Új privát üzeneted érkezett!

én csak azt tudom tanácsolni,hogy ne szedjetek szopi alatt fogamzásgátlót. Én folyamatosan véreztem tőle. Elizánál is megpróbáltam,2 hétig szedtem,akkor is folyamatosan megvolt. Gyorsan abba is hagytam...
És sok picinek fáj tőle a pocija,Elizám is üvöltött délutánonként abban a két hétben.
Ez a séró,halljátok!!!
Úgy el tudok gyönyörködni a babás képeken!!!
Néha már bánom,hogy nem szeretnék több gyerkőcöt :oops:
Vendég
 


Krisz köszi akkor maradunk a hagyományos módszereknél :lol:, vagy így utólag valahogy bevonulok apácának és majd kidumálom magamat :)
Hízni nem akarok inkább fogyni.
Van egy hormonmentes spriál MIRENA a neve, csak a dokim azt mondta hogy akkor teszi fel ha legalább már 2x menstruáltam. De hát könyörgöm még csak most múlt el a szülés óta.

Dr. Szondy György Soroksáron van az SZTK és vele sréhen van a rendelője. 1238 Budapest XXIII. ker. Hősök tere 1-3.

Rendelési idő:
Kedd, péntek: 7.00 - 20.00 óráig
Szerda: 12.00 - 15.00 óráig
Elérhetőségek:
Mobil: 06 20 934 9891
E-mail: szondygy@t-online.hu
Bejelentkezés:
Tel.: 06 1 287 8308 | Mobil: 06 30 276 5166
Folyamatos egyeztetés alapján!

DUNAHARASZTI Damjanich u. 23. és 32.)Most nemtom hogy vagy 23 vagy 32 a lényeg hogy pont van a bejáratnál egy gyógyszertár!!
Amúgy énis ebbe az épületbe járok a nőgyogyimhoz.

Bőrgyógyászat
(magánrendelés az új épületben) Sz: 15-19 dr. Szondy György főorvos 20-934-9891
24-518115

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Asszem megfogadom a tanácsotokat és nem szedek fogalmazásgátlót :lol: Köszi a tanácsokat.

Esetleg hallottatok már erről a MIRENA spriálról? Állítólag hormonmentes.

Cseriani megértelek, én is megállok a kettőnél. Szeretnék mindent megadni nekik, ami nem lesz könnyű, de ez a cél. Így pont elférünk kényelmesen a lakásban, mindenkinek van külön szobája. Jaaaa meg még van 2 kutyánk meg halaink. úgyhogy az állatkert is teljes létszámmal működik.

Kép
Kép
gabcsa
 
 

 
 

Gabcsa!

Köszike az infót!!!!
Spirál: 1x volt fenn a fiam születése után spirál, de soha többet!
Olyan erős és fájdalmas menzeszem volt tőle, hogy húúúú.
Mondjuk ez nem törvényszerű!!!!Nem akartlak riogatni!

Én mondtam Papának, hogy itt az ideje, hogy ő is tegyen valamit az ügy érdekében!Állítólag létezik nekik már injekció (nem a barátok köztből van az infó) és gondoltam, hogy igazán beadathatná magának, és én tudnék tovább szoptatni.
Vagy veszek gumit, de azt annyira utálja, hogy valszeg belemegy a szuriba.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Gabcsa én is hormonmentes spirált tetettem fel. Szülés utáni 6 hetes kontrollon az orvosom megcsinálta a rákszürést. Az eredményt meg kellett várni és utána fel is helyezte. Pedig nekem sem volt meg még akkor. Az orvosom azt mondta, hogy így is fel lehet tenni. Nekem azóta is fenn van. Fél éves volt a kislányom mikor elöször megjött. Eddig semmi problémám nincs a spirállal, sőt az erős mensi görcsök is megszüntek.
Vendég
 


Csajok, ti aztán nem vagytok semmik, tiszta kerítőnő mind! :D Aztán majd leshetitek, hogy amíg Balu és Oli meccselnek, addig Samu begyűjti az összes többi kiscsajt! :lol:

Fogamzásgátlás: mivel nem vagyok a behelyezhető dolgok híve, még a tampont is utálom, ezért csak a tabletta jöhet majd szóba. Remélem, én nem fogok majd vérezgetni tőle! Azért egy kicsit próbálom a szedését kitolni, addig meg kitalálunk valami mást. Igaz, a kalmopyrines hangzik a legbiztosabbnak, de lehet, mégsem arra esik a választás :D Jaj, én azt hittem, hogy ezzel egy jódarabig nem kell majd foglalkozzak, hiszen relativ gyorsan akartam a másodikat, de a császár miatt mindenképpen várni kell egy évet, és biztosra kellene menni, nem akarok komplikációkat, és a második császárt is szeretném elkerülni. Van egy könyv, majd elkérem anyutól, a természetes fogamzásgátlásról, abba belenéztem egyszer, és pont egy férfiaknak való módszert olvastam: forró fürdő minden nap. Nem véletlenül vannak ugyanis a 'szabadban' a herék, a kis virgoncoknak még a 36 fokos testhőmérséklet is sok tartósan. A rendszeres meleg fürdővel minimálisra lehet csökkenteni a spermaszámot. Na jó, azért csak erre nem hagyatkoznék, de mellékesen rá lehetne erre venni a pasasokat, ez azért nem olyan rettenetes dolog.

A képek megint tök jók, annyira édesek a kiscsajok! :D
Persze nem akarok lemaradni, íme egy tegnapi, amikor először a kezébe erőszakoltam egy csörgőt. Olyan, mintha egy mikrofonba dumálna, nem? :lol:
Kép
danann
 
 


Sziasztok Lányok!

Már több mint egy hónapja olvaslak benneteket, de még nem írtam.
Igazán egy másik topikot szoktam látogatni ahonnét ismerem már Kriszt és ő intvitált, hogy jöjjek át ide is.
Ismerem fridus írásait egy másik topikon - és Balu kapitány képeit is -, mert ő ott szült, ahol a sógornőm és emiatt azt a topikot is látogattam olvasás céljából. Szóval nem teljesen ismeretlen a társaság - de csak nekem.

A gyerekek képeivel ki lehetne tapétázni egy nagy falat, annyira gyönyörűek: Samu, Balu, Olivér, Liza (hogy most csak az utolsó képeket említsem) és a többiek egytől egyig ennivaló kis csöppségek.
timesz története megdöbbentett, és az az igazság, hogy jó pár napja már elég sz*ar hangulatban voltam - hogy miért, magam sem tudom - de most egy kicsit átértékeltem a dolgokat hogy a történetet elolvastam. Minden jót kívánok Neked!

Domi, azt hiszem nekem már csak azt maradsz a Krisz helyett, a receptek nagyon jók amiket feltettél, volt olyan belőle amit nem régen csináltam meg mert én is ismertem. (kefíres) Remélem azért majd Romániából is jelentkezel. Lesz majd net hozzáférésed vagy ez egy hülye kérdés?

Fridus, sajnos én is el tudom tüntetni az utolsó morzsáig a sütött művemet - mint te is írtad, és a férjem két nap múlva mikor keresi a sütit, hitetlenkedik vagy esetleg valami hablatyolok hogy kiknek vittem át belőle... :oops:

Nadimo ! Nagyon jók a tanácsaid is, és az írásod az oltásokról különösen érdekelt. Mit gondolsz, egy orvos mi alapján dönti el, hogy javasolja-e a pneumo elleni oltást vagy nem? Vagy ha én szeretném akkor neki kötelessége beadni mégha ellenkezik is a tapasztalatával? (pl. hogy azon a térségen ahol lakunk kevés az előfordulás így nem indokolt. vagy hasonló...)

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Tiszta Megasztár!

Nem verte magát fejbe a csörgővel?Domi azt szokta... :lol: azóta nem erőszakoskodok.....
Mostmeg alszik 9 óta! Itt ülök haccacáréban, mert főzni kéne, de nincs miből! Vásárolni kell.....ő meg (kivételesen) alszik!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szia Mazsuzs!

Isten hozott nálunk!A topikos belépődíj egy fotó lesz..... :lol:
Persze csak ha van kéznél.....
Romániába csak úgy leszünk, hogy 1 hetet ott, 1 hetet itthon. De nekem nem túl sok kedvem van oda kimenni (pláne az orvosi ellátás+kosz meg minden miatt)
De ott is van net!!!! A receptek onnan indultak, hogy nincs időnk sokat pepecselni. Ha egy kicsit visszaolvasol, találsz csupa csupa 1 óra alatt elkészíthető csodákat. (pasik is megeszik). Csak hát ezek a csajok elvitték az irányt az ördögi sütik felé!!!

:evil:

Úgyhogy ma felveszem szigorú arcomat és visszatérek a nemsüti kategóriába.

Tényleg lányok hol van HABLATY??????Rég jelentkezett.......

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Helló!

Belépőjegynek egy kép amit még nem tettem fel topikra:

Kép


Sajnos az én párom eléggé válogatós, a legegyszerűbb és legfinonabb kajákat nem eszi meg. ( túrógombóc, lecsó és még sorolhatnám...) :(

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


mazsuzs, ez a mosoly, ez a pillantás! Azok a szempillák! Mindjárt elolvadok! :D
Csak nehogy Samu észrevegye :lol:
danann
 
 


Mazsuzs: Azok a nagy barna őzike szemek :) Nagyon szép kisfiad van. Na jólvan gyülekeznek a fiúcskák is.
Rékababa: köszönöm a válaszod, nem tudom az orvosom miért azt mondta nekem hogy 2 menstruációt meg kell várnom és csak utána tehetné fel. :? Majd rákérdezek megint. És amúgy Te a MIRENAT "használod"?
Bár egy kicsit félek is tőle, de valami megoldás kell, és sajnos a párom elég macerás ez ügyben. Már megint mi nők gondolkodjunk ezen is :)

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Lívi: Samu azzal a "mikrofonnal" jaj ő is olyan szééép. :)
Az ember rosszkedve rögtön elszáll amikor látom ezeket a tünemény babákat.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Mazsuzs!

Micsoda jóképű pasi még mindig ......:-) És azok a szemek....na és az a sapka! :lol:

Válogatós pasiknak nem tudom mit lehetne.....majd agyalok rajta, hogy az enyéim mit esznek és talán azt.
Nálunk is faramuci dolgok vannak: uram nem szereti mégcsak látni se a kaprot, petrezselymet, tököt, cukkinit.
A fiam a gombát (csak a pizzán)zöldbabot, zöldborsót, kelkáposztát, és az újabb őrülete, hogy ha megtudja, hogy a pöriben hagyma van, akkor azt se.
Hát hogy a szöszbe csináljak pörit hagyma nélkül???
Megoldás: le van a kisfiam sz...va és eszik hideget! :lol: Már bocsánat.
Bezzeg én meg főzzek olyat amit én nem szeretek. Ja meg húst hússal és sült krumplit sült krumplival. Meg némi kolbásszal és szalonnával.

Na jól kipanaszoltam magam.....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kép

Itt anyának örülünk, ahogy fotóz. Ha jól megnézed a képet, láthatod a csinos zokniba bújtatott lábacskáimat. :lol:

Az első képen ahogy elkezdi a hátára fordulást.
Kinyom, majd oldalra hintáz és végül a hátára fordul.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok, minden Balunak való lány szóba jöhet, csak jó staférungja legyen. :-)
Én cerazettet szedem, ezt lehet szoptatás alatt is szedni.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Nekünk csak olyan pasi jöhet szóba, akinek dr van a neve előtt, de minimum mérnök és 7 számjegyű a fizuja.
Nincsenek extra igényeink. :lol:
nnna elaludt a hisztis békám!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Na persze, nagyok ám a szülők igényei. :-)
Mi meg már felkeltünk, de sírva vigadtunk, alig aludt, ez a fog már engem is kikészít.
Illetve annak hiánya. :-)
Én is válogatós vagyok, de a sütit nagyon szeretem. Ma megsütöttem a kevert meggyest, amit valamelyik nap leírtam.
Már alig van, csak a csücskeit látni....
Azt későbbre hagyom:-)
Mutatóban...
Ma vettem a tescoban egy pizsama rucit a Balunak, alul csíkos, 2 részes, felül meg állatkák vannak rajta, majd kimosom és ha ráadom lefényképezem, olyan édes...
Végülis csak azt nem vettem, amiért mentem, zöldség, gyümi, meg ilyenek...

Kép
fridus
 
 


Mazsuzs: ilyen kisállatkás sapit hol lehet venni ? Nagyon édes, még magamnak is vennék, mert én is még gyerek vagyok. :-)
István kórházi élményekben olvasgattál? Voltak szép, és rossz pillanatok, az tény...
És még én nem is szenvedtem annyit, mint a többiek...

Kép
fridus
 
 


Ma tiszta hülye vagyok, elfelejtem, miket akartam írni.
Na szóval, szülés után a doki egyből a cerazette-t írta fel, szedem is,nekem nincs semmi vérzésem, szülés után is hol volt, hol nem volt vérzésem, pedig azt mondták 6 hétig várható...
És már felírta azt is, amit szoptatás után kell szednem, de hát én még azt nem akarom bevenni...
Most még akartam valamit írni, de szintén nem tudom összeszedni a gondolataimat, úgyhogy, ha eszembe jut, megírom..
Hiányzik az a 4 óra alvás....

Kép
fridus
 
 


fridus,én is a cerazettet szedtem :evil:
Vendég
 


Mazsuzs! Isten hozott közöttünk! Édes a kis Nándikád, igazi sármőr, és a sapija engem is lenyűgöz!!!! "állat" - szó szerint :lol:

Kriszta! Tündérke a lánykád ahogy a kiságyban próbálkozik. Nekünk is ilyen Brendon-os ágyneműnk-fejvédőnk-baldachinünk van csak persze kékben, nagyon szeretem!

Kép
timesz
 
 


Timesz!

Nemcsak próbálkozik! Már meg is fordul a hátára ha elunta a hasonfekvést!
bibibeee
:lol: :lol:

Mazsuzs!

Úgy látszik mindenkinek kell egy ilyen sapi.......hova csöppentél?! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok Lányok!

Délután nem voltunk itthon, rászabadítottam Nándit a nagymamájára, de látom hogy késő délután már ti sem voltatok aktívak ami a számítógép billentyűit illeti.

Fridus, igen a kórházas élményes (sok a ragozás) topikot olvastam ahová írtál. De már leálltam vele mert a sógornőm is megszült...

Köszönöm mindenkinek Nándi nevében is a dicséretet. :) Biztosra mentem, mert tudtam hogy tetszeni fog a kép...A sapit anyukámtól kapta és egy egyszerű kinai ruházati boltban vette itt helyben.

Dominika! A hét számjegyű fizetés helyett nem jó a babakötvénnyel rendelkező vőlegény? Egyébként a másik topikon ahová írni szoktunk, egy csolla nevezetű új személy nagyon rádkattant...Nem vetted észre? Evisannak mondtál véleményt és visszaidézte majd írt még valami "szép mesét " is de vagy ötször átnyomta a topikra.


Gabcsa! Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire nehéz két ilyen korú gyerekkel? Nagyon? Nálunk is szó van a második babáról de én félek egy kicsit mert mit lehet csinálni két aprósággal? Nándi az egész napomat kitölti pillanatnyilag...

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Krisz, ha Domi már ilyen rutinosan fordul meg, akkor nagyon beelőztetek ám! Samu még nem csinál ilyeneket, nem is nagyon próbálja szerintem. :oops: Azért egyre többet van el hason is, sokáig kinyomva tartja magát és nézelődik. A csörgővel egyszer-kétszer tényleg fejbe kólintotta magát, de szerencsére nem erősen, így nem kezdett el hisztizni miatta. Viszont a szájába többször sikerült beilleszteni a végét, és boldogan nyammogott rajta :D

Cseriani, sajnálom, hogy neked nem jött be a cerazette, de azért ez nem jelenti, hogy mindenki vérzik tőle. A 'sima', nem szoptatós tablettáknál is írja mint lehetséges mellékhatás, de az sem jön ki mindenkinél. Nem vagyunk egyformák. :D Majd lassan kipróbálom én is és majd referálok, hogy nekem hogy jött be.
danann
 
 


Jó reggelt, ma sem aludtam 4 órát, a gyerek meg aludt, ezt nem is csodálom, mert tegnap nem sokat aludt nap közben.
Szintén mocorgott éjjel, majd gyorsan ágyához perdültem, be a cumit a szájába, aztán takaróját igazgattam, majd ablakot nyitottam, majd aludt...
Lehet, meleg van idebent...
Megmondom őszintén, nekem nem volt melegem.
Szerintem jó a sapi mazsuzs, majd, ha megyek ilyen kínai üzletbe, nézek én is valamit...
Na de már inkább csak a tavaszra, nyárra...
Amúgy mielőtt elkezdtem szedni gyógyszert és bevállt volna, 4 félét próbáltam ki, addig folyamatosan véreztem.. Persze még szülés előtt....
Én már tavaly májusban abbahagytam a gyógyszer szedését,mert szerettem volna, ha júliusban megfogant volna, hogy márciusi baba legyen, de nem jött össze. Sebaj, most szeptemberi és szűz, azon szorítottam, hogy ne oroszlán legyen... :-)

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Mi bajod az oroszlánokkal??????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vigyázz az vagyok és karmolok! :lol:
Apa Kos, én Oroszlán. Domi Nyilas! Egyedül a fiam egy nyugis mérleg... :lol:

Mazsuzs!

Észrevettem Csolla nyomulását, mert első üzenete nekem volt egy privát üzi. Benyomta az idézetét...utána én sem tudtam mire vélni, hogy idézett engem.
Gondoltam azért csinálja, mert új a topikon és nem tudja kezelni. De mindjárt megyek és megnézem, hogy idézget-e tőlem még.
Ha van saját véleménye, mért nem fogalmazza meg?Én sem értem miért csinálta.
Kíváncsiságból rákattintottam arra a webcímre ami alul van, de szokásos "fizess sok pénzt egy csomagért és gazdagodj meg otthonról" maszlagot találtam csak.

Lívi!

Minden manó másképp fejlődik. Lehet azért fordul meg, mert én csak hason altatom, és hason fektetett babáknak az izmai gyorsabban erősödnek. viszont Domi nem vigyorog állandóan. csak ha olyanja van! (jókedv, tele poci, üres pelus, nincs fronthatás).
Sose tudok mosolygós fotót csinálni...
:?
Ja és amit észrevettem, hogy próbál a kezével megérinteni dolgokat. Nagyon élvezi, ha a hajamat felé lógatom és hadonászik felé. Vagy ha a játszószőnyegen lógó nyuszijára ráaksztok egy fertelmes kinézetű békát azt eléri és ahogy hadonászik, beleér a kis keze és himbilimbizik a béka.
Meg mostanában "panaszkodni" szokott. Valami bugyborékoló halandzsát ad elő hangosan! Apája térdét csapkodta úgy röhögött a csajon...
Meg állítólag a fiúk kicsit kényelmesebbek....viszont Samu lehet, hogy előbb fog kúszni!!!Vagy előbb fog ülni. Sose lehet tudni!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi persze,igazad van,nekem csak az volt fura a cerazettel,hogy mindkétszer így jártam vele :evil:
Meg az tényleg több anyukától is hallottam,hogy fájt tőle a baba pocija :?
Vendég
 


Sziasztok, annyira jó hogy megint süt a nap!

Lányok én nem nagyon szedtem még fogamzásgátlót csak még nagyon nagyon régen ifjú koromban amikor 19-20 voltam. De nem sokáig szedtem mert gyógyiellenes vagyok. :oops: Még akkor szedtem amikor az endometriozissal műtöttek, utána hormonkezelést kaptam, naa utána kellett szednem, de nem sokáig tartott, mert elfogyott a bogyó és utána nem vettem. Majd terhes lettem kb. 1 hónap után. (fuu ezt megfogalmaztam gratula magamnak)
Szóval amikor most szültem azóta mensi van ill. talán most múlik el. Már ideje mert jó lenne már visszamenni babaúszásra.
A dokim nemtom milyen bogyót akart felírni nekem, nemtom a nevét de majd rákérdezek. Megmondom őszintén az a MIRENA nevű spirál szerűséget szeretném mert az 5 évig jó állítólag, de lehet hogy még gondolkodok. HÍZNI nem igazán akarok és az állítólag hormonmentes.

Fridus: én is oroszlán vagyok!! Mibaj az oroszlánokkal? Szerintem tök jó jegy, párom nekem is kos Krisz :) neked bevállt ? :D, a csajok bakok.

Mazsuzs:
Nem vészes a két gyerkőc. Nálunk Dorka nagyon jó gyerek (kop-kop) este 9-től reggel 8-9-valamikor 10ig is alszik. A hugit szereti. Nem féltékeny. Néha azért van hiszti, dehát gyerek még. Kezelni kell. De tudja jól hogy én vagyok a főnök.
Azért azt sajnálom hogy talán nincs annyi időm Annára mint Dorkára volt. Annát néha hagyom sírni, mert épp esetleg Dorkát etetem Szóval Pankának nem ugrok rögtön.
Egyedül az esti szertartás nehézkes egy kicsit. Előbb Dorka fürdik, majd utána Panka. Már azt az időszakot várom amikor majd mindkettő egyszerre fürdik.
Szóval lehet hogy most egy kicsit nehezebb, de ez csak pár hónap.
Végülis Panka 1x vagy 2x kel fel éjszaka. Legalábbis méééég, aztán ki tudja ha jön a fogunk akkor mi lesz? Dorkánál észre sem vettem, Estére egy kicsit dentonix gél aztán alvás.
Panka tuti nem lesz ilyen egyszerű, mert a nagy könyvekben ilyen nem lehet hogy 2 gyerek egyforma. Én csak REMÉNYKEDEK de nagyon. :oops:

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Gabcsa!

Tudod milyen az oroszlán és kos páros!!! Mindig a két véglet!
Ha veszekednek, akkor nagyon, ha szeretik egymást, akkor nagyon. :lol:
A mi kapcsolatunk "olaszosan" indult, de már mindketten megtanultuk kezelni a másikat és tolerálni a hülyeségeket!Ritkán vannak vitáink, de azok is inkább kisebb viták.
Jobban kijövök a kos férjemmel, mint anno a halak férjemmel.
Ja és a hugom, apukám és a hugom kisfia is kos!!!!
Egyedül imádott Édesanyám volt még mérleg.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz, 92-óta vagyunk együtt kisebb nagyobb megszakításokkal. :D Ez már valami önmagában is. :shock: :lol:
Halak? lassú víz parot mos szindróma :? Nálam a többség vízöntő apum,hugom, nővérem. Anyum kos másik apum iker, öcsém oroszlán, másik öcsém bak (egynapon született Dorkámmal,ill. egyik nagypapámmal.) Nagyikám volt mérleg :cry:
Na akkor ezt is kitárgyaltuk :)

Lányok egy kérdés: a liberonak még mindig megy az a játéka, hogy ha beküldök 5 nyuszisfigurát akkor kapunk valami ajándékot?

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Na, mert akaratosak, ők akarnak lenni a főnökök- mármint az oroszlánok,nekem van oroszlán barátnőm, nem lehet tőle szóhoz sem jutni..
Mi a párommal halak vagyunk...
Az anyósomék meg mindketten vízöntők..
Fiam szűz, tipikus jó pasi lesz... :-)

Kép
fridus
 
 


megy még a liberó-játék,de úgytudom csak akkor küldhetsz,ha kapod a levelet...nekem vagy vagy 80-90 figurám,ugye Kristóf is liberót használt... :D
Nálunk elég vegyes a kép:Eliza szűz,Kristóf nyilas,én bak,párom meg rák :lol:
Vendég
 


Így van Cseriani, én is most kaptam a Liberós levelet, de eddig még nem gyűjtöttem, mert nem tudtam róla, most kezdtem el gyűjteni, de mire 5 összejön..... addigra nem fogja már értékelni a zörgős virágot, ugyanis én mindíg multipackot veszek - az olcsóbb - és így eltart majd egy darabig.

Kép
timesz
 
 


Sziasztok Kedves "Ittlakók"!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

porsika
 
 


Sziasztok Kedves "Ittlakók"!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

porsika
 
 


Kedves Porsika!

Nem törtél be!
És köszönjük!

Fridus!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ dehoooooooooooooogy............. :lol: :lol: :lol:
övék az utolsó szó, mindenbe belekotyognak, akaratosak, dirigálósak és rettentő okosak.
De tudnak önkritikát gyakorolni, nem mindegyik önző, melegszívűek, és hatalmas a szívük! :lol:
Ja meg bazi szerények......

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok,szép napot mindenkinek.
Új Prince Oliver,Cactus Clone,Disney gyermekruhákat árulok.Nézz be,hátha valami megtetszik.
Köszönöm.

http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=5905028
Vendég
 


Fridus: ez pont a páromra illik pedig ő kos :lol:, de most komolyan.
Krisz igazad van a második mondatban. Bár én épp a végén születtem. (08.20.) Mostmár legalább tudjátok miért van tüzijáték. Minden évben szórakoztam a jónépet :lol:, és mennyibe kerül ez
nekem??? Egy szavatok nem lehet. :lol:
Porsika: édes nagyon a kutyus, nekünk már van kettő és épp elég "gond" van velük. Nagyon drukkolok hogy jó gazdikat találjatok nekik.

Liberos játék: akkor várjak tőlük levelet, és csak utána küldjem el nekik a figurákat?
Mostanában nem kaptam tőlük levelet, lehet hogy azért mert már Dorkám elmúlt 2 éves?

Kép
Kép
gabcsa
 
 


igen,azért,kicsilányodnál újra kellett volna regisztrálni...
Letöltheted a kiskártyát az oldalukról is.
Vendég
 


Köszi cseriani, már le is töltöttem és kitölttem. Ma feladom nekik postán.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


mazsuzs:

Isten hozott nálunk. :lol:
Köszi a véleményed, örülök hogy találasz a topikban olyan témát / kat amelyek felkeltik az érdeklődésedet.
Az oltások beadásában sajnos nagyon eltérőek az álláspontok, leginkább szerintem az orvos/szülő hozzáállásán alapszik.
Orvosa válogatja , hogy ki melyik oltást részesiti elönyben illettve ajánlja. A peumo, a meningo és a rota amelyeket szerintem a leginkább ajánlanak, ( a környezetemben lévő tapasztalatok alapján ). Az orvos mérlegeli hogy mennyi az esélye annak hogy megkapjátok a betegséget, rizikó tényezőket, előfordulási esélyt, környezetet, elmondja mi a jó az oltásban és mi esetleg a melléhatása ( ha van )stb. és akkor ezek alapján hoz egy javaslatot. Ezeken a szempontokon te is átrágod magad és összevetitek amitek van.
Ha azonban nem egyezik a véleményetek és az ajánlott (plusz ) oltást mégis kérnéd, én úgy tudom be kell adnia.
Mint már beszéltük itt, ez igen nehéz döntés, mérlegelni kell , és megtalálni tényleg azokat az oltásokat amelyek a leginkább veszélyezetnek benneteket / a gyermeket . A túl sok oltásnak szerintem nincs jó hatása a szervezetre, föleg hogy pici gyerekekről, csecsemőkről beszélünk. Ráadásul nem egy olcsó mulatság sajnos..... (persze a gyermek egészsége a legfontosabb )

Nagyon szép a kép amit feltettél. Gratulálok !


Mindenkit puszilok. nadimo
nadimo
 
 


Na frankó, már 2 órája voltam lent, és még mindig alszik a fiam, kabátban,nem mertem levetkőztetni...
Bezzeg itthon nem alszik...
Én meg császkálhatok az erdő szélén...
Nadimo, 2 napja olajjal kenem Balu fejbőrét, aztán várok kicsit, majd jön a pancsi, ott elővettem egy mosdókesztyűt, ami flotír, aztán súrolgatom óvatosan a fejbőrét, és úgy veszem észre, hogy már ezalatt az idő alatt is csökkent a koszmó.
De ő is kapargatja a fejbőrét...
Különösen vigyázok mostmár a fejbőrére...

Kép
fridus
 
 


fridus : :wink: :lol: :lol: :lol:

Azt el is hiszem hogy ebben a szép időben élvezi a sétát...
nadimo
 
 


Na, elaludt, kis nyöszörgés után...
Pedig egy óra múlva fürdés...de csak lenne....
Úgy láttam, mintha a fog helyén lenne egy véres pötty az ínyén, de ezt majd még jobban megnézem pancsizásnál...Fogkijövetelnél nem kéne vérezni az ínynek, nem ?

Kép
fridus
 
 


fridus Kristófnak is vérzett,na nem mindegyik. Volt olyan,hogy a rágókáján,játékán láttam,hogy véres. Nyugi.
Vendég
 


Csajok akartok tejpépes szakáll látni ? [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.8586.jpg[/img]

Babapiskótásat [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.7079.jpg[/img]

És ezt ? Kép

Kép
fridus
 
 


na, hol a többbi ééépppem

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép
fridus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: