Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy vagytok? Réka megint nem aludt túl jól! Fél 3-től 5-ig zombultunk! :cry: Még mindig az időtől?

Gégéé? Nálatok hogy telt? Emma nagyon édi ezen a képen is! :)

Katinka: szépek voltatok Ti is! Nálunk is volt lufimenyasszony+vőlegény! :wink:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Meglepően keveset kellett visszaolvasnom, mindenkit lenyomott, hogy a változatosság kedvéért esik??? :shock:

Bius nagyon szép volt eddig is de ez a füli még jobban kiemeli a csinos pofit :lol: :lol: :lol:

Emma milyen profi :lol: Ügyeske :lol: Nekünk is van ám ilyen mikis kollekciónk :lol:

Matyi ma megkóstolta az őszibarackot. A bőre gyönyörű lesz tőle az tuti, az arcára jutott bőven :lol: Azt látom rajta, hogy az ize tetszik neki viszont az állagától öklödik. Ezt megszokja egy idő után? Mert közbe meg kiváncsi.
Ja már kaja közbe is brümmög :shock:
Ma megyünk a védőbe méreckedni, kendőzünk ilyen időben nincs kedvem lavírozni a kocsival.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Hoztam valamit :D :D :D


Mi lenne, ha a férfiak lennének a világ abszolút urai?

1. A nőnapot áttennék február 29-re.
2. A nyakkendőt nem lenne muszáj megkötni. A sliccet meg felhúzni.
3. A mellnagyobbító műtéteket besorolnák a Tb-támogatottak közé.
4. Az egyszerűség kedvéért minden nőt ugyanúgy hívnának.
5. Minden nő allergiás lenne az aranyra, drágakövekre és a bundára.
6. A női orrban lenne egy speciális filter, ami elnyeli a sör-,
izzadság-, és hagymaszagot.
7. Macskát kizárólag a kínai éttermek hűtőjében lehetne tartani, és a
céllövöldében, mint céltárgyat.
8. Minden telefonba be lenne építve egy szerkezet, amely 10 perc után
automatikusan bontja a vonalat.
9. A szalvétát fel sem találták volna.
10. A női mell bámulása első találkozáskor szerelmi vallomásnak minősülne.
11. Aki a belső sávban hatvannal megy, azt a helyszínen lelőnék.
12. A lányuk férjhez adása után az anyák egyszerűen elfelejtenék azok
létezését is. Így meg lenne oldva az anyósprobléma.
13. Sörhas helyett sörizmokat növesztenének.
14. Feltalálnák azt a zoknit, amely magától megtalálja a párját,
bárhol is hagyták őket a lakásban.
15. Az üzletasszonyok mindennapi viselete a bikini lenne.
16. A vécéülőke azonnal felcsapódna, amint felkelnek róla.
17. A szemetes zsákok önállóan elhagynák a házat.
18. A nők egy évben egyszer menstruálnának, a horgászidény kezdetekor
Vendég
 

 
 

hahóóó!

Nálunk reggel volt nagy a nyüglődés, bújás...nagyon fos az idő :roll: :roll: Réka most alszik???

A mikis kollekciót a Milán bébitől örököltük. Matyi nem nyűgös?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Winchi:Hannus is úgy evett elöször még meg kell szokni nekik a pépek állagát.
Itt is esik az eső :cry: Hát igen kendövel ilyenkor egyszerübb.

Szösz:Sajnálom az éjszakát remélem nálatok is rendeződik nálunk is a Hannus késön aludt el elöbb fürdettük tegnap és igy 11-kor aludt el tegnapelött meg 1-kor.Nem tudom mitöl van ez.

Gégéé:Nagyon édes Emma baba :D :D :D :D szerintem is rád hasonlít :wink: Bejelentkeztél a doki bácsihoz?

Olyan pangás van :( tegnap is meg ma is :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Igen, pangás van. Nagyon. :cry:

Lara: Akkor Hannus alvókája is elromlott? Csak visszajönnek a jobb éjszakák és napok...

Réka most is nyűgi. Nyikorog. Megyek.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szösz:igen pár napja megint késön alszik el és most is fogni kell mert ha lerakom akkor sír úgyhogy így csináljuk a rakott krumplit :D
biztos hogy az idő is befolyásolja jó lett volna sétálni is dehát esik az eső :cry:
Vendég
 


Itt vagyok, csak ezer meg ezer dolgom volt. Ma ünnepeljük a páromat, ezért a sok meló a konyhában.

Kakukkfüves tyúkhúsleves
Húsos- mustáros gnocchi
Feketeerdő torta

Ezeket műveltem ma délelőtt a konyhában. Plusz a nyanyának is főztem, úgy hogy kész vagyok. Közben mostam, mert a párom cipője beázik és szép mintákat tett az elmúlt héten a fehér zoknijaira. Persze még itt volt a nyanyóm is, aki nem díjazta, hogy nem igen volt időm rá. Cserébe a délutánom megint az övé.

KépKép
bende
 
 


Az éjszakánk nagyon jól telt, nem is értem mi volt az a tgnapi nyűgi. Most viszont mennem kell, lejárt a mosógép és közben a nyanyó keresztülhátrált a szobán. Leteszem az egyik végében és a másikban találom meg. Remélem nem marad örökre rükvercben :shock:

KépKép
bende
 
 


Helló mindenki!

Buzi idő!!!!!!! Utálom!!!!!
És migrénem van, már éjjel kezdődött. Most egy kicsit csillapodott, talán azért mert kihánytam a reggelimet (bocsi).
Nekünk egész jó éjszakáink vannak kopp kopp kopp
Jelentem: napközben kiváltottunk egy étkezést!
Múlt csütörtökön kezdtünk kóstolgatni almát, vasárnap óta krumpli-alma a menü és ma meggy is került bele. Remeg a kajáért. Megfogja a kezem és tömi a szájába, úgy kell viszafogni. Nem gondoltam volna, hogy ilyen korán ki is hagyunk egy tápszert, de örülök neki.
Tündi: nagyon édes Bius, szép a fülbevalója.
Gégéé: Ügyes a csajszi, hogy így emeli a buksiját, ezt hiányoltam Dórinál ő nem akarta emelni, utált hason lenni, folyton sírt, mióta megfordul, meg állandóan hason van és azóta rendesen emeli.
Lara: ez tetszik :lol:
Winchi: bele fog jönni Matyi is, Dóri leszopogatja a kanálról, úgy eszik, mintha szopizna, Levinek anno csak bele kellett rakni a szájába és forgatta a nyelvével. Dorka még kicsi ehhez, kilöki a szájából, ha így adom. Nála még nem tűnt el a nyelvlökéses nyelés.
Szösz: sajnálom a rossz éjszakát, biztos érzi hogy jön a meleg, nekem is azért megy szét a fejem.
Bende: nagyon fini lett a halacskás kaja ízlett a fiúknak, köszönjük a receptet. Szülinapot ünnepeltek? Mert akkor boldog szülinapot neki!
Katinka: nagyon tetszenek a lufik!
Vendég
 


Megjöttünk, az idő szar, mondjuk szerencsénk volt mert nem esett amíg a cityben voltunk.
Matyi 5,71 kiló :D És lefelé menet aludt kicsit utána meg mosolyokat osztogatott. Kezdte a védőbe, utána a kendőből kilesve folytatta, a gyógyszertárban, postán, hivatalban :lol:
De egyébként meg délelőtt piszok hisztis volt. Már vitatkoztam vele, hogy legyen szíves létezni egy kicsit úgy is hogy nem vagyok a látóterében, mert így nem tudok összekészülni. Úgyhogy pisilés közben operaáriákat hallgattam Matyi előadásában :lol: Profi a gyerek :lol:
De most meg hogy hazajöttünk beraktam a kocsiba és kitoltam a verandára ott alszik jóizűen.

Mancsa jobbulást, ilyen csúnyán migrénes vagy?

Bende megint nagyon finomakat alkothattál :lol:

Lara jó a felsorolás
:wink:

KépKép
winchi
 
 


Winchi:Szép súlya van Matyinak 1 hónap és lekörözi a Hannát :D
Hannus is nagyon hisztis volt bizti ez az idő most már 1 órája alszik nekem meg semmi kedvem semmihez én is hisztis vagyok :D

Mancsa:Nagyon ügyes Dorka hogy már egy étkezést ki is váltottatok nálunk elég változó tegnap 2 kanállal evett a Hanna tejpépet utánna sírt meg hisztizett beletettem üvegbe(van pépes cumink is) úgy meg megette az összeset de ebböl nem szeretnék rendszert csinálni :roll:

Bende:Örülök a jó éjszakának :wink:
Nagyon finiket főztél :D
Vendég
 


Ancsi:Remélem minden ok?????????????????????
Vendég
 


Hellótok!!

áá, én is tök fáradt meg nyomott vagyok, a gyerek is nyűgös, és éjjelente rendre kipisil, ami már eléggé kiakaszt, sajnálom nagyon, mert tetőtől-talpig át kell öltöztessem, ere jól felébred. mert csak éjjel pisil ki a lelkem, ráadásul eddig vmennyi típusú pellóból,a mit eddig csak használtunk most pl. kettőkor pisilt ki, de reggelre is pisis volt a pizsi

Sztetek milyen pellót érdemes éjjelre ráadjak? v esetleg nagyobb méretet??

Winchi, a tied brümmög, a Bendéé morog, az enyim meg berreg, de újabban eljezdtünk japán szamuráj hangokat is kiadni: hííííjjjaaaaa-hííjjaaa, kicsit olyan indiános is, de éédes

Sztetek a babán és a szilva mehet már 7 hós kortól? ezeket még nem adtam neki, de pölö bébiételben lehet kapni 4 hós kortól!!

Gégéé, bocsi, h lemondtam a mait, de akkor holnap visszük mázsálni!!!!

képzeljétek, kiderült, h a gyed mellé jár nekem az adójóváírás i s , szval faca, mert a mtatóm nem szólt róla így egy hónapot elbuktam, még jó, h lehet igényelni év közben is. azért jelezhette volna felém, h héééé tteeee figgyelj mááá, jogosult vagy rá, kell havontaa, v csak egyösszegben kéred adóbevalláskor? hmmm?!!
nna, mérges vagyok((

Bende, basszus te naggyon pörögsz, nekem ma csak arra volt lelkierőm, h megfőzzek
:oops:
naspolyácska
 
 


képzeljétek, kiderült, h a gyed mellé jár nekem az adójóváírás i s , szval faca, mert a mtatóm nem szólt róla így egy hónapot elbuktam, még jó, h lehet igényelni év közben is. azért jelezhette volna felém, h héééé tteeee figgyelj mááá, jogosult vagy rá, kell havontaa, v csak egyösszegben kéred adóbevalláskor? hmmm?!!
nna, mérges vagyok((

Lara, én a pellózáskor lefoglalom egy rágókával, amit csak ott és csak akkor kap meg játszizni, és ezért mindig nagyon örül neki, bár nekem annyira nem forgolódik, a lábát kapdossa be és nyálazza agyon)Hannus nagyon ügyes akkor, ha már így forog!!!

Mi gyerekülésben eddig a bébé comfort-ot meg a jané-t néztük ki, de elgondolkozok azon, h esetleg a nagyobbat.
ha még nincs 9 kiló, akkor is bele lehet már tenni??mert h nekünk is szűk cugerőröstűl a hordozónk..

Katinka, hogy vált be a kaja?? szépek a képeitek, jók a lufifigurák, ötletes nagyon!!!

Trundike, köszi, már összeszedtem magam, főleg h a Miló már nem fordul el, eddig úgy néz ki h hajlandó és van kedve is szopikázni, talán a tejci is elég ipphogy, aztán ha mégis elfordul , akkor is elégedett lehetek, hisz 7 hónapig tudtam szoptatni! nagyon szép kis fülcsit választottatok neki, édes vele naon!!!

Jaffa, akkor hogy is van ez? miből számolják a pénzt a 2. baba után? kicsit elvesztettem a fonalat……

Szösz, Réka baba hogy van most????

nna megyek, mert ugat a kutya, a Miló meg a teraszon, ilyenkor mindig megébred
naspolyácska
 
 


áá, az eleje már egyszer elment, bocsi :oops:
naspolyácska
 
 


Sziasztok Csajszik! :-)


É is újra itt vagyok hosszú-hosszú idő után!!!!:-)
Rengeteget dolgoztam az elmúlt hetekben és képzeljétek bele vágtam a jogsi szerzésbe is.:-)
Ugyhogy minden este munka után oktatáson voltam.

Megvolt a Nagy 12 hetes 4 D-s ultrahang vizsgálatunk.
Úgy tűnik minden rendben van.:-))))))
Kaptunk egy 10 perces felvételt is a babuciról.Végig a köldök zsinórban kapaszkodott.:-)

Lenne egy kérdésem hozzátok.Az AFP kötelező vizsgálat????
eszti2009
 
 


szia Esztii!!!

gratulálok a babóhoz :lol: :lol: :lol: :lol:

igen, úgy tudom, az afp kötelező
naspolyácska
 
 


Szia! :-)

Köszi a gyors választ! :-)

Pontosan a 16.héten kell elvégeztetni, ha jól tudom ugye?
eszti2009
 
 


hát nem kell éppen napra pontosan 16+0-nak lenned korán sem jó menni és későn sem, mert akkor falsh eredmény lehet, tudd a pontos testsúlyod, és kb. 16+3 naposan menj! :wink:
naspolyácska
 
 


jaa és ne aggódj, ez nem számít, bmi legyen is az eredmény, ne aggódj, más országokba már nem is végeztetik el ezt a vizsgálatot, mert nem ad reális eredményt!!!!!!!!

mikorra vagy kiírva? mit szeretnétek inkább, v mindegy? neveken gondolkoztatok? ő az első babátok?? :lol:
naspolyácska
 
 


próba, próba :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


áááááááááááááá, hogy csatoljam a vonalzóttt :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


próba 2 :oops:

Kép
naspolyácska
 
 


naspolyácska

azt hiszem csak azt kell beírnod ami a szögletes zárójelbe van :wink:

Kép
Kép
bibii
 
 


megnéztem azt kell :lol:

Kép
Kép
bibii
 
 


Ő lesz az első babánk.:-))))

Az elejétől fogva meg voltunk győződve, hogy kislány lesz...aztán szombaton a doki közölte, hogy elképzelhető hogy fiú lesz.:-)
Nem mondta biztosra, de mutatott egy esetleges árulkodó jelet az ultrahangon. :-))))

Akkor egy picit elgondolkodtunk...:-)))))
Lány nevekről már voltak elképzeléseink...:-)

De teljesen mindegy csak, egészséges, szép és okos legyen.:-))))

Az AFP-re kitől kell beutalót kérni.
A Nővédelmi központban?
eszti2009
 
 


próba 3 , boccsi mkitőll :oops: :lol: :oops:

Kép
naspolyácska
 
 


ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

kkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááállllllllllllllllllyy

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


köcci bibii :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


nincs mit :wink:

Kép
Kép
bibii
 
 


figyu, és ez most megy majd magától előre, v minden nap be kell csatoljam?? :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


menni fog magától :D

Kép
Kép
bibii
 
 


:lol: :lol:

egészséges, szép és okos lesz, az enyinek is 12 hetesen már látszott a fütyője :lol:

az afp-re a védőnő kér a házidokidtól beutalót, v te kérsz tőle, majd a papírral elmész a nődokkerhoz, aki megnézi :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


nna, megyek, mert nyüszög a lelkem :roll:

Kép
naspolyácska
 
 


egyébként tök jóóó lett, kis vigyori Milán :lol:

Kép
Kép
bibii
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsban most Eszti kérdésére reagálnék ... igen az AFP kötelező és betöltött 16.hét és a 18. hét között csinálják (elvileg!!!)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


gyorsan, mi ? jól lemaradtam, de nem tom hogyan :shock: ! nekem a nővédelmiben adtak beutalót AFP-re!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Szia Wicca! :-)

Köszi az infót.
És Naspolyácskának is természetesen.:-)

Holnap felhívom a védőnőmet és egyeztetek vele is.
eszti2009
 
 


én nem jártam nővédelmibe, lehet ott is kapsz, én házidokkertól kaptam :oops:

bibii, köszi a 117.-oldalon nagyban is fent van :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


nekem meg minden beutalóért, táppénzes papírért oda kell mennem :twisted: , uuuuutálom

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Elmúlt a migrénem hurrááááááááá!
Winchi: igen, sajna sokat szenvedek vele, főleg a frontok meg az erős szél tesz be nekem! De itthon jobb, míg bejártam Pestre dolgozni ilyenkor minden 2. megállónál leszálltam hányni és vártam a következő buszt, metrót. Hányószacsikkal volt kitömve a táskám. Azért mostanában már nem olyan durva, mint a szülések előtt.
Jesszus, Matyi mindjárt beelőzi Dórit is. Gratulálok. Próbáltad úgy etetni, hogy a nyelvéhez teszed a kanalat és otthagyod, hadd szopizza le róla? Vagy ezt már írtam?

Lara: Dorka nagyon bírja a kanalazást, sőt alig várja a következő falatot. Jobb, mint a tápszer. Hannus is majd rákap!

Jaffa: nekem Dorka gyes alatt született, mégis úgy kapom majd a gyedet a legutolsó besorolási bérem szerint, mintha most jöttem volna el a munkahelyemről. Legalábbis ezt mondták, mikor kérdeztem. Én azt hittem annyit kapok majd, mint Levivel, de persze örülök, hogy több lesz.

Naspi: Levi volt folyton pisis éjjelente, mi is próbáltunk mindent, végül a liberó bugyipelusából nem folyt ki, így egy darabig azt használtuk éjjel.

Wicca: mindjárt szülsz, tök izgi! Nekem mindkettő a 38. héten jött.
Vendég
 


Jajj és holnap oltásra viszem a kölyköket. Levi kullancsost kap, Dóri 4 hónapost. Melyik sír majd jobban? Levit tavaly elég volt lefogni. Aztán közölte, hogy nem fájt, csak azért sírt, mert lefogtuk. Hát remélem azért győzöm majd egyedül, sajna 1 órára kell mennem, akkor meg dolgozik még párom is, meg anyu is.
Vendég
 


Naspi jó lett a Miló vonalzó :lol: :wink:
Wicca hogy te már mennyire de mennyire közeledsz a végéhez :D :D :D
Mancsa örülök, hogy elmúlt a fejfájás, nekem is tud fájni de azért ennyire nem, anyukám tud ilyet produkálni melegfrontra.

képzeljétek úgy volt, hogy 3 napig áramszünet lesz napközben holnaptól de ma meggondolta magát az eon és mégsem lesz. Már kezdtem előre depressziós lenni, hogy még a rádió se szólt volna.

A védőnővel meg nem is egyeztettem a gyümievéssel kapcsolatban csak most meséltem neki, nyugtázta a dolgot és ennyi. PÁrom szerint látja hogy jó kezekben a gyerek minek szóljon bele látja hogy jól csináljuk :D
Mondjuk nem vagyunk gazsicsalád :lol: :lol: :lol:
Tényleg ANCSI hahóóóóóó!!!!
Remélem mennyasszonykánk jól van! :wink:

KépKép
winchi
 
 


Winchi: 3 napos áramszünetet erre ne merjenek csinálni, mert nálunk akkor nincs fűtés. Keringető szivattyú nélkül meg vagyunk lőve. Azért jó, hogy lefújták nálatok is.
Levi úgy hívja a védőnőnket, hogy védőke!
Vendég
 


gyorsan- naspolyácska bejelöltelek, így biztos megismersz.

Niki 4 és fél hós kora óta eszik banánt meg szilvát. Banán nélkül nem is tudom mi lenne velünk. Te milyen gyümölcsöt adtál neki, ha ezeket eddig nem?????
Hétvégén kapott kiwit is, a magos része nélkül, azt is szerette.
Niki eszik banánt, almát, kiwit, meggyet, őszibarackot, és bébiételben jöhet a körtés, a szilvás és most már lassan az epres is.
főzelék: krumpli, sárgarépas, sütőtök, cékla

KépKép
bende
 
 


megint mennem kell...talán holnap több időm lesz, rátok.

KépKép
bende
 
 


gyümölcs:

alma, meggy, őszi, nektarin, körte, kivi, narancs, mandarin, gesztenye

zöldelék:

krumpli, rizs sűrítésre, betétnek srépa, fehérrépa, sütőtök, cékla, zöldborsó, cukkíni, paradicsom

husi: csirke-mell, -comb, -máj

eddig ezeket kapta-kapja

Kép
naspolyácska
 
 


Winchi, kösszii

Mancsa, a liberós bugyipelló olyan, mint a fürdőspelus? v a sima pellóra kell még ráhúzzam?
esetleg pelenkatartó bugyit próbáltatok már?arról vélemény vki??

úúúhhh, hányás, nekem is volt egy időben, ki tudja miért jött, majd hogyan és miért múlt el, de örültem neki, a hányás volt a csúcspont, nna akkor már én is nagyon kész voltam :cry: :cry:

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok!

Eszti!

Jó, hogy jöttél!!!! A csajokkal kicsit "vitatkoznék". A terhesgondozás során nincs semmi kötelező vizsgálat. Mindegyik csak ajánlott. Ha elmész elmész, ha nem, akkor sem vonhat senki sem kérdőre. A te döntésed!

Nekem egy barátnőm most 18 hetes terhes. Nála a 12. héten megcsinálták a kombinált tesztet. 1:100 000 lett az eredménye. A dokija szerint teljesen felesleges lett volna a 16. héten elmennie egy vérvételre, így nem is ment AFP-re.

Winchi!
Mekkora már Matyi manó!!!!!!!!

Naspolyácska! Sajnálom a pelusos dolgot, sajna nem tudok semmit tanácsolni. Mi Liberot használunk.

Mancsa! Nekem fix idős volt a munkaszerződésem, ami a Milu születése után pont lejárt, így passzív Gyed-et kapok. Ha nem megyek vissza dolgozni, akkor nem lesz 180 nap biztosított időm, és csak a Gyes járna.

Bende! Felraknád a feketeerdő-torta receptjét? Boldog Szülinapot a párodnak!!!

Kép
jaffa4
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?