Új privát üzeneted érkezett!

Timi,
attól is függ, mekkora lesz a baba Kép
Andor alapból 68-74-es ruhákat, szerintem érdemes 1-2 számmal nagyobbat venni. Ha pl. újszülött, akkor szerintem jobb az olyan, amit zipzárral át lehet alakítani zsákká/nadrágossá.
Mondjuk én nem öltöztetem agyon, inkább vettem a babakocsiba még egy lábzsákot, egy volt hozzá alapban. Így az overáll alá ezeket adom rá:
-body
-harisnya + zokni + csizma (mivel nincs lábrésze az overállnak)
-nadrág
-pulcsi
-kardigán

A másik nagyon jó találmány csipkedön kívül, fürdéshez a fektető szivacs. Ezt már írtam, Andor "Babaszobás" albumában van is róla kép.

Lara

KépKép
lara77
 
 


Timi Kép
na öltöztetésben mi sem vittük túlzásba a dolgot. Nálunk úgy ment az overall alá, hogy:
-body
-harisnya
-rugi
-sapi
ennyi
aztán még volt egy téli zsákjuk és max. kaptak egy takarót.

Most meg ha kimegyünk, akkor:
-body
-harisnya
-bélelt orkán nadrág
-pulcsi
-kabát

ha téli is függ, hogy mikor születik Kép - tudom, sok a bajunk Kép
ha tél eleji, akkor lehet, hogy a 68/74es méret a jó, ha közepén, végén születik, akkor tuti elég a 62/68as méret. no, meg sok múli a számozáson, mert egyáltalán nem egyformák a méretek.
A pasik egész télen egy 56os overallt hordtak, de az tuti nagyobb volt (ők meg kisebbek, mint egy átlag baba).

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lara! Orsi!

Nagyon köszi a segítséget.

Most már én is kezdek annyira izgulni, hogy minden tökéletes legyen, mintha pocakos lennék.

lehet, hogy túldramatizálom a dolgot. de nagyon félek ettől a bölcsőhaláltól. Azon is izgulok, hogy az életadó a 9 hónap alatt megfelelően táplálkozik-e, eljár-e rendesen az orvoshoz, stb.

Bocsika, ha hülye kérdéseket teszek fel.

Timi
latimi
 
 

 
 

Timi Kép
félni semmitől sem kell Kép a bölcsőhalál légzésfigyelővel és a megfelelő újraélesztési technika elsajátításával már "kezelhető", de sose legyen rá szükség. De tényelg nem elég a légzésfigyelő, hanem kell a tanfolyam, hogy tudd, mit kell tenni, ha gond van.
szerintem jogosak az aggályaid, de igazán ugye nem tudod ezt ellenőrizni, felügyelni.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

Megint az ikres téma piszkálja a fantáziám Kép
Mostanában mindíg többesszámban beszélek pockokról, akik feltehetően beköltöznek hamarosan és maradnak is vagy 8-9 hónapot Kép
Szóval a kérdés: mennyiben más egy ikres várandóság, mint egy szimpla? Össze tudja ez foglalni valaki nekem? Persze azon kívül, hogy ketten vannak odabent...gondolok vizsgálatok különbségeire, vagy a terhesgondozásra, a várandóság alatti mit szabad mit nem dolgokra...
Remélem értehető voltam, kicsit a fejembe szállt a pohár borocska Kép

Mka
Vendég
 


OrsiKép
Hol vannak ilyen újraélesztő tanfolyamok? Kórházban kérdezzem meg? Kép Hány alkalom?
Köszi a felajánlást posta-ügyileg, de tényleg nem szeretnék gondot okozni Kép Most azon jár az agyam, hogy megkérem egy jó barátnőmet, hogy jöjjön el, és pingálja tele a falat kisállatfigurákkal Kép

NorkaKép
Tündéri a lányod! és ugye, hogy nem kukis Kép Egy kis tünemény! Kép

RenoKép
Örülök, hogy megnyugodtál, és pihizz sokat, ha bármi van, mi itt vagyunk és válaszolunk (legalábbis az okosabbakKép)!Kép

TimiKép
Hű, de beindultál! Kép Mikorra várható baba? (bocs, ha már írtad volna...)

Puszi

Unique
33+1

KépKép
unique
 
 


Na csak beugrottam, látom jól vagytok, megyek vissza vízszintesbe, mert néha bekeményedek.
Jó lenne most egy kicsit megtolni az idő kerekétKép

Puszi nektek
reno
renoka
 
 


Unique!

Azt még nem tudjuk, hogy pontosan mikor lesz baba. Bízom benne, hogy karácsonykor leszáll a gólya egy babás csomaggal a tetőre.

Mindent időben szeretnék beszerezni.
Ráadásul mi két listán vagyunk. Az ikres listán is.
Mi van, ha jóval előbb lesz baba? Azért elég ciki volna, ha nem lenne még egy bodynk sem.

Már nagyon szeretnék babázni.

Orsi!
Amint tudjuk, hogy hamarosan sorra kerülünk, megyek arra a tanfolyamra.
Ezért kell fizetni? Azt már tudom, hogy ki lesz a védőnőnk.

Timi
latimi
 
 


Unique Kép
kózházakban tudtommal nincs. Van a Madarász utcában és én azon kívül még a Léghajó Programot tudom (www.leghajo.hu) ott nem csak az újraélesztésről van szó, hanem a sebellátásról, csecsemőkori beteségekről... stb. komplexebb.
Tényleg szívesen elküldöm!

Timi Kép
a tanfolyamok fizetősek. A sima madarász utcai talán 1,500 Ft, a léghajó hosszabb, az 11e volt, amikor mi mentünk... de már ez sem biztos.

Mka Kép
én csak az ikresről tudok írni, sima tapasztalatom nincs.
- havi UH, a terhesség alatti 3 helyett
- nincs torna
- nincs szex
- 24-25. héttől no hosszabb út

nekünk semmi, de semmi problémánk nem volt (méhszájam jó volt, nem véreztem...stb.), és ennek ellenére ilyen szigorúan fogtak.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

Köszi az infókat.

Timi
latimi
 
 


Orsi.
Köszi a választ.
Van még egy csomó érdésem, de mostanra elég ennyi, először inkább össze kellene hozni az ikreket Kép

Mka
Vendég
 


Sziasztok mamik,

Renoka,
Látom nagy volt az izgalom, de mostmár kicsit megnyugodtálKép Feküdj szépen a következő héten, és reméljük ezzel meg is oldódik a problémád KépKép Drukkolok hogy még a következő két hónapban egyben maradjatok KépKép

Norka,

Bogi iszonyú aranyos, nagyon helyes pofija van Kép Ne izgulj, szerintem teljesen szép formás baba, az hogy most kicsivel nagyobb, nem jelent semmi rosszat. Reméljük a cukrod is rendben lesz, bár a sok magzatvíz sajnos tényleg jelenthet magas cukrot...

Orsi,
Nekem, mint nem ikresnek, szintén havonta van UH !! Pedig semmi bajom hál'istennek, de meg is zavarodnék ha legalább havonta nem láthatnám KépKépKép Most kedden megyek, és nagyon izgulok, hogy nem fekszik-e keresztbe.....

Lara,

Andor bébi nagyon helyesKép Köszi a tippet az ollóval kapcsolatban, meg fogom fogadni Kép Mi az amit még nem érdemes venni a listáról ? Lassan én is nekilátok, már kezdek teljes izgalomba jönniKépKép

Latimi,
Ez igen, tényleg nagyon belehúztatok !! Szerintem azért mikor megkapjátok a hírt, akkor is be tudtok szerezni sok mindent, mivel igy előre elég nehéz besaccolni a méreteketKép Bár nem tudom, mikor felhívnak hogy baba van, már aznap kell menni érte ?? Nem kell pár napot-1 hetet várni, amíg a kórházból haza lehet vinni ?

Lujzika,
Remélem Esztiti már jobban van Kép Szerintem a napi egy-két viccet mindenki értékeli itt is KépKépKépKép

Mi megjártuk Sopront, illetve Ausztriát... Egész jó idő volt, főleg csütörtök-pénteken, de tegnap arrafelé eléggé szakadt a hó Kép
A foglalkozás elérte célját, Eisenstadti H&M-ben kicsit bevásároltunk, aztán a Fertő tónál nagyot sétáltunk, és persze iszonyú nagyokat ettünk Kép
Tegnap a szakadó hóban Badenben és környékén voltunk, aztán ebéd után Heiligenkreuzban, mikor már fél lábszárig ért a hó, nagyon megijedtünk hogy fogunk hazajutni. Elindultunk, és 15 km múlva , Bécs előtt már tiszta száraz volt az út... nagyon furcsa volt, de lényeg hogy rendben hazaértünk. Teljesen jól bírtam az autókázást, és minden zabálás ellenére sem lettem 2 kilóval nehezebb KépKép

Na jó, megyek ebédet főzni, mert jön anyukám....

Kriszta
31+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!

Ez változó, hogy mennyire előre tudnak szólni, hogy van baba. Ha az életadó csak az utolsó pillanatban szól, akkor sajnos arra sincs idő, hogy levegőt vegyél. Mi beírtuk a "gyors" gyerekvállalást is.

A kórházban "kötelező" ott tartózkodnunk, amikor beindul a szülés.
Meg kell nyugtatnunk az életadót, hogy jót cselekszik. Fontos, hogy meghallgassuk, mi miatt cselekszik így.

Akkor már nem lesz arra idő, hogy városnézésre menjek. Ez a pár nap arra lesz elegendő, hogy már ott elkezdhetjük az ismerkedést a babával, mi fürdethetjük.

Én jobb szeretek mindent előre begyűjteni. A másik az, hogy ápolnom kell a lelkivilágomat. Már nagyon szeretnék babázni. Ha még nincs is baba,legalább rendberakhatom a kis ruháit.
Lehet, hogy ez már beteges?

56-74-ig gyűjtünk be rucikat. Csak olyan színű ruhákat választunk, ami fiúnak és lánynak is jó. Ha kislány lesz, akkor még 1-2 rózsaszín cuccot veszünk.

Remélem érthetően írtam. Bocsika az össze-visszaságért.

Timi
latimi
 
 


Timi Kép
teljesen megértem, amit írsz, és úgy gondolom, hogy nagyon sok rucit évszaktól függetlenül is be lehet szerezni. pl. 56osból szerintem mind1 hogy nyár vagy tél, de hosszú ujjú body kell, ami azért nem mind1, hogy plüssöt veszel vagy sima pamutot, mert télen elkel a plüss, míg nyáron az meleg.
Aztán ami nem is gyerekruha, hanem kellék, az meg mindig kell (kiságy, kiskád, takarók, légzésfigyelő... stb....stb....stb...stb)
én laikusként azt mondanám, hogy vegyél olyan dolgokat, ami tényleg mind1 milyen az idő jó lesz, és amint megtudjátok, hogy meglesz a baba, akkor is, ha csak 2-3 napotok van az érkezéséig, kb. fél nap alatt be tudod szerezni az évszakspecifikus dolgokat.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

Te nagyon profi vagy ezekben a dolgokban. Érdemes tőled tanácsokat kérni.


Leadtuk tegnap anyós pajtásnak a rendelést.
Hamarosan kapnak a kunszentmártoni apácák a németektől babaruhát (újak), bébiételt, eldobható pelust. Ez az árubeszerzés havonta van.
Apácák honnan szereznek ilyen kapcsolatokat? Ez engem nagyon izgat.
Májusban és is megyek személyesen gyűjtögetni.

Timi
latimi
 
 


Timi Kép
jah, nem a bodyra vontkozott, hogy plüss vagy pamut... hanem a rugira Kép
bocs.

apácák: a legjobb kapcsolatok egyházi berkekben vannak. nem vicc, tök komoly Kép

milyen rendelést adatok le? huhh... ezt most nem értettem.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Itt vagyok, kikeltem az ágyból, de csak rövid időre.
Timi, én is úgy drukkolok, hogy ne sokáig álljon üresen a szoba és a ruhácskákat is mielőbb "koptassa" valaki.

Kriszta! Baden szuper hely, én nagyon szeretem, nyáron elmegyünk babával, mert eddig csak télen láttam. Na, azért annyira nem vagyok megnyugodva, majd ha a doki azt mondja, hogy rendben vagyok alulról. Igyekszem vízszinteseben lenni.

Orsi! A kinyílás már nem tud záródni, csak megállni, ugye? A múltkor írtad, hogy tudom-e mit jelentenek a számok, igen, köszönöm, innen a netről megfejtettem. De azért köszi! Remélem, hogy még min. 6 hétig bennem lesz a baba és nem kell a kórházba sem bemennem.

Mindenkit puszilok
Este beugrom
reno
29+3
renoka
 
 


Reno Kép
épp most akartam írni, hogy izgulok miattad Kép örülök, hogy benéztél.

kinyílás megáll, de nem záródik. (egyébként hallottam már olyat akinek állítólag bezáródott, de mivel két orvos vizsgálta én nem vagyok abban sem biztos, hogy ki volt nyílva)

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Renoka!

Pihenj ezerrel. Vigyázz magatokra.

Timi
latimi
 
 


Latimi
Nekem még nincsen babám. De az egyik ismerösöm nem olyan régen szült, 1 hónapja. Ha lehetne én szívesen vásárolnék.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok, olvaslak benneteket. Velünk nincs semmi különös, Laura továbbra is Rubint Rékát meghazudtoló élénkséggel és erővel mozog odabenn Kép
Levegőt egyre nehezebben kapok, főleg esténként. És estére az emésztésem is elég Kép
Szóval csak hogy elvegyem mindenki kedvét az uccsó 1,5 hónaptól Kép

RenoKép
Örülök, hogy azért minden OK és pihenéssel sokkal jobb a helyzet!

TimiKép
És hányadikok vagytok a listákon? Nyugi, biztos lesz még időtök rá, hogy mindent beszerezzetek. Sőt, én már most úgy vélem, ha most érkezne a babó, akkor sem szenvedne Nálatok semmiben sem hiányt Kép

OrsiKép
Hát igen, köszi. Muszáj elkezdenem egy ilyen tanfolyamot. Már nagyon esedékes... Kép

Azért remélem, még pár hétig benn marad Laurám hiszen odabenn a legjobb neki Kép Nem szeretném siettetni a kipottyanást, habár tényleg nagyon nehezek az estéim Kép

Vigyázzatok magatokra!

Szerdán megyek dokihoz, csüt védőnéni, jövő héten csüt Győrffy Doki, Praxis.

Puszi

Unique
33+4

KépKép
unique
 
 


Orsi!

Babaruha rendelést. Minden hónapban visznek az apácákhoz egy kamionnyi ruhát. Ezek között van használt (épphogy csak volt a babán) és új is.
Ezeket általában a rászorulóknak adják. (ruha és kaja )

Anyósom onnan gyűjti a Milka csokit is, a mikros készkajáig, szinte mindent.

Kagyló!

A barátnődnek kérsz vagy saját részre?
Ha tudok gyűjtögetni, rád is gondolok. Májusnál előbb nem megy. Mindent személyesen szeretnénk elhozni, én is szeretnék kotorni a sok cucc között. Ezekért a cuccokért 50 Ft-ot fizetnek db-jáért.
Azért ez annyira nem publikus.
Akinek tudunk, annak beszerzünk 1-2 cuccot.

Timi
latimi
 
 


Unique!

dec.16-án voltunk a 199-ikek. Január közepén már 174. A következő besorolás áprilisban lesz.
Ebből is le lehet vonni 1-et, mert vki örökbeadott egy 9 hónapos babát.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukk!

Timi, nyugdtan vonj le még egyet (minket), majd olyan 32.hét környékén rátelefonálunk Nikinozso anyánkra (az pont április), hogy akkor most hogy legyen a sorszám. Kép

Sajnos őrült tempót kell fölvennem... Kép De már nem idegeskedem, nagyon sokszor mondom magamnak, hogy NYUGI. És működik. Kiderült, hogy a tantestületben a komplex vizsgás tárgyak letanítása nem épp lelkiismeretesen folyt le, és valahogy azt hitte a másik 2 kolléga, hogy mivel ezekben enyém volt a legmagasabb óraszám, akkor én helyettük is tanítottam... vagy nem tudom, mit hittek, de nincs a fele sem letanítva, amit kellett volna eddig, és közeleg a május. Na nem is részletezem, most nekem fő a fejem, hogy koordináljon, feladat-újraleosztás, a diákok ordítanak a hisztitől, és nagyon azon vagyok, hogy május első hetével - én csókolom, befejeztem, addig is becsülettel megtettem mindent. Ráadásul ápr.24-én PhD szigorlat, ha nem mondtam volna, máris kinyomtattam 60 oldalt, jövő hétre az első konzultációra meg kellene tanulni... hát szó mi szó, nem mondanám hogy lassan telik a terhesség. Kép Sajnos nagyon elrepül, és valahogy ezt sajnálom is. Hízni most időm sincs, 6.5 kg-nál járok (a saját mérlegem szerint), sajna mivel pénteken volt bent a suliban egy nagy ordítozás (én csak tanúja voltam), sikerült szuperül bekeményedni péntek-szombaton, de jobbára igyekeztem átaludni ezt az időszakot...

Ja, Boginak van egy új szokása: a belső szerveimet rugdalja. Eddig még kifele ment a kix-boksz. Hát ez új. Becsülettel bevallom, szombat este vizelettartási problémáim támadtak, mert kapott egy rúgást a hólyagom, ami nem volt épp üres... jön a Tena inkontinencia betét???

pusz mindenkinek Norka (22+3)

ui: Reno, sűrűn gondolok rád!
s_norka
 
 


Timi
Szeretnék majd a barátnőmnek, ha lehet akkor nyári kis ruhát adni 2 darabot. (kislánya van.)
Nem tudom, szerinted rosszat jelentene ha saját részre is vennék? Minden kis cuccot félre szoktam tenni. Igaz nem tudom, hogy nekem kisfiú vagy kislányom lesz, de szeretnék venni.Légy szíves gondoljál rám is. Köszönöm Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló!

Én nem hiszek a babonákban. Nyugodtan vehetsz gyűjtögethetsz már előre. Mi unisex cuccokat gyűjtünk be. Semleges színű ruhákat választunk. (pasztell színek). Később választunk majd más színűt is, amikor már tudjuk a baba nemét.

A kislánynak szedünk össze 1-2 cuccot. Amit jónak találok, mindent hozok, nyárra - őszre.

Tavaly begyűjtöttem egy gyönyörű rózsaszín hosszúnadrágot (86-os).A rószaszín ruhatárat jelenleg nem bővítjük tovább.
A német cucc, az német cucc. Nem tudtam otthagyni, mert annyira jól néz ki, és szinte nem is használták. Olyan, mintha új lenne.

Az előző levelemben írtam már, hogy nekem a babaruhagyűjtés lelkileg nagyon jót tesz. Így vhogy jobban látom, vagy érzem az út végét.


Norka!
Szurkolok, hogy ne kapjatok nagy sorszámot.Már a mi sorsámunk miatt is nagyon izgulok.


Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

Most jöttünk meg a kórházból-az anyósommal.
Szegény Judit nagyon kis gyenge.
A katétert nagyon megszenvedi. Azt mondták, ha fel tud kelni sétálni kiveszik, addig harcolt, amíg ment pár kört, kivették neki, de azóta nagyon szarul van.
Gyenge és hányingere van.
Semmi humor, fájdalom az arcon.....

Valószínű csak szerdán jöhet haza.

A lényeg, hogy sikerült átjárhatóvá tenni az egyik petevezetéket, azt mondták teljesen jó.
Mivel a másikat az előző laparnál elégették azzal nem tudtak mit tenni.

Így ha összeszedi magát - hajrá spontán, vagy irányított.

Csók

És köszi a drukkokat
Farkasok

Kép
farkasok
 
 


Timi
Köszönöm, majd ha lesz belőle valami szóljál. Addig én is reménykedek, hátha babás leszek. Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Timi Kép
Szerintem nagyon jól csinálod. Én anno még a családinetről végigkövettem Di-tiéket, nem is vártak annyira sokat, másfél évet sem, szépen készülgettek úgy tavasz óta, és most mindjárt szülnek az életet adóval. Kép Annyira cuki lett a babaszoba, nemtom láttad-e itt odaát. Kép

Farkasbarkas! Hát az nagyon jó, hogy működőképes lett az egyik petevezető! Kép Ennyivel simán mehet a spontán akció! Juditnak buksisimit küldök - nem volt túl korán az a katéterkivétel? Nekem csak másnap reggel vették ki. Remélem vigyáz magára és nem ájul el a WC-ben... erős lány azért, gyorsan meggyógyul, hétvégére már csak röhögni fog az egészen!

Norka
s_norka
 
 


Farkaskoma,

Sok-sok gyógypuszi Juditnak !!!!KépKépKépKép Nagyon jó hír hogy sikerült az egyik vezetőt megnyitni !!! Hajrá a farkaskölykökhöz KépKépKép
A katétert én is nagyon megszenvedtem, bár nekem is csak másnap reggel vették ki, brrrr....... de a lényeg hogy túl van rajta, holnaputánra már sokkal jobban lesz! Addig is vigyél neki sok finomságot és a mi gyógypuszi-simi adagunkat ! Aztán nagyon várjuk vissza, mert már olyan ritkán hallottunk felőle !!

Norka,
Vigyázz azzal a sok tanítással, meg PHD vizsga is, az jó ha le tudod magad nyugtatni, de a keményedések nem túl biztatóakKépKép Május még elég messzinek tűnik !!! Azért ne bánd ha nincs időd hízni, nekem a 23. heti +7 kilóra osztotta a dokim a fejmosást... csak ne fogyj a sok idegeskedéstől, arra vigyázz !
Érdekes hogy Bogi befelé rúg, nekem Máté a mai napig nem tudott (vagy nem akart KépKép) fájdalmat okozni a mocorgásával. Csak már nagyon nyomja a rekeszizmomat, nem győzöm kihúzni magamat, meg hátradőlni, hogy kapjak levegőt.

Unique,
Kitartás, már tényleg nem sok van hátra, mondjuk ugy 6 hét KépKépKép Azért ne siettesd nagyonKép
A Brendonban is van elsősegély tanfolyam, 5 alkalom, és feb 20-án kezdődik. Nem sok kicsit az 5 alkalom ? Azt gondoltam max 2 óra....a héten még kitalálom hogy elmenjek-e ide.
Tényleg van a madarász utcai kórházban is...

Orsi,

A léghajó is ilyen hosszú vajon? Több mint 1-2 alkalom ?

Timi,
Ez az apácásdi jól hangzik, ennyire olcsón sehol sem tudnál beszerezni jó kis rucikat, igy még az sem baj, ha becsúszik 1-2 olyan, ami nem lesz az évszaknak megfelelő. Megértem hogy a lelkednek jót teszel vele Kép

Kriszta
31+2

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Farkasokoma!

Juditnak jobbulást. Pusszantom.

Kagyló!

Amit tudok, beszerzek. te csak foglalkozz a babásodással.

Norka!

Igen, már láttam a babaszobát. Nekem is nagyon tetszik. Bízom benne, hogy nekünk még ennyit sem kell várni. Milyen önző vagyok? Ejnye-bejnye.

Timi
latimi
 
 


BOLDOG VALENTIN NAPOT!Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Farkaskoma,
sok-sok puszi Judit anyánknak, gyógyuljon gyorsan, este fel is hívom.

Kriszta,
szerintem a kifogó sem létszükség, mi nem vettünk és nem is éreztem a hiányát.

Timi,
olcsó cuccokra benevezhetnénk mi is? Persze nem szeretnék gondot okozni, csak ha van rá lehetőségetek.

Andor tegnap este 2* is felhúzta magát állásba ülőhelyzetből. Teljesen ledöbbentünk. Aztán most egy 1/2 órája nekiállt kúszi, emelte a popsiját és mint egy kis hernyó, küzdött a távirányítóért. És ELÉRTE KépKépKép

Pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara!

Perszehogy benevezhettek. Mindenkinek, amit tudok beszerzek.

Ha tudom, ingyen hozom, ha nem, akkor pedig 50 Ft db-ja. Eddig ennyi volt.

Most mekkora a méret?

Anyóspajtásnak le tudjam adni a rendelést.

Csúcs ez a nagyfiú.

Timi
latimi
 
 


Farkaslányka küldjük a gyógysugikat!!!

Kriszta Kép
a léghajó az 1 nap, ált. szombat és olyan 4-5-6 óra, attól függ, mennyi kérdés van az előadás után.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Timi,
body: 74-80, minden más 80. Az 50,- is elég barátságos Kép Köszi, köszi, köszi KépKépKép

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Farkaskoma, látom a nőstényed túl van a nehezén. A katéter a rémálmom, én ébredés után 20 perccel már addig könyörögtem, hogy Dr. Fábián (Judit!Kép) finoman kitépte belőlem. A lényeg, hogy a műtét sikeres volt, innentől már csak egy kis idő és úgy jártok,mint énKép Kép Kép Mond meg Juditnak, hogy sokat gondolok rá, és most én is fekszemKép

Benéztem lányok, látom itt nagy ruhabiznisz folyik, annyira édesek a babaholmi, imádom őket nézegetni. Beleképzelem a babát, olyan jó érzés.
Ma is feküdtem amennyit csak tudtam, most is megyek vissza, de néha kell mozogni és kíváncsi is vagyok, hogy mi van veletek.

A kisbabám jól van, időnként nagyon felélénkül, de én élvezem, ahogy fickándozik, mindig mosolygok közbenKép Azért izgulok, hogy megálljon a nyílásom, nem szeretném ha hamarabb jönne. Gondoljatok rám, amikor van 1 percetekKép

pusz
reno
29+4
renoka
 
 


Lara!

Felírtam a méretet. Májusban is jó lesz ez a méret? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek?
Még ne köszönj semmit.

ha lesz nagyobb ruci is, pl. tuti jó nadrág, pulcsi, akkor azt is elhozom -szokásomhoz híven-mert jó lesz az ősszel.

Renoka!

Ez csak természetes, hogy gondolunk Rád / Rátok.
Te csak pihenj. Neked most ez a legfőbb feladatod.

Timi
latimi
 
 


Timi,
ha május, akkor inkább 80-86-os cuccok, de akkor áprilisban, még pontosítunk Kép
Köszi:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Szasztok csajok,

Renoka,
Gondolunk rád sokszor, csak feküdj szépen még egy pár napig KépKép

Ma voltunk dokinál, és megerősítette hogy Máté továbbra is óriásbébi, mondjuk ezt én is érzem nap mint nap Kép
Szóval ma 2150 gr jött ki a súlyára...akár meg is születhetne...na jó, azért még ne....a doki megint kedvesen megkért hogy 'szolidan' táplálkozzak/tápláljam őt...Hát majd igyexemKép Szerencsére mégsem fekszik keresztben, lenn van a feje, és amit napok óta a bordáim között érzek domborodni, az a térde KépKép
A mérete szerinti dátum április 6., ezzel tulajdonképpen én is kiegyeznék, de majd meglátjuk. Azt hiszem a doki sikeresen lebeszélt minket az őssejt dologról. Odaadta a prospektust, a 340 ezres osszköltséggel....
Unique,
ti is ezt a szerződést kötöttétek ? Esetleg részletben fizettek ??? Nekem ez kicsit húzósnak tűnik...

Orsi,
Köszi, akkor a léghajó szimpibb, egy szombatot még kibirok Képmajd megnézem a honlapot.

Lara,
Mi az a kifogó ??? Az a kis frottirtörölköző, aminek sapkaszerű a teteje ??? Ha nem az, akkor fogalmam sincs...

Kriszta
31+3

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kifogót mi sosem használtunk Kép valahogy nem esett kézre sosem.
Jó nagy súlyt becsültek a pockodnak! nem semmi így a 32. héten.
ahol mi vetettük le az őssejteket az 120e volt utána meg éves tárolási díj van.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lara!

Azért nem tudok májusnál előbb begyűjteni babaruhákat, mert csak akkor megyünk anyósékhoz. Tegnap beszéltem vele, a mostani szállításnál 6 év körüli gyerekekre kaptak ruhát.

Timi
latimi
 
 


KrisztaKép
Nem semmi súlyt mondtak Mátéra!
Ez igen!
Remélem iylen szépen fejlődtök tovább!
Azt hiszem nagy lesz az izgalom március végék, áprilisban a topikon!!!

Ma megjártuk mi is a dokit.
A fiúk hatalmasat nőttek két hét alatt: most 1780 és 1820 gr-osak Kép!
A méhszáj is zárt, bár a vizsgálat annyira fájt, hogy azt hittem kiugrom a székből.
Kaptam újabb két hét haladékot itthon!
Stella KépKép
31+6

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a Győrfi doktortól (Praxis), és megint "okosabb"lettem. Teljesen zárt a méhszájam, külső belső egyarántKép A méhnyak van megrövidülve 35mm. Szerinte vagy összezáródtam, vagy nem volt jó a múltheti "ujjas" diagnózis. Úgy örülök!!!
A nem annyira jó hír, hogy öregszik a méhlepényem, mész pöttyök vannak rajta, 35-36. hétnek megfeleő érettségi állapotban van. Viszont, hála Istennek a baba ellátása tökéletes az áramlásvizsgálat alapján. Két hét múlva újra meg kell nézni. A súlya 1791gr, méretei alapján 31 hetesnek felel meg.
Kész vagyok, hogy mindig van min aggódni, ha nem ezen, akkor azon. De ez még a kisebb baj, a lényeg, hogy nem vagyok tátikaKép

Kriszta, Máté tényleg nem pici, nem baj, nőjjön csak szép nagyraKép
Én most hízlalom a babát, a diétán is lazítok, most nőnie kell, ha hamarabb jön, ne fújja el a szélKép

Orsi, várom szakmai hozzáértésedből fakadó jótanácsaidatKép

Lara, csókoltatom Andor legényt

reno
29+5
renoka
 
 


Reno Kép
szerintem nem bezáródott, hanem rosszul vizsgáltak. A 35 mm az szuper Kép tök normális még megrövidültnek sem nevezném.
A méhlepény öregedése (meszesedési foltok) nos, az már keményebb dió. Szerintem hívd fel a dokid ezzel az eredménnyel. A méhlepény keringését gyógyszerekkel lehet fokozni, az, hogy az áramlás jó mindenképp bíztató. Folyamatos ellenőrzés kell ilyenkor (ez a 2 hetes intervallum elég jónak hangzik), és nem lesz semmi gond.
Nehogy számolj, hogy 35. hét az még 5 hét... stb... stb... mert ez így hülyeség. Lehet, hogy megáll az öregedése, de sajnos ez fel is gyorsulhat.
Én Győrffit nagyon szeretem, és úgy megbízom benne, mint a saját dokimban.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép

Igen, én is megkedveltem őt, nagyon részletesen és türelmesen elmondott mindent. Teljesen megbízom benne, azt mondta, hogy semmiképpen ne pánikoljak, az a legrosszabb, és pillanatnyilag nincs miért, mert a baba teljesen jól van ellátva. Azt hiszem én csak annyit teszek + hozzá, hogy nem kéthetente, hanem hetente megyek majd flowmetriára.
Jó, hogy írtad ezeket a gyógyszereket, holnap megyek a dokimhoz, mindenképpen kifaggatom erről.
Remélem, most már tényleg nem produkálok mást, amihez gyógyászati tudományra van szükség.
Győrfi doktor felajánlotta, hogy ő is ellenőriz, ha ettől megnyugszom, szerintem látta rajtam, hogy kicsit elbizonytalanodtam a dokimat illetően. Igazából az nem tetszik (és erre Dr. GY. hívta fel a figyelmemet), hogy a múlt heti C2100-es diagnózisa után, miért nem hívott be egy hüvelyi UH-ra? Na jó, nem elmélkedek ezen, de ha nem megyek 3d-re, mikor derült volna ki ez a lepény öregedés?
Holnap teszek fel képet, bár nem tudtuk fotózni, mert nem akarta megmutatni magát, engem pedig őszintén megmondom, hogy most csak az egészségi állapota érdekelt, az, hogy kire hasonlít a kincsem, mellékes. A doki ebben is partner volt, teljesen eü-ire hegyezte ki a vizsgálatot.
Még este beugrom. Fiúk mit csinálnak?Kép
reno
renoka
 
 


Stella,

Hát ti sem vagytok semmik.... a pasik együtt már 3600 gr, én ennyivel születtem, el sem tudom képzelni hogy tudtál velük ablakot pucolni, én már a mosogatástól is kifulladok.... azért jó hír hogy még biztosan van két hetetek, addigra már tuti elérik a két kilót és akkor nagy baj már nem lehet KépKépKép Azért vigyázz magatokra és pihenj sokat Kép

Renoka,
Örülök hogy rendben van a méhszájad, a lepény miatt meg ne izgasd magad, holnap a dokid csak mond majd valami okosat. Persze ha nem bízol benne annyira, az nem túl jó jel, mi lesz akkor a szülésnél ? CSak nem szülhetsz Győrffy dokinál ???

Orsi,
Mi a cégnek a neve, ahol ti vagytok ? Van internet elérhetőségük ?

Ma Balcsin voltunk, megnéztük a barátaink hajóját (most újították fel) aztán korcsolyáztak a többiek, engem meg fakutyán toltakKépKép Elég vicces volt, minta invalid lennék akit tolni kell, sosem ültem még ilyenen Kép De a lényeg a friss levefő volt, és az jól le is fárasztott Kép

Kriszta
31+4

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
www.krio.hu

o.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi és értem szorítókKép
Voltam dokinál, zárva vagyokKép, a keringést hetente fogjuk ellenőrizni, ha fogy a magzatvíz, vagy csökken a növekedés intenzitása, akkor műtét. Most tényleg megnyugodtam, viszont bűnözni fogok a diétával kapcsolatban, nőnie kell a kicsikémnek. Még mindig 6 kg-nál járokKép

Itt van két fotó:
belülről:
Kép
kívülről:
Kép

Ugye milyen szép? Kép
reno
29+6
renoka
 
 


Renoka!

Minden rendben lesz. Amiről úgy gondolod, hogy jó mindkettőtöknek, azt edd meg nyugodtan. A diétát sem kell túlzásba vinni.
Csini a pocakod.

Timi
latimi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: