Új privát üzeneted érkezett!

Juhé, hajrá eresedés!! :-) :wink:
Sikerült letölteni, de nyilván nem akkor volt inszem, mikor Jónás-nap :D Na mindegy.

Megy a drukk ezerrel!

Pusz
szivi77
 
 


Nekem most akkor volt, meglatjuk nemsokara ez tenyleg szamit-e ???
Hat remelem hogy elmulik ez az almossag, mondjuk ha csak pentekig kell szednem akkor minden bizonnyal, ha meg esetleg tovabb is akkor meg valahogy csak megszokom, mindenesetre megint jot aludtam delutan :P

Ugy gondoltam szerdan tesztelek, az mar csak ket nap.
Mar elore felek tole :(((

Puszi nektek is.

Suti : neked is hajra holnap
erikam75
Budaörs
 
 


Laptetőm nagy részét szeretettel felajánlom neked Era! :wink:
Süti - neked is küldök belőle
És egy picikét megtartok magamnak :oops: :D
szivi77
 
 

 
 

Szivi! A laptetőből ne ajánlj fel nekem, mert nekem a két gyerkőc pont elég:) Nektek sokkal nagyobb szükségetek van rá!

Era! Szerintem ne reménykedj az utro elhagyásában, én a 9-10. hétig szedtem... úgyhogy inkább abban reménykedj, hogy minél tovább kell...:)

Mennek a drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok!

Én új vagyok és egyelõre még nem hivatalos "Cirises",de az leszek hamarosan. A bejelentkezéstõl már csak az tart vissza,hogy nem tudok dönteni,hogy kihez kérjem magam Vass vagy Szakács dokihoz? Mindkettõ szimpatikus:). Ti kihez jártok és mi alapján döntöttetek?

Köszi a segítséget!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Szitron!

Ez nehéz kérdés, én Szakács doktorhoz kerültem, mivel valószínűleg akkor éppen neki volt kevesebb páciense. Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve és maximálisan tudom ajánlani. Szerintem szakmailag abszolút ott van, nagyon kedves, gondoskodó, lelkiismeretes, barátságos.

Értelemszerűen Vass doktorról nem tudok nyilatkozni, bár ismerem, mert találkoztam vele párszor, az egyik beültetéskor együtt csinálták Szakács doktorral.

Azt azért fontos tudnod, hogy az esetekről mindig konzultálnak, tehát attól még, hogy egyikük az orvosod, nem kell nélkülöznöd a másikuk szakértelmét sem.

Sok szerencsét!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Kedves bodzássüti!

Köszönöm szépen a válaszodat,hasznos volt!
Én meg Vass dokit ismerem látásból még a Dévais korszakomból,de nem õ volt az orvosom.Van már meddõségi intézetes elõéletem:).Hát akkor majd a sorsra bízom!
Nekem egyébként van már egy kisfiam,aki épp mostanában lett 3 éves:). Szóval mi kistesót szeretnénk,de közben intézetet szeretnék váltani: kisfiam a Róbert klinikán sikerült,ahol egyébként a most Cirisben dolgozó Melinda biológus is hozzájárult a gyönyörû kis tündérünk létrejöttéhez:)
Ez is a Ciris mellett szól.
Látom Neked 2 babád is lesz,gratulálok!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Köszönöm szépen! Így egy lépésben oldjuk meg a tesó projektet is:)

Igen, Melinda nagyon aranyos és szerintem profik is mindketten a másik biológus lánnyal.

Gratulálok a kislányodhoz!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, hat mar megint keszulodnek a patik, rossz eloerzetem van :((
Holnap tesztelek. Szitron udv kozottunk, gratulalok a gyermekedhez, miert akartok valtani?

En Vas dokihoz jarok, eddig nem jartunk sikerrel, de nagyon legedett vagyok a kezelessel, nem rajtuk mullott a siker hianya, engem polippal operalt, es most volt a masodik inszemunk, varom az eredmenyt pentekre .........
illetve holnap tesztelek egyet, akkor mar sokminden kiderul.
erikam75
Budaörs
 
 


Era! A patik a progeszterontól is vannak ám... Nem szabad feladni!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Aranyos vagy, holnap meglatjuk :))))

Gondolom a 10-es teszt mar mutat valamit, varom mar nagyon a holnap reggelt, olyan jo lenne orulni egy kicsit ......... Ja igazad van a progi utanpotlastol tenyleg olyan szoktam lenni, mint Pottyos Panna, de tudod a mult honapban mi volt es nem lett jo vege :(((

Persze nem adom fel, meg van egy fel napnyi remenyem :roll:
erikam75
Budaörs
 
 


Azért, ha a holnapi teszt netán nem mutatna semmit, akkor sem szabad még elkeseredni... még van két nap! Tudod, nekem azt mondták a lányok, abban a szellemben kell tesztelni, hogy ha pozitív nagyon jó és örülünk, ha negatív, akkor meg még korai volt:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Persze a remeny hal meg utoljara :P Ari vagy nagyon, meglatjuk holnap reggel, mar varom nagyon.
erikam75
Budaörs
 
 


Szivi koszi a laptetot, ram ferne egy kis szerencse, peldaul holnap :P
erikam75
Budaörs
 
 


Kedves Erika,köszi az üdvözlést és remélem pozitív tesztet vettél!!

Nekem az inszemek sajna nem hoztak eredményt ,de sokaknak igen!!!!!
Váltani azért szeretnék,mert amikor nemrég visszamentem kistesó miatt,nem tetszett a hozzá(m)állása a dokinak,nagyon megváltozott minden és nem éreztem jó kezekben már magam. És ilyenkor én mindig váltok,mert fontos,hogy bízz a helyben.Fõleg,ha még ennyit fizetek is érte!

A kivizsgàláspk kezdete és az elsõ beültetés között mennyi idõ telik el a Cirisben?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Era!

Hoztam a drukkokat a holnapi pozitív teszthez!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Olyan cukik vagytok :)
erikam75
Budaörs
 
 


talan egy honap kell a vizsgalatokra a hormonpanel miatt, ckn 3 es 22 nap, utana ha minden rendben lehet kezdeni, te leszel a szuk keresztmetszet, ezalatt ugy ertem ha nalad van gond az lassitja az eljarast, de ha minden ok, akkor lehet kezdeni rogton. Nem kell varni, azt hiszem boven van szabad kapacitasuk, mit ertesz azalatt, hogy mashogy alltak hozzad, ki volt a dokid a RK. klinikan.

En is remelem, hogy ket csikos tesztet vettem, mert eddig mindig felrenyultam es csak egy csikosat sikerult kihuzni a kalapbol, bizti az en hibam.

Korabbi eredmenyeidet vigyed azert....
erikam75
Budaörs
 
 


Erika ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Koszonom a drukkokat, sajnos ezuttal is csak egy csikos tesztet sikerult vennem a boltban :((((

Raadasul olyan benat, hogy a rozsaszin hatterszinben a teszt helyen egy feher vonal jelent meg, a control mezoben meg egy rozsaszin vonal, mondta is a ferjem, hogy ott van a ket vonal, na igen, de nem jo szinu, mert rozsaszinnek kellene lennie a tesztnek is.

Holnap meg azutan meg tesztelek, aztan hivom a dokit :((((

Szomoru vagyok ,ez volt az utolso eselyem, mehetek megint lombikra ........

Na mindegy ugy latszik ez az en utam.
erikam75
Budaörs
 
 


naaa, ne tessék feladni! Tudod, azért ez még korai volt! És még az is lehet, hogy szar a teszt.

++++++++++++++

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Era, jöttem izgatottan, hogy mi újság, de látom rossz a teszt :-( Ami ugye még nem jelenti azt, hogy nem sikerült! Fel a fejjel, még bármi lehet!! Naggggyon-nagggyon szorítok neked!

Sziton - üdv itt, én Vass doki betege vagyok, 2 sikertelen inszemmel a hátunk mögött, most meg pihi van, mert felborult a hormonrendszerem :-) :oops: Mi meg vagyunk elégedve a dokival, mindig korrekt volt mindenki az intézetben (még szombaton is csináltak inszemet :shock: ). De az is biztos, hogy Szakács doki látásra nagyon szimpi. Szóval bármelyiket is választod, jó kezekben leszel. :-)

Puszi Mindenkinek!
szivi77
 
 


Erika, sajnálom,de a teszt szerintem mindenképp rossz!
Azért még szorítok holnapra,hogy 2 csíkot làss!!
Tudom milyen kegyetlen érzés az egy csík,de jól gondolod ez a te utad és minden lépéssel egyre közelebb kerülsz a babádhoz!!!
Én is így fogtam fel és a végén 6 inszem,2 lombik,1mûtét, és újabb 2lombik lett az utam.A legutolsó szerencsére sikerült és hiszek benne,hogy ki kellett várnom a csodás kisfiunkat:) Most pedig már csak remélem,hogy kistesó kicsit rövidebb utat tesz meg hozzánk!

Kedves szivi!köszönöm,még gondolkozok egy kicsit,mert csak jövõ hét elején hívom a Cirist.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Arik vagytok, holnap megint tesztelek, ez lenne a mensim napja, ugyhogy korainak mar nem nevezheto. Ma is 12. nap 10-es tesztel, szerintem ez sem korai sajna. Pattanasok akcioban, azert is gondolom, hogy nem a tesztben van a hiba hanem a keszulekben.

Remelem a holnapi nap mar konnyebb lesz, ma egesz nap a lombikon jar az agyam :cry:

Az utrot azert meg felteszem pentekig.

Puszi Mindenkinek!
erikam75
Budaörs
 
 


Hat igen de az en utam sem rovid: 1 mutet 2 inszem 2 lombik, egy veteles, 1 mutet, 2 inszem..... ????? es meg ki tudja, pont ezen gondolkodtam en is, hogy meddig kell meg menni, nem azt vartam, hogy elos inszemre legyek ikerterhes, mit sokan masok, de most mar jo lenne egy kis siker nekunk is.
erikam75
Budaörs
 
 


Azt megkérdezhetem,hogy ha már volt lombikod,akkor miért inszemeztek most megint?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Era! Azért emlékezz, hogy az én 10-es tesztem milyen halvány volt, pedig két baba volt és jó magas HCG.

++++++++++++++

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Erika!

Drukk holnapra! Ha lehet kazettás tesztet vegyél, az tutibb, mint a tesztcsík!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Olyat hasznaltam most is, marmint kazettasat :((( De jo nagy sz. volt, alig akart kifeheredni, meg delutan is foltos volt, delutan megcsinaltam egy masik tesztet is es az is negativ lett. Azert koszi a drukkot.

Azert tertunk at a lombikrol az inszemre, mert ugy volt a ket lombikom, hogy ott volt egy nagy polip, es gondoltuk, hogy megprobaljuk most polip nelkul az inszemet, mert lehet, hogy az inszemek idejen is ott volt a polip, szoval adtunk egy eselyt a termeszetnek, illetve kettot, de lehet hogy kar volt, most igy utolag.

Penteken megyek dokihoz vizsgalatra, akkor eldonti, hogy mikor folytathatjuk lombikkal, ha lehet akkor en majusban folytatnam. Majd meglatjuk .....
erikam75
Budaörs
 
 


Era - merre vagy? Mi volt reggel? Csinátál tesztet?
szivi77
 
 


Én is várlak! :)

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Persze csinaltam, es olyan negativ, mint a huzat, meg egy kis szellemcsik sincs :((((

Holnap megyek dokihoz? Szerintetek nyomjam meg az Utrot? Reggel azert feltettem......

Ma mar jobb a kedvem valamivel, hiaba az elet megy tovabb, most itt idegelem magam a munkahelyemen, ugyhogy elfoglalom az agyam.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Persze, hogy nyomjad az utrot! Nehogy pont az a kevés hiányozzon! És persze, hogy menjél....

Most még nem szabad feladni!

++++++++++++++++++++++

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Era!

Persze, hogy nyomjad az utrot! Nehogy pont az a kevés hiányozzon! És persze, hogy menjél....

Most még nem szabad feladni!

++++++++++++++++++++++

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Era - sajnálom, de tényleg ne add még fel. És én már holnap reggel elhagynám az Utrot, főleg, hogy egyébként sem lett volna szükséged rá.

Én meg úgy tűnik, hogy benyaltam valami fertőzést odalent, tiszta ideg vagyok! :twisted: Már legalább 5 éve nem volt, és már nem is tudom, hogy miket kell használni ilyenkor. Tegnap este meg ma reggel csináltam sós ülőfürdőt, de egyenlőre nem érzem, hogy jobb lenne. Ötlet?
szivi77
 
 


Csak egy gyors kukk!

Era, még utrozz, a doki mondja ki,h nem sikerült! Drukkolok még!!!

Szivi, lehet kapni DM-ben ill. patikában is vény nélkül kapható hüvely PH visszarendező kúpokat ;) Pl. sokan erre esküsznek: http://vitaminkosar.hu/webshop/8,protex ... la%29.html DE ha tudsz, akkor inkább menj el dokihoz!!!

Üdv az újaknak és a régieknek! Ha lesz egy kicsit több időm jövök én is :lol:

Pussz

bari6
 
 


Szerintem menj el dokihoz, mert en is mindig igy jarok, szerintem a sok nogyogyi kezeles tesz be a huvelyfloranak, nekem nem sikerult kikuralnom magam hazi praktikaval, ok viszont hamar tudjak orvosolni a bajt. Van tok jo sajat maguk altal osszeallitott kujuk is, ami nem gyogyszer, de megis nagyon hatasos, kismamaknak is et irjak. Meg ugye nem lehet tudni, hogy gomba vagy baci, mert ha baci akkor azt nem fogod tudni szerintem otthon rendezni, roviden sajat tapasztalatbol en inkabb mennek, bar tenyleg ciki emiatt jelentkezni, de sajna en mar jartam igy tobb beavatkozasom elott, lehet hogy pszihoszomatikus nalam a dolog, hol gomba, hol baci, hol coli baci, hat mikor mit sikerul "benyalnom", de hogy hol azt en sem ertem igazan.
erikam75
Budaörs
 
 


Era!

Holnapig szerintem is utrózz.
Vérvétel lesz?
Drukkolok!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


sziasztok,

nem volt vervetel, mert reggel teszteltem es az is negativ lett, viszont volt vizsgalat, es ha felszivodik a sargatesttuszo, mert az meg mindig ket centis, akkor kezdhetjuk a lombikot.

Bar le lettunk egy kicsit szurva, hogy nem szeles mosollyal ultunk ott ketten, hogy hurra, vegre mehetunk tovabb lombikkal. igaz nem tuntem lelkesnek, de ki az ilyenkor ???? Viszont szeretnek kezdeni, ha lehet, mert mindjart itt a nyar megint, es nem akarok oszig varni, mert vagy mi vagy a doki, vagy mit tudom en ki nyaral....

Szoval en kesz vagyok ugy erzem, a ferjemnek van tele a puttonya az egeszbol, o varna szeptemberig.

Na mindenesetre itt a hosszuhetvege, remelem dulore jutunk, a gyogyszer mar megrendelve :))))
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok

Era, sajnálom ;( Ha van egy kis Apabajotok, akkor talán jobb az őszi kezdés,mert a meleg nagyon nem tesz jót a katonáknak. Vigyázni kell rájuk nagyon ;)

Agnyes, lett valami a húsmentességből? Voltál dokinál?

Bodzássüti, mikor mész UHUra? Tudni valamit a nemekről?

Szivi, hogy vagy? Elmentél dokihoz?

Zafír, hogy vagy???

Dóri, Agár, Nektek bírták a gyerekek a mózest? Hétvégén ki kell próbálnunk a sport részt,mert balhéznak a nap miatt meg ha nem látnak ki azért is...:shock: A Dévény tornásznőnk jóvá hagyta,ha döntjük az ülőrészt...végül is egy próbát megér :D

Magunkról ezer éve nem írtam,h mi van velünk és a másik topicban is hiányoltak,így írtam egy litániát :D

Nálunk minden OK, megy az idő rendesen...Jövő héten már 4 hónaposak lesznek a fiúk ♥♥
Az éjszakákat átalusszák, de nappal annál inkább aktívabbak :lol: Igazából nem is az aktivitásukkal van baj,hanem,h ha épp nem foglalják le magukat és Anyuci vagy bárki más nem ugrál körülöttük, akkor vége a világnak :evil: éééés hozzá kell tennem,h soha nem engedtem,h fel legyenek véve...Zalán továbbra is nyugodt baba. Ő inkább figyel mindent és nehezebben nyílik meg mások felé, ééééés szerelmes a zanyukájába ♥ Benedek, Ő a nagyon sírós baba :( semmi baja nincs, csak figyelemre vágyik :lol: a sírás ellenére nagyon közvetlen. Imádja az embereket, hamar oldódik és mosolyog ♥
Képzeljétek, felfedezték a babakocsiból a fákat. Annyira cukker Zalán :lol: :lol: :lol: a következőt csinálja,ha sétálunk: nézzük a fákat és ha nincs fa, akkor elkezd sírni,ha újra fa jön, akkor nevetünk...valamelyik nap még ágat is kellett törnöm,h ne sírjon :roll: :lol: Benedek legújabb zizije,h a fejére kell tenni vagy a simi kendőt, vagy a pelenkát és úgy alszik :lol: Épp ma kérdezte meg egy járókelő hölgy,h nem fullad meg a gyerek???.... :shock:
Zalán gasztroenterológusnál: sajnos születése óta rengeteget bukik ill. inkább hány :( A 3 hós oltáson mondta a gyerekorvos,h akkor most ebből elég...(a hányás mellett hízik rendesen...mi több hihetetlenül...már több mint 6 kg) Adott beutalót,h akkor menjünk el dokihoz. Na állami helyre nem sikerült elmennünk,mert az egyik dokihoz júliusra a másikhoz augusztusra lett volna hely. Így vihettük a Rózsakertbe Veres dokihoz 18ezerért...ne értsetek félre,mert ha ez számítana, akkor nem vittük volna, de már kezd tele lenni a hócipőnk,h mi a túróra fizetjük a TB-t???? Visszatérve Zalánra, szerencsére nincs baj, "csak" ami sok-sok babánál van, a nyelőcső és a gyomor közötti záróizom nem működik rendesen. A doki szerinti megoldás a mielőbbi hozzátáplálás elkezdése. Ma megvolt az első ismerkedés a krumplival. :lol:

Na most aztán jó sokat írtam :lol:

Vigyázzatok egymásra mindig és tudom, biztos vagyok benne,h meg fog történni mindenkivel a CSODA!!!

Puszillak benneteket, jó hétvégét és drukk mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mert Bálint nem hagy ám egy percet sem...szóval Bari: a mózest nekem sem nagyon szerették, ahogy egy kicsit nézegetni kezdtek már nem maradtak benne...mi akkor a hordozót használtuk, mert sajnos a sportkocsi része elég xar ennek a babakocsinak(egyébként tökjó kocsi)csak a sportkocsi része nem tudom néztétek-e már, de nem úgy lehet ledönteni mint általában nem csak a támlája dől, hanem az egész ülés a dőlés szöge meg ugyanolyan amiben a gyerek ül szal....nem túl praktikus...mi csak 6 hónaposan kezdtük hazsnálni és még így is olyan nagynak tűnt nekik...

puszi dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok, lányok!

Gyors bekukk! Bodzássütikém, hogy vagy? Mi újság a pocaklakókkal?

Bari, szuper volt olvasni Rólatok is, hogy jól vagytok és cseperednek a gyerkők, cukik lehetnek! Hogy ízlett az első új étel?

Agár, Dóri Ti hogy vagytok? Dóri, nálatok hamarosan szülinap? :)

Erika, sajnálom, hogy nem sikerült, de nagyon pozitív vagy! Csak így tovább, drukkolok!!

Agnyes, hogy vagytok?

Nálunk semmi extra fejlemény, végre itt a jó idő, élvezem a napsütést. Gyúrunk a spontán babára :) Jövő héten megyek rákszűrésre, de most max. ennyi :)

Szép napot!
zzafir75
 
 


Dóri, kösziiiii! Tegnap kipróbáltuk a sport részt és egész jónak tűnik :lol: Nagynak, tényleg nagy, de legalább kilátnak belőle. Fektetve vannak benne,így a gerincük nm terhelődik :) Jól sejtem,h Bálint nagyon semmire nem hagy időt? :lol: Húúú, Ti mindjárt 1 évesek lesztek :lol: :lol: :lol:

Zafír, jövök majd mindig ahogy tudok ;) Pénteken evett Zalán először krumplit és háááát elég nehéz volt eldönteni,h ízlik neki vagy sem. Gondoltam,majd másnap jobb lesz...na neeem. Szombaton sem volt egyértelmű jele annak,h ízlik vagy sem, de nem adtam fel. Megeszi a drága és ez a lényeg. Ma kevertem bele egy kevés Sinlac-ot (bukás miatti előetető) mert annak egy kicsit édeskés íze van. Ma elnyelte az egészet,mint kacsa a nokedlit :lol: :lol: :lol: Majd pénteken váltunk és jön majd a répa...az is biztos ízleni fog neki,mert az is édes :lol:
Remélem hamarosan jó hírrel jössz majd!!!

Többiek,merre vagytok?

bari6
 
 


Sziasztok!

Igen mi mindjárt szülinapozunk...Emma már egyre gyakrabban fel áll egyedül és néz nagyon körbe körbe, hogy ki látja és akkor aztán nagyon kell örülni és tapsolni neki:))még a Bálint is tapsol. Mondogatják, hogy kutya bár Bálint inkább azt monda idézem: kükü Emma még azt is hozzáteszi néha, hogy vovo. Szóval nagyon ügyesen fejlődnek a babakocsiban már be kell kötözni őket különben fel állnak. Tegnap több dolgot is először csináltak pl együtt evett a család brassóit főztünk és raktam nekik az etetőszékre odatoltuk őket is az asztalhoz és olyan aranyosan tömték a krumplit meg a husit. Még csemege uborkát is ettek..délután meg elmentünk biciklizni...hát megoszlottak a vélemények Bálintnak nagyon tettszett Emmának kevésbé=eleinte kicsit ordított, de aztán könnyen kiengeszteltük egy fagyi tölcsérrel...ma megyünk majálisozni remélem tettszeni fog nekik a felvonulás:))
Hát nagyjából ennyi nagyon szurkolok nektek mindig olvasok ám csak nem sikerül soha írnom....de azért mennek a drukkok!!!


puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Megjöttem én is.

Era! Sajnálom, hogy nem sikerült:( de akkor majd a lombik lesz a tuti! Remélem, mielőbb kezdhettek! Nekem a tavaly nyári lombik nem jött össze, mert hol a biológusok voltak szabin, hol meg éppen költöztek... azután meg a szeptemberi kezdést én magam késtem le, mert el kellett utaznunk, így lett végül január. Megértelek, iszonyúan bosszantó a halasztás.

Zafír! Hajrá spontán baba!

Bari! Hűha, hozzátáplálás, nem semmi, hogy már ilyen nagyok!

Dóri! Jesszus! Így megy az idő... már lassan szülinap! Azt mondod, hogy nem jó ez a sportrész? Pedig én is erre a kocsira ácsingózom....

Nálunk UH majd május 14-én lesz. Azóta csak az történt, hogy megérkezett az AFP eredmény, és persze magasabb lett, mint a referencia tartomány. Nagyon megijedtem, azonnal felhívtam Szakács doktort, de mondta, hogy ne tojjak be, ikreknél mindig magasabb az érték, úgyis majd az UH számít. Ennek tükrében nagyon messze van még május 14.:(

Mit csináltatok ebben a szép időben? Mi Erdélyben voltunk, szétráztak teljesen a rossz utak, remélem a rozsomákoknak nem lett bajuk....

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti: nem mondom, hogy rossz a sportrész csak fura, hogy általában a babakocsiknak a támláját tudod dönteni ennél meg az egész ülés dől...most már jó csak amikor kisebbek voltak elég furán ültek benne. Másrészt meg tök jó, hogy lehet forgatni össze vissza az üléseket egyszóval én szeretem mindent összevetve.
Az Afp vel meg ne törődj az én orvosom nem is csináltatott, mert azt mondta ikreknél tök fölösleges úgyis rossz eredményt ad...szóval semmi gond hidd el.


puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Voltam vizsgálaton, es van egy nagy ciszta a petefeszkemben, a jobban, az meg az elozo ciklus maradek tuszoje, nem szivodot fel, nem lehet ra stimulalni, varni kell egy honapot, ugyhogy majus vegen kezdunk, ha akkor minden rendben, hat remelelm felszivodik magatol. En is szeretnem, ha a lombik lenne a tuti.

Most pihizunk egy kicsi,t jo lehetet Erdelyben Suti. Biztos minden rendben lesz a picurokkal, en is azt hallottam, hogy ikrek eseteben semmi jelentosege ennek a vizsgalatnak.

Dóri : tényleg itt van mindjarrt a szulinap.

Bari: ez a hozzataplalas izin hangzik nagyon :)))
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Erika!

Köszi a megnyugtatást:) Tényleg jó volt... jó volt egy kicsit kikapcsolódni...
Képzeljétek, azt hiszem, hogy érzem a babákat:)

Nekem is volt ilyen cisztám, felszívódott magától. Nálad is így lesz, ne aggódj!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek bejelentkeztem a Cirisbe:) Mivel nem tudtam dönteni Vass és Szakács doki között,ezért az idõpont volt a döntõ, Vass dokihoz megyek jövõ héten!

Erika! Nem tudom,hogy tudod-e,de a felülések nagyon hatékonyan múlasztják el a cisztákat.

Bodzassüti, jajj,de jó,ha úgy érzed,hogy ezek a babák,akkor tuti:) ezt az érzést nem lehet összetéveszteni semmivel. Csak az ember elõször bizonytalan,hogy ez a mozgás volt/e? Én is 17 hetesen éreztem elõször ,hogy megmozdult a kisfiam:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Szitron!

Gratulálok az elhatározáshoz! Meglátod, minden rendben lesz! Mennek a drukkok! Jövő héten mikor mész?

Tényleg nem tudom, hogy a babákat érzem-e vagy sem, de remélem, hogy igen:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: