Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska,
hajrá! :wink: Szerintem apáinkat nem kell sokáig unszolni :wink:

Wepe,
nagyon cuki a kutyi, mindjárt beleteszem a táblázatba is.

i.kata
 
 


Szia Kata!
Még te i sfent ezen a késői órán??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
még korán van. Főleg hogy megyek 22.45-re Ferihegyre a páromért. :roll: Sajnos elég sűrűn utazik, szerencsére többnyire csak 1 napra, de ilyenkor hajnalban kelünk és késő éjjel fekszünk. Naaaaaaagyon üdííítőő :?

i.kata
 
 

 
 

Zsuzska,
és előtte még megsétáltatok 8 blökilábat +2 sajátot. Van 2 vérengző fenevadunk:
Kép

i.kata
 
 


Kata, vigyázz az úton :!:
A kuty saját :D
wepe
 
 


Kata, jó amit írtál: blökilábat- tetszik :D
wepe
 
 


Wepe,
Malamut, vagy Husky? Ugye malamut?!
Nekünk volt egy nagyon barátságos Malamutunk, és egyik reggelre eltűnt, pedig meg volt kötve, mert tüzelt a szomszéd kutya és átásta magát hozzá. :shock: Volt neki egy nagyon jellegzetes vonyítása... és miután ellopták én meghallottam a városban bicózás közben. Meg volt kötve egy kertben más kutyákkal együtt, de nem volt ott senki. Apum bemászott és visszaloptuk a saját kutyánkat (jó, mi?). 3 nap múlva megint eltűnt, de már nem volt ott, ahol előtte megtaláltuk. :cry: Annyira imádtuk, de sajnos másnak is megtetszett.

i.kata
 
 


Wepe,
látnád a bal oldalit. Itt néz rám óriási szemekkel, hogy menjünk már sétálni. Itt kerülget a kanapé karfáján és birizgál a szőrével. Ilyenkor tisztára olyan mint egy macska, csak kisebb :lol: :lol:
De úgy imádjuk őket!!! És még takarékosak is. Ketten együtt 4kg-ok, szóval kicsi a kajaigényük :lol:

i.kata
 
 


Na megyek, mert nem bírnak magukkal.

Jó éjt!

i.kata
 
 


Husky, ő is nagyon barátságos, és olyan, mint egy örök kölyök :)
Ma például annyit vakkangatott éles hangon, én meg vissza "ugattam" neki, persze tetszett neki, és közben a két mancsát lerakja, és ijeszget a hirtelen mozdulalával.
Az idegenek neki is jó pofizik, és ő is hízeleg, mint egy macska.
Aranyosak, tetszik, hogy nem egyformák :D Egyébként egyfajtáúak ( ezt lehet, hogy nem jól írtam :oops: ) :?:
Nevük :?: A bal oldalit fiúnak tippelném, a jobb oldalit lánynak :) :?: :!:
Séta náluk hétvégén van, mert ő egyébként az apukám kertes házánál "lakik", hétközbe csak látogatás van, és hétvégén már úgy vár minket, amikor meglátja, hogy megjöttünk, akkor teljesen máshogy ugra-bugrál :D És a séta szót meghallja, akkor pörög :D
wepe
 
 


Jó sétát :wink:
wepe
 
 


Jó sétát akkor!!!!!

És vigyázz magadra!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kata!
Nagyon édik a Yorkik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Séta megvolt, gorsan bekukkantok. :lol:

A baloldali 1éves kan Dió, a bal oldalon a 4 éves Töpi (Töpörtyű). Mindketten yorkik. A nevük onnan ered, hogy olyan aprók voltak 8 hetesen, mint egy falat töpörtyű, vagy egy dió :lol:
Én nagy kutya-macska bolond vagyok. Mindeig voltak állataim és amikor felköltöztem Pestre, nem tudtam meglenni állat nélkül. Akkor még volt 2 brit cicám, akiknek akkor volt 1 kölykük. Azt akartam felhozni, de anyum lebeszélt róla és megkaptam lassan 4 éve a Töpit a szülinapomra. :lol: Nekünk nagyobb kutyus most szóba sem jöhetne, mert 50m2-es a lakásunk. Így is szűkösen vagyunk. A Diót azért kaptam 1 éve, hogy elterelje a gondolatomat a babáról, de ez mint kiderült lehetetlen. :oops:

Na tényleg indulok.
Sziasztok!

i.kata
 
 


Kata, most ezt nem értem, biztos siettél a párodért :lol:
Mindekétszer azt írtad, hogy baloldali/bal oldalon, most nem tudodm, melyik melyik :shock:
wepe
 
 


Sziasztok!

nehogymárkimaradjak :D boxerem van, volt, lesz :) (elkötelezett ez a fajta, képtelen vagyok másikakra gondolni :lol: )

Kép

Zsuzska!
jó reggelt! :D remélem lehengerelted apát :?: :!: :oops: :D Mindent bele! még mi is akciózunk, hisz soha nem lehet tudni, hogy hanyadik napon az igazi :D :!:

Wepe!
csodaszép az avatarod! és a kutyád is :D
igen, valóban, a donor! elfelejtettem :oops: No de akkor itt az igazi indok, hogy Ti saját babát szeretnétek. Mondok én Neked valamit! Hivd csak fel a dokit és tálald, hogy sajátot szeretnétek. (azt irtad van esély) ha megerősítik orvosilag is, hogy igenis van esélyetek saját babára a lombikkal, akkor (én ugy tudom) nem kell inszemezni és jöhet rötön a lombik. És ami a legfontosabb, már most lehet sorszámot kérni!!! Hiszen mire megkapod a sorszámod annantól várni kell kb 4 hónapot. Vagyis van idő, hogy összekuporgassátok a pénzt! Ha kevés lenne ez az idő, akkor beszéljétek meg a dokival, hogy nektek fél évre van szükségetek, és írjon úgy be titeket a nagykönyvbe!

Kata!
látom Nektek is tök ari kutyáitok vannak! és nagyon sajnálom a lopósdit! Borzasztó emberek vannak!!!

Ladiva!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dezsina
 
 


Dezsina, köszi a tanácsot :D
Neked is nagyon szép, a kutyád :!: :!: :D Olyan barátságosan néz :)
Kata, szomorú, hogy lopják a kutyákat :cry:
Nekem úgy lett a LISA, hogy a mamám találta egy bokor alatt, megsérült az egyik lába, és a mama befogadta. Aztán én lettem a gazdija, mert rosszcsontoskosott a csirkékkel, és el kellett onnan jönnie, így aztán magamhoz vettem, már 8 éve, és most kb. 11 éves. Sokszor meglógott a család összes tagjától :? de ügyesebbek voltunk :wink:
Hajrá Zsuzska, Dezsina :wink:
Ladiva hogy vagy :?:
wepe
 
 


Wepe!
:D
most jobbnak tűnik a hangulatod :!: :!: :!: :wink:
dezsina
 
 


Jobb a hangulatom, a tesztetléskor, meg amikor megjött akkor volt rossz kedvem, de azóta előre próbálok nézni. Most más nyügöm van :roll: de nem akarlak Titeket zaklatni, mint egy idóta :o
wepe
 
 


Sziasztok!

Aranyosak és szépek a kutyáitok! El sem hiszem, hogy történnek ilyenek, hogy kilopják a kertből. Elképesztő! Azért hogy ne maradjak le állatilag, csatolom a cicám képét (remélem sikerül is), ami nem éppen előnyös, de ennél jobb sosem készült róla, és itt legalább méltóztatott ránk figyelni. Én nagy macskaimádó vagyok, de a kutyákat is szeretem. Sajnos már nem él, mert megmérgezték. De a világ leganyaszomorítóbb és egyszersmind legédesebb cicája volt. Nagyon tudott bújni, ugyanakkor fél kiló hajam kihullott némely akciójától. Amúgy olyan volt, mint egy kutya. Mindent visszahozott, amit eldobtunk. Ráadásul ő volt az úr a háznál, még a plüssmacskát sem tűrte meg sehol, akárhová tettük, lepofozta mindenhonnan és a helyébe ült. Végül elraktuk egy szatyorba a plüsst. Meg még van egy csomó nagyon vicces sztori, dehát a ti kutyáitoknak is...

Wepe, mindenképpen kerülj rá a listára, mert hipp-hopp betelik a jövő évi lista. Addig pedig biztosan előkerül az a pénzecske a lombikra. Mindenesetre nagyon örülök, hogy jobb kedved van, csak így tovább pozitívan! Egyszer hallottam egy mondást, általában eszembe jut, ha nagyon el vagyok kenődve: "Azt hittem, hogy mélyebbre már nem kerülhetek, de ekkor felkopogtak alulról." Nekem ez mindig eszembe jut, ha valamin nagyon elkeseredek. Bár persze ettől a mondástól sem lesz mindig kiugró jó kedvem, de valamicskét segít.

Én megvagyok. Türelmetlenül, várakozva. Néha megijeszt, hogy pár másodperce olyan hasfájás jön rám, mintha meg akarna jönni. Aztán elmúlik. Tegnap és ma is volt ilyen. Mi lehet ez?

Kata, drukkolok!



Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi! :oops: Szóval bal oldalon a Dió, a jobbon pedig a Töpi. Mostanában kicsit szétszórt vagyok :oops:

Dezsina, neked is édes a kutyid!

Ladiva,
annyira cuki pofája van a macseknak :lol:
Én nagyon remélem, hogy a hasad azértáj néha, mert nyúlnak a szalagok, mert befészkelték magukat a babák :lol: Ha zavar, akkor ezen állítólag segít a MagneB6. Azt hiszem 3x1.

Hűűű, nekem is rengeteg állatos történetem van. Kutyás is, macskás is egyaránt. Amikor családiházban laktunk, akkor egy csomó ismerősünk lepasszolta nekünk a kutyáját, mert el kellett adniuk a házat...

i.kata
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom az állatbarátokhoz. Nekem egy keverék kiskutyám volt, sajnos tavaly 17 éves korában elaludt. Ő volt nekünk a világ legédesebb, legszeretnivalóbb kiskutyája. Ez tavaly májusban történt és júniusban mentünk az első lombikra. A párom szerint ezt el kellett volna halasztatni, mert teljesen kivoltam, állandóan sírtam és persze Ő sem volt túl jó lelkiállapotban. Szeptemberre összeszedtem magam lelkileg és szerencsére sikerült. Na a végén megint elbőgöm magam, úgyhogy a kiskutyámról nem írok többet.

Ladiva!
Mindig optimistán gondolj az érzéseidre. Biztos ez is annak a jele, hogy most ágyazódnak be a babák. :P :P :P

Wepe!
Én a Te helyedbe körbetelefonálnék más intézeteket is, biztos valahol megcsinálják a lombikot. A saját anyagotokat nehogy inszemre pazaroljátok szerintem. És jeleztkezz be minél előbb, igaza van Ladivának, legfeljebb mondjátok, hogy későbbre írjanak be. Régebben volt a tv-ben, hogy vannak alapítványok is, ahol támogatják a lombikosokat. Esetleg ennek is néz utána. Végül írtatok a Forgácsba, vagy telefonáltál? Remélem azért, hogy sikerül náluk is a lombikot megcsináltatni.

Sziasztok
Lilla

Kép

Kép
Vendég
 


Hát csajok, micsoda egy állatbolond banda jött itt össze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindjárt keresek a mi kutyuinkról is képeket. Ők már sajna nem laknak velünk. Már három éve. Elvittük őket Debrecenbe. Velünk egy másfél szobás 6. emeleti lakásban éltek. Most egy tanyán rohangálnak egész nap.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A nagyobbik egy tacsi-foxi keverék volt, a kicsi pedig itt még csak 3 hónapos. Egyébként egy tacsi-roti keverék.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lilla!
Tündéri Kirus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lilla,
Kira baba gyönyörűséges!!!!! :lol:
Nem lehetne néha "kikölcsönözni"? :wink:

Zsuzska,
úgy bírom az ilyen alvós képeket. :lol: Nagyon cukik! :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Ne is mondd.... majd megszakadt a szívünk, amikor ott hagytuk őket. De sajons alig voltunk otthon, ők meg egy panelban voltak ketten. Szóval azt hiszem, hogy jól döntöttünk.

Annyi ilyen alvós képünk van róluk.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Zsuzska, szerintem jól döntötettek, hogy nem a panelba kényszerítitek őket. Mi is ott lakunk, és nem hoztuk magunkkal Lisust, mert napi 10 órát nem vagyunk otthon, így aztán maradt az, hogy minden nap megyünk hozzá.
Aranyosak a Tiéd is :lol: :lol: :lol:
Lilla, gyönyőrű Kira baba, a kukkucsolós kép a türcsiben, ámulatos :!: :D :D :D Helyes kis csajszi, biztos le veszi a fiúkat a lábáról :wink:
Ladiva, sajnálom, hogy már nincs meg a cicusod :(
A macsekokat is nagyon imádom, megfogadtam, ha öreg nyugdíjas leszek, akkor azért szeretnék macskát, talán panelba is :o de ez még messze van ...... nagymamától örököltem, hogy minden koszáló állatot befogadnék legszivesebben :D
Nehéz a várakozás, de próbálj megkikapcsolni, mi addig nagyon szorítunk Neked. :!: :!: :!:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ma felhívtam a Sipos dokit, és azt mondta, hogy a Forgács tanárúr kell, hogy eldöntse, mert hogy ez bonyolult, és ehhez intézményvezetői döntés szükséges, de mondta, hogy ne aggódjak lesz megoldás. Kérdezte, hogy mikorra szeretnénk a lista miatt, és mondta, hogy a május az megfelelő, mert nem tartanak ott a várók - mondjuk ezt nem így fogalmazta meg, de ez volt a lényeg :wink:
Novembet 24-ére kaptunk időpontot, egész jó, szóval most minden sinen megy - ezen a téren :wink:

Írjatok, hogy hogy vagytok ?
Kata, szutizás megy ? Nemsokára hétfő :wink:
wepe
 
 


szutizás = szurizás :wink:
wepe
 
 


sziasztok!

Wepe!
:D :D :D :D :D Csúcs-szuper :!: :!: :!: Látod?! menni fog!!! :wink: már csak két hét és minden kiderül!!! drukkhegyek!

Ladiva!
nagyon édi a cicusod!!! :) nekünk még sohasem volt macskánk, a kutyánk nem annyira örült, amikor átjön egy-egy a szomsédból! (üldözéses verseny van ilyenkor)

Zsuzska!
arik a kutyik! és jól döntöttetek! a kertnél nincs jobb!!!
(peteérés :D el ne felejtsd!!! :oops: :lol: )

Kata!
még két hét a kövi vv. csak szépen lassan, komótosan... :wink:

Lilla!
csodaszép babaképek! :D Föleg a kis fürdőzős! Hát az nagyon aranyos :!: :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Wepe,
ez szuper! Miért májust kérdezte???

A szurik beadása nem vond, viszont nehezen viselem a sok gyógyszert :oops: A szurik beadása után általában elkap a gyomorideg, tiszta levert leszek... Ezt most egy kicsit nehezen viselem.

Ha hétfőn megyek vizsgálatra akkor lesz megint vv? Vagy csak uh?

i.kata
 
 


Sziasztok !

Kata, csak annyit kérdezett, hogy mikorra gondoltam, és én mondtam neki a májust, bocsi, hogy nem voltam érthető :oops:
gyógyszer+gyomorideg :( :arrow: valami homeobogyó nem segítene :?: :shock: Naponta többször is kell a szuri :?:
Küldök könnyítőszuribeadó energiát :D :D :D
wepe
 
 


Visszaolvastam a régebbi oldalakat.
Dezsina :arrow: neked SOTE II-n volt a 6 inszem ?
Kata :arrow: Neked a F.intézetben, mind a 6 ?
Ladiva :arrow: Neked hol ? Bocsi, lehet, hogy írtad :oops:
Csak azért kérdezem, mert kombinálok :o :shock:
wepe
 
 


Sziasztok!

Wepe, nekem egy meddőségi szakember a magánrendelésén csinálta az inszemeket.

Mostanában, pár napja, naponta többször is olyan érzés van a hasam aljában pár másodpercig, mintha meg akarna jönni. Eddig arra gondoltam, biztosan történik odabenn valami, de mostanra egy kicsit megijedtem. Ma reggel a férjemet elküldtem Magne B6-ért, bevettem egyet, most egyelőre nem érzem ezt a mensi jellegű kellemetlenséget. Nyugtassatok meg, hogy ez nem rossz jel és nem fog megjönni! Már igazán lehetne jövő péntek, hogy tesztelhessek... Mindazonáltal nagyon pozitív vagyok!

Mindenkinek drukkok!
Vendég
 


Szia Ladiva!

Ezt a "megjön" érzést még terhesen is érzi/érezheti az ember az első három hónapban, ez miatt ne aggódj.

Lilla
Vendég
 


Ladiva,
nyugi, tényleg lehet ilyen érzésed babásan is. Én lehet, hogy tesztelnék 2-3 napon belül :oops:

Wepe,
nekem itt volt mind a 6 inszem.

i.kata
 
 


Sziasztok !

Köszi a válaszokat :)
Képzeljétek, hogy ma reggel, amikor ébredeztem, eszembe jutott, hogy hogyan tudnánk biztosan előteremteni a keretet a lombikra :)
A múltkor kérdezte a S.doki, hogy mivel fizetünk, kp vagy egészségpénztárral ? Nekünk nincs egészségpénztári tagságunk, így maradta kp. Csak nagyábból tudom, hogy hogyan működik.... valakinek van ilyen "cuccosa" :?:
Ahol én dolgozom, ott van kafetéria rendszer, és arra gondoltam, hogy akkor idén nyitok egy ilyet, és akkor átcsoportosítom a dolgokat :lol:
Ha valakinek van ilyen, akkor szivesen veszem, ha elmeséli, hogy működik :roll:
Ladiva, drukkolok, hogy a baba "művelje" a kellemetlenségeidet :!: :D Kívánom, hogy sikerüljön :!: :!: :!:
Kata, holnap mész :!: :wink:
Dezsina, és Zsuzska nagyon eltűntek ....... :lol:
wepe
 
 


Sziasztok!
Bocsika, tegnap suliban voltam és dogát írtunk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
De ma már vagyok, apa épp valami famegmunkálós filmet néz valamelyik csatornán..... bevallom, engem nem igazán hoz lázba ez a téma :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
hogy sikerült a dogád?
Nekem egy hét múlva lesz2 zh-m, de szerintem a lombik miatt ki kell hagynom őket. Majd beszélek a tanáokkal.

Wepe,
nekünk Allianzos van. Ott úgy működik, hogy kérek az Allainz egészségpénztár nevére számlát és azt be kell küldeni nekik és kb. 1 hónap múlva kifizetik. Ez szerintem nem a legjobb, de máshol úgy van azt hiszem, hogy kapnak egy kártyát, amiről le lehet vásárolni. Gyógyszertárban láttam már ilyet.

Mi most megyünk az Ikeába, veszünk pár apróságot. Vettünk pénteken egy polcot, mert nem férnek el a tankönyveim lassan sehol, de aztán tegnap elmntem anyumékkal Halásztelekra orchideavásárraés van 2 új szerzemény. Az ablakban már nem fér el ez a rengeteg növény, úgyhogy kapnak egy saját polcot a szépségeim :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Ha sikerült polcot venned, akkor majd lefényképeznéd? NEkem is kell majd vennem virágállványt, vagy polcot, mert nálam sem nagyon férnek már, pedig szeretnék még venni párat... én is imádom az orchideát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát remélem, hogy hármast kapok majd.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mi tegnap akartunk menni Ikeába, de délutánra nem el ment tőle a kedvem. Aztán maradtunk a honap munka utánban.
Köszi Kata, az infót az Allianzos ep-ről!
Én is szeretnék orchideát, csak félek, hogy itt hamar kipurcanna, + már így is elég sok virág van :)
wepe
 
 


Hát mi tegnap suli után elindultunk a Decathlonba vásárolni.... már majdnem ott voltunk, mikor észre vettem, hogy a kártyám lejárt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szóval fordulhattunk vissza.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
vettünk polcot,de sajnos nem tudtuk felszerelni, mert az a rohadt válaszfal a szomszéd felébetonból van :evil: Ahhoz meg gyenge a mi kis fúrónk, úgyhogy kölcsön kell kérni valahonnan egyet. De ha megcsináltuk, akkor csinálok képet :wink:
Amúgy nagy kitolás, mert pénteken vettünk egy tök egyszerű 2500Ft-os barna-fekete polcot (mindenünk wenge színű, ez illik a többi bútorhoz a leginkább)és ma ugyazat vettük, és ez majdnem tiszta fekete. Mondta az eladó, hogy ezt másik beszállító hozta, ezért más a színe is.

i.kata
 
 


Kata!
Akkor remélem, sikerül fúrót szereznetek!!!!!
Nekünk is kell majd mennünk szétnézni. Csinálni akarjuk a gardróbot, és ágyat is szeretnénk venni. Hát majd kiderül, hogy mire lesz pénzünk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

Wepe!
igen mind a 6 a SOTE II.-n
és fogalmam sincs miről beszéltek :shock: egészségpénztár :roll: :shock: :?:

Ladiva!
szerintem ezt fogd fel jó jelnek! :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok !

Dezsina ennyit tudok az ep-ről:
Valahogy úgy működik, hogy a munkáltató vagy Te magadnak utalsz egy számlára pénzt, valami működési ktg. + hozamai is van, de nem jeletős ( legalábbi remélem ) és arról fizetheted a számlálat, és ha van kártyád, akkor gyógyszertárban, meg ilyesmi helyeken lehet használni.
A VITAMIN egészségpénztárnál megtaláltam az intézetet is + az ALBATROS patikát.
Van egy min. összeg, amit kell fizetni havonta 2-3000 ft.
wepe
 
 


Sziasztok!

Előreláthatólag pénteken lesz a leszívásom. 20 tüszőm van, de vannak kicsik, amikből nagy valószinűséggel semmi nem lesz. A méhnyálkahártya 12-es :lol: .
Annyian voltak, mint az oroszok. De tényleg! Egy ember elment és jött 2 helyette. Volt vagy 6 inszemes, meg vagy 10 vv-es. Odamentünk 7.30-ra, de a vv-eske csk jöttek és jöttek, aztán 9.30-kor megelégeltem és bementem pár vv-es előtt.

i.kata
 
 


Wepe!
értem már, köszi!

Kata!
szupi hírek!!! Gratulálok!
néha tényleg kifogja az ember lánya a tömeget... nem tudom mi van ilyenkor :roll: :?:
dezsina
 
 


Szia Kata!

Gratulálok a szép eredményekhez! A kicsi tüszők is érhetnek még péntekig! Mindenesetre drukkolok!

Általában én is mindig kifogtam a tömeget. Szerintem azért megy mindenki olyan korán, mert azt gondolja, hogy ha korán megy, korán fog végezni. Így reggelre szépen összegyűlik a jónép. Amúgy szomorú, hogy ennyien vagyunk, ez azt jelenti, hogy sajnos ennyi párnak nem jön össze és van valami problémája. Nem kellene így lennie.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: