Új privát üzeneted érkezett!

Hahó, lányok!

Süti, köszönöm a hiányolást :)
Most nagyon összejött a meló, de ennek örülni kell :)
Úgyhogy kevesebb időm van netezni.
Még nem voltam az Intézetben sem, a szerdai előadásról is lemaradtam, de semmi gáz, erre a hónapra terveztem be ugye a hiányzó vizsgálatokat, még nem vagyok lemaradva, és végre lehet újra spontánkodni is :)

Már voltál első kismami-gondozáson? Azt is a Cirisben? Tök szuper! Milyen laborokat csináltak? Nagyon jó hír, hogy jól vagytok! Mikor lesz a köv. uhu?

Szivi, Babácska - drukkok!

Agnyes, hogy megy a diéta? Bírod még?

Barika, Agár, Dóri, hogy vagytok? Gondolom, már várjátok nagyon a babakocsizós tavaszias időt!

Többiek, hogy vagytok?

Szép tavaszi hétvégét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Helló Lányok, megjöttem! :-)
Szuper jó hírek: 4mm mny, mindkét oldalon 1-1 12 mm-es tüsző - és csak a 4. napon vagyok! Doki is mondta, hogy milyen kis "gyorstüzelésű" vagyok :-) Szóval már ma kezdődnek a gyógyszerek, jöv. hét szerdán megnézzük, hogy miújság és szerintem pénteken lehet, hogy inszem!! :-)

Köszönöm, hogy drukkoltok!

Most egy kicsit off-olom magam egy pár napig (sok a meló), de én is szoríto mindenkinek! Legyen nagyon szép hétvégétek!

Puszi
szivi77
 
 


Sziasztok!


Húúú! Szivi! Szuper hírek! nagy gratula!

Zafír! Hát igen, a sok munka egyfelől jó, másfelől meg nem, de manapság meg kell becsülni azt, ami van.
Igen, az intézetben voltam terhesgondozáson, már nem is egyen, hanem kettőn:) Szakács doktor vállalt, hogy végigvisz, úgyhogy tudok maradni. Egyébként nagyon tetszik, hogy a számlán nem az szerepel, hogy terhesgondozás, hanem hogy kismamagondozás. Mennyivel barátságosabb, nem?

Jó hétvégét mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok!

Voltam UH-n, a babák cuki-mukik, mozogtak és meghallgattuk a szívhangot. 25 és 26 mm-esek:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Süti, gratulálok! Nagyon édesek lehetnek! Nincs képed, amit megoszthatsz velünk? Jó lenne látni a törpikéket!
Mikor utaztok???
Írtad, hogy megvolt az első kismamagondozás. Ha most Szakács doktornál maradsz, akkor végig a Cirisbe kell majd járnod? Szülni hol fogsz?
Most nézem a vonalzódat, már a 7. hétben vagy... Jesszusom, hogy megy az idő!!!

Mi is voltunk tegnap, egyelőre jól alakulnak a dolgok, de csak a jobb oldalon vannak tüszők, úgy tűnik, hogy a bal oldali jelenleg pihenő állásban van. Holnap kell mennünk újra, és meglátjuk, hogy mi lesz! Ha holnap is mehetünk tovább, akkor kell adnunk vért, hogy meg tudják csinálni az Aids és Hiv tesztet, mert az már lejárt. Remélem, hogy holnap is minden rendben lesz!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Szivi, gratulálok! Szerintem jobb így, amikor lehet menni egymás után akár többször is, mint amikor hónapokat kell várni! Drukkolok nagyon!

Csajok, ha a leszívás vagy a beültetés pont a március 15-i hosszú hétvégére esne, akkor mi van??? Tud valaki valamit az ilyen esetekről?

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok,

Süti, szuper! Fotót mikor kapunk :)? És milyen a közérzeted?

Babácska, drukkolok, Szivi dettó!
Babácska, Hozzád igazítanak mindent. Emiatt ne aggódj.

Szép napot mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Babácska! Szuper hírek! Láthatod az én példámból is, hogy nem sok tüsző kell, hanem egy pár jó minőségű. Engem mindig azzal biztatott Szakács doktor, hogy a sok tüszőből kevés a jó minőségű pete, a kevesebből nagyobb arányban vannak jól. A március 15 miatt ne aggódj, megoldják. Valamennyire azért irányítani is tudják a folyamatot.

Nem is 7 hetes vagyok, hanem 9:) Biztos nem frissítette a vonalzót a géped:)
Igen, végig a Cirisbe fogok járni és ha minden igaz, akkor a Kútvölgyiben fogok szülni Szakács doktorral. Ez engem nagyon megnyugtat:) Csütörtökön utazunk.

Zafír! Köszi az érdeklődést. Tegnap századjára sikerült beszkennelnem az UH-t majd rakok fel, csak nem akartam olyan kismama lenni, aki mindenkire rátukmálja a képeket:) Most már jobb a közérzetem, bár ma brutál fejfájásom van:(

ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti: gratula mér tukmálnád muti a képeket de rögtön!!!annyira hihetetlen hogy olyan kis picikék és annyira gyorsan megnőnek..
Nálunk úgy néz ki minden oké kezd vissza állni a rend alvás terén napközben is és éjszaka is(hál isten). Nagyon nagy az izgalom már mindenki utazás lázban ég lányok megkapták a saját "kis"költőpénzüket mindenki kapott 30-30 eurót annyira boldogok vele. Mindennap be akarnak csomagolni. Én meg egyre jobban parázok az út miatt. Nem tudom a kicsik, hogy fogják bírni...kicsit aggódom..Bár igyekszem pozitívan hozzáállni, mégis elbizonytalanodom néha, hogy jó 5let volt e???Na hamarosan kiderül...

puszi mindenkinek: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Dóri! Mivel mentek? Repülő vagy autó? Szuper lesz, meglátod!

Tessék a fotó:

Kép [/img]

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, tüneményesek!
Olyan picik még és már jól látható a kis kezük...
Fantasztikus képek!!!

Babácska
babácska82
 
 


Jó volt a fotós:)

olyan kis cukik voltak, ahogy hadonásztak a kezükkel:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, nagyon cukkerek! És ez nem tukmálás, én nagyon örülök, hogy láthattam! :):)
zzafir75
 
 


Süti gratulálok, már ilyen nagyok vagyunk :)))) Cukorfalatok, mar latszik mindenuk, de aranyosak.

Dehogy tukmalas, lelekmelegito fotok ezek nekunk, remelem hamarosan mindenkinek lesz mit tukmalni.........

Nagyon irigykedem :)))))

Vigyazz magadra az uton.

Velem minden rendben , inszem ebben a honapban varhato, nem kapok hormont, meg Clostit se, fo a termeszetesseg, azt hiszem ket het es mar itt is az inszem napja, bar most egy kicsit zavargok alul, remelem nem szedtem ossze valamit, mert akkor csak aprilisban inszeminalunk, bar en mar azt gondolom, hogy ez nalam pszihes minden beavatkozas elott sikerul valamit szereznem :))

Babacska drukkolok, minden rendben lesz.

Szivi akkor erlottem leszel egy hettel, drukkolhatunk egymasnak.
erikam75
Budaörs
 
 


Köszönöm szépen Erika!

Szóval natúrban nyomjátok? Az már majdnem olyan, mintha háztáji lenne :oops:
Mennek a drukkok!

Én ma átestem az első védőnő viziten is, megkaptam a kiskönyvemet meg ellátott némi reklám irodalommal. Szerencsére aranyos és jóindulatú, más kérdés, hogy nem tudott újat mondani, mert már a Cirisben mindenen túl voltam.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hat majdnem, de ket ferfi kell hozza, a ferjem ......-e, es a doki keze :P

Remelem mindketten ugyik lesznek, en megteszek minden tolem telhetot, tomom a ferjem es jomagam vitaminnal, meg peptidekkel, hatha hasznal valamit, meg Q10-el.

Baba lehet egy idoben megyunk? En marcius 20 korulre tippelek, hogy kb akkor megyek, te is valahogy ugy?

Mondjuk Suti ikreknek en is orulnk, de igy inszemmel erre nincs esely azt hiszem, nekem mindig egy sejtem szokott lenni egyszerre. Mar annyiszor volt bennem ket baba is egyszerrre, hogy most az a fura, hogy "Csak" egy petesejt lesz.
Persze ha sikerulne, az is maga lenne a csoda nekunk.

Bar a ferjem annyira szeretne ikreket, mar beleelte magat, hogy mindig kettoert kellett szurkolnia, eddig mar negyszer. Mondtam nek ez alkalommal mi is csak a normalis egy petecskere, es egy ebrire szamithatunk. Merthogy most nincs hormon, azt hiszem ettol egy kicsit elszontyolodot, hogy igy aztan nem lehet ikres kispapa,, na de sebaj ha az az egy celba erne az is hatalmas dolog lenne a szamunkra, foleg igy, gyogyik nelkul.

Jo hosszu lettem ezuttal.

Tobbiek hol vannak? Bari hogy vagytok, Bebikek?

Szivi te szede a Clostit, hogy birod fizikailag?
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok, lányok!

Akciózók, mai drukkok mennek!

Sütike, pocakfotót nem kapunk?? :lol:

Napsütéses napot mindenkinek! 8)
zzafir75
 
 


Süti: nagyon cukik olyan jó látni őket én minden alkalommal annyira vártam már az uh-ot. Mondtam is Agárnak, hogy olyan jó lenne ilyenkor kölcsönözni itthonra egy uh-ot, hogy bármikor megnézhessem őket:))Most már nemsokára érezni is fogod őkat ahogy mocorognak az is olyan szuper. válaszolva kérdésedre autóval megyünk ezért tartok kicsit az úttól.Az autó mellett döntöttünk, mert így szabadabban tudunk mozogni, hogy Párizst is megtudjuk nézni. Meg persze rengeteg dolgot is kell vinni és így azért egyszerűbb...
Lányok drukkok mennek
Erikam az ikres szülőség nagyon jó dolog, de 1 baba annyiból jobb, hogy sokkal több időd van babázni, megfigyelni minden apró rezdülését. Azért kettőnél igencsak a túlélésre játszik az ember főleg az első pár hónapban. Sztem ebben Bari és Agár is megerősit. Nekem sosem volt 1 babám. Amikor Zsófi született ő egyedül nem "iker"akkor a két nagylányom 1,5 éves volt szóval nagy babázásra akkor sem volt időm...mindenesetre Drukkkkk

puszi, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Zafír! Nagyon össze vagyunk hangolva:) Éppen ma reggel csináltam egy pocakfotót, de meg kell mondjam, nem valami épületes látvány. Egyenlőre csak egy nagyobb úszógumim van:) Még arra sem jöttem rá, hogyan kell úgy csinálni, hogy ne forduljak el közben és a kezem se lógjon bele.

Szerintem még gyakorolnom kell ezt:) vagy erősen photoshoppolni a képet:)

Dóri! Húha! Autóval azért nem kis távolság... egyhuzamban akarjátok lenyomni? Persze teljesen igazatok van, hogy jobban lehet ott mozogni autóval, bár a párizsi forgalom engem gyalogosként mindig riasztott:) De az is lehet, hogy egyszerűen menni kell, felvenni a ritmust és kész.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm , hogy drukkoltok, igazán rendes tőletek!
Süti – annyira, de annyira helyesek a babácskáitok!  És nyugodtan hozzál képeket, nekem pl. erőt ad.
Babácska – drukk a sok szép tüszőért! Mi volt ma? Egyébként szerintem fognak dolgozni (titokban) az ünnep alatt is.....
Dóri – bocsánat, a hülye kérdésért, de nálatok hány baba van? Nem találtam meg, hogy hol írod, de most mintha 5-öt számoltam volna: Emma és Bálint (vonalzón látom), Zsófi, és még két nagyobb lány? 
Era – hajrá spontá inszem!  A clostit szedtem, előző ciklusban 5 napon át napi 1 szem, most meg 5 napon át napi fél szem..... fizikálisan csak a fejfájás van meg, meg a hőhullámok  De kibírható.

Mi ma voltunk a klinikán és szombaton(!) inszem!  Vissza is kérdeztem, hogy biztos szombaton? Mire mondta Vass doki, hogy a sejteink nem olvassák a naptárat..........  Ma még kaptam egy Fostimon injekciót, holnap este Ovitrelle és utána akció! 

Szép napot mindenkinek, utazónak meg jó készülődést!!
szivi77
 
 


Hahh! Szombaton inszem? Nagyon izgi! Mennek a drukkok!

Te mikor voltál Szivi? Én is voltam 1/2 1-től kb. 2-ig ott szambáztam:) Ma endokrinológusnál voltam, ő azzal bíztatott, hogy most már az inzulin miatt biztos nem mennek el a babák. (hogy őszinte legyek, nem is tudtam, hogy ez még most is számít, azt hittem, hogy csak a beágyazódásnál)

Hétfőn lesz a genetikai tanácsadás... nagyon izgulok, hogy mit mondanak. Tudom, hogy a tanácsadáson még semmi nem történik, csak itt döntik el, milyen vizsgálatot kérnek. Nem is a vizsgálat miatt aggódom, hanem az eredmény miatt. Bár Melinda ma azt mondta, hogy ő is nézte őket és annyira szépen egyenletesen fejlődnek, hogy szerinte nem lehet gond.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Igen, nagyon izgi! :-)
Mi reggel voltunk, 8.30-ra kellett menni. Az IR és a pajzsimirigy problémák végig az első 12 hétben bajt okozhatnak, ezt én így tudtam. De már nálad nem fog egyik sem! :-)

Mi történik egy genetikai tanácsadáson? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy miért kell menni? Mindenkinek kell?
szivi77
 
 


Akkor elkerültük egymást:(

Ezt nem tudtam:( Nem is baj, mert legalább nem idegesítettem magam emiatt. Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, de az most rendben van, amiatt is kellett mennem ma, hogy megbeszéljük, mennyire kell emelni a dózisomat.

A genetikai tanácsadás nálam fokozottan kötelező, mert 35 év felett vagyok és ICSI-s lombik volt. Akik ebbe a körbe a tartoznak, azoknak kötelező, a többieknek nem:)

A tanácsadáson úgy tudom, hogy kikérdezik az embert genetikai rendellenességekről a felmenőknél meg ilyesmi és ezek alapján döntenek, hogy mit javasolnak szűrésnek: genetikai UH + vérteszt vagy amniocentézis.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hát el :-(
De képzeljétek mi történt múlt pénteken: kijöttünk a dokitól és az váróban ott ült egy kolléganőm a férjével...... :-) Hát, kicsit zavarban voltunk :-)
Szerintem nem is baj, ha nem rendelkezik az ember nagydoktorival, mert akkor mindig lenne valami, amin izgulhatnánk :-)

Húha, akkor nálunk is necces a dolog, mert mire megszületik a baba, addigra lehet, hogy 35 felett leszek :-) Na mindegy, majd látjuk hogy alakul.
szivi77
 
 


Engem is ért már ott meglepetés:) Mondjuk nekem a barátnőm volt ott, úgyhogy ciki nem volt egyáltalán. Jó laza csaj, kérdeztem tőle, mit csinál itt? Mondja: Szerinted? gyereket csinálunk!
Jót röhögtünk és utána totál kaszinó stílusban voltunk ott el. Ez még a Montevideó utcában volt, ott volt néhány nagy kanapé is, kaptunk Mártáéktól kávét is:)

Ha betöltöd a 35-öt, akkor bizony kell. A húgomnak is így volt, a vége amniocentézis lett, de szerencsére a babával minden OK.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Haha, ez is jó lehetett! :-)
Ma ácsorogtunk ott a reci előtt, mert kellett még szuri és nem akartunk odatolakodni, mert mások ott fizettek. Eltlelt 1-2 perc, mire rákérdezett az Angéla, hogy "mire tetszenek várni" - a párom odasúgta nekem: Mint mindeki más - gyerekre :-)
szivi77
 
 


:D :D :D

Az a jó, ameddig az ember még így tud hozzáállni... amikor már kínjában sem tud röhögni, szerintem akkor van igazán nagy baj....

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Szivi, ezek szerint mi egyszerre voltunk ott ma! 8-ra mentünk, de csak olyan fél 9 felé jutottunk be Vass doktorhoz! Utána voltunk vérvételen, majd mi is várakoztunk egy ideig a recepciónál, hogy fizethessünk. Kb. 9 körül jöttünk el! Nagyon drukkolok Nektek szombatra! Ez a nap még nekünk is esélyes lehet!

Erika, mi szerintem a hétvégén megyünk leszívásra és ha jól számolom, és minden úgy alakul, ahogy eddig még soha, akkor talán a jövő hét eleje-közepe felé lehet a beültetés.

Süti, hétfőn gondolok rád! De ne izgulj, minden a legnagyobb rendben lesz!

Ma annyi történt, hogy egyelőre jól állunk. 8,5 mm-es az endometrium, van legalább két nagyobbacska tüsző, amivel azt mondta a doktor, hogy már lehet mit kezdeni! Holnap kell menni újra, nehogy kifussunk az időből! Szerintem holnap megmondja már a leszívás időpontját is!
Drukkoljatok nagyon, mert ránk fér!!!

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Babacska! Mennek a drukkok! Sajnos, most Nem fogják tudni olvasni benneteket, de hetfon minding visszaolvasok! Puszi es Jo hetveget mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia Babácska!
Igen, akkor egyszerre voltunk ott, mi mentünk fél 9-re. Szerintem készülj a szombatra, nem hiszem, hogy 1 db inszem miatt mennek csak be hétvégén :-) És akkor hétfőn-kedden beülti nektek. Jaj de izgi! :-) Hát drukkolok nektek nagyonbeültetés.

Süti - jó utat nektek és érezzétek jól magatokat!
szivi77
 
 


Szivi: jól számoltál 5 en vannak 4 lány 1 fiú.. 2x2 plusz 1 ráadás(középső).
Mennek a drukkok mindenkinek

pusziDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok,

Süti, jó utat Nektek, érezzétek jól magatokat és azért próbáljatok pihenni is a munka mellett! Vigyázz nagyon magatokra!

Szivi, jó volt a gondolatmenet, szombaton leszívás. 8-ra kell mennünk és fél 9-kor kezdünk. Remélem, most azért lesz használható petesejt! Ma még volt két szuri reggel, este megy a két repesztő, holnap pedig már a vérhígító (mert nekem sajna ez is kell).

Mai eredmény: 10,5 mm-es endometrium, egy 20-as tüsző, több 14-es, több 12-es, több 10-es.

Bárcsak már szombat lenne...

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Babácska - ez nagyon jó hír! :-) Mi 9-re megyünk :-) Drukkolok nektek nagyon, tuti lesz jó petesejt, ne parázz!

Nekem is az jár a fejemben, hogy lehetne már szombat! :-)
szivi77
 
 


Szivi, köszönöm szépen, aranyos vagy!
Én is drukkolok nektek! Remélem, sikerülni fog nektek is és nekünk is!
Akkor ezek szerint szombaton megint egyszerre leszünk ott, de valószínű, hogy találkozni nem fogunk!
Azért majd gondolok rád!!!

Babácska
babácska82
 
 


Dóri: azta, minden elismerésem!!! :-) Amikor belekezdtünk a baba-project-be (3 éve) a párom azt mondta, hogy 4 babát szeretne...... hát ha az első ennyi ideig készül, akkor szerintem max. csak 3 fog beleférni nekünk :-)
szivi77
 
 


Babácska: köszi a drukkot :-) Minden rendben lesz, bízznod kell magadban is. :wink:
szivi77
 
 


Lanyok en is drukkolok nektek a szombathoz, szerintem egy emeleten fogtok utana pihizni, lehet hogy egy szobaban is :)))

Jo kis forumos nap lesz..... Egyszer mar hozott szerencset az egy szobaban egymas mellett fekszunk tortenet.

Szombat reggel midjart itt is van, elvileg nekem is elindult az inszemes ciklusom tegnap :))
erikam75
Budaörs
 
 


Erika, igazad lehet! Ugye Agár és Dóri???
Igaz, nekünk nem beültetés lesz, Szivinek pedig már aznap bejut az embrike, de igazából, ha pár nap különbség lesz is, hát nem baj!
Reméljük, hogy minden a legnagyobb rendben lesz mindkettőnkkel!

Szivi, én nagyon bízom, csak az a baj, hogy már sok volt a csalódás!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok - szerintetek mi van akkor, ha már megrepedtek a tüszők? Csak holnap reggel lesz az inszem......Tegnap este iszonyúan fájt a hasam, 9-kor beadtam az Ovitrelle-t és ma már nem fáj a hasam... :-(
Szerintetek?
szivi77
 
 


Szivi, én ehhez sajnos nem tudok semmit hozzáfűzni. Én is tegnap adtam a tüszőrepesztőt, de sem előtte, sem azóta nem érzek semmi extrát.
Gondolod, hogy a hasfájás a tüszők repedése miatt volt? Nem lehet, hogy valami más okozott hasfájást?
Szerintem Vass doktor jól tudja, hogy mikor kell adni a tüszőrepesztőt, így szerintem nem lehet gond.

Babácska
babácska82
 
 


Szivi, mi volt ma?

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem nagyon van időm mostanában jönni :(

Sütike, nagyon cukik a babókák :lol: :lol: :lol: Remélem jól telt az utatok, gyere majd!!!

Babácska, mi volt tegnap? Magadról nem írtál :roll:

Szivi, hol vagy?

Dóri, igen, igazad van. Minden nap túlélés :roll: Soha nem gondoltam volna,h ilyen nehéz lesz. Benedekkel nem tudunk mit csinálni, csak sír...sír...sír...sír...sír :( Már mindent kipróbáltunk vele, igazából úgy néz ki,h nappal ránk van szüksége, este meg a pocija fáj. Ez így egy babával nem is lenne gond, de kettővel, mert vagy egyszerre vagy felváltva sírnak :lol: sokszor mintha összebeszéltek volna :lol:

Most megyek is, pusza mindenkinek és amint lesz hír, küldöm a ragacsot!!!

bari6
 
 


Szia Babácska - minden OK volt tegnap, csak nem volt net közelben, ezért nem jöttem. 23-án kell mennem vérvételre.
Mára mindketten betegek lettünk a párommal :-(

Nálatok mi volt?
szivi77
 
 


Bari, köszi a hiányolást! Kitartást kívánok a két aprósághoz, sajnos nem tudok ennél okosabbat montani :-(
szivi77
 
 


Ezek szerint meg volt az inszem :lol: Küldöm hozzá a ragacsokat ;) Amondó vagyok,h egy kis nátha még jól is jöhet ;) azt szokták mondani,h ilyenkor a szervezeted másra figyel és közben szépen be tud ágyazódni a babóka :lol: Ja és ugye Te férjed szeretne nagyon ikreket? Jó hírem van. Én ismerek inszemes ikreket :lol: :lol: :lol: szóval hajrááááááááááááááááááááááááááááááááá
Kép Kép

bari6
 
 


Sziasztok,

Szivi, nagyon drukkolok Nektek! Milyen betegség kerülget Titeket? Remélem, hogy nem komoly, és nem lesz hatással az inszemre! Azért próbálj vigyázni nagyon magadra, és persze az apróságra, aki már remélhetőleg ott van a pocakodban! Neked most feküdnöd kell, vagy mész dolgozni? Milyen instrukciókat kaptál az elkövetkezendő két hétre?

Bari, megértem, hogy ritkán tudsz benézni hozzánk. Természetes, hogy nagyon elfoglalt vagy! És már csak azért is megérőek vagyunk mi itt, mert mindannyian arra vágyunk, ami jelenleg a Te feladatod!
A családotokban van, aki tud Nektek segíteni, vagy csak ketten vagytok a pároddal? Mert azért a nagyszülői segítség nyilván sokat számít, bár ez Benedek sírósságán biztosan nem segít! Az már biztos, hogy a pocija miatt sír, vagy csak Ti gondoljátok? Zalán azért nyugodtabb baba?

Nekünk tegnap megvolt a leszívás, három petesejt jött le. Ma hívott a biológus hölgy, hogy ketten megtermékenyültek és gyönyörűen elkezdtek osztódni. A harmadik még várat magára, de nem adták fel, hogy belőle is lehet még valami. Holnap délután hív majd újra, hogy mikor lesz a beültetés. Vass doktor keddre tervezi, hát remélem, hogy valóban kedd lesz.

Hát, ez a tegnapi nap nagyon megviselt. A leszívás nem is, mert szerencsére nagyon jól voltam (egy fájdalomcsillapító mellett), és amikor hazajöttünk a kórházból nekiálltam virágokat ültetni. De ez az idegesség... Már délután 2 órától azon izgultam, hogy ma reggel milyen híreket fogok kapni! Nem tudom, hogy Ti lányok, akik már átéltétek ezt, hogyan oldottátok meg, de egyszerűen nem tudtam kikapcsolni az agyamat, nem tudtam semmi másra koncentrálni, mint a ma reggeli telefonra! Mostanra persze már megnyugodtam, de mi lesz így velem a beültetés utáni két hétben...?

Ölelés,

Babácska
babácska82
 
 


Csajok, tud valaki valami tippet adni, hogy mivel segíthetem elő a megtapadást a beültetés után? Szeretnék minden tőlem telhetőt megtenni, hogy sikeresek legyünk! Van valami javaslatotok?

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok! Nagy gratula a leszivashoz es az inszemhez! A megtapadashoz Nem tudok trukkoket, mindent ugyanugy csinaltam, mint amikor Nem sikerult. Ha jok az embriok megtapadnak, ha valami Nem stimmel, akkor Meg Nem, akarmit csinalsz. Pihenj sokat, sok folyadek, mantrazz nekik:) de mindent csak annyit, amennyi jolesik! Puszi es Oleles!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszi Süti! Akkor próbálok ösztönösen cselekedni!
Ezek szerint szerencsésen megérkeztetek. Minden rendben volt? Jól vagytok?

Babácska
babácska82
 
 


Bari – köszi a ragacsokat! Ugyan nem az én férjem szeretne nagyon ikreket, de remélem nem gond :-) Igen, én is „bízom” a náthámban: szerencsére elég erős az immunrendszereme, így tényleg még jó is lehet, hogy most mással van elfoglalva a szervezetem :-) Majd meglátjuk.

Babácska – csak sima takonykór :-( megtűzdelve kis torokfájással...... Szóval semmi komoly, gyorsan rendbe jövök. Én különösebb instrukciót nem kaptam, hiszen elvi szinten az inszem olyan mint a sima otthoni sex, csak itt közelebb hozzák egymáshoz a petesejetet és a spermiumokat. Apropó: a páromnak tök jó lett az eredménye szombaton! Neked viszont biztos lesz instrukció, mert Vass doktor épp szombaton fénymásoltatta (feltehetően Neked) a transzfer-re vonatkozó dolgokat.:-) Mennek a drukkok az embrikéiteknek!

Süti – milyen volt az út?
szivi77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: