Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ha minden igaz nekem is sikerült Lauráról képet feltenni. :D

rozsaag

Kép

Kép

Kép Kép
rozsaag
 
 


éééédes kis cica :D !!!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Rozsaag.
Csatlakozom az előttem szólóhoz. :D

Szentpyr.
Lehet, hogy Tünde Priviben válaszolt neked? Ha igen, megírnád nekem, mert engem is érdekelnének azok a dolgok, amiket kérdeztél. :)

Nem tudom, elújságoltam-e már? A doki ma mindent rendben talált! :lol: :lol: :lol:

Kép
vyktus
 
 

 
 

HÁT EZT NAGYON ELNÉZTEM! MA VALAHOGY SZÉTSZÓRT VAGYOK! :)

Kép
vyktus
 
 


Viki,
a lényeg, hogy jól vagytok, nagyon örülök:)!!! és nagyon tetszett, amiket írtál a kórházi helyzetről, kedves elsőbabás, határozott kismama :wink: !

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Szia MZS! :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Köszönöm szépen lányok!

Vyktus!
Bizony-bizony, már írtad. A terhességi hormonok időnként nagyon meg tudnak tréfálni bennünket! :D

Holnaptól várhatjuk Susytunder jelentkezését? Remélem látunk majd képeket a piciről!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Szentpyr!

Köszi! :lol:

Kép
vyktus
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzéseket! Próbálok én is csak előre nézni, muszáj, hogy lassan javuljon a helyzet!
Én is ragaszkodni fogok hozzá, hogy velem lehessen a baba már első éjjel is! Próbálja csak valaki belecsempészni a tápszert, ha ki sem adom a kezemből a babát! :lol: Ez a taktika a Rókusban is bevált, pedig ott elvileg 24 órás rooming-in nem létezett hivatalosan, de azt a szülésznőm elintézte nekem! A határozottság kombinálva az udvarias , kedves hozzáállással nekem bevált mindig. És annak a kevés csecsemősnek meg könnyebb, ha 1 babával kevesebb van éjszaka, úgyhogy bele fognak egyezni !

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!!
Nagyon aranyosak a képek!! :)

Kép
nóri16
 
 


Sziasztok, jó reggelt :)

Én is hoztam egy fotót Zsófimról :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok

Itthon vagyunk!
Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat, nagyon aranyosak vagytok.
Most csak röviden...
Sajna nem szülhettem rendesen, mert nem tágultam. Csütörtök este elfolyt a magzatvíz, 1 ujjnyira voltam nyitva, reggelig semmit nem tágultam. Fájások voltak, de semmi. Aztán a doki azt mondta nincs mire várni, műtét. 14 kisbaba született aznap, teltház volt, abból 8 császár, a műtőre várni kellett, ezért született estefelé.
Nagyon rossz volt így, de ez van. A gond így utólag tudva az volt, hogy rövid volt a köldökzsinór és rá is volt tekeredve a nyakára.
Mind a csecsmősök, mind a nővérek előtt le a kalappal. Nagyon kedvesek és rendesek voltak.

Két kérdésem lenne
Nem nagyon van tejcsi :( egyenlőre ilyen 10-15 grammokat tud szopni, de mondanom sem kell a melleim már sebesek. Ilyenkor is tegyem rá a babát?
A másik pedig, hogy elég sokat alszik. Kell költögetnem szopizni, vagy elég akkor amikor ő kéri. Ebben nagyon eltérő tanácsokat kaptam.

Teszek föl képet a kis drágánkról. Kép

Kép
susytunder
 
 


szia susy:)))))))!
gyors válasz a kérdéseidre! nappal kb.3 óránként én ébresztgetném. az elején elég aluszékonyak... éjszaka örülj és aludj:)! készülj a nehezebb időkre;)!
szopi: semmi baj, majd lesz!!! ha anyatejjel kenegeted és hagyod levegőzni az segít egy kicsit, de szerintem a kisebesedést nem lehet megúszni. én szoptattam folyamatosan, nincs mese meg kell edződnie, bár tudom ilyenkor csillagokat látsz, de hidd el elmúlik majd! a lányok írtak korábban jó kis kenőcsökről, biztos újra megemlítik majd neked:)! még egy dolog, tudom korábban írtam, hogy nem vagyok könyvből nevelő típus, erre megint csak előhozakodom eggyel... a Kismama magazin kiadott egy Szoptatás című könyvet. Én mindig csak akkor vettem elő, ha felmerült bennem valami kérdés, kétely. soha nem maradt válasz nélkül...szerintem gyakorlatias, nagyon jó szemléletű könyv!!
van egy topik, a szülészetek és kórházakon belül, "segítségnyújtás az újszülött ellátásban" (danann is tagja:)). egy volt MÁV-os csecsemős nővér indította, egy tündér! nagyon jó szakember! sok jó tanácsot találsz ott is! huhh! ennyi :D ! nagyon ügyes vagy, bízz magadban :) ! a kicsifiad pedig gyönyörű kis kerek angyal :) !
puszi!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


panndi,
Zsófi babád elvarázsolt, csodaszép kicsilány :) , hm,hm, szegény apa...

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


szentpyr: Nálatok is gondban lesz Apa, sőőőt, már gondban van, Ti már egy kész nőcivel laktok együtt :)

susy: nappal én is ébresztgetném három-négyóránként, éjjel nem :) Nekem is kisebesedett, én DM-es mellbimbóra való krémmel kenegettem, amit nem kell lemosni, és szoptattam rendesen, igaz volt olyan, hogy sírva lefordult a ciciről, és közben véres volt Zsófi szája is :( (Bocs a túl sok infoért....) Na de a lényeg, hogy hamar túljutottunk a nehezén, és azóta is megy a szoptatás rendben, kitartás!
És gyönyörű baba :)
Vendég
 


Susy!

Nagyon szép a kisfiad! Gratulálok még egyszer!
Jó kis kenőcs: Garmastan, bármelyik gyógyszertárban megtaláljátok!
Bár rá van írva, egyáltalán nem kell lemosni! Fáj az elején, de pár hét és rendbejön! Tényleg csak nappal keltsd, és jó tanács: 1 héten 1x bőven elég mérni, különben csak idegesíted magad és a mérlegek sem 100%-os megbízhatóságúak!

Márti
borossné becz márta
 
 


sziasztok!
tegnap találtam a topikra, mert szeretnék a MÁV-ban szülni.
két gyerekem van már, őket az uzsokiban szültem, de azóta elköltöztünk, és oda már nagyon macerás lenne visszajárni.
végigolvastam a topikot, és úgy tűnik, a kórház nagyon klassz.

két dokit ajánlottak nekem, az egyiket sokan dícsértétek itt is.
Dr. Szabó György, és Dr. Gulyás István

Ha valakinek van személyes tapasztalata velük, főleg ha szült is vele, nagyon megköszönném, ha írna nekem pár sort. (akár priviben is)
főleg az érdekelne, hogy van-e magánrendelője, vagy a kórházban rendel, mikor, ki csinálja az UH-ot, mennyit kér alkalmanként és a szülésért, milyen szülés közben.

szeretem ha partnerként és felnőttként kezelnek, nem vagyok egy paraanya, és szeretem is, ha nem paráztatnak, meg vizsgálgatnak feleslegesen. szeretném, ha szülés közben békénhagynának, nem nézegetnék a méhszájamat félóránként, nem nyomnának belém oxitocint, és nem indítanának feleslegesen. ja, és persze gátvédelmet szeretnék, de az azt hiszem úgyis a szülésznőtől függ :-)

hú, hát jó hosszú lettem, remélem van türelmetek végigolvasni, és valaki tud is nekem válaszolni.

köszönöm szépen

iricc

Kép
Kép
Kép
iricc
 
 


Sziasztok!!
Susytunder gratulálok a pici babához!! :)

Kép
nóri16
 
 


Susy,
Az első hat napban nekem is csak előtejem volt, 15-20g egy szopi alatt. Nyugi majd szépen beindul. Szeded az Urtica Urenst? Szerintem nagyon jó. Nekem is sebes volt a cicim, de így is szoptattam, és a végén mindig bekentem anyatejjel. Nyugi majd megszokja a melled is a kiképzést :wink: Nagyon édes a kisfiad :lol:

Iricc,
Dr. Gulyás volt a dokim. Rendes volt a terhességem alatt, magánba jártam hozzá, de néha a kórházba hívott. 6 ezer a rendelése, de ha van uh is akkor 8 ezer. Az uh-ot mindig ő csinálja. Milyen szülés közben? Nem tudom, mert nem jött be a szülésemre. Én azt tanácsolom, hogy keressél egy jó szülésznőt is, szerintem ő a lényeg :wink:

Panndi,
Zsófi egy tündér :wink:
Vendég
 


pandácska* írta: Milyen szülés közben? Nem tudom, mert nem jött be a szülésemre. Én azt tanácsolom, hogy keressél egy jó szülésznőt is, szerintem ő a lényeg :wink:


Ó igen, ezt olvastam tegnap. Ez elég gáz, és azt hiszem ez pont elég indok is arra, hogy ne hozzá menjek...
(Mert persze hogy van olyan, hogy nem tud bejönni, simán lehet, emberek vagyunk. De hogy semmit sem mondott, utána sem, elnézést sem kért, az a gáz!)
köszi szépen! :)

Kép
Kép
Kép
iricc
 
 


Iricc,
Pont ő az a doki aki minden szülésnél ott van, és nem szokott ilyet csinálni, ezt a szülésznőm mesélte. Szóval úgy látszik csak én fogtam így ki, mert amúgy tényleg rendes volt végig velünk.
Vendég
 


beszti írta:Szia MZS! :D:D


ó, hát nahát :)
szia!!!
már 4 gyerek??? hűha... :)
mzsperx
 
 


Susy! Szerintem is tünemény a kisfiad, olyan édesen komoly arccal alszik! :D A cicire én is csak azt tudom mondani, hogy elég hamar rendbe fog jönni, ha szoptatsz, mert a tej és a baba nyála jót tesz neki. Nekem volt 1 nap, amikor az egyikre nem tudtam rátenni, de az ki is volt repedve, az sokkal rosszabb volt. De tényleg rohamléptekkel gyógyul. A mennyiség miatt szerintem se aggódj, szépen beindul hamarosan! És tényleg nézz be nyudogtan a másik topicba is, ott is jó a hangulat, és nadimo nagyon jó tanácsokat ad (meg a többiek is persze)!

Pandácska
, el is felejtettem, hogy a te gaz dokid is a Gulyás volt. Iricc, nálam ott volt, és a te követelményeidnek megfelelt, mert nem ült a nyakamon végig (igaz, a nyitás napja volt, így káosz mindenfele, meg assz'em rendelése is volt párhuzamosan), öszesen 4szer vizsgáltak reggel 8tól délután fél5ig (1x ügyeletes kötelezően, 1x szülésznő, 2x doki). Igaz, oxitocint kaptam, mert elfolyt a víz és nulla fájásom volt, meg nem is tágultam, de én problémás eset voltma, mint kiderült, császár is lett a vége.

Zsófi és Laura is nagyon helyesek! Oviban én is voltam cica, hasonló sminkkel :D Néha azért elgondolkodom, hogy az anyáknak van csőlátásuk, vagy tényleg nem léteznek, csak szép gyerekek??? :lol:
danann
 
 


susytunder írta:

Nem nagyon van tejcsi :( egyenlőre ilyen 10-15 grammokat tud szopni, de mondanom sem kell a melleim már sebesek. Ilyenkor is tegyem rá a babát?
A másik pedig, hogy elég sokat alszik. Kell költögetnem szopizni, vagy elég akkor amikor ő kéri. Ebben nagyon eltérő tanácsokat kaptam.


susytunder, én erőltetném a szopit, akkor is, ha fáj, akokr is, ha fel kell kelteni, amíg kevés a tej. nekem nagyon bevált az avent bimbókréme, hamar elmúlt a sebesedés. próbálhatsz szaporítómódszereket is, UU, tea... ha elég lesz a tej, onnantól viszont én nem költögetnék.
mzsperx
 
 


danann, csak szép gyerekek vannak :lol:
Vendég
 


Most lapoztam visszább. Márti, a te kis lovagjaid is helyesek! Az a vízparti sapecos kép a legkisebbről meg különösen jól sikerült! :)
Pihenj sokat, mostmár nem tarthat sokáig ez a hányós időszak!
danann
 
 


panndi írta:danann, csak szép gyerekek vannak :lol:

Hát igen, tul'képpen én is azt hiszem, hogy ennyi nő nem tévedhet, ha mindet szépnek látja! :D
danann
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Egy tünemény a kislányod! :lol:

Susy!
Gratulálok, gyönyörű kisfiad született. Minden jót kívánok nektek és remélem, hamar megoldódik a tejcsis problémátok. :lol: Nekem még nincs tapasztalatom, de épp tegnap beszéltem egy 4 gyerekes anyukával arról, hogy a császár után nehezebben indul meg a tej, és azt mondta, amit a többiek is, hogy erőltetni kell a szopizást.

Iricc! Üdv. :lol:
Én a dokikról nem tudok semmit, nem fogadok orvost, SZTK-ba járok és nagyon megvagyok elégedve a dokimmal. :) Azok alapján amiket olvastam és hallottam, inkább szülésznőt fogadok.
Viki

Kép
vyktus
 
 


Iricc!

Küldtem privát üzenetet!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Panndi!

Húúú de veszélyes ez a tenkintet! Nem irigylem apucit amikor Zsófi tini korba ér. :D

Susy!
Tüneményes nagyon aranyos baba. Az első 6-7 napban nekem is nagyon minimális tejem volt, 10-15 ml egy szopi alatt. Legyél nagyon türelmes, és ne görcsölj a szoptatáson az nem fog használni. Nyugalom a szervezeted tudni fogja mennyit kell termelnie. Szerintem is szoptasd minimum 3 óránként. Ugye azt tudod, hogy minél többször teszed mellre annál több tej termelődik? Urtica Urens szerintem is nagyon jó, én is szedtem rendszeresen.

Dannan!
Szerintem nincs csőlátásunk. :) :) :)

Pandácska!
Nem vagy kivétel, a barátnőmet is cserben hagyta a dokid. Az a baj, hogy hiába nagyon jó egy orvos a magánrendelésén és akár szülés alatt is, ha megbízhatatlan és nem tudod, hogy a Te szülésednél ott lesz vagy sem. Ebben a helyzetben ez megengedhetetlen és tisztességtelen is! Én nagyon haragszom rá! :evil:

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


sziasztok,
csatlakoznék hozzátok, márc. 26-ra várjuk első babánkat, és úgy néz ki, hogy az AEK-ban fogok szülni, ügyeletesnél. viszont azon gondolkozunk, hogy fogadnánk szülésznőt. esetleg tudtok ajánlani?
lezsuzska
 
 


lányok köszönöm szépen a válaszokat, és a leveleket, nagyon sokat segítettetek!
március 4-re be is jelentkeztem hozzá, egy laza spirál levétellel nyitunk, mint a babaprojekt első lépése, aztán májustól indul a duhajkodás :D

Kép
Kép
Kép
iricc
 
 


Iricc!

Én Szabó Györgynél szültem és a nagyon elégedettek táborába tartozom. Ha van kérdésed nyugodtan írj priviben is!
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Márti, ha ragaszkodsz hozzá, akár első éjjel is veled lehet a bébi, mondjuk ha akkor született este, akkor megpróbálják elvinni, de első este úgyis alszik, és akkor azért nem adnak tápot.
Villőm 4 kilóval és hihetelten étvággyal jött a világra... gondolom ezért könyörültek meg rajta :)

Én azt mondom mindent öszevetve jó hely ez a MÁV, tényleg bababarát, akkor is, ha van tápszer, ez azért el lehet kerülni. Nagyon örllünek amúgy, ha éjjel nincs náluk a baba, egy gonddal kevesebb :) Mindenki nagyon kedves, segítőkész. Csak lestrapált. De hol nem?

mtunde
 
 


Szia Lezsuzska! :lol:

Köszöntelek a csapatban. Mi egy cipőbe járunk, nekem sincs fogadott orvosom, én is szülésznőt fogadok. Csütörtökön fogok találkozni vele. Küldök neked privit. :)

Kép
vyktus
 
 


Sziasztok!

A topik kezdete óta olvaslak benneteket,most "kézzel foghatóan" is csatlakoznék.
MINDEN baba gyönyörű!!! Nagyon aranyos képeitek vannak, mindannyian hihetetlenül büszkék lehettek a csemetéitekre!!
Én is úgy beszállnék már a friss babások közé- mi ma töltöttük a 37. hét 2. napját Marci babánkkal. Valami történik csak nem igazán tudom beazonosítani, hogy mi is. A lányom 4 éves lesz, nála elment a magzatvíz,a fájásokra meg hál'istennek már nem emlékszem. :D Most viszont szinte óránként van fájásom már 2. napja- segítenétek?? Mi a különbség az edzés és az igazi fájások között?
A dokit nem hívogathatom állandóan, még a végén nem hiszi el, hogy nem kezdő hanem újrakezdő vagyok :-)
Előre is köszönöm nektek! Eléggé aggaszt a dolog, úgy mennék már...
:oops:

Üdv
Ági
iroko
 
 


szia Ági!
ott vagy még :) ? sok okosat erre szerintem nem lehet mondani... és most jön a közhely: minden szülés más. a Márti írta korábban, hogy ő úgy különböztette meg a jósló, ill. a tényleges fájásokat, hogy a jósló a melegvizes fürdőtől elmúlik, az igazi, viszont nem. (ha jól emlékszem)
egyrészt azért írok, hogy tudd odafigyelek (-lünk) Rád:), másrészt pedig nagyon hasonló cipőben járunk!!! Panna 3 éves, Ábellel 37+5 hetesek vagyunk. Panninál nálunk is egyszerűen elfolyt a magzatvíz és ez egyértelmű volt! Ábellel viszont eddig minden másképp zajlik:)! Sőt ma reggel nálunk is történik valami... :shock: ! ugyanis elment a nyákdugó! namost ez még nem egyértelműen jelent szülés indulást (csakúgy mint nálad a fájások) de, de, de...

Lányok, nektek erre mik a tapasztalatitok? nálatok, hogy volt ez a nyákdugós dolog?

Rita

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Iroko,
Üdv! Az igaziak rendszeresen jönnek, amikor meg szórakozik a méh az rendszertelen. Én is paráztam, hogy felismerem e majd az igazit, de az nem hasonlítható máshoz :D Ha beülsz egy kád vízbe és elmúlik a fájás akkor nem igazi, ha nem múlik akkor az, nekem ezt mondták. Kipróbáltam és tényleg így volt :wink:

Rozsaag,
Tényleg? A barátnődnek elmondta, hogy miért?

Megcsináltam a videó folytatását:
http://www.youtube.com/watch?v=ZzoEHHB2uYY
Vendég
 


Sziasztok!

Alakulóban van a tejcsi, már 30-40 grammokat szopik. Az éjszakákat eddig szinte átalussza, csak ciciért ébred fel :)

Valamiért nem bírok vonalzót csinálni, azt írja nekem, hogy Kristóf ma 38 éves... :) De majd apával megnézetem

Hamarosan vissza olvasok és remélem csatlakozom majd hozzátok, de most nincs túl sok időm.


Danann,
Azt hiszem te császáros voltál. :roll:
Normális, hogy érzékeny a gerincem és felkelés és lefekvés még mindíg fáj?

Kép
Kép
susytunder
 
 


még egy dolog, amit meg akartam veletek osztani! tegnap voltunk a Szabó Györgynél. szépen korrektül elmesélte, hogy ő is ember és hát vannak privát programjai és most úgy néz ki, hogy szombaton elutaznak egy nagy családi összejövetelre! (szombat déltől, vasárnap du-ig nem lesz, ha valakit ez érint és eddig nem tudta volna) Ha esetleg Ábelem, éppen akkor szeretne előbújni :D , akkor ha szeretném szól két másik dokinak, hogy számoljanak velünk, behívhatóak legyenek, ha én úgy szeretném, de dönthetek persze az ügyeletes mellett is. így is lehet...
természetesen, még mindig fennáll a lehetőség, hogy valami váratlan esemény miatt nem tud megjelenni az orvos a szülésen, de akkor egy utólagos magyarázat az azért jár a kismamának...szerintem!

ja, és egy kicsit tovább tágultam, angyalkám gyönyörűen beilleszkedett, úgyhogy én boldogan várom az elkövetkezőket... :D

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Halihó!

Köszönöm a gyors válaszokat! Aranyosak vagytok! Éjjel már 40 percenként jöttek a fájások,persze reggelre teljes csend :-(

Szentpyr- tényleg nagyon hasonló a történetünk :-)
Remélem követem az utadat.... :-) Az a nyákdugó azért jel! Bár én azt olvastam, hogy akár 2 héttel előbb is elmehet,de akár 2 órával a baba előtt is, na ettől nem leszünk okosabbak. .-)
Szurkolok nagyon Nektek!

Pandácska- Sajnos a meleg víz nem fog bejönni, sajna csak zuhannyal rendelkezünk, a babók kiskádjában pedig vicces lenne :D

A régebbi témákkal kapcsolatban- a bimbó sebesedésre nekem anno a Garmastan kenőcs jött be,azt hiszem már említettétek ti is.
A magnéziummal kapcsolatban pedig csak jó tapasztalataim vannak- nekem görcsök miatt 4x2-t kellett (volna) szednem, de már 3x1 is tökéletesen hatott.
Képzeljétek a dokim szerint annyira jó a szülésznő gárda, hogy szte az sem baj, ha nem fogadok egyáltalán, ő szivesen dolgozik bármelyikkel. Ez azért egy nagyon megnyugtató dolog,nem?!

Ági
iroko
 
 


nálunk is nagy a csend :wink: , majd meglátjuk! megkérdezhetem ki a dokid? (persze, ha nem gond :oops:, csak kíváncsiskodom:) )

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


szentpyr nekem mindkét gyerekkel egy héttel szülés előtt távozott a nyákdugó...
ami az én mindkét szülésemet megelőző biztos jel volt, az a 1-3 nappal előtte megjelenő nyugtalanság, tettvágytól duzzadás, és állandó sikálhatnék... volt, hogy éjjel pattanásig feszült izomzattal feküdtem az ágyban, és próbáltam NEM kimenni a fürdőszobába a kádat kisikálni :lol:
a szülést megelőző napon meg úgy felvizesedtem, hogy szinte szétfolytak a vonásaim a nagy lángosképemen. így utólag belegondolva nem lehettem valami vonzó látvány :D

Kép
Kép
Kép
iricc
 
 


Persze, hogy megkérdezheted :-)
Az ifj Kelemen doki mellett döntöttünk, mostanában az agyára mehetek,de mégis mindig türelmes és udvarias. Én nagyon bízom benne. Remélem, hogy a szüléshez is odaér. Elárulod, hogy hogyan döntöttél a dokit illetően? Ügyeletes vagy az ajánlottak?

Iricc- Neked akkor ez biztos jel! Én tegnap vizesedtem be, hétfőn még lejött a gyűrűm,ma már max vágóval :-) pufi ujjú lettem :-)

Szerintetek már mazochizmus,ha igenis várom azokat a bizonyos fájásokat?? Pedig szülni nem is akaródzik annyira. A lányom rémálom volt és azt hiszem most a 24 órás Epi lehetősége tartja bennem a lelket. Bár tudom erről megoszlanak a vélemények...
iroko
 
 


Persze, hogy megkérdezheted :-)
Az ifj Kelemen doki mellett döntöttünk, mostanában az agyára mehetek,de mégis mindig türelmes és udvarias. Én nagyon bízom benne. Remélem, hogy a szüléshez is odaér. Elárulod, hogy hogyan döntöttél a dokit illetően? Ügyeletes vagy az ajánlottak?

Iricc- Neked akkor ez biztos jel! Én tegnap vizesedtem be, hétfőn még lejött a gyűrűm,ma már max vágóval :-) pufi ujjú lettem :-)

Szerintetek már mazochizmus,ha igenis várom azokat a bizonyos fájásokat?? Pedig szülni nem is akaródzik annyira. A lányom rémálom volt és azt hiszem most a 24 órás Epi lehetősége tartja bennem a lelket. Bár tudom erről megoszlanak a vélemények...
iroko
 
 


Hupsssz, bocsi, 2x kattintottam. :-)
iroko
 
 


Iroko,
Te vagy az én emberem :lol: magánrendelésre jársz hozzá? Én nála szültem Dórát, ő volt az ügyeletes és szeretnék hozzá járni. Már megszereztem a számát, de kivi vagyok hogy hol rendel stb.
Vendég
 


Pandácska örülök, ha segíthetek. Priviben vagy sok-sok mindenre kiváncsi vagy csak az általános infókra?

:-)
iroko
 
 


hát kész!!! az ajánlottak mellett döntöttem, pontosabban az egyik mellett. szerinted? Ifj. Kelemen Csaba :D ! korábban írtam róla... a Panninál ő volt az ügyeletes és bár messzemenő következtetést nem feltétlenül lehet a rövid találkozásunkból levonni, de emberileg mégis nagyon szimpatikus volt (pl: két nappal később a csecsemőosztályon nagy kezitcsókolom', hogy van?...

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Iroko,
Mindenre, hol a rendelése, mennyibe kerül, milyennek ismerted meg stb. Jöhet priviben :wink: Köszi :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: