Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Viccvucc nagyon édes a kiscsajod. Nagyon szép.

Andi szép a babalakhely. Én is ilyen fejvédőt meg ágyneműt vettem

Tpetra nekem nem volt beöntésem és meg is kérdezték hogy akarok e, és borotválás sem volt. Nekem is volt előtte hasmenésem.

Mi tegnap a temetőben voltunk délelőtt, már elég régen voltunk apunál így kimentünk. Délután meg elmentünk megrendelni a szekrényt meg a pelenkázót. És megvettem még amit kell. Persze a fürdőlepedőt elfelejtettem. De most már tulajdonképpen minden megvan, csak az hiányzik, azt meg bárhol megtudom venni.

Majd teszek fel képeket a szekrényről ha van kedvetek mondjátok meg hogy milyen színű falat érdemes festeni hozzá. Eredetileg rózsaszínt akartam, nem tudom hogy az megy e hozzá. És szeretném elválasztani valamilyen figurás csíkkal.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép Kép pelenkázó Kép szekrény Kép pocak

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Tök jó az a szekrény! Színes meg íves!
Andi! A sárga nagyon sárga volt, de a rózsaszín nagyon szép!

Jó, hogy külön szobába tudjtok rakni, mi egyszobában fogunk aludni Babóval. Elég kicsi a lakásunk... De legalább gyorsabban felkelek hozzá, ha elkezd sírni :) és a mi ágyunkból rá is fogok látni.

Arról a dashöfferes kiadvánnyal senki nem találkozott? Sebaj, majd megrendelem a kezdő csomagot, aztán majd eldöntöm.

Tegnap nézegettem az avont, és már van benne terhességi csíkok elleni testápoló! mintha csak rám gondoltak volna! :)

Jó meleg Napsütéses napot kívánok!

Kép
Kép
nikilány
 
 

 
 

Évi!
Hanna tök édi! Tényleg husis, már lassan egy kisbuddha lesz :) Azt nagyon szeretem :lol:

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!

nikilány:
szerintem is túl sárga volt úgy a kiságy,most rendeltem egy baldachin függönyt és így lesz majd teljes a kép.
én rosmanos olajjal kenegettem a hasam,de semmit nem ért,rengeteg csíkom lett,sajnos adottság kérdése.
dashofferes kiadványt nem ismerem.mi is egyszobába leszünk vele,2szobás panelba lakunk,szóval ez van.

Gabi:
nagyon jók a bútorok,szerintem a szekrény mögötti szín jó lenne szoba színnek.
hát a nyákdugónak nekem se híre se hamva,ma töltöm a 38 hetet,nem szándékoztam végig vinni a 40 hetet,de már nagyon úgy néz ki ,Hanna irányít.már jó nagy pocakod van,
múlt heti képet tudok feltenni,szerintem nem sokat változott azóta és látszik a pelenkázó is.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Kép

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Bocsi elég nagyra sikeredett,legközelebb jobb lesz:)

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Andy szép nagy pocakod van. És jó a pelenkázó is.

Nekem a nyákdugó csak az elsőnél ment el, decsak a szülés előtti éjszaka.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hello!

Gabi! Köszi, ez megnyugtat! Te jó csapattal szültél... a kolleganőmnek is a Kardos volt a dokija, meg is volt vele elégedve, meg a szülésznődről is jókat olvastam eddig!
Nagyon szép a szekrény meg a pelenkázó, olyan kellemes a színe :) Szerintem bármelyik szín jó lenne a szobának,ami a szekrényen is van...
t.petra
 
 


Sziasztok!

Most csak egy percre ugrottam be...

Andy

Nekem a nyákdugó a szülés napján távozott. Egész hajnaltól kezdve szinte a szülőszobáig. Szép pocakod van.

Gabi
A bútor nagyon szépséges és a színek rajta igen kellemesek, közüle bármely szín megfelelne a szobához. Akkor lesz harmonikus.

A dashöfferes (?) kiadványt én sem ismerem! Bocsi

NA megyek mert a kiscsaj nagyon sír.

Sziasztok

Ja és köszi mindenkinek a kedves, dicsérő szavakat! :-)))

Kép
viccvucc
 
 


Sziasztok !

Valaki szül/t mostanában a Polgár dokinál?
Lenne egy pár kérdésem, vele kapcsolatban, tudnátok segíteni?
Köszi előre is
Ági
tadiagi
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben,pedig éjjel megint kemény fájdalmaim voltak,de elmúltak,

ÁGi: én végig Polgárhoz jártam,de nem fogadtam meg.
Jó doki,de nem nagyon beszédes. és azokat a pácienseket ismeri csak meg akik tejelnek neki,az nem számított ,hogy én végig hozzájártam,még Uh sem ismert meg,ez enm volt szimpatikus.

Jó lenne ha ma szülnénk,mert ma van a férjem szülinapja.

Most tényleg elveszik a családit és a gyedet lecsökkentik,mi lesz akkor egy fizetésből mi sem jövünk ki,hisz alig elég a lakáshitelünkre.szemétség.30 évesen nagy nehezen babát vállalunk ,erre tessék. és persze a bölcsik is telítve vannak,már most írassuk be őket?

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok

Ági én csak uh-on voltam nála, de nem volt szimpatikus, meg ismertem már amúgy is az első szülésemnél. De én is azt hallottam róla hogy nála sokat jelent a pénz.

Andy neked továbbra is megy a drukk, beszélgess vele hogy bújjon ki ma, hátha meghallgat.

Hát ami azt illeti rengeteg embert fog ez érinteni, főleg ugye kismamákat, olyanokat akik gyerekesek és szocpollal szeretnének gazdálkodni és főleg a nyugdíjasokat. Az a baj hogy ilyenkor senki nem megy az utcára pedig most kellene, szép csendben tűr az ország. És ezt ők nagon jól tudják, hogy a kismama és a nyugdíjas nem fog kint állni és tüntetni. De persze arról nincs szó hogy az ő fizetésüket csökkentik, szemetek úgy ahogy vannak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok Lányok! Szeretnék segítséget kérni tőletek. Milyen krémet használjak terhességi csíkok ellen? Andy írta, hogy a rossmannos nem ért semmit. Ezt én is aláírom. Kb.2-3 hónapja kenegetem vele a pocakomat és ma mégis felfedeztem egy pár csíkocskát. :shock: Lányok! Nem akarom, nem akarom, nem akarom!!! :oops: Légyszi-légyszi segítsetek! Viccvucc! Hanna baba egy zabálni való kis tündér! 8) Gabi1,Andy! Nagyon jó lett a babaszobátok. Igazi kiscsajos szobák! :wink: Niki! Én sem ismerem sajnos a kiadványt. Ha megrendeled, mesélj légyszi,hogy miről írnak benne. Oké? :wink:
cunci
 
 


Cunci:

Sajnos szerintem adottság kérdése a terhességi csík,állítólag minden e-vitamin tartalmú olaj segít,de ha hajlamos a bőr rá,akkor hiába kenegetjük szerintem.
nekem is elkezdte egy -kettő,most meg,meg sem tudom számolni,elég szőrnyű,de nem tudok mit csinálni,nekem a mellemen is lett pár.

de hátha kapsz valakitől valami tuti tippet.

Annyira szép idő van én meg a lakásban punnyadok,mivel alig tudok menni,úgy keménykedik a hasam,mikor szánja rá magát Hanna nem tudom.:)

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van!

Évi
Hannus nagyon szépen növöget és nagyon szép kislány!

cunci
Én Dm-es krémet használok reggel, este és eddig semmiféle csíikot nem "találtam" magamon! (lekopogtam) :wink:
Andy
Kitartás! Előbb-utóbb csak kibújik az a kislány!
Babaszobák, ágyneműk nagyon szépek! ügyik vagytok!

Nálunk a nyílászárók (ablakok,ajtók) cseréje lezajlott.(nagyon klassz lett) Most egy kis szünet következik, mert a festők nem tudnak kedden kezdeni csak csütörtökön! Így húsvétkor szana-széjjel lesz a lakás! Sebaj! Persze a fiúk addig sem fognak unatkozni, 2 szobát teljesen ki kell pakolniuk a kezdésre. Ebből az egyik eddig "raktár"-ként működött. Apósom rengeteg számítógépet, monitor, nyomtatót és a hozzájuk való alkatrészeket tárolja ott. (de szerintem "máig is harcoló német alakulatot" is fognak a lomok alatt találni!
További szép napot mindenkinek!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Cunci!

Egyetértek Andyval ez adottság kérdése is, kinek milyen a bőre, milyen gyorsan nyúlik, illetve rövid időn belül sokat nő a hasa és emiatt nincs idő a fokozatos nyúlásra, vagy ellenkezőleg. Menniyre rugalmas a bőr, mennyi a víztartalma...nekem sem 20 sem 38 évesen sehol egy darab csíkom sem lett, én próbáltam nagyon ügyelni a folyadékbevitelre, hiszen az a bőr rugalmasságát is elősegíti, és elsősorban mandulaolajjal kentem, amit még a legmegrögzöttebb bomániások is elfogadnak. Zöld dobozban van Aromax márkájú bioboltban vagy herbáriában lehet kapni. A többiben van szintetikus anyag, amire nem lehet tudni hogyan reagál a bőr ebben amegváltozott állpoatban.
De ismétlem elsőként adottság kérdése....

Dia

Kép
Kép
tengdi
 
 


Na a politikát valóban jobb ha ahygjuk, illetve hogy is hagynánk, ha a mi bőrünkre megy!!!!! Gordonka azt mondta mindenkinek fájni fog, persze kivéve őket. Parazita rajtunk élősködő népség, fontoskodó arccal intézkednek, nyilatkoznak, mint valakik.....Semmit nem változott a világ az ókor óta, mindig az ilyenek szívtak, mint mi....

A családit befagyasztani akarják, ami azt jelenti nem elvenni, csak nem fog emelkedni x időn át...ahelyett, hogy megvonnák a milliomosoktól...akiknek ez szó szerint semmi...a reggelijüket nem forrja ki.

A szocpolt toál meg akarják szüntetni júni vagy júlitól amivel még jobban tönkre vágják majd az építési vállalkozókat is, akik amúgy is első számú vesztesei ennek a válságnak....

A gyed gyes lerövödítése szempontjából abban bízom, hogy minket ez már nem érinthet, mert általában a már megfonat gyermekekre nem vonatkozhat az ilyen fajta új rendelkezés, csak akik a törvény elfogadása után lesznek kismamák....de persze ezektől minden kitelik...

A gázár és távhőtámogatás ha meg lesz vonva, hát az még pluszban jön mindehhez....

aztán ki tudja mi lesz még mire megvalósul....

Elnézést azoktól, akiknek ez unalmas ( és irigylem őket ) de minket is nagyon érint a lakástörlesztés emelkedése már eleve és akkor még ez is. Azt érzem büntetnek, amiért gyermekeket vállaltunk...és ez nagyon de nagyon abnormális politika és nagyon vissza fog ütni azt gondolom.

Hát ez nem épp a Bajcsys topikba volt való...de kikívánkozott

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok! Tengdi! Egyetértek veled mindenben, ami a politikát illeti. Köszi, a mandulaolajos tippet, kipróbálom, hátha segít. Remélem, mindenki jól van. Andy! Kitartást! Olyan még nem történt, hogy egy baby bennmaradt volna a pocakban. :D . Persze azért megértem, hogy már nagyon nehéz a vége felé. Mindenkinek szép napot! :wink:
cunci
 
 


Sziasztok

Olyan szép idő volt egész hétvégén hogy nem volt kedvem géphez ülni. Vasárnap kint voltunk a construmán nézelődtünk, kaptunk egy pár jó tippet. Jól el is fáradtam.
Kb 2-3 napja olyan erősen mozog rugdos bokszol a kicsi hogy szinte fáj, pedig hát még nem is olyan nagy mi lesz vele később.
Egyik éjjel ébredtem, pedig sosem fordult elő egyik terhességemnél sem hogy akkorát rúgott, vagy bokszolt a hólyagomban hogy majdnem bepisiltem.


Andy veled mi újság?

cunci szerintem is adottság kérdése ez a csík dolog. Nekem sajnos az előző terhességeknél lettek csíkjaim hiába kentem magam. Akkor a milupa krémmel kentem magam. Most eddig még egy darab csík sem jött ki, csak a meglévőek erősödtek. Most viszont a Vitchy terhességi csíkok elleni krémet használom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi:

Hát a kislányomnak esze ágában sincs idő előtt kibújnia,tegnap nagyon sokat csavarogtunk,napoztattam a pocakom,
este 10 percenként fájdogáltam,úgy 2 órán át aztán elmúlt.

szóval most már nem tudom mi lesz,várom a kis nunist.

most is keménykedem és fáj a hátam.nem tudom mit akar a kis fönök.

remélem mindenki más jól van,nagyon szép idő van ,megjött a tavasz végre,

szép napot!

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Andy ismerős a dolog. Én Rékával voltam így, a 36. héttől állandóan jóslóim voltak, mindig azt hittem hogy na mos t megyünk, elég idegőrlő volt.Főleg hogy azt hittem hogy mivel harmadik tutira előbb jön. Erre ő volt az akit túl hordtam. Remélem azért neked időre kibújik.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Először is gratula mindenkinek, aki már a karjában tarthatja a picurt, és kitartás, akik még a pocakban szeretgetik a babájukat. A 12.hétben járunk, és a Bajcsyban szeretnék szülni (a 17.ker.-ben lakom), viszont gondban vagyok a dokiválasztással, egy dokit szeretnék terhesgondozásra és a szülésre is. Boros Edina és Szécsényi István között vacillálok...Előbbiről tudom, hogy nagyon empatikus és nekem nagyon szimpi is. Utóbbiról sok jót hallottam, de kicsit aggaszt, hogy úgy tudom, csak a magánrendelésére lehet járni, szerdánként 16-20-ig, ami egy kicsit ijesztő, mert mi van, ha valami nyűgöm van...
Kérlek írjátok meg, hogy milyen tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban, illetve hogy melyikük mennyit kér (és hogy a Szécsényi tényleg csak heti egyszer rendel-e).
Előre is köszi :) :shock:

Orsi

Kép
orsi82
 
 


Szia ORsy

Gratulálok a pocaklakóhoz. Én a két doki közül csak a Szécsényit ismerem, de róla csak jókat hallottam. Attól hogy a magán rendelésre lehet csak menni attól még ha nyűgöd van nyugodtan hívhatod őt és akkor a kórházba kell bemenni. Én a Kardoshoz járok, de nála is csak a rendelőbe lehet menni, főleg amiatt mert ő csak külsősként dolgozik a kórházba, de ha ettől függetlenül valami gond van akkor hívom őt és már hetek is a kórházba, ott megvizsgál.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Orsi!

Valóban nem rendel már Szécsényi kb. tavaly ősztől SZTK-ban, amióta főorvos helyettes lett. De a kórházba valóban be lehet menni hozzá, én először az Egészségházba jártam hozzá, aztán egyszer voltam a magánrendelésén, után a kórházba jártam. (És sok más kismamát ismerek, aki szintén a kórházba járt hozzá). Ennek csak egy hátulütője van, hogy borzasztóan elfoglalt, állandóan siet, műt, tehát sokat kell rá várni. Én nála szültem, és meg voltam vele teljesen elégedve. Priviben megírom, mennyit fizettem, ő híresen nem pénzéhes.
kamilka
 
 


Sziasztok!

Összeraktam a gépet, hogy be tudjak nézni hozzátok! Hiányoztok! :( Nálunk még mindíg zajlik a felújítás! Holnap jönnek a klímások, aztán csüt., pént., a festők. Húsvétkor is szerte-széjjel lesz a ház! De úgy néz ki, hogy jövőhét végére készen leszünk! Aztán jöhet a takarítás! :evil:

Évi!
Mi van veletek?? Úgy látom Te is régen ültél a gép elé! Remélem minden ok, csak ilyen jó időben Te sem a gép előtt ücsörögsz!?!

Kamilka
Kérlek nekem is írd meg mennyit adtál az orvosnak! (én is hozzá járok)

Orsi
Üdvözöllek körünkben, és gratulálok a babához! :)
Én Szécsényi doktor-hoz járok és meg vagyok vele elégedve! A magánrendelőben valóban csak szerdán van, és 2-3 héttel előbb be kell jelentkezni, ha szeretnél bejutni! (ez kicsit zavar) :evil:
De a kórházba is be lehet menni hozzá nyugodtan!
Merre laksz a 17.ker. ben? Én Rákoscsabán lakom, annak is a végén! (itt a "szomszédban" a 0-ás)

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Hét végén ismét megpróbálok gép elé ülni. Addig is vigyázzatok magatokra, a pocaklakókra és a már megszületett csöppségekre is!!

Ja!!! Majdnem elfelejtettem! :oops:

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!!!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!
Köszi a válaszokat, priviben várom szeretettel a piszkos anyagiakat. :lol:
Marcsi: én is a csücsökben lakom, konkrétan ott, ahol le lehet sétálni a Rákos-patakhoz :)

Orsi

Kép
orsi82
 
 


Szia Marcsi!

Én 60.000-at adtam neki (30.000-at a szülésznőnek), a vizsgálatokért a kórházban nem adtam pénzt. Egy kismamától tudok még konkrét összeget, ő 50.000-et adott a szülésért és 3.000-et a vizsgálatokért. Illetve itt kérdezősködtem anno, egy lány írt nekem, ő 80.000-at adott, amennyi a megánrendelésen van kiírva.

Kati
kamilka
 
 


Hát ez nem privinek sikerült...
kamilka
 
 


Sziasztok

Bocsi az eltűnésért, de tényleg annyira szuper az idő hogy minden lehetséges időt kihasználunk egy kis sétára! Hanna nagyon szereti és én is mert Hanna baba ahogy a kocsiba kerül rögtön elszundít! Ezt imádom én is!

Ráadásul a szombati doki vizit óta ahol mindent rendbe talált a doki ,minden a férjem által itthon töltött időt együtt töltünk :oops: . Így amikor HAnnusira este ő vigyázott akkor lógtam fent a neten!

remélem mindenki nagyon jó egészségnek örvend a babájával együtt! NAgyon vigyázzatok Magatokra babástul!

Orsi
Üdv a kismamik táborában! Itt sok sok hasznos infóhoz juthatsz ha kérdezel! :lol: akkor iks ha nem a dokiról hanem a kórházról vagy a vizsgálatokról vagy bármiről szeretnél tudni!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk.

Éva és Hanna baba

Kép
viccvucc
 
 


Sziasztok..

2009.03.31-én megszületett Lilikém..3680 grammal és 54 cm-el.

Hát sajnos ez is császár lett...pedig megszenvedtem,kitágultam,de nem akart lejönni a kisasszony a szülőcsatornába.
Mindegy alényeg,hogy jól vagyunk.
Egy kis tündér..eszik és alszik.

Ime:

Kép
Kép

Bocsánat ha sok voltam :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!!

Nagyon nagyon szép Lili!!! :-) Gratulálok hozzá!!

Alig várom már, hogy én is láthassam, és magamhoz ölelhessem az én picikémet, de ugye októberig még várnom kell rá!

Minden szépet és jót a továbbiakban!
édi16
 
 


SZiasztok Lányok!

Régóta olvasgatlak Titeket, de most jutottam el odáig, hogy csatlakozzam hozzátok.
Én is a Bajcsiban fogok szülni ha minden jól megy Július elején.
Az én dokim Molnár Imre. Valaki ismeri esetleg?
Ő ajánlotta Nekem Fülöp Ilona szülésznőt. Őt esetleg ismeritek?

Szép napot mindenkinek,

Niki :)

Niki
nikike75
 
 


Sziasztok! Törpiri! Gratulálok Lili babához, nagyon aranyos. :D Niki! Én sajnos nem ismerem a dokidat, :( de valaki biztos tud majd segíteni neked. Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánok! :D Lányok! Én mára kitakarítottam magam. Jól elfáradtam. Most jól esne egy kis pihi, de hát van egy gyönyörűségem, akivel muszáj játszanom. :shock: :lol: Aki tud, pihenjen! :wink:
cunci
 
 


Szaisztok

Törpiri óriási gratula nektek, csoda szép Lili.

Niki üdv közöttünk, én sem ismerem a dokidat. És a szülésznőt sem.
Viszont én is július 2-re vagyok kiírva, még az is lehet hogy együtt fogunk szülni:) Te mikorra vagy kiírva?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszönöm a dicséreteket Lili nevében is :wink:

Niki a szülésznőt ismerem...szerintem nagyon aranyos.
Én ugyan nem nála szültem de a terheléses oxitocin vizsgálatot ő csinálta nekem.
Egy angyal,ajánlani tudom..az orvosod sajna én sem ismerem.

Szép napot nektek...vagy inkább már estét :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok

Törpiri

Óriási gratula a gyönyörűséges Lilikéhez! Nagyon édes baba, fantasztikus ahogy mosolyog az első képen.


Nikike

Én Fülöp Ilona szülésznőnél szültem meg a drága kislánykámat természetes úton 4060gr-al!!! Nagyon fantasztikus hozzáállása volt pedig nem fogadott szülésznőként segített a szülésemnél. Még a műszakja lejárta ellenére is maradt végig és segített hogy ne kelljen egy idegennel folytatni. Szerintem ez nagyon emberi és jó szakmaiságot sugalló tulajdonság részéről. A dokimmal is nagyon együtt tudott dolgozni. A dokiról nem tudok semmit!

Kellemes ünnepeket mindenkinek

Kép
viccvucc
 
 


Sziasztok!

törpiri! Gratulálok a szépséges kicsi lányhoz:)
Üdv nikike75, én sem ismerem a dokit és szülésznőt!

Nekem lassan a terheléses cukor vizsgálat következik, előző babómnál elég volt a zsemle+tej variáció, most valami rémes cukor szirupos módszerrel szeretnék megnézni...(ráadásul kétszer szúrnak és órákat kell ott ülni) hát ebben a gyönyörű időben nem nagyon vágyom erre a vizsgálatra, de a babóért mindent!

Holnap töltöm a 23. hetemet:)

Kellemes húsvétot mindenkinek!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
t.petra
 
 


Sziasztok

Petra azért az a cukros lötty annyira nem rémes mint amennyire mondják. Én kétszer is voltam mert elsőre 8 lett, és 7,8 a határ. Másodjára pedig 24 hetesen voltam, akkor tökéletes lett. Vigyél magaddal citromot és nyomj bele egy felet, úgy egész tűrhető, mintha limonádét innál.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok! Nikike! Nézd csak, mit találtam?!
v.anitka
Új felhasználó


Csatlakozott: 2008.02.20.
Üzenetek: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Elküldve: 2008 Szeptember 07 Vasárnap - 8:52

--------------------------------------------------------------------------------

Én Molnár Imrénél szültem júl. 14-én. Végig hozzájártam terhesgondozásra is. Sokan furcsálnák a stílusát, de nekünk bejött. Semmit nem liheg túl, mindenről kerek-perec megmondja mit gondol.
Kérdezz bátran amiről csak akarsz.
cunci
 
 


Sziasztok!

Törpiri!
Gratulálok Lilikéhez!!! Nagyon szép kiscsaj!! :D
Sok jó egészséget és sok tejcsit kívánok neltek!!!

Nikike!

Üdv közöttünk!

Orsi
Rízskalász utca?

Holnap még benézek, de sajnos utána egy hétig nem tudok jönni! :cry:
Kedden a mi szobánk kerül sorra és végre a babaszoba is! Ami eddig elkészült nagyon szép lett, de már kezdem unni a rumlit! :roll: És még csak most jön a java! Sebaj. lényeg, hogy ha kész lesz, nagyon szép lesz! :)

További szép ünnepet kívánok mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Köszi Gabi! Valószínű így fogom csinálni,akkor talán olyan lesz, mint egy elcukrozott limonádé :lol:
t.petra
 
 


Sziasztok

Újként csatlakoznék a fórumhoz és nagyon örülök, hogy rátaláltam a Bajcsys csapatra. Mivel az első babám nem itt született, van bennem egy kis félelem és jól jönnek a bennfentes információk.
A diabetológiát viszont ismerem jól... , február óta járnom kell folyamatosan, de nagyon kedvesek és alaposak).

A szülőszobákról csak jót hallottam, a gyermekágyas részleg is ilyen "kellemes"???
Jelenleg a 34-35. hétben vagyok és a XVII.ker-i rendelőbe járok Tóth Ágneshez (egyébként hallott róla már valaki valamit?).
Hirtelen ennyit, most megyek mert a lánykám (tegnap volt 4 éves) felébredt.
csaucsau
 
 


Sziasztok!

Eltűnésem oka:):):):)

04,08-én megszületett Hanna 3400gramm,54 cm és gyönyörűséges.tegnap jöhettünk haza,szóval a nyuszi megajándékozott minket.ígérem megírom majd részletesen a szülés,de még elég gyenge vagyok és hát az ülés nem nagyon megy,nagyn fáj a varrat,valami hatásos gyógymódót tud rá valaki?
feszül nagyon.

szóval 10óra vajúdás után 21,55 kor bújt ki a kis drága,ügyeletesnél szültem és elmondhatom,hogy mindenki lelkiismeretes és végtelen segítőkész volt. sokat vajúdtam a kádban,isteni,ne hagyjátok ki.
fizetős szobában voltam,az viszont jó,sokat számít,hogy nem tízen mennek oda wc-re.csecsemősők,mind aranyosak voltak,de tényleg kérdezni kell.

röviden ennyit,de minden kérédre válaszolni fogok,üdvözlöm az újjakat.jövök amint jobban vagyok,

pusz

kellemes húsvétot!

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Kép

Hanna baba

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm mindenkinek a választ.

Gabi: én is Július 2-re vagyok kiírva, lehet tényleg összefutunk:)

Törpiri köszi a választ, örülök, hogy jó vélememényeket olvashattam a szülésznőröl. Megnyugtató.
A dokimat szerintem azért nem imerik sokan, mert Ő nem közvetlenül a kórházban dolgozik.

További szép napot mindenkinek.

Cunci köszi a becsatolást

Niki
nikike75
 
 


Andy GRATULÁLOK!!!
NAgyon szép a kislányod,és milyen sok haja van :roll: :lol:

Hát tényleg majdnem találkoztunk :wink:
Akkor voltam varratszedésen :wink:

Én nem tudom milyen a gátmetszés,de azt hallottam,hogy sokan ilyenkor úszógumira ülnek,úgy nem fáj annyira.

Kinél szültél a végén???
Doki,szülésznő??

Örülök,hogy minden jól sikerült.
Pihenj sokat,egyél ,igyál sokat úgy sok lesz a tejcid is.

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Andy! Én is gratulálok! Várom a beszámolót. :D Niki! Örülök,hogy segíthettem. :wink:
cunci
 
 


Sziasztok!

Andy!
Gratulálok Hanna érkezéséhez! :) Nagyon szép kislány! És mennyi haja van!
Jó egészséget kívánok nektek!
Végül is használtad a homeos bogyókat a szülőszobán is?

Majd csak hétvégén tudok jönni legközelebb! :(
Addig is vigyázzatok magatokra és a babákra! (akár kint vannak akár pocakban!) :wink:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: