Új privát üzeneted érkezett!

Sziasz!

Szilbee: gyertek bármikor! De mi is elvisszük, ha gondoljátok...
Biztos 4 kg felett van!

Katlina: igen, igen, kééépet!!!

Betti! Kalappal, aztán gyere mesélni, plíííz!

Évi: remélem ma már jobb hajnalotok lesz!
Ivettékről ha tudsz, feltétlen írj már!

Jaimee! Várjuk a kis Réka baba világrajöttének történetét!

Niki: megkaptátok az oltást?

Rólunk: ma voltunk tanácsadáson, 69 cm, 7720 g Szabi, minden okés, csak egy kis vasat kell kapnia, mert határértéken mozog a hemoglobinja. Szerencsére egy perc alatt meg tudta ott nézni a doktornő, csak az ujja hegyén szúrták meg.
Holnaptól főzelékezünk is!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Mi is voltunk mázsálni 69cm,és 6700gr,ismét nem hízott semmit dehát annyit mozog hogy nem is csoda.
Nálunk sajnos ilyeneket nem néznek esetleg januárban ha jön a dokinéni!

Hát képet csináltam de ezt nem lehet jól lefényképezni olyan gyorsan csinálja hogy képtelenség :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Ez lemaradt! :oops:


Kép

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Dorka!
Hát az bizony lehet, hogy 4 kg felett van, mert büfizetésnél, már alig tudom tartani a fenekét. :shock: :roll:
Peti hogy van? Gyógyulgat már?
Pizzát idén remélem nem rendeltek! :wink: :lol: (Tudom... nem attól volt...) Tééllleg! Tavaly még pociban volt Szabi! Hát nem fura?!! :lol:
Képzeld! Tegnap egész nap hason aludt... és lényegében csak enni kelt fel! :lol: Nem tudom, hogy ez most a hason alvásnak köszönhető vagy annak hogy hallotta Levente hangját és az megnyugtatta... de nagyon jó volt így, mert sokat tudtam Leventével játszani (mert ugye két napig anyuméknál volt).

Olyan hulla voltam reggel, hogy muszáj volt meginnom egy fullos KV-t szoptatás után. Most meg itt pörgök!! :lol: Kár hogy csak rövid ideig tart! :roll:

Katlina!
Az is jó, ha négykézláb lefényképezed!! :) Én arra is kíváncsi vagyok!
szilbee
 
 


Judit már kérdezte egyszer, de én is megkérdem.... Nincs kedve valakinek TÁbLIT csinálni?? (Nekem nincs, de azért csak jó lenne.... ha valaki...!) :)

Fanna!
Hangulatod javulgat már?

Ha Dévid is úgy akarja, akkor ma összegyúrjuk a Petri-féle mézeskalács tésztáját! :D 8)
szilbee
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

A tábli jó ötlet, de lehet, hogy januárra kellene hagyni, amikor mindenkinek kicsit több ideje van, nem?

Minden félévesnek, hófordulósnak gratulálok! A betegeknek jobbulást, a vizsgázóknak egy nagy kalappal, ahogy felénk mondják :lol:

Én mostanában nem sokat leszek, a héten a férjem kísérgetjük Jázminnal, mert ilyenkor viszi a partner cégekhez az évvégi ajándékot az országban szerteszét.

Nálunk már vasárnap lesz a családi karácsony, meg a nagyok szülinapja, leszünk vagy 15-16-an. 26-án elutazunk a szüleimmel pihenni, majd 29-én vagy 30-án jövünk.

Közben karácsonyi party az iskolában, az óvodában, meg minden egyéb, ami a 3 gyerek mellett van. :lol: Ja, és a macskánk is beteg: macskainfluenza, eddig kétszer voltunk az állatorvosnál kombinált injekcióért, de kell még neki egy harmadik is. Emberre nem veszélyes, de a macska nagyon kivan... Alig eszik szegény. De most már nem hörög. Tiszta Darth Veder volt... :roll:

Mindenkinek jó készülődést, majd időnként benézek. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee: Elküldenéd nekem a mézeskalács receptet, de csak ha nem nehéz, mert én béna vagyok ilyen gyúrós sütikben.

Dorka: Megkaptuk, de a hemoglobint elfelejtette a doktornő ellenőrizni, így most nem tudjuk, hogy kell-e még a vas.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki!

Inkább bemásolom.
:)

[quote][ írta:b]Petri Mézeskalács receptje:

500 g liszt
150 g cukor
3 tojás
8 ek méz
1 mokkáskanál szódabikarbóna
4 evőkanál olaj
1 csomag mézeskalács fűszerkeverék
cukrozott citromhéj, narancshéj
tetejére 1 tojássárgája
díszítéshez mandula, dió, cukormáz

A hozzávalókat összekeverem, min 1 órát a hűtőben állni hagyom.
Kinyújtom belisztezett deszkán, kb fél centi vastagra a tésztát és kiszaggatom. A tetejét tojással megkenem, hogy szép fényes legyen. kb 10 percig sütöm. Nem volt ideje megpuhulni..
szilbee
 
 


De itt egy másik receot is... a Praktikából:

[quote]K írta:everjünk össze 80 dkg lisztet, 30 dkg porcukrot, 1-1 ek. fahéjat, szegfűszeget és szódabikarbónát egy nagy tálban. Morzsoljunk bele 5 dkg margarint. Ezután következzen 4 tojás és 4 ek. folyékony méz. Alaposan gyúrjuk össze a hozzávalókat, pihentessük fél órát, majd nyújtsuk 3-4 mm vastagságúra. Szaggassuk (vagy vágjuk) ki a különböző formákat, előmelegített sütőben, 180 fokon süssük 5-8 percig, amíg arany barnára sül.
szilbee
 
 


Ezt én is megpróbálom,és majd Dorkáék lesznek a próbababák holnap :D :D :D ,ha jönnek

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja én szoktam volt beletenni őrölt gyömbért is!!!!

Katlina!
De jó nektek!! Akkor holnap várjuk a képeket!!! :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kicsit le vagyok maradva:

Dávidnak boldog első hót, Robikának és Szabikának boldog félszülinapot!!!
Bocs, hogy csak így utólag...

Évi, örülök, hogy már jobban van Csongi! Szegény, tényleg biztos unatkozni fog egyedül :cry: De jó, akkor Ivették már otthon vannak?

Szilbee, Dávid tényleg szépen kikerekedett! Menniyt hízott egy hónap alatt? 1 kg megvan? Levinek jobbulást, majd csak alakultok már Ti is...

Tábli jó ötlet, de én nem vállalom, én minden ilyesmihez béna vagyok...

Niki, mi is szoktunk arra is sétálni, amerre Ti, de soha nem délelőtt. Szerintem azért nem futottunk még össze. Olga, igen, én már láttalak többször benneteket a környéken, csak a másik oldalon...hátha már egyszer szembe is megyünk egymásal!

Ja, Jamiee Rékáját sem dícsértem még meg! Tényleg nagyon szép kisbaba! És várom én is a szüléstörténetét!

Judit! Hogy sikerült a vizsga? És miből volt? Írésbeli vagy szóbeli? Beszámolót kérünk! Letire ki vigyázott addig?

Bocs, ha valakinek nem reagáltam...de lassan készülünk, megyünk a dokihoz, az utolsó pillanatban úgy döntöttünk, mégis csak beadatjuk Zsófinak a rota vírus elleni oltást...még épp megkapja 24 hetes koráig a kettőt.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szió!

Megvagyunk! :roll: ....köszi :)

fanna3
 
 


Sziasztok!
Újra itthon, és én sem akartam lemaradni a lányoktól, ötöst kaptam, családjog volt, beugró + szóbeli.
Misi vigyázott Letire, nálunk a nagymamák nem szoktak. Akkor Misi hazajön, szabad munkakörben dolgozik, magyarul azt csinál amit akar.
Ja, egy barátnőm Dinyánál szül, Dinya fanok, mennyi volt a tarifa, több infót akar begyűjteni, nehogy tévedjen, privit kérek!
Majd még jövök!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Ritkán jutok gépközelbe, köszi, h. aggódtatok!
Szóval: megvolt a 4D, KISASSZONY a Drága, minden rendben vele, azóta minden nap dvd-zünk.
Szombaton voltunk dokinál is, a méhszáj változatlan hál' Istennek, ő is mindent rendben talált.
Jaimee-éknek gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dvd-ről hogyan tudunk képeket kiszedni????

donkoaniko
 
 


Anikó!
Nem tudom, hogy lehet megcsinálni! :(

Judit!
Gratula! :)

Többi vizsgázó? Van aki már végzett a vizsgákkal?
szilbee
 
 


Sziasztok!

Na elolvastam, a dolgokat, amire emlékszem:
Szami!
Hol laknak a szüleid, hogy utaztok?

Mézes: nekem kötelezően kell sütni (méhészfeleség) most szezámmaggal, tökmaggal, mákkal, mogyoróval, dióval, mazsival fogjuk díszíteni. De én olyan péntek körülre teszem a sütést, még nem látom át a helyzetem. következő vizsgám jan 9, összesen még 3-at kellene megcsinálni kötelezően, de addig még Pató Pál Úr szindróma

Dorka!
Köszi az infót! Férjednek jobbulást! Főzelék? Csináltál, vagy vettél valamilyet? hogy ízlett a kis ismerősömnek?

Fanna!
Esetleg valami publikusat? Nagyon depis vagy Drága! Nem akar múlni?

Évi! illetve Ivett, ha már otthon vagy, gyere és mesélj, hogyan tovább itthon?
Csonginak ++++

olga!
milyen kekszet csináltál Petinek, hogy annyira ízlett neki, dobjál már egy receptet!
Balázs kavar ezerrel?

TÖBBIEK? És önjelölt táblakészítő?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na csak elfelejtettem:
Évi én egyszer azt hallotam, és örök életre megjegyeztem, ha a gyerek befullad irány a fürdő, és megnyitni a hideg zuhanyt ezerrel. Kipróbáltam, és tényleg máshogy lélegzek!

Jaimee!
Várjuk a szül(et)éstörténetet

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Anikó!

Bs player programmal tudok neked segíteni. Elindítod, és amikor jó kép van a kislányotokról, akkor megnyomod a pause gombot, aztán jobb klikkel egyet beleklikkelsz a képbe.
Ott az Options-ra menj rá, kiad egy csomó lehetőséget, ott válaszd a Capture Frame-t (van mellette egy fényképezőgép ikon is). Válaszd az Orogonal size méretet.
2-3 mp alatt elkészíti így a képet, el is menti automatikusan. Már csak meg kell keresned a gépen, hová is mentette 
Elvileg balra fönt kiírja 1-2 mp-ig, hogy BSCAP, meg valami számot, na azt kell megkeresned a gépeden. Nekünk a képeket a Program files/webtech/bs player mappába mentette.

Húúú, remélem menni fog!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Judit: Lehet kellene egy üveg méz csütörtökre. Milyen kiszerelésben van? Gratula a vizsgához!

Anikó: Gratula a csajszihoz!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Pár kép a mai hancurról :D
Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, holnap ménk, majd lecsekkoljuk azt a sütireceptet! :wink:

Szilbee! Peti teljesen lebetegedett, a doki szerint vírus, szóval...
idén kari előtt nem rendelünk pizzát, az tuti! Majd én főzök!! (Na, lehet attól lesz csak iagzán gyomorrontása!
:lol:
Tavaly karácsonykor ippeg, hogy látszott a pocakom, Szabi alig volt hosszabb 8 cm-nél... most meg itt kommandózik, ahogy Judit mondaná! :) Olyan jó, hogy idén már Vele karácsonyozunk!
Hasonalvás: vannak babák, akiknek nagyon bejön, lehet, Dévid is ilyen! De Levente hangja, jelenléte is megnyugtathatta!
És a kávé: ma egész nap dönteni tudtam volna magamba... elfáradtam, de ma mentünk, mint a mérgezett egér: munkahely, vásárlás, dédik stb.

Judit, le a kalappal: betegek is voltatok, és 5-t kapni! :)
Egyelőre ma még bolti alma-krumplit vettem, de holnap már én csinálom a főzeléket! Amúgy ízlett neki, holnap répázunk!

Lépek, Szabi megtalálta a karácsonyi csomagolópapírt! :?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hali :)

Betegeskedőknek jobbulást, gyógypuccot! :(

Szamóca, hát ollan kékes-szürkés-nagyonpicitzöldes Annalucus szeme :) De leginkább kék. Jah, kapott a harisnya is a tortákból :lol:
Sima fehérkenyeret sütögetek egyelőre – ki kell tapasztalni :)

Lányok, de cukik lehettek a gyerkőcök a hóismerkedéssel :lol: Szánkónk már nekünk is van, még Apa használta utoljára gyerekkorában :D Alig várom, hogy majd Bogyónk is kipróbálhassa!

Dorka, egyelőre kiéltem konyhatündéri hajlamaimat :mrgreen: Eselleg még valami aprósütit bevállalok...

Judit, tábli...jó ötlet, de én nem merem bevállani; egy másik topicban már csinálok. De ha valaki bepróbálkozna vele, az fajin lenne :)

Évi, eza focis dolog elég gáz...nem lehetne hatni rájuk? Szülői összefogás, akármi...?!

Jaimee, ránkérsz még! :) Azé dolgozgass a szüléstörténeten, legfeljebb majd kiadatjuk :wink: Meg ha van még egy kis extra időd, az első napokról, hetekről is szívesen hallunk :) És képeket is, minden mennyiségben! :D

Hm, ez a hemoglobin-mérés “kötelező” 6 hósan? Mer nálunk szóba se került...pedig sztem elég halvány a gyerek - jó, világosbőrűek vagyunk, de akkor is.

Katlina, ügyes baba Robika! :D Annaluci még csak a gyíkpozíciót ösmeri :)

Judit, drakulálok! :)

Tegnapelőtt Bogyóm leesett az ágyunkról :( :( :( :oops: :oops: :oops: Ettől tartottam a legjobban, erre tessék... Szerencsére nem lett semmi baja (félperces sikítás, aztán már mosolygott), de qrva szarul érzem magam miatta. Ilyenkor megy az őrlődés, hogy jó anya vagyok e, ha ilyen megtörténik a gyerekkel mellettem?! Azóta is figyelgetem, nincs e valami “mellékhatás”...de a látása oké, ugyanúgy mozog, meg minden ugyanolyan, mint előtte...

Felébredt a kisasszony... :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!!

Haza értünk tegnap a kis drágámmal,nagyon jó telt az éjszakánk!
Köszönöm hogy mennyit aggodtatok értünk!
ivett&fanni
 
 


Sziósztok!

Csak gyorsan...

Katlina!
Nagony aranyos Robika. :lol: Azé így is ltszik (videjó nélkül), hogy milyen gyorsan rakja a lábait. :lol:

Balwin!
Lesznek majd durvább esések is... No most jól megvígasztaltalak! :roll: :oops: Szóval csak azt akarom mondani, hogy gyakran hiába van ezer szemünk a gyereken, képesek olyan kunsztokra, amire az ember nem számíthat! Szóval nem vagy rossz anya... csak Lucus fürge! :lol:

Ivett!
Üdv újra itt!! :)

Peti!
Kép Még jó hogy nem Karácsonykor jött ki rajtad.. bár így se jó, de talán még ez a jobbik verzió! :?

Dorka!
A te főztöddel nincs gond! :) A családban csak Ádámot nem szabad nyers hús közelébe engedni... Emléxem... :wink: legutóbb is milyen sikere volt a vadnak, amit ő csinált. :roll: :lol:

A mézes nálunk is össze van gyúrva, holnap vagy amikor nyugi lesz itthon és Dévid alszik kiszaggatjuk Leventével.. aztán meg is sütjük! :)

Jóccakát! :) Kép
szilbee
 
 


Jaimee izeni, hogy babanet elvonási tünetei vannak! Hiányzunk neki! :lol:

De jó lenne, ha beköttetnék a netet ők is... :roll:
szilbee
 
 


na,na Jaimee-éknál is győz azinternet, úgy látom!

Ivett!
mesélj hogy vagytok!

Katlina!
Nagyon édes Robcsi! Előtte sem lesz sokáig akadály!

Judit!
Rá se ránts, lesz ez még így se! Tudom, hogy ilyenkor nagy a lelkiismeret furdalásod, mert hisz mindenkinél így van! Aztán meg már fel sem veszed, sőt letolod ha eleseik! Ki érti az embert Egy évig mást sem várunk, minthogy a gyerek elárjon meg elbeszéljen, aztán meg egy életen át hajtjuk Neki, hogy üljél le, meg maradj csöndben.
Mellesleg Gréti egyszer úgy esett le, hogy fogtam! :roll:
Egyébként esés után, ha hánynak, akkor van baj.

Dorka, Niki, ment privi/mail

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

No, az éjszakánk már köhögési roham nélkül telt, de ugyanúgy be van rekedve Csongi és köhög is. Nem is tudom, lehet, hogy a héten még vissza kell vinnem a dokihoz?

Judit, azta, gratula az ötöshöz! De ügyi vagy! Ildi, Olga, ti hogy álltok a vizsgákkal?

Balwin, igaza van Szilbeenek, lesznek még esések! Úgy is, ha ott állsz mellette, ez elkerülhetetlen! Nyugi, ettől nem vagy rossz anya!
Én ilyenkor tettem azt, hogy a földre lepakoltam paplant, plédet, rátettem neki játékokat és ott pöröghetett, onnan tuti nem esik le.

Katlina, nagyon fajin Robika! Olyan figyelmes, értelmes tekintete van. Látom élvezi, hogy tud helyet változtatni!

Anikó, gratula a kisasszonyhoz! Biztos élveztétek az UH-t :lol:

Ditke, mi is az állomás környékén lakunk, vagyis a 9 emeletes Bajcsy háta mögött. Ti merre?
Hát unatkozik rendesen Csongi. Nincs hozzászokva, hogy egész nap itthon van, gyerektársaság nélkül. A haverja is lebetegedett, csak neki torokgyulladása van, és nem akarjuk összeereszteni őket.
Tegnap itt volt anyukám, hogy tudjam a dolgaim intézni. (Voltam a kocsival a tűzolóknál, hát csak januárban tudják megcsinálni.) Szóval, gombóc levest főztek, Csongi gyúrta a gombócokat, majd a tört krumplit is ő törte, kavarta ki :lol: Olyan leleményes ez a mama :lol:
Komolyan mondom, nem is tudom, mit csinálnék nélküle.
Megtakarította az ablakokat, kitakarítottunk (mára csak a gyerekszoba maradt, na az egy egész délelőttös program lesz).
Megvettem a karácsonyfát (őrült árak vannak), bevásároltam szentestére, mert nálunk lesz az egész család, leszünk 12-en!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ja, lányok én bevállalom a táblázatot, ha jó excellben...azt meg tudom csinálni.
Adatok jöhetnek a csongianya2@freemail.hu címre.

Név, gyermek/ek neve, születési ideje, névnapok, foglalkozás/hobbi, lakcím, emailcím, egyéb amit még szeretnétek!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
De jó! :D

Jaimeeéknek még először gépet kell venni, csak utána jöhet a net. :( Jól vannak egyébként! Tejcsi van! :) .. csak a sárgaság miatt sokat alszik Réka.

Most találtam az egyik netes albumunkban! :mrgreen: Ti ezt még nem is láttátok!

VIDEJÓ

Ez a kis lurkó, bizony Dorkáék Szabija! :D
szilbee
 
 


Szió!

Bocsánat hg most nem reagálok le...csak azt szeretném Judittól megkérdezni hogy pontosan hogy is van ez....
Kicsit értetlen vagyok...nem hallottam még erről szóval ha befullad a gyerek/ vagy bereked be kell rakni a fürdőkádba és hidevizet engedni rá???? Bocsi...de tényleg értetlenke... :lol: és nem fázik meg? Meg meddig kell ott csücsülni?
Köszke!

mi.... :lol:

fanna3
 
 


Fanna, nem úgy van az, no :lol: A hideg vizet megengeded és a hideg pára az szerintem ami jót tesz a légutaknak!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Na, reggelre Katának is sikerült betaknyosodnia. Folyamatosan folyik az orra, tüsszög. Neki lehet már Sinupretet adni, nem tudjátok?

Balwin Judit: Egyetértek a többiekkel, szinte minden gyerek leesik valahonnan (jobb esetben csak az ágyról), Minden gyereket ér kisebb nagyobb baleset akármennyire figyelnek Rá. Én például épp, hogy megtanultam járni, amikor fogtam magam és beletotyogtam az emésztőgödörbe. Ha épp nem látja meg valaki és vesz ki rögtön, sz@rba fulladtam volna. Anyáék elég sokáig fürdettek, még elviselhető szagom lett.

Jaimee, Ivett: Puszi az anyukáknak és a picuroknak is.

[b]Judit[/b]: Mindjárt válaszolok.

Évi: Köszi, hogy bevállalod a táblát. Majd este elküldöm az adatokat.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


bbjudit! ment aprivi, jó hosszúra sikerálódott!!!

katlina!!! A DVD-K!!!!! ÁÁÁÁ, NÁLAM MARADTAK!!!
majd este jövünk!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Én azt hittem nem hoztad vagyis nem írtad ki!!!!!!!!

Pénteken megyünk szolnokra bemehetünk érte?? :oops: :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Szia mindenkinek!
Azt gondoltam hogy szusszanhatok és készülhetek a karácsonyra nyugodtan, de sajnos az élet kegyetlen és könyörtelen, sajnos már az ÉDESANYÁM nem ünnepelhet velünk, mivel tegnap hajnalban meghalt, de nekem erősnek kell lennem mivel a gyerekek nem láthatnak sírni,de nektek pedig el kellett hogy mondjam, egy kicsit kell a gondolataimat terelgetni.
Elnézést hogy ilyen szomorú dologgal zavarlak benneteket.
Az én gyerkőceim is rengeteget estek innen-onnan, de szerencsére nem lett bajuk. Még annak idején a mózeskosaras babakocsi ülésre alakított részéből kiesett Kristóf, de sapka volt rajta és nem történt baj, másnap pedig vettem egy esernyőre összecsukható babakocsit.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Óh, Istenem Márti, libabőrös lettem, őszinte részvétem! Nyugodjék békénben :cry:
Azért próbáld kisírni magad, nem jó, ha magadba folytod! Kívánok sok erőt és megnyugvást!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Dorka!
Kép

Márti!
Részvétem! :cry: :cry: :cry:
szilbee
 
 


Márti, részvétem!
Sírni nem szégyen, sőt kell, hogy kisírja magát az ember, főleg, ha ekkora bánat éri! A gyerekek sokkal könnyebben felfogják a halált, mint mi gondolnánk! Szerintem beszélj velük róla, hogy neked ez mennyire fáj, és hogy nagyon nehéz, mert hidd el, hogy ők gyógyítják a leghatékonyabban az ilyen sebeket!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Márti!
nagyon szomorú hírt hoztál!
Fogadjátok őszinte részvétünket!
Ahogy Ildi írja, hihetetlen hogy kezelik a gyerekek a halált! Jobban megértik, mint gondolnád, Grétiről tudom. Beszélj Velük nyugodtan, Neked is megkönnyebbül a lelked.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Márti: Őszinte részvétem. Nyugodjék békében!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Márti!
Őszinte részvétem!

Kép

Kép
katlina
 
 


na a mai napra ennyi


Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Márti!!

Öszinte részvétem!!
ivett&fanni
 
 


Márti!

Kép
Fogadd őszinte részvétünket!


Szilbee! Köszke mindent! jó volt újból látni a videjót!
Ma a 4D-set fogom megnézni megint... :roll:

Judit! A dokinéni kiemelte, hogy nem kötelező, de ajánlott a hemoglobin szint mérése 6 hósan, mert elég sok babucinak kiürül a vasraktára, és így csak egy picke szúrás kell, nem vérvétel az SZTK-ban. 1 perc alatt kész az eredmény. Érdemes rákérdeznetek, főleg, ha haloványabbnak látod Annalucust. Szabi nem is sápadt, és nem aluszékonyabb, mégis felírtak nekünk vasat, határértéken volt a hemoglobinja.

A kruppos köhögésrohamra én azt hallottam, hogynagyon jó így télen, ha kinyitjuk az ablakot, és odatartjuk a gyereket, nyáron meg a fagyasztószekrényt kell rájuk nyitni. VAgy ezt már írtátok? Ugyanaz a lényeg, mint írtatok: hideg párás levegő kell olyankor a babáknak/gyerekeknek.
De remélem nem lesz rá szükség senkinek!

Nyugodalmas jó éjt!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


ja, Szilbee, az ÁDám féle vadas ebédre emlékszem... :oops: :oops: :oops: úúú, annak aztán volt hatása!
Peti pedig köszöni a biztató szavakat, de szenved ezerrel még mindig... feje, füle, torka fáj... :(


Ivett! Majd ha lesz egy kis időd, mesélj, hoygan telnek az első napok otthon! És ha tudsz, tégy képet is fel!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Kép

Jobb reggelt Mindenkinek, mint nekem van. Nagyon ÁÁÁÁÁÁÁlmos vagyok... Kép

Tegnap este 7-kor Leventével még mézeskalácsott szaggattunk. Nekem nem sok dolgom volt olyan ügyi volt. Szaggatta, tette a tepsibe, kente tojással, tette rá a diót... Én betettem a sütőbe.. Ő meg mind megette... :lol: (csak egy kis tepsivel csináltunk még most)...

Isteni lett Petri Mézes sütije!! :D Csak ajánlani tudomén is Mindenkinek!

No menek enni... talán nyerek belőle valamicske energiát... :roll:
szilbee
 
 


Íme Ivett Máté fia!


Kép

Évi és
Kép
csongianya
 
 


De édes! És milyen nagy!! :D Hány hetes most Máté??

Anikó!
Sikerült képet kivágni a videóból??
szilbee
 
 


Sziasztok!

Ivett!
Hatalmas baba! Várjuk a beszámolódat!

Szilbee!
Én is valszeg ma fogom begyúrni, vagy holnap, az én receptem szerint szalagárét kell felfuttatni egy kis langyos tejben, egyébként majdnem ugyanez. Nem tudom mennyi 8 kanál méz, x3dkg? az enyémbe 30 dkg-ot kell rakni, egyébként uez. És én mindig este gyúrom, és majd másnap nyújtom.

Olga!
ezer éve nem írtál! Hol lesztek karácsonykor?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?