Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Png !

Bocsi, hogy a pálya széléről dumálok bele az életetekbe, de volt némi tapasztalatom a Dévai Klinikán, szerencsére sok évvel ezelőtt. 2000. októberébe mentem először hozzá, 2001. márciusában sikerült végre mindent összekaparni a HI-CO-SO-hoz (HSG ultrahanggal, ami akkor is elég sokba került, utánna hónapokig "csak" időzítetten kellett együtt lenni a párommal, majd végre 2001. szeptemberében megvolt az 1. inszemináció (az 40-be került, arra emlékszem). na ez volt a pont ahol váltottam. Pihiztem egy kicsit és 2002. áprilistól még volt 4 inszemem máshol, a 4.-ből van a kislányom. Meg azt nem tudom most hogyan zajlik, de annak idején iszonyú sokat kellett várakozni még egy UH-ra is, ami engem felháborított azért a pénzért amit ugye otthagytunk... Na, persze azóta lehet, hogy változott a rendszer. Személy szerint Dévai dokit nagyon kedveltem, de ez nem szimpátiára megy ....
Kitartás és próbálj meg erőszakos lenni, hátha megcsinálja még most. 1 hónap az egy hónap. Nem Neki, Neked !!!! Sok sikert mindenkinek !!
Hajnesz Neked külön isKép

Sziszuka
sziszuka
 
 


Sziasztok csajok!
Na, tegnap visszakaptuk a kettőt, remélem megmaradnak... úgyhogy pihenek ezerrel.

PngKép SziszukaKép az átjárhatóságit én Pécsen csináltattam, 2-3.cn-n, laparoszkópos, altatásos vizsgálattal. az ingyen volt. De mióta itt vagyok, bármennyire is sokat kell várni odakinn, felgyorsultak az események. Soha nem vesztegettünk egyetlen napot sem.
SziszukaKép A Dokinál szerintem iszonyat fontos a szimpátia!! A Dévai az első doki, aki az uramnak is "tetszik", akire bármikor rábízna.
Ja, az inszemeket itt Tbányán csinálták nekem, 20e volt, de egyik sem sikerült.

Png! Akkor Veled lehet, hogy láttuk egymást. 11-re értem oda, de csak 1/4 1-kor volt a transzfer, utána 1/2 5-ig ott voltam, de jöttem-mentem szürke köntösben....

Enigma, SzaniKép Ti találkoztatok?????? Mi volt???
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Madaran! Az a helyzet, hogy most nem igazán figyeltem a környezetemre, egyrészt, mert vittem magammal könyvet, utána meg az egyik nővér is odaült hozzám dumcsizni. Egy lányra emlékszem, aki kijött abból a szobából, és odament - gondolom - a férjéhez, de őrá sem nagyon figyeltem.
Amúgy a tévés résznél ültem - ott csak én voltam egyedül lány - , és lila könyvem volt Kép
Örülök, hogy minden rendben volt, pihenj sokat!

Én is baromira csodálkoztam, hogy nem csinálta meg tegnap a vizsgálatot, pedig arról volt szó
hogy aznap megnéz. Eddig mindig azt mondta, hogy minél hamarabb túl kell esni ezen az "alapon", én benne is lettem volna. Télleg csak az bosszant, hogy potyára rángattam vissza a férjemet, meg két lelet bemutatásáért nem értem, miért kell külön időpont, és miért kell külön fizetni...

Ami még felmerült bennem. A Dévai megnézi valahogy, hogy nincs-e endometriózisod? Azt olvastam, hogy azt csak laparral lehet kimutatni, de oda meg általában akkor küldik az embereket, ha a HSG kimutat valamit. És ha nem mutat ki semmit, akkor hogy zárja ki még attól az endometriózist? Vagy arra utalnak hormonok is?
Másik. Olvastam valami PTE-tesztről, ami az összeférhetetlenséget vizsgálja. Szokott ő ilyesmit nézni?
Meg még azt sem értem, hogy amikor odaadtam a leleteket, akkor azt mondta, hogy minden rendben. Később, amikor rákérdeztem, hogy mi okozhatja, hogy mióta nem szedek gyógyszert, csúnya az arcom, azt mondta, hogy azért van, mert magas a férfihormon-szintem. A PCO-szindróma ha jól tudom pont ilyen tünetekkel jár, plusz volt egy cisztám még novemberben, de azóta sem nézett meg, hogy nem alakult-e ki újra, szóval hogy csak egyszeri alkalom volt-e, vagy visszatérő problema.
Hát, ez most így kicsit sok egyszerre, de tegnap télleg nagyon ledöbbentem, és akkor elkezdtem agyalni ilyen hülyeségeken...
png
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Fú AnnaKép, már izgultam, hogy mi van, persze eszembe jutott, hogy valószínű vízszintesben vagy és úgy nehéz írni, de most már nagyon örülök, hogy jelentkeztél! Akkor most én mondom: semmi lépcsőzés, cipekedés, két napig fekvés!!! Húst, folyadékot...de hát te is tudod. Kép

Nahát, SziszukaKép micsoda meglepetés! Köszi a véleményt, ugyan én nem vagyok érintett a témában, csak egy megtűrt topiklakó vagyok ittKép, de innen némileg megismertem a dolgok menetét; hát tényleg nem árt néha kicsit erőszakosnak lenni.
Láttam a tündér leányzót a topicban! Köszi szépen a drukkot!!! Kép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


PngKép szia!

Hú, hát ez most tényleg nem egyszerű. Elhiszem, hogy besokaltál, ezek után megértem. Amivel viszont nagyon egyetértek az Anna hozzászólásával kapcsolatban az, hogy találni kell valakit akiben megbízol. Van ilyen, akár több is. Én sajna mostanában elég sok dokit látogattam és én ezen már ha tehetem sosem spórolok. Én anno a szimpla kis nőgyógyászomnál, egy szimpla kis rákszűrésre is órákat vártam. Itt tény, hogy rengeteget kell várni, erről én mesélhetnék... de egyelőre még nem riaszt el a dolog. A várakozás mondjuk egyáltalán. Rengeteg lánnyal beszéltem már akik panaszkodtak a hosszú várakozásokra de ettől függetlenül még ott vannak, mert a problémák súlyosabbak és ezen nem tud bárki segíteniKép Én, már talán írtam is, az átjárhatóságit nem nála csináltattam. Szimpla kórházi megoldás volt, hogy azért volt-e szörnyű, nem tudom, de tény hogy röntgenes volt (a rosszabbik fajta) és egy katétert felhelyezve kellett átsétálnom egy másik épületbe. A mai napig bánom, hogy nem vele csináltattam és legfőképp amiatt, mert most okosabbak lennénk, ő most csak a zárójelentésekben leírtakhoz tud igazodni, ami nem sok. Az tény, hogy azért mentem el, mert én is nagyon akartam már siettetni a dolgot és egyből láttam, hogy nála ez eltarthat egy ideig.
Ez a január most nála elég horror, rengeteg a páciens. És ez tény, hogy nem jó. Kevés ideje van, siet, talán nem figyel eléggé, elfelejti, hogy téged ne hétfőn hívjon be, amikor van vagy 6 műtét meg 3 inszemináció és azt sem tudja hol áll a feje... Ma reggel is voltam szurira. 8-ig nulla darab ember jelent meg. Bár az igaz, hogy a ciklus elején csinálják. A lényeg, hogy értem hogy dühös vagy, te döntöd el mit teszel. Az is abszolút igaz, hogy kérdezz, kérdezz ha bármit meg szeretnél tudni. Magától egy orvos sem mond semmitKép. Kérdezz rá az endometriózisra (ennek diagnózisa bizonytalan amíg nincs lapar és szövetminta, bár egyes esetben kitapintható. Tünet a nagyon erős, fájdalmas vérzés, fáradékonyság, de lehet totál tünetmentes is. Gondolom egy lapar előtt azért kizárnak minden egyéb lehetőséget) is, a hormon eredményedre, a PCT tesztre meg bármire amivel kapcsolatban kérdésed van.
Sajnálom, hogy így elkeseredtél, meg is értem. Most én sem vagyok olyan hú de hepi, hogy meg tudjalak nyugtatni, néha én is besokalok és azonnal szakvéleményt akarok kérni mástól is, de ez nálam hirtelen felindulás és lenyugszom. Persze semmi sem kizárt...
enigma
 
 


Sziasztok LányokKép!

Találkoztunk EnigmávalKépKépKép!! Már kint a kapuban. Én voltam az 1., ő a 2. érkező. Enigma pont olyan csinos, mint a képen, és pont olyan kedves, mint az írásaiKép! Kicsit ugyan el volt keseredve a Dévaitól, de ne higgyetek nekiKép, az eredményei tök jók, jobbak, mint az enyémekKépKép!!
Együtt vettük meg a gyógyszereket, együtt mentünk a Nyírőbe vérvételre, úgyhogy jól kicsacsogtuk magunkat. Még szesöli képeket is mutattam neki. Annyira jó, hogy megismertük egymást,végre tudod, kivel osztod meg a legszemélyesebb érzéseidetKép!
AnnácskaKép, sajnos téged nem tudtunk megvárni, 8-kor már eljöttünk. Nagyon örülök a beültetésednek! Biztosan szép, nagy, tökéletes embriók voltakKép!! Pihenj és bízzál, hatalmasak az esélyeid!!! Köszönöm a jó tanácsot az endóhoz, mióta írtad a tejtermékeket, egyfolytában azt falom. Hétfőn 7-es volt az endo, Dévai azt mondja, 6-tól már megtapad. És még javulni fog. Holnap megyünk Enigmával reggel korán UH-ra, ott sok minden kiderül még. Csüt.-péntekre várom a punkciót. Képzeljétek, tegnap este észrevettem, hogy a Menogonos dobozban 1-gyel több a poros ampulla, mint a vizes! Valamelyik szemét, béna, trehány,figyelmetlen okostóni valószínű egyszer csak a vizet adta be, a hatóanyagot nem. Ez tegnap vagy tegnapelőtt történhetett csak, mert előtte mindig néztem. Azaz vagy a Nyírőben, vagy a Dévainál szúrták el. Ma felhívtam Dévait, tök mérges volt! Azt mondta, ne a dobozt adjuk a nővérek kezébe, hanem az ampullákat. Ha most ezért gondok lesznek, hát úgy begurulok, hogy megtanulom magamnak beadni! Elég a sok megbízhatatlan pancserből!!! Bocs, hogy így hergelem magam, de gondolom, ti megértitek.
PngKép, SziszukaKép, én nem tapasztaltam, hogy Dévai lassú lenne, épp ellenkezőleg, alig tudom követni a tempóját. Nem tudom, hogyan történhetett ez veled Png, hogy két papírért behívott. Biztos tömegnyomor volt, és az átjárhatósági vizsgálat nem 1 perc. Kint ültek a műtendő lányok, akiknek elpukkanhatnak a tüszői, talán ezért tette. Most sokan vagyunk. Remélem, ha beindul a folyamat, már jobb véleményed lesz róla. Egyébként javaslom, hogy mosolyogj rá, légy bájosan merész, szereti. Attól jó kedve lesz, visszamosolyog. Sajnos a kérdéseidre nem tudok válaszolni, talán valaki más tájékozottabb.

Enigma, jól vagy? Bízom benneKép! Holnap találkozunkKépKép! Holnap is 7-kor kezd?

PusziKép! Szani
szani
 
 


AnnusKépKép

Tegnap egész nap gondoltam rád!!! Megvan a kettő szuper 6 napos blasztocisztaKépKép. Tuti siker!!!

Tegnap voltam kiselőadáson is. A Vass doki tartotta. Teljesen szimpi, nem olyan negatív mint a 'főnök', ahogy ő fogalmazott. Bár utána 6 szemközt (uram) még beszéltem vele és kérdeztem ezt-azt - jó érzés volt hosszasan, nyugodtan beszélgetni. Sajna ő sem volt optimista, még a műtétet is megemlítette, műtét nélkül senki nem okos. Nem akarok megint műtétet!!!KépKép Olyan rohadt egy dolog ez.
Ami pedig a tüszőimet illeti, hát az is elég siralmas. Ez az egész tényleg egy Mission ImpossibleKép. A Dévai hüledezett miközben nézegette. Már azt hittem a reakcióiból, hogy azonnal leállítja az egészet, mert nem reagálok a gyógyszerekre rendesen. 5 körüli tüszőm van, ami nagyon gyér. Balszto már nem lesz, örülök ha egy visszaültethető leszKép Lehet, hogy most ez a betegség is bekavart, nem tudom. Talán legközelebb jobb lesz. (?) Ha még kibírom idegileg. Ez most így eléggé kikészítKép Annyira várom már hogy vége legyen, bárhogy is végződik, csak vége legyen. Tegnaptól esténként Cetrotide is van. (Tegnap a Jánosban az uram leckét vett, ma ő adja beKép) Holnap reggel megint irány - hajnali kelés újra, már holtfáradt vagyok. Hát ennyi. Holnap legalább már lesz egy végleges szám és eldönthetjük, hogy csináljuk, vagy ne. Már most borsódzik a hátam attól, hogy mit fog mondaniKép
Neked nagyon örülök és persze iszonyú drukkhegyek mennek. Asszem nem lesz semmi bajKép

Ja és SzanikaKép Hát igen, találkoztunk, sőt szinte az egész délelőttöt együtt töltöttük (doki, szuri, patika, Nyírő vérvétel). Szupi voltKép Láttam szesöli képeket is, találkoztam Mr SzanivalKép Holnap megint együtt megyünk.

SzaniKép Szegénykém, nem is jelentkezel? Túlélted a főnökkel való találkozást? Gondoltam rád sokat. Majd holnap elmeséled mi volt.

Anyák, hol vagytok????KépKép Hogy vagytok? És hogy vannak a dévais babák akik miatt érdemes ezt mind mind végigcsinálni??? Ha van időtök írjatok, bármiről.

HajnikámKép Nem megtűrt topiklakó vagyKép hanem fontos topiklakóKép

Pusza
Enigma
enigma
 
 


Lányok ! Hallottátok, hogy petíciót írtak az nlc-s lombikos lányok ?

http://www.PetitionOnline.com/IVF2005

Kérlek te is csatlakozz aláírásoddal, hátha el tudunk így érni valamit azért, hogy a lombik még nagyobb támogatást kaphasson !

mniki
 
 


Heló csajok!
HÁt, legalább Ti találkoztatok!
PngKép Sajna nem nagyon figyeltem a tv felé, szerintem csak magammal voltam elfoglalva. És igen, igaza van Enigmának, mindent meg kell kérdezni tőle, mindig szívesen válaszol. Ne beszéld be magadnak, hogy Veled nem foglalkozik. Az endot, ha jól tudom, tényleg lehet látni a hormonokból!!! NEm szabad bebeszélni magadnak mindenfélét. Az átjárhatósági pedig itt a legjobb, nem is altat!!! Volt egy csaj mellettem múlt héten, akinek csinálta, 20perc alatt kész volt. Legyél türelmesKépKép , hidd el, jó kezekben vagy!Kép

HajniKép Tényleg: hogy is írhatsz ilyet!!?

SzaniKép Ilyet még nem hallottam, hogy valaki ilyen béna legyen!! hogy nem veszi észre, hogy nem tette bele az anyagot??????!!!!!!
pusz, pusz! anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


MnikiKép Term. aláírtam! Köszi, hogy küldted!Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Én is aláírtamKép.

Van 2 db 20mm feletti tüszőm és 2 db 15mm-es (a leszívhatóság határát átlépő) Rosszabb mint egy sima inszemes clostis hónap. Fura. Ennyi. Pénteken punkció (a SzanivalKép) A 15mm-esben lehet értékelhető pete?
Mindegy, legalább már vége lesz. Szurkoljatok, hogy a 2 nagy nem durranjon el és a másik kettő még nőjjön egy picit! A lényeg, hogy 4-et legalább le tudjon szívni!!!! Most már ez a célKép
Drukkoljatok lécci, lécciKép

Puszi
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat, azt hiszem még nem "tanultam" bele ebbe az egészbe. Az a baj valszeg, hogy még túlzottan optimista "doktorképem" van. Azaz, mindent magától elmagyaráz, ha felmerül valami, nem nekem kell rákérdezni. És ha valamire azt mondja, hogy most nem csinálja meg, akkor azt el kell fogadni, és nem állok neki erőszakoskodni. Amúgy valszeg télleg ott rontotta el, hogy decemberben nem számolta ki a napokat, és most csak pusztán túl későn hívott vissza. A váró amúgy teljesen üres volt, én még ilyet nem is láttam, csak egy lány volt rajtam kívül, tehát sietni nem sietett. Én nagyon igyekszem megbízni benne, de ez azért igen nehéz. Főleg, hogy menet közben felmerült még nálam egy problema (nem emiatt nem csinálta meg, az tuti, mert ezt csak utána mondtam), egyértelmű tünetekkel, és amikor megkérdeztük, hogy mi okozhat egyáltalán ilyet - nem azt, hogy nálam mi okozza, csak általánosságban -, akkor azt mondta, hogy fogalma sincs. Ezen annyira ledöbbentem, hogy nem is hoztam elő azt a pár dolgot, amit neten megtaláltam, és aminek ez szokott a tünete lenni. Oké, én elhiszem, hogy baromi jó a szakmában, meg minden, csak ezt most még nagyon nem látom. Most biztos az is belejátszott, hogy sztem sokkal rosszabb passzban volt, mint decemberben, mert akkor teljesen pozitív volt mindenben... Mindegy, akkor most megint várunk, és akkor majd lesz valahogy... Csak szerettem volna, ha már ő is csinál valami konkrétat, és nem csak a leleteket nézegeti...

Enigma, Szani, ez tök jó, hogy így egymásra találtatok, és most egyszerre zajlanak nálatok az események! Én is szeretnék már valamelyikőtökkel összefutni Kép Hogy ismertétek meg egymást? Végül a ruha segített?

Enigma, csak ne izgulj, biztos minden rendben lesz! Azért ezek az eredmények most már kicsit biztatóbbak, mint amit a múltkor írtál! Szerintem biztos utoléri még a maradék kettő a 2 centiset, péntekig még nagyon sok idő van!

Télleg, még azt akartam kérdezni, hogy inszemnél ugyanazok a gyógyszercsomagok vannak (30, 120,300 ezer), mint a lombiknál? Vagy oda még valami egyszerűbb is elég?
png
 
 


Sziasztok Csajok!Kép

Én is aláírtam.

Köszi a "dorgálást", ígérem, többé eszembe sem fog jutni a "másságom" KépKépKép

AnnaKép
Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de úgy izgat, ahányszor csak visszaolvasom, hogy miért Pécsen csinálták az átjárhatóságidat? Csak azért kérdezem, mert ha jól tudom, tatabányai vagy.
Továbbra is megy a drukk és a tapasztó energiák!!!

EnigmaKép! Még az jutott az eszembe, amit nem írtam a mélben, és hogy kicsit bíztassalak Titeket SzanivalKép, vasárnap az UH-n a 2 legnagyobb tüszőm 20mm volt, és hétfőre már 23mm-esek voltak! Tényleg van még bőven idő, hogy nőjenek! Nem lesz semmi baj!!! Küldöm ismét a jól bevált dévais szurkolócsapatot!!!

Kép

PngKép remélem, most már rendbejönnek a dolgok, hát igen, erre egy idő után szépen mindannyian rájöttünk, hogy a dokik is csak emberek és nem csak rajtunk jár az eszük Kép. Végiggondoltam, hogy anno az én dokim mi mindent mondott el nekem, de rájöttem, hogy azon kívül, hogy lombikozni fogunk, szinte minden egyébre (lapar előtte, endometriózis kizárása, stb, stb) én kérdeztem rá! Ő meg készségesen, különösebb meglepődöttség nélkül válaszolt. Gondolom, így szokta meg, mint sok más doki is, hiszen aki hozzájuk kerül, az már sajnos nagyon sok mindenről tud...és kérdez. Tehát legközelebb elő a listával és hajrá! Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Hajnesz! Listát már írom Kép
Amúgy én is aláírtam. Nem tudom, mikori a petíció, de azért még csak 240 aláírás körül tartunk. Kiváncsi vagyok, hány emberhez jut majd el végül.
png
 
 


Enigma!
Ne haragudj, hogy csak így hozzászólok a dolgaidhoz, de szerintem meg kell veled osztanom. Kaális vagyok és lapart irtak elő nekem. Anna miatt olvasom ezt a topicot időnként mikor tudom történik vele valami. Láttam a problémádat, hogy van egy fal a méhedben. A lényeg egy lánnyal feküdtem együtt és neki is ilyen volt a 2. sikrtelen lombik után megműtötték és eltávolították a falat. Azt mondta nem fog visszanőni annyi kellemetlenség van, hogy spirált kell felhelyezni 3 hónapig. Ha gondolod e-mailban megírom az orvos nevét többeknek sikerrel végzett már el ilyen műtétet. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Csajok!
SZóval péntek!!! EZ szuper!! Akkor a kolléganőmmel együtt lesztek, Neki aznap lesz a transzfer: Verának hívják ,együtt tanítunk a gimiben... most kicsit! irigykedem emiatt is. Persze, jó túl lenni rajta, és itthon őrizni a tojásokat. Tök jól vagyok, igyekszem pihenni, de már alig bírok magammal.....

Enigma!!! KépKépNekem is volt olyan pici, és mindegyikben volt!!!!!!!! Aztán ki tudja, abból maradtak-e a kettők?KépKép

Hajni!!Kép Azért mentem Pécsre, mert a húgom és a sógorom ott orvos, és tök jól el tudták intézni, hogy egy nap alatt a legjobb kezekben csinálják meg nekem a műtétet. Az anesztes az egyik barátjuk volt pl., ja és az ellátásom is más volt így. Akkor még Tatára jártam át, épp két doki között vacilálva. Utána mentem a Lollokhoz, mert kicsit nehézkes lett volna Pécsre lejárogatni.

ZsebiKépKép majd megyek át is...

PngKép Szerintem más árak vannak, el fogja mondani részletesen. Ne aggódj már!!! Bíznod kell Benne.Kép
pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ááá, értem!!! Kép Köszi AnnaKépKép!!! Tényleg jó kezekben voltál! (én is ott születtem!Kép)
További kellemes pihit és bírj magaddal!!!Kép (teljesen meg tudlak érteni!!!Kép)

SzaniKép EnigmaKép!!!
Nagyon szorítok nektek holnapra, most én is úgy szeretnék megint ott tartani, ahol ti!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Helló LányokKép
Rendszeres olvasótok vagyok. (Enigma és Hajnesz miatt "szoktam ide")

Most is csak drukkolni jövök:


ügyesek legyetek holnap és várom a híreket!

HajneszKép
eljön még a mi időnk is...
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia Stella!KépKép
Épp most olvasgattalak a pécsiben meg a megintben, hogy mi van veled, erre hipp-hopp, itt teremsz!Kép Jó hogy benéztél, bíztassuk is egymást, sokat gondolok rád!!! Cickafark-teát iszol? Hátha az segít! Úgy drukkolok, hogy rendbe jöjjenek a hormonkáid!!!
Hajni
hajnesz
 
 


HajneszKép
A tea itt figyel mellettem. Mindent megpróbálok, de...

Kicsit unatkozom, biztos ezért szószátyárkodok most mindenhol ennyit.
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok szószátyárokKép!

HajnikámKép A drukkolós kép továbbra is nagy kedvenc, küldjed bármikorKép Írok majd, most olvastam csak a leveleket. Továbbra is érdekes a sok hasonlóság..., jó hogy írtál ennyit. Én is szívesen tartok már itt, de mennyivel jobban lennék ha tudnám, hogy 10 tüsző lapul bennem, nem csak 4!Kép
Jaj csajszik! Ez a négy legalább megmarad és ultra dagadtra nő holnapra vajon? Mert ha van 4 szép petike ami szépen megtermékenyül és osztódik, akkor én is hepi vagyok, fagyira sosem gondoltam mint lehetőség... Hát majd meglátjuk, a helyzet az, hogy ennél nem sokkal lehet több soha, hisz én csak egy oldalról termelek.
Olyan jó, hogy így szurkoltok. Legnagyobb elkeseredésemben még a Dorisnak is írtam, mert ő mint oszlopos tagja a Babanetnek bizonyára ismer pozitív történeteket és amúgy is, az ő leveleiből is csak úgy árad a szeretet és bíztatás. Puszi DorisKép
És hát a ZsebiKép is itt figyel rámKépKép Köszi, köszi. Megkaptam a leveled! Bár írtózom az újabb műtét gondolatától is. Majd megkérem a Szanit, hogy pránanadizza ki belőlem ezt a sövénytKép

SzanikaKép Mizu? Készülsz holnapra? Megittad már a 3 litert? Én kettőt alig... Nem izgulok, kizárólag csak azért, hogy meglegyen még az a négy. De jó, túl leszünk rajta. Akkor holnap. És jövő héten semmi munka, OK?Kép

StellusKép Köszi a drukkot újfent! Hogy a túróba bírtad azokat a 29 tüszővel megtömött petefészkeidet? Hát nekem ez a négy is néha úgy szúr meg feszül. Lehet, hogy nem vagyok egy ősanya típus? Pedig mindig azt hittemKép

AnnusKép Hát igen, ezekről a talikról most sajna lemaradszKépKép. Mondjuk csak annyit, ha én - ahogy a Szani mondta csinos és kedves vagyok - akkor ez rá 100szorosan igazKép Pihizz nagyokat, neked már olyan jóKépKép.

PngKépAz inszemeknél sokkal kevesebb a gyógyszer, tehát jóval olcsóbb (lehet, hogy legközelebb én is visszatérek a clostira - attól is lett ennyi tüszőmKép?) Szóval a clostilbegyt kábé 400 Ft, mondjuk én kaptam Puergon Pen-t, amibe a cucc az olyan 15E körül volt. De ennyi. És a vizit díjak. Mindn rendben lessz, csak ahogy Annus is mondja, bízz benne. Anélkül nem megyKép

Csajszik, ígérem ha rosszul is alakulnak holnap vagy utána a dolgok, nem fogok nyafizni (csak picitKép). Ennél már csak jobb lehet legközelebb, nem? We'll see.

Puszi - aztán csuklani akarok ám holnapKép
Enigma
enigma
 
 


Enigma!
Ha rajtam múlik tuti csuklani fogsz! Ami még nagyon fontos remélem és szorítok hogy ne kelljen ujabb műtét most ezzel ne is foglalkozz én csak a lehetőséget írtam meg a legfontosabb erre a lombikra koncentrálni! Sikerülnie kell és akkor mindent el lehet felejteni! Most csak a babókra gondolj kérlek! Minden rendben lesz!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


SziasztokKép!!!
Nem jutok hozzá az íráshoz, bár olvasgatlak titeket titokban két főnöklátogatás közöttKép.
EnigmaKép, nagyon örülök, hogy jó hangulatban vagy és bizakodsz, majd holnap is tartjuk egymásban a lelketKép. A műtét egy jó dolog, szeretem megkapni a koktélt, kicsit becsiccsentek tőle:Kép!

Mindenkinek köszi a drukkot, fogunk hírt adni magunkról!!

Már fél 7, és itt túlórázom, muszáj, különben megáll az élet a cégnél, hogy most eltűnök pár napraKép.
Mr Szani fog értem jönni kocsival a céghezKép.
2 liternél tartok, de már émelygek, pedig 100 % gyümölcslé.

EnigmaKép, jó éjt, holnap találkozunkKépKépKépKép!!
AnnusKép, jó éjt nektek négyeteknekKép!

És puszi mindenkinekKép!

Szani
szani
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!!!!!!
SZANI, ENIGMA MEGY A DRUKK EZERREL, MÁR BIZTOSAN TÚL IS VAGYTOK A NEHEZÉN!!KépKép Remélem Ti nem lesztek rosszul.
Nagyon várom a beszámolótokat, biztosan jó sok sejtecskét készítettetek!!!!!KépKép

Stella, Zsebi!!! Gyertek gyakrabban ide is!

Gigi, DIa!!KépKép Tudom, hogy sok a teendő a bébikék körül, de néha azért benézhetnétek, látjátok, milyen "sűrű" program!!!!!!!!!!KépKép

Jövő héttől dolgozom, k..vra nincs kedvem hozzá, tök jól elvagyok itthon. 29-én teszt.......
majd jövök, még egyszer: CSAK ÜGYESEN, LÁNYOK!

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!!!!!!
SZANI, ENIGMA MEGY A DRUKK EZERREL, MÁR BIZTOSAN TÚL IS VAGYTOK A NEHEZÉN!!KépKép Remélem Ti nem lesztek rosszul.
Nagyon várom a beszámolótokat, biztosan jó sok sejtecskét készítettetek!!!!!KépKép

Stella, Zsebi!!! Gyertek gyakrabban ide is!

Gigi, DIa!!KépKép Tudom, hogy sok a teendő a bébikék körül, de néha azért benézhetnétek, látjátok, milyen "sűrű" program!!!!!!!!!!KépKép

Jövő héttől dolgozom, k..vra nincs kedvem hozzá, tök jól elvagyok itthon. 29-én teszt.......
majd jövök, még egyszer: CSAK ÜGYESEN, LÁNYOK!

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Alig akarta elvinni, nem baj, hogy kétszer.Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hello csajokKép

Itt vagyunk mind a kettenKép, a Szani épp nálunk van és várjuk Mr. Szanit. Most itt ülünk a gép előtt mind a ketten, mindjárt átadom a klaviatúrát neki is...
Szóval nekem 6 lettKép, reméljük marad is és osztódik is. Még drukkoljatok!!!! És most a petekirálynő:
Sziasztok, itt Szani beszélKép, 9 petém lett 5 tüszőből. Na ezt hogy csináltamKép?
Lányok, ez a lakás gyönyörű! Visszaadom a szót, alig találom a betűket... PusziKép!

Megint én. Eléggé fájunk alul, de nekem például ez a nap hihetetlenül jó volt. Irtózatos sebességgel nyomta le a műtéteket és utána hatalmas traccsparti és viccelődés volt. Egyedül a Szani szundizott el, addig jól kibeszéltükKép És a koktél!!!! Hát az valami szupi volt. Bármi is lesz, ez a nap nagyon jó volt. Holnap pontban fél tízkor kell telefonálni, hogy mi a helyzet. Hú, még azon legyünk túl. Viszont IVF volt, nem ICSIKép

Majd még jelentkezünk.
Puszi
Szani & Enigma
enigma
 
 


Sziasztok Csajok!!!!KépKép
Szuper hírek ezek!!!KépKépKép Tudtam, hgoy sikerülni fog jó sok petikét összehozni!!!!!
MÁr tudjátok a mai híreket is, gyertek!!!!!
Vera kolléganőmmel találkoztatok??Kép
pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Csajok!
Ha jól olvasom/csak átszaladtam a leveleken/Szani és Enigma egyenesben van.Hurrá!Nagyon nagyon nagyon szurkolok nektek!!!KépKépKépPersze a többieknek is.Juj de izgalmas!Teljesen beleéltem magam.KépNagyon várom a híreket én is.

Mi jól vagyunk.Napközben nem alszunk mert már fedezzük fel a világot,pedig szegényke olyan fáradt.Éjszaka viszont szunyálunk.KépNéha szenvedünk a kakival és sorban nőljük ki az 56-os rucikat.KépSajna a cicit már naponta 2x kell pótolni tápszerrel is.De azért megvagyunk,növögetünk,szépülünk.KépSok puszi mindenkinek!Megy a drukk!Dia és Domi

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Már így tudok mosolyogni.
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép SzaniKép !!! Ide is üzenem nektek, hogy nagyon ügyik voltatok, úgy örülök, igazán szép eredmények! Különösen tetszett a "közös" hsz-otok!!!Kép
Most már biztos tudjátok is, mi a helyzet velük!
Ezt a petesejt-tüsző arányt én sem egészen értem, (nekem ugye volt 10 tüszőm, amiből 17! petesejt lett...), de nem is ez a fontos, csak legyenek!Kép

DiaKép
Domi már ilyen nagy fiú???? Tündérkirályfi!!!Kép Jöhetnek még képek!
GigiKép tőled is!Kép
puszi mindenkinek
Hajni
hajnesz
 
 


Enigma! Szani!
Hány babó sikerült? Miért nem jelentkeztek?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Hajni!Kép
Hát,igen már növögetünk.KépMa volt a 6 hetes mesztelen mérésünk és már 3905g a súlya .KépA profilomban van egy albumcím,ha oda kattintasz akkor még láthatsz róla több fotót.
Veled mizus?Te most hol tartasz?Ma volt a Magellánban Dévai doki.Láttad?Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Várjuk a további fejleményeket!!! Mikor lesz a transzfer??? Szerdán blasztoval, ugye???
Dia!Kép Elképesztő, hogy milyen gyorsan nőtök!!Gyönyörű kisfiad van, valami ilyesmit szeretnék én is.... Fúú, de boldog lehetsz.
HOlnaptól megyek dolgozni, jó óvatos leszek, csak magamra fogok figyelni. Lehet úgy tanítani?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!Kép
A 6-ból 4 termékenyült meg szabályosan. AnnusKép Nem lesznek blasztok, lássuk be, neked 2x ennyiből maradt kettő a végére. Nem kockáztathatunk, holnap transzfer. Remélem marad legalább 2 gyönyörű, aztán meglátjuk. Reménykedünk tovább. Húú, még egy kis drukkot csajok!!!KépKép
A Szaninak 5 gyönyörűen megtermékenyült, talán a kisebbek is beindultak azótaKép Neki hétfőn csak telefonálni kell, hogy mi a szitu. Ott megy a blaszto.
Annus. 3 transzferes lány volt aznap. Ketten fent pihiztek, egy lent velünk. Őt megkérdeztem, Évának hívták. A másik kettőből az egyik tuti nem ő volt, a másik lány 4 babót kapott vissza, rövid vörös haja volt, de én más nevet értettem. Hogy néz ki a kolléganőd? Nem is tudtam, hogy dolgozni fogsz. Szerintem nem lehet gond. Már beágyazódtak, semmi baj nem lesz, csak ne cipekedj, meg ilyenek.

HajnikámKép Milyen volt a koncert? Írok ma neked...

DiaKép Ú, de édi ez a baba! Nagyon, nagyon! Megnéztem az albumotokat is, gyönyörűek vagytok. Én mindig lemaradok ezekről a műsorokról. Mi volt benne? Meséld el... Gigivel és Oli babával mi van?

PngKép Jobban vagy már? Van már új időpontod?

Pusza
enigma
 
 


Sziasztok!
Anna!
Most eset le nekem,hogy neked már meg volt a beültetés?Hurrá!Mesélj!Mennyi?Mikor?Mikor lesz eredmény?Hú de izgi.KépNagyon nagyon szorítok!Neked is hamarosan/még az idén/lesz olyan gyönyörű babucid mint Domi.Vagy kettő,vagy három,vagy négy....KépKép Nagyon vigyázz magadra!Muszáj még dolgoznod?Kép

Enigma!
Arról beszélt a Magellánban Dévai,hogy mostanában nagyon kitolódik a később szülés,és egyre nehezebb teherbe esni egy idősebb nőnek stb....
Gigiék nem nagyon jól vannak,de inkább erről majd ír ő ha akar.KépPuszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép, SzaniKép
Nagyon ügyesek voltatok!!!
Drukkolok továbbra is! Aztán tessék sokat pihenni és bizakodni mindenáron!

HajneszKép
Veled mi a helyzet? Várod a menzit vagy már túl vagy rajta?
Törd az utat és a jeget, jó?
Nálunk még semmi, talán jövő hét után!!

AnnaKép
aztán csak óvatosan a munkával. Tudod, más hozzáférjen!!
Drukkolok mindannyiótoknak!
Stella

Kép
stella9
 
 


SziasztokKép!

Csak nagyon röviden: Ma még nem ülteti vissza, mert megvan még mindig mind az 5, ami a 9 petéből szabályosan megtermékenyültKép!
Holnap reggel újra kell telefonálnom. Vagy holnap, vagy holnapután lesz a transzfer. Olyan fantasztikus, hogy velem is megtörténhet ilyenKép!

Most bejöttem dolgozni.

Közben nagyon drukkolok EnigmánakKép, kb. mostanában már túl lehet a transzferen.
Reméljük, most nem rugdossa meg DévainkatKép!

AnnaKép, nagyon drukkolunk, óvatosan dolgozz, most Te vagy az első!! (Én is fogok utána dolgozni, jövő hétfőtől.)

Puszi mindenkinekKép!

Szani
szani
 
 


Szani, Enigma, grat nektek! Eddig ügyesek voltatok, csak így tovább!
Transzfer után meg tudtátok oldani, hogy huzamosabb időt otthon töltsetek?
png
 
 


StellaKép
Most vagyok a 25.cn-on, már csak napok kérdése és hívhatom a dokit. (már ha továbbra is 28 napos maradt a ciklusom...) mondjuk a görcsölgetés már jelzi, hogy közeleg az idő, úgyhogy talán ez nem lesz gond. Lehet, hogy mégis együtt leszünk transzferen?!KépKb nekem is "a jövő hét után" lesz esedékes. Töröm, de inkább törjük együtt a jeget!!!KépKépKép
EnigmaKép Megírtam a koncertet is. Tegnap teljesen depi lettem este 8 körül, és csak arra tudtam gondolni, hogy mértnemvagyokénmostPrágában??? Úgy elmennék még vagy 3-ra!!!Kép
Továbbra is kezem-lábam ikszben érted!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
SzaniKép Ez nagyon izgi! Úgy drukkolok neked is! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Csajok, akkor csináljuk hármasával: most az AnnaKép EnigmaKép SzaniKép trió elindítja a sikerszériát, aztán jön a PngKép StellaKép HajneszKép hármas és csak bírjuk összeszámolni a sok gyerkőcöt!!!Kép
puszi nektek
Hajni
hajnesz
 
 


SzaniKép
drukkolok, hogy ma is meglegyen az összes és továbbra is szépen osztódjanak!

EnigmaKép
Pihi-pihi ezerrel, nagyon drukkolok!!!! Számolom a napokat!

HajneszKép
Nekem a menzim lesz esedékes jövő hét vége felé, talán. Most úgy néz ki, hogy kezdek rendbejönni hormonilag, elgalábbis a reggeli hőm alapján.
De majd végigizgulom veled a Te két hetedet, gratulálok a zebrádhoz és aztán én is megyek az eszkimókért! Így is remek a forgatókönyv, nem?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Ja, értem! Mondjuk ettől még mindig nem kizárt, hogy egy időben lesz a transzferünk!(rajtam is múlhat...)Kép Ám ha nagyon ragaszkodsz a forgatókönyvedhez, hááát jó, legyen!KépÖrülök, hogy vannak végre bíztató jelek!!!
Hajni
hajnesz
 
 


Enigma!!Kép Akkor csak fekvés, hús, folyadék. A kolléganőmmel azért nem találkoztatok, mert ő már szerdán kapta vissza őket, aznapra csak három maradt...
Jól vagyok, megy a hajtás, néhány gyerek kiborító lenne, ha engedném, de nem engedem, mindent magasabbról nézek most. Hátha csoda történik velünk néhány napon belül.

Szani Kép Holnapra megy a drukk!!!!!

Hajni, Stella, PngKép TÉnyleg jó a forgatókönyv!KépKépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hajnesz, én is benne vagyok! Kép
png
 
 


Csajok!KépAkkor ezt megbeszéltük!Kép
hajnesz
 
 


Sziszuka!
Bocsi, elfelejtettem reagálni a hozzászólásodra! Nekem elég sok minden szól a Dévai mellet, ha más nem, hogy negyed órára lakom a klinikától, és így később meg tudom oldani, hogy munka előtt simán beleférjen, ha szurikra kell járnom. Azt hiszem, még kicsit kivárok, és majd meglátjuk, hogy lesz Kép szerintem a várakozást kicsit lelki dolgok is indololhatják - főleg, ha nincs semmi szervi elváltozás. Sokszor hallottam, hogy gátolja a teherbeesést, ha azonnal és nagyon akarod. Így legalább hozzászoksz, hogy nem ezen a pár hónapon múlik. ezt amúgy magamon is tapasztalom, sokkal kevésbé görcsölök, meg számolgatom a napokat.
Ha jól értettem, nálatok akkor semmi probléma nem volt. Az irányított együttlétes próbálkozás nálatok meddig tartott? Az alatt is gyógyszert kellett szedni?
png
 
 


Kedves Png !

Bevallom én is 15 percre lakom a Dévai klinikától, viszont a Nyírőbe való rohangálás vérvételre pl. már nem tartozott az időkímélő elfoglaltságok közé. Szurikat én egyébként a helyi orvosi rendelő ügyeletén adattam be mindíg. Írattam egy papírt a dokival, hogy T. Kollega kérem ezt meg azt beadni és szó nélkül belém szúrták. Sőt, nagyon helyesen drukkoltak. Mikor Zorka megszületett le is vittem megmutatni,had örüljenek, hogy ők is segítettekKép
Jó, hogy így állsz a várakozás kérdéshez, engem az dühített a legjobban. Csak egy példa. Január elején vittem el a dokimhoz a barátnőmet, akik 7 éve szeretnének babát. Igaz, hogy a HSG-je megvolt tavalyról, de már 10 napja túl van az első inszemen. Így is lehet ! Nem kell feltétlenül hónapokat várakozni.
Nálunk csak (!) az az egy probléma volt, hogy Dévai szerint a bal petevezetőm el volt záródva és nagy nyomásra sem lett átjárható. Papírom van róla. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy mikor terhes lettem a Lányommal, csak a bal oldali petefészkemben volt két érett tüsző... Csodák pedig vanna !
Három hónap volt az irányított együttlét. Kaptam Clostyl-t, meg valami M. betűvel kezdődő injekciót is, viszont repesztőnek semmit, azt csak mindíg megtippelte, hogy kb. most kell eldurraniuk... Szóval így ment ez, mire 11 hónap után megcsinálta az első inszemet. Nekem pl. az is fura volt, hogy az után nem fektettek. A másik négynél amit nem a Dévai csinált mindíg egy-másfél órát feküdni kellett utánna ott a kórházban.
Bocs, azt hiszem kicsit hosszú voltam.
Igaza volt az utánnam szólónak abban, hogy fontos, hogy megbízz az orvosban. Talán az a legfontosabb. Én sajnos ennyi cécó után már nem azt láttam, hogy itt azt csinálják ami a nekem legjobb, ezért váltottam.
Tényleg nagyon drukkolok Nektek mindannyiótoknak. Így vagy úgy, mindenkinek sikerül !!!!
sziszuka
 
 


Köszi a választ! Egy picit azt hiszem, hogy még nyugton maradok, és majd tavasszal meglátom, hogy hogy legyen tovább. Te egyébként hova jártál a Dévai után?
A baj csak az, hogy baromi nehéz megbízni egy orvosban. Szimpatikusnak szimpatikus, ezt te is írtad, csak nem tudom, hogy szakmailag tényleg olyan jó-e. Ez az, ami majd kiderül Kép Az a baj, hogy engem alapból zavar az, ha a doki nem emlékszik rám, és itt még ez erősen jelen van. Persze, tudom, hogy rengeteg a betege, satöbbi, de akkor is.
png
 
 


SziasztokKép

Végül is 3 szépen osztódó babánk maradt és hosszas hezitálás után visszakaptam mind. Hogy kedvenc dokim szavaival éljek: "akkora pechünk nem lehet, hogy mindhárom megmarad".
Hát csajszik, én az egynek is nagyon nagyon örülnék, de hát ez már tényleg maga lenne a csoda... Persze ő is azt tartaná az ideálisnak, Choragont sem adott, nehogy... Pedig kértem egy párszor mondván 3-ból ált. csak egy marad meg, vagy egy sem, de azt mondta NEM. Hát jó, tudja mit csinál.
Azt írtam, hogy a leszívás és az a nap is milyen jó volt. Akkor még úgy éreztem, hogy bármikor megint, de aztán jött az ET. Ez persze mindenkinél egy fájdalommentes 2 perces akció, de azt már megszokhattuk, hogy nálam nem mennek simán a dolgok... Term. a katétert nem tudta felhelyezni olyan zárt a méhszáj - nem engedtem beKép Először a nővérke nehezedett rám teljes testsúllyal, de nem, aztán jöttek a szörnyű szerszámok...Kép A végén már potyogtak a könnyeim. Utána mondtam is neki, hogy erről nem volt szó. Aztán cuki volt megfogta a kezem, megkérdezte, hogy utolsó óhaj-sóhaj. Erre mondtam, hogy Choragon. Ezen röhögtünk és persze mondta, hogy NEM.
Azt mondta nem kell feküdni, még a transzfer napján sem. Fura. Annyit mondott, hogy ne vágjak fátKép és ne üljek autóba. Nyugodt, hétköznapi élet. Főzzek nyugodtan ebédet a férjemnek, vásároljak, meg ilyenek. No stressz. Én persze nem vagyok ilyen bátor és hát önszorgalomból ezerrel pihizek. Elég nehéz, főleg így, hogy ilyen csodálatos az idő. Ilyenkor imádom a teletKépKép Hétvégén már tuti sétálok, jövő héten meg már elhagyom a börtönöm. Max 5 nap a beágyazódás transzfer után, addigra minden eldől. Utána meg csak vigyázni kell.
Persze megy a para, hogy hason alszom és az tuti nem jó, ezt most megemeltem és nem kellett volna... Szegény uram, a haját tépiKép Szörnyű ez. És még hol a vége...
Ja! A Szanika otthon pihizik a 3 babójával, akiket kedden kapott vissza. Neki is drukk!!!!

AnnusKép Te már tesztelsz a 7végén, ugye? Ú, de izgi. Jó, hogy tanítasz, biztos eltereli a gondolataid. Ennek sikerülnie kellKépKép

HajnikámKép, StellaKép, köszi a drukkokat. Hajrá fagyibabák!
Hajni. A szappanoperában, amit meséltem, hogy olvasok egyre több a Kósás. És tényleg kaális volt, legalább is azt írják többen...

ZsebiKép Hogy vagy a lapar után? Ti mikor kezdtek megint? Szed valamit a párod? Én a szokásossal tömöm az uram: Maca, cink, szelén, E vitamin, C vitamin. A középső 3 egy bogyóban, szóval nem vészes. És ami jó, hogy IVF volt nem ICSI. szerintem emiatt is. Most, mikor mi voltunk 5 lánynak volt punkció. Csak 3-nak volt ET, mert kettőnél nem is volt megtermékenyítés, vagy szabálytalan osztódás. És ők az ICSI-sek voltakKép. Hidd el, ki kell fogni. Ez ingadozó lehet napról napra. Te rendben vagy és ez a legfontosabb. A következő sikerülKép

StellaKép Még az jutott eszembe, hogy amikor kiderült, hogy az én uramnak sem tökéletes a spermaképe, kérdezte, hogy van-e testvére, mert ezt lehet, hogy ő is örökölte. Náluk 1 év után jött össze a baba és pont akkor ment el az öccse vizsgálatra, mikor sikerült. Nagyon profi vizsgálat nem volt, de kiderült, hogy nem annyira szupi és már írták is gyógyszert...
Ja és mondta, hogy a fiú utódok 25% eséllyel örökölhetik eztKép

Na pussz.

Hajrá Annus!!!!!!
enigma
 
 


Teljesen egyetértek Veled. Én Schöpf Mereibe, Kósa doktorhoz jártam, járok. Leragadtam Nála. Ott is szültem, pedig a kórház nem a legszimpibb...
A mostani tapasztalatokról Hajnesz tudna mesélni, mert Ő is rajtam keresztül került hozzá. Ugye Hajnika ?
Hát nem tudom, engem Kósa már a 2. alkalom után megismert, tudta mi a helyzet, a férjemet is keresztnevén szólítja, stb. Persze Ő sem tökéletes. Kicsit rajta is azt látom, hogy kezdi túlvállalni magát, de még mindíg jobb, mint akikkel eddig találkoztam.
Meg hát a tempó. Nekem már marhára nem volt mindegy 33 évesen, hogy pár hónap alatt eljutok a lombikig, vagy vacakolunk még éveket. Végül ez döntött. Mondanom sem kell, nem bántam meg. Most pedig teljesen magától itt rugdos a második a pocakomba és ez már nem a jó doktorok érdeme ! Viszont szülni megint Kósával fogok !
Hát ennyi, ha van mér bármilyen kérdésed, csak írj.
sziszuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: