Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Felhívtam a dokit,más ügy miatt,de így megemlítettem neki a labort is.Vasat kell rá szednem.
Szerintetek bajt csináltam azzal hogy a folsavat 2-3 hete abbahagytam?Addig 2x1-t szedtem.Az elevitet a mai napig eszem,abban is van vas.

Kép
csiperke
 
 


Csipi, most komolyan, ne aggódj már ennyit!!!!Szedj vasat, ha a dokid mondta, megnéztem a laborom, nekem ennél szarabbak volt ez a két eredmény...oszt jó napot. A vas jó, az fontos!!!Neked is jó, szóval ne parázz!!!Léccci!
De szedj vasat!
Amit ajánlani tudok: ferro-folgamma, én ezt szedem kétnaponta egy szemet. Ebben vas is és folsav is van.
A többi napon én folsavat szedek, magneb6-ot és elevitet egy szemet. Na meg metformint.
Nekem ezt az endokrinológusom ajánlotta ilyen kombinációban.
Az endokrinológusom úgy kell elképzelni mint a geneikai uhuban Hajdu drnő, vagy a meddőségben Mágus....Szóval megbízombenne 100000%ig!!!
Magyarul ne aggódj kérlek. Szedd a ferro-folgammát, az tökéletes!
Vendég
 


Csiperke :)
csak Lafint tudom idézni :) NE AGGÓDJ MÁR ENNYIT!!!
a folsavat a 12. hét után mindenki abbahagyja, nem kell tovább szedni.

ha ez megnyugtat én sem a fiúkkal sem Lilivel nem szedtem... mert egyszerűen mindig elfelejtem, ugyanígy van ez a terhes vitaminnal és a vassal is... és semmi bajuk!

alapigazság, hogy 1-1 dologgal nem lehet végzetes károkat okozni... felesleges aggódni :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Sziasztok!

Fendike:
Nyugi biztos minden rendben lesz . Pihizzál sokat. London nem szalad el.

Csiperke:
Pihenek. Tudod tul egyszerű lenne ha minden simán menne. Nekem a mágus azt mondta hogy a folsavat szedjem végig. Pedig szedem a Gravidát és a vasat is.

Lafi: Minden elismerésem. A szoba biztos szép lesz.

Orsi: Szuper az avatarod!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Mutatok Nektek képet :)

Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
Ez örületesen jó! :)
Gyönyörűek!!! :D

Nekem is azt mondta a Mágus és a szülészdokim is, hogy
folsav, vas, végig.
MagB6-ot Mágus nyomatja, de szedem is. Napi 2-3 szemet, csak akkor többet, ha muszáj.
Plusz a szülész azt mondta, hogy a 20-ik héttől D vitamin.

Én mást nem szedek.

Reggel:
1 tbl. Ferrofolgamma (vas + folsav)
1 tbl. MgB6

Ja meg a met. : ) Lafikával zabbantjuk befelé, mint a paci a kockacukrot. :)
Vendég
 


Paci a kockacukrot!!!!!!!!!!!Jóóóóóóóóóóóó

Kép

Már el sem tudom kéozelni magam met nélkül...

Na szóval nekem a Mágus meg az endokrinológusom mondta, hogy szedjek végig folsavat....én néha ferro-folgammával keverrem...néha, kétnaponta. Este meg elevit, magne b6 3*1.

Orsi, miyen édes képek!!!!!!!!
Vendég
 


Lafikám!
3-ik trimeszterhez nagy gratuláció!
Számolhatod visszafelé a napokat! :lol: :lol:

Telik az idő! :)

Olyan izgi...
Vendég
 


Orsi! :D
Nagyon szépek, Lili baba igazi kis tündér, ennivalóan szép!

Csiperke! :D
A lányoknak hidd el, hogy igazuk van, a tapasztalat beszél belőlük, nyugi!!!

Én most jártam meg a dokit, este ismét nagyon elkezdett fájni a hasam, akkor a férjem rámparancsolt, hogy a hétvégének ne menjünk így neki, ha ennyire fáj! Nem tudtam a saját dokimhoz menni, ő Párizsban van, de ez a másik is nagyon rendes volt! Egyértelműen nyúlnak a méhszalagok, a méhszáj zárt, és hihetelen, hogy mennyit mozog a gyerek, szédületes ezt 2x is megjegyezte! Megnyugodtam, hogy a babával minden ok, a fájdalom meg majdcsak csillapodni fog! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika!

Elnézést ha már írtad és én nem figyeltem.

De szedd a MgB6-ot. Ilyen esetben többet is! 3x2, de ha napközben mér érzed kapj be egyet!
Plusz este borocska!
Pihi! :)

Örülök, hogy minden rendben van bent!

Szerintetek én mikor fogom érezni a babát? :roll:

Nemsokára kezdődik Fábri! :D
Vendég
 


Donika,
Igen kellemetlen érzés ahogy nyúlnak :? gratula már a felénél jársz :lol:

Aranykavics,
Szerintem bármikor érezheted :wink: főleg ha a háton fekszel. Én úgy éreztem az elöször akkor voltam 15+0.

Orsi,
Nagyon jó képek :D
Vendég
 


Aranykavics! :D
Szedem a magneb6-ot, és visszaálltam a 3x2-re! A borra lehet, hogy rá fogok állni, 1 dl, az biztos nem árt!
Sztem most már bármikor érezheted, először én csak nagyon finom mocorgást éreztem, mintha buborék lenne, aztán egyik éjszaka úgy éreztem, hogy hullámzik a hasam, persze biztos nem így volt, és utána már egyre erősödött!

Pandus! :D
Köszi! Igen, elég kellemetlen tud lenni, de sebaj! Te hogy vagy? Örülök, hogy rendben van a vércukrod, a toxo mennyi idő, míg elkészül?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

ma beszaladtuk a dokihoz,és azt mondta hogy egy kicsit anaémiás vagyok,az értékek a határérték alatt vannak kicsivel.
Felítra a ferrofolgammát,napi 1x.
Azt mondta hogy folsav nem is kell,mert ebben is van.

mindenkinek köszönöm a megnyugtató szavakat.
Annyira nem idegeskedtem,de mégis bennem volt a kisördög.

Panda:Ma nagyon korán keltél.

Donika:Pihenjél.

Lafi:Nálunk te vagy a rangidős kismami?

Icsilya!Ezen a topikon te vagy az állandó figyelő,olyan mint Harcika! :lol:

Nagyon édi a bébi.

Kép
csiperke
 
 


Csiperke, mondtam én, hogy jó az a ferro folgamma.Nem én vagyok, hanem Erika!!!De nagyjából egyidősek vagyunk.
Vendég
 


Sziasztok!


Orsi:
Nagyon édesek ezek a képek. Igazi cukorfalatok rajta a gyerekeid.

Donika:
Azok a fánya méhszallagok mindig megilyesztenek téged. De örülök hogy minden rendben van.

Aranykavics:
Most már bármikor megérezheted a kis pocaklakó mocorgását.

Pandus :
Azért kellett megismételni a toxoplazmát mert fogékony vagy rá? Nekem legalábbis most azért kellett ujra levetettni / negatív volt de fogékony vagyok rá /


Fendike: Akkor most már megnyugodtál?


Tegnap felhívtam Hajdu Dr-nőt a lepényemmel kapcsolatba. Azt mondta hogy 12 hetes UH-n nem szokta mondani a lepény helyzetét ha a méhszály közelébe van mert még az változhat. De miután nem pecsételek nem vérzek igy többnyire a gyerekre koncentrált. Mondván biztos észre vette volna de attol fedheti a méhszájat hogy ő nem mondta. 2 hét mulva nézessek egy másik UH-t hogy fedi-e még.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi!

Akkor világos!
Ennyivel is okosabbak vagyunk! :) Nagyon jól tetted hogy beszéltél a doktornővel! :)

Most ennyi, később (ha lesz net, mert borzasztó amit manapság csinál a gép), akkor jelentkezem! :)
Vendég
 


Nyuszi,
Azért kell mert negatív lett és ilyenkor többször is kell nézni. Mást nem mondtak ezzel kapcsoltaban.

Donika,
Azt hiszem 2 hét múltkor annyi volt. Köszi jól vagyok csak nagyon fáradt. Rengeteget utazok mostanában(nővéremhez) és ez már nem olyan mint poci nélkül.
Vendég
 


nyuszipuncs írta: / negatív volt de fogékony vagyok rá /
.

ez mit jelent? miből szűrik a fogékonyságot???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandácska:
Érte4m. Azért vigyázz magadra , legalább kocsival utazol?


Orsi:
A toxoplazmára 1 cső natív vért vesznek le s abbol nézik. A leletemen nekem is az szerepelt jó nagy betükkel hogy negatív. De len tebb meg az hogy fogékony vagyok rá és 3 hónap mulva kontroll.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


nyuszipuncs írta:Orsi:
A toxoplazmára 1 cső natív vért vesznek le s abbol nézik. A leletemen nekem is az szerepelt jó nagy betükkel hogy negatív. De len tebb meg az hogy fogékony vagyok rá és 3 hónap mulva kontroll.

azt tudom, hogy hogyan nézik :) csak azt nem értettem, hogy mi ez a "fogékony".
mert ha valaki negatív, akkor még nem esett át rajta, tehát elvileg fogékony... csak az én szótáramban a fogékony szó azt jelenti, hogy nagyobb valószínűséggel elkapja, mint a többiek.

amúgy negatívnál tényleg érdemes ránézetni sűrűbben ill. influenzaszerű tüneteknél nem árt erre is gondolni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: Köszi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Nyuszi,
köszi, igen megnyugodtam és pár napja nem is jön semmi...(de azért ezt gyorsan lekopogom)
nekem sem mondta a 12.hetinél Hajdu dr.nő, hogy baj lenne a lepénnyel, akkor valszeg ezért amit írtál
arra gondoltam, hogy 2hét múlva elmegyek 4D-re és ha ott oké, akkor elmegyünk londonba

Donika,
hogy vagy????
ennyire fáj ha nyúlnak??? hihetetlen... :oops:

Pandus,
neked most néztek 2szor toxot??
nekem a legelején nézték és negatív lett
mikor kell újra??

Aranykavics,
én sem érzem még a bébit, apró pukkanások vannak és viszket a hasam, de sztem ez még nem ő... :(

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Igen most nézték újra és elötte pedig 11 hetesen ha jól emlékszem :roll: De nem maguktól hanem én kértem a házidokitól beutalót hogy nézzük meg újra.
Vendég
 


Orsi,
szted melyik magneB6-ot vegyem?????
emlékszem múltkor írtatok erről... :roll:
pár napja kidobtam a dobozt, nem tudom melyik volt, automatikusan ezt adják
béres jó??? úgyis gravidát szedek...

Pandus,
köszi, rákérdezek majd a dokimnál, hogy mikor kell megint nézni...

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
a béres jó, abban asszem 250 mg magnézium van, ha emlékeim nem csalnak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok csajok!

Késő este megérkeztünk kishazánkba.
Lafi!betartottuk a sebességet. :wink: :wink:
Nagyon jo volt megismerni személyesen is.
Nagyon-nagyon jo vásárlást mára és a többi napra is,és gyere a hírekkel,hogy mit sikerült beszerezni,és ha tudsz képeket is dobjál.


Pandus!nagyon csini vagy,és aranyos a pocakod.
Jo volt téged is megismerni.

Remélem még lesz alkalmam Veletek és a többiekkel is még talizni.
Nagyon sok hétvégét tőltünk Pesten,majd összehozunk egyet jo? :lol:

Nyuszika,és a többiek!Sajnálom hogy nem taliztunk,de a baba fontosabb.Majd leközelebb. :wink:

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Fendike:
Jó öttlet hogy két hét mulva megnézeted. Akkor legalább nyugodtan utazhatol ha az UH-n is minden rendben.
Igen a Béresben 250mg Magnézium van. Én azt szedem

Csiperke:
Én is sajnálom de remélem lesz még rá lehetőség hogy talizzunk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Most telefonáltam és egy másik korházba és bejelentkeztem egy Uh-ra. Csütörtök délutánra kaptam időpontot. 16.00-ra. Szorítsatok nekem

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi, köszi!

Nyuszi,
persze, hogy szorítunk és kérdezz majd meg mindent részletesen...
kiváncsi vagyok nagyon mit mondanak, remélhetőleg javult a helyzet
azt neked is mondták mint nálam, hogy nagy valószínűséggel feljebb húzódik?????

Kép
fendike
 
 


Donika,
hogy vagy, javult a helyzet?????

Kép
fendike
 
 


Csiperke! :D
A másik oldalon olvastam, h tényleg jól siekrült a tali, ha készítettek képeket, küldjél már priviben!

Lafi! :D
Jó vásárlást, részletes beszámolót kérek, ha lehet! Mit, hol vettetek?

Fendike! :D
Ma egész jól vagyok! Nem gondoltam volna, hogy így tud fájni ha nyúlnak a szalagok, sztem alkati kérdés is. Csütörtökön végig nyomkodott a doki, nem fájt sehol, puha volt a hasam. Szombaton öntöttem kb. 1 cl Metaxát a teámba, az nagyon jól ellazított!
Nem gondoltam volna, hogy terhesen fogom a Metaxát megkóstolni!
Örülök, h már Te is jobban vagy, mikor mész Afp-re?

Nyuszi! :D
Természetesen szorítunk, hogy minden rendben legyen csütörtökön!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
na örülök, hogy jobb, igen biztos alkati kérdés is...
pénteken voltam vérvételen, afp, hcg, ösztradiol és teljes vérkép
csütön hívom a dokit, remélem addigra meglesz az eredmény
megint van miért izgulni... :D

és jövő héten elmegyek mégis 4D-re, hogy megnézzék ott is a lepényt, meg egyáltalán hogy minden rendben van-e és ha igen, akkor elmegyünk londonba
már megvannak a jegyek, ha minden oké, nem akarom, hogy elvesszen a pénz...
és persze kiváncsi vagyok, hogy megint fiút mondanak-e, mindenki ezzel 'szivat', hogy az még nem biztos, lehet hogy csak a köldökzsinórt látta, stb... :D (tudom, hogy csak akkor biztos amikor a saját szememmel látom, de annyira biztos volt a doki, nem is én kérdeztem, magától mondta annyira feltűnő volt... :roll:

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Csütörtökre biztos, hogy kész az eredményed! Minden rendben lesz! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike:
Köszi ránkfér egy kis drukk. Én is remélem hogy javult a helyzet bár nekem nem mondták hogy ez felhúzódhat. Nem csak arra szokták mondani amire rálóg? Na majd csütörtökön rákérdezek. Szorítok neked is csütörtökre. Biztos minden rendben lesz. Az UH-n meg nézd meg te is a fütyiét.

Donika:
Örülök hogy már jobban vagy. Nekem a Mágus mondta hogy ha fáj a hasam akkor vagy 1dl vörösbort vagy egy kispohár Metaxát igyak. A punkció után is jótt tett. Én vörösbort is szoktam inni mikor fájós a hasam. Látod soha nem késő. Én a punkciónál ittam először Metaxát.

Csiperke: Én is kérek képeket! Légyszi,légyszi,légyszi!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Hali lanyok,

sajnos rengeteg a munkam igy nem tudok sokat irni.
Fendike,
orulok hogy mar jobban vagy es remelem azert London osszejon.
Nyuszi,
drukk neked cssutortokre hogy minden redben legyen az uhun.

Donika,
szuper hogy mar te is jobban vagy es enyhultek a fajdalmak..
Bocsi lanyok :oops: a mult het is nagyon huzos volt es ez is az lesz azt hiszem.Igy ritkabban tudok jonni de igyekszem..

Holnap mi is megyunk babakukucsra mar nagyon izgulok...

Kép
petitpois
 
 


Csiperke, helyes-helyes, be is kell azt a korlátot tartani...mi most értünk haza, hááááááááát anyámn megint azzal jött, hogy gyorsan megyünk, szóval a 70-es táblánál 50-nel repesztettünk.... :lol:

Nyuszika megy a drukk!!!!!!Nem lesz gond!!!

Vásárlás.....Hmmmmmmmmm nemis merem elmondani mennyit költöttönk, de szinte mindent megvettünk!!!!Márcsak a pelenkázó kell azt bárhol megvehetem 2000-3000 Ft-ért meg egy két ilyen apróság, ami itt nem volt.
Egyébként mindent a www.babaholmiolcson.hu címen vettük meg, és nagyjából minden olcsóbb és ugyanúgy minőségi mint a többiben.Messzi van, de direkt, hogy belekalkuláltuk a benzinpénzt, egyszer akartunk odamenni....
Hát most pakolunk!Képek jönnek majd!
Vendég
 


Nyuszi,
köszi!
Alapvetően nem igazán értem ezt a lepény dolgot, nekem hátsó fali és egyszerűen csak közel van a méhszájhoz a vége, rá sem lóg.
Legalábbis eddig ez volt, jövő héten kiderül az UH-n, nagyon várom.

Petitpois,
de jó akkor holnap valszeg kiderül nálatok is, hogy fiú vagy kislány?!?!?
Drukkolok és írj majd legalább egy rövidet mindenképp!!!!! :D

Lafi,
gratula a nagy shoppinghoz!!! :D
Én is úúúúúgy szeretném már, azt tervezem, hogy a 19.heti genetikai UH után megrendelem a bababútort, már ha minden oké...?! :roll:

Kép
fendike
 
 


Halika!

Lányok!sajna mi nem csináltunk képeket,de abban sem vagyunk biztosak hogy valaki csinált,legalábbis nem láttam.Mindenki ismerkedett,beszélgetett,szóval gyorsan ment az idő.


Lafi!ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
De szuper nektek,hogy mindent megvettetek.Akkor ez jo nap volt nem?
Sebesség.............................
A férjecskéd akkor most szerel?
mindjárt megnézem az oldalt amit írtál,mert nekünk is kéne lassan indulni vásárlni.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok.

Csatlakoznénk egy kérdés erejéig hozzátok ha nem baj.Van-e köztetek Szegedi Kaális???? Szívesen elbeszélgetnék vele.Én dokihoz és nem a nőhőz jártam.
melánia
 
 


Petitpois! :D
Holnap mindenképp jelentkezz legalább annyira, hogy mi volt az uh-on!

Lafi!
Akkor jól sikerült a vásárlás, minden megvan. Nálatok külön szobában lesz a picurka?

Én ma tapétákat néztem, nem tudom eldönteni, hogy mintás tapéta legyen, vagy inkább egyszínű legyen a fal, és rajzoltassak rá. :roll: Anyósom szerzett egy nagyon jó rajzóló, illetve festő művészt, tényleg szépek a munkái, de tapétákban is olyan szépek vannak!:wink:

Melánia!
Én úgy tudom, hogy nincs közöttünk szegedi.

Kép

Kép
donika
 
 


sziasztok! van köztetek debreceni kaális? segítségeteket előre is köszönöm!
kjaja
 
 


Sziasztok!

Petitpois:
Köszi a drukkot ránk fér. Neked is drukk a mai uhu-hoz és gyere majd a hírekkel!!!

Lafi:
Köszike. Bizom benne hogy minden rendben. Vérnyomid hogy van?
Legutóbb mikor mi is voltunk a 18 hetes UH-n akkor mi is bementünk a Bippa KFT-be ahol ti vásároltatok. Nálunk az a kiságy amit mi kinéztünk 59000 ft és ott csak 39000 ft-ba került. Én meg is lepődtem és a rucik is olyan szépek. Jó döntés volt hogy ott vásároltatok. A babaruhák is feleannyiba kerülnek ott mint itt nálunk. Mi a babakocsit is ott néztük ki.
Várom a képeket.

Fendike:
Csütörtökön már én is okosabb leszek. Na meg te is a jövőhéten

Donika: Elég nehéz ezt igy eldönteni mert valóban szép babaszobába valo tapéták vannak de biztos a rajzolás is nagyon szép lenne. Kérd ki a rajzolónak az elképzelését hogy mit rajzolna a falra és hogyan. Mármint milyen figurákat vagy stb.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, igen, mi is azért vásároltunk ott mert minden nagyker áron van és ugyanolyan jók, márkásak a terméketk. Az eladócsaj irtó rendes, sokat röhögött rajtunk, mert anyu mindenre azt mondta,m hogy ez annak idején nem így volt meg mi ez és minek kell....férjemmel meg csak bólogattunk mintha marhára étenénk mit mond a csaj, pláne amikor a cumikat magyaráta..........tök hülyének éreztem magam...........de rendes volt, mindent magyarázott, nem beszélt rá semmire, mondott előnyt és hátráynt, szóval megérte.

Donika, most még velünk a kiságyban aztán külön megy a kisszobába!

Vérnyomim............változó.....
Vendég
 


Donika,
én nem tapétázok, max. 1 csíkot körbe a szobában, de valszeg azt sem
nálunk sárga a szoba és így is marad, függöny, szőnyeg, ágyába textilek lesz ami feldobja és harmonizál
azt tervezem, hogy képekkel és csak egy pár 'gyerekes' motívummal díszítem, az akár lehet festés is, még nem döntöttem.. :roll:
egy csajszi a társaságunkból egy egész erdőt festetett a gyerekszobába, mókusok, manók, felhő, nap, légballon, bokrok, fák...
hát nekem ez nagyon giccses lett, bár az igaz, hogy nagyon igényesen rajzolták, festették meg
dehát mindez ízlés kérdése, én inkább a visszafogottság híve vagyok, azt nem is unja meg olyan hamar az ember... :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Lafi!
Én is megnéztem az oldalt,nagyon klassz cuccok vannak,mi is megyünk talán hétvégén.
Esetleg azt nem tudod hogy van e nekik angel care légzédfigyelőjük,ami bébiőrzővel van együtt?

Micimackós cuccokat sikerült venni?Ott vagy máshol?
Röhely,mert elég messze lakunk,de mindent pesten szerzünk be,mert itt alig van választék.

jol vagy?azt nem is kérdeztem,hogy meddig maradtatok a talin?


Pandus!!!!!!!!

Hol vagy?Doki?

Kép
csiperke
 
 


Petitpois,
hánykor mész az UHra, csak este????????????

Kép
fendike
 
 


Lafi,
Akkor lassan teljes lesz Hunor baba szobája :D Majd ha megcsináltátok akkor kérünk képeket!

Csiperke,
Köszi jól vagyunk csütörtökön megyek uh-ra remélem rendeződött a magzatvízem.

Megrendeltük az asztalostól a kiságyat ilyen lesz csak nem zöld hanem barna, fenyőből, mert nem akarok annyi színt a szobába és a polcok is barnák lesznek:
Kép
Kép

Nem tudom mikor fog elkészülni :roll:
Vendég
 


Pandácska :D
nagyon jók ezek a képek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Köszi :D remélem hogy barnán is jól fog mutatni az ágy mert ez a zöld így nagyon jó :roll:
Vendég
 


Pandus! :D
Tényleg szép az ágy. Nekem tetszik a fa színű bútor, és a szolidan színes is!

Fendike! :D
Én már mindenféle variáción gondolgodtam. Csak bordűr, és egyszínű fal, vagy felezve egyszínű fal-mintás tapéta, de az csak nagyon szolidan mintás. És a rajz. Na igen, a hétvégén láttam a munkáit, és akkor ment el egy kicsit a kedvem. Mert tényleg szépek, meg minden, de sok annyira színes volt, és túl nagy, legalábbis nekem. Na és, mi van ha megfesti, és pár hónap múlva mégsem tetszik nekem, mert én sajna ilyen vagyok! :? Azért szoktam átrágni akár 100x is! Nekem a pasztel színek tetszenek, és én is a függönnyel akarom még feldobni.

Nyuszi!
A rajzzal kapcsolatban vannak elképzeléseim, de nem tudom, hogy kell-e?

Csiperke!
Én a a helyedben inkább Ausztriában néznék szét, ha nem is mindent, de biztos nagyon szép dolgok vannak ott is, és kb. ugyanannyi, mint Pest! :)

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: