Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Era! Olyan szuper, hogy ilyen rövid a hét, mindjárt péntek:) Hajrá-hajrá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Jaj, jaj, hat ez az, mindjart mehetek akciozni :)))

Mar ezzel almodom ejszaka, most valahogy nagyon nincs kedvem ehez az egeszhez, felek az ujjabb kudarctol; dehat menni kell elore ......................., es megyunk is :))) Csak egy kicsit nyogve nyelosen. En mindig tartottam eddig szunetet, legalabb harom honapot, most ez igy nagyon suro nekunk, de meg ezt az egy eselyt meg kell adni az inszemnek, mert juniusban kezdjuk a lombikot.

Kivancsi vagyok penteken, hogy allunk, remelem akkor erik majd a petesejt.

Koszi a biztatast, ikrek hogy vannak? Novogetnek?
erikam75
Budaörs
 
 


Igen, ez tényleg sűrű... de hátha az utolsó inszem lesz az igazi:) Hajrá!

Köszönjük, jól vagyunk, szépen növögetnek. Ma voltunk UH-n, minden rendben velük. Az egyikük mutogatta az ujjacskáit, a másikuk meg csuklott:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Era - mindjárt péntek, nagyon drukkolok nektek! :-) Nem baj, ha nincs kedved hozzá, csak légy pozitív. Mindenben :-)

Süti - de jó, hogy láthattad a piciket! :-) Képet teszel fel?

Babácska - merre vagy?

Nálunk gyorsan eltelt ez a nap, nagyon kevés volt :-(
Meg még mindig fáj a cicim és a hőm beragadt 36,7-nél (már 1 hete!) ..... nem értem, hogy miért nem múlik gyorsabban ez a fránya ciszta :-(
Várom az április végét, hogy mehessünk inszemre! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok lányok!!!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem csak ugye elutaztunk aztán hazajöttünk aztán most húsvétra megint elutaztunk és hazajöttünk és a kettő között folyamatos ki-be pakolás illetve mosás, teregetés rakodás szal kicsit sűrű volt az elmúlt pár hét...de nagyyyyyoooon szuper volt hát Disneyland az vmi fantasztikus én azt mondom oda mindenképp el kell menni az ember lányának(fiának is). Az út 13 óra volt, de szerencsére nagyon jól bírtuk. A kicsi babáim előtt le a kalappal annyira jól bírták. Gyakorlatilag 1 hétig ültek a kocsiban vagy a babakocsiban és egy szavuk nem volt ettek, aludtak, nézelődtek semmi hiszti nagyon büszke vagyok rájuk. Egy csomó dologra felülhettek ők is voltak velünk az elvarázsolt kastélyban...vicces volt utána jó darabig csak bámultak maguk elé....azt hittük örökre elnémultak..de szerencsére nem.Nagyon jópofa dolgok voltak a szállás is szuper volt..Egyszóval minden nagyon jól sikerült. Most rokonoknál voltunk vidéken ez is nagyon jól sikerült.
Közben azért bele olvastam a történésekbe...sajnálom, hogy nem sikerült a babásodás, de most már biztosan itt az idő mindannyiótoknak...
Süti: remélem lány lesz az egyik babó, mert rengeteg lány rucim vár gazdára:)))

Én ma kicsit oda vagyok meg vissza, mert ma van a 35. szülinapom és a szülinapomon mindig kicsit depi vagyok...olyan nem jó érzés, hogy telik az idő....


puszi nektek remélem most már gyakrabban tudok jönni

Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Dóri, boldog szülinapot kívánok!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Dóri!

De jó, hogy jöttél! Éppen ma néztem meg a fotóitokat a fészen:) Nagyon cukik voltak a babák és megint megállapítottam, hogy gyönyörű családod van.

Isten éltessen a szülinapodon! Ne búslakodj, én már bőven több vagyok, mint Te:)

Era!
Kérted, úgyhogy itt vannak a mai fotók. Nem lettek olyan jók, mint a korábbiak, de most ez így sikerült:

Kép

Kép Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Dóri!

Nagyon boldog szülinapot!

Süti!

Hogy állunk a kukacokkal? Látszott valami a mai UH-n?

Era!

Drukk péntekre! :wink:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szia Agnyes!

Nem, semmi nem látszott:) De előbb-utóbb úgyis kiderül:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy betolakodók hozzátok, de tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Túlvagyok 1 inszemen és 5 lombikon, sikertelenül. Sok kudarc után kb. másfél éve feladtam a küzdelmet, de most újra úgy érzem, hogy folytatni tudnám.
Azt már tudom, hogy intézetet fogok váltani és nagyon hajlok a Ciris felé… ha már úgyis fizetnem kell, akkor mindenképpen olyan helyett szeretnék, ahol megfelelő az ellátás. Hozzászólásaitok alapján úgy érzem, hogy ez az intézet jó hely.
Ha végre rászánom magam, hogy felvegyem a telefont … véleményetek szerint hogyan induljak el, kit keressek?
Azt még tudni kell, hogy PCO-m van és az előző orvosom nem igazán foglalkozott vele. Igazából nem lett kezelve az IR-m sem. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy hogyan is induljak el újra.
Tudnátok nekem segíteni?
Előre is köszönöm!

topika
Komárom
 
 


Topika szia, nekem a Vass doktor Ur az orvosom, en vele nagyon meg vagyok elegedve, lehet, hogy az eddigi kudarcaid oka is a PCO, azt kellene kezelteni elobb, de majd az orvosok megmondjak hogyan tovabb, fel a fejjel, vedd fel a telefont kerj a recepcion idopontot Vass dokihoz, vidd az osszes leletet az elso konzultaciora, es hajra, hajra, meglatod lesz ott baba az ut vegen, kitartas, es udv kozottunk.

Suti: koszi a kepeket, bar nem en kertem, de szerintem nagyon jok lettek, szoval rejtozkodtek csopikek, ez igy mar nagyon izgi :)))
Mikor derul ki kik lakoznak a pociban?

En ugy nez ki holnap megyek, de nem erzem, hogy erne a tuszo, mar kezdek izgatott lenni, hogy erjen valami, mert hetvegen mar keso lenne. Van olyan ciklusom, amikor spontan nem erik semmi, hanem egyszerre ketto no, es nem lesz primer tuszo, nem reped meg egyik sem. Na holnap mar okosabbak leszunk, remelem nem fog szakadni az eso, mint ma reggel.

Szivi: megis inszem, es gyogyszeres, vagy spontan, cisztad eltunt azota?
Akkor majusban lesz a beulti?

Kerdesem feletek: tudom hallgassak az orvosomra, de most ez kicsit nehez:
van egy csomo Ultrom otthon, Vass doki nem akar felirni, mert spontan ciklusban nem akar adni progi potlast. en meg azt gondolom, hogy talan nem artana egy kis rasegites, volt mar spontan ciklusban lombikom, akkor is kaptam progi potlast, nem is akarmilyet, Agolutin injekciot, izomba, remek volt.
Szoval nem ertem az elzarkozast, es nagyon gondolkodom azon, hogy sajat felelossegre bekapkodom a bogyoimat, a masik oldalon meg felek egy kicsit, hogy nehogy ezzel szurjam el.
Velemenyetek????? Esetleg sajat tapasztalat?
Nem szokasom orvosi utasitas ellenere hormont tomni, de nem ertem mit arthat par golyocska.......

Szoval ezen filozofalaok mar egy par napja, ha holnap inszem lesz akkor is fel fogom vetni megint, de nem hiszem, hogy sikerrel fogok jarni.

Babacska te hogy vagy? Mikor mentek?
Tobbiek : koszonom a drukkokat. Agnes ti mikor kezdtek?
Dori : boldog szulinapot kivanok igy utolag, szep szam ez a 35., szep kerek...
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Topika!

Isten hozott itt!
Húha 5 lombik.... nem semmi...
Gratulálok a kitartásodhoz!

Mások nevében nem szeretnék nyilatkozni, de én maximálisan meg vagyok elégedve az Intézettel, az ellátással és minden ott dolgozóval.
Mivel én nem ismertem senkit, annak idején, amikor bejelentkeztem, hagytam, hogy ahhoz az orvoshoz kerüljek, akinél több hely van. Így kerültem Szakács Zoltánhoz. Azt kell, hogy mondjam, nagyon-nagyon megkedveltem, kedves, közvetlen, szimpatikus és nagyon lelkiismeretes. Nekünk a 3. lombik sikerült:)

A PCO-ról nem tudok túl sokat, de nekem is van egy enhye IR-em, amit az endokrinológus Dr. Rencz Rita nagyon klasszul kézben tart, őt is szívből ajánlom.

Szerintem elsőre az orvoshoz kellene bejelentkezned a recepción, telefonon, az első konzultáció alkalmával elmondod az előzményeket és akkor kitűzik a megfelelő irányt.

Remélem, tudtam segíteni!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Erikam, Bodzássüti!

Nagyon aranyosak vagytok és nagyon szépen köszönöm a tanácsokat. Azt hiszem az lesz, amit javasoltatok, hogy felhívom a központot és majdcsak terelnek egy irányba.
Csak a bátorság... az hiányzik még. Borzasztóan félek az újabb csalódástól.
Megmondom őszintén, hogy az elmúlt lombikok során én annyi mindenen keresztül mentem, hogy mind lelkileg, mind fizikailag nagyon megviselt.
De ugyanakkor kivétel nélkül nincs olyan nap, óra, hogy ne gondoljak arra, hogy nekem igenis lesz babám!

Most - a sok tapasztalat után - már 'tanultam' és 'okosodtam' annyit, hogy azt tudom, hogy kezeletlen IR-rel nem lesz gyerekem. Sőt, igazából még azt sem mondta ki senki, hogy IR-m van, de az értékek alapján én 'diagnosztizáltam' magam... :wink:

Lányok, nekem most egy nagyadag bátorság kapszula kellene, hogy újra merjek lépni.

Erikam, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Bodzássüti, szívből gratulálok a babókákhoz!

topika
Komárom
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, de most szépen visszaolvastam mindent :) Sajnálom, h késnek a babák, de biztos vagyok benne, h nem kell már sokat várni!

Bodzássüti, édesek a babák, szerintem tisztán látszik, h vegyes páros :D A középső képen, én úgy látom, h a fülét fogja a baba, Stefi is gyakran a fülénél tartotta a kezeit, tehát ő lesz a lány :lol: :lol: :lol: Szorítok, h tényleg így legyen, bár Bariékat nézve két fiú is csúcsszuper! Sétálunk majd felétek valamikor, nevezzük pocakvizitnek :)

Bari, annyira édesek a kispasik (tiszta "mini ti") mindig figyelem a facebookon :lol:

Erikam 75, drukkolok nagyon. Én nem mernék saját szakállra dolgozni, a hormonok amúgy sem veszélytelen dolgok szerintem. Valószínűleg jobban kifaggatnám Vass dokit, miért nem akar progipótlást. Akárhogy is lesz, hajrá-hajrá!

Szivi, nektek is drukkolok nagyon!

Zafír, sokat gondolok rátok, valahogy "előre olvasom" a kommentjeidet, h hogyan sikerült végre, és hogy ment a szülés. Hülyén hangzik, de valahogy tudom, h így lesz, és amikor majd tényleg olvasom, akkor olyan déja vu-m lesz, h csak na :) Ne haragudj, h leírtam, de tényleg ezt érzem. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szia Topika! Szerintem jó döntés a Ciris. Kérj időpontot konzultációra, megismered Vass vagy Szakács dokit és tudni fogod, h jó helyen vagy :)

Mi jól vagyunk, csak rengeteg dolgunk van, lepakolni a könyveket a szekrényről, kipakolni az összes játékot és gondosan elhelyezni úgy, h az egész lakás be legyen terítve, dobolni a wctetőn, nyitogatni a bidé csapját, és hasonlók. Magyarul folyton lesben állok, mert ami tegnap még elérhetetlen volt, azt ma már simán elérik :) Már kezdenek kapaszkodás nélkül ácsorogni, egy-egy lépést is tesznek felém kapaszkodás nélkül. Már berregnek az autóknak, Stefi fúj, ha megkérdezem, mit csinál a mérges cica, ugatnak (va-va) ha kutyát látunk, tátognak, a mit mond a halacska kérdésre, szóval nemsokára mehetnek az egyetemre :lol: Netezni esténként tudok, illetve, ha alszanak és nincs más dolgom (ami ritka), este meg elég fáradt vagyok, ezért is voltam oly rég.

Drukkok, P!
oroszagár
 
 


hat akkor kuldunk batorsag kapszulat, hivd fel az intezetet, akkor kapsz idopontot, es mar nincs megallas ,jonnek a kivizsgalasok es igy tovabb. Ferjed tamogat a dontesedben?

Koszonom a drukkokat, megprobalom kifaggatni holnap, ha akkor lesz a nagy nap, bar most nem erzem egyenlore, hogy erne a sejtem, ilyenkor mar szoktam, ezert izgi egy kicsit a szitu.

Oroszaggár nalatok aztan zajlik az elet latom, es lesz ez meg jobb is :))) Amikor a ketto ketto fele megy, soha nem egyiranyba, ezt meselte tegnap este ikres baratnom, az idegosszeroppanas szelen, ikrei mar majdnem ket evesek, foleg a kicsi fiu egy energiabomba, es van mellejuk egy haromesfeleveske is, szoval el tudom kepzelni milyen lehet most nalatok a harci helyzet. Dehat igy szep az elet.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Erika! Hajrá, hajrá és nagyon nagy drukkok a mai inszemhez!

Topika! Ne aggódj, mi majd biztatunk!

Agár! de jó, hogy jöttél:) Hűha! már egyedül ácsorognak, nagyon ügyesek:) Elképzelem, ahogy csinálják a cicát és a kutyát:)

Köszi a drukkokat a vegyespároshoz:) Bízom benne, hogy a Cirisben az a menő, itt ilyet tudnak:) (mert ugye Barika kisfiai Dévaisok:) Igazából annyira szeretnék kislányt, de persze, ahogy megérkeznek, teljesen mindegy lesz. A két fiútól azért félek egy kicsit, mert a környezetemben a két fiús testvérpárok olyan vadak, állandóan tépik egymást, verekszenek... stb.. szóval nekem picit ijesztő. De hát Bari kisfiai annyira cukik! A múltkor Erdei doktornő mondta, hogy "nem baj, azért megtartjuk azt is" :lol:

Zafír! Mennek a drukkok a spontán babához! Ha kétszer sikerült, akkor miért ne sikerülne már egyszer igazán!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Era - mennek a drukkok mára! És én sem javaslom, hogy saját szakállra hormonokkal tömd magad.

Süti - cukik a sztárfotók! :-) Pocak is növöget?

Dóra - nagyon jó lehetett nektek az utazás, bár a 13 óra nem semmi. Pláne ennyi gyerkőccel!

Agár - végre te is előbújtál. :-)

Babácska - mi van veletek?

Agnyes?

Nálunk megint fordulat van a történetben, ugyanis tegnap megint megjött :shock: , 13 nap után ismét....... Hívtam a klinikát, de nem volt tegnap Vass doki, így majd ma megpróbálok vele beszélni.

Puszi mindenkinek!
szivi77
 
 


Szia Agnyes!

Igen, lassan gömbölyödöm. Majd teszek fel fotót:)

Ez a megint megjött dolog elég fura... nem lehet, hogy most pukkadtak ki a ciszták?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti - rám gondoltál? :-)
Igen, valószínűleg most múltak el, mert a hőm is visszatért az ilyenkor megszokottra. Közben beszéltem a dokival, rögtön kérdezte, hogy akkor hogy döntöttünk inszem v. lombik. Mert ő nem szívesen indítana most egy inszemet, de a lombik mehetne. Mondtam neki, hogy még egy inszemnek adunk esélyt és csak utána lombik. Szóval majd valamikor május közepén lesz nálunk akció :-(
szivi77
 
 


Sziasztok megvolt az inszem , ciklus 13. napjan szep tokeletes petesejteres kozpen, most egy petesejtem erett, meg volt mellette ketto 14-es , de azok ebben a ciklusban mar nem versenyeznek.

Doki el volt ajulva, hogy LH teszt nelkul milyen pontosan elkaptuk pici sejtecskemet, ferjem elitkommandoja ezuttal tisztitas utan 47 millio, ketszer annyi, mint volt mult honapban :)))

Szoval eddig minden tokeletesen alakult, mar csak az a kerdes, hogy a randevu sikerul-e, es volt e petesejt a tuszoben, mert ezt ugye nem tudjuk, olyan bizonytalanul mentem, mert most meg nem erzem, hogy erne a petesejtem ,iiletve kicsit faj a petefeszkem, de a nyak nem valtozott. Kozpen pedig mar meg is repedt valoszinuleg hajnalban ...

Szivi: szerintem jo dontes volt, probald meg a D vitamint es a peptideket, hatha segit. www.peptid.org, azt hiszem a honlap cime, ott lehet rendelni, en a PK 10et kenem 2 honapja, es szerintem nagyon jo. Kaptam Utrot, jo sokat, ugyhogy tomhetem magam, bar szerinte nincs semmi ertelme, mert 25 progival minek az nekem, de azert felirta :)))))))))))) Hogyhogy megis inszem lesz? Most van a rendes mensid akkor? Mesz vizsgalatra?

Ja es szedhetem a D vitaminomat is tovabbra, csak majd kell mennem vervetelre, nehogy tuladagoljam, az elmult napokban 40ng szedtem ,az jo sok, most majd lecsokkentem 20 ngre. Ezt is kerdezte, hogy ki talalta ki, hogy szedjem, montam, hogy a forumon olvastam, hat ugye mint szakirodalom, en innen tajekozodom.

Szoval drukkoljatok nekunk kerlek, mert mar rank ferne vegre egy kis siker, mondtam is V-nek, hogy ez az inszem az o kedveert van, mert o ragaszkodott a kettohoz, azt mondta, akkor tenyleg jo lenne ha sikerulne........, hat tenyleg jo lenne, mert utana jon az IVF
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Jaj, Szivi, ne haragudj, úgy látszik picit szét vagyok esve! Persze, hogy Rád gondoltam:)
Május már nincs messze, hajrá-hajrá!

Era! Ez szuper! Most tuti sikerül! Mennek a drukkok, abban nem lesz hiba!

És a 14 hetes pocak fotó

Kép

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Era - ezek nagyon szuper hírek! És természetes, hogy a folytatás és végkimenetele is ilyen tökéletes lesz! Mennek a drukkok!! :-)
Hát hogy most ez nekem rendes mensi v. sem azt nem tudom, mennyiségre nyilván kevesebb, hiszen 2 hét alatt túl sok minden nem érhetett meg odabent. De majd látjuk, hogy hogyan alakulnak a dolgok a köv. hetekben. Igen, csinálunk még egy stimus inszemet és ha nem sikerül, akkor lesz a lombik.

Süti - semmi gond, ez a kismama ész :-) Barátnőm mesélte, hogy ő annyira szétszórt lett, hogy már a végén nagyon ciki volt :-) :lol: De nem gáz! Csini vagy!
szivi77
 
 


Köszi, a felmentést :oops:
Nagyon zizi vagyok! Ha nem írok fel valamit, akkor képtelen vagyok megjegyezni.

Azért még nem ekkora a pocakom, csak a fotózáshoz kicsit ki kellett tekerednem:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, lányok!

Látom, mindneki jól van, örülök!
Süti, tök cukker a pocid, imádooom! Várjuk ám a további pocak-fotókat és persze az infókat a pocaklakókról. Mocorognak már? Érzel valamit? Hogy vagy?

Akciózók, hatalmas drukkok!!!
Topika, üdv közöttünk! Nem tudom, hogy kaptál-e már a lányoktól választ, részemről annyi, hogy én is mindig abban bíztam, hogy a progeszteron majd megoldja a babásodást, de már több szakembertől is hallottam, hogy ez azért nem így van. Nem csodaszer, igazából csak kevés emberkének használ. Talán a másik topicról Kriszto volt az, akinek kimondottan ártott, és x lombik után most spontán babás progi nélkül - ha jól emlékszem. Szóval, szerintem nem érdemes rásegíteni, mert erre sajnos nincs csodaszer. Bár a nődokim nekem is adta a progit azzal, hogy ártani ugyan nem árt!

Oroszagár, jó olvasni, hogy már milyen nagyon a gyerkőcök és hogy jól vagytok! Külön köszönöm a hozzám intézett soraidat - olyan drága vagy!Legyen igazad!!! Egyenlőre spontánkodunk és élvezem a pörgést munkában. Kb. május végéig még biztosan ez lesz, addig kicsit regenerálódik a lelkem, sok volt ez a tavalyi 3 terhesség. Ki kell pihenni. Egyeben biztos vagyok, lombikra NINCS szükségem, valahogy ezt érzem belülről, remélem, hogy a belső hangnak és Neked is igazatok lesz :):)


Agnyes, hogy vagy? Minden rendben?

Barika, rég voltál, fiúk jól vannak?

Többiek? Mizújs?

Puszi és kellemes hétvégét, kicsit több napsütést, mint ez a mai nap!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Köszi:) Egyenlőre nem érzek semmit, sem mozgást, sem mást. Szimplán kövérnek érzem magam:) Nagyon vicces, mondtam is Szakács doktornak, amikor kérdezte, hogy vagyok. Van olyan reggel, hogy félálomban a zuhany alatt ránézek a hasamra és azt mondom: Te Jó Isten, hogy hízhattam ekkorára? Azután kapcsolok... Szakács doktor jól mulatott rajtam:)

Olyan szuper a pozitív soraidat olvasni! Az fontos, hogy higgyj magadban, nekem meggyőződésem, hogy azért lett lombikom, mert évekkel ezelőtt befészkelte a fejembe magát az a gondolat, hogy nekem CSAK így sikerülhet. Semmilyen előzménye és indoka nem volt az elzáródott petevezetőimnek! Úgy értem, soha nem voltak nőgyógyászati problémáim, felfázós sem vagyok, amiket általában indoknak szoktak mondani... és mégis...
Szóval szerintem a pozitív hozzáállás nem fél siker, hanem teljes!
Drukkolok Neked ezerrel!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok, nagyon kedvesek tőletek, hogy válaszoltatok és tanácsokkal látattok el. Annyira, de annyira nehéz újra elindulni, félek… :oops: ráadásul holnap leszek 35 éves és ez számomra egy olyan szörnyű választóvonalnak tűnik. Úgy érzem, innentől kezdve minden más lesz… soha nem foglalkoztam a korommal, de ez most egy kicsit depissé tesz. :cry:

Erikam, nagyon szorítok, hogy most sikerüljön! Mennek a drukkok ezerrel! +++++++++++ :D

Bodzássüti, nagyon aranyos pocakod van!
Kb. az enyém is ekkor, de sajnos nekem a hízástól és a PCO-tól…

Zafír, köszönöm szépen az infókat, aranyos vagy. De progi pótlást nem én kérdeztem, hanem Erikam. Ettől függetlenül szívesen olvastam a véleményedet.
topika
Komárom
 
 


Sziasztok!

Topika..én 10-én már rég 35 vagyok(ápr.10 óta:) hidd el semmi nem változik... kivéve, hogy babás leszel!!Isten Éltessen Boldog Születésnapot(azt hiszem ennyivel korábban lehet kívánni)Nekem most több ismerősőm is babát vár 38 és 41 évesek szóval egyáltalán nem késő, de neked nem kell addig várni biztosan!!
Süti nagyon szép "kis" pocakod van azért írom, hogy kis, mert nekem kb 1 naposan volt ekkora:))persze nem, de tényleg nem nagy nekem mondjuk már ki volt nyúlva a bőrőm, meg minden szóval azért nőt annyira gyorsan 4 hónapos terhesen mindenhol azt hitték, hogy bármikor szülhetek akkora hasam volt. Vicces volt, bárhova mentem vmit intézni mindenki kétségbe volt esve, hogy nála fogok megszülni...aztán pedig nem. Édesek a képek a babókról Agár ha minden igaz szerdán jön hozzánk nem tudsz beugrani????


puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Topika! Ne aggódj, én 38 múltam, mire szülök 39 leszek és nem érzem magam öregnek! Át kell lendülni a 35-ön, utána már csak fiatalodik az ember lánya:)
Köszi szépen a pocak-bókot. Az az igazság, hogy alapból nekem is van egy kis pocakom, pedig leadtam 5 kilót a maximális súlyomhoz képest (még most sem értem el azt újra) és mégsem lett lapos a hasam. Valahogy ott mindig maradt egy kis úszógumi...

Dóri!
Köszi! és köszi a meghívást is! Gondolom Agárék napközben mennek, ugye? Én dolgozom:( amíg még tudok...

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, kepzeljetek sikerult megfaznom, mondjuk mar ugy is mentem inszmere, hogy kezdodott a torokgyulladas, de mara a csucson van, nincs hangom es tiszta genny a torkom es az orrom. Remek: egesz telen nem voltam beteg, erre tessek mikor fazom meg, itt inszem elott, hala Istennek lazam az nincs. Ma itthon fekszem, hatha az segit, holnap mar muszaly mennem dolgozni.

Suti: ari a pocid, szepen novoget :P Mikor derul ki babak neme? Mikor mesz UH-ra legkozelebb? Egyebknet hogy vagy? Munkat hogy birod?

Topica:_ en 36 multam, azt gondolom a 35 semmit nem valtoztatott az eredmenyeimen, sot iden joval jobbak, mint tavaly voltak, a sok kiegeszito vitaminnak es egyeb dolognak koszonhetoen. Talpmasszazs, joga, Aviva torna..... kineziologus, sok mindent kiprobaltam mar.

Hivtad mar a Cirist? Batorsag, a felelem a legnagyobb ellensegunk, hidj magadban, anelkul nem fog menni, bar neha ez a legnehezebb..

Szivi: neked mikortol kellett kezdeni a progi potlast, V. doki nem mondta, azt hiszem a 17. ciklusnapon elkezdem, az van a betegtajekoztaton.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Küldtem ám a mai drukkokat! és akkor most küldök még jobbulást is!

A genetikai UH-n a 12. héten az egyikükre azt mondták, hogy 70-80% hogy kisfiú, de a múlt héten Szakács doktor nem tudta ezt megerősíteni. Azt mondta, hogy fogalma sincs róla, nem mutatják magukat. Most már én is nagyon kiváncsi vagyok.
Amúgy jól vagyok, bár ezek az időjárási frontok kikészítenek, most három napja fáj a fejem. Általában amikor már nagyon hasogat, akkor rossz lelkiismerettel beveszek egy algopyrint, de most valahogy az se használ. A munkát simán bírom, de mondjuk nem is szenet lapátolok... egy csomószor amúgy sem tudok dolgozni, mert annyi helyre kell menni, ilyen-olyan vizsgálatokra, TB-be, mittomén....
Szakács doktor is azt mondta, hogy nyugodtan dolgozzak, tornázzak, nem kell egyenlőre semmilyen óvintézkedést tenni.

Drukkok továbbra is mennek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Most csak egy gyorsra jöttem: Era, jobbulást, még jót is jelenthet :wink: (a szervezeted mással van elfoglalva, és babóca szépen beköltözik), de azért természetesen jobbulást! Nekem az inszem utáni napon kellett elkezdeni, tehát nekem az volt a 13. nap.
szivi77
 
 


Koszonom, bar most eleg rossz a hangulatom ez a natha miatt :) Tudjatok mindig van min aggodni ....., hogy akkor most mi lesz

En holnap kezdem az Utrot, eddig nem kezdtem el, akor maradok a betegtajekoztatonal, hetvegen meg nem tudtam hivni az intezetet, na mindegy, jo egyebkent a progi szintem...., allitolag jelen esetben artani nem hasznal, na mindegy,azert meg ezt is kiprobalom.

Szivi kepzeld, a Jonas naptar szerint marciusban mar en is joval tul voltam a peteeresen, amikor az inszemem volt, es ez tenyleg igy volt, mert most vasarnapra valtozott a nyakom szerkezete, es a tuszo mar ket napja erett volt.

Marciusban akkor mentem inszemre ,amikor eppen megvaltozott a nyakom, a tuszo mar osszeesoben volt, es megerett, szoval szerintem mar ket napja megerett, tehat mar nem is elt, amikor megvolt az inszem, egyebkent ereztem, hogy a 11. cn volt valami, de nem hittem, hogy tenyleg ilyen koran lenne petesejteresem, de igen , es a Jonas naptar is azt a napot mutatta termekeny napnak. Egyszoval konnyu errol a petesejteresrol lekesni, most a Jonas napomon volt az inszem, es a pete mar megerett valoszinuleg hajnalban. REmelem ezuttal osszejon a randi odabenn. Ti mikor kezdtek?

Suti : es tornazol is? Nagyon stram no vagy, en jogazni jartam ,de azt nem ajanljak az elso 12 hetben, mert vetelest okozhat, sokszor van hatrahajlitas, ami ugye a meh feszuleset okozza, ugyhogy mar most se merek menni, nehogy bajt okozzon, marad a Nordic walking, meg most a futast is hanyagolom egy ideig, ott meg razkodik a meh ugye. A fekves egyebkent ma kifejezetten jol esik, ma nem csinaltam semmit es megis elment a nap, delutan aludtam egy jot ,de kb ennyi, na meg itt ulok a gep elott is irogatok...

Aki viszont akcio elott all, annak kifejezetten ajanlott a joga, pont azert mert verboseget okoz a kivant teruleteken, es lelkileg is nagyon jot tesz, tovabba Suti a 12 het utan kismama joga is ajanlott mar pocakosan, megkonnyiti a szulest. Egyik baratnom sokat dicserte, o jart heti ketszer is, es szep gyors szulese volt . Te milyet tervezel megprobalod termesztesen, vagy teged egybol a csaszar fel orientalnak az ikrek miatt?

Drukkolok, hogy pocaklakok mielobb megmutassak milyuk van :lol:
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Persze, tudom én, hogy van min aggódni, mindig van:) de hát így szép az élet.... persze azt is tudom, hogy én már könnyen beszélek (én legalábbis mindig ezt éreztem annak idején)... de hidd el, hogy előbb-utóbb mindenkinek sikerül, és akkor már nem is fogsz emlékezni ezekre a tortúrákra.

Ez a Jónás érdekes dolog, én is próbálkoztam vele anno, amíg nem tudtam az elzáródott petevezetőkről. Mert akkor ugyebár hiába van Jónás nap...

Nekem az a fura, hogy inszemnél egyáltalán nem követik a peteérést? Így simán le lehet késni róla... jó, tudom, hogy lombiknál máshogy van, mert ott ugye mesterségesen visszatartják, majd előidézik a tüszőrepedést, de valahogy akkor is fura.

Nem vagyok annyira stramm ám.... ez a kismamatorna nem egy olyan nagy dolog, a múltkor volt egy csaj, aki 37. hétben van, ha ő kibírja, akkor én is:) Az első 12 hétben azt sem ajánlják olyan nagyon, én sem forszíroztam, a szex is le volt tiltva, akkor gondoltam, hogy az egyéb torna is. Akkor én is csak nordic walkingoztam, mert az végülis csak séta, még ha egy kicsit tempósabb is. Most már az emelkedőt nem bírom nagyon jól, légszomjam lesz tőle és alul fáj a hasam, úgyhogy más útvonalat kell majd választani.

A szülésről még nem beszéltünk Szakács doktorral, de hogy őszinte legyek, nem ragaszkodnék az ikrek természetes úton való megszüléséhez, gondoljon bárki bármit.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szerintem a lenyeg a ket egeszseges gyerkoc, annal nincs fontosabb, neked kell eldonteni, hogy bevallalod-e a kockazatot, mert ikreknel azert mar tobb van, mint egy babanal.

Azert nem kovetik, mert spontan ciklusban vagyok ,de latod ha kovetik, akkor is olyan konnyu lemaradni rola, lasd Szivi esete ugyanis ketnaponta vagy harom naponta kell menni, es ott van az a franya hetvege, ha penteken repedsz meg es hetfon van inszemed, akkor annak a ciklusnak mar lottek, szerintem ezert is olyan alacsony az inszem sikeraranya reszben.

Szoval foszabalykent kovetik, csak nalam megint spontan ciklus volt, es ennekem kellett nezni LH tesztel az erest, persze nem neztem csak a nyak valtozasaval, de most kiderul, hogy mire a nyak valtozik, addigra mar ket napja megrepedt a tuszom :))) Jo tudni.

Hat igen ket elzart vezetovel hiaba vannak napjaid, akkor tenyleg mindegy.

Nem gondolom, hogy konnyen beszelesz, inkabb azt, hogy neked meg nehezebb lehet, minden apro jelnel gondolom megy a para, nalam biztos ez lenne :))))

Tenyleg mocorognak a babak mar?
erikam75
Budaörs
 
 


Ja igen a legszomj az nem jo,es a hasfajas sem, ugyhogy feltetlenul valtoztass az utvonalon.

Merre setalsz , en a Kamaraerdoben, itt lakounk Budarson ugyanis, ot percre az erdotol, de most meg ahhoz is javajas vagyok hogy setaljak.
erikam75
Budaörs
 
 


Látszik, hogy az inszem dologban nem vagyok járatos....

Mi kétlakiak vagyunk, a párom törökbálinti, úgyhogy mi Budakeszire járunk. Ott van egy jó útvonal, a nagy(?) hárshegyi körút, ami asszem 3,2 km, szépen karbantartott sétaút, a Szépjuhásznétól indul. Egy emelkedő van benne, de ha a másik irányból megyek, akkor ugyanaz lejtő, úgyhog változtatunk a menetirányon.

A Kamaraerdőben vannak kijelölt utak? vagy csak mész az orrod után? A páromnak fáj a lába, úgyhogy neki fontos, hogy sima, egyenletes legyen a terep, de persze nem beton.

Most éppen nyugi van, nem vagyok paramami. A legnagyobb para a genetikai UH volt. Attól nagyon féltem. Azóta viszont nem igazán érzek semmit. A babák mozgását sem. Az UH-n jól látszik, hogy mocorognak, de én ebből még nem érzek semmit.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Vannak kijelölt túristautak, de nem sima, nem egyenletes. es igen meredek, neked mar nem ajanlanam, mert meg en is kifulladok,a meredekebb reszen, tovabba igen egyenetlen, hepehupas sok helyen, de en szeretem, mert barmikor ki tudok ugrani, egyebkent van egy par szaz meteres stauta jatszoterig, az kellemes, es nem is meredek seta szempontjabol, futva mar megerzi az ember az emelkedot. Tbalint melyik reszen laktok, most megyek szombaton a muvhazba eskuvore. Ha gyesen leszel T.balintos lesztek, akkor esetleg osszefuthatnak a Kamaraerdoben babasetaltatas kozben :))), sokan jarnak oda tolni a babkocsit, es a kutyakat setaltatni.

Szerintem nemsokara azt is erezni fogod hogy mocorognak, lehet meg kicsik ahhoz, hogy erezd oket.

En ma mar sokkal jobban vagyok, jottem dolgozni, mert vart ram egy rakas munka:)))

tobbiek hogy vannak????
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!


Babaragacsok mennek! Örülök, hogy jobban vagy!

Még nem tudom, hogy Tbálint lesz-e, vagy ahol én lakom... ezen még meg kell vívnunk egymással a párommal. Nem lesz könnyű menet, mert mindenki körömszakadtáig ragaszkodik a sajátjához. A művházhoz képest visszafelé vagyunk Pest irányába. Nem tudom, hogy ennek a résznek van-e külön neve, de az M7-eshez közelebb eső részen vagyunk.

Mindenesetre az együtt sétálás jól hangzik:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


TE melyik kerületben laksz? Hat ez valoban nagy dilemma :((( Miert nem jo Tbalint, szeintem klassz hely nagyon, foleg gyerekkel jo.

Gondolom ikrekkel nehez lenne ingazni, ide meg oda.....

Koszonom a ragacsokat, probalok nem ezen gorcsolni, hogy akkor mi is van odabenn, es a munka mellett ez konnyu is, mert nem tudja senki mijen faba vagtam megint a fejszemet, mindenesetre, az tenyleg jo, hogy jol vagyok, mar csak egy kicsit krakogok, es lazam sincs. Ugyhogy megnyugodtam egy kicsit, ma kezdtem az utrot, ez is olyan jo kis otthonos (tocsogos ) erzes, remelem hasznalni is fog ezuttal.

Jo lenne egyutt tolni a babakocsit :))) Egyik nap olyan nagy nyugalom van rajtam, masik nap meg teljesen ketsegbe esek, hogy mi van ha megint nem, de gondolom mindenki ismeri fenti eleterzest.
Tobbiekkel mi ujsag van?

Topika meselj magadrol, az eleted tortenetere lennek kivancsi ( meddosegi kezeles es tarsai temakorben termesztesen) Hova jartal, es mi volt a diagnozis?
erikam75
Budaörs
 
 


Az a gond, hogy én sem pesti vagyok, egy másik agglomerációs kisvárosban lakom (ahol Dóri). Ott van Dunapart, bicikliút, nagyobb kert és két saroknyira laknak a szüleim.
Nem tudom, nekem Törökbálint olyan nagyon nem tetszik, alvóváros, valahogy barátságtalan. Ahol én lakom, ott jó időben (tény, hogy télen nem) az embernek a Dunától mindig kicsit nyaralós feelingje van. Szinte minden nap látok embereket strandpapucsban flangálni, vagy csónakot vinni le a partra. Nem Balaton, inkább Velencei-tó érzet:)

Az ikrekkel ingázni biztos hogy nem lehet, valahol le kell táborozni.

Jól teszed, ha nem görcsölsz, mert tudjuk, hogy semmiképpen sem használ, jó, ha nem árt. A drukkok mennek folyamatosan, abban nem lesz hiba.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Erikam, örülök, hogy jobban vagy! Képzeld nekem volt/van egy kolléganőm, akik sokáig próbálkoztak a babaprojekttel, sikertelenül. Egyszer nagyon megfázott (két hétig nem is jött dolgozni) és láss csodát, pont akkor jött össze nekik a bébi! Lehet, hogy most neked is akár segíthetett is ez megfázás. Nagyon drukkolok!

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz az élettörténetem után, de az annyira hosszú lenne, hogy nem akarlak untatni vele benneteket, így csak röviden: azzal indultunk, hogy párom - betegsége miatt - komoly gyógyszeres kezelést kapott, de előtte fagyasztattunk le hímivarsejteket. A Dévai Intézetbe jártunk és úgy mentünk oda, hogy elvileg velem minden ok. Hát, mint kiderült nagyon nem…. (amit a korábbi nőgyógyászom nem igazán mondott el), hogy hegyesszögben hátrahajló méhem van (megjegyezte, hogy még szerencse, hogy eddig nem szúrták át), multicisztás mindkét petefészekem, a prolaktin szintem kicsit magas, az LH szint nagyon magas… stb. Szóval minden adott a meddőséghez. Ettől függetlenül túlvagyok 7 stimuláción és 5 sikertelen beültetésen. A petesejt számok az 1-től a 13-ig voltak, de legjobban az utolsó sikerült, amikor 7 embriónk meg is maradt. Akkor négyet visszakaptam, három pedig ment a fagyioviba. A három picikénk még váratnak magukra, ők a „vésztartalékok”.
Most még inkább egy újabb teljes programmal próbálkoznék, mert nekem a fagyis ET miatt is végig kellene csinálni a stimut, akkor már legyen teljes program. De azért is akarok váltani, mert úgy érzem ott nem voltam teljesen jól kezelve. Szerintem a IR-met (amit senki nem mondott ki, pedig a 120’ mérés szerint 93,9 U/l az inzulin szintem) mindenképpen kezelni kell, mert anélkül soha nem fog sikerülni. Sajnos az eddigi doki nem támogatja a gyógyszeres kezelést. És ráadásul az utolsó alkalmakor már azt éreztem, hogy nem szívesen foglalkozik velem, mert nehéz esett vagyok. Ki is mondta, hogy nem sok esélyt ad már.... engem pedig nagyon megvisel lelkileg, ha éreztetik velem, hogy 'selejt' vagyok. :cry:
Hátha az új hely szerencsét hoz…. és nem mondanának le rólam/rólunk.
Nos, ez a hosszúra sikerült monológ a rövid történetünk.

topika
Komárom
 
 


Topica, nem semmi elettortenet :(((

De ne add fel a reményt, a Ciris, mivel maganintezmeny, nem nezi a statisztikat, tele vannak " selejtes " esetekkel, egybkent nem az egeszsegeseknek es huszeveseknek kihivas babat gyartani, nekem ez a velemnyem, ha mar kivihas, akkor legyen szep nemigaz, a te ested egyebknet nem olyan veszes mert goygyszerrel es dietaval az elteresek teljesen jol kezelhetoek, vannak itt kozottunk nehezebb korulmenyek kozott is, de majd olvasod.

Parodnak lehet azota friss katonaja, vagy a fagyibol gazdalkodtok?

Roviden, amit leirtal annak a kezelese nekem nem tunik olyan ordongosnek, selejttol te aztan messze vagy, fel a fejjel.

Koszi amit irtal, de hidjetek el nem egy jo erzes itt kinlodni, mara megint szarabbul vagyok, raadasul mhen kikapcsoltak a futest, jo hideg van, megyek is ma haza, elegem van.

Tudom, hogy a natha meg jo is lehet, plane nalam, aki oli ferjem kiskatonait alapbol immunrakciobol, ha gyengul az immunrendszerem, az talan tenyleg segithet.

Tegnaptol szedem az utrot, igazi nosztalgia erzesem van, olyan megnyugtato.

Suti: hat anyu a kozelben verhetetlen erv szerintem, akkor mar el is dolt, egyebkent nem tudom Dori merre lakik ;))) Azt tudom, hogy Bari Sz. battan, en B.orson, van egy par videki kozottunk ugy latszik.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Topika! Huhh, ez tényleg kálvária javából.... de innen szép nyerni! És egyébként szerintem tényleg nem olyan gáz a helyzet. Neked is küldök egy oldalt, ami segíthet, kiegészítésképpen. Én nagyon sok vitamint, egyebet szedtem az ott leírtak közül és meggyőződésem, hogy emiatt sikerült az utolsó alkalommal. Előtte semmilyen plusz dolgot nem szedtem, csak amit javasoltak. Ja, és az is igaz, hogy Rencz doktornő rendbe rakta az IR-emet egy nagyon könnyű diétával, de azt is csak a stimu előtt két héttel kezdtem. Mindenesetre azt mondták, hogy a petesejtek most voltak a legjobb minőségűek. Ez az az oldal: http://natural-fertility-info.com/

Era! Jaj, ez a fázás rettenetes! Nagyon együtt tudok Veled érezni. Amióta terhes vagyok, folyamatosan fázom. Nem tudok elég cuccot magamra venni. (remélem ez a fagyosság kitart majd a hőségben is). Igen, szerintem is az anya-közelség elég döntő, de a párom nem így gondolja. Nem mintha anyós ellen lenne kifogása, de szerinte a húgomék éppen eléggé leterhelik szegényt, állandóan ezen morogtunk eddig, ráadásul ott is most érkezik júniusban a második, szerinte nem kellene ráakaszkodnunk. Persze nem lehet neki megmagyarázni, hogy a "ráakaszkodás" és a "szükség esetén kéznél van" között van némi különbség. Na mindegy, majd még alakul ez, amikor dühös vagyok emiatt, akkor azt próbálom a saját eszembe juttatni, hogy a legfontosabb már sikerült, a többi részletkérdés.
Ja, a hely egyébként Göd:)

Ölelés és babaragacsok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


persze majd alakul, elso ket hetben ugyis othon leszel ,akkor nagyon kell a segitseg, a keletiek egyebkent 6 hetig nem is engedik mozdulni a kismamat a csalad ellatja mindennel amire szuksege van neki es a babanak, hogy az anya tudjon regeneralodni, gondolom ez nem veletlen, es naluk bevallt, egy anyanak az a dolga hogy segitsen ilyen helyzetben, es nincs is szamukra ennel szebb feladat, hogy ott lehetnek es ujra nagyon fontosak valakiknek. En ezt lattam az en anyumnal, mint akinek elment az esze olyan boldog volt az unokajatol. Mar nalnk is nagyon varjak a golyat :)))) En bizony ra fogok akaszkodni anyara es anyoskara is ha ott tartok majd :)))

De igazad van : a legfontosabbak ott rugdalkoznak a pociban.

Nem ismerem Godot, de biztos jo hely:)))
erikam75
Budaörs
 
 


Merre vagytok? Senkivel semmi nrm törtenik mostanaban?

Bari hogy vagytok? Fiuk novogetnek?

Szep hetveget mindenkinek......
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ilyen sokáig nem jöttem, de nagyon húzos hetem volt és ma is dolgozom :-(

Era – már eltelt 1 hét, hogy vagy? Náthád? Jónás naptárat hol lehet elérni? Lehet megcsinálnám erre az évre.

Agár – köszi a drukkokat!

Zafír – tetszik a pozitív hozzáállásod, csak így tovább!!

Topika – bocsi, hogy én nem reagáltam semmit, de lombikban nincs semmi tapasztalatom, a klinika viszont jó.

Süti – 70-80%, hogy fiú? Azért az nem kevés :-)

Babácska - ? hiányolunk ám

Nálunk semmi izgi nincs, talán ma/holnap lesz peteérés, úgyhogy most spontánkodunk :-) Aztán, ha nem sikerülne, akkor a köv. ciklusban csinálunk még egy inszemet. És ha az sem, akkor lombik........ bár mi is meg vagyunk győződve róla, hogy NEM LOMBIKKAL lesz babánk!

És íme valami a lelkünknek: azoknak, akik épp hullámvölgyben vannak, vagy egy pillanatra elvesztették szem elől a reményt:
A tudomány mai állása szerint, akinek méhe van, az szülni fog!!! :-)
(egy másik topikban olvastam)

Legyetek jó, szép hétvégét mindenkinek!
szivi77
 
 


Szia, mar vartalak:

www.astronet.com, itt ingyen letoltheted, ird be a keresobe a Jonas, es akkor kidobja a lunear fertility calendar chartsot, ezt kell kitolteni, nagyon egyszeru, egy percen belul eredmeny van :)))

Tegnap voltam unokaocsem eskuvojen, nagyon jo volt, sokat tancoltunk. Remelem a beagyazodott embrike sem banta a sok ugra bugrat :)))

Mar 9 nap telt el, ugy gondoltam 12. nap tesztelek megint, semmi jelem nincs, de nem is keresek, illetve mintha kicsit eresebb lenne a testem, de ez olyan szubjektiv, majd meglatjuk par nap mulva, nekem ugy nez ki ez az utolso inszemem, jo lenne ha sikerulne, de majd doki megmondja.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!


Era! A kék erek megjelenése nagyon jó jel! Nekem az volt az első:) és mostanáig megmaradt:)

Hajrá-hajrá!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Suti: koszi a drukkokat,de ez tenyleg olyan szubjektiv jel, plusz meg nagyon almos vagyok a progi utanpotlastol. Ti hogy birtatok az Utrot? En delutan olyan vagyok, mint az oszi legy tole, minden vagyam egy jo kis delutani szundi, es ha agy kozelebe vagyok, ez meg is szokott tortenni. A Crione gel nem volt ilyen altato, tiszta mormota lettem mostanaban :lol:

Par nap es minden kiderul :)))) Te hogy vagy Suti ?
Mikor lesz UH?

Szivi: sikerult letolteni? Kivancsi vagyok neked jo idoben voltak-e az inszemeid a Jonas naptar szerint........, ha kell segitseg nyugodtan irjal.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Erika!


Igen, persze, szubjektív, de jó jel:) Az Utrotól az első három hétben én is álmos voltam, azután valahogy megszoktam. Ja, és még egy adalék, de ez tényleg szubjektív: amikor nem sikerült, nem voltam álmos az utrotól.:)

Köszönöm, ,jól vagyok. Holnap megyek Szakács doktorhoz afp + méhszáj ellenőrzés. Elvileg nem lesz Uh, de remélem azért rájuk nézünk:)
Ma kaptam meg a terheléses cukor leletemet és a vérképet, az IR elmúlt, most egy picit vérszegény vagyok, a háziorvosom némi csirkemájat javasolt.

Hajrá-hajrá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: