Új privát üzeneted érkezett!

A másik nagy hír, hogy csüt-péntek költözünk, mert jövő szombaton indul a lépcsőház felújítása, í]y előtte muszáj átcuccolnunk, vagy várhatunk újabb 2-3 hetet. Ez persze ma derült ki, azt ugye nem kell mondanom, hogy még egy könyv nemsok, annyit se csomagoltunk be... :) Vicces lesz...

Laga
Te aztán tényleg be vagy sózva, hallod! :lol: 1/2 12-re értünk haza, szerintem mindenki bedőlt az ágyba! Nekem másnap reggel 1/2 6-kor ébresztő általában megint, így örültem, hogy tudok kicsit aludni... :)
Persze, hogy sokan voltak rajtunk kívül, felkapott hely, tömve volt, de épp csak annyira voltunk szeparálva tőlük, hogy nem zavartak, de az alapzajt megadták. :)
2 hét múlva Crazy Café tőlem mehet, de ott aztán van füst meg zaj, nemtom mennyire lesz elriasztó tényező 1-2 embernek (engem nem zavar). Ja, és szombatonként nincs ott koncert? Mert akkor aztán van tömeg (foglalni persze ígyis-úgyis kell), de inkább probléma, hogy egymás szavát se hallani - de én ezt se bánom, ha táncolhatok!!! :)
Hazaérve üres gyerekszoba: dettó!!!! :)

Nikcsi
Nemtom, annyira nem figyeltem, mik vannak még a Madarászban. Ráadásul mi nem is a Váci út melletti épületben voltunk, hanem kicst beljebb a lakótelepen.
Szilvi pedig tényleg összefoglalta, mi volt a bulin. Nem történt semmi különös, "csak" NAGYON JÓL éreztük magunkat együtt, és tényleg KIKAPCSOLÓDTUNK. Ennyi.
cas
 
 


Nikcsi
Mi volna, ha Korinak víz helyett őszi- v. sárgabarack levet adnál inni? Mondjuk vízzel higítva. Az szerintem garantált eredményt hoz! :)
cas
 
 


Cas,
mi soha nem foglaltunk helyet a Crazyben. Tegnap nem volt dj, csak egy kis alapzene ment. De én még sosem láttam ott táncosokat. A Champsben igen. Szerintem lesz hely ha blindre megyünk.

Akkor: 2 hét múlva pénteken (asszem 13.-a) kinek van kedve zülleni? :D

Nônek érezni magunkat: hát igen. Ezt meg tudom érteni. Kicsit tényleg uncsi ez a lóti-futi szerelés nap mint nap, de praktikus. Viszont kihasználhatnánk ezeket a kocsmázásokat "nôciskedésre" is. Az Oroszlánban nem rittyentettétek ki magatokat?

Költözés: kitartás! Legalább túl lesztek rajta.

Nikcsi,
szôlô?
laga
 
 

 
 

Laga
Oké, ha szerinted lesz hely, mehetünk. A táncolásra én sem ott helyben gondoltam, csak arra írtam, hogyha már üvölt a zene, akkor legalább táncoljunk is. :) Mijaza Champs? Merre van?
Kiöltözés: a földön ülni alacsony asztalnál, babzsák párnán mindenki nadrágot szavazott magának az Oroszlánba. Szóval nem rittyentettük ki magunkat különösebben... De ha megbeszéljük tőlem legközelebb kicsíphetjük magunkat! :lol:
Te meg aztán igazán nem panaszkodhatsz, csinos frizura, finom smink ahányszor csak összefutunk - hol van nekem erre energiám?! :twisted:
Költözés: ma elkezdtük dobozolni a könyveket. Egyből készül is egy olyan, amibe az összes olyan "hulladék" könyv megy, amit sosem olvastunk, és nem is fogunk (ajándék ponyvák), de eddig nem vettük rá magunkat, hogy kezdjünk vele vmit. Talán a könyvtárnak adjuk, hátha kell nekik... Sebi viszont nagyon édesen segített, hozta-vitte a könyveket, ragasztót, filcet! :)
cas
 
 


Laga
Mégis meggondolnám a foglalást: 5-6 embernek is könnyű ott asztalt találni szombat este?
cas
 
 


Sziasztok!

Aranyhold,
Utólag nagyon boldog szülinapot Matyinak is! Eszembe jutott 30-án is ám (mivel Olivérrel arra a napra voltam kiírva), csak nem jött össze a "jókívánságozás" :) Remélem láthatok itt képeket majd a Te kétévesedről is (kb. 1 hét múlva benézek) :D

Viki
ccviki
 
 


Boldog szülinapot az egy évvel idősebbeknek :wink: :lol:


Buli!
a kedd nem jó a mai kilátások szerint, a többi napot is csak akkor vállalom, ha bezárt ajtók mögött bulizunk, mert nagy sár van a kertben. A nagy terasz beültetése már majdnem kész, de az én teraszom előtti terület aknamezőre emlékeztet. Ráadásul a frissen ültetett fű miatt megy a locsolórendszer és áll előttünk a sár :? :cry:
szilvamag
 
 


Luca-konkurencia:
Kép
szilvamag
 
 


így mosunk fogat:
Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Nem iszik szerintem Kori eleget, de mit csináljak? Nyomjam belé? Még az édes löttyöket sem akarja inni. :(
Nagyon édik a képek. :)

Cas
Higítva, na jó, akkor ezt is megpróbálom!

Viki
Tényleg a boldog szülinapot utólag is, az lemaradt. :( :lol:

Aranyhold
Matyesznak is boldog szülinapot! :P

Laga
Nem eszik túl sokat még gyümiből sem. :?

Amúgy tegnap 9 után raktuk le Korit aludni, ennek mi az eredménye? HOGY MÉG MINDIG ALSZIK. :shock:
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
Olivért kicsit lepattintottam a mobilozásunk után a netről, mert nekem meg bekattant a szülinapról, hogy hát hiszen Enikőnek is sok-sok boldogságot! :!: Melyik volt a nagy nap :?: (Szokásos agyhalálomból teszem fel a kérdést :lol:

Enikő példás fogmosós képét meg majd rendszeresen mutogatom Olinak, mert a többi gyerkőcömmel ellentétben, neki nem annyira szimpi elfoglaltság a sikálás. Leginkább arra hasonlít a fogmosásunk, mikor egy őrült nő egy harci kutya vadul szorító, időnként szájzáras pofázmányából próbál kirángatni valami nyeles kócot, amit előtte nagy nehezen tuszkolt be :lol:

Viki
ccviki
 
 


Viki!
:) :lol: :)
na, az hogy anya mossa, nálunk sem annyira örvend közszeretetnek :? , én hagyom rágcsálni neki, azt a néhány fogacskát így is megtisztogatja
(szept. 21)

Nikcsi!
szőlő??? itt a nagy szüret-idő, és a szőlő aztán igazi jó hashajtó :wink:
igyatok, egyetek együtt, hátha nagyobb lelkesedéssel teszi Kori is
szilvamag
 
 


Nikcsi,
a Milupának és a Hippnek is van granulátum teája. Kicsit drága, de ezek Teusnak olyan híg kakát csináltak, hogy abba kellett hagynunk. El is adnám a 2 bontatlan dobozt.

Cas,
szerintem nem kell nagyestélyi. Nekem oké a farmer, de erősebb smink, belőtt haj, magassarkú dukál.
Mennyire ismered a Crazyt? Nekem az a tapasztalatom, hogy a bárpulttal szemben lévő magasított asztalok jobbak, mert a füst eléggé megül az alacsonyabb asztaloknál. Igaz itt csak 4-en lehet leülni, az alacsonyabbaknál többen is. Igazából az lenne a kérdés, hogy kire számíthatunk?

Laga
Cas
Aranyhold
?
?
?

Holnap jön az angol tantónéni. Majd mesélek.

Sebi ügyes kisfiú.
laga
 
 


Nekünk a héten minden tali kilőve, jó ha a tücsökzenére eljutunk... Apropó, megjöttek konyhát építeni, ki is derült, hogy mikor kijött a fickó felmérni, akkor tévedett ebben-abban, most szívják a fogukat akik építenék, hogy mi legyen. Megoldásnak látszik a szélesebb munkalap beszerzése (és 10 centivel előrébb húzni a szekrényeket), de én mosom kezeimet, biztosan nem fogom kifizetni a különbözetet, a probléma sem az én hibámból állt elő. CSütörtökre ott komplett konyhának lennie kell, és kész. :evil: Na megyek is, megnézem hogy haladnak. :?
cas
 
 


Saci!
fogadd el a mélyebb pultot, jó dolog az, csak fizessék ők ki :wink:

Laga!
mikor is pontosan?
szilvamag
 
 


Naja, a mélyebb pultot én sem bánnám, bár így még keskenyebb lesz a konyha... Viszont már szűkölnek, hogy nem az ő hibájuk volt ám, ha tudtam, hogy ott lesz a mosogatógép, miért nem mondtam a vízvezetékszerelőnek, vagy neki vagy nekem tudni kellett volna, hogy így nem lesz jó.
Én változatlanul kitartok: amikor a fickó kijött felmérni, mindent végigtárgyaltunk, a gázcső miatt szólt is, hová tetessem át, ezét miért nem? Ha meg otthagyta, akkor miért nem kalkulálta bele a szekrénybe?!
cas
 
 


Saci!
fizettél már valami is nekik?
ha nem akkor nyugodtan zsarold csak őket, mert a méretre szabott részekkel úgysem tudnak nagy valószínűséggel mást csinálni
:wink: :twisted:
szilvamag
 
 


lemaradt a "t", bocsi
szilvamag
 
 


Ügyesek voltak, a nagyját már ki kellett fizetni... :evil:
cas
 
 


Szüli és névnaposoknak én is sok boldogságot kívánok. Fotókat szívesen néznék róluk.

Én teljesen leamortizálódtam a hétvégén és ma is. Dédinél voltunk vonattal, fejfájással, kialvatlanul.

Bulit még nem volt időm kiszámolni, hogy mikor is lesz, de az a sejtésem, hogy akkor lesz Győző szabin és megyünk Szekszárdra. Mindegy, mert a füstös helyeket én nagy ívben kerülöm. Elég Anyámékhoz átmennem, ott hárman is szívják nagy mennyiségben. Vágni lehet a füstöt. :evil:
boglarka
 
 


Hali! Én dolgozó nő lettem megint, de azért igyekszem aktvív lenni!
Még fáradt és agymosott vagyok, ezért kérem, ha tali lesz, akkor pontosan írjátok ki, mert sokszor csak átfutom a termést.

Jövő pénteki buli ok, és én sem bánnám, ha jövő hétre hagynánk a babás délutánt is.

Nikcsi! Korinak adjál a sok folyadék mellé sok rostot is. Tk kenyér, zabkorpából tejbegríz (ugyan úgy, mint ha grízből főznéd), süthetsz bármit tk lisztből, zabpehelylisztből, és igyon hozzá amennyit csak lehet. Próbáld ki miből iszik szívesen. Matyi még mindig rendes cumisüvegből iszik a legtöbb folyadékot. :)
aranyhold
 
 


Kész, izibe megüt a guta! A konyhások ma kegyesen közölték, hogy nem jönnek, majd csak holnap meg holnapután (ez utóbbi vicces lesz, mert aznap költözünk...), de ezért is nekem kellett rájukcsörögni, mert b...sztak felhívni... :evil: :evil: :evil:
Még ők a szentek, hogy holnapra tudnak nekem szerezni új munkalapot! Legalábbis a csaj így akarta nekem beállítani, és nem is érti, mi a problémám.
Na akkor eldurrant az agyam, és egy kicsit helyretettem a telefonban a nőt! Enyhén meg is lepődött, bár nagyon nem izgatta magát, a pénz nagyja már úgyis náluk van, hadd pattogjak...
Mondjuk azt nem értem, hogyha a munkalap nincs meg, akkor ma a többit miért is nem tudják csinálni?! Ja, mert a gépek is meg az ajtók is csak holnap lesznek meg!!! (Aug. elején rendeltem, és 4-5 hétre ígérték!!!)
A tanulságokat levontuk! Akkora kötbért lehetne a nyakukba varrni, mint egy ház!!!
Azért a Homárra érik nekik egy bejegyzés...
cas
 
 


Cas!
:evil: :evil:
menniybe kerül az új munkalap?
annyit azért tartsál mindenképp vissza, amíg mindentökéletesen a helyén nincs :wink:
menjek támogató tömegnek?
szilvamag
 
 


Szilvi
Az új munkalapot eszem ágában sincs kifizetni. A munkadíj és a szállítási költség nálam van még, azt biztosan nem fizetem ki, amíg a helyén nincs az utolsó csavar is!
Elvileg csütörtökön végeznek (bár már semmiben nem hiszek), mindenesetre akkor leszünk elegen tömegnek! :) Azért köszi, ha mégis később végeznek, akkor lehet, hogy rádcsörgök, gyere segíteni! :)
cas
 
 


Aranyhold,
azért egy kicsit irigyellek, hogy dolgozol. Tegnap voltam a Csikibegében. A női gépek eléggé szegényesek. Persze szép meg tiszta, de nem hiszem, hogy oda fogok járni ha lejár a bérletem. Pláne nem 18 ezerért...

Szilvamag,
jövő hét péntek. Asszem péntek 13. :roll:

Na akkor ki jön?
laga
 
 


Minden születés- és névnaposnak sok boldog születés- és névnapot!

Bocsi, hogy ritkán jelentkezem, de ez a 18 hós korkülönbség kiszívja az összes erőmet. Főleg az estéink elég zajosak, mire megfürdetem (fürdetjük) az összes gyereket. Sára mindenhol ott akar lenni, néha-néha fejbe veri a Flórát, ráesik, persze véletlenül. Nagyon aranyos, ahogy puszilgatja a kicsit és szeretgeti.
Dorina pedig mind a két kicsivel foglalkozik, de főleg Sárával, mert ő elfoglal mindenkit. A lakásnak már kevés olyan pontja van, ahova nem tudna felmászni :)

Remélem lesz még mama-buli kb. 1 hónap múlva is, mert addigra szerintem már meg fogok tudni lógni egy estére. Most az a baj, hogy Flórára rájön a hoppá kb. este 9-kor és éjfélig nézelődik vagy szopizik. Ilyenkor vágyik társasági életre, ha leteszem a kiságyba egyből kezdődik a balhé. Márcsak a hasfájós korszak hiányzik az életemből, de már elfelejtettem, hogy mikor kezdődik és mikor van vége.

Cas
A mi konyhánknak nagyon gyorsan kellett elkészülni. December elején rendeltük meg és közöltem, hogy csak akkor fizetem ki a maradékot, ha karácsonykor már ott tudok főzni. Ott tudtam főzni! Annyi hiba azért volt a történetben, hogy a vízzárókat csak január elején hozták, mert ahonnan rendelték volna az december 15-én bezárt és csak január közepén nyitott ki. De ez volt a legkevesebb.

Nikcsi
LAZULJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne akarj tökéletes anyuka lenni, mert azt egyik gyerek sem szereti. Szerintem mindenki a hibáival és a gyengeségeivel a legtökéletesebb. Ne ess abba a hibába, mint a legtöbben, hogy azt szeretnék a saját gyerekükkel bepótoltatni, ami az ő életükből kimaradt. Ez a gyereknek sem jó hosszú távon, az anyuka pedig beleőrül, hogy nem tudja "tökéletesen" ellátni az anya szerepét.
Bocs, hogy beleszóltam, de már nagyon sok rossz példát láttam. Egy öreg, 3 gyerekes anyuka tanácsában bízhatsz :) :)

Szilvi
Behoztuk Enikőt!!!! Már 8 (!) foga van Sárának!!!! :)


Bocs, ha egyik-másik mondatom értelmetlenre sikerült, de tudjátok be az éjjel-nappali műszaknak.
hmmc
 
 


Móni!
nagyon örülök, hogy jelentkeztél!!!
kérünk képeket a három csajról!!!
mi lett végül a szobabeosztás?

Laga!
elvileg OK a 13
szilvamag
 
 


Móni
Napok óta fel akarlak hívni, hogy hogy vagytok, de amint láthatod nem épp nyugisak a napjaim.
Mostanra teljesen lemerültem, alig látok a fáradtságtól (egész nap idegeskedtem és pakoltam), az előbb a Praktikerben össze is törtem egy izzót, egyszerűen kiesett a kezemből... :(
Várom én is a képeket! És gyere amikor csak tudsz!!!

Laga
Ha addigra emberi körülmények lesznek az új kégliben, akkor megyek!
cas
 
 


Cas
Minden napra jut valami bosszankodni valód. :(
Veszekedéshez én nyuszi vagyok, de ha kell, szívesen segítek dobozokat lehordani, lépcsőzésben jó vagyok. (Csikibege helyett9 :)
boglarka
 
 


Cas
Ha gondolod én nagyon ügyesen tudok üvölteni a szállítókkal. Kijött belőlem az állat egy pillanatra, amikor mi költöztünk, mert eltörték a kedvenc kaspómat és ha nem szólok nem rögzítik a szekrény fiókjait.
hmmc
 
 


már el is képzeltem milyen "sikerünk" lenne, csupa kisgyerekes anyuka cipekedik és üvölt a szakikkal, a gyerekek meg ott szaladgálnak láb alatt :lol:
szilvamag
 
 


Na akkor eljött az érzékeny búcsú pillanata. Holnap már biztos nem lesz időm benézni. A Tücsökzenéken azért persze talizunk, meg jövő pénteken is, a rendkívüli hírekről pedig kérek értesítést mobilon! Nagynéha olvasom majd a leveleimet, de a calliope@index.hu -ra írjatok, a másik valszeg megszűnik.
Pusszantás mindenkinek!
Ui: Kb. 1 hónap mire lesz megint netünk... :(
cas
 
 


hahó!
mindenki eltűnt?
szilvamag
 
 


Én itt vagyok!
Láttam, te meg reggel voltál a kocsim hátsó ablakánál... :)
laga
 
 


:lol:
szilvamag
 
 


. . . de ugye nem bánod? . . .
szilvamag
 
 


Én is újra itt! Félig meddig helyrepofoztam a gépet. :P :P
Kíváncsi vagyok meddig lesz működőképes, de addig is jelen vagyok!! :twisted:
myra
 
 


jó az "önarcképetek" :lol: :wink:
szilvamag
 
 


Szilvi
Épp írni akartam, hogy a moderátorunk - Cas, aki napjában többször is jelen van - kivonult most egy kicsit. :(
Aranyhold a munkás emberek közé tartozik, alig van ideje, pedig hogy érdekelne mi van velük!
Myra a gépet pofozgatja,
Laga egyik lába itt a másik ott,
Boglárka mindig van valami ami miatt nem tud leülni a gép elé,
Hmmc egyik keze sem szabad, hogy üsse a billentyűzetet, bár Sára biztos szívesen tenné, csak valakinek meg is kéne fejteni a rejtélyes kódolást,
Mucus kit tudja mi van velük? Olyan messze vannak, hogy még oda el sem látunk. :(
Viki pedig csak nézegetni szokott inkább idejönni, mint írni. :x

Én pedig mostanában emésztem magam a feldobott témámmal és a válaszokkal kapcsolatban! Azt gondolom, hogy minden szülő a legjobbat szeretné a gyerekének - én is, erre a válaszok alapján azt értelmezem, hogy szarul csinálom, és nem vagyok jó anya. :cry: Ennyire különbözőek vagyunk, még nevelés terén is!
A munkahelyemről is rossz híreket kapot: korm. rendelet alapján jan.01-től a munkahelyemnek the end. Néhány ember maradhat, de ez tényleg nagyon minimális szám a mostanihoz képest, szóval semmi remény. Aztán hamarosan itt a bölcsi is!
Megyek foglalkozok kicsit mással, teregetek, mosogatok.
Kellemes 7végét mindenkinek :!:
nikcsi
 
 


Sziasztok,

Nikcsi,
Tényleg csak nézegelődni járok, mert érdemben úgysem tudok hozzászólni a témákhoz, mert nekem olyan szómenésem tud lenni, amihez abszoluteli nincs időm meg már kedvem se
:wink:

De gyorsan és velősen hozzászólok a témádhoz, csak hogy jól begubancolódj a véleményekbe :)
Szóval tényleg ne akarj tökéletes anya lenni, viszont annyira helyezd a gyermeket előtérbe, ami érezhetően mindkettőtöknek a legjobb és így akár megközelítheted Korinak legtökéletesebb gyerekkort, amit át akar élni :D
Nemtom miért jött szóba nálatok a bölcsi, de ha kényszerből, akkor sajnálom, ha meg igazán egyikőtök se vágyik rá, akkor felejtsd el! Szerintem 3-4 éves korig tökre elég a gyereknek napi 1-2 óra egy átlagos forgalmú játszótéren a pajtikból.
Meg úgysincs hova visszamenned dolgozni, akkor nem is értem a dolgot ... de nekem nem is kell mindent értenem, mert túl megértő leszek :lol:

Ennyi elég is. Képeket meg nem láttam :(

Viki
ccviki
 
 


Nikcsi
Ha megszűnik a munkahelyed, akkor hajrá tesóprojekt!!!!
Sárát én is el fogom vinni játszóházba, az igaz, hogy nem bölcsibe, de annyira igényli a gyerekek társaságát, hogy először hetente csak egyszer 9-12-ig, és ha beválik, akkor gyakrabban. Egy gond van csak a játszóházzal, hogy 700/óra. De nem akarom ugyanazt, mint Dorinával.
Én is annyira kötődtem hozzá, mint te Korihoz és nemhogy bölcsibe, de még oviba sem járt, mert utálta. Max. délig maradt. Ha nem mentünk érte, akkor délben vagy összef...ta magát, vagy összehányta, így haza kellett hozni. Ha már reggel olyan napja volt, akkor ezeket a tüneteket reggel is tudta produkálni.
Viszont a suliba már nem volt gond vele. Már csak az hiányzott volna. Most pedig imád gimibe járni. Véleménye szerint itt nincs annyi "hülyegyerek" és lehet haladni és dolgozni az órán. Eddig két négyese van: az egyik a térdelőrajt a másik a kislabdadobás. Mondtam neki, hogy soha senki nem fogja megkérdezni tőle, hogy miért volt négyes tesiből gimiben, mikor a többiből csak ötösei vannak :)
Elég volt a dicsekedésből és az okításból! Megyek, mert felébredt a legkisebb és kezdődik a láncfürdetés nálunk :)

Ja! Két hét alatt Flóra már 500 gr-ot hízott :) Ha így megy tovább Sára nyomdokaiba fog lépni :)
hmmc
 
 


Szilvamag,
kössünk üzletet: csak kéthetente firkálod össze a kocsim, mert nemtom megoldani a heti kétszeri autómosást. Most meg jön a szutyokszezon, úgy is állandóan koszos lesz, nincs is értelme állandóan mosatni. Ok?

Myra,
jó hogy itt vagy megint!

Nikcsi,
ha itt maradsz munka nélkül, akkor nem jobb a kistesó projekt? Bocs hogy beleböfögök a családi életetekbe...

Aranyhold,
ha ezen a hétvégén elmész tornázni, akkor a novemberi bérletet féláron adják! Asszem én megjátszom! Tuti az a gyerekmegőrző! Lehet hogy délelőttönként járok majd és akkor nem kell megvárnom az uram hogy haza jöjjön.

Hmmc,
állati jó, hogy Dorina szereti a gimit. Lenne egy kérdésem: a Kerékbe hányra kellett beérni? (Nálunk ez is egy szempont. Vilmost nagyon nehéz elindítani.)

Nálunk: mindkét gyerek beteg. Vilmos benyalt valami vírust, Tea meg locsolt az apjával csütörtökön és tiszta víz lett a harisnyája, de a drága apuka nem cserélte le. Mire megérkeztem, addigra már késő volt - a jelek szerint. :( Ömlik az orra + asszem elkapta Vilmostól a vírust. Eredmény: láz, takony minden mennyiségben.
Remélem péntekre meggyógyulnak a gengszterek, mert én BULIZNI AKAROK! Ugye nem felejtettétek el?
laga
 
 


Köszi a hsz-kat! :)

Már én is azt magyarázom Lacinak, hogy gyerek kéne. A művelettel nincs gond, csak még szedem a fogamzásgátlót. Most hagyjam abba hó közben? Egy hónap szünetet kéne hagyni, 1-2 hónap mire normálisan beáll a havim, és ki tudja mikorra foganna meg? Görcsölni pedig nem akarok, hogy most tuti teherbe essek.... Kori fél év meló volt, második vajon hogy szeretné?
nikcsi
 
 


Ja még amit kihagytam:

Viki
Korinak bölcsi azért lenne szükséges, hogy én visszamenjen melózni, pénz miatt.

Hmmc ahova Kori fog járni bölcsibe ott a játszóház 9-12-ig 850,-, nem peró, hanem 9-12/850 (ebéddel). Még ha bebenzineznél is lehet, hogy megérné....

Laga
Jobbulást a gyerekeknek!
nikcsi
 
 


Nikcsi!
a meló már biztos, hogy ugrott????
a hűtőben van az üveg must Neked, majd beszéljük meg, hogy jut hozzád!

Laga!
bocsi, nem gondoltam, hogy a smile a koszos szélvédőn összefirkálásnak számít és kocsit kell mosatni miatta :?
majd visszafogom magam :wink:

Móni!
jó hallani rólatok!!
írj egy kicsit többet a csajokról!!

Viki!

Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Otthon hívni foglak, mert megyünk a Symába, hazafelé ha otthon vagytok, akkor beugranánk...

Viki
Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi
Nem a benzin drága, hanem az idő. Nekem jobban megéri itt. Van még egy másik lehetőség is, azt a jövő héten fogjuk megnézni.

Szilvi
Gyerekekről is írok.
Flóra elkezdte a hasfájós időszakát. Délutánonként fáj a pocija, amíg nem kakil egy jó nagyot. Sötétben nem alszik éjszaka, ég egy kis olvasólámpa az ágy alatt :)
Sára mostmár megnyugodott. Nagyon aranyosan puszilgatja a kicsit és "segít" a pelenkázásban is. Újabb kirakózunk és én vagyok a legjobban meglepődve milyen ügyes gyerekem van.

De most mennem kell, mert felébredt a legkisebb és mindjárt éhen hal.
hmmc
 
 


Szilvi küldött egy kis éltető energiát telepatice, így idevonszoltam magam anyóséknál a géphez, de annyira fáradt vagyok, hogy majd' kifolyik a szemem (magától is, nemhogy villogó monitort bámulva...)
A lényeg h csütörtökön átcuccoltunk, szerencsére volt jó sok segítségünk így mára már elmondhatjuk, h emberi körülmények között leledzünk. Sebi kettőt aludt végül anyuéknál, és azt leszámítva, hogy tetőtől-talpig kiütéses (mert anyu mindent adott neki, amit kunyerált... :? ), egyetlen délutáni sírva elalvást leszámítva (aznap kaptuk szét a régi kéglit) nagyon jól is érezte magát. Az új kégli tetszik neki (2 hónapja oda járunk naponta, így nem volt neki idegen, látta is, hogyan épül-szépül), bár először megilletődött, hogy a dolgait az új szobájában látja. Szóval egyelőre semmi gond a költözéssel részéről.
Nekünk meg végre van hálószobánk normális ággyal! Persze az öröm csak addig tartott, amíg az elmúlt éjjel Sebi is be nem kvártélyozott közénk hajnaltájt, na onnantól semmit nem aludtam - ezért is vagyok ma ennyire zombi.
De ma már kerítettünk egy gyerekágyat a szobájába, így ha megint lesz műsor hajnalban, akkor lesz hol összebújniuk az apjával, és engem hagynak aludni... :lol:
A lakás naggggyon szép lett, kezdjük használatba venni, csak a szomszédok tapsolnak, mert éjjel-nappal fúrunk-faragunk - de egyszer csak vége lesz!
Hát röviden ennyi. Szerdán tücsökzenén talizunk (már akivel), és már a péntek esti mamabulira is kaptam kimenőt, szóval mulatunk!
Hogy babatalit mikor vállalok még nemtom, de ha sikerül a héten helyrepakolni mindent, és a jövő hétvégén mégegy nagytakarítást rittyenteni, akkor utána már lehet! :lol:
Most alszom picit, aztán lehet, hogy visszaolvasok és írok még...
cas
 
 


Szilvamag,
az a helyzet, hogy a szemben lévő szomszédunknál felszedték a térkövet és újat raknak le. Ez iszonyatos porral jár - lassan már 2 hete . :( Arról nem is beszélve, hogy a munkások hozzánk dobálják át a csikkeiket meg az üres cigis dobozaikat...
Szóval tele van a hócipőnk. A környék összes kocsiján áll a fehér- szürke por, ablakot nem merek nyitni a Vilmos szobájában, az ablakon alig lehet kilátni. A szép sötétkék kocsim ótvar folyamatosan és minden meglátszik rajta.
Amikor te ráírsz valamit, akkor csak erősödik bennem az érzés, hogy mocsadék autóval járkálok. :( Szóval ennyi, de nem akarom túlmagyarázni.

Cas,
visszaadtátok a régi kéglit már?

Nikcsi,
ez a játszóház dolog nagyon érdekelne. Hol is van ez, be kell jelentkezni, stb? Írhatsz priviben is, ha nem publikus.
laga
 
 


Szilvi,
:D

Hmmc,
Egy szobában alszanak a lányok, vagy még külön?

Cas,
Már akartalak hívni, hogy kell-e az autó, de olvasom, hogy megoldottátok. :)

Laga,
Jobbulást mindenkinek!! :!:

Mi is betegek vagyunk. Lilla már csütörtök éjjel óta, mi csak tegnap kezdtük. Láza nincs senkinek csak torokfájás, nátha. Szegény Lillusnak a taknya-nyála egybefolyik, vagy partedlit, vagy ha már nincs kedve magán megtűrni, akkor a ruháját cserélem 15 percenként, mert teljesen átáztatja. A nyála ennyire még a legdurvább fogzás idején se folyt. Ezért elég zaklatottan alszik, és 2 napig nem evett, nem ivott szinte semmit.
Különben jól van. Egész nap be nem áll a szája. Már a 4 szavas mondatoknál tart, és pár napja azt is közli ha melege van, vagy fáj valamije. :P Legalább nem kell találgatnom. :lol:

Viki,
Már úgyis rég tettem fel képeket...
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
myra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?