Új privát üzeneted érkezett!

Katyerina :)
Köszi, ezeket én is olvastam, a Cucclikot mindenképpen megnézem, meg a Manu Artot is, a másik kettő drágábbnak tünt. Tízezer a felső lélektani határ, annál drágábban nem szeretnék gatyát venni. Holnap délelöttre a Baross utca-Bakáts tér-Kálvin téri boltokat akarom megnézni, azok normális árkategóriájunak tüntek a neten keresztül, délután meg megnézem a fent említett boltokat. Aztán ha nem kapok, akkor kiírtam még egy pár címet, oda is elmegyek, meg benézzek majd az auchanba is.
A Corában már voltunk, ott most nem volt olyan nagy választék és nekem nem tetszettek annyira. A C&A-ban is voltunk hétvégén az Árkádban, az eléggé le volt éppen fosztva, ami nekem teszett nadrág, abból például összesen két darab volt, de sajnos nem voltak jók méretben.

wish
 
 


Wish!
Az auchanban ősszel nem volt már kismama cucc pedig jók voltak előtte jó áron. Én a Corában vettem a farmeromat és rettentő sok fajta volt és a nacim is csak 4500.-. Voltak felsők is nagyon jók, bugyik, melltartók.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ja most látom a Corában már néztétek.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Szép reggelt mindenkinek,


Ez a hányinger valami borzasztó, az nyudtat, hogy a manók csinálják :lol:
Wish :)
De jó hogy találtam itt egy ismerős embert aki a Margitban szeretne szűlni. Tegnap utánajártam a barátnőim között és mind a kettő egy bizonyos Dr Sztanyik lászlót ajánlotta, mind a ketten nála szültek. Majd ha megyek a 8 hetes UH ra a kaláiba és minden rendben lesz akkor majd felhívom.
Nekem kicsit mázlim lesz a nadrágokkal, mert az anyósom varonnő, és már előre várja, hogy mikor gyártmányolhatja ruhákat rám a pocakom miatt :D

Orsi,
Nagyon nagyon drukkolok lassan megtudod az eredméynt, sőt lehet hogy már tudod is :lol:
pbj12
 
 


hírek: beta HCG 86, pfrogfeszteron 190.

remélhetőleg tényleg csatlakozom én is :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


de jó IGEN IGEN szuper hírek Orsi :lol: :lol:
pbj12
 
 


Orsi,
Újabb baba, hurrá-hurrá!!! :lol: Gratulálok! :lol:
20140901102739
 
 


Orsi!

Gratulálok! :lol: és boldog szülinapot a fiúknak :) Gondolom a mai nap duplán emlékezetes marad :)

katyerina
 
 


Orsi :)
Tesót kapnak a fiúk szülinapjukra? :)
Gratulálok! Fúúúú, legalább háromgyerekes anyuka vagy :)
Vigyázz ám magatokra!

Judit :)
Igaziból én margitos orvosról még nem hallottam rosszat, ami negatívabb véleményt lehet néha olvasni, egy.egy dokiról, az is általában olyan miatt van, hogy a stílusa nem jön be az illetőnek. Sztanyikról is csak jókat olvastam eddig, szóval szerintem jó kezekben leszel :)
Irigyellek az anyósod miatt :) Így kényelmes :)
Én pont azon gondolkoztam, hogy itthoni nacit nem veszek, mert egy már van és annak alapján megpróbálok varrni magamnak egy másikat. Még nem nagyon varrtam, de valamikor el kell kezdeni :)
A bébinek is varrnék majd egy két cuccot, ha jól megy. Ha mással nem, egy takaróval biztos megbírkózom :) Szegény varrógép eddig úgyis csak porosodott.

Nacit venni nem mentem ám el. Lusta voltam. :oops:

wish
 
 


Wish!
Voltam ma az Auchanban és már megint vannak kismama cuccok nem volt semmi jó ami nekem bejött volna. :(

Orsi!
Hatalmas gratula itt is. Nagyon örülök hogy ismét csatlakozol a kismamákhoz. :) Vigyázz magadra és pihenj sokat.

Kép

A fiúknak nagyon nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kedves kismamák!
Csatolok egy új táblát, de szeretnék mindenkit megkérni hogy íjra már meg hogy mikor fog szülni, mert olyan üres az a rublika. És ha nevekre van elképzelés azt is várom sok sok szeretette. :) És az uh képeket is. :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,

Én elég béna vagyok, nem értek ilyesmikhez, de az Uh-ot át tudtam küldeni magamnak e-mailre, majd ezt most továbbküldtem neked. Én már erre is nagyon büszke vagyok! :D Úgyhogy köszi, ha felteszed! :D A szülés ideje 2007. május 25. (körül... :D -remélem! ) Neveken még nagy vita van, de még úgyis korai.

Köszönöm,

Hajni
20140901102739
 
 


Zsebi :D
Lili és Bendegúz :D :D :D :D
A Lili még a fiúkról maradt, a Bendegúzt meg valamikor év elején találtuk ki :D :D :D :D
2007. nyár eleje sacc/kb. majd az UH után, ha minden OK, nézek valami táblázatot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Orsi! :D
Nagyon nagyon örülök neked!
Gratulálok! Kép
A fiacskáidnak nagyon boldog születésnapot kivánok! Kép

Pbj! :D
Neked is szivből gratulálok a két pindurkához! Kép

Zsebike! :D
Gyönyörü a pocakod a képen!
Nekem beirnád hogy szülés várhato ideje 2007.máj.15.

Erika! :D
Rossz érzés amikor nem ugy esznek ezek a kis manok ahogy mi szeretnénk!Sokat sirtam én az ebédje mellett!Megmondom öszintén nekünk a közösség hozta meg az oriásfordulatot az evésbe!

Melcsi! :D
Hogy vagy?

Hajni! :D
Ide nem tudod feltenni a képet?Ugy megnézném!

Wish! :D
Nagyon édes a babácskád!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó,

az a baj, hogy nem tudom, hogy kell kicsinyíteni :( ! Most tök dühös vagyok, mert a kutyám annyit ivott egész nap, hogy jól bepisilt! :twisted: :twisted: Én meg jól megszidtam! :twisted: Mondtam neki, hogy ha vmi baja lesz a babának, hogy én a pisijét takarítom, akkor kidobom az utcára! :twisted: Hú, de mérges vagyok! :twisted: :twisted: :twisted: Tényleg, neked nem kell már vmilyen vizsgálatra menned? Kiskönyved van már? Te csináltatsz toxoplazma-vizsgálatot?
20140901102739
 
 


Orsi :lol: :lol: :lol:
Gratulálok!!!!!
A fiúknak meg boldog szülinapot! :lol:

Zsebi :lol:
Ja, nekem még 10 hét tutira van, no de neked se sokkal több. :lol:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Hajni! :D
De a multhéten voltam vérvételen és szerdán mentem vizsgálatra!
Visszamentem a régi nögyogyászomhoz!Kedden megyek a védönöhöz és pénteken megyek a tarkoredő vizsgálatra!
A kutyusodtol nem lesz bajod csak jol mosd meg a kezed utána nekem is van két kutyám és két cicám is!A toxoplazmát megcsináltatom igaz nem rég volt és negativ volt hiába van 100 éve cicám!De azért megcsináltatom ujbol!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó,

hát akkor nálatok már zajlik az élet! :lol: Én nagyon nem vagyok képben, hogy hol, mikor, milyen vizsgálatokat kellene csináltatni! :oops: A toxoplazmára most főleg ráizgultam, azt pl. hol kell csináltatni?
20140901102739
 
 


Hajni!
Minden vizsgálatra küldeni fog a doki vagy a védőnő, szóval semmi más nem kell. :)
A toxoplazmát kérni kell szerintem egyedülkülön mert nekem azt nem csináltak. :)

Viki!
Hát igen nekem sincs olyan sok hátra de azért még 15-16 hét remélem igen. :) :)
Hogy áll a babaszoba?
Én ma vettem meg hozzá a színezőt a festék már megvolt. Remélem szép lesz. :)

Anikó!
Hogy repül az idő már te is a tarkóredőnél tartasz.
Tényleg a fiad mit szólt hozzá hogy jön a kistesó? Biztos örült. És a családban már mondtátok?
Köszönöm a pocak dícséretet. :)

A táblába beírtam az adatokat, ma már nincs kedvem firssítést tenni, de a hétvégén teszek és látni fogjátok. :)

Jó éjszakát!

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni! :D
A nögyogyászod mindent elmond,ha még sem akkor hivd fel a kerületi védönöket jelentkezz be hogy kismami vagy!Vagy kijönnek vagy neked kell menni!Hozzájuk feltétlenül vigyél teljes vérképet vizeletet és vércsoport meghatározást.Ezzel töltik ki a kiskönyvet!Utána a kiskönyvel a háziorvoshoz kell menni egy pecsétért egy ekg fogorvos és már neked is ripsz ropsz itt lesz a tarkoredő vizsgálat! :wink: A toxoplazma vizsgálatot kérheted a háziorviorvostol és a nögyogyásztol is!Nekem már csinált ez is az is!

Zsebike! :D
Ráérsz a táblával szép a mai is ugy ahogy van!
A kisfiam már tudja hogy kistesoja lesz!Megtalálta az ultrahang képet és kérdezte hogy mi ez mondom egy kis baba,kérdezte:a mienk?Erre elkezdett pityeregni hogy végre neki is lesz kistestvére!!Persze én meg bőgtem mint egy bolond!Utána megkérdezte:hogy mikor fog már megszületni,a jövöhéten?Mondtam neki hogy még egy kicsit odébb lesz!Igazábol nála ez már komoly lelki kérdés volt évek ota föleg amiota a legjobb barátjának az oviba lett testvére és ő komoly hátrányban érezte magát ami sokszor sirással végzödött!De most repked!De majd lesz meglepetés neki ha majd egy kis siros csomagot hazahozunk a korházbol! :wink: Majd gondolni fogja magában, hogy én nem erre számitottam! :shock:

Viki! :D
Hol tartotok a szobával?
Ti már a ruhácskákat is veszitek?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
ha neg. vagy és állandóan kapcsolatban vagy cicákkal, akkor a terhesség alatt jobb 2-3 havonta ellenőrizni. Ugyanis, ha babásan kapod el, akkor az nem jó, mert károsodhat a baba, ha nem veszik időben észre, és nem adnak antibiotikumot végig a terhesség alatt ill. megszületés után is még a babának.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi, Anikó,

de jó, hogy így tudtok mindent! :lol: Kész szerencse, hogy így nem kell majd fölösleges köröket futnom! :wink: Köszi lányok! :lol:

Anikó, nagyon megható volt, ahogy leírtad a kistesó-storyt! Nagyon cuki lehetett a kisfiad! Olyan hihetetlen, hogy 5 évesen már így át tudja érezni a dolgokat!
20140901102739
 
 


Orsi,

a kutyákkal is ez a helyzet, nem tudod?
20140901102739
 
 


Orsi!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok. :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi! :D
Nagyon boldog névnapot kivánok! Kép
Köszönöm a tanácsod,feltétlenül levetetem már mondtam is az orvosomnak!

Hajni! :D
A kutyusokkal nincs gáz ilyen téren náluk inkább a féreghajtásra kell odafigyelni ilyenkor!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hajni :)
a kutya nem terjeszti tudtommal a toxoplazmát.
a macska ürülékében van alapvetően.

Köszönöm a névnapi jókívánságokat.

Voltunk ma bevásárolni... hát totál lezsibbatam. Anyósék is itt vannak - bár anyuéknál fenn- úgyhogy lepihenni sem olyan nagyon tudok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, azt nem is újságoltam, hogy a melleim kezdenem emberi formát önteni :D
én ugye 1 évig szoptattam a fiúkat, úgy hogy az első 6 hónapban még napi olyan 400-600 ml feles tejem is volt - kis híján 3as ikrekre vagyok méretezve. A nem létező formája olyan lett, mintha a fele hiányozna a töltetből :D most meg egészen kezd formálódni :D :D
amikor majd szoptatok megint normális lesz :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :)
Akit nem érdekelnek a kismamruhaboltos tapasztalatok, az ugorjon :)

Voltam a Cucclikban. Itt új amerikai ruhák vannak, baba és kismama egyaránt. Az árfekvése közepes 8900 vettem egy nadrágot, de igazán első osztályú minőségű. Ha ide mentek arra mindenképpen készüljetek fel, hogy egy-egy darab van mindenből, tehát nincs olyan, hogy ez tetszik, csak nagyobban, vagy más színben kellene. Viszont az eladó hölgy nagyon készséges, mindenben segít. Nagyon jó felsők is vannak, abból is vettem egy végig cipzáros pamut felsőt. :)
A babaruhák is nagyon aranyosak, azoknak az árát nem néztem, de ha jól láttam olyan 1-2 éves kortól vannak.

Aztán voltam a Bakáts téren az Ármániában, ez használt ruha, cserében viszont olcsó. Nagyon sok farmerük van 900-3000 Ft-ig, de szövetnadrágok is vannak. It is vannak gyerekcuccok is, de azokat egyáltalán nem néztem meg. És persze itt gazdagabb lettem egy farmerral :)

Végül voltam a Baross utcában (32 szám) a MammaMia boltban. Itt 7000 ft körül vannak a nacik, felsőket nem néztem. Itt is nagyon segítőkész az eladó hölgy, lepakolta a fél polcot nekem. Itt van fehérnemű is, Triumph és Felina. Lehet, hogy más is, de ez a kettő biztos. És van harisnya is meg mindenféle egyéb kiegészítő. Itt meg egy kordbársony nadrágot vettem.

Több boltba nem mentem el, mert ennyi cucc egy darabig elég :) De ez a három szerintem teljesen rendben van, nyugodtan ajánlom nektek is.

wish
 
 


Sziasztok

Icsilya Orsi
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1161438025.2.gif[/img] Nagyon Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánunk

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Wish!
Köszönjük a körképről a beszámolót. Meg tudnád mondani a használt ruhás hol van?
Ott van minden féle kismama ruha (felső kéne nekem).

Ma mindenki alszik?

Mi ma rengeteget pakolásztunk itthon a párommal inkább ő pakolt én meg mondtam illetve válogattam. Lassan lomolásnak tényleg a végére érünk és jöhet az érdemi része a dolgokanak. Remélem szép lesz minden ahogy a képzeletemben van. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
használtruhás: Ármánia
www.armania.hu
Ferenc krt., Petőfíd előtt, - Bakáts tér 8.
H-P 8-18
sz 9-13


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Helló lányok! :lol:

Anikó, Orsi,
remélem, igazatok van! Köszi a megnyugtatást! :wink:

Wish,
jó sokat járkálhattál! Hogy bírtad :?: :!: :lol:

Orsi,
bildiboldi névnapot! :lol:

Zsebi,
köszi, hogy felraktad, olyan szép lett! :lol: :lol: :lol:
20140901102739
 
 


Hajni!
Szívesen. :)

Erika!
Köszönöm szépen hogy megírtad az elérhetőséget. Te is vásároltál itt? Érdemes benézni?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok :D
jó sok infót olvastam itt ruha ügyben.
Abban tudnátok segíteni, hogy elegánsabb - értem alatta, szövet nadrág, szoknya, blúz- merre felé kapható?
nekem az irodába elkél - főnökasszonyként most sem járok be farmerben igazán.
A fiúkról van 1-2 nacim, de fogalmam sincs, hogy rámjön-e, mert azok 36/38asok, most meg inkább 38/40es vagyok. Blúzom egyáltalán nincs, mert akkor otthon voltam, és nem volt lényeg, hogy elegánsabb legyek.

UH: nov. 8. 10.00 :D jó messze :D ezt beszéltük meg a kaáliban, hogy ekkor már tuti legyen szívhangja a picúrnak.
ígérem, utána vonalzója is lesz.. :D

Képzeljétek nem érzek késztetést, hogy tesztet csináljak :D tudom, hogy nem lehet gond :d
(a biokémiainál napokig teszteltem még... most valahogy ez nem kell)
persze, valószínűleg fogok majd még tesztelni, ha igen, írok.

Zsebi :)
köszi a táblicskut :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
nem tudom, hogy érdemes-e benézni, én kb. 1-2 hónapja akadtam rá itt az interneten, de remélem, hogy jövőre szükségem lesz rá. De itt mikor néztem az árai elég jók voltak. Vagy ha egyszer úgy megyünk fel pestre, hogy lesz annyi időnk akkor a gyereknek, mert neki soha nem elég ami van, gyorsan - rettenetesen gyorsan kinővi őket, ill. hiába van szakálkája akkor is mindene kajcsis, főleg ha már ő fog 2 kézzel enni, úgyhogy muszáj hogy legyen jónéhány, ill. ahoz hogy itthon csússzon másszon arra jó a turis is.

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsebi :)
Igen, pont ez az a bolt, amit Erika írt. Vannak felsők is, de azokat nem néztem meg.

Orsi :)
Mindegyikben lehet kapni szövetnadrágot is. Amit a Cucclikban vettem, az pl egy gyönyörű fekete naci, abszolút jó fönökasszonyoskodni :)

wish
 
 


Zsebi :lol:
Jelentem a babaszoba készen van, bútorok összerakva, a pelenkázó egy kicsit el volt b@szva, mert a fiókokat nem lehet betolni, de holnapra már az is jó lesz. Most már csak egy ágyat kell oda visszapakolni amin valószínű én fogok eleinte aludni, hogy a közelükben legyek. :lol:
Biztosan szép lesz a tiétek is! :lol:
Te /ti/ velük egy szobában fogsz aludni?

Anikó :lol:
Igen, már vettünk és kaptunk is egy jó pár ruhát, azért mert mindjárt itt van a szar idő és akkor nehezebb nagykabátban csúszós úton közlekednem, mint most. :lol:

Hajni :lol:
Nekem a dokim azt mondta mikor 8 hetesen eljöttem a meddőségiről, hogy kutyát, macskát nem csókolgassak :lol:
Megfogadtam a tanácsát, pedig két nagy dög kutyánk meg egy macskánk is van otthon :lol:

Wish :lol: és akit érdekel :lol:
Nekem egy db kismama nadrágom van, amit a Váci út 97. alatt vettem, ára:4.850.-, szerintem nem volt drága, ott jó cuccok vannak.
Kinyomozom az üzlet nevét, mert azt már elfelejtettem. :oops:

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Wish :)
köszi az infót. Akkor majd megnézem a saját gatyóim, meg felmérem a piacot.

tök vicces, hogy a nadrágjaim fele nem jön rám :D ami nem csípőnaci az a punkció óta felejtős. A csipőnackból is van, ami kényelmetlen. :oops: :oops:
ezért gondolom, hogy lehet, hogy most nem tudok a 12. hétig várni a ruhabeszerzéssel :shock: :shock:

egyébként abszolút megszületett bennem az elhatározás, hogy Pesten szülök a régi dokimnál... annyira megbízom benne, vele van esélyem természetes szülésre is akár, de ha mégis császár, akkor is tudom, hogy profin varr, figyel ránk.
Itt veszprémben nincs választott orvos, ügyeletesnél szül mindenki. Valahogy erre nem vágyom.
1 babával valószínűleg a kórházi tartózkodás is csak olyan 3-5 nap lesz, ennyit kibírnak a fiúk is magukban.
(bár az a vicc, hogy ikrekkel akár a kórházi tartózkodás ellenére is Pestre mente volna, pont a PIC és a jó doki miatt :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


VIki :D
bár nem ide szólt a kérdés, de leírom.
Mi az elejétől fogva külön alszunk, én annyira éber voltam mellettük, minden szuszogást meghallottam, hogy egyszerűen velük még most sem alszom normálisan.
Kelni meg 3-4 óránként kellett/fő :D azaz jó esetben 1.5 órnként, de akkor meg kivitelezhető, hogy átmész hozzá/érte.

Nálunk éjjel úgy telt, hogy kelt A áthoztam magunk mellé, fekve szopi, azaz kb. 2-3 perc múlva én megint aludtam, szerintem ő is. 1.5-2 óra múlva kelt B ekkora A-t visszavittem alva a szobájába, Bt hoztam, fekve szopi, 2-3 perc visszaalvás... stb... stb. így ment reggelig.
Így nem vészes az éjjel, mert nem kell a szopi végét megvárni azzal, hogy letedd a babát ill. hogy Te vissza tudj aludni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viki!
Még csak a kipakolás van meg előbb jön a háló mert oda költözünk át. Onnan a párom 30-án elviszi a szekrényt és jöhet a festés. Anyukám és apukám segít benne, mert nekem ilyenekre már nem jut energia.
Most épp a picurkáknak készítek virágtartó edényt az ablakba, ha kész megmutatom. :)

Én biztos külön alszok tőlük, nincs hely a szobájukban arra hogy még egy ágy is beférjen, örülök, ha a saját cucck elfér. Ha nagyon gáz lesz akkor valszeg veszünk egy maracot és azon fogok lenni, de inkább szeretnék a saját helyemen. Közel is van a szoba, de aztán meglátjuk hogy bírom. :)

Azért jó hogy a pelenkázók ilyen drágák és mégis elbaszott nem?

Várjuk ám képet a kész szobácskáról. :)

Orsi!
Én a csini ruhában nem tudok segíteni, mert itthon vagyok. :) Mindig azt olvstam hogy második terhességnél gyorsabban nő a pocak. :)
Ha maradsz a SOTE II-nél, majd megírom a változásokat. Egy biztos betétet már nem adnak vinni kell. :(

Azért a nov. 8 sincs olyan messze.

Szeretnék kérdezni, ha valaki elkezdett iszonyún vérezni (nem lombikos) egy hétig dölt a vér elment dokihoz aki kaparást javasolt a műtét során derült ki hogy már régebb óta el vn halva benne egy kezdetleges terhesség. Mivel ő negatív vércsoportos így kapott antiB tablettát, de fél hogy nem-e késő mert azért a doki szerint egy másfél hete el volt halva a erhesség. SzrintedJa még annyit hogy nem tudta hogy babát vár épp várta hogy jöjjön meg neki.

Szép vasárnapot mindenkinek.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!!!

Orsi :lol: :lol: :lol: :lol: tudtam!!! Gratulálok!! Boldog szülinapot a srácoknak!!!



Nekünk megint nem sikerült a 10.hétnél tovább... Pedig olyan boldog voltam, mint még soha. Nincs szívhangunk, a napokban leállt valamikor, valamiért, ki tudja.... Úgyhogy jövő héten művi úton elveszik tőlem.....
azért itt leszek és figyelek ám, csak máshogy megint.............

puszi, anna
madaran
 
 


Anna!

Nem tudom hogy megkaptad-e a privit így inkább ide is írok!
Nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry:
Óriási ölelést küldök a sajgó lelkednek!
Csak azt akartam hogy tudd: Gondolok Rád!!! :(

Puszi Zsu!
bzsuska
 
 


Drága Anna!
Nem találok szavakat.... Rettentően sajnálom ezt a kegyetlenséget amit a sors művel veletek. Kívánok sok erőt és kitartást a továbbiakhoz.

Puszi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anna! :cry:
Teljesen letaglozott amikor olvastalak! :cry: :cry:
Borzasztoan,elmondhatatlanul sajnálom és kivánom hogy a lelked mihamarabb feltudja dolgozni ezt a szomoruságot!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok

Anna
nem is tudom, hogy mit mondjak-írjak, nagyon nagyon sajnálom. És én is imt Zseboroszlán kívánok neked - nektek erőt és kitartást a folytatáshoz.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Anna!
nagyon sajnálom!
nem is tudom mit írjak.egyszer majdcsak összejön a baba!
lola29
 
 


Anna :)
:( :( :( ölellek, és sokat gondolok rátok.

Zsebi :)
maradok a soteIIn, én nem váltok. Köszi majd az infókat.
Engem az új szoba érdekel nagyon. Pont akkor építették át azt a részt a 2.on, mikor a fiúk születtek.
Jó lenne ott szerezni egy szobát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csajok :D
leírok valamit... bár lehet, hogy csak nekem érdekes :D :D

amikor a biokémiai összejött, akkor az elvilegi szülés várahtó időpontja szept. 18 lett volna.
most ezzel a babával az uts. menst. szept. 20 :D
a fiúkkal az uts. menstr. febr. 20 volt... és :D
ugyanúgy szerda a fordulónap, ahogy a fiúkkal volt :D

szóval szerintem mókás hogy ennyi minden hasonló :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Valóban érdekes. :)
Majd ilyen szülőszoba látogatós programra amikor a gyerekágyas részt is megmutatják el akarok menni, Hát meglesem a szobát.:)

Hogy sikerült a szülinapi party. Várjuk a képeket. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: