Új privát üzeneted érkezett!

Akkor fogunk talalkozni, mert en is majus vegen indulok, ha minden jol megy, es a ciszta eltunik, en is Vass dokihoz jarok, meg leszel vele elegedve szerintem :))

Igen hallottam, ma mar csinaltam is feluleseket, ra is fer a hasizmomra egyebkent is :)))) Most legalabb lesz motivaciom is hozza, es allitolag az AViva torna is jo, azt most abbahagytam egy ideje, de majd raveszem magam megint, mert amikor csinaltam akkor nem volt ilyen gondom, szerintetek a progi potlas okozhatta ezt a sargatest maradvanyt?

Szerintem biztos a babakat, mi mast? Ufocskakat? :lol: A tobbit meg meg tudja kulonboztetni az ember, vagy nem???

Ikres baratnom mondta a vizsgalatra, hogy ezt ikreknel teljesen felesleges megcsinaltatni, mert a ket baba miatt eleve lesz elteres, komoly orszagokban ezt a vizsgalatot nem is alkalmazzak, mert olyan megbizhatatlan. Egyebkent voltal genetikai Uh-n nem, annak az eredmenye a lenyeg es az jo lett :))

Mindig van valami, amin az embert paraztatjak .......... Anyaink mekkora nyugalommal vartak minket par evtizede, azt sem tudtak mik leszunk, fiuk vagy lanyok .
erikam75
Budaörs
 
 


Azért én nem vagyok benne biztos, hogy őket érzem.... jó, oké, nem ufókat, de lehet bélmozgás, vagy valamilyen kis idegek mozgása vagy mittomén....

Egyetértek, valamivel mindig paráztatják az ember lányát... volt már egy genetikai UH, de majd május 14-én lesz a kövi, ott már azért többet lehet látni.

Lehet, hogy a progitól van a sárgatest ciszta... mindenesetre el fog múlni, nem veszélyes, csak inkább kellemetlen. Nem fáj? nekem eléggé feszített beültetés után. Szinte azonnal kismama nacira kellett váltanom, annyira nyomta a nadrág derékrésze.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


de faj egy kicsit, de nem veszes, majd kitornazom magambol, mult honapban is volt szerintem, mer akkor is ugyanigy fajt, na mindegy.

azert remelem a babak mocorognak, fogod te meg ezt biztosra erezni, amikor mendketto tancol odabennt.

Hianyolztal a hetvegen , teljesen leallt a forum nelkuled.
erikam75
Budaörs
 
 

 
 

Bocsánat, Erdélyben voltunk:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


17+4 -es pocak
Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, lányok!

Sütike, boldog névnapot! Nagyon szép a pocid, ha nem tudnám, hogy két babóca van, nem is gondolnám, alig híztál?! Mi a titkod?

Szerintem már biztosan a babákat érzed, majd később, ha már sokat mocorognak emlékezni fogsz erre, az első mozgásokról általában olyanok a beszámolók, amiket Te is írtál! Remélem, hogy nem paráztatnak már, és biztos vagyok benne, hogy a genetikán is minden rendben lesz! Már nagyon kíváncsi vagyok, kisfiú+kislány?

Erika, cisztaűző drukkok mennek!

Szép napot! :)
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, csodálatos pocakod van!!! Jaaaaj, ilyenkor úgy tud hiányozni a poci :))) Itt is Boldog Névnapot!
Ikreknél az AFP nem ér semmit!!! Valójában már arról is szó van (állítólag) hogy ezt a vizsgálatot megszüntetik,mert egy nagyon elavult vizsgálat! Ne aggódj!!! 14-én megtudjuk,h kik laknak a pocakban?

Era, én is küldöm a cisztaűzőt!!! Felüléssel állítólag lehet rajta segíteni ;)

Dóri, várjuk majd a szülinapos fotókat ;)

Hajrá Szitron!!!

Zafír, puszillak!!!

Agnyes, merre vagy?

Etuska, Te is rég jártál erre :(

Agár, merre vagy? Majmocskák?

Nálunk nem volt a 4 nap éppen eseménymentes :
Szörnyű dolog történt velünk május 1-én. A 14 órás etetés után kitettük a fiúkat a függőágyba, hátha elalszanak (amiről tegnap tettem fel képet) Nem telt el 15 perc és alukáltak édesen. Közel egy órát szundiztak benne. Felébredtek és kimentem hozzájuk. Egy kicsit rá is támaszkodtam a függőágyra és azon gondolkodtam,h h feküdjek melléjük, de erre már nem volt idő...a függőágy az orrom előtt leszakadt a kicsikéimmel ;( Anyukám és férjem elmondása szerint sokkot kaptam...sikítottam egy nagyot és egy helyben toporzékoltam, nem tudtam hirtelen mit tenni, de a férjem lélekjelenléte helyre tett és felkaptam valamelyik babát (szinte semmire sem emlékszem :( ) Hívtam a gyerekorvost, majd irány az ügyelet, majd a János kórház! Na azt inkább nem részletezem... A végeredmény: SZERENCSÉRE SENKINEK SEMMI BAJA!!! Volt röntgen és nem tört el a koponyájuk! Most csak annyi a teendő,h figyelnünk kell őket, de tényleg szerencsére u.olyanok,mint szoktak lenni. Ettek szépen, mosolyogtak, kacagtak, beszéltek! Már csak nekünk kell helyre rázódnunk :s Senkinek nem kívánok ilyet átélni, ott álltam tehetetlenül, leblokkolva.....Puszi mindenkinek és kerüljétek el az ügyeletet mindig!!!

Továbbra is minden OK a fiúkkal :lol:

Puszi mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!


Köszönöm szépen a jókivánságokat:)

Bari! Jézusom, nem csodálom, hogy leblokkoltál, annyira átéreztem az ijedelmedet, hogy most itt sírok én is... Szerencse, hogy nem történt semmi baj. Persze tudjuk, hogy a gyerekek roppant strapabíróak, és hogy minden baba legalább egyszer leesik valahonnan, de ez akkor is rémes....
Köszi a biztatást az Afp-vel, most már kicsit nyugodtabb vagyok, de tényleg nem értem, hogy akkor mi értelme van ennek az egésznek...

Zafír! Jaj, édes vagy! Meghívlak egy virtuális kávéra:) Eddig 3,5 kilót híztam, de gondolom, még csak most fog bedurvulni a helyzet... Szerencsére nincsen farkasétvágyam, csak a szokásos, így talán ez segít. Azért nagyon félek attól, hogy a végén bálna leszek és nehéz lesz leadni, mert az önmegtartóztatás nem tartozik a legfőbb erényeim közé.
Most már egyre határozottabban érzem őket és egyre biztosabb vagyok abban, hogy őket érzem és nem mást.
Már nagyon kíváncsi vagyok a nemükre! Kifúrja az oldalamat. De lehet, hogy ez lesz az első UH, amire a párom is eljön, és az ő reakcióira még kiváncsibb vagyok.

Mit gondoltok, a pasikat erre az UH-ra érdemes elvinni (ez 2D) vagy inkább 3D-4D-re? Úgy emlékszem, hogy Barika, Te is mondtad, hogy túl korán mentetek és még soványkák voltak a fiúk. Mikor érdemes arra menni?

Én találkoztam ám Agár-babákkal:) Nagyon-nagyon cukik és már nagyon nagyok. Miksi nagyon kis huncut volt legutóbb, már most csajozik! Stefi viszont hosszan integetett a páromnak... úgy látszik ő meg pasizik:)

Puszi és ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bari: Jesszus, nem semmi tortenet, orulok, hogy minden rendben .........

Suti: szep a pocid, nagyon csinos vagy:)))

Szerintem minden UH-ra erdemes vinni, legalabb ok is latjak, hogy tenyleg ott mocorog valaki, valakik. Van aki, mar a 6 hetesre is viszi, ez a mi esetunkben abszolut ertheto szerintem :))

Koszonom a cisztauzu drukkokat. Szep napot nektek...
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok, lányok!

Bari, teljesen kirázott a hideg, ahogy olvastam a soraidat, el tudom képzelni, mennyire megijedhettél. Szerencsére nem történt baj! És ez a lényeg!!

Sütike, köszi a virtuális kávét :):), szerintem szerencsés alkat lehetsz, így a későbbiekben sem kell aggódni. Már én is nagyon várom a híreket, hogy kik vannak a pocakban, kisfiúk, kislányok - esetleg vegyes páros?? Az UHU-val kapcsolatban, mi mindig együtt jártunk, ezért is volt dupla fájdalom az a 3 sikertelen terhesség, mert ugye már petezsák-kortól mindketten nézegettük őket, el is határoztuk, legközelebb a 12.heti jó-hírekkel-eltelt uhu után fogom csak a páromat hívni, ha kibírja addig :):) Csak már ott tartanánk! :)

Szép hétvégét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Nekem a párom eddig nem nagyon akart jönni, mert a képek alapján nem hiszi el, hogy már emberszabásúak:) Azt mondta, hogy majd csak ha nagyobbak lesznek... Nem tudom, meddig akar várni, talán olyan 3 éves korukig? :))) Nem tudom neki elmagyarázni, hogy a képen általában sokkal kevesebb látszik, mint amikor élőben nézzük őket.

Na mindegy, majd meglátjuk, hogy 14-én mi lesz a hozzáállása...

Annyira aranyos lehet a férjed, hogy mindig megy veled és kiváncsiskodik:)

Ne aggódj, előbb-utóbb fog érkezni a baba... ha eddig két csoda-baba is volt, akkor tuti.... nagyon érkezni akar Hozzátok!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Suti : 18 hetesen mar igencsak emberszabasuak :lol:
Innentol kezdve csak hiznak, mar mindenuk van es mukodik is, ha jol tudom.


En pisilni sem tudok a ferjem nelkul, marmint a tesztre gondoltam :)) Multkor a lombiknal 5.30kor is kiugrott az agybol, hogy ott legyen.

Biztos ott fogja tori magat az UHkon, ha eljutunk odaig, de mindenki mas, en azert mar latom a kepieden milyen cuki, formas babaid vannak

Varjuk az UH eredmenyet
Ölelés
erikam75
Budaörs
 
 


Merre vagytok?

Senkinel semmi hir.

Suti leirnad te mit szedtel lombik elott. En most D vitamint, Q10-et, Omega3 kapszulat, es E vitamin szelén cink tablettat. Remelem hasznalnak valamit......

Majd meglatjuk jovo honapban :))


Szivi : hova tuntel, veled mi ujsag, felszivodott a cisztad??

Babacska: nalad mikor lesz folytatas? Lehet, hogy egyut folytatjuk? Ha minden rendben tudunk kezdeni majus vegen, mindjart itt van...
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eltűntem, de majd meg szakadok a munkában, nem bírtam ide jönni :-(
Nálunk az van, hogy ma jött meg, kezdődik a 3. inszem, holnap megyünk a klinikára :-)
Próbálok jönni gyakrabban, de most nem tudom megígérni :-(

Gondolok rátok és drukkolok mindenkinek!

Puszi!
szivi77
 
 


Sziasztok,

Én is nagyon sokat dolgozom, mint Szivi és sajnos nagyon kevés az időm. Utazás közben azért fel szoktam jönni az oldalra és elolvaslak Titeket, de tabletről nem olyan egyszerű írni, így most csak zugolvasó vagyok.

Nálunk is az a terv, hogy május végén kezdünk, de még függ egy-két dologtól! Holnap megyek a nőgyógyászomhoz (Ciristől függetlenül) rákszűrést csináltatni, meg van egy zsírcsomóm nagyon rossz helyen (gondolom, sejtitek, hogy hol) és azt nézi meg holnap az orvos. Ha le kell szedni, akkor nem biztos, hogy tudunk kezdeni a hónap végén. Úgy vagyok vele, ha le kell szedni, akkor szedjék le mielőbb és akkor ezen a problémán is túl vagyunk.
Illetve a hosszú hétvégén szeretnénk elutazni, és ha jól számolom, az pont a stimuláció idejére esne, így nem vagyok benne biztos, hogy elkezdjük májusban.
De ez még a jövő titka, majd meglátjuk. Szerintem holnap minden eldől. Ha nem kell leoperálni a csomót, akkor valószínű, hogy belevágunk!

Igyekszem többször jelentkezni!

Sok sikert a kezdőknek és jó egészséget a babásainknak!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Én is picit elhavazódtam...

Erika! Én a következőket szedtem:
- méhpempő kapszula
- Q10
- omega 3-6 (halolaj)
- fehérjepor
- L-Arginine
- E-vitamin
- folsav

Asszem megvolt minden:)

Szivi! Drukk a pénteki kezdéshez!

Babácska! Neked is drukk a kezdéshez, a zsírcsomó is monjon le!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - köszi a drukkot! Kezdünk, holnaptól megy a Closti meg a Fostimon és jövő hét végén inszem (szerintem szombaton) :-)

Nem nagyon fogok tudni jönni, legyetek jók!
szivi77
 
 


Szivi!

Vigyázz magadra, mi majd innen drukkolunk!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!


Koszi Suti: akkor hasonlokat szedunk, majd szerzek mehpempot is jovo honapra.

Szivi: hajra inszem :)))) Noveszd a tuszocskeket szorgalmasan :)))

Babcska: jo hogy jottel, mar hianyoltunk, remelem minden rendben lesz veletek, zsircsomo is felszivodik, lehet hogy egyutt kezdunk akkor ha mindenkinel minden okes lesz.

SZep hetveget mindenkinek.

Puszi
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Látom megint beindulnak a stimuk és lehet drukkolni!
Erika! Mikor nekem sikerült a lombik,akkor én is nagyjából azokat szedtem amiket süti a dokim ajánlására: Femibion, E- vitamin, 1000mg C vitamin,méhpempőt,csak én nem kapszulásat,hanem igazi méz formájában),Q10
A stimu alatt pedig ugye nagyon sok fehérjére van szüksége a szervezetnek, mert az felszívja a fölösleges hormonmennyiséget és ezáltal elkerülhető a túlstimulálás.Ekkor sok húst kellett ennem,főleg disznóhúst a nap minden szakaszában! Mivel én reggel nem bírtam húst enni,ezért fehérjeport ittam. Ja és még valsmi,ezt nem gudom miért,de naponta fél liter (2üveg) Getorade energiaitalt kellett meginnom,talán az ásványtartalma miatt. Nekem bevált:) Most is ezeket fogom enni,inni.

Képzeljétek, megvolt az első konzi Vass dokival, és május végén kezdjük mi is a programot!

Nagyon szépek a pocis fotók, nekem is hiányzik,alig várom,hogy megint babás legyek:)

Szép hétvégét!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Babácska, drukkdrukkdrukk!!!

Szitron, akkor Ti is hamarosan kezdtek :lol:

Bodzássüti, holnap gyere majd,h kik laknak a pocidban :lol: olyan izgiiii :lol:

Szivi, neked is drukk!!!

Erika, neked meg tolom a napokat,h mihamarabb kezdhessetek :wink:

Etuska, Zafír, Agnyes, Dóri, Agár merre vagytok?

Pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek hogy jártam:(
Felhívtak a Cirisből, hogy sztornó a mai UH, mert Fekete doktor eltűnt. Szabadság után ez lett volna az első munkanapja, de nem jött, a telefonja pedig kikapcsolva. Kaptam új időpontot szerdára... brühühűűűű

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Koszi Szitron,

Az 1000 mg C vitamin miert vajon ? Ezt meg nem hallottam. ....

A disznohus az lehet sonkatol szalonnaig barmi? Ez egyebknet logikus, mert zsiros es gondolom felszivja a plusz hormonokat.

A Gertorade is furan hangzik, nem valami egeszseges a sok mucucc miatt szerintem, de nalad bevallt az biztos :)))) Neked hanyadik lombik sikerult egyebkent?

Lehet hogy egyutt kezdunk majus vegen?

En most szedek Q10-et, D vitamint, E-vitamint cinket szellént, es Omega 3 kapszulat, es gondoltam a stimu alatt majd veszek mehpempot en is.

Plusz meg Folsavat, terhes vitaminra nem vagyom ,met szorulasom lesz miatta, es hizok is tole.


Bari : koszi: azt hiszem ha minden jol megy ket het mulva kezdunk mi is, majd meglatjuk mit mond a ciszta a petefeszkemben, rajt mulik a dolog.

Szivi: nonek a tuszok?

Suti: kepzeld multkor megyek be V. dokival a vizsgaloba, ott all Fekete doki, no fekszik a szeken, csinalja az ultrahangot, ELFELEJTETT BEZARNI AZ AJTOT, ES noverket sem hivott, egyedul vizsgalta a kismamat, a lampat is elfelejtette feloltani. Hat eleg kellemetlen volt, foleg gondolom a kismamanak. V. doki rogton intezkedett kuldott egy asszisztenst, es gondolom Fekete dokival is megbeszelte a dolgot..

Szoval nem lep meg, kicsit fura ez a doki, nem? Most meg nem megy be rendelesre ..........

Egyebkent Fekete doki szokott UH-ni? Mar vartuk volna a hireket.....
Sebaj majd szerdan :)))) Akkor biztos megmutatjak magukat a csoppsegek
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

A Gatorade-et én is olvastam amerikai honlapokon, de hogy miért ajánlják, arról fogalmam sincs.

Huhh, az elég kínos lehetett szegény kismamának... Általában nem ő szokott uh-zni, csak a genetikait csinálja Ő. Nekem egyébként jó tapasztalatom volt vele, nagyon kedves volt, udvarias és megnyugtató. Lehet, hogy picit szórakozott?
Ahogy ma reggel kivettem a dolgokat, lehet, hogy valamilyen félreértések okozták ezt a kavart, vagy géplekésés, mert a tengerentúlon volt. Majd szerdán kiderül... A múltkor Szakács doktor engem is egyedül kezdett vizsgálni, mert az összes asszisztens eltűnt, azután persze előkerültek, mire levetkőztem.

A barátnőm is valamikor a hó végén kezd, Veletek együtt. Így egy szép csapatért lehet izgulni...

Hajrá-hajrá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Erika! A C -vitamin nagyon fontos ahhoz,hogy az E-vitamin hasznosulni tudjon és így ténylegesen ki tudja fejteni a beágyazódást elősegítő hatását,egész a pozitív tesztig 1000mg-ot kellett szednem. Egyébként összehúzza a hajszálerejet,akkor is jó,ha netán terhesség alatt barnázás lenne.
Az izotóniás ital szerintem a hiperstimu miatt lehet hasznos,de ezt nem tudom tutira. Hát én úgy vagyok vele,hogy a rengeteg hormonnál amit kapunk semmi nem lehet károsabb:)
Nekem a dokiváltás után a 2. lombik sikerült,összességében a 4.,de az első kettőnél esélyem sem volt,mert a dokim nem vette észre,hogy 5!!!polip van a méhemben,az endóról nem is beszélve.

A fehérje nagyon fontos,állati eredetű legyen!!! Ezalatt főleg a tiszta disznóhúst kell érteni,de a sonka is jó lehet,ettem még túrót ipari mennyiségben.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, csatlakozom hozzátok, én is a Cirisbe járok, a 15. hetet kezdtem. :)
Üdv!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Bodzássüti, a kuyamegamacska.... :evil: Mi a Te megérzésed?

Marianna, üdv itt! Gratula a kismanóhoz! Tudni,h ki lakik a pocidban?

Pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari, még nem tudjuk. :) (Szerintem Marci:) lesz, de ez csak a megérzésem.)
Annyira örülök, hogy rátok találtam!

Mesélek picit magunkról jó?:)

Azért mentünk a Cirisbe, mert párom (aki álmaim pasija:) ) kerekesszékes, így másképp nem lehet(t)ünk szülők.
37, illetve nyáron 38 leszek, Ő 40 lett idén, első babánkat várjuk.
Kicsit dolgozom, majd visszanézek!

Szép napot mindenkinek!
Üdv!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Marianna! Isten hozott közöttünk!

Barikám! Milyen megérzésre gondolsz? a nemekre? fogalmam sincs...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hat Szitron udv a klubban, nekem 2 lombikom volt egy hatalmas polippal a mehemben, en is ezert valtottam intezetet, most lesz az elso IVF az intezetben, nagyon izgulok, jo lenne most mar egy kis siker :lol:

Egyebkent kerdezem en ki teriti meg a karomat a feleslegesen elvegzett beavatkozasok utan, ami ugye csak reszben anyagi, masreszt nem vagyoni karkent jelentkezik. Es akkor meg azt mondjak, hogy milyen koltseges a lombik eljaras a TB-nek, hat igy trenyleg az. TEged melyik intezetben kezeltek el ilyen szepen, engem a BMC-ben.....

A C vitaminrol en nem hallottam, de majd most azt is elkezdem szedni lassan.
Kesz patikat vesz az ember magahoz, de komolyan.

Marianna: udv kozottunk, gondolom nektek is lombik volt, hanyadik sikerult. Azt hallottam, hogy ez az intezet foglalkozik ilyen jellegu problemakkal, ki az orvosotok? Tovabbi problemamentes gombolyodest neked, es gratula a babocahoz.

Suti drukk holnapra.

Puszi tobbieknek is.
erikam75
Budaörs
 
 


:) Köszönöm Erika!
Igen, itt foglalkoznak gerincsérültekkel. Erdei doktornő vette le a mintát a páromtól, aztán maradtunk. Lombikosok vagyunk, az első sikerült. Dr. Fekete a dokim.
29-én reggel 8-ra megyek legközelebb vérvételre, jön akkor még valaki akkor?

Üdv és drukk mindenkinek!
:D
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Hahh! Mi a tapasztalatod Fekete doktorral? Én csak egyszer voltam Nála genetikai UH-n, akkor nagyon jó benyomást tett rám, de tegnap mentem volna második genetikaira és eltűnt:( Senki nem tudta hol van, remélem, holnapra előkerül...
Erika is mesélt itt egy bizarr történetet vele kapcsolatban...

Én még nem tudom, hogy a szerda után mikor megyek legközelebb, de az biztos, hogy nem reggel nyolcra, mert ahhoz nekem hajnalban kell kelnem, ami nem tartozik az erősségeim közé. Még a petesejt leszívásomat is majdnem lekéstem...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, csak egy gyors bekukkra jövök - Fekete doki kapcsán.
Nekem nagyon nem volt szimpi: ő indította az első inszem stimulációját, ill. végül az első inszem is nála sikeredett (Vass doki valami konferencián volt). A "nagyon laza csávó vagyok" keveredett a lekezelő stílussal, amitől kivert a víz. Majdnem olyan stílusban beszélt, hogy szupcsi, köszcsi, stb. Nem értette, hogy miért nem értem, hogy milyen szurik jönnek, majdnem rászóltam, hogy bakker te vagy az orvos, neked kéne elmondani, hogy mivel stimulálnak.
Jaj, nekem nem jött be szegény :-(
De látom azért ért a munkájához - Marianna - gratulálok a bébihez és üdv köztünk.

Mi holnap reggel megyünk tüsző-nézőbe, és péntek/szombat meglesz a 3. (és egyben utolsó) inszem.

Borzalmasan el vagyok havazva, a felmondás szélés állok :-(
Bocs lányok, tényleg nem akarom lehúzni a hangulatot.

Puszi mindenkinek!
szivi77
 
 


Én is megyek holnap, de csak 1/2 2-re, úgyhogy elkerüljük egymást. Drukkolok a szép tüszőcskéknek!

Nekem is elég xar a hangulatom ma: éjjel rosszul aludtam, reggel tudtam volna tovább aludni, de akkor meg muszáj volt felkelni. Rohantam és még így is elkéstem a kismama tornáról, ahová már nem engedtek be. Mondjuk ezt nem értem, hogy miért, mert max. magammal szúrok ki, ha nem használom ki a teljes időt.
A pékségben megint nem volt kicsi szendvics... és a munkahelyi dolgokról már nem is beszélek.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi :lol:

Jó hogy jöttél, remelem lesz szep tuszo vagy tuszok a mustran :)
erikam75
Budaörs
 
 


Süti!

Én meg vagyok elégedve Fekete dokival. Bízom benne, nála is szeretnék majd szülni. Ismerős a késés téma, én is késtem párszor...
Imádok aludni. Mostanában viszont reggelente tele vagyok energiával, már 3/4 7-kor ébren vagyok hétvégén is. Igaz, hogy ez kb. délig tart, mert akkor viszont elhagy az erőm és alig bírom nyitva tartani a szemem. :D

Drukkolok holnapra mindenkinek!
Üdv!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Na, most jövök kicsit.

Szóval az van, hogy marha sok a melóm, ezer felé szakadok és egész nap mítingelek, közben vállalkozás-beindítás, férjecske támogatása, baba-project, jövő héten szabin leszek és most mindent rendbe kell tenni, hétfőn állásinterjúra megyek, stb. Nagyon összesűrűsödtek a dolgok, ezért ugyan olvaslak titkeket, de egyszerűen nem jutok odáig, hogy reagáljak bármire, vagy hogy írjak nektek. Bocsánat!

Süti – tök jó, hogy holnap láthatod őket!! Nemük kiderül holnap?  Lehet már kérdeztem, de neveitek vannak már? Egyébként csinos kismama vagy 

Era – hogy vagy? Tornázol? Tudsz már tervezni, hogy kb. mikor kezdtek?

Bari – juj, nagyon rémísztő volt ez történet. Gondolom mostanra már el is felejtették a picik. Teszel fel ide is képet róluk? Köszi!

Babácska – gyere majd időnként!

Szitron – üdv itt, jó kezekben leszel!

Marianna – üdv a fórumon! Én már tuti láttalak benneteket a klinikán, pontosabban már láttam egy párt korábban, ahol a férj kerekes székben ült. Nagyon örülök, hogy sikerült nektek és már ott van a pocakban! És alapvetően az a fontos, hogy számodra legyen jó a doki és megfelelő, mert hát ugye mégis csak egy bizalmi állás :-)

Tüsző tutira lesz holnap, sőt, szerintem hamarabb lesz peteérés, mint ahogy terveztem (lehet már pénteken inszem lesz, ami tök gáz, mert ugye akkor aznap nem tudok dolgozni menni), mert már most feszít eléggé. Ami nyilván egyik oldalról tök jó, másik oldalról meg borítja a terveimet. Vitamint én is szedek, a méhpempő kivételével ugyan azokat, mint ti.

Szóval készen állok a pocaklakóm fogadására!! :-)
szivi77
 
 


Szia Szivi! :D

Ha szimpatikus fiatalokat láttál, akkor lehet, hogy mi voltunk, elég feltűnő a megjelenésünk... :)
(Más kerekesszékest még nem is láttam ott.)

Holnap írjatok, érdekel, hogy kinél mi van!

No, meg az is, bocs az önzőségért, hogy Fekete doki előkerült-e.

:D
Jó éjt!
M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Szivi!köszönöm szépen a kedves fogadtatást!

Marianna! Gratulálok a manóhoz!!!! Nekünk is Marcink van:)

Erika!Remélem hamarosan az anyukák klubban is üdvözölhetkek:)
Nekem a Dévaiban sikerült nem észrevenni a polipojat. Vass doki mondta is most,hogy bizony esélyem sem volt az első 2 lombiknál. A kártérítés jó kérdés, a lelki részét fel sem lehet becsülni!!!
Nagyon drukkolok most Neked és persze mindenkinek!!!!

Szivi! Drukk holnapra!!!

Tényleg jó sokan kezdünk május végén:) Mondjuk nekem long protokoll lesz,szóval én fogigátlóval kezdek,így lehet,hogy nem egyszerre lesz a program.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Szitron!

Te is új vagy itt? Ja, közben látom ám, hogy igen...
Köszi a gratulációt! :D
Ti már a második babán dolgoztok?

Hú, nagyon szorítok mindenkiért!!!

Eszem még egy túrórudit, aztán lefekszem. (Persze csak a fogmosás után!) :D

M.
marianna74
Budapest XIV. kerület
 
 


Megjöttem: bal oldalon van két szép egyforma, megy egy kisebbecske, jobb oldalon semmi. Ami alapvetően nem gáz, hiszen inszemhez elég ennyi :-) Pénteken reggel még megnéz és v. szombat v. vasárnap lesz. Ő is azt mondta, hogy a jövő hetet már nem bírják ki.

És Fekete dokit is láttam, előkerült :-)

Puszi mindenkinek!
szivi77
 
 


Szivi!

Ez szép eredmény, hajrá tüszőcskék!

Köszi az infót Fekete dokiról, mindjárt indulok is:)

Neked tényleg elég sűrű a programod. Azért vigyázz magadra, ne hajtsd magad agyon!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi Süti!

Igyekszem nem túlhajtani magam, de még az is megfordult a fejemben, hogy ekkora kavalkád még sosem volt az életünkben a baba-project alatt, így még akár jól is elsülhet :-) :wink:

Majd gyere te is a hírekkel!
szivi77
 
 


Hajrá szivi! Az inszemnél egy tüszőcske is elég:)

Mariann! Igen,egészen új vagyok itt, megvolt a konzim Vass dokival és május végén kezdünk:) és igen,nekünk már van egy kisfiunk,aki most lett 3 éves.na neki szeretnénk kistesót:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi Szitron, igen 1 is elég lenne :-) Mit is csinálnánk hármas ikrekkel :-) :D
szivi77
 
 


Hú, nagyon durva lehet 3 csöppséggel!!!! Bár mindent megold az ember,ha adódik a helyzet,de így egy bébis tapasztalattal már kicsit megijednék a feladattól!!!
Amikor sikerült a lombikunk,akkor az első vérvétel eredmébye 638-as HCG volt:) Akkor én is azt hittem,hogy hármas ikrek:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a genetikai UH-ról, minden rendben és nagyon úgy néz ki, hogy vegyespárosunk van:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


ÉLJEN A VEGYESPÁROS!!!! :-) :D ez már ugye 100%?
DE JÓ, tökre örülök!
szivi77
 
 


Köszi!
Szerintem még nem 100%-os, a kislányt én elég határozottan láttam, a kisfiút kevésbé, de azért valószínű:)
Mi is nagyon örülünk neki:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


20 hetes UH képek
"A" baba
Kép

"B" baba

Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: