Új privát üzeneted érkezett!

Donika,
én is átgondolom ezerszer, és én is félnék, hogy tetszik-e a végén, lehet, hogy hasonló a horoszkópunk?? :lol: :lol:
én valszeg maradok a bordűrnél és képek, 1-2 állatkás figura
pl. ilyen figurát ha nem festetünk, te láttál már vhol????
matrica vagy vmi hasonlóra gondolok, amit a falra lehet ragasztani...

Kép
fendike
 
 


Fendike! :D
Mondasz valamit! :lol:
Még nem láttam, de nem is kerestem, esetleg nagyobb játékbolt? :oops:

Kép

Kép
donika
 
 


csajok :)
milyen figurákat kerestek?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Orsi, :D
vmi olyanra gondoltam, amit fel lehet ragasztani vagy vhogy a falra illeszteni... :roll:
nem akarom túlzottan díszíteni a szobát csak pár képpel és esetleg 1-2 ilyen figurával
bútor és a függöny inkább 'elegáns' lesz, kell vmi amitől cuki és babás a szoba... :D
van vmi ötleted vagy láttál ilyet vhol????????

Kép
fendike
 
 


ilyenre gondolsz?
Kép

ez pl. az elefáni boltokban van, többféle mintával
vagy az interstore.hu-n is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :D ,
aha ilyesmikre gondoltam
ezeket ragasztani kell??????

elefánikat még nem ismerem, most rákerestem és mintha lenne régebbi quinny buzz kocsijuk, lehet ez????
itt vannak régebbi és használt cuccok is??

Kép
fendike
 
 


igen, ragasztani.
az elefáninál szerintem nincsenek használt cuccok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike :D
én a bocskai úton vettem. A kosztolányi tértől ca. 50 m-re vannak.... vagyis, ahova én szoktam menni.
ebből egyébként van bordűr is, meg egy csomó kiegészítő.

www.interstore.hu
itt elég so kcucc fenn van.
http://interstore.hu/cgi-bin/interstore ... &menu=0111

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi megnézem mindenképp, tetszik ez-az... :D
és a babakocsira is kiváncsi vagyok, a 2006os jön fel automatikusan és az tecccik nagyon (még nem az a furi anyagú süppedős...)

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
a babakocsira nem emlékszem, hogy milyen. Pedig volt is a boltban buzz asszem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Tényleg jó dolgok vannak. Én valami olyasmit gondoltam, ami fából van, pl. micimackó, és azt lehet a falra tenni, mint egy kép, de mégsem az. Arról van vmi ötleted?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
hirtelen semmi, azon kívül, hogy sk. meg lehet csinálni valahogy.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
ezekhez az van írva, hogy habszivacs, nem teljesen tudom elképzelni hogy néz ki, milyen az állaga
meg kell nézni!!!!
fából veszel képecskéket, habszivacsból figurákat, na..??? :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok Lányok!
Tudtok valamit Andrea23-ról illetve Jud71-ről?
A tábla szerint már mindkettőjüknek meg kellett szülni.
S Erikáról tudtok valamit, hogy van? Azt tudom, hogy kórházban van már!
Köszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike :)
nem láttál még sosem ilyen szivacslapot? gumilap assze kreatív boltban a neve.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

kész vagyunk!!!!!!!!!!!!kéoek holnap vagy holnapután, attól függ mennyire vagyok lusta...
nekünk is vannak öntapadós dolgaink, micimackósak....
CSipi, van bizony, sőőőőőőőőőőőt még kakispelusgyűjtővel is adják!!!!olyant vettünk, mert akciósan 31500 Ft volt a 3 együtt!!!!!!!!

Voltam dokinál, c 3000, baba nagy és most már szerinte is kukis, méghozzá idézem, de nagy a töke! :lol:
de háááát holnap vérvétel pisileadással, szte gyanús vagyok toxémia ügyben és elmondta, mi vajunk lehet, szép kilátások, de hát meglátjuk, hátha nem....ja és totál egyidős a tickeremmel és nylete amagzatvizet!

Orsi, volt egy amit nem értettem:
azt mondta,. hogy a méhlepénynek (remélem ezt mondta) 3 cm körül kell lennie, a cukrosoknak ez több, nekem meg el sem éri, szóval tök jó....értem, hgoy tök jó, de mi ez a méhlepénymegnövekedés????csak érdekelne, mit jelent vagy miért nagyobbodik meg cukrosoknál és mi lehet ahátulütője???
Vendég
 


Orsi,
nem, még nem láttam ilyen habszivacsos dolgot, de utánanézek az biztos

Lafi,
ehhez Orsi kell, ilyenről még nem hallottam.. :roll:
különben nagyon gratulálok a szobához és a tököshöz is.. :D
mitől vagy gyanús toxémiára??? tünet??

Petitpois??????????????
szeretném tudni, hogy ki lakik a pociban!!!!!!! :D

Fanni,
én nem tudok róluk, ide régóta nem írnak, babásra talán, de azt meg én nem olvasom egyáltalán.. :?

Kép
fendike
 
 


Lafi,
Ne legyél lusti gyorsan képekeeeeet :lol: Miért vagy gyanús toxémiára?

Fanni,
Én nem tudok róluk semmit pedig Andreára nagyon kivi lennék :roll:

Holnap megyek uh-ra sok sok drukkot kérek remélem rendeződött a magzatvízem eddig nyugis voltam most egy picit izgulok.
Vendég
 


Lafi :D
pontos magyarázatot most nem fogok tudni neked adni, de az van, hogy a cukrosoknál ált. elkezd vasagodni a méhlepény, és ez a magzatnál tud vérellátási zavart okozni. Ez valahogy összefügg a vércukorszinttel, meg ugyanezért nőnek túlságosan is meg a cukros babák, de a pontos miértet én sem tudom... de nálad szerencsére akkor semmi ilyen gond.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Lafi!Akkor rohanok hétvégén és beszerzem,mert nagyon jó áron van.Láttam az oldalon,csak nem tudtam hogy van e.
Képeket kérünk feltétlen!!!!!!Ne légy lusti.

Pandus!Ne izgulj,bizti rendben van minden.(de én is iz

gulnék)

pénteken én is megyek dokihoz a rohadt folyás miatt.ez miatt nagyon kezdek elkeseredni.

Kép
csiperke
 
 


Csiperke :D
folyáson aztán nem éri meg elkeseredni... a terhesek 90%ának van, nekem végig volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike! :D
Én sem tudom, milyen a habszivacs figura, próbálom elképzelni, de igazán csak ha látom akkor tudnék véleményt mondani, de ha Orsi azt mondja, h szépek, akkor bizti!

Lafi!
Szóval nagy a kukac! :P Örülök, hogy egyébként minden ok volt.
Nem értem a toxot, te már átestél rajta, akkor nem azt jelenti, hogy védett vagy ellene? Egyébként miből köveztkeztett rá, ez mindenképp érdekel!!!!!!!!!

Pandus!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen, majd gyere! :)

Csipi!
Nekem is van folyásom, a kezdetektől fogva, a doki azt mondta, h ez természetes, de a ph-ját viszont nézni kell, ha az nem jó, akkor kapsz kúpot. Szóval ne parázz! :)

Fanni!
Én nem tudok semmit róluk!

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi, köszönöm, ez is elég, mert nem értettem!!!

Donika, nem toxo, hiszen az ellen védett vagyok, hanem toxémia!!!!

Toxémia-gyanú okai:
140 alatt van a vérnyomi de csak gyógyival, tegnap a védőnőnél fehérjét pisiltem, a dokinál meg már dagadt a lábam, bár gyengén...ma voltam pisilni meg vérvételen.hát kiderül, de ellenőrizni kell rendszeresemn....

képek folyamatban, oké???most komolyan mindent megteszek az ügy érdekében....... :oops:
Vendég
 


Hali lanyok,


elnezest hogy csak most jelentkezek de mint mondtam rengeteg a munka mindennap bent vagyok este 7 ig es csak szinte WC-re jarok ki :twisted:

Lafi,
varju ka fotokat tessek igyekezni.
Pandacska,
drukkolok neked hogy rendben legyen a magzatviz..+++++
Fendike,
bocsi hogy nem valaszoltam tegnap de tenyleg nem volt idom.
Este mentunk a dokihoz es hat minden rendben van, csinalt hasi UH-t de azon nem latta a baba nemet ezert kerdezte hogy akarok e esetelg huvelyit..esssss ugy nez ki hogy kislany de nem merte biztosra mondani... :lol: Szegenyt jol felebresztettuk nagyon edes volt ahogy nyujtozkodott.... :lol: :lol:
Egy het mulva kell mennem vervetelre a toxo miatt es egy honap mulva UH ujra. 6 het mulva pedig genetikai nagy UH az mar a korhazban lesz.Sajnos fotot nem kaptunk mert mar nem fer egy fotora ababuci....Es hat vigyaznom kell kicsit a sulyommal mert 4 kg szedtem fel masfel honap alatt :oops:
Pedig nem is ereztem :oops: Rossz az otthoni merlegunk igy nem is ellenoriztem.
Volt valaki aki ilyen sokat gyarapodott az elso idoben?

Kép
petitpois
 
 


donika írta:Nem értem a toxot, te már átestél rajta, akkor nem azt jelenti, hogy védett vagy ellene? Egyébként miből köveztkeztett rá, ez mindenképp érdekel!!!!!!!!!

a toxémia meg a toxoplazmózis egészen más. A toxoplazmózison lehet átesni, a toxémia a terhességi mérgezés konyhanyelven. Arra vannak indikátorok, az alapján szűrhető: magas vérnyomás, vizesedés, romló lepényi keringés, rossz májfukciós eredmények.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali lányok!

Köszi a drukkokat,de sajna nekem nem rendes a folyásom.
Mindig kezel a doki miatta,de.....egyszerüen nem akar elmulni,vagyis javulni.
Egyébként az honnan ismerhető fel ha esetleg magzatvíz szivárogna?

Lafi!kukaca akkor biztos van.hi-hi
Nagyon vigyázz magadra.vizesedsz?
pihenjél,nézegesd a babaszobát.

Kép
csiperke
 
 


Lafi :D
jah, látom, Te is írtad :)
Én azt gondolom, hogy Nálad azért a normál tünetek alapján toxémia gyanút sem lehet megállapítani, a vérvétel lesz a döntő.
mert a vérnyomásoddal gond volt már az elején, a vizesedés önmagában nem indikátor, nagyon nagy fokú vizesedés belefér még a normál tartományba, a fehérjés vizelet lehet ami esetleg gyanúra ad okot, de önmagában az is kevés.
Remélem, hgy a vérvételen minden jó lesz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, a próféta szóljon belőled!!!!!!!!!!!Az tény, hogy a vizesedés alapból megvolt, hisz van túlsúlyom, a 140 alatti nyomi értéket tartom, fehérjét meg tegnap du. pisiltem először. Én valahogy nem látom olyan borúsnak a dolgokat mint a dokim, bár ő megelőzni akarja meg észrevenni, az ő oldaláról érthető az alaposág. És inkább legyen többször kontrol mint egyszer nem nézni...Szóval én bizakodok, más nem is tehetek, de valahogy nem látom katasztrófának a dogot....
Vendég
 


Azért a toxémiáról annyit, hogy azt megelőzni nem lehet... ha lesz lesz, nem tudsz mit tenni ellene, ahogy a dokid sem.
A súlyodra már most is figyelsz, a vérnyomásod kezelik... szóval max. még marad a sómentes diéta a tárházban, de más nincs.
Figyelni kell, ez a lényeg.

viszont picit a másik oldalról, hiszen a baba a lényeg. Már a 29. héten vagy. Hipersúlyos toxémiád nem lehet, mert annak elég kemény tünetei lennének, ha van is valami kezdődő, akkor az az én olvasmányos élményeim alapján még hetekig jól tartható... tehát addigra meg már bőven benne lesztek a 8. hónapban, ami meg már a megszületésre is tökéletes időpont, ha az előzményeket figyelembevesszük.
szóval én bízom abban, hogy itt már nagy gond nem lehet, akár lesz toxémia akár nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok,
a toxémia sima vérképből kiderül vagy külön nézik??????

Petitpois,
képzeld tegnap éjjel nem tudtam elaludni és eszembe jutottál, mert ez már 2.nap, hogy nehezen alszom el és ezerszer felkelek utána
és közben úgy éreztem, hogy kislányod lesz... :D
4kg nem tudom sok-e, nálam vmi grafikonba jelölik ponttal a hízást, úgy láttam, hogy az 5kg már a 'picit sok kategóriába' esne...
én meg pont azt nézem, hogy a hasam se vmi nagy és nem is igazán hízom... sztem ez alkati kérdés nagyrészt

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Lányok,
a toxémia sima vérképből kiderül vagy külön nézik??????

májfunkciót kell nézni, az a simában nincs benne...
bár az, hogy mi a sima, az orvosnként eltérő.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, de én már csak azt nem értem, hogy a májfunkció a terhesség előrehaladtával romlik...mindenkinek. CSak az a fontos, hogy mennyivel korábban romlik és hogy mennyire???
Vendég
 


Lafi :)
az a fontos, hogy mennyire romlik igen.
Alapvetően is romlik valamennyit, de toxémiánál mondhatnám, hogy elszállnak a májfukciós értékek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Lafi: Szerintem is tök ari a csaj aki ott van. Nekem is mindent megmutogatott . Én még szeretném a babakocsit is ott megvenni csak nekem marha messze van kül,ön azért felmenni. 200km. Főleg ha még később is feküdni kell ! Na de a holnapi kukucson hátha jó hírt mondanak. Már nagyon várom!! Várjuk a képeket meg az eredményedet.

Pandácska:
Dóribaba biztos nagyon jól fogja érezni magát benne. Drukk a holnapi UH-hoz!!!

Fanni:Én sem tudok róluk semmit

Petitpois: Gratula hogy minden rendben van babacival.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lafi!
Ok, elnéztem, csak futtában olvastam!

Petitpois!
Örülök, hogy minden rendben, azért ne vidd túlzásba a munkát!

Kép

Kép
donika
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


akkor a képek:

Kép



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Magyarázat: a kabátok még a nővéremé majd az enyém voltak, a macis kapucnis rugiba hozzuk ki.
A has egyértelmű.... :oops: zsíros nagy elefánt...
a kiságy rácsain csillagok vannak, továbbá a plafon méhecskéi között is, továbbá a kisebb micimackók a csík fölött, ők mind fénylenek este, csak nem lett úgy jó a kép, de gyönyörű, ahogy fénmylik!
Vendég
 


Lafi!
Csupa szép dolgokat vettetek, a kiságy, és az ágynemű teljesen kisfiús! A macis kapucnis rugi nagyon tetszik, biztos nagyon édes lesz benne! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi,
Nagyon jó lett Hunor kuckója :wink: a macis kapucnis nekem is nagyon tetszik :D
Vendég
 


Pandus,
minden rendben van a magzatvízzel?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok.

Lafi:
Nagyon jok ezek a képek. Szuperü megcsináltátok a falat, Szép a kiságy. Hunor baba biztos nagyon jól fogja érezni magát benne. A macis rugi nagyon király. Csini pocid van. Nem is vagy elefáni , mért mondod?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Délután nekünk is kukucs!!!!!! :P :P :P Már nagyon várjuk!!!

Pandácska: Mit mondtak az UH-n?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Lafi!
Egyszerűen szúper lett ez a kiskuckó.Bár mi kislányt várunk,de mi is ilyen színben gondolkoztunk,mint nektek a kiságy tartozékai.
A babakocsi messze van de annak is jó a színe.
És a micimacis dekorációt hol vettétek?Kecson?Mert akkor ott veszünk mi is.
Has!Nagyon szépen látszik a pocid,nincs elefánt sehol,ha te az vagy akkor én bálna. :roll:

Lányok!
Nekem hetekig nagyon fájt a derekem,főleg ha vízszintesből kellett felkelni,olyan mintha idegszál lett volna begyulladva vagy becsípődve,de ez elmult,és tegnap este ota meg zsibbadást érzek a jobb lábamban.
Gondoltam hohy megnézetem,de most ugysem csinálna senki semmilyen vizsgálatot.Szerintetek?


Panda!Majd gyere a hírekkel.
Nyuszika!Te is,ha már tudsz valamit.

Kép
csiperke
 
 


Köszönöm a dícséretet!!!!

Pandus és Nyuszi megy a drukk!!!!!!!

CSipi, Kecsón vettük a Szilcooppal szemben van a Faktum és ott. Matricákat és a csíkot is!
És hát növögetsz, drágám, ezen ne izgulj,fogsz még fjni eleget! :wink: Egyél magneb6-ot!
Vendég
 


Jo reggelt!

Lafi,
nagyon szep lett a babaszoba nekem az a kis belolrol piros poncso? tetszik a legjobban..JO hogy anyukad megorizte ezeket a dolgokat :lol: Nekem semmi gyerekkori ruham nincs mar meg. :cry:

Nyuszi,Pandacska,
gyertek a hirekkel mihelyst tudtok...

Fendike,
jot nevettem a tegnapi sztoridon.A fura az hogy nalunk mindenki fiut josolt de en tegnap egy ksilannyal almodtam..Hat azert kivi vagyok a kov.Uh-ra hogy akkor mit mond...

Orsi,
mint babakocsirajongo mit szolsz a Maxi Cosi Murahoz?Ismererd?A hetvegen volt itt babaexpo kint voltunk az anyuval es hat teljesen odavagyok ezert a kocsiert..Az expo szuper volt mert mindent ki lehetett probalni :lol: A bugaboo viszont nagy csalodas volt a ferjemnek is
Itt a weboldal:
www.maxi-cosi.com

Kicsit csokkent a munka mennyisege igy tudok surobben jonni hurra!

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
nekem teccik :D , de inkább a 3kerekű a szimpibb...
ez is olyan könnyen kezelhető mint a quinny???
férjed mit érez, fiú vagy lány????
nálunk nagyon megérezte, hogy fiú, biztos volt benne miközben én csak mondtam, hogy lány.. :D

Lafi,
gratulálok, a készültségi fok mondhatni maximális.. :D
és cukik a cuccok! :D

Kép
fendike
 
 


Csipi: Örülök hogy most már jobban vagy!

Lafi: Köszike

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike,
nekem is a haromkereku valtozat tetszik jobban.Es a szerelese gyerekjatek ua. mint a quinny.Egesz picire osszecsukhato plussz kerekek egy mozdulattal kivehetok..A bemutato nagyon meggyozo volt.Ami nekem meg tetszet hogy mindket iranyba ulhet a baba :lol: Most hetvegen megyunk Luxemburgba ferjem szuleihez ugyhogy ott is korulnezek mi a kinalat.
A ferjem nagyon orult mikor az orvos a kislanyt emlitette mert szerinte a lanyok jobban huznak az apakhoz :lol: :lol:
Te mikor mesz Uh-ra legkozelebb?
Nyuszi,
mikorra mesz?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
azóta nézegetem, tényleg nagyon tetszik, hasonlít a quinnyhez amit kedvelek és van egy barátnőmnek, szereti nagyon, iszonyú praktikus és jól is néz ki
bécsben tuti lehet kapni, meg fogom nézni!!!!!!!
na az szuper ha így örült, nálunk a fiú volt a nagyobb öröm szerintem... :roll:
jövő hét szerdán megyek 4D-re, remélem minden rendben lesz
ma éjjel sem tudtam aludni, úgy kalapált a szívem, nagyon szar volt

Nyuszi!
Drukkolok!!!!!

Kép
fendike
 
 


Fendike,
at tudom erezni a helyzetet nekem is ugyanez volt kb 3 hete,de azota kopp kopp kopp elmult.Szeritnem nalad is atmeneti valoszinu a nagyobb mennyisegu ver,aramlas stb...Bar azota nem alszom olyan melyen mint elotte es sokszor felriadok :(
Fejfajassal hogy allsz?meg mindig olyan surun faj?

Nyuszi,Pandacska?

Kép
petitpois
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: