, hogy mikor tudsz menni. Ezekszerint V. doki is szul, ezt nem tudtam.........
erikam75
Budaörs
 
 


Era - igazad van, nem törpölök ezen tovább.

Az előbb hívtam a klinikát, hogy beszéljek a dokival - elfelejtettem, hogy keddenként nem rendel :-) :D
szivi77
 
 


Sziasztok!!!

Szivi! Nagyon jó,hogy már derűsebben látod a dolgokat,de mi erősek vagyunk,mindig összekanalazzuk magunkat a romjainkból,mert tudjuk, hogy nem adhatjuk fel mert vár a babánk!! És igen,aki nem ment keresztül azon a fájdalmon,hogy minden hónapban megjön,majd a sok-sok kivizsgáláson,kezelésen,az ezt nem értheti meg soha.Ezért is jók ezek a fórumok,mert az embert megértik,nincsenek bugyuta kérdések,csak hidd el őszinte,szívből jövő drukkok:))) és mivel én már sok küzdelem után megtapasztaltam a csodát, tudom milyen érzés és lányok teljes szívemből drukkolok mindenkinek mert megérdemlitek ti is a csodát!!!

Szivi!nekünk ICSI volt és lesz az említett okok miatt, de összességében a 4. sikerült,de mint azt már írtam az első kettőnél esélyünk sem volt az endometriózis miatt,majd jött a műtét és utána a 2.sikerült:) de ez egyéni,neked az első is fog:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Köszi Szitron! :-) Valóban nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust, hogy összeomoljunk - különben kihalna az emberiség :-) :D

Tegnap már ilyenekről beszéltünk a párommal, hogy hányat embriót kérjünk majd vissza :oops: Ez gondolom mindenkinek nehéz döntés, nem? Vagy rosszul gondolom?
szivi77
 
 


Era, Szitron - ha nektek most van 1 hónap csúszás, akkor mi hárman együtt csináljuk a lombikot? :-)
szivi77
 
 


Ja, nem, visszaolvastam. Era, Szitron, Babácska együtt és én 2 héttel utánatok kb. :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!

Szivi! Örülök, hogy már jobban vagy!
Mi nem sokat gondolkoztunk a visszaültetendő embriók számán, abban egyeztünk meg, hogy hallgatunk a dokikra, hogy mit javasolnak.
Az utolsó beültetésnél volt egyedül kérdéses, hogy hármat vagy négyet, de mivel 1-et nem lehet fagyasztani, úgy döntöttünk, hogy visszakérjük mindet. Ebből lettek az ikrek:)

Úgyhogy mindent bele! Hajrá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Ez a beszéd szivi!! Az,hogy mennyi embriót kaphatsz vissza sok mindentől függ,de törvényileg is szabályozva van,max 4,ha jól tudom. Függ még a kortól is,no meg az előző lombikok tapasztalaitól,a petefészkek aktuális állapotától...Általában én azt vettem észre,hogy nem a mennyiség,hanem sokkal inkább a minőség számít.Amikor nekem sikerült 3-at kaptam vissza,de csak az egyik volt gyönyörű a biológusok szerint,de az nagyon.Nekem mind gyönyörűnek tűnt a mikroszkóp alatt:). A lombiknak azért vannak előnyei is:nem minden albumban van kép a babák embriókori állapotáról:)))
Lehet,hogy mi együtt leszünk,mert nekem még lehet 1-2hét csúszás mert fogigátlót kell majd vàltanom,de nagyjából együtt leszünk.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szerintem nekem olyan julius vege lesz a leszivas, ha a ciszta eltunik, ugyhogy most varom a mensit a jovo hetre, es utana indulunk megint fogigatloval, ugyhogy lehet hogy beelozol minket, ki tudja, ha te most kezdened a fogigatlot, akkor 5 het mulva leszivas....

De leszunk egy paran az biztos :))))

Nekem a ketto az biztos a korom miatt, szerintem neked is, ha a 77 az evszam, tobb blasztot nem ultetnek vissza, mert a blasztok erosek, lehet beloluk annyi gyerek amennyit betesznek.

Megyek gyakorolok a hegedun, mert megyek orara.

Szivi: te olyan vagy mint egy keljfeljancsi, ez nem semmi, gartaulalok ehhez a lelkierohoz, egy nap alatt sikerult ujjult erovel belevagni :roll:
erikam75
Budaörs
 
 


Köszi a hozzászólásokat az embriók számát tekintve. Bevallom, hogy mi csak annyiban gondolkoztunk, hogy 1 v. 2 :-) :D :oops: Annál több meg sem fordult a fejünkben. Viszont tény, hogy (és vessetek meg érte nyugodtan), valahogy elsőre inkább én csak 1 babát szeretnék szülni. Ne kérdezzétek, hogy miért, de úgy érzem, hogy elsőre csak 1-el tudnék (és szeretnék) megbírkózni. Lehet azért mert maximalista vagyok???!! :D :shock: :lol:
Na mindegy, még van pár hetünk :-)

Süti - szerintem jól tettétek, hogy hallgattatok a dokira. Most lesz egy kislányotok és egy kisfiatok :-)

Szitron - a fotót megkapjuk az embriókról? :shock: az jó lenne :-)

Era - találó a keljfeljancsi címke :lol: :D . Én valahogy így vagyok kódolva: 6 lábbal állok a földön, mindig van B tervem, hogy ne érjenek váratlanul a dolgok. Ez egy fajta túlélési mechanizmus nálam. (nyilván ennek vannak rossz oldalai is: merev vagyok, bevásáló lista nélkül nem tudok boltba menni, mindenről van konkrét tervem, stb :-)) Hiába, bak vagyok! :-)
szivi77
 
 


Igen, kaptok fotót:) Bár nekem Melinda azt mondta, hogy babonából csak azután adja oda, ha sikerült a beültetés.
Ez a mi fotónk:

Egyetértek Szitronnal, nem a mennyiség számít, hanem a minőség. Nekünk az utolsó alkalommal lett a legkevesebb petesejtünk, 5 db, abból 4 volt érett. Nálunk 3. napos beültetés volt, mert arról beszéltünk Szakács doktorral, hogy ez a mennyiség éppen határeset a továbbtenyésztésre, de én mondtam neki, hogy a fejem a falba verném, ha 5. napra nem maradna egy sem. Mert az 5. napos beültetés esetén jobb a megtapadási arány, de a 4. napon az anyagcseréjükben van valami váltás, és ott sokan el szoktak vérezni, ezért csak akkor javasolják az 5. napot, ha tényleg sokan vannak és ígéretesek.
Így nálunk 3. napos lett, nem akartunk kockáztatni.

Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Wow - de komoly! :-) Szépek :-)
szivi77
 
 


Köszi:)
Azt mondta Melinda, hogy kettő csillagos ötös, kettő ötös belőle:) Sajnos nem emlékszem, melyik kettő :oops: Talán a többsejtesek voltak a csillagos ötösök:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - végül is mindegy, nem? Van két ficánk a pocidban :-)

Most beszéltem Vass dokival és azt mondta, hogy nem kell végig beszednem a fogigátlót, hanem majd amikor megyek a 8-10. napos kontrollra, akkor onnan fogja átforgatni a lombik eljárásba....... Ezt ti értitek? Hallottatok már róla? mit jelenthet?
szivi77
 
 


Bocsi, ficánkát akartam írni :-)
szivi77
 
 


nem de negem is erdekelne, mert nekun kis szamolni kell, ferjem elutazik juliusban egy hetre es nem tudom, hopgy jon ki a lombik, van aki tud segiteni, azt hiszem a hosszu protokol osszesen ot het a aleszivasig
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Nekünk 10 ből 5 maradt szombatra 3 hétfőre, de a 3-ból kettőre mondták, hogy tökéletesek(ők tényleg azok:))szóval mi nagyon csak egyet akartunk vissza(3 gyerkőc mellé), de ha kettő tökéletes, akkor nem akartuk veszni hagyni így kettő lett:))


puszi most szaladok dologra Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Megtaláltam a gyógyszer adagolós papíromat a long protokollhoz, ha ez segít valamit.

Nálunk a következőképpen volt:
Fogigátló 12.02-től 12.26-ig
Suprefact injekció elindult 12.22-től (ez nyomja le a hormonrendszert) és ment 01.11-ig.
Stimuláció indult 12.31-én (ez volt hivatalosan a menzesz első napja, de nálam már előtte volt pecsételés, ha jól emlékszem) és tartott 01.11-ig.
Ovitrelle tüszőrepesztő ha jól emlékszem 01.11.
Leszívás 01.13.
Beültetés 01.16.
Onnantól utrogestán ment folyamatosan talán a 8-10. hétig (de erre végképp nem emlékszem)

Remélem, tudtam segíteni!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti,
Nagyon köszi, szerintem nálam is ez lesz. Szóval 6 hét beültiig....

Én még mindig várok mensire.... :-(
szivi77
 
 


Igen, kb. 6 hét. A fogigátlós rész telt nekem a leglassabban, utána már nagyon begyorsulnak az események.

Még nem jött meg? Lehet, hogy mégis van baba?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


koszi az infot, jo hosszu a long protokol tenyleg, ahogy a neveben is benne :lol:
erikam75
Budaörs
 
 


Nem, nincs baba, ezt a múltkori inszem után is eljátszotta a szervezetem. Csak kitolódik a ciklusom nagyon. Tegnap este már jelezte, hogy uton van, remélem, hogy ma már rendesen megindul és akkor indul a fogigátló. Megértem, hogy ez a rész telik a leglassabban. Nekem most szerintem gyorsan fog, mert a köv. 2 hétben van program jócskán, így nem lesz időm ezzel foglalkozni - ami ugye nem is baj.

Dóri - neked is köszi, hogy megírtad a számokat. Szerintem (és a doki szerint is) nekem lesz 10 petesejtem, de ugye elég lenne egy szépséges is :-)
szivi77
 
 


Lányok - jól számolom, hogy olyan 60-70 ezer HUF pluszban a gyógyszer? Nem tudjátok véletlenül, hogy ezt el lehet-e számolni egészségpénztárra?
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Persze, a gyógyszereket simán el lehet számolni egészségpénztárra. A Cirisben van olyan szolgáltatás, hogy odaadják Neked, vagy kiszállítják a Ciris patikából (Montevideó utca), szerintem érdemes igénybe venni, mert nem kell rohangálni a gyógyszer után. (ráadásul szinte mindenütt meg kell rendelniük, nekünk meg arra nincs időnk, hogy kivárjuk, mert többnyire már másnap vagy aznap be kell adni.) Ebben az esetben is szólj nekik, hogy egészségpénztárra kéred a számlát.
Mondjuk, ha elmész a Ciris patikába, ott fizetheted is az EP kártyával, és akkor nem kell várnod kb. két hetet, mire megkapod a pénzt.

Na, bocsi, hogy ilyen hosszú voltam. Hiába no, szószátyár vagyok.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Ja és a gyógyszerek ára.... hát az bizony attól függ, hogy mennyi hormont kapsz. Én nehezen stimulálható voltam, nekem inkább 100-150 ezer.:(

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - köszi az infót! Mi is ott szoktuk helyben megvenni, ez a legegyszerűbb (egyetlen egyszer kellett a Déli-be mennünk, mert SOS kellett az Ovitrelle és nem volt épp náluk).
Én még nem tudom, hogy mennyire vagyok jól stimulálható, gondolom ez majd csak menet közben derül ki, nem?
És egyáltalán nem vagy szószátyár! :-)
szivi77
 
 


Szerintem valamennyire látszik a hormon értékeidből, azután meg tényleg menet közben derül ki. Azért is kell sűrűn menni UH-ra, mert onnan látják, hogy több kell, vagy kevesebb a gyógyszerekből.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem. Nem voltam mostanában valami virágos kedvemben. Szeptemberig biztos nem kezdünk bele a lombikba.
Addig folytatom a diétát, lefogytam 10 kilót, de még van bőven mit leadni. Szedem a metet, és a hónap végén megyek kontroll vérvételre. Remélem javul az eredményem.

Ezt a helyet ajánlották nekem:

www.pslabor.hu

Hallottatok róla? Nem nagyon találtam semmit ezzel kapcsolatban a neten.

Írtam nekik, röviden vázoltam a problémáim és ezt válaszolták:

Az Ön által alább felvázolt tények alapján előzetesként a következőket tudjuk mondani:

1. Hasonló nőbeteget kezelünk és úgy gondoljuk kellő sikerrel. Néhány hónap alatt insulin resistencia értékét normál szintre hoztuk és az erre korábban szedett gyógyszerét elhagyhatta.

2. Az Ön esetében azonban pontos szakmai döntést orvosi leletei tanulmányozása után tudnánk mondani. Ezen kívül egyéni saját vizsgálataink is szükségesek ahhoz, hogy teljes orvosi-nőgyógyászati képet kapjunk az Ön állapotáról.

3. Eddigi tapasztalataink szerint és azért mert már Ön volt sikeres terhes, úgy gondoljuk előzetes véleményként is, hogy érdemes lenne Önnel foglalkozni. Szerintünk a 6500,- Ft első konzultációs díj - ami 2 óra időtartamú - megéri azt, hogy esetleg tényleg sikerrel járhasson a következő általunk megadott időben végrehajtható lombikprogramban vagy inszemináción.

4. Kora még nem nagy gond. 12-18 hónap alatt konszolidálható lehet az esete olyan szintre, hogy valószínűleg inkább lombikkal, de sikeres legyen a terhesség. Az kérdés még, hogy az általunk ajánlott nagyteljesítményű, alternatív technikákra az Ön szervezete milyen módon, mennyire jól reagál.

Összefoglaló: Mindenképp érdemes eljönnie egy első konzultációra, amelyen kiderülnek pontosabban esélyei a leletek elemzése és alternatív vizsgálataink alapján.

"Ha úgy dönt, hogy eljön hozzánk, akkor kérjük töltse ki a mellékletben található kérdőívet és küldje vissza nekünk vagy hozza magával, ha eljön a Pszichoszintézis Laborba.

Megjegyzés: A diagnosztizált PCOS gyakori oka az ovariumok (petefészkek) súlyos homotoxikózisa. Ezen kívül Önnél valószínűsíthető a komplett endokrin(hormon) rendszer működésének diszharmónikus zavara. Ezek pontos okát tisztázva felépíthető egy modern nyugateurópai alternatív orvosbiológiai terápia."



Süti! Most nézem, már a 22 hetet is betöltötted. Hogy rohan az idő.
Jól vagy?

Lányok! Annyira még nem olvastam vissza, hogy képbe legyek teljesen, de látom, hogy sok mindenkiért majd egyszerre kell szorítani! Drukkolásban számíthattok rám! :lol:

Zafir!

Veletek minden rendben?

Mindenkit ölelek!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok, lányok!

Először is - drukk az épp akciózóknak!

Süti, hogy vagytok? Nagy már a pocid? Neveket kiválasztottátok?

Barika? Rég jártál erre, fiúk jól vannak? Dóri, Agár, Nálatok minden rendben?

Agnyes, köszi, megvagyunk, nálunk sincs semmi extra jelentenivaló.
Spontánkodunk, és őszig mi sem tervezünk további lépéseket.
Most Apa szedi a folsavat, mert egy helyen ezt tanácsolták neki, és még egy vérvételre készül, amiből kiderülne, hogy hormonszurikkal javítható lenne-e a katonák minősége. Ez valami új, még nem sokat hallottam róla.
Erről a PS-Laborról én sem hallottam, de nagyon bíztató sorokat írnak, és szerintem első levélhez képest nagyon részletesen. Te mit gondolsz róluk?

Puszmák mindenkinek!
zzafir75
 
 


Zafir!

Akkor most ti is spontánkodtok, remélem bejön.
Ez a ps-labor egy próbát megér. A konzi díja is elfogadható, és a homotoxin vérvételt megcsináltatnám, hátha tudnak valami újat mondani. Azóta írtam még egy levelet, és ha megyek kellene friss hormon lelet és egy nagyrutin. Úgyis kell a mensmentisbe is a hormoneredmény, így vihetek frisset ide is. Szerintem a jövő hónapban megejtem a konzultációt. Aztán már elég, ha skype-on egyeztetünk.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok Lányok!

Agnyes! De jó, hogy jelentkeztél! Ez a pslabor nagyon érdekesnek hangzik, reméljük, tudnak segíteni. 10 kiló fogyás! nem semmi, nagyon ügyes vagy!
Ne tűnj el, ilyen hosszú időre! Várjuk a beszámolókat!

Zafír! Köszi az érdeklődést! Hatalmas a pocim! A beszélgetések általában a következőképpen zajlanak (legutóbb épp tegnap a zöldségesnél): - mennyi idő van még hátra?
- óóó, még sok, októberre vagyok kiírva...
- ?????
- azért vagyok ilyen nagy, mert ikrek:)
Ezután ki-ki vérmérséklete szerint reagál, a többség: de szuper lesz, a kisebbség meg szörnyülködik.

Igen, már vannak nevek: Áron és Georgina, de azért ez még változhat.
Ma megyünk 4d ultrahangra, remélem, hogy ott már tényleg kiderül, hogy kik rejtőznek a pocakban, mert ez eddig azért nem volt biztos.

Hajrá spontánkodás!

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hahó,

Agnyes, skype-on? Tök jó! Én is gratulálok a -10kg-hoz, nem semmi, mi a recept??? :)

Süti, előbb láttam a babók fotóit, naggggyoooon cukkerek!!!! És a nevek is :)
Jahj, csudaszépek, megnézem még1x.

Pusz
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Megvolt a 4D UH, megkaptuk a megerősítést, hogy vegyespárossal büszkélkedhetünk:)
"A" baba:

Kép

"B" baba:
Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sütikém!

Gratulálok a vegyespároshoz! Cukik! :wink:
Szép neveket választottatok. Vigyázz magatokra! :lol:

Köszönöm a gratulációt a fogyáshoz. Még sok van hátra, de a lényeg, hogy végre elindult.
Sok a kísértés, mert pl. a kolléganőim csokifüggők. Töménytelen mennyiségű csokit képesek megenni egy nap. Én pedig hősiesen ellenállok. :lol:
Amúgy nincs különösebb recept, csak próbálom betartani a 160 g Ch-t, igaz csak kb-re, mert én nem bírom ezt a számolgatást.
Néha becsúszik egy-két bűnözés, de amúgy már jól bírom.
Szerencsére végre az Adimet bejött, már annyi féle metformint próbáltam, de egyik sem hatott.

Ölelés és drukk mindenkinek!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Gratulalok Suti a vegyesparoshoz, nagyon cukik az ikrek.

Tobbiek merre vannak, senkinel nincs semmi ujsag?
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Erika!

Köszi!

Képzeljétek.... tegnap voltam Szakács doktornál, és az a helyzet, lehet, hogy el kell válnunk egymástól. A gond azzal van, hogy a Kútvölgyiben nem lehet koraszülni, illetve a babákat elviszik onnan valószínűleg a Jánosba, amit ő nagyon nem ajánl. Viszont Ő máshol nem tud szülést vezetni:( Azt javasolta, hogy ott a Péterffyben ajánl valakit, pontosabban konkrétan valakit és akkor ott kellene szülni, na meg terhesgondozásra is hozzá kellene járni. Mondjuk néztem, hogy az a doki is rendel a Cirisben is, úgyhogy legalább a helyet nem kell elhagyni. De vérzik a szívem... és a másik dokit nem is ismerem... :oops:

Most még van két hetem arra, hogy átgondoljam a dolgot, de hamarosan dönteni kell. Úgy tűnik, nincs túl sok választásom:(

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti!

Szerintem, ha az a doki, akiben megbízol ajánl egy másik dokit, azt nyugodt szívvel elfogadhatod. Ha kicsit kétségeid vannak, menj el hozzá, és személyesem meggyőződhetsz róla, hogy szimpatikus-e.
Van olyan másik doki, aki még szóba jöhet?

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Nincsen:( Illetve a másik jelöltem esetleg Vass doki lenne, de ő még nem is tud róla:)

Az a gondom azzal, hogy menjek el hozzá és nézzem meg magamnak, hogy mi van, ha nem szimpi? Akkor mondjam, hogy bocsi? vagy ezt csak én érzem cikinek? Szakács dokit sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hát, ha belegondolok én is ilyen vagyok, hogy ezt cikinek érezném, de a másik, hogyha nem szimpatikus a doki, akkor bármilyen jó szakember, nem érezném magam biztonságban nála.
A Vass dokinál melyik kórházban lehet szülni?

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Igen, ez a dilemmám nekem is. Szerintem fontos az összhang. Én amúgy sem tudom megállapítani, hogy szakmailag milyen. Hiába olvas utána az ember a neten, mindenkiről írnak ezt is azt, abból szerintem nem lehet semmit megtudni.

Úgy tudom, hogy Vass doki a SOTE I-en "szüleszt", a felesége is ott dolgozik, szintén szülész-nőgyógyász.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok:)

Hú,látom nyári szünetesen pörög a topik:)
Süti! Olyan édik a bébik!! Gratula!! Azt sajnálom,hogy váltsnod kell dokit,de ezen szerintem ne tipródj, hisz a babák a legfontosabbak!!! Szakács doki pedig tuti jó kezekbe ad:) én már túl vagyok egy szülésen és hidd el,hogy én a szakértelmet tenném első helyre és nem a szimpátiát.A szülésnél hidd el eléggé el leszel foglalva és nem a dokit fogod nézni:)) és az mindennél fontosabb,hogy egészséges babákat vehess a kezedbe:)

Velem nincs semmi, várom,hogy újra kezdhessem a fogigátlót és kb. júni végén megyek uh-ra!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Tényleg nincs nagy pörgés :-(
Süti - gratulálok a vegyes pároshoz! :-)

Mi tegnap voltunk a dokinál, lett egy jó nagy cisztám, így 1 hónap csúszás :-( :cry: Szóval majd csak augusztusban lesz a lombik.

Többiek merre vagytok?
szivi77
 
 


Sziasztok!

Szitron! Köszi a biztatást:) Most már kezdek belenyugodni a dologba, bár tényleg nem szívesen. Persze, nekem is a szakértelem számít, csak azt kevésbé tudom megítélni, mint a szubjektív szimpátiát. :) Június vége már mindjárt itt van! Hajrá-hajrá!

Szivi! Basszus! Ez a ciszta dolog olyan pech! Már annyira szeretném, ha végre drukkolhatnánk valakinek. Na és persze, hogy valaki nyissa már meg a babaesőt!

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, hogy bírod a meleget? Hogy vagy?
Szomorúan olvastam, hogy mégsem tudsz Szakács dokinál szülni, nagyon rossz érzés lehet, hogy váltanod kell, és most. Van már jelölted?
Nekem Vass doki nagyon szimpi volt mindig, bár még nem szültünk nála, szívesen választanám őt. De ahogy írtad a másik jelölt is van a Cirisben, így végül "házon belül maradsz". Egyébként milyen ott a kismami gondozás?
Meg voltál / vagy elégedve?

Szivi, küldöm a cisztaző drukkokat.

Agnyes, megvolt a skype-rendelés?

Barika, Te is rég jártál erre.

Drukkok, akik most készülődnek, én biztosan "nyári szünetet" tartok :)

Szép estét!
zzafir75
 
 


Zafír!

de jó, hogy erre jártál!
Köszönöm, a meleget egyenlőre viszonylag jól tűröm, úgy értem, nem rosszabbul, mint bárki más, mert szerintem most mindenki szenved:(

Szerintem a kismama gondozás szuper a Cirisben. Mindenki szokásosan kedves, nem kell várni, mindent megcsinálnak házon belül, ami szintén fontos szempont. 12.000 Ft/alkalom, szerintem máshol is simán lehet ennyi. Ebben benne van az UH is, csak a laborok nem, azt külön kell fizetni.
A másik jelölttel egyenlőre nem találkoztam, az első számú - persze Szakács doktor után - Vass doki:) Jövő hét kedden megyek megint, lehet, hogy addigra kiderül, vállal-e.

Azért gondolom a nyári szünet alatt sem kell felhagyni a spontánkodással, ugye? :lol:

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Én is rég voltam, Szivi sajnalom a cisztat ,egyébként mekkorara nott?

Kepzeljetek nekem most meg mindig van egy 17 mmes ciszta, meg mindig a jobb petefeszkemben, voltam tegnap belgyogyaszati ultrahangon, ott mondta a no, hogy meg van egy kis tuszo, mert o nem nevezne ekkora meretet cisztanak, szoval mar osszeesoben van a korabban 30 mm atmeroju, de nem kene ott lennie, viszont azt mondta a belgyogyasz, hogy nem csokiciszta, csak kell neki egy kis ido, hogy eltunjon, hat ha meg egy heten belul nem tunik el akkor nem tudunk kezdeni julisban sem.

Mas: sajnos mult heten meghalt az egyik legjobb baratnom mellrakban, hat ez is padlora kuldott, mert eleg hirtelen jott a hir, nem gondoltuk, hogy ilyen rovid ideje van mar hatra, jovo heten megyek temetesre.

Tobbiek hogy vannak?

Suti: ez nem jo hir, de ezt eddig nem tudta a Szakacs doki, hogy ott nincs koraszulott ellatas, marpedig ikreknel sanszos a koraszules lehetosege, nem?

Mindenkinek kitartas a nagy melegben.
Figyeljetek szerintetek van esely egy ekkora ciszta felszivodasara, egy het alatt, van valakinek tapasztalata?

Mar aprilis ota kinlodunk a cisztaval, es elment a tavasz es ugy nez ki a nyar is, ez azert bosszanto.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Erika!

Óóóó, nagyon sajnálom a barátnődet! Olyan szörnyű, hogy mellrákban még meghalnak nők, pedig elvileg gyógyítható lenne:(

Azért az jó hír, hogy a kitartó hasazás meghozta gyümölcsét és végre kezdi felfogni a ciszta, hogy semmi keresnivalója nincs Nálad. Drukkolok, hogy eltűnjön egy hét alatt és tudjatok kezdeni! Nem tudom, hogy mennyi esély van rá, de én mindenesetre nagyon erősen drukkolok!

Ami a koraszülést illeti, tudta, hogy ott nincs, mert mindjárt az elején mondta, hogy ebben az esetben mást kell kitalálni. Azután szerintem az történt, hogy nem talált más megoldást. Sajnálom, hogy így alakult, mert nagyon megszerettem, még legutóbb is mondtam neki, hogy hátha van valamilyen áthidaló megoldás:)

Azért, hogy ne legyen minden olyan egyszerű, pénteken totál betojtam: Szakács doktor felhívott, hogy a tenyésztésemben találtak streptococcust és írt receptet. Én meg belenéztem a gugliba és elolvastam rengeteg szörnyűséget, úgyhogy berohantam a Cirisbe. Szakács doki meg meg volt lepve, mert azt mondta nincs ezzel semmi gáz, be kell szedni az antibiotikumot és ha mégis marad a baci, akkor szüléskor kapok infúzióban még egy dózist.
Ez alkalommal megbeszéltük azt is, hogy tuti császárra számíthatok. Mit mondjak, kicsit megkönnyebbültem. Félteném a babákat a természetes szüléstől.

Erika! A ciszta húzzon el egy héten belül! Remélem, meghallja!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Era - basszus, tökre sajnálom, hogy még mindig ott a ciszta! Kökemény sportot mondanék és cickafark teát (sokat és erőset). És részvétem a barátnőd miatt! :-(

Köszönöm a cisztaűzőket, remélem elhúz a francba! Olyan 30-40 mm körül van, ha jól emlékszem, szóval nem kicsi. Kérdeztem a dokit, hogy mitől van, mire azt mondta, hogy nem repedt meg a tüsző..........De tudjátok nem is értem, hogy ez hogy lehet, hiszen kaptam tüszőrepesztőt és annyira fájt utána, hogy majd besz.....tam. Most akkor mi fájt?? Na mindegy....
Szerintetek ilyenkor miért kell tovább szedni a fogigátlót? Pici esélyem se lesz így természetes úton teherbe esni (merthogy még nem adtam fel).... egyébként meg tök sokszor elfelejtem: ma reggel a lépcsőházban jutott eszembe, hogy a tegnap esti se vettem be :oops: :-)
szivi77
 
 


Süti - a strepto-ról én is azt hallottam, hogy nem gáz, csak a kell kezelni a mamát, mert szülés közben elkaphatja a baba. És sajnos nagyon sok kismamánál van :-(
szivi77
 
 


Agnyes - milyen volt a "kezelés"? Bevallom egy kicsit szkeptikus vagyok a weblap alapján, de remélem rácáfolsz.
szivi77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: