Új privát üzeneted érkezett!

Drukkolok hogy karácsonyra otthon legyen a legnagyobb ajándék!!!

nikicske írta:Sziasztok!

Még nincs babuci, egyben vagyunk, de már nagyon várom... Dec. 26-ra vagyok kiírva, de jelen pillanatban semmi jelét nem mutatja, hogy jönni szeretne... Eddig voltak szépen josló fájások, de 2-3 napja azok is teljesen megszűntek. CTG van minden héten, de az is azt mutatja, hogy a csöppség nagyon vígan el van a pocakban :D Nekem is kialakult terhességi cukorbetegségem, de nálam pont az ellentéte volt, mint nálad Perla és zpilla... nekem nem magas, hanem nagyon alacsony volt a terhelt érték, ami egy szabályozási zavarnak köszönhető... Mondjuk szerencsére ez a jobb verzió, mert ettől a babának semmi baja nem lesz, de nekem is oda kell figyelni, hogy mikor és mit eszek... én nem lettem letiltva a szénhidrátról, csak éhgyomorra nem szabad azt enni.

Már nagyon szeretném, ha megszületne a kis drágánk, szurkoljatok, hogy a karácsonyt otthon tudjuk tölteni... annyira szeretném a fa alá betenni :D

Üdv mindenkinek és jó készülődést az ünnepekre!

N.

Kép
zpilla
 
 


Sziasztok Csajok!

Mai CTG-n megint semmi jele nem mutatkozott a szülésnek... :S Megnézett a doki ultrahanggal is és azt mondta, hogy kb. most 4 kg a baby!!!!! Tisztára kiakadtam... most már kezdek parázni... Ha most 4 kg és még nem akar megszületni, akkor mekkora lesz?? :shock:

Mindenkivel minden OK?

Üdv:
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Nikicske nyugi, az UH azért sokat tud csalni... engem is mindig ijesztgetett dokibácsi, aztán 3480nal született Zita.

egy ismerősöm egy hete szült (nem Gidai de SOTE2) végig a terhesség alatt mondták neki hogy milyen nagy, meg milyen duci a baba, mindig nagyobb volt a koránál, erre megszületett 2590nel és 51centivel..
szóval nyugi, nemsokára kint lesz az édes teher.. :)

Kép
zpilla
 
 

 
 

Nikicske!
Nyugi,minden oké lesz!Ne aggódj,még a végén bevonzod...tudod... :lol:
Majd szólj,hogy haladtok!
Pusszant:Perla
perla1979
 
 


Sziasztok!

Huhhhh, azért most egy kicsit megnyugodtam... Legalább valami biztató, hogy van esély, hogy a végére ne 4,5 kg legyen :oops: Még 5 nap a kiírt időpontig... Vágom a centit :lol:

Persze, mindenképp jelentkezem :)

Köszi Csajok a biztatást!

Üdv:
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Békés, Meghitt Karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Boniék

Kép
Vendég
 


Kedves Bonikó!
Köszönjük és nektek is szép karácsonyt kívánunk!
Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok lányok,

boldog karácsonyt mindenkinek!

nikicske, szerintem se aggódj, én úgy tudom, az uccsó néhány hétben, napban már nem nőnek. És, nekem is nagy babát "jósolt" a dokink (igaz, csak az utolsó ultrahangon, addig mindig normált), és 3150 gr-mal született.
Kitartás, gyönyörű karácsonyi ajándékod lesz! :) Irigyellek, csoda egy ilyen pici, az enyém már úgy megnőtt! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon-nagyon Boldog, szeretetteljes karácsonyt kívánok! És nagyon köszönöm a sok biztatást!!!

Kép

Üdv:
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Nikicske!
Nagyon szépen köszönjük!Nektek is hasonló szépeket kívánunk és
KITARTÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv:Perla :wink:
perla1979
 
 


Boldog Karácsonyt Csajok!
Nikicske várjuk a híreket Rólad!

Kép
zpilla
 
 


sziasztok,

Békés, Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

nikicske: a súly miatt ne aggódj. nekem 3400 grammra becsülték, és 2900-al született Levi ;) várjuk a híreket Rólatok! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Mindannyiotoknak szeretetteljes, boldog Karácsonyt és örömteli új esztendőt kívánok!

Millió puszi:
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy teltek az ünnepek? Pindurkák élvezték a karácsonyi forgatagot? Nálunk nagyon nyugiban telt az ünnep, Dávid baba továbbra sem mutatja jelét, hogy meg szeretne születni... De nem vagyok türelmetlen... :) (annyira...) Elvileg, ha hétfőig nem születik meg, akkor a dokibácsi kilakoltatja :wink: De az is lehet, hogy 2011 első babája címre pályázik?! :lol:

Szép napot mindenkinek!!!

Üdv.
N.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!
Utólag Boldog Karácsonyt és persze B.U.É.K mindenkinek!
Azt hallottam, hogy már 9ezerért mehetünk a dokinkhoz, viszont azt
tudja vki, h mennyiért csinálja a rákszűrést?
Előre is köszi.

Nikicske, kitartást!
Üdv: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Nikicske!
Kitartás!!!!!!!!!!!!!Hogy tudtad intézgetni a CTG vizsgálatokat az ünnepek alatt?Dokink is dolgozott? :shock:
Dávid baba a pezsgődurranást várja????????????!!!!!!!!!!!! :lol:
Pusszantás és drukkolás megy 1000-rel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Várjuk az élménybeszámolódat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ugye nem fosztasz meg minket ettől az élménytől???
Természetesen nagyon boldog új évet kívánok!Bár mindannyiunk közül neked indul legboldogabban az új esztendő! :wink: Aztán majd követlek márciusban! :wink:
Pusszantás:Perla
Ui.:Utólagos karácsonyi ajándékomként valaki tud segíteni,hogy miért nem illeszti be a vonalzómat? :( :evil:
perla1979
 
 


Kedves Zpilla!
Sajna úgy néz ki,hogy nekem is inzulin kell.És nagyon el vagyok keseredve :cry: Féltem a kicsinket,mert nem tudok olyan egészségesen táplálkozni,ahogy szoktam és ahogy szerettem volna. :(
Hogy kellett adagolni az inzulint?Tényleg minden étkezés előtt kell?Inzulin mellett is marad a diéta?Neked milyen értékeid voltak az inzulinozás előtt és mellette?Bár én már nem Ambrus doki kezei alatt vagyok(közelebbi diabetológust javasolt inkább),kíváncsi vagyok,hogy ez mennyire az illető orvos szigorúságán múlik?Lehet,hogy csak bennem van a hiba,hogy nem tudtam pontosan tartani a 170 g CH-ot(pedig nagyon igyekeztünk)Mennyi folyadékot(vizet) ittál?Vannak természetes gyógykészítmények is rá,te használtál valamit?Nagyjából hogy nézett ki egy napi menüd? :roll:
Ne haragudj,hogy ennyi butasággal zavarlak,de nagyon el vagyok keseredve...az óévet sírással zártam és az újévet is azzal köszöntöttem,pedig a terhességem meggyógyította a a depressziómat...Ráadásul a vonalzómat sem teszi be,hiába másoltam be pontosan.A végén nincs kapcsos zárójel!
Előre is köszönöm a segítségedet!
Üdv:Perla

Kép
perla1979
 
 


Jaj Perla ne keseredj el! Én tudom mit érzel én is elkeseredtem, ezért hidd el nekem kérlek hogy túlélhető és semmi baj nem lesz!

Én grammra pontosan tartottam a diétát és mégis romlott egy idő után. Igem inzuln mellett is kell a diéta szigorú betartása, hétről hétre több inzulin kell ahogy nő a bab, ezért kell ellenőrizni és ha kell többet adni..
eleinte csak reggel kellett az inzulin, aztán már ebéd és vacsi előtt is, asszem 6-6-6egységet szúrtam a terhesség végére.
Ne aggódj ezzel nem ártasz, a magas cukor árt a babának, az inzulin semmit!! ez természetes inzulin, amit a te szervezeted is termel csak keveset! Ráadásul ez nagy molekula be se megy a babához, neki van saját inzulinellátása, ami neki működik, csak nem szabad hogy magas legyen a cukrod!
nemtudom neked megmondani milyen értékem volt mikor kezdtük az inzulint, de azt tudom hogy ahogy 7 felett volt jött az inzulin, és ahogy megint 7 felett volt emeltünk...
Én alapból sokat iszom, szóval nem tudom mennyit ittam..:(
Nem szedtem semmi szedhető vércukorcsökkentőt sem.

egy napom (minden megvan füzetben, hála a szigorú Ambrus dokinak) :) bocs akit untatunk vele!
felcsaptam a füzetet (07.08. csütörtök :))
8:00 reggeli
2 szelet kenyér- 13,4g
43gr párizsi -0,86
krémsajt -1,17gr
diab csoki - 4,2
össz: 19,63

11:00 tízórai:
málnás túrókrém (a diab szakácskönyv szerint) -9,72
diab náponyi - 14,5
össz: 25,3

14:00 ebéd
spenót -31,8
2 bundáskenyér (ceres slim)- 13,7
diab. fagyi - 10,5
össz: 56

18:00 uzsi
szilva- 18,3
2kropovit keksz- 4,2
körte - 7,44
össz: 29,9

21:00 vacsi
3kenyér- 20,1
krémsajt - 1,6
szalámi - 0,01
párizsi - 1
körte - 7, 32
össz: 30,03

én ekkor így ehettem 20-25-55-30-30 160 grammos diétán voltam. Nem ehettem semmit amiben cukor meg szőlőcukor van.

én tök édesszájó vagyok amint látod ebben a menüben is :) diabetikus cuccokkal ki lehet cselezni az édességvágyat, azt lehet csak gondosan számolva, mert azokban fruktóz van.

FEL A FEJJEL!!! minden rendben lesz és ahogy kibújik a babád rá 1 percre ehetsz mindent :)!!!
kitartás és kérdezz nyugdtan!!

BÚÉK MINDENKINEK!!

perla1979 írta:Kedves Zpilla!

Kép
zpilla
 
 


Kép

csak megmutatom nektek, hogy én Őérte diétáztam, és megérte! :)
ez a tegnapi partyszerkója :)
puszik!

Kép
zpilla
 
 


Szia Zpilla!
Köszönöm a segítségedet,sokat segített.Egy ilyen csodaszép hercegnőért tényleg érdemes szenvedni. :wink: Elárulod milyen kenyér az,amiből 2 szeletben csak 13,4 g CH van??????????? :roll: A 20-25-55-30-30 g-okat és az étkezések időpontját is Ambrus doki határozta meg?Nekem semmi ilyet nem mondott a diabetológusom,de olvastam róla!Egyébként nekem is minden elismerésem,hogy ilyen pontosan tudtad csinálni!
Mégegyszer nagyon köszönöm a válaszodat!Ha eszembe jut valami,még kérdezlek. :roll:
Üdv:Perla

Kép
perla1979
 
 


Szia!
Ceres márkájú szeletelt kenyér, olyan mint a toast kenyér, jó pici :( abból 6,7 van egy szeleben, Ceres Slim a neve
Azt, hogy melyik étkezésre mennyit ehetek azt Ambrusdoki szabta meg, nem is így kezdtem, de el kellett venni a reggelimből, (az is 25 volt meg az uzsi is) mert reggel rosszak voltak az értékek.
Azt meg hogy mikor eszem azt nem szabta meg csak 2 étkezés közt el kellett teljen 3 óra...
Kitartás! belejössz!!

perla1979 írta:Szia Zpilla!
Köszönöm a segítségedet,sokat segített.Egy ilyen csodaszép hercegnőért tényleg érdemes szenvedni. :wink: Elárulod milyen kenyér az,amiből 2 szeletben csak 13,4 g CH van??????????? :roll: A 20-25-55-30-30 g-okat és az étkezések időpontját is Ambrus doki határozta meg?Nekem semmi ilyet nem mondott a diabetológusom,de olvastam róla!Egyébként nekem is minden elismerésem,hogy ilyen pontosan tudtad csinálni!
Mégegyszer nagyon köszönöm a válaszodat!Ha eszembe jut valami,még kérdezlek. :roll:
Üdv:Perla

Kép
zpilla
 
 


Zpilla!
Kösz a biztatatást!Próbálok nem nagyon elkeseredni! :wink: Holnap már be is szerzem ezt a csoda-kenyeret!!!!!!!!! :lol:
Minden jót kíván:Perla

Kép
perla1979
 
 


Csajok!
Jön valaki a héten dokibácsinkhoz?
Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

2010.12.30-án este 19:27-kor végre megérkezett Dávidkánk :) Élménybeszámolót fogok tartani, amint lesz csak egyetlenegy levegővételnyi időm! :)



Köszi mindenkinek a drukkolást!

Üdv:
N. Kép Dávidbaba

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Gratulálok Nikicske! Dávid gyönyörű!! Gyere és mesélj majd!

Kép
zpilla
 
 


Nikicske!
Csodaszép Dávid babád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Várjuk ám az élménybeszámolódat!!!!!!!!!!!
Pusszant:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek B.Ú.É.K.!!
Nikicske!
Gratulálok a kisfiadhoz! Tényleg nagyon szép!

Eszterem szenteste lett pont fél éves, és egy fogacskát hozott neki a Jézuska. :)

Sajnálom hogy már nem vagyok "Gidais kismama", jó kis társaság van itt :)
Mindeninek nagyon sok örömöt, boldogságot kívánok születendő babájukhoz, illetve akik már kezükben tartják, azoknak erőt és kitartást!!!
Remélem még pár év múlva találkozunk.. :P :P :D
Üdv
Enikő+Eszter

Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Nikicske, gratulálok a fiatalemberhez! Gyönyörűséges baba, ez igen!

Perla, apukám erősen cukorbeteg és neki nagyon jót tett a gyógytea. Nem olyan borzalmas az íze, olyan, fűízű. Kukoricabajusz, kecskerutafű, babhéj, csalánlevél, boróka (nem t'om levél-e vagy bogyó...) és még valami. Esetleg kérdezd meg a diabetológust, meg kedvenc dokinkat, mi a véleményük?

Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


sziasztok,

Nikicske, gratula a kidfiadhoz! :) Nagyon szép baba! :)
akkor Te szültél múlt hét csütörtökön. :) A dokink üzent, hogy elmarad a rendelés, mert valaki szül nála. Hirtelen rád gondoltam, hátha Te. :) És igen. :)

Velünk minden rendben. Még sokat éjszakázunk Levivel, de egyszer csak eljön a mi időnk is. :)

lányok, egy hat hetes vizsgálat miből áll? :)

Pusza,
henne

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne

jéé sógornőm is ment doktorúrhoz múlt csütörtökön, és ugye elmaradt a rendelés.. de nem raktam össze, hogy Nikicske is lehet :)

6 hetes kontrollon csak megnézi finoman a dolgokat :) ha van seb akkor azt, rábólint a házaséletre és fogazásgátlás megbeszélése.

Mi is sokat éjszakázunk, és én is remélem hogy eljön a mi időnk ;)

Kép
zpilla
 
 


Zpilla!
képzeld,egyenlőre mégse kell inzulin(csak éhezés :cry: ),mert kiderült,hogy az én mérőm 1 és 2 egésszel is magasabbat mér az orvosokénál!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az orvosok által mért értékek tök jók lettek!
Henne!Akkor te is holnap jössz?
Pusszant mindenkit:Perla :wink:

Kép
perla1979
 
 


Na ez jó hír!! Ügyesen a diétával!!

Kép
zpilla
 
 


nikicske, csodás kis baba! nagyon sok boldogságot kívánok neki és nektek is!

zpilla, köszi, hogy feltetted Titababa képét, nagyon helyes a kiscsaj!

enimenikő, szerintem attól még jöhetsz :) legalábbis én jövök néha :)
nem felejtettem el a találkozást, tavasszal? :) és köszi az Eszter-képet is, a téli rucik egyetlen baja hogy nem látszik elég a gyerekből!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


sziasztok,

igen, tegnap voltam, de volt egy kis csúszás... :)
Te hányra mentél? én elviekben 16:50, de hét után kerültem sorra..

enimeniko:szerintem is gyere nyugodtan. :) már én sem vagyok Gidai kismama, de jövök azért néha. :) Eszter nagyon édes. :)

tegnap volt a 6 hetes kontrolunk, minden rendben. 2 hónap múlva megyek ismét, rákszűrésre..

aztán remélem, 1 éven belül ismét, egy pozitív teszttel. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia Henne!
Igen,elég nagy lóti-futi volt tegnap :cry: Én is csak a fontosabb dolgokat tudtam gyorsan megbeszélni doki bácsinkkal :cry:
Valószínű,hogy találkoztunk,mert nekem is 16.10-re volt időpontom(bár egy baleset miatti elterelés miatt késtem kb. 30 percet.)Milyen ruhában voltál?
Örülök,hogy minden OK :wink:
Pussz:Perla

Kép
perla1979
 
 


akkor valószínűleg találkoztunk. :) én sem tudtam mindent megbeszélni vele.. fekete nadrág, lila felső és fekete mellény volt rajtam. rövid haj. :) És Te?:)
úgy lennék megint pocakos. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


sziasztok!
nikicske! Gratula a kis gyönyörűséghez! Aztán most már kíváncsian várjuk a beszámolódat!

Én sem vagyok most per pillanat gidais kismama, de azért remélem leszek még vagy 2x:) És hát nem árt figyelni az aktuális dolgokat! Szóval én is tuti benézek még párszor a következő babáig!

Ja amúgy válaszolna vki nekem is, hogy mennyiért csinálja most a rákszűrést ?
Mennék már vmikor, jó lenne még ebben a hónapban, mert nekem még mindig nem állt vissza a menzim, van h hetente de van h 3 naponta vérezgetek. Az első szülésem után ilyen nem volt. Ötlet vkinek?

Üdv: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Henne!

Nem ugrik be,hogy ki lehettél!De biztos előttem mehettél be,hiába volt korábbra időpontom,mert én jó sokat késtem.Én fekete gatyóban és zöld pulcsiban voltam a párommal.Különös ismertetőjegyünk:mindketten szemüvegesek vagyunk
:wink:

Zsuzska88!

Tavaly még +1000 Ft volt a szűrés.De tegnap feltűnt,hogy nagyon sokan kértek valószínű rákszűrést(a papírt nem igazán láttam,de messziről olyan volt,mint a rákszűréses nyomtatvány)Azért tűnt fel,mert már a titkárnőnél kell intézni:ő tölti ki a papírt,nála kell fizetni és már azzal együtt kell bemenni a dokihoz.Sajna nem igazán 1000 Ft-okat láttam náluk :cry:
Természetesen nagyon várjuk az ex Gidais kismamák jó tanácsait,segítségét!Nagy segítség vagytok ám!
Mindenkinek minden jót kívánok:Perla :lol:

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
Henne jól olvasom, egy éven belül újra pozitív tesztet szeretnél???
Aztaaa de bátor vagy :)
hajrá!! drukkolok!

Kép
zpilla
 
 


Van róla egy csevegő oldal? :)
Hát ez hihetetlen. :)
Szerintem a világ legjobb orvosa!!!!!
Negatív élményem szakmailag nem volt, néha nem volt ott, mikor mondta, de egyébként.... :)
Szivecskét nem tudok belinkelni, de...
sokszor lerajzolta a dolgokat, ha nem értettem. Mosolygott, imádtam.
Ha valamit nem tudott, utána járt. Azért ez az ügy már nagyon régen volt, kb 7-8-9 éve jártam hozzá. Teljesen véletlenül, az egyik csoporttársnak kellett egy hétvége után 72 órás tabi, és ő volt az ügyeletes. Mikor én akartam menni nődokihoz, már őt ajánlotta. Ennél jobb döntés nem is lehetett volna. Mikor műtött, utána elment szabira, de a lelkemre kötötte, hogy hívjam nyugodtan, ha van valami, mert úgyis csak napozik majd a kertben. :D
A legnagyobb csalódás az volt, mikor évek után mentem hozzá (és telefonból tudta ki vagyok), messziről mentem, és mikor odaértem, mondták, hogy nem rendel (pedig időpontot ő adott), mert NÁSZÚTON van... Azt hiszem maga a nászút fogalma zavart meg igazán... Hogy már a lehetőség sincs meg... :)
Egyszóval imádom!!!
Ha netán sikerülne Pestre költözni, nem kérdés, hogy kihez megyek. :)
bori83
Ajka
 
 


Bori, Isten hozott a "rajongói klubban"! :lol:
Ritka dolog, hogy csak jót írjanak az emberek valakiről, dehát ő tényleg ilyen. (remélem, nem olvassa...)
Igen. néha hirtelen megváltozik a programja, ezért nekiindulás előtt érdemes telefonálni egyet, hogy áll-e az időpont. Hát, ő is csak ember, néha el kell mennie szabira. Egyszer valami olyat is mondott, hogy elküldték szabira vagy mi, tehát asszem nem is mindig ő osztja be, hogy mikor nincs bent.
Küldtem hozzá én is már pácienst, a legjobb barátnőmet, hát teljesen odavolt :-)
Gyere csevegni néha! Babafronton nálad mi a helyzet? És tényleg tervezel felköltözni? Mesélj magadról!

Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Szia!

Rajongó? Naná! :) Nem is értem, hogy-hogy nem én alapítottam az oldalt! :)

Tök jó látni, hogy az akkor kezdő, lelkes doki, most a Czeizel mellett dolgozik... Büszke vagyok rá. :)
Nálunk is a végén a fél tanszak hozzá járt, persze a végén már inkább nem is mondtuk, hogy a miénk maradhasson. :)
Mikor meglátott minket, szerintem már mondta is magában nevetve, hogy megjött a két lökött zenész. :) Velem mindig nagyon kedves volt, mosolygós.
Hát igen, az eltűnés jellemző rá, viszont tényleg semmi más negatívumot nem tudok mondani.
Egyszer, mikor már rég nem laktam Pesten, vele álmodtam. Másnap bekapcsoltam a tv-t, és ki ült a csak csajokban???? :D Igen, ő :)

Nálunk van már egy 4 éves, és most jön a kistesó, 15 hetes.
Szeretnénk felköltözni, de nem olyan egyszerű. A férjem elvégezte a fősulit, de itt semmi előre lépési lehetősége nincs. Csak ugye válság van, uh 1 év után most van az első olyan eset, hogy egyáltalán behívják egy állásinterjúra.

Nálatok mi újság babafronton? Meg úgy egyébként?
bori83
Ajka
 
 


Sziasztok csajok!!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy marasztaltok. Amúgy folyamatosan olvasom ám, hogy kinek hogy alakulnak a dolgai :) :)

Most nekem is segíthettek lányos anyukák!!
Eszterem összeszedett egy jó kis "E Coli"-t. :( Szegénykém lázas, vér van a vizeletében, 50-es a crp-je. Cedaxot kapott AB-ot.
Ez ugye úgy lehetséges, hogy a kaki odakenődik neki vagy általam a törléstől, vagy máshogy. A kérdésem a következő lenne/mivel több változatot is hallottam ez ügyben../ Pontosan hogy kell törölni? A klinikán úgy mutatták, hogy csak felülről lefelé. Mástól azt hallottam, hogy a popsit felülről lefelé, a nuniját meg lentről felfelé....
Szerintetek????
A mostani állás szerint, ha van rá módom, én viszem a csap alá,és így nem kenek semmit sehová. Talán ez látszik a legtutibbnak.

Üdv mindenkinek

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Bori 83! :lol:
Isten hozott a klubban!Örülök,hogy te is itt vagy velünk! :lol: Mesélj magadról!Hol lax? :wink:
Pusszant:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok

Boldog Új Évet!

Lassan nekem is be kell jelentkeznem a szokásos éves kontrollomra :lol: sajnos az elmúlt év nem hozta meg számunkra a várva várt kistestvért .viszont Zsigmondom annyi energiát elvesz továbbra is (3 embert kitesz) hogy valószínű fennt tudják,hogy mit miért és hogyan :) segítséget egyenlőre nem kértünk.. szeretnénk először egy nagyobb lakásba költözni mert ezt finoman szólva kihíztuk attól függetlenül,hogy év végén megjutalmaztam magam egy 90napos diétával aminek eredményeképpen most 2 mérettel kisebbre kellett cserélnem a nadrágaimat hihi

Nikicske sok szeretettel gratulálok kisfiatokhoz! várjuk majd a szokásos élménybeszámolót:)

zpilla nagyon gyönyörű Tita
:lol: minden elismerésem a diétáért. van egy kedves ismerősöm őneki is kellett csinálni neki is egy hasonlóan gyönyörűséges hercegnője van!

Perla kitartás Neked!

Enimenikő nagyon édes a kis hercegnőd még mindig.karikor még belefért a lila ruciba? :wink:

bori 83 örülök,hogy idetaláltál hozzánk :)

henne zpilla kitartás az éjszakázáshoz.. Zsiga sokáig kelt sokszor éjszaka de aztán zombiállapotban is is jöhet az időtök :lol: :lol:

mindenkinek szépséges napocskát!
Vendég
 


Boniko!

Nagy sikere volt karácsonykor a ruhának! A nagymamik meg a dédi teljesen elolvadtak tőle!! Majd dobok fel képet.
A másik kedvenc pedig a sapi, amit a képen is látsz! Még egyszer köszi mindent! :)

Üdv Bori a csapatban!

Mindenkinek szép napot

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szalamandra!

Nem felejtettem el a találkozót!! Tavasszal mindenképp összehozzuk. :)

Boni, itt a kép, amit ígértem:

Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Sziasztok!
Üdv Bori!

Gondoljátok, hogy nem tud erről a topikről? :D
hát csak beírta már a gugliba egyzser a nevét :) és akkor kidobta ezt az oldalt :)
én biztos magamra keresnék :)
volt a csak csajokban??? Azt hittem oda csak az az alacsony mosolygós doki jár szakrérteni.... na majd jobban figyelem :D

Kép
zpilla
 
 


zpilla hááááát szerintem :wink: :lol: de engem nem zavar :lol:

enimenikő: nagyon édes..Zoén is ilyen kiegészítőkkel volt tavaly :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Volt ám, de már nagyon régen(5 éve?), arra persze nem emlékszem, hogy miről beszélt.... :)

Hát én is tutira magamra keresnék a google-n... Lehet, hogy járt már itt, de hát kit zavar, rosszat úgy sem tudunk írni róla :)

Én Ajkáról írok, említettem már, hogy most jön a második, már nagyon izgulunk, milyen lesz, rendben lesz-e. A nagytesó is nagyon várja! Ma lesz AFP, hétvégén pedig megyünk 4D-re, és nagyon reméljük, hogy széttárja lábait... Nagyon örülnénk, ha puncis lenne, mert fiú nevünk az nincs... Az előzőt is elég nehezen találtuk.
Ti értitek ezt az új családi adó kedvezményt? A nő a munkahelyemen fél óráig magyarázta kitartóan, de én persze egy kukkot sem értettem... :)
Viszont ma olvasom, hogy újra 3 év a gyes, igaz órakorláttal a dolgozóknak.

Üdv.: Bori
bori83
Ajka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: