Új privát üzeneted érkezett!

Csak a long protokol ilyen hosszu, mert fogigatloval kezdodik, a rovid protokolnal 10 nap stimu, es 12-14 nap kozott leszivas.

Szitron: tenyleg egyutt haladunk akkor, egyenlore ,en tegnap mar elkezdtem a gyogyszert, remelem ciszta is tudni fogja mi a dolga.

Egybeknet a hasamon mar latszik a sok felules, egesz szepem alakulnak a hasizmaim, gondolom majd a ciszta is alakul a sok felules hatasara is.

Szivi: te mit erzel, logatod a labad, vagy elutaztok valahova a szabi alatt. Voltal interjun, az hogy sikerult. Miert most gondolkodsz valtasban, ha nem vagyok indiszkret. Bonyolult lombik alatt a munkahely es a kezeles osszeegyeztetese, legalabbis nekem bonyolult volt.

Bar remenykedjunk, hogy bejon az inszem, es nem kell tovabb mennetek :)) Rankfer mostmar egy pozitiv terhessegi teszt, reg volt itt ilyen, meg januarban a Sutie.
erikam75
Budaörs
 
 


Ah, értem, még nem vagyok járatos a lombik-kezelésekben, és bevallom őszintén,hogy nagyon nem is akarok.

Nem érzek semmit, bár nyilván korai is lenne :-) Nem utaztunk el sehová, egyszerűen csak muszáj pihennem, mert kipurcantam volna. Most jöttem meg a körmöstől (életemben 2. alkalom, hogy van), máris indulok a fodrászhoz, utána szoli, meg ilyenek. Annyira nincs időm magamra úgy egyébként, hogy szégyen-nem szégyen a párom szokott fodrászt is keresni. :-( Én egy multinál gályázok napi 10-12 órát, ő meg vállalkozó, így kicsit kötetlenebb neki.
Az interjút lemondtam végül, mert nagyon sok idő lett volna az utazás (kocsival 2 óra oda, meg 2 vissza). És hogy miért most? Már 3 éve váltani szeretnék, de még sosem mertem lépni, mert mindig azt mondtuk, hogy majd biztos most sikerül a baba és akkor meg már minek........ De az élet másképp hozta, nem sikerült idáig a baba project, viszont a munkahelyemen továbbra sem érzem jól magam és ez a lelkiállapot nem segít.

Szitron - neked long v. short protokoll lesz?

Süti - hogy bírod ezt a kellemetlen időt?
szivi77
 
 


Sziasztok!

Bizony-bizony! nagyon kellene már egy újabb pozitív teszt! Hajrá-hajrá!

Era! Ez a felülés dolog engem is érdekel... (persze nem mostanra, mert most a reggeli egy is nehezen megy:) mennyit csinálsz belőle és milyen gyakorisággal? Éppen ma vettem észre, hogy a múltkori UH-ra Fekete doktor ráírta, hogy "vaskosabb anyai hasfal" utánanéztem és magyarul ez a hájacskát jelenti, nem azt, hogy húúú, de komoly hasizmom van. Már nem is annyira szimpatikus:)
Szerintem a hosszú protokoll sokkal jobb. Ugyan több benne a hormon, de jobban lehet szabályozni a dolgokat és tuti nem maradtok le a tüszőérésről.

Szivi! Szerintem igazad van, hogy váltani akarsz. Ha nem érzed jól magad, meg kell tenni, ha van rá lehetőséged. Ha az ember mindig a megfelelő időpontra vár, elmegy mellette 20 év, mert soha nincs jó időpont. Hol ez nem jó, hol meg az.

Voltam ma Szakács doktornál, a babák jól vannak, a méhszáj zárt, és nem szidott le a 6 kiló hízás miatt sem. A kifulladásra meg azt mondta, hogy teljesen természetes, és ez csak rosszabb lesz.
Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok!

Szivi,igen nekem long protokoll kesz,mert a múltkor is az vált be:) Bekem viszont minimális hormon kell mindig,mert szerencsére eddig jól reagáltam rá, szóval ez teljesen egyedi.
Jujj,jó rég volt akkor pozitîv teszt a fórumin,na szivi,rajtad a világ szeme,kívánom,hogy törd meg a sort!
Aztán jöhet Era,majd én.

Era! Már èn is kikészített a fogigátlót,mert már látom a jelét a menszinek,de nekem mindig 2-3 nap barnázás van előtte,szóval én péntek körül kezdek:) Már alig várom!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Lányok, rajtunk nem fog múlni, mi beleadtunk apait-anyait a pozitív tesztebe! :D
szivi77
 
 


Hajrá Szitron! Most már Te is befordulsz a célegyenesbe!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Igen Szitron mondhatjuk, hogy fej fej mellett fogounk haladni, remelhetoleg :)))

Nem tudom Babacskanal mi ujsag talan o is nemsokara kezdeni fog, ha jol tudom.

Suti: azt hittem most akarsz hasizmozni, mert arro lazert lebeszelnelek.
erikam75
Budaörs
 
 


Nem, nem most akarok, majd ha már a bentlakók kintlakók lesznek:) csak akkor tutira elfelejtem majd megkérdezni, úgyhogy gondoltam inkább most:)

Sima felülést csinálsz, vagy valamilyen extra (mittomén lábad fenn van, elfordulsz, akármi) milyen gyakorisággal és mennyit? És főleg: mikor láttad, hogy már van hatása?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Zugolvasó jelentkezik!
Elsősorban üdv az új lányoknak!

Szivi, Era, Szitron, mindent bele, nagyon szorítok Nektek! Tényleg ideje lenne már egy pozitív tesztnek!

Süti, gyönyörű a pocakod! Öröm látni a sikert! Elkezdtek a gyermekeid komoly sebességgel növekedni! Nagyon örülök, hogy minden rendben van! A súlyod miatt meg szerintem ne aggódj, ha idővel gondot okozna, Szakács doki úgyis szóvá tenné!

Era, ez a felülés dolog engem is nagyon érdekel!

A fekvés témában én annyit tudnék hozzáfűzni, hogy amikor megvolt a beültetés és megkérdeztünk Vass dokit, hogy mi a teendő, annyit mondott, hogy kímélet. Fekvést a beültetés napjára mindenképpen javasolt, de mondta, hogy utána viszont mindent lehet csinálni, de csak óvatosan. Dolgozni is mehettem volna, de mondtuk neki, hogy én naponta minimum 3 órát utazok, és arra azt mondta, hogy ha meg tudom oldani valahogy, akkor inkább maradjak otthon!

Bari, Agár, Dóri, gyönyörűek és tüneményesek a babáitok! A face-en is igyekszem nyomon követni az eseményeket! És Isten éltesse a már 1 éveseket!

Zafír, jól vagy? Mik a tervek a közeljövőre?

Etusról senkinek semmi híre???

Valóban, Era jól emlékszik (apám, micsoda memória!!!), úgy volt, hogy mi is most kezdünk, csak éppen még nem jött meg, valószínű, hogy csak holnap kezdődik, így az első vizsgálat pont a hétvégére esne. Ebből adódóan úgy néz ki, hogy csúszunk egy hónapot, de őszintén szólva most nem is bánom. Eddig mindig nagyon-nagyon vártam a kezdést, de ebben a hónapban valahogy nem. Ráadásul nagyon összejöttek a dolgok, nagyon sok a munka, nyakig vagyunk egy lakás eladásában, szeretnénk autót venni stb. Szeretnék előbb mindent lezárni és utána tiszta lappal indulni egy új kezeléssel!
Azt hiszem, a zsírcsomómról még nem számoltam be. Szóval most már tuti, hogy zsírcsomó, semmi extra feladat nincs vele, de azért nem ártana leszedni. Azt mondta az orvosom, ha kiveszek egy nap szabit (valami más okból kifolyólag), akkor csörgessem meg, és örömmel fogad és lekapja a helyéről!

Mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok, aki most kezd! Szívből kívánom a pozitív teszteket!

Ahogy tudok, jövök, addig pedig csak sunyiban figyelgetlek Titeket!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Szitron - mi újság? Megjött már?

Süti, Era - hogy vagytok?

Babácska - de jó hogy jöttél! Ha nem jött meg, akkor az még bármit is jelenthet :wink: Amúgy meg, ha ma jön meg, akkor még holnap mehetsz, nem? Vagy hányadik napon kell ilyenkor menni? Nekem anno azt mondta Vass doki, hogy rajtunk áll, hogy 3. inszem v. lombik lesz a következő, de ha lombik, akkor az 1. napon el kell kezdeni a fogigátólt és majd a 8-10 nap körül menni......

Lányok, én annyira, de annyira feszült és ideges vagyok, mint még soha :-( Az előbb bevettem egy nyugtatót (Sedatif PC), remélem segít. Nem szoktam nyugtatót szedni, de most egyszerűen úgy éreztem, hogy ordítani fogok :-(
Pedig szabin vagyok....... nem tudom mi lenne, ha dolgoznék.
szivi77
 
 


A nyugtató az gyógyszer, én a te helyedben nem vennék be, nézd meg lehet e terhesen szedni egyaltalan. De szerintem inkabb ne, akkor menjel setalni vagy futni inkabb, az is jol kikapcsol. Vagy tornazzal egyet, vagy menj el konditerembe es fitneszeljel, az nagyon jo feszultsegre.

Igen ez a varakozas idegorlo egyebkent, minnel tobbszor annal idegorlobb.

Babacska: jo hogy jottel, akkor nem haladunk egyutt ezuttal. Akkor indulj, ha te is ugy erzed. Neked is volt cisztad ha jol tudom, felszivodott magatol, vagy meg kellett szurni, vagy hogy volt, leirnad, neked is elkezdtek a lombikot cisztaval, vagy eloszor fogigatloval probalkoztatok?

Felulesek: beakasztom a labam az agy ala, es 50 vagy 100 szor felulok, utana felkartamasz es felemelem a labam, utana felhuzom 90 fokra aztan behajlitom, es kinyujtom, ezt a kort csianlom ,amig birom, egy perci korulbelul, ez az Avivas gyakorlat, illetve szoktam jobbra es balra is feluleseket csinalni, de azok felfelulesek, ezeket szoktam valtogatni.

Ket het utan latszott az eredmeny, probalom minden nap vagy masnap csinalni. Ha csaszar lesz, akkor kell varni a teljes sebgyogyulasig, ha jol tudom, csak utana ajanlott feluleseket csinalni. Egyebkent mind a Beres A, mind Rubint Reka felulesei DVDn nagyon jok, es tenyleg latvanyos a fejlodes, ha elotte nem csinaltal ilyen gyakorlatokat, minden nap erdemes azonban csinalni akkor lesz ilyen hamar eredmeny.

Szedem a fogigatlot renduletlenul, de nem tudom, hogy ciszta mit csinal, mert meg erzem azert. MA majd rasegitek egy kis felulessel ismet.

Puszi mindenkinek

Kepzeljetek tegnap teljesen kiborultam: 3 as ikres barati hazaspar hivott minket keresztelore, gyerekek 8 honaposak eddig nem lattuk oket. Terhesseg szules es azt koveto idoszak teljes titokban zajlott, tudva azt hogy mi is hasonlo cipoben jarunk, mondjuk azt hogy ugyanabban. Ezutan csaj ir ferjemnek smst hogy jo lenne ha beszelgetnenk, soha az elmult par evben semmiben nem segitett, semmit nem tanacsolt, nem mondta meg meg az orvosa nevet sem, en persze oszinte volt, hiszen ugye baratrok, vagy mi. Es most masfel ev utan kuld egy smst, hogy jo lenne beszelni, hat nem, komolyan idegenkent annyi segitseget kaptam toletek, tole baratkent semmit, meg azt is egy honap mulva kozoltek, hogy gyerekeik szulettek. Egyebkent azt elfelejtettek megkerdezni, hogy nekem a kezeles sikerult-e. Es most beszelgessunk, mert kivancsi, hogy mi volt, vagy lesz.

Estee zokogtam az agyban a ferjemnek, hogy ne adja meg a szamom, tudom ez tulzas, de most kisse labilis vagyok idegileg es ez rosszkor jott.

Na megyek dolgozni.

Babacska, az jo hir, hogy nem kell fekudni, akkor mehetek majd setalni is akar. En is otthon tervezem a beulti utan.
erikam75
Budaörs
 
 


Babácska! Köszi a drukkot, remélem hamarosan mi is szoríthatunk érted:)

Szivi! Még nem jött meg,holnapra várom. Ma már faltam az édességet,úgyhogy tuti közeleg:)
Egyébként szerintem is próbáld meg hanyagolni a gyógSzereket most!! Egyébkènt ez a sok front okozza ezt,no meg a hormonctozás:)

Era! Te hős vagy ezekkel a felülésekkel,én már olvasás közben elfáradtam!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

A SedatifPC homeós nyugtató, lehet szedni, akár terhességben is. Nekem a beültetés utánra ajánlotta a háziorvosom a negatív gondolatok ellen is.

Era! Köszi a leírást a felülésekhez:) azért 50-100 nem kevés! Gratulálok a kitartásodhoz!

Ha labilisnak érzed magad, próbáld ki te is a SedatifPC-t.

Megértelek a barátnőddel kapcsolatos problémádban, én is mostanában - az elmúlt két évben - hasonló cipőben járok, azt leszámítva, hogy náluk nem ilyen örömteli események voltak, hanem válás, de nem is szólt róla semmit, csak a férj mondta el utólag. Én többször próbálkoztam, de lepattintott, még csak nem is reagált. Most meg váratlanul felbukkant, és mintha mi sem történt volna. Én előtte eldöntöttem, hogy találkozom vele, meghallgatom, de én nem kezdeményezek semmit, hagyom magam sodorni. Nem akartam felidegesíteni magamat. Szerintem Te is tedd ezt, azután majd meglátjátok, mi lesz, hátha újra fel tudjátok venni a barátság fonalát.

Babácska! Köszi a bókot:) meglátjuk, meddig jutok a gömbölyödésben:) Igen, Szakács doki biztos fog szólni, de nem szeretnék idáig eljutni, inkább megelőzném a bajt.

Szivi! Jól tetted, hogy bevetted a nyugibogyót. Ha idegesíted magad, az sokkal rosszabb. Amúgy lehet, hogy meló közben jobb a helyzet, mert ott lekötöd a figyelmedet és nem agyalsz annyit. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom.

Kérdeztétek hogy vagyok: alapvetően jól, de elég gyakran fordul elő, hogy leszalad a vérnyomásom. Alapvetően még nem szoktam meg, hogy lassabban kell mozognom, nem lehet úgy szaladni. Izomerőből bírnám, de tüdővel nem. Ma is rosszul lettem az utcán, egy patikában kértem menedékjogot, mert éreztem, hogy el fogok ájulni.

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
A nyugibogyót azért mertem bevenni, mert homeós és már én is hallottam, hogy szokták ajánlani ilyenkor is. Amúgy köszi az aggódást :-)
Egyébként a vérnyomásom is felszaladt hirtelen, így gyorsan le is feküdtem utána. De most már minden OK.

Era - én adnék neki egy esélyt. Emlékszem milyen sündisznó voltam korábban, ha a gyerektéma előkerült, nem szerettem, mikor erről faggattak. Tudod mindenki másékpp dolgozza fel, lehet, hogy most akar bocsánatot kérni, és mindent elmesélni.

Szitron - akkor hajrá! :wink:

Süti - vigyázz magatokra! Biztos nem könnyű átállni egy másfajta tempóra, de ez csak időleges. :-) :wink:

Most elutazunk, majd csak hétfőn-keddenl leszek.

Pihenjetek sokat!
szivi77
 
 


Suti: mindig legyen nalad viz es szolocukor , vagy muzli szelet az sokat segithet, ha lefut a vernyomasod, nekem akkor van az ha leesik a cukrom, en is kepes vagyok barhol elajulni, szoval allando evesre vagyok karhoztatava :) Nem kell sok csak par falat, es akkor jol leszek nekem ez bavalt, de en peldaul keptelen lennek estig nem enni, mint sokan teszik, altalaban napi otszor eszem keveset, amikor belefer a munka mellett is.

Szivi: jo utat nektek, mi most nem megyunk sehova, illetve vasarnap az operaba, ezert itthon maradunk a hetvegere, de igy is szupi ez a negy nap.

Ölelés mindenkinek!
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!
Merre van mindenki?

Mi csak anyukámhoz mentünk vidékre, szóval nem ilyen wellness-ezős hétvégére kell gondoljatok. És sajnos míg odavoltunk, addig betörtek hozzánk :-( Szerencsére nem nagy a kár, de akkor is nagyon ilyesztő :-(

Kivel mi van?
szivi77
 
 


Sziasztok! Szia Szivi!
Hú,sajnálom,hogy betörtek hozzátok,még akkor is,ha nem nagy a kár. A tudat,hogy idegenek jártak és kutakodtak a személyes dolgaink között szörnyű.
És egyébként hogy vagy? Nemsokára kiderül az eredmény,ugye?
Csuriban van az ujjam!!

Én 5.napja szedem a fogigátlót,majd megyek uh-ra,és ha minden ok,akkor megkapom a stimu programot:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Lányok, nagyon el vagytok tűnve! :-(
szivi77
 
 


Sziasztok!

Szivi! Jaj, ez rémes lehetett.... nagyon sajnálom. Szitronnak igaza van, nem is annyira az anyagi kár borzasztó, hanem a tudat, hogy ott jártak.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti,
Jó hogy jöttél! Igen, rémes volt, de már készen van a riasztó rendszer és éles is.......
Hogy vagy? Babák? Sajnos nem látom a vonalzót, hogy hol tartasz. :-(
szivi77
 
 


SZivi: ez a betoreses sztori szar lehetett, hozzank is betortek mar ketszer meg a regi lakasomba, elvittek minden ertekemet, es ekszeremet, ugyhogy engem anyagi kar is ert :((((

Voltam vizsgalaton: ciszta ott van nem mozdult egy csoppet sem, ugy nez ki, hogy februar ota tartja magat.
erikam75
Budaörs
 
 


Halkan megjegyzem, lehet hogy ketszer meginszeminaltuk a cisztam :)))

Ez a meddosegi kezeles nem az en mufajom ugy latszik...

Roviden szedem a tablettat tovabb, es meglatjuk hogy mi lesz a nagy es a kicsi cisztaval, az egyik 12 mm a masik 25 mm nagysagu, a kicsi tuszoket meg nem latja.

Azt mondta ,hogy attol fel, hogy ez endometriozis a petefeszkemben, most mar kezdek remenykedni hogy ciszta, mert az endot operalni kellene, ahhoz meg nem sok kedvem van, foleg mivel egyetlen mukodo petefeszkemrol van szo ...

Eddig nem volt endometriozisom, remelem most sem ez utotte fel a fejet.

Vicces mert most mar a cisztanak is orulnek, eddig meg ezen voltam kiakadva.

Szoval nem lesz lombik juniusban, meglatjuk juliusban hogy allunk, megint kenyszerpihi van.


Szivi: te mikor tesztelsz? lassan mar itt az ido ha jol emlekszem, nem csinaltal esetleg tesztet ma? VAgy varsz vele a hetvegeig.
erikam75
Budaörs
 
 


Végre te is jöttél Era! Sajnálom a cisztát, nem próbálsz meg valami természetes gyógymódot? Már korábban is ittál ilyen teát (emlékszem, mert én is akkoriban ittam): cicka+körömvirág 1-1 arányú keveréke, naponta többszörm hogy 1,5 liter meglegyen (de nem előre lefőzve!!) Ártani nem fog.

Biztos nem endo, ezt gyorsan felejtsd el!

Ja, lassan itt az időm...... hétfőn reggel kell mennem vérvételre. Marhára be vagyok parázva. Most már pár napja van néha hányingerem a legkülönbözőbb időpontokban (rögtön lefekvés után, délelőtt a reggeli banán után), de félek, hogy csak az agyam produkálja. Meg egy kicsi fáj a cicim is.....
Meg állítólag olyan fura vagyok. Mondjuk kicsit letörve érzem magam.... Meg mintha az emberek néznének rám furcsán. Na mindegy, befejezem :-)

Lehet vasárnap tesztelek, az lesz a 14. nap.
szivi77
 
 


Sziasztok!

21+4-nél tartok. A babák köszönik jól vannak:) Most éppen a névválasztásban vagyunk elveszve. Nem könnyű... Azt hittem hogy az, de rá kellett jönnöm, hogy baromira nem.

Erika! Ez a ciszta nem akarja meghallani, hogy mennie kell? Akkor mondjuk hangosabban neki! Ezek a kényszerpihenők őrjítőek. Engem mindig kiborítottak.

Szivi! Hajrá-hajrá! Mennek a drukkok! A hányinger jó tünet... Tőlem is mindig ezt kérdezték a Cirisben, de nekem nem volt. A mellduzzadás/fájdalom is jó jel! Kék ereket nem látsz magadon? Nekem az volt az első jel, és ez máig megmaradt. Tiszta lila vagyok....

Ölelés és drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti - wow, már félidőn túl :-) de jó! :-) A névválasztáshoz meg kitartást! Persze-persze, lehet jó jel a hányinger, de az agyam is produkálhatja...... nagggggyon nem akarok lombikra menni :-(
szivi77
 
 


Szivi: igen iszom a cickafark -csalan- koromvirag kombot, de ennek ido kell hogy hasson, most megyek ulofurdozni az tiszta cickafarkbol.

Meg lassan erkezik a vagyi uj ceragem-unk, ugy nez ki, hogy holnap, remelem az is hasznalni fog. Szoval en teljesen osszeszedtem az osszes alternativ lehetoseget, es a tablettat is szedem, egy honap mulva lesz kontroll akkor majd meglatjuk mi ujsag van odabenn.

Az endot nem en talaltam ki, es oszinten remelem, hogy csak egy kitarto cisztarol van szo.

Nem olyan orjito a piheno egyebkent, inkabb az aggaszt, hogy nincsenek rendben a ddolgok. Eddig nem volt cisztam, most meg itt van ketto is, es nem akarnak tavozni, szoval ahogy megy az ido ugy jonnek a komplikaciok, legalabbis nalam, ez inkabb az aggaszto. Elotte mindig volt 12 db antralis tuszom, most nem lat egyet se, nem ertem mi van????

Szeritem a neveket meg fogod erezni, igy nem lesz nehez a valasztas.

Szivi: holnap nyugodtan tesztelj, varunk a pozitiv eredmennyel, olyan jo lenne ha sikerulne. Drukkolunk nagyon. Ha negativ akkor is mesz vervetelre?

Szep hetveget mindenkinek ebben a vacak idoben.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Era! Másodszor is csatlakozok a klubhoz,ugyanis nekünk is halasztani kellett,mert a múltkori 26 mm-es tüszőm úgy döntött,hogy nem reped meg:( Igaz,hogy már a felére összeesett,de ugye nem kellett volna ott lennie.
Holnaptól én is teázok,meg fürdőzök,no meg ami a legfontosabb: agykontroll!!! Mert hidd el,hogy igenis minden rendben lesz!!!
Mi is nagyon rákészültünk a kezdésre,de most ez van és kész,pár hét nem a világ:) Mondjuk fura is lett volna,ha most minden akadály nélkül ment volna,de biztos ez is van valamiért. A kisfiunk is sok akadály után jött:)
Azt azért remélem,hogy nem endód van, mert az szemét dolog. Nekem az volt és műtöttek is:(, és ugye egyetlen gyógymód a terhesség.

Tudod,hogy van endos-s diéta?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


HAt en is remelem , hogy nem endo.....

Fura lenne ha pont a petefeszkemben lenne egy darab csokiciszta, szerintem nem az.

Tudom, hogy van ilyen dieta, de azt nem tudom, hogy mibol all....

Sajnalom, hogy ti sem kezdtek, mondjuk ha mar osszeseoben van az jo hir.

Te mar probaltad ezeket a teakat, es a furdot, es hasznalt ?
A furdo tegnap nagyon jo volt, komolyan jol esett , par nap mulva megismetlem , allitolag szuper hatasa van, te is szeded tovabb a fogamzasgatlot?

Szep napot mindenkinek.

Puszi Erika
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy eltűntem, kicsit mozgalmas napjaim voltak.

Remélem mindenki jól van?! Mindjárt elolvasom, ki mit írt. :)

Üdv!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Szivi!

Várunk a pozitív eredménnyel!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
A teszt negatív lett tegnap :-( Ma reggel mentem vérvételre (Era, nem volt olyan opció, hogy nem kell menni vérvételre, ők ezzel adminisztrálják, hogy nem sikerült). Szóval most le vagyunk törve, mint a bili füle :-(

Sosem gondoltam, hogy idáig eljutunk és meg vagyok ilyedve, mert tökre nem vagyok felkészülve a lombikprogramból. Mikor mit csinálnak, mennyi ideig tart, stb..............

Majd délután hív Vass doki, és akkor rákérdezek, hogy ugye mehet egyből a fogigátló, ahogy megjött.....

:-(
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Sajnálom, hogy az otthoni teszt negatív lett, de ez még nem jelent semmit. Azért csinálnak vértesztet, mert az a tuti. Úgyhogy délutánig még nem kellene temetni a dolgot.

Ha meg mégis lombik lesz, nem kell megijedni tőle, az sem olyan gáz.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi Süti, de már a tünetek is elmúltak (volt egy kis cici feszülés, az alaphőm is fent volt), így nem gondolnám........
Nem szeretem magam áltatni :-(
szivi77
 
 


Megértelek, az ember ösztönösen is próbálja magát felkészíteni a rossz dolgokra.
Én sem szeretem magam áltatni, csak nehéz megtalálni a keskeny mezsgyét a pozitív hozzáállás és az áltatás között...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Milyen igazad van!
szivi77
 
 


Szivi: sajnalom,majd akkor a lombik lesz a sikeres, fel a fejjel :))

Halkan mondom : nagyon vartuk azt a ket csikos tesztet......

Oleles. es hajra folytatas
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Szitron, szerinted kb mikor lesz leszivas, ha most folytatni kell a fogigatlot, nem vagyok kepben a long protokollal, jovo honap vegen kell mennem vizsgalatra, hany het a long protokl es mikor kezdodik
erikam75
Budaörs
 
 


Szivi! Sajnálom:(, de szerintem egyáltalán nem kell félned a lombiktól, nem is bonyolult,csak most még ismeretlen,de meglásd ez majd meghozza a babát!!

Era! Igen,szedem tovább a fogigátlót. Az,hogy mikor kezdünk még kérdés,mert ugye nyaralni szeretnénk menni,augusztus utolsó hetében pedig ovis beszoktatás lesz,szóval az lelkileg nem lesz könnyű, 3év non stop együttlét után ott hagyni a picurkát:( A lombikhoz pedig a tökéletes lelki nyugalom a legfontosabb,na majd meglátjuk,amikor már eltűnik a ciszta. A teáról nincs tapasztalatom,mert még ilyen nem volt velem,hogy halasztani kellett a programot,de azt tudom,hogy 6 hét a kúra! Szóval idd tovább!!
Ami az endót illeti,sajna nekem pont a jobb petefészjemven volt:(
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Era! A long protokoll úgy néz ki,hogy elkezded szedni ugye a fogigátlót,aztán a8-10. Napon uh,és ha itt minden rendben van (nincs egy fránya ciszta sem),akkor még be kell szedned a maradèk fogigátlót ( ez ugye még kb.10 nap) és utána pár nap múlva mukor megjön a menszi már kezdhetsz is.A long protokoll általában a menszi 1. Napján tablettákkal indul,aztán az 5. Naptól kellett szúrnom magam.A többi már ugyan az,mint a short-nál.igazából csak az egy havi fogigátló a fő különbség,mert az a lényeg,hogy a stimu előtt pihenjen a petefészek.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Szivi: jó lenne ha tévedett volna a teszt! mostanra már biztosan tudod az eredményt. Nekem Zsófival 3 tesztem lett negatív sőt a nőgyógyászom is azt mondta, hogy nem vagyok terhes miután megvizsgált és adott gyógyszert, hogy megjöjjön....nem jött..csak kilenc hónap múlva Zsófikánk:))Szóval semmi nem 100% DE nincs mitől tartanod a lombik nekem is olyan misztikus volt és nagyon tartottam tőle be kell vallanom, viszont Vass dr és kollégái nagyon értik a dolgukat és a szurik sem olyan rémesek mint elsőre gondolná az ember lánya...simán szurkáltam magam.
Rólunk:a kutyusunkat pénteken megharapta egy másik, de nem láttunk semmit rajta akkor szombaton este viszont észre vettük, hogy kapkod a combjához és megnéztük szét volt nyílva jó 3 cm en a bőre. Na beültem a kocsiba és gondoltam én naivan, hogy gyorsan megmutatom egy dokinak persze se Gödön, se Vácon sehol senki. Vasárnap reggel tudtuk elvinni orvoshoz 3 öltéssel varrták meg szegénykémet most meg abban a hülye gallérban kell szenvednie mindennek nekimegy...
Bálint jár ,egyre többet van kétlábon és nagyon élvezi. Emma is lépeget pár lépést, de ő még nem jött rá a lényegére annyira.

Puszi mindenkinek és szurkolok ám csak még vár rám 100kg ruha amit el kell pakolnom a helyére úgyhogy futok amíg alszanak, mert utána már semmit nem lehet csinálni! puszi nektek
Süti: mikor jössz el a rucikért??Már nem tudom hova tuszkolni őket:)))


Ölelés: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szivi: volt telefon ?
erikam75
Budaörs
 
 


Itt vagyok, ez is negatív :-( Hát ez van, most már bele kell törődni.
Tudjátok nem azzal van a baj, hogy félek a lombiktól, hanem, hogy ha egyszerűen nincs komoly baj egyikőnknél sem, akkor egyszerűen nem bírom ép ésszel felfogni, hogy MIÉRT??? :-( :cry: :cry: :cry: És hogy a környezetünkben miért mindenkinek elsőre megy????
Bocs, de most kivagyok. Pláne, hogy most elolvastam Szitron sorait, miszerint 1 hónapig kell szednem a fogigátlót, mire indulás lehet. Mindjárt sírva vakadok :-( :cry: :cry: :cry:
szivi77
 
 


Sziasztok!

Era! Szitronhoz még annyit tennék hozzá, hogy nekem volt még a fogigátló vége felé (nem emlékszem hányadik naptól) még egy szuri, aminek az volt a feladata, hogy lenyomja a saját hormonrendszert.

Dóri! Szegény kutyus:( Remélem, már jobban van, de tudom, hogy a gallér rettenetesen zavarja őket.
A babaruhákat komolyan nekem szánod? Nagyon édes vagy:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi: nyugi, a fogi gatlo mar a protokol része, harom hetig kell szedni, utana mar jonnek a tovabbi hormonok, kerhetsz rovidet is az csak ket het. Nekem a ciszta miatt van a fogi gatlo. Egyebken nekem rovid protokolt csinaltak, az csak 10 nap szuri, es nincs fogi gatlo, majd a doki eldonti hogyan tovabb. Most mit beszeltetek meg, rovid vay hosszu protokol.
erikam75
Budaörs
 
 


Szerintem a sok inszem utan neked sem artana egy hosszu protokol, de nem en vagyok az orvos. sokan a shortra eskusznek, ami azert rizikosabb, mert nem lehet tudni mennyire vagy jol stimulalhato, de ezt majd kivesezitek a kezelo orovsoddal, o ugyis szeret vesezni :))

Imserem az eleterzest, holnap mar mindent derusebben fogsz latni.

Tudod inszemnel az sem biztos, hogy van petesejt a tuszoben, es hogy az tuszo es nem ciszta, meg ilyenek, Nekem peldaul ketszer is sikerult ugyanazt a cisztat meginszeminalni, ez jol lathato a leletekbol, mert mar februarban is ott volt, ezert felo a csokiciszta az en esetemben, szoval nem a dokik hibaja, es nem is a tied, az inszem az egy ilyen musor, van akinek bejon, van akinek nem. Mondjuk azt, hogy nekunk nem ez jot be :))) Majd bejon a lombik ..
erikam75
Budaörs
 
 


Szivi!

Most olvastam, hogy nem sikerült:( Nagyon sajnálom!
Ne add fel, lehet, hogy a kövi lombik lesz az igazi!
Az, hogy nincs veletek semmi gond, az jó! Egy normál ciklusban, otthon, rásegítés nélkül is csak 20-25% az esély, az inszem ezt csak kis mértékben tudja emelni.

Szerintem a lombik tutibb! Eleve követik a tüszőérést és a jól is tudják szabályozni.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi! Nyugi, az még nem biztos,hogy neked is long protokoll lesz,de hidd el az a plusz 3 hét sem a világ! Viszont vannak sajna olyan apró dolgok ami miatt nem sikerül spontán és inszemmel sem a baba,hogy azt nem is hittem volna!! Nekünk minden,de minden rendben van, viszont a lombiknàl derült ki,hogy a petesejtem fala iszonyatosan kemény és bizony szegény kicsi katonàk hiába küzdöttek, nem tudtak behatolni!!!! Ez ugye csak akkor derül li,mikor a leszívás napján összeeresztették őket és màsnapra egy sem termékenyült meg.Így másnap megszúrták őket és minden oké lett. Szóval iszonyat sok mindennek kell passzolni egy bébihez!

De nektek is lesz!!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Ma már tényleg jobb és köszönöm, hogy megértitek, hogy min megyek keresztül. Ezeket az érzéseket nem lehet barátokkal/barátnőkkel megbeszélni, mert nem mentek ezen az úton.
Tegnap ugye nem tudtam a dokival beszélni, mert szült, így a Márta hívott fel a hírrel, de kértem, hogy ha lehet, akkor ma hadd beszéljek a dokival. A legutolsó alkalommal, amikor a lombikról beszéltünk, akkor abban állapodtunk meg, hogy ha megjön, akkor el kell kezdeni szedni a fogigátlót, majd a 8-10. nap között konzira menni. Mivel Szitron te is ezt írtad le a long protokoll elejének, ezért raktam össze, hogy nálunk is long lesz... De majd ugye meglátjuk.

Era - tegnap mi is arra beszéltünk a párommal, hogy mi van akkor, ha a tüszőkben egyáltalán nincs is petesejt, stb., akkor ugye az egész elmúlt 3,5 év fölösleges volt. És valóban az is lehet, hogy a petesejtem fala annyira kemény, hogy nem tudnak behatolni a spermiumok. Meglátjuk, valóban a lombikkal eljárással jobban szemügyre vehető a női szervezet is.

Szitron - ha jól értem, akkor nektek ICSI volt. Ezzel elsőre sikerült? Tényleg nagyon-nagyon sok mindennek kell passzolni, sokszor már az is eszembe jut, hogy még a csillagok állásának is olyannak kell lennie! :-) :lol:

Süti - Az eszemmel tudom, hogy az inszem sem egy tökéletes eljárás és megoldás a problémánkra, de ha a statisztikát nézzük, akkor az elmúlt 3,5 évben volt 49 csiklusom, tehát már legalább 1 gyerekemnek kéne lennie :-) :D Statisztikailag........ :-)


Dóri - sajnálom a kutyust, jobbulást neki! Nagyon édesek lehetnek a picik, hogy most kezdenek el járni :-)

Lányok tényleg nagyon köszönöm a kedves szavakat, tök jól esnek! :-)

Hajrá lombik! :-) :-)
szivi77
 
 


Sziasztok! :)

Szivi! Nem kell félned a lombiktól!
Nagyon szorítok neked! :) Nekem is long volt és elsőre sikerült!!

Ja, maradtak gyógyszereim, utrogestan golyócska (ebből mondjuk azt hiszem csak 2 db....) meg duphaston illetve Klion-D 100-as hüvelytabletta.
Ha kell valakinek, szóljon! :) Nem dobnám ki...


Én 11-én megyek 12:30-ra ultrahangra, jön valaki akkor?
Üdv mindenkinek!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Marianna - köszi szépen! Én lehet megyek a jövő héten, attól függ, hogy mikor jön meg.

Kérdezhetek? :-)
Egészségpénztárra el lehet számolni a szurikat? Vagy a kezelést?
Mennyire kőbevésett, hogy long protokollnál a 8-10. nap között kell menni? Azért kérdezem, mert jövő héten szerdán elutazok és csak vasárnap jövök vissza és szerintem pont beleesik majd.
szivi77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: