Új privát üzeneted érkezett!

Ezvicc!

Hát a költözésig van még 18 nap, vagyis hogy megkapjuk a lakáskulcsot! Kép

Jucus!

Milyen komolyan néz Geri baba! Nagyon édi! Kép

kizsó
 
 


sziasztok

Ezvicc
én ajánlom az én körzetimet (XX Ady E.u.) Király doktor, egy idős orvos nagyon sokan járnak hozzá, de nagyon profi és kimondottan gyógyszer ellenes, nekem csak nagyon komoly indoknál ír fel erős gyógyi, inkább más megoldásokat javasol.
igen, megyek még a Visegrádiba jönnél?
Jucus:
szupi, hogy sikerült venni babatornáztatót (nekünk is vanKép és mondtam én, hogy a tükör a legnagyobb slágerKép)

mi most kicsit betegek voltunk, most már oké, de Maja nem akar annyit enni mint régen, inkább nézelődik! és a tejem is fogyóba van, most megint gondolkozhatom a visszaszaporításonKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
Jaj, menni sajna nem tudok, mert mi a XX.kerben vagyunk, ez a bolt meg a varos masik vege ugye Kép Csak meg akartam erdeklodni, hogy ott mennyiert lenne az a fajta etetoszek, ami dontheto, es tobb magassagban allithato. Meg pocakosan vasaroltunk ott Kép A kisagy, kad, allvany, stb onnan van.
En elkezdtem megint fejni a tejcit, mert beparaztam ez a betegseg miatt, mert mar alig van lefagyasztva. Ki tudja, hatha szukseg lesz ra.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Ezvicc
hmmmm, nem tudom én is most vennék de legalább 8 féle van ott. Mégiscsak el kénne jönnöd, babóval is lehet van olyan kocsi amibe bele tudod ültetni.
Ma is voltam, de csak beugrottam, majd jővőhéten lenézek és megnézem, de nem tudom ígérni....

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
Engem csak a borze elott erdekelne, hogy milyen arfekvesben vannak. Menni a labam miatt sem tudok. Kulonben a keruleten kivul eddig meg sehol nem voltam Attival. Tolunk csak egy villamos indul, az 52-es es arra nem mindig lehet babakocsival felszallni. Multkor, amikor anyu vigyazott Attira, es suliba mentem, direkt megneztem, es sehol, meg kozepen sincs olyan szeles hely, ahova a Bergonnal fel tudnek szallni. Aztan ki kene menni a Hatar utig, onnan meg kek metrozni fel orat, onnan meg gyalogolni, es ugyanez vissza. Mindezt szopi nelkul, hat... Nem vagyok en olyan bator Kép
Esetleg kuldenek kepet, hogy milyen tipusu erdekel, es akkor ahhoz hasonlot ha neznel. Te milyet szeretnel? Nem josz ki a borzere?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Eper!

Köszi mégegyszer a játszószőnyeggel kapcsolatos felajánlást, de a tesóm tegnap jelezte, hogy neki kettő van és az egyiket átpasszolja nekem.Igaz 3 hét mire ideér, mert külföldön él, de addig kibírjuk.
Egyébként megnéztük múlt héten a nagykert, nagyon tetszett!!!!!!!!!!
Gyorsan vettünk bodyt, hálózsákot, kesztyűt és két mamuszt-ezek a kedvenceimKép
Sokkal jobb ruhák vannak mint a Megatoysban vagy a Brendonban.Ár szempontjából mindenképp!

Üdv

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Most már engem is kezd érdekelni ez a nagyker! Kép
Igaz én vidéken élek, de egyszer talán megéri elindulni két gyerekkel, férj, meg én. Kép
Jön valaki közületek a bababörzére a BNW-re? Én biztosan ott leszek!

Tibicsoki!

Fénykép esetleg a babócádról, meg paraméterek?! Kép

kizsó
 
 


Halika

Ezvicc: Remélem a lábad hamar meggyógyul, a BKV-ra én sem mennék babakocsival, de te vezetni is tudsz, láttam nem tudod letagadniKép)) gyerünk gyakorolni! küldj képet az etető székről, legalább tudom,mit érdemes nekem is néznem.
A börzére nem tudom megyek-e, túl nagy a tumultus, és Maja nem bírja ki nélkülem túl sokáig, ővele meg sok lenne.
Tibicsoki: na valóban ez a legegyszerűbb megoldás ami a játszószönyeget érintiKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Csajok bátorság!

Én BKV-zok ezerrel. Kell egy könnyű kocsi vagy kenguru és irány, nehogy emiatt legyetek otthonülők. Ágit a kezdetektől fogva viszem mindenhova, így megszokta. A múltkor 4 órát sétáltunk. Tegnap 1 órát ült az ölemben a fogorvosi székben, amíg engem furtak, faragtak.
És a bkv honlapján fent van, hogy hol járnak olyan buszok, amik alacsonypadlósak. És minden villamoson is van babakocsifelszálló ajtó, ahol kivették a középről a kapaszkodót.(Amikkel én járok, belső Pest, és egész Buda tényleg van).
Szóval bátorság, és bízzatok a gyerkőcben, élvezni fogja.

Üdv: Dóri
Vendég
 


Eper!
van jogsim, de csak tescos Kép

Dori!
hat ezen a villamoson nincs Kép mondom direkt megneztem.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kizsó!

Mi tutira megyünk, de csak célirányosan pelenkát venni.Meg Kismamára előfizetni.Tavasszal kint voltunk és a zsibvásár két perc alatt felidegesített.Turkálni csak szép lassan jó, nem úgy, hogy ott tolong mindenki.
Ráadásul gyerekkel, mert nem tudom itthagyni senkire, szóval mondhatni jövünk-megyünk.
Édes vagy, hogy kérdezed a paramétereket, tegnap mértem: 4400 gr.Centit nem tudom pontosan, 62-es ruhák egy része jó, másik még nagy. 56-os már kicsi.Ez haladás, mert mi 50-52-essel kezdtük.
Képet próbálok, de elég nagy és én nem értek a lekicsinyítéshez, illetve még nem néztem utána hogyan is kell.Ha este hazaér a párom holnapra küldök, jóóóóóóóóóóóóó?

Már nincs sok vissza nektek a költözködésig! Vidám dolog lesz karácsony előttKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok.

Bocs,hogy beleszólok a bszélgetésbe.Kép

Ezvicc.
Mi Soroksáron lakunk,de a nagyobbik fiamat egy héten háromszor viszem Erzsébetre focizni.A kicsit nem tudom kire hagyni,úgyhogy mi is babakocsizunk.
Az 52 villamossal járunk.Az első kocsi utolsó ajtajánál,és a második kocsi első ajtajánál tudsz babakocsival felszállni.Szerintem egyszer próbáld ki.Én is féltem eleinte a babakocsizástól,de tényleg élvezi a kicsi is.Kép
kreisch_Ágnes
 
 


Tibicsoki!

Annyira megéri ott pelenkát venni? Melyiket veszed? Mennyivel olcsóbb ott?
Bocsi a sok kérdésért! Kép

K. Ági!

Te is a Jahn-ba szültél? Bocsi, de nekem nem vagy képben! Ez az én bénaságom! Kép

kizsó
 
 


Kizsó!

Hát asszem igen, mi Liberot vettünk még ott tavasszal, nagy tételben lehet rajta spórolni.
Mi ezt használjuk, a Pamperstől hányingerem van annyira büdös maga az anyag, hozzá még a gyógyszertári popsikrém.............Fanni kakijával semmi bajom, de ahogy érintkezik a pelenka anyagával büdös lesz és szorítja is.Vagy én vagyok finnyás.
A többi fajtát nem tudom.
De az biztos, hogy boldog-boldogtalan hatalmas pelenkacsomagokkal jött ki a vásárból.A gyereket kézben hozták és a babakocsik voltak megpakolva a dobozokkalKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


<font color="ff0000">Tibicsoki

Szia.Mi újság veletek? Hogy van a kiscsajszi?Meggyógyult már a hasad?Csökkent már az étvágyad az édességek iránt?

Inci 36+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
teszek fel par kepet az Attirol

Kép

Kép

Kép

Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tibicsoki!

És a fénykép? Megígérted! Kép

kizsó
 
 


Ezvicc
édes a kis Ati, a szeme a tied úgye?
nem küldtél fotot az etetőszékről
a "Tescos" jogsit meg mostmár jól be kéne járatni, nem gondolod?Kép))

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
Szerintem is az en szememet orokolte Kép
vettem most a neten egy Peg Perego Prima Pappa-t 10eft, hasznaltan Kép Koszi a lehetoseget
Tudom, hogy be kene jaratni, de nagyon felek. Azert probalkozom. Csak tudod az autonk sem kicsi, igy a parkolas egy katasztrofa nekem. omegank van Kép Mennyivel egyszerubb volt, amikor clio-n tanultam Kép

Mennyivel olcsobb a pelus a borzen, csak kb?
Nem merek nagyon sokat venni, mert az Atti mindjart 8kg, es a Libero 5-8kg van, a nagyobb meg lehet megint nem lesz jo a Liberobol. Erdekes, ahany kg, mindig mas pelus a jo. A Huggiest is probaltam, de abbol szinte mindig kifolyik.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Incike!

Köszi a kérdésed, remekül vagyunk. Fannika hízik ezerrel, növi ki a ruháit.Nagyon szép, ügyes, aranyos jó baba.Úgy látszik kezdi kinőni a hasfájást, mert egy hete nincsen esti sírásKép
Az egész család meg van veszve érteKép
Tomi rengeteget segít, tök jól áll a kezében.
Sütizés most is van, ne aggódjKépSzerencsére a 82 kg-ról már visszafogytam 68-ra,(62-vel indultam) a többit majd később.
Ti hogy vagytok?Írj!


Kizsó!

igen megígértem, de nem tudok még mindig kicsinyíteni.........ráadásul időm se volt rá, mert megszült a húgom is hétvégénKép
Szóval igyekszem, de ha gondolod mélen tudok képet küldeni ha írsz címetKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


<font color="aa00aa">Na látod, megy a súly is vissza akkor nincs semmi gáz.Eltudom képzelni Tomi kezébe azt a csöpp babát.Rendes apa, hogy segít, de gondolom anyukád is szereti dajkálni.
Mi jól vagyunk, Pityu 23-tól itthon lesz januárig csúsztat+szabi.Kíváncsi leszek mire mennek nélküle a Béláék.Mostanában estére egyre jobban fáj az alhasam, néha olyan mintha most azonnal megszülnék aztán elmúlik úgy félóra múlva.
Szirénnek meséltem anyóst, hogy milyen jó fej, majd kérdezdd meg.Szabályosan kiakasztó a viselkedése. Tudod mindenki hülye csak Õ az okos.Mindenáron arról fűzi a Stefit persze a hátam mögött, hogy, ha hazajövünk a korházból akkor majd jön és segít, hát köszönöm, de nem tőle fogok segítséget kérni van nekem anyám aki segitsen.Nem vagyok hajlandó a saját életritmusomba, elképzeléseimbe beleszólást hagyni.Na persze a vitáinkat mindíg úgy adja elő, hogy a Pityu épp nincs ott, de múltkor ráfázott.Szó szerint azt mondta, hogy -Úgysem fogsz tudni szoptatni és ellátni a gyereket(többit a Szirén elmeséli).Na erre varjál gombot, de legalább ezt a Pityu is hallotta.Jól be is pörgött az anyjára.

Inci 37+1</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok.

Kizso.

Én is a Jahnban szültem,de már "régen".Egyszer öt éve,másodszor két éve.Olvaslak titeket,de írni csak ritkán szoktam (ezért nem lehetsz képben Kép),mert én már nemigazán tudok tanácsot adni sem hasfájás,sem szoptatás ügyben.Kép
kreisch_Ágnes
 
 


Sziasztok!

Erdekelne a velemenyetek. Az Atti sokszor felkel ejszaka, es sir, egyre jobban. Csak akkor hagyja abba, ha kiveszem, es megszopiztatom. Ezt kb ejfelkor, kettokor, negykor, hatkor tesziujabban. En mar hulla vagyok, de meg birom.

Azt mondtak ne vegyem ki hagyja sirni. Elso nap nehez lesz, de majd masnap kevesebbet fog sirni. Hat errol en azt olvastam, hogy kevesebbet sir majd, es vegul tenyleg nem fog, mert feladja. Nem fog bizni bennem, nem ker majd a segitsegembol. Azert sir, mert szuksege van ram, es en meg nem megyek.

Szoval nem tudom. Ti, hogy csinaljatok? Ha megyek, akkor elrontom, mert a fejemre fog noni, elkenyeztetett lesz. Ha nem megyek, akkor meg szivtelen anya vagyok. Hat nem tudom melyik a jobb.

Nappal is ujabban sokat nyafog. Nincs meg sehol 20percnel tovabb. Ezert is vettuk a hintat, hatha szeretni fogja, de abbol is szabadulni akar kb husz perc utan.

Az utobbi ket napban kulonosen zizi. Remelem, ha ma megkapja az 5hos oltast, akkor a josag szerumot kapja majd.

es en meg panaszkodtam, amikor 9kor elaludt, es negykor kelt Kép Pedig akkor reggel 9ig siman aludt ket ebredessel.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Nekem ugye sokkal kisebb a lányom, de valószínűleg egy ideig én is kivenném és ha úgy nyugszik meg, hát szopiztatnám.
Kiderítetted miért csinálja ezt? Lehet, hogy most ilyen nyűgös időszakát éli.Van esetleg éjsszakai kislámpátok?Nálunk van, kb 7 Wattos égővel és ha éjszaka szoptatás után kipattannak a szemei és nyugtalankodik én bekapcsolva hagyom neki egy kis szeretgetés után és elalszik mellette.Igaz nem rögtön, volt úgy, hogy egy órát is elnyekergett, de nem sírt.Én persze a másik szobában hallom, aludni nem tudok, de legalább pihenek.
De ha csak sportot csinál belőle, hagyni kell sírni, a harmadik nap után elvileg abbahagyja.

Remélem hamar megnyugszik a kisfiadKép


Incike!

Kitartás, lassan vége.Biztosan nagyon várod már és egyre nehezebb a várakozás.Nem irigyellek.
Az anyósod nagyon gonosz, hogy rögtön azt feltételezi, hogy nem fogsz tudni szoptatni.
De ha esetleg mégis így lenne, akkor se történik semmi, én is tápszeren nőttem fel nagyrészt és a tesóm is és rajtunk kívül még sokan.
Ne engedj magadhoz ilyen negatív embert!!!!!!!!!!!
Anyukád segítsége biztosan jó lesz.
Mekkora most a baba?


Auláról annyit, hogy én nem sok jövőt jósolok nekik...........................

Üdv

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ezvicc!

Nekem ugye sokkal kisebb a lányom, de valószínűleg egy ideig én is kivenném és ha úgy nyugszik meg, hát szopiztatnám.
Kiderítetted miért csinálja ezt? Lehet, hogy most ilyen nyűgös időszakát éli.Van esetleg éjsszakai kislámpátok?Nálunk van, kb 7 Wattos égővel és ha éjszaka szoptatás után kipattannak a szemei és nyugtalankodik én bekapcsolva hagyom neki egy kis szeretgetés után és elalszik mellette.Igaz nem rögtön, volt úgy, hogy egy órát is elnyekergett, de nem sírt.Én persze a másik szobában hallom, aludni nem tudok, de legalább pihenek.
De ha csak sportot csinál belőle, hagyni kell sírni, a harmadik nap után elvileg abbahagyja.

Remélem hamar megnyugszik a kisfiadKép


Incike!

Kitartás, lassan vége.Biztosan nagyon várod már és egyre nehezebb a várakozás.Nem irigyellek.
Az anyósod nagyon gonosz, hogy rögtön azt feltételezi, hogy nem fogsz tudni szoptatni.
De ha esetleg mégis így lenne, akkor se történik semmi, én is tápszeren nőttem fel nagyrészt és a tesóm is és rajtunk kívül még sokan.
Ne engedj magadhoz ilyen negatív embert!!!!!!!!!!!
Anyukád segítsége biztosan jó lesz.
Mekkora most a baba?


Auláról annyit, hogy én nem sok jövőt jósolok nekik...........................

Üdv

KépKép
tibicsoki75
 
 


<font color="aa00aa">Tibicsoki
Holnap megyek reggel, de már olyan 3kg körül lehet, ha nem több,mert eddig mindíg nagyobb volt mint kellett volna az adott korához képest.

Aula
Tök gáz.Hát mi sem jósolunk neki nagy időt, pláne ilyen vezetőség mellett.Nem kell bemutatnom Neked.Most úgy néz ki a Pityu van feketelistán mindenféle mondvacsinált f*gal.Na persze azért a Szinesi is tesz alá rendesen,bele is bukik.Remélem már nem tart sokáig ez az egész Aula dolog,mert itthon én hallgatom és kicsit tele van már a nemlétező micsodám is vele.

Inci 37+1</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Tibicsoki!

Gratula a hugidnak! Kép Éljenek a babócák! Kép
Mail cím: mkinga@fibermail.hu
Örülnék a képeknek! Kép

Már csak 14 nap! Kép Kép

kizsó
 
 


Bocsi! Kimaradt!

K. Ági!
Szerintem azért írhatnál nekünk, had okuljunk a Te tapasztalataidból. Később még jól jöhet! Kép
Engem pl. érdekelne a dackorszak. Nálatok volt, és egyáltalán gyerekeid neme, neve? Kép

kizsó
 
 


Ezvicc!
És amikor éjjel két óránként szopikázik, eszik rendesen, vagy csak nyugtatja magát a cicivel?
Fogak? Ha csak nyugtatja magát, akkor sztem próbáljátok ki a cumit. Elfogadja? Ja, és attól nem leszel gonosz anya, mert nem ugrasz rögtön az első nyekkenésre.
Az egyébként, hogy a héten zizi volt Ati lehet emiatt a hülye idő miatt is ám. Hétvégén még több mint 10 fok volt, péntekre meg mondja a havat.
És nem akarlak "elkeseríteni" a "nincs el 20 percnél többet sehol"-al kapcsolatban ez már csak így lesz. Aztán jön az anyás korszak, meg a "nem akarok kézben lenni" korszak KépAztán megtanul járni, és lehet sétálgatni órákat a lakásban körbe-körbe KépKépKép Mi most itt tartunk Kép
Kitartás Ezvicc!

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Fricky! Kép
Enni is szokott egy picit, de inkabb csak nyugtatja magat. Cumit nem fogad el, sosem szerette igazan. Fogara a doki neni mar egy honapja azt mondja duzzadt. Nem az elso nyekkenesre ugrom Kép Elkezd sirni, utana annyira belehergeli magat, hogy taknya-nyala egybefolyik, voros a feje, stb Kép Azert ha kap szopit, es utana visszateszem a kisagyba alszik tovabb, azzal nincs gond. Csak sajnos ki kell ehhez vennem, ha csak 5percre, de akkor is. Ha nem teszem akkor ugy belehergeli magat, hogy utana fel orat is altathatok.
Oltas utan este adtunk Nurofent. Na egesz jol aludt. Csak 2-3 (nem emlekszem Kép) korul kelt, utana 6.30korul es visszaaludt 9.30korulig. Szoval most nagyon jo volt. A doki neni azt mondta adjak neki ma is, es meglatjuk, hatha fajdalma van, azert kel fel. Ma kulonben volt reggel laza, es kapott Nurofent, es vagy 3szor aludt is fel orakat.
Megnyugtato, hogy ez csak rosszabb lesz KépMar most kuszik, kepzeljetek el. Emeli a popojat, es eloremaszik egy keveset. Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Ma le kellett engedjük a Zsófi ágyát, mert mindenhol kapaszkodik, és állna fel! Szegény már kétszer el is esett, de megnyugtattam, hogy még hányszor el fog esni! Kép

Tibicsoki!

Köszi a képeket, nagyon aranyos Fanni! Nekem a rózsaszín rugis közeli a kedvencem, ahol alszik! Kép
Már nagyon szerveződik a szombati nap. A barátnőm fog vinni autóval, és visszük a kismama barátnőmet is, hátha bekerül a 3D-s ultrahangra! Már korán ott leszünk. Kép

kizsó
 
 


Sziasztok!

Bizony ez a húsz perc jó ideig húsz perc marad. Sőt... Van egy olyan időszak, amikor egy percre sem lehet szem elől tévszteni a babót. Amikor feláll, de még félő, hogy visszahuppan, beüti az állát, fejét. A köre-körbe sétálás nálunk is ment. Most, hogy az Emma már önállóan barangol a lakásban, és egész jól kiismeri magát, sokkal könnyebb lett. Az állandó készenlét egy kicsit enyhült. Remekül elfoglalja magát, jön-megy és minden fiókot kipakol. Hozza a ruháit, hogy adjam rá, főzünk,teregetünk együtt, meg ilyenek. Nagyon édes korszak ez! Mondjuk túl sok időm nincs magamra!
nyeste
 
 


Ezvicc!
Sztem vedd fel, ha sír. Biztosan megvan az oka, hogy miért teszi. Neki te vagy a minden (egyenlőre). Tudom mennyire fárasztó ez, Luca is soxor volt és még biztos lesz is ilyen. Én néha, mikor fáradt v. ideges vagyok időnként attól, hogy "na már megint sír", pedig mondjuk már hulla fáradt vagyok, akkor arra szoktam gondolni, hogy ez a baba-kisgyermekor nagyon hamar el fog szaladni, és majd egyszer visszasírjuk, hogy milyen jó lenne babusgatni. Amikor majd ő már nem akarja.
Egyébként Luca akkor volt el tovább egyedül húsz percnél, amikor még csak a hátán fekve tudott játszani ill. még csak a kezét nézegette. Akkor néha úgy nézett rám, mintha nemkívánatos személy lennék, aki ebben az igen elmélyült dologban zavarni akarja. De ez elmúlt. Kúszik-mászik, beszorul, nem tud továbbmenni stb, most sokszor ezért sír, ráadásul nagyon anyás lett, ha kimegyek a szobából, ordít, de akkor is, ha az apja ott van vele. Állandóan nyújtogatja a kis karját, hogy vegyem fel. Szerintem ilyenkor még olyanok, mint a kis majmok, legszívesebben a nap nagy részét anyán töltenék.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Marqueza
teljesen, egyetértek veled, olyan gyorsan megy az idő

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Mindenkinek koszi a velemenyet!
Lenne egy ujabb kerdesem Kép
furdetesnel szabad viz mennyen a fulebe?
Az Atti ugye eddig allandoan orditott, na most a nagy kadban furdik, es imadja. Muszaj annyi vizet engedni, hogy fekve tudjon pancsizni. De igy a fuleig er a viz. Na mi abbol indultunk ki, hogy ugye a bebi uszason is eri a fulet a viz, es ott azt mondjak nem baj. Velemenyetek?

koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Persze hogy mehet víz a fülébe!
Fürcsi után ugyanúgy, ahogy magadnak is türcsivel kitörlöd neki, esetenként fülpiszkával is.

Kép Kép
fricky
 
 


Ezvicc!
Persze hogy mehet víz a fülébe!
Fürcsi után ugyanúgy, ahogy magadnak is türcsivel kitörlöd neki, esetenként fülpiszkával is.

Kép Kép
fricky
 
 


Ezvicc

Miért ne mehetne a fülébe víz? Lucát kb három hónapos korától a nagykádban fürdetjük, úgy hogy néha szinte majd elmerül. Egyszer volt hallójárat gyulladása, állítólag a víztől lehet. Jól ki kell törölni a fülét fürcsi után, ennyi az egész. Hagy élvezze a kis Atti a fürdést!Kép

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Sziasztok Lányok!

Marqueza! Teljesen egyetértek veled, hogy nagyon gyorsan eltelik a baba-kor és ki kell élvezni, még ha fárasztó is. Emma 4 hónapos koráig jókat aludt éjjelente, de azután "elromlott", valszeg a foga miatt, és volt, hogy 3-4-szer is felébredt. És persze csak szopival aludt vissza. Olvastam is erről, hogy addig jó alvó babák 4-5 hónapos koruk körül éberek és rossz alvók lesznek. Én semmi okát nem találtam, de megnyugodtam, ahogy hallottam ezt másoktól is. Azért már sokkal jobb a helyzet, de egy ébredés azért még most is van.
nyeste
 
 


SZiasztok,

Most laátom csak, hogy nekem milyen úri dolgom van. Danca 6 hetes korától kezdve átalussza az éjszakát. Csak 1-2szer sírt éjszaka, akkor is általában beteg volt, vagy a foga bántotta. Mostanában már nem alszik délelött, viszont azóta reggel 9-ig alszik este 8-tól. Remélem, ha lesz tesója, ö is ilyen jó alvó lesz:-)

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!
Már ritkán tudok csak jönni, mert megkezdődött a suli. Visszaolvasni se sok időm vanKép Szerencsére nekünk sincs gond az éjszakákkalKép Fruzsi igényli a 12 néha 14 órás alvást-egybeKép Ha esetleg felébred akkor tudom, hogy baj van ez a náthánál fordult elő, mikor nem kapott levegőt, hálás is vagyok érte neki, hogy ilyen jó baba. És Ezvicc! Szerintem is vedd fel Attit, ha sír, mert tuti, hogy oka van, lehet hogy csak szüksége van rád pár percre, hogy érezze a közelséged és aztán alszik továbbKépTök ari képeket tettél fel, nagyon szép kissrácKépAz a fejhallgatós kép pedig csúúúcs! Gondolom minden nehézségért kárpótol a gyönyöű fejlődése. Büszke lehetsz ráKép és hogy már kúszik... az nem semmi! Hova jársz suliba?
picipocak19
 
 


Pocak!
koszonom! tenyleg mindenert karpotol!
Szolnoki fosulira, de itt Pesten. Nagyon elegem van mar.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


De ahogy olvastam ez az utolsó évedKép Ki kell bírnod!!! Lesz egy klassz diplomád! (jó tudom könnyű mondani, de csak bíztatni akarlak) Miért van eleged amúgy?
picipocak19
 
 


Szia!

azert mert kulonfele hulye hazikkal bombaznak, es egyszeruen nem tudom a szakdogat elkezdeni, amig ezekkel nem vegzem. Atti mellett ez szinte lehetetlen. Raadasul ebben a felevben van a legtobb tantargyunk. Nem ertem, miert kellett ezeket a vegere hagyni. Mas sulikban az utolso ev konnyebb, hogy tudd irni a szakdogat, keszulni tudj az allamvizsgara. En meg ilyen barom hazikat kell irjak. Na mindegy, nem akarom felhuzni magam megint. Mar annyira ki vagyok merulve, hogy a hetvegen egesz rosszul lettem az ebed alatt. Olyan szapora szivveres, szedules jott ram, hogy azt hittem meghalok. Majd kiugrott a szivem a helyerol. Aztan ahogy jott, ugy el is mult. Szeretnem mar, ha nyar lenne.
Koszonom a biztatast nagyon jolesik!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Megértelek.KépÉn a Kodolányit csinálom.De fogalmam sincs hogyan fogom végigcsinálni Luca mellett. Van, hogy egész nap nem alszik, este, mikor elvben tanulhatnék, mint a mosott sz..r, olyan vagyok. Nem fog az agyam, az icinke-picinke szabadidőmben sem lazíthatok. Te hogy csinálod?????

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Csajok!
Én szerencsére befejeztem még Bence előtt a fősulit Kép
Mondjuk én dolgoztam közben, nem teljesen ugyanolyan, mint a gyermek, de vmennyire hasonlít Kép
Tényleg ha bármiben tudok segíteni, szóljatok, mert én is közgázt végeztem, hátha....

Ja, kibújt a 10ik fogunk, és voltunk mérésen is: 9800 gr, 75 cm.

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Dóri te hová lettél?
nyeste
 
 


Szia NYeste!

Köszi, hogy hiányolsz, de én is elkezdtem egy tanfolyamot, ez 1,5 napi elfoglaltságot jelent hetente és a gyerek mellé elég sok. Most elkezdtem a karácsonyi vásárlást/takarítást és a férjem is rengeteget dolgozik még hétvégén is. De január végén befejezema sulit, habár ennek nem örülök annyia, tök jó.


Ágiról:
8160 gr és 70 cm
Sokat kúszik, mászni még csak hátrafelé tud.
Már pohárból szeretne inni, és azt amit mi.
Nem mindig alszik napközben, hát az nagyon fárasztó, de imádomKép


Dóri
Vendég
 


Sziasztok,

Meg tudom érteni a suliba járókat. Én is befejeztem az egyetemet még Danca előtt, de már munka mellett. Én is szívesen segítek, ha tudok. (Én is közgazdász vagyok.)
Danca 13 hónapos méretei: 10,4 kg, 79 cm. 3 centit nőtt egy hónap alatt. Lassan kinövi, amit télre vettem neki:-( Most bújt ki a 7. foga, készülődik a 8. is. Mostanában állandóan sétálni akar a kezünket fogva. Szerintem Karácsonyra már járni fog:-)

Üdv,
Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Jesszus, ennyi közgazdász!!! A Figyelőben írták most, vagy a múlt hetiben, hogy túlképzés van közgazdászból. És tényleg. Meg jogász van még nagyon sok meg marketinges. Mérnök és logisztikai szakember pedig kevéske. Itt, ahol lakunk (Vecsés felé) most építik a második business parkot, egy csomó logisztikus kell majd ide. Ezen filózok, hogy talán célszerűbb lenne azt tanulni. Volt régen egy ügyfelem, kompetens a témában, azt mondta, tanuljak meg nagyon jól két nyelvet, felejtsem el a diplomát és soha nem lesznek megélhetési gondjaim. Sajnos nem fogadtam meg a tanácsát. Csak angolul beszélgetek, de az már nem nagy kunszt. Van ismerősöm, aki megtanult (valamennyire) kínaiul, mondhatom kapkodnak utána, iszonyat jól keres. Szóval lehet, hogy a nyelvejben nagyobb pénz van, mint ezekben a tömegdiplomákban. csinálom én is, de minek??? Kíváncsi lennék a véleményetekreKép
Judit
Danca mennyiket hízott kb. hat hónapos kora után? Csak azért kérdem, mert Luca nagyon belassult úgy néz ki. Van egy édi farmer szoknyája (mini!Kép). Három hónapos korában vettem, akkor éppen hogy beért a cippzár, most meg lötyög a derekán. Nyúlik a lány.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: