Új privát üzeneted érkezett!

Üdv mindenkinek!

A FER14-et ajánlják a Kaáliban is.
Postai utánvéttel szerezhető be kb.10 ezer (sajna) és 60 szemes
Én bízom benne. További info:www.fer14.hu
Vendég
 


Kjaja
A Kaáliban is megcsináltathatjátok a vizsgálatokat, csak akkor fizetni kell...
Háziorvosi beutalóval az alaplaborok TB-támogatottak...
Vagy a nőgyógyászod is kérheti...

Kincs
Hamarabb hazaérek gyalog, mint kocsival... :wink:

Árnika
Mi volt rémísztő? És a profilom... :roll:
Vendég
 


sziasztok lányok!

először is jól vagyok!ma voltam hcg-t nézetni a kaáliban.263 lett.tehát terhes vagyok!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
csak! mégis van félni valóm.tegnap óta vérzés jön és mondta B.hogy fennáll a vetélés lehetősége.úgyhogy annyit mondott,hogy szigorú pihenés aztán jövőhét szerdán újra hcg.ja és azt is mondta,hogy reméli nem okozok neki csalódást és jó hírekkel megyek szerdán.remélem én is hogy jó hírekkel mehetek! :wink:
bízom benne,hogy elmúlik a vérzés,bár tudom hogy ez nem igazán jó!teljesen le voltam hidalva amikor mondta B.,hogy terhes vagyok....mondtam neki,hogy az nem lehet hiszen tegnap vér jött...de mégis az vagyok!csodák azért még vannak!annyira boldog voltam amikor kijöttem elkezdtem sírni és nem tudtam a csajoknak mit mondani a recepción,de szerencsére tudták ,hogy mi a helyzet.már teljesen elkönyveltem magamban,hogy nem sikerült,és megbeszéltük a férjemmel,hogy megyünk a következőnek amilyen hamar csak lehet...de erre nem számítottunk.annyira örülök,de azért aggódom is!remélem minden jól fog alakulni!!!

ani!nagyon örülök nektek!vigyázz magatokra! :lol:

árnika?remélem jól alakulnak a dolgok?szurkolok! :wink:

kincs!hogy vagytok?remélem minden rendben van!? :wink:

vikimi!mindjárt itt a cél és előbújik a fészkéből a kis Mira-baba.vigyázz magatokra! :lol:

kjaja!üdv közöttünk!sikeres babásodást! :lol:

giga!hogy vagytok?remélem minden ok!? :lol:

mazsi!veled mi a helyzet?mikor kezditek a következőt?írj! :wink:
timé&tati
 
 

 
 

Timi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kitartást... és tényleg pihenjél!!!!
Vendég
 


Timi!

Gratulálok! :D Biztos nagyon rossz érzés lehet az a fránya vérezgetés,de én is vérezgettem.Szorítok neked!

Kincs!
Igen,már nő a pocim!!!A tied?A köldökömön vettem észre először! :D Szétnyílt! :roll: A nadrágok meg szűkek lettek hasban.
Holnap megyek biokémiai szűrésre.

Kép
ani0227
 
 


sziasztok

Timi! Kép De jóóóó. Pihizz sokat!!!! és vigyázz magatokra!!!!

Gigi!Rémisztőnek a vizsgálatok felsorolását értettem :lol: nem téged, és mivel nagyon szakszerünek és többesszámban írtad ezért néztem meg a profilod. Kérem így már érthető a precíz felsorolás :wink: :lol: :lol:
Bocsi ha esetleg félreérthető voltam.

Ani! Mi az a biokémiai szűrés?

Jók legyetek, puszi
árnika
 
 


Timi!:)
Szuper!!!!!Kép
nagyon nagyon vigyázz magatokra!!!!
Vendég
 


Timi!:)
nekem is hasonló lett a hcg-m!!! :) 262,2.... tuti inden rendben lesz
Vendég
 


Árnika
Vigyorgok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


árnika!
Az egy vérvétel,és a fejlődési rendellenességeket lehet vele kiszűrni.

Gigi!
Akkor ti most hányan vagytok? :roll:

Egy kérdés mindenkihez!Hova lenne érdemes elmenni 4 D ultrahangra?Kecskemétet nagyon ajánlották.Debrecenbe milyen?
Mert úgy tudom oda hamar be kell jelentkezni!

Kép
ani0227
 
 


sziasztok lányok

kincs! Csütörtökön lesz B.B., és még nagyon sokan, köztük én is :lol: megint tömeg lesz, a két nap pihi miatt.

Ani! Nekem a barátnőm most várja a kisleánykáját, 24.re van kiírva. Ők olyan 4-6 hete voltak itt debibe a Mester utcán. Azt mondta nagyon aranyosak voltak, és türelmesek mivel a csajszi szégyenlős volt, és várni kellett hogy kicsit elmozduljon. 10000 Ft. fizetett egy cd lemezt, és képet kaptak, igazán minőségi felvétel, megnéztem.
Mi is fogunk majd :lol: :lol:

Nekünk eddig jól alakulnak a dolgok, jó az időzítés . Egész ünnepek alatt szeretgetjük egymást apával. :wink: :P

Kincs! megvan még az utród?

jók legyetek, puszi
árnika
 
 


Ani
Több helyen van 4D Debrecenben...
--Klinika
--www.ditroi.hu
--Nagyerdei Nőgyógyászati Centrum
-- a BabyCenterben is van...

Mi Petiről a Klinikán csináltattunk fotót :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Timi gratulálok én is és vigyázzatok magatokra!!

Ani én is a köldökömet lesem,hogy hogy változik :shock: :lol:
Hánytál még??

Gigi köszi az infókat a 4d-s uh-ról!
Nekünk is tervben van.
Magatokról nem írtál..

Árnika köszönöm!
Mi csak reggel néznénk be a kaáliba, aztán a klinikára megyünk uh-ra
Az utró még itt van, csütörtökön megbeszélhetünk egy talit :wink:
Mit mondott ma B.B.??

Vikimi??
Kabóca??

Legyetek jók, puszi!
Vendég
 


Köszi mindenkinek az infót!

Kincs!
Igen ,sajnos tegnap is hánytam! :cry: Ma még nem! :D De a közérzetem nagyon kaki.4 kg-ot lefogytam.Többet már nem szeretnék.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Hetek óta olvasgatlak benneteket.... Régóta tervezem, hogy írok nektek. Leírnám röviden a mi történetünket:
májusban jelentkeztünk be a db-i kaáli első konzira, (férjemnek azoospermiája van) B.B. felírta nekem, hogy milyen vizsg-ra lesz szükségem, ő amúgy nagyon szimpi volt nekünk első benyomásra.
2 héten belül meg is volt a klinikán a has és méhtükrözés, átjárható vagyok, de endometriózis találtak, most Gnrh injekciós kezelést kapok rá, mesterséges klimaxom van, kellemetlen mellékhatásokkal. Sose hallottam előtte erről a betegségről, gondolom ezzel többen így vagytok. December végén kapom az utolsó szurit, aztán majd az eredménytől függűen derül ki hogyan tovább. A doki szerint ez sem garancia rá, hogy ettől elmúlik, de ez rá a legjobb kezelés. Utána bármikor visszajöhet, ha egyáltalán elmúlik. Doki szerint gyorsan teherbe kell esnem, de nem lesz könnyű, sőt a lombik miatti injekció hatásaitól jobban visszajöhet, szóval ez egy ördögi kör lesz.
Kjaja én is azt tudom javasolni, hogy a párod menjen dokihoz azoospermiával, én tudom hogy mi ez a betegség.
Dr. Bógyi már nincs Db-ben, pesten van a BMC-ban és a telki magánkórházban. Db-ben csak Dr. Csűcs van a klinkán, amúgy ő hozzá kapcsolódik a Fer 14, ezt biztos forrásból tudom. A Fer 14-el szemben ismerek olyan készítményt amelyiknek több a vitamin mennyisége. Most lépek, mert megyek vasalni és vacsit készíteni.
Vendég
 


Sziasztok!

Most van a spektrumon az élet az anyaméhben és ikrek dok,film.

Holnap reggel 6.00 és 7.00 ismétlik.

Ani remélem a rókák hamar megubják az ottlétet!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Ani! sajnálom hogy még mindig vannak rókáék, én azt hittem azért is engedtek haza a korházból, mert jól vagytok.
Én a klinikát azért nem ajánlottam, mert ott értelemszerüen nincs annyi idő ilyesmire.

Kincs! Azt a filmet én is láttam ,nagyon jó. Szerintem nem tudunk talizni csütörtökön, mert én du. megyek, ti pedig akkorra már rég végeztek
Nálam minden rendben , csak fájt az uh, és akkor gondoljátok el milyen lesz apával :lol: de B.B. is mondta hogy ez most MUNKA lesz :lol: :lol:

Endo! Üdv. köztünk fel a fejjel, B.B. nagyon jó doki
Választhattál volna jobb nevet :twisted:

Képzeljétek most kaptuk a telefont abarátnőmnél beindították a szülést, mert a csajszi belekakált a magzatvízbe.
Úgyhogy én holnap megyek babanézőbe. :P :P :P

jók legyetek, puszi
árnika
 
 


Csajok nem spektrum hanem a Nat. Geo-n van/volt :oops:
Már én is láttam párszor, de most megkönnyeztem,kicsit sírós vagyok..

Árnika!
Vmi időpontot beszélhetünk, mert van pár intéznivalónk debiben..este lesz mire hazaérünk.

Endo szia!
Gyere gyakran beszélgetni!

Jó éjt!
Vendég
 


árnika!
Jó babanézősdit holnapra!Mesélj majd milyen volt a pici!
Azért engedtek ki,mert másfél hétig tünetmentes voltam.Erre itthon folyt.köv. :cry:

kincs!
kösz,hogy szóltál!

Kép
ani0227
 
 


Jó reggelt! Tudnátok nekem ajánlani jó dokit a klinikán, akinek van magánrendelője is. Lehet priviben is.
Vendég
 


sziasztok!

először is köszönöm a gratulációkat.nagyon jól esnek. :D

ani! örülök,hogy hazaengedtek és reméljük elmúlik valamennyire a hányásod...minden rendben lesz!pihenj sokat! :lol:

kincs!remélem jól vagytok!már én is láttam többször is a naton az ikrekről szóló filmet...annyira jó.én fel is vettem...és szintén megkönnyeztem rajta...a spektrumon meg lombikozó egyedülálló anyákról szokott lenni film ma is lesz este 18:40-kor.az is nagyon jó szokott lenni! :lol:

árnika!nekem is sokszor volt hogy fájt az ultrahang na meg az együttlét is de mindent meg kell tenni!hidd el ez lesz a tuti!!!!!nagyon-nagyon drukkolok nektek! :wink:

viki!köszi szépen a gratulát.tényleg hasonlít a hcg-k remélem mostmár minden rendben lesz!nemsoká itt az idő...hamarosan kibújik a kis Mira-baba gondolom hogy már alig várod hogy megpuszilgasd és imádhassátok apával.(majd írd le a szüléstörténetedet)ok?alig várom...addig is vigyázz nagyon magatokra! :lol:

gigi???hogy vagytok?

mazsi?hol vagy?írj!

endo!üdv közöttünk!gyere gyakran! :lol:

kabóca?olyan rég hallotunk felőled...mi van veletek???

egyébként jól vagyok...hányinger és állandó alvásigény az van ...remélem minden jól fog alakulni... :D

legyetek jók!puszi mindenkinek! :P
timé&tati
 
 


Helló csajok!
endo!
Én is endos vagyok, csak én fél évig kapam a szurit.
Válassz más nevet!

12. napon megjött, így tegnap voltam Debrecenben, és B.B. azt mondta, hogy ha ilyen rosszul reagálok a szurikra, mindig cisztát növesztek, akkor megpróbáljuk, hogy egy spontán hónapon elaltat, és leszedi azt az egy tüszőmet, és azzal kezd valamit.
Na? Hallott valaki ilyenről?????

Timi!!
Annyira jó volt olvasni, hogy neked sikerült :D
árnika!
:lol: jó barátnőzést!
ebba
 
 


Sziasztok!

Endo
Endometriosisnak több fokozata van... a Gnrh mellett van egy másik gyógymód is rá... a terhesség...
Több doktornak is van magánrendelője...

Én szarul vagyok... takonykór teljesen elkapott és vérezgetek...
:evil:
Vendég
 


Endo néven voltam, megváltoztattam a nevem, remélem ez ellen már nincs kifogásotok :lol:

Gigaboszi tisztában vagyok vele, hogy az endonak van több fokozata is, és hogy a terhesség is egy gyógymód rá, de spontán nem tudok teherbe esni............

Azt is tudom, hogy több dokinak van magánrendelője Db-ben, de én azt kérdeztem, hogy ismertek-e közülük jó dokit?

Ebba! Éni s fél évig kapom a szurikat, most lesz a 4-ik, 30-án.
szibri
 
 


Sziasztok lányok

Olyan boldog vagyok, megszületett a barátnőm kislánya ma hajnalban 20 óra (nem semmi) vajúdás után. 51 cm. és 3700g és gyönyörüségesen szép baba. Olyan jó volt látni,és láttam sok másik babát is. :lol:
én is úúúúúúúgy szeretnék már!

Szibri! Ez a név már ok :lol:
Én Jenei doktornőt ismerem hozzá jártam a kaáli elött, szerintem szakmailag nagyon jó. Viszont hogy van-e magánrendelője azt nem tudom.
Miért akarsz orvost?

Ebba! Én csak nézek ki a fejemből :shock: ez jó! Nagyon jó ötlet, látod milyen esze van B.B.-nek?! :lol: Bizz benne.
Fel a fejjel , ha ezen múlik akkor mindent bele

Gigi! Gyogyulj meg mihamarabb!

Timi! azért hogy jobban vagy , még pihizz sokat (goblein?)
Amikor a kaáliba voltam mindig eszembe jutsz a kisfiús kéépről. :D

Kincs! ém úgy tudom, hogy a nők ha másállapot alatt ha érzékenyebbek, akkor kislány. A női hormonok miatt, ami ilyenkor duplán van. ( a barátnőmre érvényes volt) Úgyhogy lehet nunisod lesz??? :P

Viki! Még mindig nem árultad el mikorra vagy kiírva?! :twisted:

jók legyetek, puszi
árnika
 
 


Bocsi

Ani neked is szerettem volna még írni. Sajnálom, hogy még mindig nem vagy jól. Nem lehet azokkal a fránya rókáékkal csinálni semmit??
Vigyázz magatokra nehogy legyengülj nagyon!!!

puszi
árnika
 
 


árnika!!
Annyira jó, hogy vagy :)
Látod? nekem ilyeneket kell mondani, mert ez ad pozitív energiát.
tudjátok, mit nem értek? miért nem próbálkoztunk a clos.. nevű gyógyszerrel? Az nem jó ilyenkor?
ebba
 
 


Sziasztok!

Árnika gratula a barátnőd lányához!
Jó egészséget nekik!

Gigi ajajj ez nem vmi jó, de pihizz amenyit tudsz és küldjük a gyógypuszikat!! :wink:

Ani hogy vagy ma?
Rókakergető kiáltás megy feléd! :wink:

Ebba én is azt gondolom B.B. mindent megtesz a siker érdekében milyen jól kitalálta!!
Drukkolunk a sikerért!!
Már ebben az új ciklusban leszívja a petécskéd?

Timi minden jót neked is!
A szinglis lombikot én is nézem, bár én azt mondom apára is szüksége van a picinek....

Kabóca, Viki????

Lányok jó pihit erre a pár napra,remélem mindenkinek otthon a párja.
Vendég
 


Ja Ebba a clostira is ki így ki úgy reagál...nem biztos hogy eredményes lenne mert gyakran cisztákat okoz..
de B.B.-t megkérdezheted.
Vendég
 


Kincs!Köszi a kiáltást,szükség lesz rá!A műsorról lemaradtam!Óra ébresztett tegnap reggel,de a várt műsor nem jelentkezett.Később olvastam az üzidet,hogy ne a spektrumot nézzem. :D

Ebba!Nagyon szurkolok!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Ani az a müsor még biztos lesz, ne izgulj, majd írok mikor.

Ebba! :lol: Én csak így bírom, úgy is annyi mindenen megyünk keresztül. Igaz néha én is a béka feneke alatt méterekkel tudok lenni, de próbálok.......... :D
Szerintem azért nem kaptad a clostit mert hasonlóképpen reagálnál rá, mint az injekciókra.
Most csak arra gyúrj, hogy szép egészséges tüszőt növessz!!!!!
Én innék a helyedben tüszőrepiig cickafarkat, utána meg palástfűteát. No és persze vitaminok.

Azért nekem is vannak sötét részek. Miért kaptam tüszőrepi szurit?
Ha nem kapom nem repednek meg, vagy csak kevés, és lassan ?
No és hiába figyelek nagyon belülre, nem érzem hogy ovulációm lenne :roll:
Azért mi beleadunk anyait apait :wink:

Poppi, Kabóca ??????

jók legyetek
árnika
 
 


A cickafark tea tényleg!!! jaj, nem tartozik a kedvenceim közé, de ugye a siker érdekében...
Ha szép tüszőm lesz, akkor igen, ebben a ciklusba leszívja. Csak az a baj, hogy a ciszta miatt szerintem, de még mindig barnázok.
Meg holnap érkezik az aloe vera gélem, a tőzegáfonyás.
ebba
 
 


Sziasztok

Ebba! Írsz nekem bővebben erről az aloe veráról??

Azért lenne jó, mert van egy kis ismerősöm aki úgyanúgy mint én az 5. beültire készült, de előtte kipróbálta az aloe vera teméket .
Neki 3 hónap kb. 150 ezer volt, személyre szabottan, leletek alapján kapta.
És a lényeg: SIKERÜLT neki az 5.!!

Azt mondta hogy a kaáliba is mondták, hogy tudják jó, de mivel drága ezért ők nem ajánlhatják.
Érdemes beszedés után egyből menni.
Én kiszámoltam az kb. 300 e. nekünk most erre sajnos nincs. :oops: :(

No a lényeg , kellene info.

Kincs megkaptad a privit??

szép álmokat
árnika
 
 


Árnika kaptam privit , baba címmel arra válaszoltam azóta nem jött semmi...

Ani sajnálom,hogy potyán keltél :oops:
Hogy vagy???

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenkinek minden jót!

Kincs!:)
én is vártam a műsort... :( de a most néztem egy másik műsort,a spektrumon :Kisbabát akarok/vagy szeretnék...
hogy vagy?Van már dokid?

Árnika!:)
bocsika, de valóban nem írtam mikorra vagyok kiírva??? biztosan elfelejtettem... november 24!Még 1 hónap!!!
Anno én szedtem valami aloeverás bogyót,sepia bogyót ha jól emlékszem...az nem vált be.Valóban rengetegbe kerülnek ezek a csodabogyók.A gyenevacot nem próbáltátok még?

Ebba!:)
akkor most spontán ciklusod lesz,semmi hormon???és a növekvő tüszőt szurják meg?Nagyon szorítok!!!!

Rólunk:
továbbra is vizesedik a lábam,de szerencsére minden rendben.Ma voltam áramlásos UH-on, szombaton pedig NST és UH. A dokim nagyon figyelmes és alapos ami,remek.A legjobb,hogy totál zárt még a méhszájam. :)

kellemes napot mindenkinek!
Vendég
 


szisztok!

sajnos elvetéltem.ma voltam a kaáliban és megerősítették a már úgyis tudott dolgot.tegnap nagy alvadtvérdarabok jöttek tőlem és ma is.a hcg-m leesett a béka segge alá...teljesen kivagyok...még az is lehet,hogy meg kell kaparni ha nem múlik el a vérzés vagy ha sok jön.elég szörnyű dolgok ezek.még nem tudom hogyan lesz tovább...ha elmúlik mennem kell vizsgálatra,hogy megnézzék kiürült e ,és gondolom megbeszéljük mikor mehetünk a következőre...
legyetek jók!puszi:Timi
timé&tati
 
 


Timé!
Nagyon elszomorodtam, sjnállak, és nem is tudok mit mondani :cry:

vikimi!
spontán ciklus, igen, csak az a bibi, hogy még mindig barnázgatok.

árnika!
Ma este jön meg az aloe, kapszula, meg a tőzegáfonyás gél, nem tudom mennyi, majd este nézz be, megírom. De képzeljétek, én is szedtem, a gélt de abbahagytam, mondjuk mondták, hogy a kapszulával kelll szednem...
De a lényeg, hogy két ismerősöm is terhes lett tőle, z egyiknek tényleg csak hébe-hóba volt PÉ-je, a másik meg 40 naponta menstruált.
ebba
 
 


Timi
:cry: :cry: :cry: :cry:

Vikimi
Kitartást!
Én ilyenkor már babáztam... Petim 35 hétre született :wink:
Vendég
 


Timi!:(
mélységesen megrázott ez a dolog...hatalmas ölelést küldök!
Vendég
 


Kincs!

Köszönöm szépen,ma és tegnap jól voltam!Hátha...
Te milyen vizsgálatokon vagy már túl?

Timi!
Sajnálom....! :( :( :( :( :(

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok lányok

Timi!
Nagyon sajnálom :cry:
De gyere még, bármit írhatsz nekünk, :cry:
És én is szeretnék még neked, később, majd ha .......

Ebba! Benéztem :roll:
Várom...

Most megyek :(

Vigyázzatok magatokra, jó éjszakát
árnika
 
 


Sziasztok!

Timi szomorú vagyok én is! :cry:
Viszont sztem még ne gondolkozzatok a következő lombikon, remélem nem haragszol de a pcos miatt érdemes lenned Valicskó doktornőhöz elmenned, kivizsgálna és ha kell gyógyszert írna, kis türelemmel (tudom ez a legnehezebb) és diétával pár hónap után nagyobb esélyetek lenne a sikerre! Sztem az anyagi és lelki teher nagy egy lombiknál és ha nem sikerül a lehetőségek is fogynak...inkább biztosan és lassabban haladj! Egy egészséges szervezet kell a pocaklakó beköltözéséhez. Nagyon drukkolok! ölelés!

Ani, ez már jó, szólj és kiáltok :wink: :lol:
én holnap megyek uh-ra, voltam belgyógyásznál :evil: :x (többé nem megyek hozzá), és fogdokinál. Eddig minden rendben. És már két napja nem szedem az utrót!

Árnika most jött privi! Köszi!

Viki még nem döntöttünk dokiilag :roll:

Elnézést, de most rohanok pénteken jövök!

Puszi!
Vendég
 


Az aloe gél 5800 Ft volt, a méhpempő kapszula meg 7000Ft. Kicsit lehidaltam, de a párom, aki nem hitt sosem az ilyenekben, atz mondta, hogy vegyem meg.
Bocsi, de most hoztam el, mert a barátnőm terhes és elaludt:)
Ő az, akinek 40 naposak voltak a ciklusai, és két hónapi szedés után spontán összejött neki.
ebba
 
 


Sziasztok lányok!

Timi :cry: :cry: :cry:
Pedig úgy szorítottam neked!!!!!
Tudom hogy nehéz, de koncentrálj a következőre! (Lehet ismét összefutunk.)
Nekünk azt mondták, leghamarabb januárban lehet menni újra. Addig gyűjts pozitív energiát!!!

Ani, Kincs, Viki, Giga vigyázzatok a babókra!!

Ebba, Árnika HAJRÁ!!!!

Lányok, amúgy ezek a bogyók mire valók? Homeos cuccok? És a palástfű tea?
Szerintetek a következő próbálkozásig szedjek valami vitamint, ilyesmit? Nem mondtak semmit erről.
Puszi mindenkinek

Szibri, akkor ti tulajdonképpen mikor tudtok kezdeni előreláthatólag? És az "apabaj" mennyire komoly? Lombikozáshoz van elég spermium?
mazsi02
 
 


Sziasztok lányok

Hú, két napig nem volt gépem, már kezdtek elvonási tüneteim lenni.

Ani, Kincs! Ani te komolyan gondolod és Kincs, ezt a kiáltást? Ani te még nem hallottad Kincs hangját, Bocsi de azzal a kis jámbor hanggal teljesítmény!
Kb.: olyan a hangja, enyhe tulzással mint a Rendőrakadémiában tudjátok a néger csajszinak. :lol: :lol: :lol:

Ebba! Aztán kapkodjad ám a gyógyit.
Azt írtad ugye hogy három hónapig kell szedni?Össz kerül ennyibe?
És mindenkinek ugyanúgy kell szedni? Írj még róla kérlek!

Mazsi! Ezek nem kifejezetten homeos cuccok, de hasonló.
Természetes anyagokból készültek, ami azt is jelenti, hogy nem károsítja a szervezetet. Általában ajánlatos hosszabb ideig szedni őket hogy kifejthesse hatását
És ami fontos a babásodáshoz segítenek.
A cickafarkat péig , a palástfűt utána érdemes inni. Az elöbbit a ciklus éspeteérést javítja, a másik a beágyazódást segíti.

No úgy látom bepótoltam a két napot! :P

Kincs! Bocsi, remélem nem veszed komolyan. :wink:

legyetek jók, szép álmokat mindenkinek
árnika
 
 


Árnika!
Kincsnek a kiáltása ideért,de csak három napig volt hatásos.Mára sikollyá vált! :shock:
Kincs-el mi már többször is találkoztunk! :P Egymás után toltak ki minket a műtőből!A bébik egy napon fogantak.És telefonon is tartjuk a kapcsolatot néha.Cuki anyuka lesz!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

nagyon jól szórakoztam lányok :lol: :lol:
nem vagyok sértődős :wink: :D

Ani ez azt jelenti,hogy rosszabb a helyzet? :shock:

Tegnapi uh-n minden rendben volt, csak azt sajnálom, hogy nincs képem :cry:

Jó éjt!!
Vendég
 


Hahóóó!Merre jártok csajok? :roll: Hogy telt a hétvégétek?

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok


Ani! Úgy tünik egyedül maradtunk a topicban.
Mizujs veled, jobban vagy már??? Ani ti akkor Kinccsel lehet egyszerre fogtok szülni? Vagy te nem itt akarsz debibe?

Ebba! Mikor kell drukkolni nagyon?
Nem válaszoltál :cry:

Viki akkor készíted már a csomagodat? Te fogadtál meg orvost?

Gigi meggyógyultál már?

Szibri? Kjaja?

Én szorgalmasan babázok, nem tudok betelni a csajszival.
És azon gondolkodom hogy rendelek teszteket.
Ti pocakosok anno teszteltetek???

Írjatok!!!!
árnika
 
 


Sziasztok!
én itt vagyok! Velem semmi különös nincs! már nagyon izgulok! a férjem vizsgálata jövő héten lesz! a kaáliba meg még van időnk, de már akkor is tökre izgulok! nem tudom, hogy majd mit mond a doki! remélem sok bíztató dolgot! :)
kjaja
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: