Új privát üzeneted érkezett!

Szivi, nagyon szorítok!

Babácska
babácska82
 
 


Szivi: nem volt teszt? mar veled keltem, hogy megyek megnezni hany csikod van, gondolom veredet mar vettek.... Szoritunk nayon
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok, a teszt sajnos negatív lett, majd meglátjuk mit mond a vérem :-(
Később jövök!
szivi77
 
 

 
 

A teszt eredmenye meg nem jelent semmi, akkor a verbol varjuk a magas HCG szintet :)))

Szoritunk neked :idea:
erikam75
Budaörs
 
 


Köszi lányok, nagyon jól esik! :-)

Ti jól vagytok?
szivi77
 
 


Tovább drukkolunk!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Lányok köszönöm a sok drukkot, de ez most nem sikerült :-(
Szóval folytatjuk és szerintem április elején meglesz a következő! :-)

Én továbbra is drukkolok nektek, fel a fejjel - a negatív eredményem nem ragályos! :-) Sikerülni fog mindkettőtöknek.

Puszi!
szivi77
 
 


Óóóó! Szivi! Sajnálom!

De nagyon jó a hozzáállásod! Hajrá következő!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi! :-) Ha minden jól megy, akkor a köv. inszem olyan április 4-5-6 körül lesz és én is akkor "fogantam", így elképzelhető, hogy a szülinapomon szülök! :D Mondjuk adhatja ezt a Jóisten leckének :-) (nincs egy egyszerű természetem :-))
szivi77
 
 


Hát, ha ezt adja, az is jó, nem? :)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi, nagyon nagyon sajnálom! De nagyon örülök, hogy ilyen pozitívan tudsz hozzáállni a következő kezdéshez!
Szuper csaj vagy és a drukkok természetesen áprilisban sem maradnak el!

Babácska
babácska82
 
 


Szivi sajnalom .................... nagyon letortem :(((

Kovetkezo is inszem lesz, es megint hormonokkal ? Csodallak, hogy igy birod lelkileg, egyiket a masik utan nyomod, es nem adod fel. Meglesz az eredmenye meglatod :P

Hat remelem nem fertozo a negativ teszt. :twisted:

Babacska rajtad a vilag szeme, te mikor mesz?
erikam75
Budaörs
 
 


Babácska - te hogy vagy? Már csak kettőt kell aludnod, igaz? Érzel valamit? Esetleg teszteltél közben? :-)

Era - ne legyél letörve, az én negatív tesztem nem fertőző, a tied simán pozitív lesz! :-) Majd meglátod :wink:
Igen, a következő is inszem lesz, mert úgy gondoljuk, hogy így töbször van esélyem teherbe esni számszakilag, hogy ha most még csinálunk egy inszemet és csak utána a lombikot. Ugyanis az elképzelésünk az volt, hogy még az idén szeretnénk szülni és ha most a 3. inszem sikerül, akkor az még a idén lesz :-) Viszont lehet a lombikot nem lehet ilyen gyors egymásutánban nyomni....... De megmondom őszintén, hogy sosem jutottam el odáig a tervezésben, hogy lombikbabánk lesz, így nem igazán vagyok járatos benne. Esetleg tudtok segíteni? Milyen gyógyszerek kellenek, mennyi, kell-e szünetet tartani 2 lombik között, stb. Bár nagyon-nagyon bízom benne, hogy sosem kerül rá sor!

Én dolgozom ma :-(

Puszi mindenkinek!
szivi77
 
 


Szivi, sajnálom, de tényleg ez a jó hozzáállás! Biztos vagyok benne,h 2012 nagyon babás év lesz!!! Babácskát és Erát lehet majd követni ;) Együtt lesztek majd kismamik :lol:

Puszikálok mindenkit!!! Zugolókat is!!!

bari6
 
 


Hat ne juss el a lombkprogramig, en is azt kivanom, ket program kozott javasolt a harom honap kihagyas, ez tb alapon kotelezo is, gondolom itt nem kotelezo, de azert tanacos a sok hormon maitt amit kapsz. A gyogyszer egyenre szabott , mindenkinel mas, attol fugg hogy mennyire vagy stimulalhato, szerintem is jo otlet az inszemmel probalkozni, van akinek az otodik jott be, nem lehet tudni.

Ferjedet is erdemes erositeni szerintem: e,c,d vitamonok, es Q10 neki is sokat segithet, es nekunk beavallt a PK9, ami ferfiaknak peptid, interneten rendelheto. Az en ferjem Q10-et, d vitamint es ezt a Pk9-et szedi mar egy honapja, es nagyon jol erzi magat tole. :lol:

Szoval roviden hajra kovetkezo inszem, en meg mndig nem erzek semmit, csak olyan aluszekony vagyok mostanaban, rajtam van ez atvaszi faradsag, ma megyunk kerteszkedunk az uraMMAL, MERT MAR NAGYON RANK FER.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok,

Bocsánat, hogy hosszabban nem írtam az utóbbi napokban, de én is kertészkedtem egy kicsit a jó időben.
Nálam most az a helyzet, hogy teszteltem, de negatív. Most viszont folyton úgy érzem, mintha meg akarna jönni és amikor az Utrogestant "tettem" a helyére, hát bizony olyan vérszerű valami volt az ujjamon. Mondtam a páromnak, hogy még azért reménykedek egy kicsit, mert nálam mindig minden sokkal lassabb volt eddig, mint egy átlag embernél, ezért hátha most tartunk a beágyazódás időszakában. De ez szerintem már az a bizonyos "csakazértis" sikerülnie kell...
Azt viszont nem tudom, hogy a progeszteron szedése mellett szabad-e megjönnie??? Szerintetek?

Szivi, a lombikban a gyógyszerek abszolút emberfüggőek. És persze attól is függ, hogy rövid, vagy hosszú protokollt csinálnak! Szünetet biztosan kell tartani, a legutóbb mi 2 hónapot tartottunk volna, de akkor pont karácsony környékén kellett volna mennünk, így toltunk rajta egy hónapot. Viszont 1 hónap is elég lett volna, mert amikor mentünk a második hónapban, azt mondta Vass doki, hogy erről a hónapról már lecsúsztunk. Ha ezt tudtuk volna, akkor még a mensi előtt mentünk volna és kezdhettünk volna még novemberben, de így csúsztunk egy kicsit.

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Babacska sajnalom, de lehet meg mindig korai az a teszt, ha hetfon kell menned, ket nap rengeteg ido, en tovabbra is nagyon szoritok neked. Ne add fel a finisben, remenykedjel, hetfoi vervetel a tuti, az meg mindjart itt van, persze ha addig megjon, akkor mar valoban nincs sok remeny. Igen megjohet potlas mellett is, nekem peldaul Crinon gel es 3 tabletta utro mellett is megjott :((( Ha nincs baba az Utro sem tartja sokaig vissza a mensit ,csak egy par napig.
Neked hanyadik lobikod volt, masodik?

Ma betegre kerteszkedtuk magunkat, hulla vagyok , reggel 10 tol nyomtuk, de szepek lettunk, megyek furdok aztan egyenesbe helyezem magam, leszakad a hatam a sok hajolastol, meg sepreketesetol, en sepertem, ferjem tartotta a lapatot, jo kis kozos munka volt :P

Pihenes meg mar megint semmi, na de sebaj azzal nyugtatom magam, hogy ha van is ott valaki, vagy valakik, akkor max 1 mm nagyok, abban meg sok kart nem tudok tenni, azert mert hajolgatok.... es nem fekszem

Volt hogy fekudtem egy , vagy ket hetig inszemek utan es a nagy semmi lett az eredmeny, azt gondolom nem ezen mulik, szerintetek????

Lanyok most mar egyre jobban izgulok, hogy akkor most velem mi lesz ha nektek sem sikerult?? Nem jo hirek ezek. Falkaban szeretnek terhesedni; olvastam a masik forumon, hogy lelkileg nagy segitseg, ha a forumos lanyok segitik egymast, es nagyobb aranyban lesznek terhesek is, mint akik nem tagjai ilyen kozossegnek, akkor most velunk mi a helyzet, nem mukodik a falkaszellem, es marad Suti az egyetlen kismamink, egyebkent en elhataroztam, hogy ezt az inszemet nem osztom meg a forumon, de nem birtam ki, latjatok itt porgok allandoan, na sebaj igy jartam..


Ja es a csaladot is telekurtoltem, hogy bizony megint aktio van, tessek izgulni, meg imadkozni de nagyon, meg ferjem Szent Ritas nagynenjet is beavattuk, ahhoz kepest, hogy lassan 80 eves, keni vagja az inszemes temakort, meg az agykontrollt, es kuldi az smseket, hogy mit kellene csinalnom, peldaul beszelgetni a kicsikkel meg ilyenek, ja meg persze Ritahoz imadkozni :P



Babcska hanyas tesztel teszteltel??? 10-es vagy 20-as? Szerintem tesztelj holnap is hatha honap megjelenik a masodik csik.

En elhataroztam, hogy csak a 14. napon tesztelek, es ha negativ nem is megyek vervetelre, ha pozitiv akkor igen, mert kivancsi leszek ki van odabenn.
erikam75
Budaörs
 
 


Erika, 25-ös teszttel teszteltem. Holnap már nem szeretnék tesztelni, hanem hétfőre hagynám az utolsót a vérvétel előttre.
Valójában csak hétfőn lenne esedékes a menstruációm, ha ma megjönne rendesen, akkor két nappal korábban jönne a vártnál.
Én meg úgy hallottam, hogy az Utro mellett is megjöhet, de általában pár nap csúszással.

Csajok, a beágyazódásra már semmi esélyem? (Pont két hete volt a leszívás, és kedden lesz két hetes a beültetés.)

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Babácska! szerintem az utro nem tartja vissza a mensit, ha meg akar jönni, meg fog, ha nem, nem. Lehet, hogy korai volt a teszt. Nem véletlenül mondják, hogy a 14. napon menj vissza és ne a 10.-en:)
Na meg a teszt érzékenysége sem mindegy....

Era!
Szerintem nem gond a kertészkedés, meg a hajolgatás. Gondolj bele, ha "normálban" lennél terhes, ilyenkor még fogalmad sem lenne róla, élnéd az életedet a szokott módon.

és bizony-bizony... tessék csatlakozni a falkához!

Hajrá! és mennek a drukkok!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Erika, ha nekem sem sikerül, akkor Te maradsz Süti utolsó reménysége! Csak ketten maradtok Kismamák! És kérlek szépen, ne hagyd Őt magára!!!
Nagyon drukkolok Neked!
A kertészkedés témában meg egyetértek Sütivel!

Süti, a ET+11. napon Neked már mutatta a teszt a piciket, nem? Sőt, talán ha jól emlékszem, akkor Te előbb is teszteltél már a 11. napnál...?

Babácska
babácska82
 
 


Babácska!

Nekem előbb mutatta, ET+8-on volt az első borzasztóan halvány pozitív. De! ne feledd, hogy ketten vannak és 10-es tesztet csináltam. 3. napos transzfer volt.

Milyen erősségű tesztet csináltál?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska, még nem jelent semmit a nega teszt!!! Nekem ET 9 napon lett pozitív, 10es érzékenységűvel, szintén 3 napos transzfer. Sokat számít a teszt érzékenysége! Utro: nekem sem tartotta vissza a 2. lombikunknál és a halovány vér is jelenthet ám jót ;) nekem is volt!!!Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pussz

bari6
 
 


De batrak vagytok, en nem mernek tesztelni a 14. napig, addig minek izgassam magam. Suti a te tesztjeid tenyleg egy sikersztori volt.

Babacska: szerintem beagyazodashoz mar igen kesoi lenne ez az idopont, az megtortenik a 6, 7, esetleg a 8. napon, ez leszivastol szamitva, tehat beultetestol szamitva + 4, vagy plusz 2 nap, attol fuggoen, hogy hany naposak az embriok.

De a 25-os teszt meg siman lehet, hogy nem mutatja Egyesket, ne add fel, hetfon kiderul, mar csak egyet kell aludnunk :))

Koszi a kiigazitast, en is remeltem, hogy kerteszkedes rossz nem lehet, csak ugye a kimelo eletmod, en azt sem tudom az mit is takarhat, az nem megy annyira nekem. Bar tegnap este 7re kidoltem ,es onnanto lkezve vagy itt vagy ott fekudtem a lakasban, meg a cukiba sem jutottunk el, pedig be volt igerve.

Suti latom eljott a 12. het, nagyon valasztovanonal ez :)))
erikam75
Budaörs
 
 


Babácska – még ne add fel, a vérvétel eredménye még lehet pozitív. Beágyazódáshoz mindenképp késői, de ahogy Bari írja, a vérzés is lehet „jó”. És azért ti is biztos sok olyan beszámolót olvastatok már, akinél volt egyhe vérzés a terhesség legelején. Szóval egyenlőre még nyugi és fel a fejjel!

Era – a kertészkedéstől tényleg nem lesz semmi baja a babának, hiszen ahogy Süti írta: „normál” ciklusban/terhességnél ilyenkor meg még pláne nem tudsz semmiről. Szóval ne parázz! :-) És az hogy nekem nem sikerült az nem jelenti azt, hogy neked sem fog!!!!

Süti – gratula a 12. héthez!!

Lányok, köszönöm az infót a lombikról, bízom benne, hogy sosem lesz rá szükségünk. Figyeljétek meg 1-2 hét és falkában leszünk várandósak! :-)

Mamik – merre vagytok? Jót tenne nekünk egy kis beszámoló a gyerkőcökről, motiválna bennünket!
szivi77
 
 


Ugy legyen Szivi, mit falka, egesz hordaban leszunk aldott allapotban :lol:

Viszont ma eljutottam a Szamosba, es ettem kremest, jaj de jo volt, mar egyhete vagytam ra. Szep napunk volt ma is, elmentunk kiranulni Budaorsre a staciokhoz, klassz volt nagyon.

Szivi te hogy vagy ,megy tovabb az elet? En teljsen padlot fogtam az elso, es a masodik inszem utan is, a lombiknal mar valahogy jobban vettem az akadalyt, biztos azert, mert egyre realisabb az ember lanya.

Szep napot mindenkinek. Babacska holnap nagyon szoritok nektek, varunk a jo magas HCG szinttel.

Suti egyenlore meg nincs falkad, egyedul vagy :shock: , ugyhogy nincs mihez csatlakozni, de majd babacska is jon a pozitiv teszttel, es akkor mar meglesz a falkad, kicsi falka ugyan, de megis valami, es en is csatlakozhatom akkor mar hozzatok :P

Gratula a 12. hethez, jon a masodik trimeszter, repul az ido....
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a sok biztatást, nagyon nagyon aranyosak vagytok, nagyon jól esik és talán még mindig ad egy kis reményt!
Ma már nem jövök, de holnap mindenképp jelentkezek az extra magas hcg eredményemmel!

Puszi mindenkinek,

Babácska
babácska82
 
 


Hihi! Lehet, hogy amikor megszületnek akkor már falkának fogom érezni őket:)

Köszönöm a gratulációt! Most éppen a szerdai genetikai Uh miatt parázom. Tegnap komplett nyomozást indítottam UH képek iránt, hogy legyen mivel összehasonlítanom a saját képeimen a tarkóredőt. Sikerült meggyőznöm magamat, hogy jól mondta Szakács doki, jól nézett ki. Csakhogy a párom egy mondatával beletette a bogarat a fülembe, hogy a tarkóredő nem minden....

Francba...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Era - köszi a kérdést, jól vagyok. Várom, hogy megjöjjön :-) Aztán kezdődik minden előről. Nem lehetek a padlón, mert akkor időt veszítek és az most nincs. Menni kell előre, mint egy kos, és meglesz az eredménye. Az első inszem nem viselt meg annyira lelkileg, mert azt hiszem sosem hittem, hogy elsőre sikerülhet. Most meg a 2.-nál - a lelkem mélyén - már aznap tudtam (csak nem akartam nektek mondani), hiszen lekéstük a peteérést :-( 1 nappal hamarabbra kellett volna időzíteni és akkor jó lett volna. Na de most majd kicsit erélyesebb leszek. :-)

Babácska - továbbra is fel a fejjel, drukkolunk neked nagyon és holnap várunk a hírekkel.

Süti - ne parázz, minden rendben odabent! :-)

Puszi Mindenkinek!
szivi77
 
 


Szivi! Nagyon jó a hozzáállásod! Előbb vagy utóbb siker fogja koronázni az erőfeszítéseiteket!

Igyekszem nem parázni!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babacska, tudsz mar valamit???? Izgulunk nagyon...
Puszi
erikam75
Budaörs
 
 


Húúú! Igen, most már célegyenesben vagyunk:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Sajnos nem sikerült!
De máris eldöntöttük, ahogy lehetőségünk lesz, megyünk tovább!!!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Szia Babácska - nagyon sajnálom, és kérlek ne add fel! Fel a fejjel és előre!
szivi77
 
 


Köszönöm Szivi, aranyos vagy!
Próbálunk a jövőbe nézni és pozitívan állni a dolgokhoz!

Babácska
babácska82
 
 


Helyes, csakis így lehet ezt csinálni! Jó helyen vagytok és hamarosan kismama leszel. Mondott valamit a doki, hogy hogyan tovább? Kell menned? Mennyit kell várni? Bocsánat, ha letámadlak, csak érdekel, hogy mi történik veled :-)
szivi77
 
 


Annyit mondott Vass doktor, hogy menzesz után be kell menni vizsgálatra, és akkor fogjuk megbeszélni, hogy hogyan tovább és, hogy mennyi a várakozási idő.
Szeretnénk majd mielőbb kezdeni, hát remélem, nem lesz a doktornak sem kifogása ellene!

Babácska
babácska82
 
 


És ti hogy szeretnétek? Egyből menni a következőre? Tényleg, lombiknál már az első naptól megy a stimulálás, vagy csak 3-5.naptól (mint inszemnél)?

Lányok - panaszkodtam a múlt héten, hogy még a cicim sem fáj a sok hormontól...... hát most bepótolja. Csillagokat látok, annyira fájnak :-(
szivi77
 
 


Óóóó! Babácska! Annyira sajnálom!
Remélem, hogy mielőbb kezdhettek!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska, Szivi!

Nagy ölelést küldök nektek! :cry:
Kívánom, hogy a következő alkalommal sikerüljön.

Erikam!

Neked küldöm a drukkokat! +++++++++++

Rám jár a rúd mostanában. A hosszúhétvégén volt a fülgyulladásom. Közben néha iszonyúan begörcsölt a fejem. Aztán a múlt kedden megint begörcsölt és rettenetesen rosszul lettem, hánytam. El kellett mennem dokihoz, aki csak fejfájáscsillapítókat írt fel, de a napi 4 db-tól sem múlt el. Aztán pénteken beküldött a sürgősségire, ahol azzal kezdtek, hogy agyvérzésem van. Majd a végén már agyhártyagyulladásra gyanakodtak. Meg is próbáltak lumbálni, de nem sikerült. Legalább hatszor próbálták. Szörnyű volt. Így az éjszakát a sürgősségin töltöttem, aztán a neurológiára kerültem. Szerencsére a fejfájásom csökkent, így a hétvégére hazajöhettem. Ma kellett visszamennem a zárójelentésért. Végül nem derült ki, hogy mi volt a baj. Remélem semmi komoly.

Mindenkit ölelek, vigyázzatok magatokra.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Húúú Agnyes! Hogy Veled mik történnek... ez rémes! Most már minden Ok?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babacska szornyen sajnalom, ugy drukkoltam nektek ma. Mar csak egyedul maradtam, egyre jobban felek, hogy mi lesz hetfon....... Gyaszold meg egyesket, es hajra kovetkezo program.....

Agnyes: nem lehet, hogy idegi alapon voltak ezek a tunetek, ez az egesz tortura, amin keresztul megyunk megviseli az embet fizikailag is.
Jobbulast neked, jon a tavasz, a megujulas, remehetoleg mi is tele leszunk uj energiakkal, es uj elettel a szivunk alatt, te hogy allsz egyebkent. Husmentes dieta? En egyebkent mult heten csak egyszer ettem hust ,es olyan jol esett, annyira konyunek ereztem magam a sok zoldsegtol, es gabonatol.

Babcska: nem akarlak eltantoritai, de ha jol latom teged az ido nem surget, meg fiatal vagy, nem veletlen a 3 honap turelmi ido, a hormonok nem orulnek ki egyik naprol a masikra, es sajnos,bar ez bizonyosan koztudott, vannak a jovonkre nezve igen kockazatos egeszsegugyi kihatasai. Engem a korom miatt peldaul mar kuldenek mamografiara a hormonkezeles elott.

Szoval fontold meg a folytatast, toltodj fel lelkileg es testileg is, hogy a kovetkezo ciklusbban csucsformaban legyel. Nekem sokat segitetek a peptidek, beallitotta a ciklusomat, elorrebb hozta a peteerest, es magasab lett a progeszteron szintem is, de jo meg a Q10, es D vitamin is. esetleg valami termeszetes gyogymod ,mondjuk talpmasszazs, vagy kinezologa, barmi amiben hinni tudsz, hogy segithet.

Sajat tapasztalat, neha jo egy par honap pihenes, hogy masrol is szoljon az elet, mint szurirol es babarol, nekem bevaltak a szunetek, mindig tartottam 3 honapot minden egyes probalkozas utan, most ha nem sikerul nem tartunk pihenot, de ez igy nem is megterhelo, mert egy honapban egyszer kellett mennem vizsgalra, ezt azert ki lehet birni, es akkor meg is csinaltak a inszemet. Plusz hormont sem kapok, ami miatt sokkal konnyebnek erzem ezt a programot.

Babcska vegul alljon itt egy statisztika: a parok 80 %-nak tudnak segiteni a kozpontokban, elobb ,vagy utobb mindenkinek lesz babaja, mi is ebbe a 80 %-ba tartozunk
:D
erikam75
Budaörs
 
 


Helló Lányok!
Nagy a csend! Merre vagytok?
Képzeljétek még mindig nem jött meg, így valószínűleg ki kell hagyjuk a köv. ciklust, mert a peteérés húsvét vasárnapra/hétfőre esne :-( Picit el vagyok keseredve.
És a másik, hogy nagy dilemmában vagyok, hogy inszem legyen-e a köv. v. lombik..... nagyon szalad az idő és nem nagyon akarnám tologatni. Párszor még eljátszhatnánk az inszemet, de...... most sem igazán volt sikeres :-(

Szívesen meghallgatnám a gondolataitokat.

Pusz
szivi77
 
 


Szivi! A cickóid még mindig fájnak? Nem lehet egy későbbi beágyazódás? Tudod, én rendületlenül hiszek a csodákban! :D

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Szivi,

En az inszemre szavazok, plane, ha most esely sem volt, mert lekestetek, nem tudom, hogy egyebknet nalad minden rendben van-e, mert ha igen akkor az a husz szazalek, az nem keves, a lombiknal is csak 25-30 szazalek az esely, roviden igen, van ertelme az inszemnek, sokan lettek babasak inszemmel, latod nalunk is visszatertunk az inszemre, mint joval kevesebb megterhelest jelento eljarasra. Nem tudom parod, hogy all, ot is erdemes lenne erositeni, mindenfele vitamin jo erre, Q10, D-vitamain, cink,. Maca vibe, FEr 13, ezek akar egy honap alatt is sokat javithatnak a s.szamon. Ferjem peptid 9-et hasznalt es nagyon elegedett volt. Babacskanak a sajat erositest mar irtam, es Suti is mondott egy par dolgot koraban, hogy neki mi valt be. Szoval szerintem az inszem sikeret talan javithatja, ha ti a leheto legjobb allapotban vagytok, de ez igaz a lobikra is.

Idod van Szivi, ne gorcsolj 2012-on, a baba akkor jon amikor o akar, ehhez nekunk sok kozunk, rahatasunk nincs , ezert szerintem ez nem is lehet szempont, en ezt mar olyan regen feladtam, hogy na mikor legyen baba, utolso altalam kituzott idopont 2008 !!!!!!!!! volt.

Remelem tudtam segiteni, en is eroltettem, hogy valtsunk lobikra ket inszem utan, de nagyon megbantam, hogy nem az orvosra hallgattam. Kivanom neked, hogy ne juss el a lombikig, es a kovetkezo inszem sikeruljon, egyebkent nem rossz az az egy honap pihi, majd meglatod :)


Van valakinek tapasztalata petefeszek szurkalas, fajdalom ugyeben, par napja jobb petefeszkem meg van puffedve, es szurkal folyamatosan, ma mondjuk jobb valamivel, ez szombat ota tart. Volt valakinek ilyen tunete..
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok,

Szivi, igen, amint lehetőség van rá, úgy szeretnénk újra belevágni a stimulációba. A hosszú protokollnál az első naptól fogigátlóval kezdődik a stimu és csak később jön a szurkálódás, a rövidnél viszont a 3-5. napon van kezdés a szurikkal.
Sajnálom, hogy nem tudtok kezdeni!!!
Az orvos mit javasol? Inszemet vagy lombikot? A lombik szerintem jóval megterhelőbb minden szempontból, mint az inszem (bár nem tudom, mert nekem csak lombikom volt), és az inszemet többször is meg lehet csinálni az idő alatt, amíg lombikot csak egyet. És, hát igazából nem tudom, hogy egy lombik mennyivel eredményesebb az inszemnél (már ha egyáltalán eredményesebb)!
Ha nekem lehetőségem lenne inszemre, akkor lehet, hogy inkább azt választanám!

Agnyes, te jó ég!!! És most hogy vagy? Minden rendben van Veled? Nekem is rögtön az jutott eszembe, ami Erikának, hogy nem esetleg idegi alapon történt ez az egész borzadály Veled?

Erika, igen, már csak Te maradtál, de így annál jobban szurkolunk Neked! Legalább Te mutasd meg...!
Nem szeretnénk várni a következővel több okból sem. Egyszer azért, mert Nekem igen csúnya endometriózisom volt, amit többször meg kellett operálni. Az operációk alkalmával el kellett távolítani mind a két petevezetőt és már a petefészkeim helyén is csak csonkok vannak. Most nincs endo a szervezetemben, de bármikor visszajöhet és akár 1 hónap alatt is képes olyan pusztítást végezni, hogy akár a petefészek csonkjaimat is elveszíthetem. Ha visszajön az endo, akkor először azt el kell távolítani és csak utána jöhet a lombik. Tehát nem szeretnénk kockáztatni.
A másik pedig az, hogy minél több a hormon a szervezetemben, annál jobban reagálok a kezelésekre. Tehát szeretném addig folytatni, amíg van bennem hormon és nem kell megint elölről kezdeni az egész folyamatot. Mármint arra gondolok, hogy nekem ez volt a harmadik kezelésem, de az első kettőt le kellett állítani, mert nem reagáltam! A harmadikra volt annyi hormon már bennem, amit már a szervezetem nem tudott nem észrevenni! Ráadásul az Anyósom megkérdezett egy doktornőt, aki azt mondta, hogy nem kell aggódni, mert nem lehet bajom a sok hormontól!
Köszönöm a vitamin javaslatokat, élni fogok velük. Megpróbálok mindent megtenni a következő siker érdekében!
Őszintén remélem, hogy mi is beleférünk a 80%-ba!!!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Erika, sajnos nem tudok segíteni. Nekem volt szurkálás, de az az első leállított kezelés után volt. Akkor leszívták a tüszőket és utána pár napra elkezdett nagyon erősen szúrni, de mindössze 1 napig tartott és utána meg is jött kb. 2 nappal.
De ezt ne vedd alapul, mert Neked nem volt leszívásod, így nálad biztosan mást jelent!

Babácska
babácska82
 
 


Szia Agnyes - bocsánat, valahogy átsiklottam az előző hozzászólásod felett, így nem is reagáltam rá :-( Szóval bízom benne, hogy hamar regenerálódsz és hogy semmi komoly baj nem volt, ami mondjuk később újból előjönne. Jobban vagy már?
És igen, cickók még mindig fájnak, bár mára mintha kicsit csillapodott volna és mintha mensi is erőlködne...... meglátjuk. :-) ÉS CSODÁK IGENIS VANNAK! :-)
szivi77
 
 


Era,

Köszi a kommenteket, sokat segít!
Nálunk az a szitu, hogy nálam minden OK, a páromnál meg (ahogy az andrológus mondta) "öreg bika" effektus: vannak katonák nem is kevesen, viszont várják egyhelyben a jószerencsét :-)
Az 1. inszemnél 19 milliót, a 2.-nál meg 27 milliót küldtek be, és ez marhára nem egy rossz eredmény. Doki is azt mondta, hogy határeseten van az inszem és lombik között.
Párom csodavitaminokat szed (Organic mission), amit az andrológus mondott, meglátjuk, hogy mi lesz. Remélem felpörögnek kicsit a srácok! :D

Nekem ugyan van tapasztalatom pf szurkálás kapcsán, de szerintem haszontalan, mert nincs még babám :-( Szerintem növöget a sárgatest :-)

Izgi, neked sincs már sok hátra a tesztig ....... :-)
szivi77
 
 


Babácska,
Remek, ennek örülök! És köszi az infót a stimuról is.
Orvos szerint határeset inszem és lombik között, és elfogadta a döntésünket, hogy 3 inszem után lombik lesz......
Igen, sajnos sokkal megterhelőbb egy lombik, de ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy biztos a petesejteimmel van a gubanc és csak petricsészében tudnak találkozni apa katonáival..... és akkor ugye tök felesleges az inszem.... :-( Néha vannak ilyen hülye gondolatok a fejemben.
Sajnálom az endót, hallottam, hogy nagy problémákat tud okozni.
Támogatunk a minél korábbi kezdésben! :-)
(tényleg, neked megjött már?)
szivi77
 
 


Sziasztok Lányok!

Szivi! Szerintem az orvosra kell hallgatni. Nekünk az vált be eddig mindig, hogy megfogadtuk, amit tanácsoltak. Ez lelkileg is könnyebb. (tudom, hogy nem fair ilyen kérdéseket feltenni, de amikor átdobják a labdát az én térfelemre, hogy döntsem el én, mit szeretnék, akkor mindig visszadobom, hogy Ő mit tenne az én helyemben. Általában megmondják, még akkor is, ha csak megérzés.)

Te szedsz valamilyen extra vitamint? Mert szerintem attól még hogy Nálad minden Ok, egy kis plussz rásegítés nem árthat.

Erika! A szurkálás, feszítés a sárgatesttől van. Sajnos semmit nem jelez a babával kapcsolatban, illetve annyit mégis, hogy a hormonrendszerednek ez a fele rendben van és ez jó! Mennek a drukkok!

Babácska!
Ez az endo rohadt egy dolog.... akkor tényleg mielőbb kezdeni kell.

Nálunk annyi hír van, hogy megjöttem a genetikai UH-ról és azt mondták, hogy gyönyörűek, tökéletesek és ennél jobb nem is kell. A tarkóredő 0,8 és 0,9 mm volt:) És az egyikük, B baba 70-80% valószínűséggel kisfiú:) Remélem, hogy a másikuk kislány lesz:) Ezt a mintát vettem le Dóritól és Agártól:)

és tessék egy pocakfotó



[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1332941518.0194.jpg[/img] [/img]

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: