Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó
Drága Zsó :!: Szerintem teljesen normális érzést érzel :!: Én is az eredmény hirdetés előtti napokban már hol kezdtem feladni, hol pedig nagyon bizakodni. Ilyenkor már a várakozás nagyon nehéz és az ember már ott tart, hogy nem is nagyon tudja, hogy valójában mire gondoljon!:roll:
Sikerülni fog, meglátod, melletted állok és szurkolok, hogy ne add fel vagy ha mégis akkor nagy, nagy meglepetésként érjen majd a hír, hogy ott vannak azok a kismmzsók :!: :D :wink:
Vendég
 


Lányok,
Beszéltem Annával, és ő mondta, h. a fagyis 70-80 ezerbe kerül. Most omlott össze bennem minden, ráadásként még majdnem balesetet is szenvedtem ma.Eltört 1 5-ös üveg, amibe én belecsúsztam.

mary80
 
 


Jajjj Mary, vigyázz nagyon magadra :!: :(
A fagyibabáknál is van hosszú és rövid kezelés ugye?
Miért kerül a fagyibabás kezelés ilyen sokba? A deca biztos kell, de a többi gyógyszer az mi, hiszen a babák már megvannak.
Vendég
 

 
 

Deca mellett vmi hormontapaszt ad a prof., Annának nem jutott eszébe a neve:(
Ezért annyi.
Köszi Röpcsikém, h. aggódsz!
majd csak kitöröm ma a nyakam, ha így haladok.

mary80
 
 


Ma nálam is eltörött a mécses :!: :( :cry:
Vendég
 


Röpcsi, mi történt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röpcsikém, mi baj?:(

mary80
 
 


Kriszti ma még nem is írt:(

mary80
 
 


Kamilla,
Annának elárultam a pocifotód, ha nem gond.

mary80
 
 


Valahogy felgyülemlett bennem minden és reggel úgy elindultak a könnyeim! :( Párnapja nagyon erős babahiányos érzésem van a szívem mélyén (na nem mintha máskor nem hiányozna), nagyon, nagyon hiányzik minden. A kezelés, még a gyógyszerek is és természetesen a babák is :!: :roll:
Nem szoktak most már érzékenyen érinteni a babás hírek, de ezen héten az irodában is hallottam a másik ügyvédeknél egy kismama babájáról való beszédét, aztán egy ismerősünkkel is beszéltünk, aki vasárnap megszült és tegnap este a férjem barátja kihangosítva beszélt a 3 éves kisfiával.
A lombikprogram, eredmény hirdetés óta és azt megelőzően nagyon jól elvoltam az érzéseimmel, de most érzem, hogy ismét készen állnék a programkezdésre, a babáért való küzdésre! :D
A férjemnek reggel elsírtam magamat, mondtam neki, hogy csúcs a lakás, a melóhely is jó, de olyan érzés van a szívem mélyén amit csak akkor érez az ember ha valaki, valakik nagyon hiányoznak neki!
Vendég
 


Sajnálom Röpcsikém:(
De remélem Ti el tudjátok kezdeni!

mary80
 
 


Röpcsi,
neked is köszönöm a biztatást!

És remélem,jövő héten akkor bejelentkezel,vagy nem jön meg és azért jelentkezel,mert költözködés közben a gólya is megérkezett... :lol:
Vendég
 


Röpcsikém,
tökéletesen értem a sírásodat!Nekem is vannak ilyen érzéseim.Leginkább a templomban szoktam elbőgni magam,de volt,hogy főpróba kellős közepén a színpadon,mert valaki bejött egy babával és meghallottam a kisbaba hangját...
Rettenetes nehéz keresztet kaptunk,az biztos.Gondolkodás nélkül szültem volna zsinórban 3-4 gyereket,ez volt mindig az álmom,kamaszlány koromtól.

Nagyon bízom benne,hogy egyszer csak megvalósul az álmunk,ha nem is úgy,ahogy elterveztük.Látom,te is hasonlóan éled meg,alapvetően pozitív vagy és bizakodó,csak néha elgyengül és kiborul az ember...
Vendég
 


Itt vagyok lányok!Megjöttem
Voltam ma kombinált teszten.Vérvétel volt meg ultrahang.
3 hét múlva eredmény.
mary
Nagyon vigyázz magadra!Olvastam mi történt.
röpcsike
Én biztos vagyok benne hogy neked is sikerülni fog a baba.
Mert olyan jólelkű érzékeny ember vagy.és tudom hogy sikerülni fog.
Megnyugodtam hogy nem bántottalak meg.Raktam fel neked
kérdéseket és nem válaszoltál azért hittem azt hogy megbántottalak.
De ha nincs semmi akkor jó.
mmzsó
Én is csak azt tudom mondani hogy nem jelent semmit miket érzel.
Attól sikerülhet.Nagyon drukkolok!!!!
Nem írtad le nekem hogy mi baja volt annak a csajszinak akivel
talákoztál.?Aki a szurit kapta.Akit tegnap írtál.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mary dehogy gond,nagyon jól esik.Köszönöm:)

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisztike,
jaj tényleg!Bocs!Nem emlékszem pontosan,de mintha ilyen hányás meg hasonlók,meg lázas is lett.Mondtam neki,hogy szerintem a láz nem biztos,hogy attól volt,de azt mondta,rá volt írva a papírra,hogy láz is lehet tőle.Mondjuk akkor nem értem minek adják,a láz kifejezetten gátolja a teherbe esést :twisted:

Te már jobban vagy egy pirinyót?Örülök,hogy voltál ingyenkombinálton,Kapsz majd egy szép arányszámot és megnyugszol végleg. :wink:

Mary,
én is üzenem,hogy vigyázz magadra!Testileg-lelkileg értem!Muszáj lenne akarnod egy kicsit rendbejönni! :wink:
Vendég
 


És köszi Kriszti neked is a biztatást,jólesik.Délután már annyira fájt,hogy meg voltam győződve,itt a vég.Aztán elmúlt,most picit megint fáj.De elhiszem nektek,hogy nem jelent semmit és várok...
Vendég
 


Persze Mmzsó,tudom.nem akadékoskodom, hidd el, de ha kiutat sem látsz, akkor...
Vigyázz magadra.

mary80
 
 


Sziasztok!

Kriszti: remélem minden ok-s lesz a vizsgálatokkal. Jó, hogy nem kellett sokat utaznod és még megusztad a költségeket is.

Röpcsi: Sok volt azért a teher rajtad mostanában. Pihenj kicsit ha lehet, és szerintem minden jóra fordul!

Mary: neked is szívból kivánom, mint ahogy a többieknek is minden jót.

Én a héten minden nap a dokikat járom. Végre foglalkoznak velem érdemben, kivizsgálnak és kezelnek - remélem szabadulok a fájdalomtól. Nem sajnálom rá a pénzt, de nagyon sokba kerül.
Ma megszépültem a szülinap tiszteletére.

üdv és minden jót

kispatak
Vendég
 


mmzsó
Nagyon nem vagyok jól.2 napja megint nem alszom.Én nem
értem pedig már 5 napja nem szúrom magam.
Éjjel még hasmenésem is volt,meg üklődtem egész éjjel.
Bár biztos idő amíg kiürül a szervezetmből a szuri,de ez a nem
alvás ez kegyetlen.Ez mostmár megmarad szerinted nálam?
Néha azt érzem hogy már nem birom.Annyira le vagyok gyengülve.
Ilyenkor mindenem fáj.Felerősít mindent.
Nekem lázam nem volt mint annak a csajszinak,de a többi mellékhatás.Lehet egy életre elintéztek.
Ja és képzeld nem is gyártják az injekciókat.Leállították a gyártását.
Szerinted?Érdekes nem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike, az Istenhegyin 1,5 óra múlva lett volna eredmény. De kibírod a várakozást, mert így meg ingyen van.Drukk!Jobbulást!

Röpcsikém, megértelek, de ne add fel, lesz még neked is, Marynek is, mindenkinek kisbabája!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Kriszti, örülök,hogy túl vagy a kombin :wink: három hét :?: jó sokat kell várnod az eredményre...de minden jó lesz!!!!
nem alvás az nálam is gáz....
Kispatak, Boldog szülinapot!
Baba,de jó te már 16 hetes vagy....hogy megy az idő...de nekem nagyon nem megy :!: :roll:
Mary, neked nem lehetne lapart csinálni mint nekem az elzáródásra :?: :roll:
Röpcsike, kitartás és pihizzél is :!: puszika :lol:
Mmzso, neked is nagyon drukkolok és kitartás meg lesz az eredménye :!: :lol: :lol: :wink:
Twist már rég volt :!: :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
Te hogy alszol most?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Hánysz még?Nincs semmi bajod a Duphastontól?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


egyszer,kétszer mindig felkelek...álltalában arra,hogy hányingerem van.. :? meg éhes vagyok is kimegyek kenyeret enni.. :wink:
Nem sokat hánytam pl most reggel de csak sav jött....de uttánna jobb..nincs semmi bajom a gyógyszertől...
holnap veszem be az utolsó Elevitet és utánna a HIPP natalt fogom inni... :wink: te mit szedsz :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Én Femibiont szedek.Mi az a Hipp Natal?
Ha csak egyszer-kétszer kelsz az nem olyan gáz nem?
Én meg........inkább le sem írom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


a DM-be lehet kapni 999 Ft gyümi ital terheseknek itt a kép napi 20 ml kell inni
Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
És ez jó ez az ital?Már nem akarod szedni az elevitet?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Szép hétvégét mindenkinek!Hamarosan leteszem a "lantot" itt a melóhelyemen és jön a jól kiérdemelt hétvége :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Igen,aztmondják jó mert ugyan úgy minden vitamin benne van és még fini is.. :lol: a barátnőm ezt itta végig a terhessége idején..
próbáld ki..ártani nem ártasz :lol: :wink:
Kamilla, pihizz sokat.... :lol: jól vagy amúgy :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Köszi Badró!Nagyon jól vagyok,de azért nem bánom hogy itt a hétvége és pihizhetek ezerrel :wink: :lol:
Örülök neked hogy szépen cseperedtek,már a 11. hétbe lépsz azért ez nem semmi nem rég irtad hogy pozi a teszt.
Puszillak
Biztos jó ez a vitaminital majd lehet én is kipróbálom.Nem csinál sok savat szerinted?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


10.-be lépek.... :lol: nekem nagyon lassan telnek a napok.... :roll: :?
szerintem nem, mert a barátnőmnek nagyon sok volt a sava terhesége idején és bírta inni... :lol: jó volt neki..

Kép
Adri
badró1
 
 


Badró én akkor is ragaszkodom ahhoz hogy Te 11. hétbe lépsz.
holnap töltöd a 10. et azaz megkezed a 11.et.
Ezt nekem az orvosom mondta el.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


9 hét 6 nap az azt jelenti Te most vagy a 10. be!
És 10 hét 1 nap ami majd jön,az már a megkezdett 11. ! :wink:
De Isten őrizzen hogy öregitselek titeket :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok Csajok,
Ma voltam fejtágításon, még élek:)
Nem vitatkozni akarok, de mi is mindig a betöltött hetet számoljuk.
Adri,
Ezt még az a doki mondta, aki a hsg-t csinálta anno, h. majd a prof.eldönti mit akar, és ő egyből rávágta, h. ugye tudjuk, h. nálunk IVF lesz?mi persze bólogattunk.bár lehet, h. hülyék voltunk, de már annyira szerettük volna a babyket.
de 7főn úgyis megyek az ARO-ra, ahogyan Anna javasolta tegnap, mert még mindig nincs vérzés, és inkább nézzen meg uh-val, mintsem legyen vmi gebasz.:(

mary80
 
 


Röpcsi,
Téged nem kavartak meg a hormonok, amiket kaptunk?
Csak én vagyok biztos ebben is ilyen szerencsétlen!:(

mary80
 
 


Mary,
mikor mész az ARO-ra?Én reggel vérvételre és 11-re megyek vissza az eredményért.

Krisztike,
biztos nem maradsz így egy életre.Van aki rosszul alszik terhesség alatt,mondjuk nálad ez bagyon durva.Patkós mit szól ehhez?
Ez a szuri-ügy...azt mondta ez a lány,hogy le kellett írni a tapasztalataitokat.hát gondolom,sokan írtak rosszat,ezért állították le,ez nem jött be...kár,hogy ezért szenvedni kellett egy csomó nőnek. :twisted:

Adri,
örülök,hogy minden rendben!meglátod,pár hét és jobban leszel és repülnek majd a hetek(nekem így mesélték...)

Ma továbbképzés volt a suliban.Reggel rohantam vérvételre aztán a suliba 9-re,fél 5-kor jöttem el.Baromi fáradt vagyok,olyannyira,hogy bár még 8 óra sincs,gyorsan megcsinálom a tojáskrémet,fölmosok a fürdőszobában-konyhában(ne aggódjatok,az egész lakás 38 nm :lol: ),és megfürdök,lefekszem!
Viszont ma nem görcsöltem egyáltalán.Még 3-at kell aludni,izgi :lol:
Vendég
 


Ja,és még egy kis okostojáskodás:Adri szerintem holnaptól 10 hetes terhes,de a 11.hétben lesz.
Mint ahogy én pl.34 éves vagyok,de a 35.évemet taposom.Na persze így nem fogalmaz az ember lánya,ugyebár... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Krisztike: remélem a jövőben már jobban leszel, nagyon megkinlódsz ezért a babóért.

Irtatok Twistről: én szoktam olvasni a blogját.

Mary, Röpcsi: nagyon remélem, hogy alakulnak nálatok is majd a dolgok. Másik fórumot olvasva van akinek egyik napról a másikra elindul a kezelés ujra - persze én ehhez nem értek, csak olvasom.

Kérlek most segítsetek: Esetlet innen irt valaki korábban pár napja a lombik kezelés alatt álló hölgyek törvényi védettségéről, hogy nem lehet őket elbocsátani? Sajnos nem mentettem el, pedig hasznos dolgok vannak benne.

Minden jót nektek

kispatak
Vendég
 


mmzsó
Patkós az azt mondta hogy pszichés dolog szerinte a nem
alvás.Vegyek be egy fél seduxent ha annyira vagyok.
Meg hogy ezt az injekciót nem ismeri amit szúrtam .
De nem pszichés nálam az biztos.Ez azóta van így amióta elindult
a stimum.Én azóta alszom(nem alszom) így.Előtte világ életemben
nagyon jó alvó voltam úton útfélen tudtam aludni
Ennyire megkavartak a hormonokkkal hogy nem áll vissza a szervezetem?Ki kell egyszer ürülni a hormonoknak nem?
Csak az a kérdés hogy mikor?Addig meg tűrjek.
Nagyon remélem hogy nem marad ez így mert a szervezetemet
nagyon igénybe veszi a nem pihenés.Ma pl úgy aludtam hogy
9-12-ig.Aztán 4-től 6-ig.És ez már nálam nagyon jó.
De szerintem ez is gáz.Kevés.
kispatak
Hát én ténleg megkínlódom a babáért.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Krisztike: tényleg megkínlódsz a babáért, de majd ha meglesz, remélem sikerült felejteni a sok nehéz dologból. Én igy voltam vele.
A Seduxen érdekes dolog, nekem is kellett szedni, ugy látszik, ez tényleg hasznos lehet. Mindenki kövesse a saját orvos utasításait!

Ami tegnap kértem, mára megoldódott BMC fórumon irtak a lombikosok védettségéről. Aki érdekelt lehet benne, ott olvashat róla - sok hasznos info van!

minden jót

kispatak
Vendég
 


Sziasztok,
Zsó-10.30-ra van ip-om, ha nem jönne meg addig, csak akkor kell mennem.Őszintén szívesen kihagynám...

mary80
 
 


Mary!Folsav,Aspirin 500 :wink:
És tuti megindul a mensi,nálam is és másnál is már bevált :wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, köszi, basszus, pedig erről már máskor beszéltünk:(
Hogy nem jutott eszembe?
Azt hiszem, akkor rohanok az ügyeletes gyógyszertárba délután.Mennyit kell belőle?

mary80
 
 


mary
Én is szedtem.Ténleg megjön tőle.Csak az a baj már nem
tudom hogy hogy szedtem.Kamilla tudja.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti,
ha ma elkezdem, mikor jön meg?
Tényleg meg akarom úszni a prof-fal való találkozást.

mary80
 
 


Nahát,Mary,meg akarod úszni a profot?Nem is értem... :lol: :lol: :lol:

Drukkolok neked,hogy sikerüljön!!!!

Nálam a dolog elkerülhetetlen,de már nagyon várom,mindegy,mit mond,csak már tudjam!(azért persze nem mindegy...)
Ma a petefészkeim fájnak.

Kriszti,sajnálom a nem alvást!Remélem,jobb lesz majd!
Vendég
 


Mary!Folsav 2*2
Aspirin 500 2*1
Nagyon drukkolok,nekem 2 napon belül meghozta!
Puszi

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok,
Kamilla,köszi.
Sajna még semmi,de úgy gondoltam, visszamondom az ip-ot, és várok még 1 kicsit.Nagyon kutyául érzem magam, fáradt vagyok állandóan, és a gyomrom is vacakol:(

mary80
 
 


Kamilla, Kriszti,
Nektek nincs gyógyszerérzékenységetek?
Azért kérdem, mert a patikában a nőcinek elmondtam mire szeretném, és azt mondta, azoknál hozza meg, akik érzékenyek a pirinekre:(
Ugye nálam is meghozza?:S

mary80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?