Új privát üzeneted érkezett!

Szivi, azt hittem, hogy azért az inszem után is vannak megkötések, de ezek szerint tévedtem. Végül is tényleg olyan, mintha otthon csináltátok volna, csak egy kis rásegítéssel.
A párod jó eredménye biztosan jót jelent! Ha már ilyen közel kerültek egymáshoz a kicsikék, akkor sikerülnie kell!
Vass doktor még szombaton adott egy papírt a transzferrel kapcsolatban, de nem tartom kizártnak, hogy lesz még instrukció.

Hát, mit mondjak, nagyon várom már a délutánt, hogy hívjanak a holnapi nappal kapcsolatban!

Babácska
babácska82
 
 


Nem igazán van megkötés, inkább plusz instrukció, hogy ha lehet, akkor még aznap otthon is rá kell segíteni...... ha értitek mire gondolok :-)
Most én is sokkal bizakodóbb vagyok, mint a múltkor, így folyamatosan kismamaként gondolok saját magamra :-) :-)

Nyugi, minden OK lesz az embriókkal, még laptetőd is van, így csakis szuper híreket kaphatsz! :wink:
szivi77
 
 


Hát nagyon remélem!
Bár úgy gondolom, ha már kettő petesejt megtermékenyült, azzal már nem lehet gond és úgy emlékszem, hogy annak idején Dórinak is csak ketten maradtak és ma Őket dajkálja otthon!
A bizakodás szerintem nagyon sokat számít! Érdekes, hogy azt gondoltam, hogy minél többször próbálkozunk, annál nyugodtabbak leszünk, de ez nem így van. Viszont én is nagyon bízom!

Babácska
babácska82
 
 

 
 

Ja, és kb. 5 perccel ezelőtt letojt egy galamb az udvaron!

Babácska
babácska82
 
 


Babácska, szivi drukkok mennek+++++++++++ én a beülti után nagyon sokat pihentem..nem tudom miért annyira kívántam a fekvést, pedig nem vagyok az a lustálkodós típus. Délelőtt mikor nem voltak itthon a nagyok mindig szundiztam picit és amikor csak lehetett ledőltem. Meg persze beszélgettem velük nagyon sokat, hogy mennyire várjuk őket és szeretjük már most és, hogy nekik mindenképp velünk kell maradni, mert nélkülük nem teljes a családunk:)))és maradtak és imádjuk őket és tündériek. Nektek is sikerülni fog biztosan. Nekem 10 petesejtem lett mind a 10 megtermékenyült. Pénteken volt a leszívás, szombaton még fej-fej mellett voltak mindannyian(kérdeztem is az uramat na hány gyereket szeretne még??)aztán vasárnapra 5 lett tökéletes. Hétfőn pedig azt mondta Vass doki 3 szép, de abból is kettő a legszebb és ők ketten rosszcsontkodnak itt nekünk már lassan 1 éve:))
Emma megint nagyon betaknyosodott,de remélem már komolyabb nem lesz utazás előtt...

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Látod, a galambok is veled vannak!! :lol:

Dóri - köszi a drukkot!
szivi77
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kérdéseket:) Igen, megérkeztünk, minden Ok volt, és az idő is szép volt, végre nem fáztam annyira:)

Ma voltam genetikai tanácsadáson. A doktornő nagyon kedves volt, most fel van adva a lecke, hogy mit csináljunk: azt mondta, hogy a kromoszóma rendellenesség kockázata 1% és az amniocentézis okozta vetélésé is ugyanennyi, úgyhogy megint határesetnél vagyunk.
Mindenesetre abban maradtunk, hogy csinálnak két genetikai UH-t a 12. és a 18. héten és utána kell eldönteni, hogy akarunk-e amniocentézist. Megkérdeztem a szubjektív véleményét, azt mondta, ha a genetikai UH-n minden OK, akkor ő nem csináltatná meg.

Szivi, Babácska mennek a drukkok ezerrel!

Barikám! Nem lehet könnyű, szegénykék... nem is tudom, kinek rosszabb, nektek vagy szegény Zalánnak:(

Dóri! Jobbulást a gyengélkedőknek!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok, most hívott Melinda. Lehet, hogy csak egy embrike marad holnapra. Van egy gyönyörűnk és egy, aki le van lassulva a másikhoz képest. Ha Ő holnapig nem kezd el osztódni, akkor csak Egyetlenke marad.
Szerintetek így milyen esélyekkel indulunk?
Volt már valaki, akinek csak egy embrike került visszaültetésre?

Babácska
babácska82
 
 


Lehet, de nem biztos........ Küldj neki pozitív energiákat és beszélgess vele. Ha meg csak Egyetlenke lesz, akkor most csak egy babával leszel kismama :-)
szivi77
 
 


Szivi, nekem egy baba is tökéletesen megfelel! Csak sikerüljön! És ennek érdekében szeretném a lehető legtöbbet megtenni, ami csak tőlem telik!
Pozitív energiában nem lesz hiánya a csöppségnek, az már biztos!

Viszont most olvastam az interneten egy kb. 3 éves cikket, mi szerint sikeresebb az egy embrió beültetés, mint a több... Hát nem tudom, mit gondoljak, mert ha logikusan nézem a dolgot, akkor több embrió szerintem nagyobb esély!

De nem csüggedek, egy normál terhesség is általában egy petesejtről és egy embrióról szól, így nagyon bízom benne!

Babácska
babácska82
 
 


Így van, Babácska! Hajrá Egyetlenke! no meg hajrá Lustácska!

Én is olvastam, hogy vannak országok, ahol kifejezetten csak egyet ültetnek vissza.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Igazad is van meg nem is - mármint a cikknek. :-) Két embrió nyilván 2X-es esély, viszont feleannyi lehetőség: táplálékban, helyben, stb.
NYUGI! :-)
szivi77
 
 


Ja, és igen: 1 petesejt és 1 spermium (mondogatom én is magamnak :-))
szivi77
 
 


Köszi Lányok!

Most már megpróbálok megnyugodni és a holnapra, meg persze az elkövetkezendő két hétre koncentrálni!

Ja, és természetesen a nagy megnyugvásom és koncentrációm közepette nagyon drukkolok Neked Szivi!!!

Ölelés

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok,

Szivi, Babácska - küldöm a drukkokat!!! Tessék meghozni a tavaszi babaesőt :)

Bari, remélem, hogy jobban vagytok már :)

Süti, én is úgy tudom, hogy az amniot csak indokolt esetben végzik el, ha valami gondra utaló jel lenne, DE NEM LESZ! Hogy vagy? Hogy érzed magad?

Agnyes, rég voltál erre, diétát tartod még? Én a héten fogtam bele, és intenzívebben az edzésbe is, megmozgatom az öreg csontokat :)

Babácska, nem az számít, hogy mennyi embrikét ültetnek be, ezen ne is aggódjál. Megértem, hogy ideges vagy, ehhez nem lehet hozzászokni. Próbáld meg pozitív gondolatokkal várni a pocaklakók érkezését, mostanában több lombikos dokitól is hallottam / olvastam, mennyire fontos lehetőség szerint minden stressz-faktort kizárni, a kocka el van vetve, innentől a max., amit tehetsz, hogy bizakodsz és próbálsz nem túl sokat aggodalmaskodni a következő 2 hétben a tesztig. Persze, tudom én, könnyű ezt mondani.
Remélem, hogy azért icipicit megnyugszol, és csupa jó hírek jönnek, mint ahogyan ez a ciklusod indult!

Jó éjt!
zzafir75
 
 


Babácska! Mennek a drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafír - köszi a drukkokat!

Babácska - gyere a hírekkel mindenképp!

Én tiszta takony vagyok......... már bocs a nyers megfogalmazásért. Mivel úgy tekintek magamra, mint kismama, ezért minden gyógyszernek olvasom a leírását, hogy lehet-e v. sem. Így maradt az Oscillococcinum :-)

Mindenkinek szép napot!
szivi77
 
 


Igen, Szivi, jól teszed! A homeopátiás cuccok mehetnek, de a legjobb a citromos tea, C-vitamin, meleg ágyikó:)

Jobbulást!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hát a meleg ágyikó most nem megy, mert dolgozom :-( De teázni teázok. :-)

Babácska - gondolom már úton a klinika felé, vagy már ott is vagytok. Mennek a drukkok a beültihez. Délután már kismama leszel! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok,

Egyetlenkét kaptam vissza!
Most extra pihenöre vagyok fogva!
Holnap írok bövebben!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Jaj Istenem, akkor egyetlenkének drukkolounk de nagyon :)))))

Egy kisbabahoz eppen eleg lesz Egyetlenke.

En hetfon megyek UH-ra es ha ugy allunk, akkor lehet hogy inszem is lesz, fogalmam sincs hogy hogy allunk, mert ebben a ciklusban meg nem voltam vizsgalaton, alig kaptam idopontot, mert az asszisztensno ertetlenkedett egy kicsit, mondta, hogy majd akkor ad idopontot nekem mondjuk pentekre, en meg mondtam neki, hogy az mondjuk nem biztos hogy jo lenne, mert a ciklusom 13. napjan vagyok hetfon, tehat lehet hogy mar aznap inszeminacio, vagy masnap, es a V. doki azt mondta jelentkezzek be mindenkepp. Na akkor lett is idopont egybol, jo lenne hetfon tulesni rajta :)))) Viszem az uramat is, hogy ott legyen keznel, sz oszeritn, ha neki is produkalnia kell magat. O mar ugye rutinos, nem jon zavarba semmitol sem, mondtam is neki, hogy tartalek uzemmodra kapcsolhatunk pentektol. O a kaviarra eskuszik, remelem vesz maganak ma, hogy hetfoig az elitlegiot kikepezze.

Szivi, Babcska mennek a drukkok mindkettotoknek, egyforman, par nap mulva mar en is veletek fogok parazni, es bizakodni, hihetetlen hogy eljott megint az en idom, repulnek a hetek, es a munka is ugy osszejott mostanaban, ami nem baj, mert terapianak epp jo.


Suti, hogy birtad az utat? Szerintem ne csinaltass ikrekkel amniot, nagy a kockazata, persze nem en vagyok ebben a temakorben a legkepzettebb, de ikreknel talan meg kockazatosabb, egy babanal van az egy 1%, ikreknel is ugyanennyi? Nagynenem otszor vetelt el amnio miatt, 6. baba sikerult ,mert nem csinaltatta meg az amniot. Szoval mindenki maga tudja, ha betegek te elvetetned, mert ha amugy nem vetetned el, akkor meg minek csinaltatni. Meg lehet, hogy ez naiv elkepzeles ,de a lombik mar eleve egy szuro, es csak a legegesszegesebb embrik maradnak meg, szerintem veluk mar akkora baj nem lehet, vagy ez nem igy van. Cirisben errol mit mondanak? En is elmultam 36. , szinten benne a mesterseges megtermekenyitesben, szoval erdekelne a temakor, persze ez a te dontesed lesz, mert neked kell az esetlegesen serult babakat is felnevelni, ugyhogy nehez okosnak lenni, meg konnyu a tanacsot osztogatni. De velunk mar annyi, de annyi ......r tortent, most komolyan az mar jarna, hogy ne legyen gond a bebikkel, foleg a lombikos babakkal:))))
erikam75
Budaörs
 
 


Babacska!!! Megy Egyetlenkének a gigaragacs :lol: Pihizz sokat! Pusssz
Kép

bari6
 
 


Sziasztok! Nagy gratula a leszivashoz es az inszemhez! A megtapadashoz Nem tudok trukkoket, mindent ugyanugy csinaltam, mint amikor Nem sikerult. Ha jok az embriok megtapadnak, ha valami Nem stimmel, akkor Meg Nem, akarmit csinalsz. Pihenj sokat, sok folyadek, mantrazz nekik:) de mindent csak annyit, amennyi jolesik! Puszi es Oleles!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Babácska! Gratulálok és akkor most pihi ezerrel! Veled vagyunk, drukkolunk! :-)
szivi77
 
 


Hú Era, most akkor rajtad a szemünk! :-) Nagyon izgi! Szorítok nektek is!
szivi77
 
 


Sziasztok!

Most láttam, hogy a napokkal korábbi hozzászólásom valahonnan felbukkant megint. Bocsi!

Babácska! Hajrá Egyetlenke! Tessék pihenni, de azt sem kell görcsösen! Ha már nagyon unod a fekvést, nyugodtan felkelhetsz, üldögélhetsz, nem ezen múlik!

Era! Hétfőn mikor mész? Én is megyek Szakács doktorhoz valamikor napközben, a pontos időpontra sajnos nem emlékszem, otthon van felírva. Szuper lesz, hogy drukkolhatunk Neked is!

Úristen, szegény nagynénéd!
A doktornő azt mondta az amniora, hogy ő maga nem csináltatná meg. Az 1% kockázat az ikreknél van, mert az ő statisztikájuk a Sote-n 0,5%. Nagyon nehéz ebben okosnak lenni... Beteg babát természetesen én sem szeretnék, nem hiszem, hogy lenne hozzá erőm. Ugyanakkor természetesen beteg és beteg között is van különbség. Meg persze borzasztó nehéz döntés elaltatni egy babát. De erre nem is gondolok.... Azt mondta a doktornő, hogy sajnos az embriókon nem látszik, ha ilyen jellegű problémájuk van. Az ICSI fokozza a kockázatot, mert ott nem a természetes kiválasztódás működik, hanem a biológus keze és szeme. Miután nálatok inszem lesz, ezért ez nem számít. (bár hozzáteszem, hogy a doktornő azt mondta, pusztán a koromból fakadóan ennyi a kockázat). Egyenlőre nem döntöttünk sehogy, megvárjuk a genetikai ultrahangok eredményeit. Utána is ráérünk még gondolkozni.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


8.45-re megyek, megneznek UHon aztan elvalik, hogy mikor lesz inszem, lehet, hogy mar aznap, vagy par nappal utana, ciklus 13. napja lesz hetfon, remelem elotte nem reped meg a tuszom, mert hetvegen nincs senki, ha megreped, akkor majd aprilisban folytatjuk.

Roviden teljes a bizonytalansag tuszougyileg, mert nem tudok semmit, meg azt sem, hogy erik-e barmi ebben a ciklusban. Hetfon okosabbak leszunk, az biztos :)))

Igen, mindenkeppen erdemes megvarni a dontessel az Uh-t, addig meg raersz gondolkodni.
erikam75
Budaörs
 
 


Akkor valószínűleg elkerüljük egymást:(

Eddig nem követték a tüszőérést? Inszemnél nem szokás?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Era - te nem szoktad érezni, hogy érik a tüsző? Én mindig érzem, így nagyjából be tudtam lőni :-) Hány napos ciklusaid vannak általában?
Mindenképp drukkolok hétfőre!! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok,

Nagyon szépen köszönöm nektek a drukkolást és hogy elláttok jó tanácsokkal! Őszintén szólva rám is fér, mert olyan gyagya vagyok. Ha túl sokat fekszem, nem vagyok biztos benne, hogy az jó, ha túl keveset, akkor azon parázok... Úr Isten, mi lesz így velem az elkövetkező két hétben...???

Szivi, ugye jobban vagy már? Remélem, hogy múlik már a takonykórod! A kapszulás, vagy gyógyszeres C-vitaminnal állítólag nagyon kell vigyázni a terhesség korai szakaszában, mert vetéléshez vezethet. Ha szedni akarsz valami C-set, akkor mindenképpen csak a természetes változatot edd!
Te mikor mész vissza a vérvételre? Jövő hét pénteken?

Erika, ezt aztán a jó hír! Nagyon drukkolok Nektek az inszemhez! Nem lett volna jobb esetleg péntekre is egy időpontot kérned, hogy biztosra menj a peteérés kapcsán? Már akkor rád nézhetett volna a Doktor! Vagy nem dolgoznak pénteken Ők sem?

Zafír, köszönöm a jó tanácsot, igyekszem nem idegeskedni. Jobban mondva amióta meg volt a beültetés, azóta nem voltam ideges egy percre sem és remélem, ez így is marad!

Süti, hát én érdemben nem tudok Neked segíteni amnio témában. Abszolút nem tudom, hogy én mit tennék a helyedben, ilyen kockázatok mellett. Viszont azért nyilván Te is szeretnél biztosra mennyi... Hát nagyon nehéz! Talán hallgass az orvosokra, Ők biztosan okosabbak, mint mi!

Bari, köszi a babaragacsot! Imádom Őt és ez most végre az enyém!!!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Na én is előbújok, főleg, hogy itt nemsokára akkora babaeső várható!
Szivi, Babácska!
Drukkolok nagyon!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Erikám!

Neked is szorítok nagyon! Remélem a lombik után bejön elsőre az inszem!
:lol:

Azért nem jöttem mostanában, mert nem voltam valami jó passzban.
Én a húsevés hiányára fogtam, amit március 8-án felfüggesztettem, részben, mert vacsizni voltunk és mert lebetegedtem. Egy kis szövődményként még fülkürt gyulladásom lett. Az egész agyam fáj tőle. :cry:
Ma voltam a Mensmentisben, kaptam a TSH-ra L-thyroxint. 6 fölötti volt az értékem. Négy hét múlva kontroll vérvétel, plusz vinnem kell egy D vitamin eredményt. Gondolom ezt a házidoki nem írja majd fel. Aztán majd májusban egy hormon kontroll. Addig nem is lombikozhatunk.
Majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. Addig folytatom a diétát, aztán várjuk a CSODÁT!
:lol:

Mindenkit ölelek, végre jó idő van (lesz), mehetünk a szabadba! :lol:

Bari!
Kérdezted,hogy milyen a vércsoportom! A negatív.
Ez számít valamiben?

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Koszonom a drukkokat elore is.

Hat sok remenyt nem fuzunk az inszemhez, meg sok energiat sem teszunk bele, semmi fekves meg egyebek, megyek, felteszik, elem az eletem, mert ez mar mashogy nem kibirhato. Eddig mindig fekudtem, meg inszem utan is, aztan csak a nagy semmi. Most megyek majd dolgozni, es eppen jelentkeztem egy konferenciara, Luxemburgba, ahova repulni kellene, amilyen az en formam, lehet mindketto bejon, es akkor parazhatok, hogy mi lesz a repolon :IIIIII

Hat jo lenne, most ezt ugy veszem mintha otthon apaval probalkoznank, es egyszer nekunk is lehet szerencsenk. V. doki is mondta, hogy vicces lenne, ha igy sikerulne ket lombik utan, hat en azert nem rohognek rajta :((((

Na mindegy is valami csak lesz hetfon, pentekre azert nem jelentkeztem, mert nem tudom, hogy vannak-e egyáltalán, es az a 10. napom lett volna, akkor meg meg korai az inszem, azt beszeltuk, hogy 13. 14. napon jelentkezem es meglatjuk mi van. Egyebknet 28 napos ciklusom van, mult honapban 26 napra jott meg, ki tudja miert, szoval a 13. nap az sanszosan a felidore esik.

Agnes: jo hogy kapsz mindenfele kezelest, enelkul szerintem nincs ertelme kiserletezgetni, mert egy ilyen eljaras semmilyen szemponbol nem konnyu.

Szivi: elvileg tudom a nyak valtozasabol, hogy mikor esedekes, de nekem nem faj semmi, vagy mas valtozast sem erzek. Nalad van valamilyen jel?
erikam75
Budaörs
 
 


Süti: De szokas, csak en most spontan ciklusban vagyok, es azt kertem, hogyha lehet akkor ne kelljen vizsgalatra jarnom, mert latni sem birok egy orvost sem :)) nem ezt mondtam, de ez volt a lenyege, hogy ne kelljen mennem az intezetbe.

Vegulis azt hiszem megertettuk egymast V-vel, tudta miert nem akarok jonni vizsgalatra, sikerult valami gombat is beujitanom, azt is tavgyogyitas kereteben oldottuk meg, meghozza ugy, hogy telfonaltam asszisztensnek, o beszelt dokival, en felhivtam es elkuldtek a patikaba gyogyszerert, na szoval mukodik a tavgyogyitas es ugy nez ki rendbejottem.

Hat igen nem egy klasszikus inszemes program, de remeljuk igy is meglesz a peteeres idopontja. Mondjuk egy kis Clostit nem bantam volna csak ugy nosztalgiabol ,de ahhoz viszont kellett volna mennem vizsgalatra.

Mikor jossz az intezetbe, kesobb? En gondolom ott fogok fekudni, ha hetfon lesz az inszem meg egy darabig. De hogy ismerjuk meg egymast, bar a foton latszott a neved, ha az a neved, de mar nem emlekszem egyebkent a vezeteknevre. Vagy csak menjek oda hogy Bodzasuti, nemde, na muti a pocit.:))))

Ja tenyleg mar novoget? Nincs meg kep rola?

Baba és Szivi: mai babragacsok mennek interurban, remelem megkapjattok. Baba: fekudni vagy nem fekudni ez itt a kerdes. Jajj en annyit paraztam ezen, en fekudtem, de nem hiszem, hogy ezen mulik, van orvos aki a fekvesre, van aki a mozgasra eskuszik, en nem tudom, mert nekem eddig se igy se ugy nem volt jo, ugyhogy valosziuleg nem ezen mulik. A dillemad aterzem, en egy lombikot szigoruan fekudtem, es megis elment, mondjuk a polip miatt :(

Szerintem csinald azt amit az aktualis orvosod mond,o a V. doki ugye, azt hiszem o inkabb fektet, de latod Sutinel ketten vannak es fekves az nem sok volt.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok,

Gondolom, most mindannyian hosszú hétvégéztek!
Leírnám, hogy milyen tüneteket vettem észre magamon eddig, kíváncsi lennék a véleményetekre. Próbálom bebeszélni magamnak, hogy ezeket még nem okozhatja a Kisbabánk, de valahogy mégis mindig arra lyukadok ki, hogy bizony Ő okozza!

Szóval:
1.Nagyon gyakran járok pisilni. Éjszaka is, nappal meg még többet. Ráadásul egyszer csak elkezdem érezni, hogy lassan mennem kell wc-re és innentől max. 5 percet bírok még ki.
2. Mindjárt megjön érzés, de általában csak pisilés után, de akkor minimum 1/4 órán keresztül. Utána szépen elmúlik.
3. Éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon ég a gyomrom és sok a savam. Régen nagyon savas voltam, de már kb. 1 éve nem jellemző, hogy savasodnék! Mondtam a páromnak, hogy ez tuti, hogy valami jel, de aztán rájöttem, hogy hülye vagyok! Még csak 5 napos a kisbabánk!
4. Hát a mell... Nagyon érzékeny, de nem feszül. Csak olyan, mintha nagyon nehéz lenne és alig bírná el a mellkasom.

Azt hiszem, ennyi. Szerintetek ezek alapján reménykedhetek, vagy ez csupán a véletlen játéka, mert ilyen korai szakaszban elvileg még nem érezhetnék semmit???

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Na, itt vagyok én is! Alakulok már, de most meg mintha nem hallanék rendesen. Hát remélem meggyógyulok gyorsan és az eredménye egy tündéri kis bogyócska lesz a pocimban!

Babácska – tünetek nem rosszak, de ne vizsgálgasd magad állandóan! :-) Egyetlenke jó helyen van és maradni fog! Pihenj és beszélgess vele.
Agnyes - köszönjük a drukkokat, rám mindenképp rám fér! Milyen ez a fülkürt gyulladás?
Era – továbbra is hajrá spontán ciklus! Valóban a 13. nap esélyesebb, mint a 10. és apa mindenképp menjen. :-) Én egyébként úgy szoktam érezni a peteérést, hogy feszít a hasam petefészek magasságban, de ugye mindenkinél más a tünet.
Süti – hogy vagytok? Tényleg, a pocid milyen már? :-)

Most itt van anyukám, így nem fogok jönni szombatig, így mindenkinek nagyon-nagyon szép hosszú hétvégét és SOK TÜRELMET kívánok!
szivi77
 
 


Jaj - még egy fontos Agnyesnek: a TSH-ra kapott gyógyszer nagyon sokaknak meghozta a CSODÁT!! :-) Szóval drukk nektek is!
szivi77
 
 


Sziasztok!


Húúú, mennyit írtatok, Lányok!

Erika! Hétfőn kettőre van időpontom. Lehet, hogy Te már addigra nem is leszel bent:(
A pocakom még nem növöget igazán, egyenlőre úgy nézek ki, mint egy jóllakott napközis. Estére egész nagy, de reggelre lelohad:) A derekam lassan elmúlik. Majd megpróbálok fotót csinálni, de még ki kell tapasztalni, hogyan kell, hogy látszódjon is valami. Nem is olyan egyszerű:)

Babácska!
Hidd el, hogy ebben a stádiumban még nincsenek jó vagy rossz jelek. Ha nagyon görcsölnél, vagy véreznél az rossz lenne, de persze erről szó sincs! Hajrá, minden rendben lesz, meglátod! Ilyen korán pontosan ugyanazt éreztem akkor is, amikor sikerült és akkor is, amikor nem.
Remélem, nem lomboztalak le nagyon, nem volt szándékomban....

Agnyes! A TSH nagyon-nagyon fontos! A MensMentisbe jársz? Ki a dokid?

Szivi! Szuper, hogy már javulsz! Pihengessél a hétvégén!

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska, Szivi!

Küldöm a mai adag babaragacsot! :lol:

Szivi!

Köszi a drukkot! Remélem tényleg bejön! :wink:

Süti!

A Breyer Helga doktornőhöz járok a MensMentisbe

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes - köszi a drukkot! :wink:

Babácska - hogy érzed magad?

Era - nálatok mizu? :wink:


Ma már sokkal jobban vagyok, mint 2 napja. A kamillás gőzölés a tuti, naponta többször is. Na meg ma kiültem napozni!! :-) Annyira de annyira jól esett! :-)

Zafír, Süti, Dóri - pihiztek? Mondjuk maximálisan megértem!

Pusz mindenkinek!
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Hát én nem pihentem sokat... borzasztó fáradt vagyok. Egész hétvégén kertészkedtünk és még nem értünk a végére. Még szerencse, hogy hétfőn már munkanap van, mert akkor kipihenhetem magam az irodában:)

Mondjuk észrevettem, hogy nagyon hamar elfáradok, tegnap is tegnapelőtt is aludtam a nyugágyban egy-egy órát a napon. Tényleg isteni volt!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti!

Ejnye-bejnye :-) Azért vigyázz magatokra. Hányadik hétnél is jársz? Sajna nem látom a vonalzódat :-(

Pusz
szivi77
 
 


Ma kezdtem a 11. hetet:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Pontosabban ma vagyok 11 hetes:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Süti! Gratulálok a 11. héthez! :-) Bárcsak már én is itt tartanék... :-)

Többiek még pihentek? :-)

Azt hiszem ma megint napozni fogok a takarítás után :-)
Elkezdtem izgulni a vérvétel miatt :?
szivi77
 
 


Köszi!

Mikor lesz a vérvétel?
Ma is mentek ám a drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a válaszaitokat! Igyekszem nem figyelni magam, de nem olyan könnyü, de nyilván ezt Ti is tudjátok!
Ma éppen semmit nem érzek. Az arcom tele lett apró pattanásokkal, ami nagyon zavaró, de ez van!
Jövö hét végén már tervezek tesztelni, de az még igen messze van...

Szivi, Te hogy érzed magad? Meggyógyultatok már? Akarsz tesztelni, vagy kibírod a vérvételig?

Süti, azért ne hajszold túl magad, vigyázz nagyon a csöppségekre!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Süti - köszi szépen a drukkot! Pénteken reggel kell mennem, 13. nap lesz.

Babácska - de jó, hogy jöttél! :-) Sokat gondoltam rád, hogy vajon mi lehet veled. Neked mikor kell menned vérvételre? Mi lett azokkal a tünetekkel, amiket írtál? Egyik nap van, másik nap nincs?

Én köszönöm szépen jól vagyok, náthából kigyógyultam, nagyon jót tett a kamillás gőzölés. Sose gondoltam volna! Amúgy meg nem is tudom hogy vagyok: nagyjából semmit nem érzek. Néha, nagyon-nagyon ritkán van egy halovány érzés, hogy mintha mindjárt meg akarna jönni...... de ez annyira enyhe, hogy néha azt gondolom, csak beképzelem magamnak. Cicim hangyányit fáj, de ma meg még annyira sem, mint tegnap..... Szóval nem tudom mit gondoljak.. :-(
Nem tudom, hogy fogok-e tesztelni, majd a helyzet adja magát.
szivi77
 
 


Szivi, nekem 26-án kell mennem vérvételre. Az meg még nagyon messze van!
A tünetek továbbra is megvannak, de olyan semmilyenek. A melleim nagyon érzékenyek, de ennyi. A pocim meg van püffedve, de csak egészen alul. Pisilni még mindig gyakran járok, de azért többet is iszom, mint eddig. A mindjárt megjön érzés is előfordul, de csak a pisilések után. Ma viszont egy kicsit szurkált a méhem, de nem volt vészes és csak rövid ideig. Szóval azért vannak tünetek, de sajnos ez lehet mind a hormongyógyszerektől is!
Hát, ha kibírod tesztelés nélkül, akkor nagyon kemény csaj vagy! Én még tűnődöm, de szerintem nem leszek olyan erős, hogy ne csináljak.
Örülök, hogy jól vagy már! Remélem, nem is lesz már semmi gond és pénteken lesz a kezedben egy csodálatos hcg eredmény!!!

Süti, Te mivel teszteltél (mármint milyen típussal)?

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Babácska! Hahh... én már csak tudom, hogy nagyon nehéz nem figyelni magadat:) Nem kell, hogy legyen tüneted, emiatt nem kell aggódnod!

Szivi! Szuper, hogy meggyógyultál!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Babácska - a 26-a tényleg nagyon messze van még :-( de mi itt vagyunk Veled :-)
Nem szeretek tesztelni, mert mindig negatív lesz :-) :D Bár lehet most nem leszek ennyire kemény! :-)
szivi77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: