Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tigri :-)
Nagyon a végét járod már :-) Szorítok neked és remélem írsz ide is ha megszületett a manó :-)
Panni
Panni
 


Szia Panni!

Köszi a szorítást és persze, hogy majd írok!
Van egy olyan érzésem, hogy már nemsokára Kép
Remélem a nagylánnyal minden rendben!Kép

Tigri
tigribigri
 
 


Szia Tigri!

Csak nem akarod szabadon szilveszterezni hagyni a dokidat?Kép Vagy mégis? Inkább karácsonyi ajándéknak szeretnéd a babócát?Kép

Timi! Gratulálok a fiatalúrhoz.Kép

Linato
linato
 
 

 
 

Szia linato!

Hát nagyon úgy tűnik, hogy nem húzom ki szilveszterig Kép Szerintem Koiss doki is örülne neki, ha békén hagynám akkor! Kép
Amúgy egy ujjnyira nyitva van a méhszájam. Van aki azt mondta ezzel még hetekig el lehet lenni, van aki szerint akkor már a Jézuska hozza a babát. Én még tippelni sem tudok mikor lesz ebből valaki! Kép

Tigri
tigribigri
 
 


Nekem 5 hétig nyitva volt egy ujjnyira. De beszéld meg a babával mikor akar megszületni és neked mikor jó. Korival én megbeszéltem és nappal született nem éjjel ébresztett mint Miléna.
Drukkok és írj mielőtt mész szülni.Kép

Linato
linato
 
 


Tigri!
Méhszáj nekem is nyitva volt, sőt ha jól emlékszme két héttel (lehet csak egy) a szülés előtt elment a nyákdugó és a végén mégis indították a szülést. Szóval attól, hogy nyitva a kijárat még nem biztos, hogy ki is akar jönni az a babó.

Timi!
Én is gratulálok Kép

Norci
norci
 
 


Tigri!

Drukk, bár, nekem is nyitva volt a méhszáj 3 cm-re és meg is volt már rövidülve, mindezek ellenére a 41. héten burokrepesztéssel indították a fiatalurat.Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Óh hát ha ez a helyzet, akkor még lehet, hogy bejglit is sütök! Kép
tigribigri
 
 


Tigri!

És szerinted nem lenne zavaró, ha én januárban bekapcsolódnék a felkészitőbe? Vagy inkább az elején kezdjem? Szóval ez azt jelenti hogy 6 hetente indul újra.

Annyira izgalmas amit a szülésről meg a méhszájról irtok. Egyelőre olyan messzinek néha kicsit félelmetesnek tünik. Jó lenne már ott tartani.

Ria (15)
Ria
 


Szia Ria!

Szerintem egyáltalán nem zavaró, hogyha valaki x.alkalommal kapcsolódik be. De ha rám hallgatsz a legelejétől kezded, mert a legelső alkalommal beszélnek a szülészet szemléletéről, ott a vezető szülésznő stb. Igazából nem nagy durranás, de azért végigültem türelemmel én is. Apukák hamar megunják és "lemorzsolódnak", viszont rengeteg elsőbabás kismami van!
Igen, 6 hetente indul egyébként, csak most az ünnepek miatt biztos felborulnak a hetek.
Nemrég még én is itt tartottam, hogy "olyan messze van még a szülés", de tényleg repül az idő! Kép

Tigri Kép
tigribigri
 
 


Tigri!

Szorítok neked, hogy minden rendben legyen. Látod, előbb-utóbb az olyan lusta babák is kibújnak, mint az én kisfiam is Kép.
Egyébként a méhszájam 2 ujjnyira már nekem is hetek óta nyitva volt és a nyákdugó is elment több, mint egy héttel előbb.
De ahogy mondani szokták, ha egyszer bement, előbb-utóbb ki is jön Kép.
Ügyesek legyetek!
johitimi
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, mi lesz a témája a holnapi (dec. 17-i) szülésfelkészítő előadásnak?
Névtelen
 


Szia Timi!

Milyen igaz, ha egyszer bement... Kép
Babóca jól viselkedik?

Ria!

Meg akartam neked nézni a szüléselőkészítős papírkát ma az alagsorban, de nem volt most kint arról egy árva cetli sem Kép

Tigri
tigribigri
 
 


Tigri, köszi szépen, én is megyek két ünnep között afp-re, majd akkor utánajárok, ha nem felejtem el, amilyen zanzás vagyok mostanában.

Ria
Ria
 


Sziasztok!

Tényleg az István kórházba ment át a Herczegh doktor? Van valami infotok erről?
Bon
 


Igen, a Herczeg az Istvánba praktizál
Névtelen
 


Ez most komoly, hogy az István átvette a Herczeghet? Ez nagyon durva. Miért vesz át egy kórház egy ilyen orvost?
Hétfőn megyek a dokimhoz, akkor kikérdezem erről.

Ines
ini
 
 


Ez most komoly, hogy az István átvette a Herczeghet? Ez nagyon durva. Miért vesz át egy kórház egy ilyen orvost?
Hétfőn megyek a dokimhoz, akkor kikérdezem erről.

Ines
ini
 
 


Én csak akkor törnék pálcát felette, ha mindaz amit állitottak róla, bebizonyosodik. Biztosan nem hallottál még az ártatlanság vélelméről. Én négyszer szültem nála és nagyon meg voltam vele elégedve. Ha jobban körülnéznél a szülészek között, nem gondolom, hogy csak ö lenne az, aki felgyorsitja az eseményeket. Az EDA okozta komplikációkról miért nem ir senki például. Vagy az oxitocin infuziókról amit majdnem mindenhol rutinszerüen bekötnek kérdés nélkül? Leginkább boszorkányüldözéshez hasonlitanám az ügyet. És a történtektől függetlenül kitartok mellette. Rendes embernek tartom, aki nagyon sok gyermeket segitett a világra, nagyon sokaknak okozott örömöt. De a nagy számok törvénye szerint valamikor hiba is csuszhat az egészbe. Szerintem most ez történt, valakinek meg voltak a kapcsolatai és máris tv, rádió és az összes média ezt harsogja. Kár, hogy a több ezer sikeres szüléséröl nem tudtak ilyen szakavatottan beszámolni.
imola
 


Szia Tigri!

Nagyon aranyos a kisfiam, eszik, alszik, nagyon nyugodt baba. Remélem ilyen is marad Kép, mert a másik két gyerekemre is kell időt fordítani. Ma éjszaka fordult elő először, hogy másfél órán át szórakoztattuk egymást, mert nem akart az ágyában aludni. Odavettem magunk mellé a franciaágyba és reggelig aludt, mint a bunda Kép.
Ti hogy vagytok?
johitimi
 
 


szia Imola!

Sajnos az egyik ismerősünknek is igen rossz tapasztalata volt vele. Ezekből az estekből ő biztos tanult, hibázni mindig lehet és fog is mindenki, de az, hogy általába a szülései az ügyeletes napjára esik az már nem véletlen.
Én addig nem alkalmaztam volna, amíg a vizsgálat ellene le nem zárul. Nem is értem, hogy a kamara által miért nem lett erre az időre felfüggesztve.
ini
 
 


Sziasztok!
Névtelen kérdésére a mai előadás címe: Fájdalomcsillapítás. A múltkor, néhány hete voltam. A doki neve nem jut eszembe. Ami nagyon bennem maradt, az az, hogy szerinte mindenki kap valamilyen görcsoldót, ez a minimum. De ez egyébként orvosa válogatja.Kép A doktornő, akinél szülök, pl. nem ad azonnal, és így a jó.(azt hiszem), de majd kiderül.Kép

Lányok! Ki az a Herczeg doki? Csak nem az a "doki", akiről tegnap beszéltek a híradóban? Aki miatt, tudjátok... szörnyűKép

Nikie
nikie
 
 


Szia Timi!

Örülök, hogy jól vagytok!
Köszi kérdésed, megvagyok. Bár tegnap reggel a jóslófájások kicsit megijesztettek. Igazából tele vagyok magabiztossággal a szüléssel kapcsolatban, eddig egy cseppet sem tartottam tőle. De valahogy tegnap kicsit meginogtam. Csak nem fogok így a végére bepánikolni?! Kép

TigriKép
tigribigri
 
 


Szia Nikie!
De az a "doki".

Ines
ini
 
 


sziasztok!
én idén tavasszal szültem a istvan kórházban,az orvosnőmmel és a nővérekkel nagyon meg voltam elégedve,nagyon kedvesek,segítőkészek.viszont a szülésznő,aki pedi fogadott volt,nem sokat törődött velünk.felrakta a ctg és eltünt ,sokszor 40-50 percre is,.volt olyan ,hogy nem jól mért a készülék,ilyenkor újabb 1 óra következett.én szerettem volna,ha egy kicsit többet törődik velem.
ami a kórházi körülményeket illeti az kritikán aluli.először is minden poros,koszos.az a napi 1x maszatolás amit a takarítónők csinálnak az nem takatítás.én 5 napig voltam bent ezalatt kipróbálhattam a 3 és az 1 ágyas szobát is.
a 3ágyas szoba rendelkezik külön fürdőszobával,viszont sehol egy szellőző lyuk.frissen császárral nem egyszerű kb.
fél métert emelni a lábat ,hogy be tudj lépni.
ekenkívül nem sokba kerülneha vmi kötél szerűséget kötnénekaz ágy végébe,hogy könnyebben fel tudjon kelni az ember.A KÓRTERMEKBE MINDEN LÁTOGATÓT BEENGEDNEK.én kint fogadta ma látogatóimat ,és amikor bementem nem tudtam lefeküni az ágyamra ,mert ott ültek a szobatársan rokonai.nem beszélve arrol,hogy szoptatni sem kellemes ilyen tömeg előtt .úgy éreztem magam ,mint egy kirakatban.szerencsére 2 nap után átkerültem az 1 ágyasba.hát mit mondjak 10.000ft/nap-ért én többet vártam.egy olyan ágy ain a lában nem ért le(állítani nem lehetett.),egy kitőrt lábú asztal ,egy agyonhasznált vendégágy.sehol egy kényelmes szék sak egy összecsukható fa szék.persze tv az volt.marha fontos egy újszülött baba mmellett.egyszóval en többet vártam.egyszer volt a kismama újságban a kórházról egy cikk,nem tudom,hogy az újságíró és fotós hol járt ,de biztos hogy nem itt.
éva
 


Éva!
Neked ilyen rossz tapasztalataid vannak?
Néhány lánnyal beszéltem, de ők csak jókat meséltek.

És neked Inez? Sasha ő is itt szült, neked milyen volt? Az tényleg baj lehet, ha össze-vissza jönnek látogatók, néhányan pedig öltöznénk-vetkőznénk, vagy szoptatnánk. És az 1 ágyas milyen? Az a baj, hogy a szülőszobalátogatáson csak a vajúdót, és magát a szülőszobát lehetett megnézni, ezek elég jók voltak.

Herczeg dokiról pedig csak annyit, hogy szerintem nem a kórházhoz, hanem a saját dokinkhoz kell ragaszkodni. Ha az Istvánban dolgozik, hát legyen, meg kell jegyezni a nevét, és szóba sem állni vele, ha szükség lenne az ügyeletes dokira a szüléskor, és netán ő lenne az, akkor meg kell tagadni az ellátást. Szerintem.. Persze lehet nem ilyen egyszerű...
nikie
 
 


Sziasztok!
Két éve amikor a lányom született és meg voltam elégedve a kórházzal. Szerencsém volt, mert nem volt nagy tumultus. De idén már meghaladta a 2000-et a születésszám, és mondta az orvosom, hogy színte az elhelyezéssel küszködnek.
Engem is nagyon zavart a sok látogató, én az enyémeimet kint fogadtam, ha többen jöttek.
Amikor üres lett az egyik alapítványi szoba, akkor átköltöztem. Én akkor 8000,- fizettem, de aszem volt egy másik, ami 10.000,-. A 8000 ft-nál egy másik alapítványi szobával közös a fürdő.
Nem volt rossz a szoba, de már akkor meg volt az érzés, hogy nem elég egyszer berendezni szépen, azt néha újítani kell. Nem ment a mosdónál a lámpa stb. Jó lett volna valami kis halványan égő lámpa az éjeli szopihoz. A TV nem tudom minek van ott, én nem néztem, sőt amíóta van a Hanna egy filmet nem néztem meg a Tv-ben, legfeljebb a rövidebb híradásokat.
Kiváncsi vagyok, hogy most milyen tapasztalataim lesznek. Már csak 3 hét....


A Herczegről én is annyit mondanák, hogy a kismamái szülésén aszisztálhatott az Istvánba, nem ő vezette le, de már azt sem teheti meg.

Békés karácsonyt kívánok!

Ines
ini
 
 


Inez!Kép
Köszi!
Neked is békés karácsonyt!
Kíváncsi vagyok találkozunk-e a kórházban? A 15-e és a 27-e közel van egymáshoz.Kép
nikie
 
 


27-én, 2730 g-al és 54 cm-rel megszületett Tigribigriék kislánya, Alexa Regina! Sok boldogságot nekik! :-)

M.
Névtelen
 


Tigribigri!
Nagy gratula a kislánykádhoz! Sok örömet és boldogságot neketek.Kép

Linato
linato
 
 


Tigribigri!

Gratulálok!

Nikie!

Rengetegen voltak ma a ctg-n, így inkább délután a dokim rendelőjébe csináltuk meg.
A bébike 3500 g körül van, eddig úgy nézki, hogy normál szülésre számíthatunk. Örülök neki,bár lehet, hogy vajudás alatt nem fogok már örülni.

Buék

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Tigri!
Gratulálok a kislányodhoz Kép!

Ines!
Neked meg küldöm a drukkot Kép! Mikorra is vagy kiírva?
johitimi
 
 


Szia!
Január 15-re, de érzésem szerint korábban, mert semmit nem pihenek. Lépcsőn karomba viszem a 2 éves lányomat stb. De bírom, nem érzem, hogy nagyon nehezemre esne. Remélem nem lesz csúcsforgalom, mikor bent leszünk.
Mindenkinek BUÉK!
ini
 
 


Tigribigri!
Gratula a pici lányhoz!Kép

Inez!Kép
Szép nagy már babóca!
Mailem megkaptad?
nikie
 
 


Hali!

Nikie!
Kérdeztél??Kép
Nekem semmi bajom nem volt a látogatókkal. Jó én nem csaszival szültem, de akkor sem bírtam ráülni az ülepemre, így a szopi csak fekve ment. Akár látogató előtt, hiszen lehet azt diszkréten is. A látogató meg meg fogja érteni, hiszen az ő rokonuk is ugyanebben a cipőben jár. És nekem nagyon jó volt, hogy a párom és anyukám is ott lehetett velem és nem kellett kiülni a babával a huzatos folyosóra. Az embernek meg azért van a szája, hogy kinyissa és hangokat képezzen veleKép Lehet szólni, hogy túl sokan vannak. Én maximálisan meg voltam elégedve a kórházzal. Én is 3 ágyasban voltam fürdővel wc-vel. Nagyon jó volt, hogy nem 20 asszonnyal kellett megosztani, csak 2 vel és ezáltal nem is volt kosz.

De mire vagy kíváncsi pontosan?

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia!

Amíg egy-két látogató volt a szobában, addig engem sem zavart a dolog. De amikor minden ágynál 3-4 emberke állt, az elég zavaró volt.
Az egyik kolléganőm szobatársának rokonait este az éjszakások küldték el.
Most már szerencse kérdése,hogy kapsz-e ágyat a 3 ágyasba. Abból talán csak kettő van, ha jól emlékszem.

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Sasha!
Arra voltam kíváncsi, amiről írtál, köszi. Igen, ha nagyon zavaró lesz a sok látogató, akkor majd szólunk.
nikie
 
 


Tigri -millió gratula a kis hercegnőhöz :-))
Milyen volt a szülés? Ki volt a szülésznőd végül?
Gyönyörű neve van a kislányodnak :-)

Panni
Panni
 


Sziasztok!

Kedves Névtelen M.! Köszönöm, hogy megírtad a nagy hírt!
Köszi mindenkinek a gratulát!

Hát egész szép szülésem volt, nagyon pozitív élményként maradt meg bennem minden.
Csorgó magzatvízzel volt egy főpróbánk előző nap, de hazaküldtek (karácsony másnapja volt), mert nem voltak fájásaim.
Aztán 27-én hajnali 3-tól 10 perceseim voltak. Du. 17-re mentünk a kórházba, időközben elfolyt a magzatvíz már rendesen. Az ügyeletes Petik Dóra volt, aki szerint már 4 ujjnyira ki voltam tágulva.
A szülőszoba nagyon hangulatos karácsonyi fényekben pompázott és csak mi voltunk egyedül a férjemmel. Böröndi Zsuzsa és Marika néni volt a szülésznő.
A vajudókád szuper találmány, sokat segített a derékfájásomon. Kaptam egy lazító injekciót és pár pillanat alatt egybefüggő fájásaim lettek. Csak pislogtam, amikor a szülőágyon közölték, hogy mindjárt megvan a baba. A dokim Koiss Róbert az utolsó pillanatokban futott be, és a finist már vele csináltam. Rendkívül megnyugtató volt a jelenléte és a viselkedése. Aztán 21:14 perckor kibújt Alexa. Gátmetszés is kellett, ami 3 öltés lett, és már a kórházban törökülésben csücsültem az ágyon Kép

A gyerekágyas rész viszont nem volt ilyen élmény. Engem is zavart a sok látogató. 5 ágyas kórteremben voltam. Igazából szerintem sima függönyökkel el lehetne választani az ágyakat, és ha az ember lánya magányra vágyna csak be kéne húzni.
A csecsemősök leterheltek és csak ha utánajár az ember a dolgoknak akkor lesz "okos". Én így jártam a szopival, senki sem mutatta meg, aztán állandóan ott voltam az újszülött osztályon.

Alexa besárgult, volt a kék fény alatt is, de már úgy tűnik minden oké. Még nem egy szopibajnok, én is kicsit ügyetlen vagyok, remélem összeszokunk.
Amúgy egy temperamentumos személyiség, kicsit hisztérika, de mindezt ellensúlyozza, hogy gyönyörű angyalka!

Hát "röviden" ennyi az újság nálunk.
Sziasztok
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok, én is új pocakos vagyok köztetek, illetve egyben régi is 2004 március végére várom a harmadik babámat eddig két lányom van egy 5 éves Kata és egy 3 éves Rita mindketten az istvánban születtek, Siklós Pálnál és Csűrös Erzsinél, csodálatosan és beavatkozásmentesen szinte háborítatlanúl. Annyira beleszerettem a szülésbe és a születésbe hogy Rita érkezése után rögtön elvégeztem a dúlaképzőt. Szóval azóta kontárkodom is szülések körül. Alexához gratulálok a többieknek meg drukkolok a szép gyors szülésért. sziasztok, Boksay Rita
boksay_rita
 
 


Sziasztok!
Én is az Istvánban szültem 2002-ben. Olyan 3 ágyas szobában voltam, amihez nem tartozott zuhanyzó, wc. A szekrények, asztal, pólyázó rendkívül koszos volt. Ha akartam volna, akkor sem tudtam volna bepakolni a szekrényembe, mivel az tele volt pokrócokkal, és még ki tudja mimindennel. Úgy gondolom, nem az anyukák feladata a bútorokat letakarítani. Miután nem tudtam a holmiaimat kipakolni, maradtak a táskában. A takarító viszont minden reggel morgolódva lökdöste azokat, hogy fel tudja valahogy a földet takarítani. Egyik nap volt szerencsém végig nézni, hogyan húzzák át a szomszédos ágyon az ágyneműt. Először a tiszta huzatokat a morzsás, ragacsos asztalra tették.
A közös wc is katasztrofális állapotban volt. Harmonikaajtókkal vannak elválasztva a wc-k. Az ajtókat azonban alig-alig lehetett elhúzni; fogalmam nincs, hogy a még pocakos anyukák, miként tudják magukat átpréselni azokon. A zuhanyzóban pedig nem tudtuk hová akasztani a törülközőt, hálóinget. Hát...ennyit az ottani higiéniáról.
dolhi
 


Szia Rita!
Üdv közöttünk!
Írjál a szülés körüli kontárkodásról! Milyen tanácsot, tippet tudsz adni? Mi pontosan egy hét múlva szülünk elvileg, a Ruttner Zoltánnál és, ha minden igaz, akkor Böszörményi Beánál. Csak ő 14-től szabin lesz és nem tud bejönni.

Ines
ini
 
 


Rita!Kép

Most néztem meg a Korridoron a tegnapi Jakupcseket, és nagyon örülök annak, amiket mondtál, 100%-ig megfogalmaztad a véleményemetKép.
(még a 25 gyerekről isKép.)
Csajokról nem teszel fel fotót a profilodba?

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

aprilisban fogok majd az Istvanban szulni, eloszor. (Az elso lanyom a mashol szuletett).
Azt szeretnem kerdezni, hogy mi most a helyzet a szuloszoban es foleg a gyerekagyon? Az alapitvanyi szobakrol van valakinek friss tapasztalata? Hogy viszonyulnak ahhoz, ha az ember nem varna ki a 4 napot, hanem mondjuk mar a masodikon hazajonne? Persze csak ha nincs gond. En ugyanis nem szeretnem ilyen hosszu idore itt hagyni a kislanyomat, mert meg sose volt nelkulem fel napnal tobbet es meg eleg kicsi is. Aprilisban lesz masfel eves, eppen.

A dokim a Siklos dr lesz. Szulesznot meg nem valasztottam, nem tudom fogok-e. Mondjuk az elozo szuleembol kiindulva valszeg kene, mert az tovabb tartott egy napnal.
Rita,
te irtad, hogy a Siklos dr-nal szultel. Tudnal nekem egy kicsit irni rola? Hogy a vegen hova kell majd jarni CTG-re? Mikor ert be nalad a szulesre?
Es az Erzsikerol is szivesen olvasnek egy kicsit bovebben, ha van idod irni. Ha gondolod, irj e-mailt.

Szoval engem minden reszlet erdekelne veluk kapcsolatban, mert csak a terhessegem elejen bukantam rajuk es igy aztan alig tudok valamit. Szerencsere most nincs semmi gond, igy aztan kerdesem is alig van a havi egy talakozasunkon. (Bezzeg amsfel eve meg volt, nem is keves, de most meg eleg frissek az emlekeim)


Az Istvanban van gerekorvos a szulesekenel? Vagy csak zuros esetben?

Azt hiszem, ez most ne tul osszeszedett uzenet volt, de azert gondolom ertitek.

Azt hiszem majd meg jovok, ha egyzser lesz egy kis idom korabban is. Ilyenkor este mar alig latok a faradsagtol.


macsek
matsek
 
 


Ines!
Nagyon drukkolok! Az én szülésemet még mindig nem írtam meg a Rókusos topicban, ha ez így megy, nem is fogom azelőtt, mielőtt lebabázol! Drukk, drukkKép!

Panni!
Még régen egyszer kérdeztem a te Bóbitád ujjszopási szokásairól, utólag is köszi a választ, mi is pont aznap szereztük meg a "Ha a világ rigó lenne" c. alapművet, ami igen jól bevált Kép.
Egyébként az ujjszopás még most sem megy olajozottan.

Bóbita
bobita
 
 


Macsek!
A szülészeten mindig van ügyeletes gyerekorvos, aki császármetszésnél és komplikált szülésnél alapvetően ott van a műtőben. A "sima" szülésekhez, ha szükség van rá rögtön odahívják.
Az egyik doktornő - Dr. Sarlai Katalin - a szoptatási ambulancia vezetője nagyon segítőkész, a másik (a neve sajnos nem jut eszembe) egy fiatal, de hozzáértő és kedves dokinő. Minden nap tartanak vizitet, problémák esetén segítenek.
Anikó
Névtelen
 


Szia Macsek!

Én is Csűrösné Erzsikénél szültem és csak jókat tudok róla mondani. Nagyon kedves volt, rádásul életem végéig hálás leszek neki, mert gátvédelmet csinált és így nem kellett vágni. Van már két gyerekem, őket gátmetszéssel szültem, úgyhogy össze tudtam hasonlítani a különbséget. Szerintem érdemes szülésznőt fogadnod, bár akikkel én találkoztam, mind nagyon kedves volt.
A szülőszobák nagyon szépek lettek, a gyerekágyas részről ez nem igazán mondható el, ha kicsit visszaolvasol, több hozzászólást is találsz az állapotokról (ettől függetlenül ki lehetett bírni azt a néhány napot).
Az alapítványi szobákat én nem láttam, csak az egyik szobatársam mesélte, hogy az ő testvére fél évvel ezelőtt szült és ők alapítványi szobában voltak, de megbánták, hogy pénzt adtak ki rá, mert katasztrófális állapotban vannak azok is.

Timi
johitimi
 
 


Sziasztok!
Hát valóban nem költenek sokat a gyermekágyi részre. Pedig nem csak az a fontos, hogy a szülészet szép legyen. De általában a gyermekágyi rész mindenhol rosszabb. De azt a pár napot valóban ki lehet bírni. Mi 15-re vagyunk most kiírva, elgutóbb 2 éve szültem ott pontosan jan.9-én. Kiváncsi vagyok a különbségre. De valószínűleg csak rosszabodott a helyzet. De viszont állítólag a nőgyógyászati osztályt pofozták egy kicsit ki.
Szurkolok, hogy 13-ig meg legyen a baba, mert a szülésznőm utána szabin lesz és nem tud bejönni.
Az első szülésem császár volt, most hüvelyi lesz, ha minden jól megy. Jó lenne, ha ott tudna lenni velem.
Tulajdonképpen egy műszakban hány szülésznő dolgozik? Mert ha eseteleg 13. után jön a baba, akkoir meg lehet kérni valakit, hogy végig velem legyen?
Ines
ini
 
 


Szia Bóbita :-) Kicsi Bóbita odáig fejlesztette az újszopást hogy mostmár mind a két öklét utána küldi közben dől a nyál a szájából :-)Pont most olvastam hogy a korai fogzás örökölhető- hurrá-nekem 4 hónaposan már kint volt 2 fogam úgyhogy maradt talán 4 hetünk most hogy a pocakfájás múlóban jön a fogacska :-)
Nektek megy a hasra fektetés? Enyém Bóbita torka szakadtából protestál ha megpróbálom :-(
Panni
 


Újszopás=Újjszopás :-) Upsz :-)
Panni
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: