Új privát üzeneted érkezett!

Levezettem életem első szülését!!!!!!!!


Olyan jó volt tetszett nagyon meg dícsértek is :-)


Jaimeevel ma beszéltem annyira sajnáltam szegény sírt mert a baba besárgult, de minden rendben van egy kicsit kékfényezik de szerintem nem lesz semmi komoly

Nah amugy végre vége a gyakszinak!

a hétvégén tanulok, majd utánna jövök puszika mindenkinek!

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Na, Dorka, volt a gázszerelő? Én nem láttam a Szolnok Tv-t, mert nekünk Digi tv-nk és az nem fogja...de biztos ari lehetett a kissrác.

Kati, nagyon szépek a lányaid! És tényleg hasonlítanak.

Betti, mesélj már egy kicsit arról a szülésről! Ó, szegény Jamiee és Réka...akkor holnap biztos nem jöhetnek még haza...

Niki, bocsi, hogy a múltkor nem válaszoltam: mi mindenfelé szoktunk sétálni, a belvárosban is, meg itt a környékünkön, az Intersparnál, vasútállomásfelé, Apeh környékén stb. Titeket még biztosan nem láttalak, mert nagyon sasolok ám minden babakocsis anyukát. Ti merre szoktatok sétálni?
És megoldódott a rejtély, hogy hogy ébreszti fel a babákat a fényképezős nőci...én kicsit megkönnyebbültem, mert azt hittem, megcsípi őket...

Vica nagyon eltűntél!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Émmeg csak akkor nézek szolnoktv-t, ha párom itthon van, egyébként elfelejtek odakapcsolni :oops:

Télleg, Niki írta, hogy mit látott a férje... bakker, mikor rúgják má ki azt a nőt a pi...ba?!

Betti! :D És milyen volt? Azon kívül, hogy nagyon jó :lol: Dejó! Ügyes vagy! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Jah, újra beüzemletem a kenyérsütőt...3 órás progi, 7-kor kapcsoltam be...éjszaka bekenyerezünk :mrgreen: Má ha ehető lesz :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Betti! :D
Tessék beszámolózni! Szülésznő oldalról még nem hallottunk szüléstörténetet!! :D
szilbee
 
 


Betty!
nagyon ügyi vagy! Mesélj milyen volt, ki szült, hogyan, .... Nem lehet másokat oda becsempészni? én is oylan kíváncsi lennék kívülről milyen egy szülés?

Judit!
Na látom, most már akkor a mienket is be kell izzítani, ha egyáltalán mükszik még. Jó kenyerezést estére, aztán nehogy níveával kenjétek meg!

Tényleg Vica, hol vagy, meg a többiek? Olga? Ildi? Vizsgák? Gyerekekről írjatok már valamit, mégha másra nem is reagáltok!

Na mentem fürcsizni, aztán tanulni, hacsak be nem alszok. ja, nem is mondtam, megjött a bútor egy része, Misi össze is rakott két elemet! Már alig várom, hogy kész legyen a szoba. jövő héten megyünk shopingolni az Ikeába, mindenféle kütyüt, tárolót akarok venni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jaj, ha valaki ír eseményt, gréti szerint(sms) jaimeenek, puszilom, és kitartást Nekik!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Íme Dávid Réka Anna!!! :D

Kép
Kép
Kép

Hát Erika! Gyönyörű kisleányt hoztatok össze! Mégegyszer gratula a lánykátokhoz!! :D
szilbee
 
 


Hoztam megint híreket Jaimeeről és Rékáról!

Először is Réka baba gyarapszik! Ez nagyon jó!! :D Sokkal éberebb! Erika most várja a laboreredményeket.

Puszil Mindenkit!! :)
szilbee
 
 


Erikáék jöhetnek haza!!! :D
szilbee
 
 


Hella :)

Szilbee, ma memmaratta hav :lol:

Éééédes eza kicsiRékaAnna :D Milyen szépen ki van simulva! Hm, bár Jaimee-t is csak képen láttam, de sztem Rékababa anyja lánya :)
Jöhetnek haza? Éjjen!!! :D

Judit, hajrá kenyérsütés! :) Én mosmán asszem rendszeresen fogok sütögetni, a tegnapi is fajin lett; csak valahogy édeskésre sikerült :roll: Sztem sok az a cukormennyiség, amit a recept ír.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin!
Ja! Megmaradtahav.. :lol: De a fiam (nagyobbik) nem mert rálépni! :shock: :shock: HHjaa! Életében nem látott még havat ... és gőze sincs hogy mi az. :roll: Remélem gyorsan elmúlik ez a fóbia... :x
szilbee
 
 


Sziasztok!

Na, mi is gyarapítjuk a betegek táborát Reggel Csongi taknyosan, és torokfájósan ébredt. Persze focikupa volt, nem hagyta volna ki. Bár jobb lett volna... Ilyen sz*rul még sosem játszott sem ő, sem a csapat.
Közben sikerült összevesznem a Szolnoki Máv edzőjével. A tököm ki van már, hogy egy évvel idősebbekkel játszanak és mindenki elnézi nekik. Hát én beszóltam...persze semmi nem lett belőle. Miért kell már ilyen kis korban sportszerűtlennek lenni?!
Bocs, de dühös vagyok. Nem játszottunk jól, tehát megérdemeltük a 4. helyet, de akkor is elegem van már belőlük!

Szerintetek holnap lesz még valami normális játék a játékboltokban? Csonginak kellene még vennem egy autópályát, reménykedem, hátha szerencsém lesz.

Ja, és reggel akkor indultunk, mikor elkezdett esni a hó. 30-al mentünk Rákóczifalváig. Visszafelé már jó volt, mert addigra lesózták.

Nekünk ma foci után le kellett mennünk a játszóra. Hógolyóztak, szánkóztak. Lányok, teljesen el vagyok tunyulva, két kör szánkóval futás után csak kapkodtam a levegőt :?

Betti, nagyon klassz lehetett a szülés levezetés! Mesélsz majd nekünk?

Vizsgázóknak remélem jól sikerült, oda értek időben, és haza is!

Én nem szeressem a kenyérsütős kenyeret :?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jaimee! Gyönyörű kislány Réka baba, és nagyon szép a teljes neve is!ÉS mekkora haja van!!!!
Szép, hosszú életet kívánunk a Dávid család legkisebbjének!

Betti! Mi is hallani akarjuk ám a szüléstörténeted! Anyukaként és szülésznőként is! Lenne egy elég hülye kérdésem: jobb volt úgy szülni, hogy nem láttál még szülést?

BAlwin! LÁtom, az éjszakáitok igen jól telnek! :) Süti, kenyérke, mi jót konyhatündérkedsz még a héten?

Szilbee! DE megnéztem volna, hogy Levente hogyan reagál a hóra!! Nézegettem az albumotokat: Dávid mennyire kigömbölyödött! Apám, olyan hurkái vannak a combján!!! :D :D Csak úgy redőzik!!!! NAgyon szépen fejlődik a kis vasgyúró!
Hason is altattátok már? Hogyan viselte?

Ditke! a konvektorunk megijedt a gázszererelő hírére, ugyanis 1 napja problémamantesen üzemel, mindenféle beavatkozás nélkül!
:shock: DE a tel.számot elmentettem a telefonomba, biztos ami biztos...

Évi! Autópálya ügyben próbálkozz a MÁV kórház melletti PArty játékbolttal, hátha... én szeretek ott vásárolni, szép dolgok vannak!
A focihoz: no comment... Sportszerűtlenséggel, igazságtalansággal kell már az apró gyerekeknek is találkozniuk...:( MI lesz később??

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Évi!
Nem baj, fel fejjel, lesz ez még jobb is!
És már ilyen kicsiknél is csalnak, hogy fogja akkor megszeretni a gyerek a sportot, ha már a legelején kibabrálnak vele?!

Jaimee!
nagyon ki van simulva Réka baba (na most már én is végre megjegyeztem a nevét :oops: ) Kis szépség! És mekkora haja van! Bár én sem láttalak még élőben, de hajlok az előttem szóló véleményére, mely szerint a Te lányod.

Mi is voltunk kint egy kicsit amikor esett, Leti a teraszról figyelte, hogy tolom a havat az udvarról, hogy Misi be bírjon állni a kocsival. Na egy kontra a kertes házra. Vagy egy óráig toszigattam, mire úgy nagyjából....Gréti gyúrta a hógolyókat rendületlenül, az apja mikor megjött dobálták egy kicsit egymást.
Rakjuk a bútort ezerrel, már csak egy elem van hátra, legalábbis ami itt van abból, és holnap belepakolok, a másikat kivisszük, aztán már jöhet is a többi.
Na menek tanulni.
Vizsgázóknak hogy ment a dolog?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Balwin, Anna Lucának kék a szeme? Ha jól láttuk, még a zoknijának is ízlett a torta... :lol: Ügyes vagy, nagyon szép lett! Szerintem sokkal jobban nézett ki, mint a cukrászdai. Nem tudunk dönteni, hogy a tévénézős vagy a gyűrűs legyen-e az aktuális kedvenc :lol:

Milyen kenyeret sütöttél? Nálunk most a sokmagos jön be, meg a kukoricapelyhes.

Jaimee, kedves druszánk napról napra bájosabb. És mennyi haja van! Remélem, otthon már nyugodtabban élvezheted az anyaság minden örömét!

Betti! Mesélj, olyan kiváncsi vagyok, milyen volt a szülés. Kislány vagy kisfiú lett? Nekem ez az "élmény" a császárok miatt kimaradt (annyira amúgy nem hiányzik), érdeklődve olvasok minden beszámolót.

Szilbee, Dorka, Jázminnak is ez volt az első ismerkedése a hóval, s nagyon rácsodálkozott! Az egész azzal kezdődött, hogy cipőt húztunk. Már ez is újdonság volt. Aztán ahogy ráestek a hópihék! Csak figyelt hatalmasra nyílt szemekkel! A szánkózást meg annyira élvezte, hogy a végén el is aludt benne :lol: És Levente? Megbarátkozott az új helyzettel?

Évi, jobbulást Nektek!

Vizsgázók, mi a helyzet? Mindenki rendben hazaért? Többiek? Behavazódva? :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!


Azta Balwin Judit! Hogy milyen rejtett (rejtegetett) képességeid vannak! Gyönyörű lett a marcipántortád! Nekem is olyan sokáig járt a fejemben, de aztán letettem róla, hogy elkészítsem.

Ditke! Mi is azon az útvonalon szoktunk sétálni! Jó lenne összefutni! Hányszor mehettünk már el egymás mellett!?

Két vizsgán megint túlvagyok (remélem).

Csajok két kérdés:

1. Hol vegyek a fiamnak téli bélelt cipőt/csizmát? Nem mondom, hogy az ár nem számít, de inkább a minőség, a kényelem és a melegsége lenne a szempont. Ja, meg hogy jó legyen a lábára.

2. Bevállt aprósüti receptek? Kéne már frissiteni a repertoárt. Múlthéten 3x kellett ugyanazt a kekszet sütnöm az uramnak... :roll:


Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Na, jó kis éjszakánk volt. :( Újra előjött Csonginál az ugatós köhögés :( Már éreztem este, hogy baj lesz, el is készítettem a Rectodelt kúpot. Aztán hajnal kettőkor keltünk, utána még 4-kor, nyitott ablaknál aludtunk... Most jobban van, de el kell vinnem dokihoz, mert olyan régen volt beteg, kifogytam a gyógyszerekből, meg azt sem tudom, mit adjak neki.

Közben meg jön anyukám, mennék játékot venni, most nem örülök a hónak.

Olga, én, mint Siesta-s, azt ajánlom. Csongi ezekben a cipőkben nőtt fel, jó a kialakításuk, van vízhatlan belőle, tartja a bokáját, szal, tudom, hogy őrült ára van, de szerintem nagyon jó minőségűek.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Évi!
Akkor jó vásárlást!

Olga!
Azokban a receptekben amit elküldtem, nem találtál megfelelőt?
Én 101 kiscipős vagyok. Ott is vannak jók, és most 30-50%-os akció van, bár azt nem tudom, hogy melyik jellegű cipőket akcióztatja.
Ja, és akkor félgratula. Ügyi vagy! Meg még sütkéreztél is tanulás mellett?

Na mennem kell.
Többiek? Akik már ezer éve nem írtak?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!
Szabinak Boldog (1/2 éves) Szülinapot kívánunk!! :D

Kép
szilbee
 
 


Szamóca!
Még nem tudott Levente jobban belemerülni a havas dolgokba, mert csak egy picit volt még kint. Tudod, még lázas néha... Szóval csak óvatosan levegőztetjük...

Kép

Olga!/Judit!
Én is 101 Kiscipős párti vagyok, bár nekünk mostanában nem kellett vennünk cipőt, csizmát, mert uncsitesójától mindent megörökölt.

Olga!
Gratula a vizsgákhoz! :)

Judit!
Legközelebb csinálj a hógolyózásról képeket! Plííz! Olyan jó lehetett! :D

Évi!
Kép Ez a fajta köhögés mitől jön elő? Ma mentek dokioz vagy majd holnap? :(
Jó vásárlást!
Mi tegnap eset 8-9 között voltunk. Levente ugye anyáéknál, így csak Dávidhoz kellett alkalmazkodnunk.
szilbee
 
 


Szabi!!!!
Boldog félszülcsinapot!!!!!!!!!


Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka!
Elfelejtettem válaszolni a kérdésedre! :oops:
Szoktuk altatni hason is.. amíg a hasa engedi így is lesz! :lol: Tudod! Leventének egy idő után akkora lett a pocija, hogy nem nírt hason meglenni. :lol: Mivel Dávinak sokkal erősebb a nyak és hátizma, mint anno Leventének volt, jobban is bírja a hason alvást. Igazából minden oldalán altatjuk, mikor mi jön be neki. Ha háton már nagyon nyűglődik, akkor lehet tudni, hogy fordítani kell, mert már uncsi neki úgy. :)

Teszek néhány képet:

a nagy Fiam
Dávid és Ádám
Apa a fotelben, gyerek a karfán
szundi
pancsi előtt
szilbee
 
 


Anikó!!!!!!!!!!!!
mi volt a 4d-én???????????????????

Kép

Kép
katlina
 
 


Törpekommandós Szabikának Boldog Félszülinapot!

Atya ég, hoyg telik az idő!

Dévid!
Boldog első hót!
annyira kis figyelmes, már a múltkor is feltűnt, és most is! Na kérem alakul ott a pocika!

Fénykép? Ma csinálok az bizti, úgy 1 óra körül mennek majd ki egy kicsit szánkózni! Kíváncsi leszek Leti mit szól a dologhoz majd, egyébként Gréti is megkérdezte, hogy ráléphet-e a hóra?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szió!


Miilyen szuperjólnevelt gyerkőcök!!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem az enyém is ilyen lesz!!!!!!Hajrá hógolyó!!

fanna3
 
 


Jaj, most eszembe van!
nem akar valaki táblit csinálni? Én ehhez hülye vagyok, de vannak itt nagyon ügyes anyukák, na????

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
A gyerekek nagy örömére végre esett a hó!
Utólagosan mindenkinek boldog névnapot, születésnapot, hófordulót kívánok.
kedden befejeztem végre tanulmányaimat, gyakorlatból 5-öst, elméletből pedig 4-est kaptam.teljes a szabadság. bár a jövő héten a munkahelyen ellenőrzés így karácsony előtt, ami nem hiányzott, de reméljük minden rendben lesz.
Olga! mi már kb. 7 éve a SUPERFIT márkanevű cipőket-csízmákat hordjuk és nagyon jó minőségüek, jó strapabíróak, hiszen fellnőtt méretben is gyártanak és én is azokat hordom. Kép Kép Kép Kép Kép
ezek mind ma reggel készültek, most is öltözünk és megyünk szánkózni.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Végre van pár percem. Gyerekek elaludtak, apa megint elment Németországba. Visszaolvastam és megpróbálok reagálni.

Szilbee: Nagyon szépek a fiúk. A képeid alapján szerintem Levente nagyon Rád hasonlít.
Bölcsi témához: Szerintem vannak olyan gyerkek, akiknek egy idő után már szükségük van a gyerektársaságra, mert az anyukájuk már nem tudja lekötni egész nap (főleg ha ott van egy pici, akit gondozni kell folymatosan). A kezdeti betegeskedéseken pedig egyszer úgyis át kell esni. De mégértem az aggodalmad is hogy, félted Dávidot. Én azt csinálnám, hogy a téli taknyos, megfázós időszakban otthon tartanám, aztán tavasztól újra bölcsi. Addigra Dávid is megerősödik valamennyire. Én egyébként tavaly ugyanezzel küzdöttem, Dorka novembertől májusig kéthetente beteg volt.
Isten éltesse az egyhónapos Dávidot!


Dorka: Szabinak boldog féléves szülinapot!

Balwin Judit: Nagyon ügyes vagy, szép tortát sütöttél és Annalucus nagyon édes, ahogy kóstolgatja.

Judit: Letinek gratula a mutatványokhoz! Bútorról teszel képet? Ikeába gyermekestül mentek?

Szamóca: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Jázminon pegid csak ámulok, miket tud már.

Kati: Nagyon szépek a lányok.

Betti: Gratula a szüléslevezetéshez! Tényleg írhatnál egy kis beszámolót róla!

Ditke: Mi a Kassai sulinál lakunk és főleg délelőtt szoktunk sétálni. Várkonyi tér, piac, Móra Ferenc út környékén főleg.

Évi: Jobbulást Csonginak!

Olga: Pöttyös Panna nevű használt gyereruha boltban is megnézheted. A csaj Super Fit cipőket árul. Újak és olcsóbbak, mit a boltban.

Jaimee: Réka gyönyörűséges. Mégegyszer gratulálok Hozzá!

Vizsgázók: Mizujs?

Na, elküldüm a kisregényem, aztán még írok pár sort.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Rólunk: Dorka taknyos, köhög, eléggé nyűgös. Kata pedig mostanában éjjel 3-5-ször szopizik. Eléggé kivagyok már. Lehet lassan én is Fanna módszeréhez folyamodom.
A hónak nagyon örült Dorka, délután mi is tervezünk egy kis szánkózást. Remélem Katának is tetszeni fog.

Márti: Aranyosak a gyerkőcök, neked pedig gratula!

Menek mert Katus rugdossa a billentyűzetet.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szép estét mindenkinek!

Márti!
Gratula eredményes vizsgákhoz, továbbiakra is kívánok, sok sikert és türelmet és kitartást!!!

Nálunk is megmaradt a hó. Már nagyon vártuk. Mentünk szánkóztunk, hógolyóztunk, hemperegtünk a hóba. Ettük a havat, mint a fagyit… :) Jó volt „gyereknek” lenni. Nem tudom, aki látott mit gondolt rólunk, de sokat nevettünk Brigittával. Nagyon jól éreztük magunkat. Nekem ez a fontos.

Én már régóta sütöm a kenyeret, meg kelt tésztát csínálok vele, nagyon szeretem. Valaki írta, hogy nem szereti a házi kenyeret. Vajon miért? Evett már olyat, ami nem ízlett? (bocsi, de már nem tudom ki írta).

„szüléstörténet” szülésznő szemével… érdekes lehet. Szívesen elolvasnám, hogy a kisfiam születésénél jelenlévő szülésznő hogyan vélekedik, milyen volt, hogyan értékeli… stb.
Na és persze mit gondolt rólam… (vagy lehet, hogy jobb, ha nem tudom?)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Brigitta holnap megy utoljára oviba. Azután jan. 7.-én megy csak. Ha itthon van, nem tudok gép elé jönni. Ami időt lehet, együtt töltünk. Készülünk a karácsonyra. Holnap, amíg nem lesz itthon, becsomagolom ajándékokat, főzök 2-3 napra valót… keddtől pedig együtt takarítunk, csüt-pénteken: sütünk, főzünk, amit előre lehet pl. mézeskalácsot, kifliket, amik sokáig elállnak, és persze játszunk sokat. Estére pedig úgy elfáradok, hogy nem lesz kedvem netezni.

Jézuska, Angyalka hozzánk hétfőn hajnalban hozza a fát, hétfő délelőtt bontjuk ajándékokat…
Szilveszterkor pedig hozzánk jönnek a barátok, és bulizunk ezerrel…

Mindezzel azt akarom mondani, hogy hosszú időre búcsúzom tőletek.

Békességet, boldogságot,
Csengőszót és gyertyalángot,
Ajándékot, szeretet… mindent ami fontos neked, legyen meg!
Ezt kívánom nektek, ezen a szép ünnepen!



Vigadjon rátok szép nap, köszöntsön rátok jó év,
Kedves hajlékotokba költözzön a jólét.
Lelketekbe boldogság, szívetekbe béke,
Ezt kívánom nektek a 2008-as évre!!!


Jövők majd januárban. Addig is ezer puszi mindenkinek.



Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Köszönjük Mindenkinek a köszöntéseket! :D

Most jön haza Levente ... így most csak ennyire van időm! Még fel kell mosnom! Kép

Pusz! :)

Kép
szilbee
 
 


szép jó estét!

köszönjük a féléves köszöntéseket, a kis törpekommandósom nevében! :)

MInden kicsinek és nagynak jobbulást! Nálunk APa kezd lerobbanni...:( A tavalyi karácsonyt is betegen töltötte....

Szilbee!!
Boldog első hónapot kívánunk!!!
Aranyosak a képek, sztem Dévid megint felkapott vagy 30 dekát/hét. Jelzem, asszem én is... ÉS még nincs is karácsony...

Anikó, nagyon el vagytok tűnve.... Minden okés veletek?

Niki, a "megint" elment mit jelent? Kint dolgozik rendszeresen No-ban a férjed?

Márti, jók a képek, biztos jól éreztétek magatokat!!

Erika, neked is minden jót, találkozunk 2008-ban!

megyek, Apával karácsonyi díszeket gyártunk!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szép estét!

Csak egy gyors bekukk, mert már látom előre milyen éjszakánk lesz :? Csongi tisztára berekedve, ha köhög, az meg iszonyú csúnya, úgyhogy készülök a hajnali köhögőrohamra... Reggel meg orvoshoz viszem.

Szilbee, kérdezted, hogy mitől van ez, és honnan tudom... hát elvileg ez légcsőhurut (ilyenkor összeszűkül a légcsöve) azért veszélyes, mert befulladthat. Azonnal ablakot kell nyitni, vagy nyáron a fagyasztó szekrényt mert a hideg pára javítja. És van egy Rectodelt nevű kúp, ami "oldja" a szűkületet, de csínján kell vele bánni, mert egy lórugásnyi szteroid.
Lehet vírustól, lehet allergiától, ködös, párás idő hajlamosító tényező. Alattomos dolog, mert mindig hajnalban jelentkezik.
Csongi pl. nem lázas, nincs tele az orra, de iszonyúan be van rekedve. :(

Dorka, köszi a tippet a Mávos Partival kapcsolatban, 10 perc alatt bevásároltam, és volt is hasonló autópálya, mint amit szerettem volna :lol:
Aztán én hülye még bementem a Tescóba. Fél órát álltam a pénztár előtt. :?

Márti! Jó, hogy jelentkeztél! Gratula a vizsgákhoz! Most már lehet egy kicsit szuszanni! Látom a gyerkőcök is élvezték a havat :lol:

Erika, jó készülődést! Én írtam, hogy nem szeretem a kenyérsütős kenyereket. Ettem már, tesóméknak is van, nekem olyan élesztő szagú, meg mit tudom én. Nem mondom, megeszem, de nekem nem jött be.

No, megyek elteszem magam holnapra.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jóccakát :wink:

Szabibabának Boldog Félszülinapot kívánok!

Dévidbabának Boldog Első hónapot!

Robikának is Boldog Félévet kívánok!
Holnap nem bizti, hogy leszek :)

Évi, ma este nekem is volt szerencsém a tesco-s félórás sorbanálláshoz :?

Márti, gratu a vizsgákhoz! Jól szórakoztatok a képek tanúsága szerint (is) :D

Anikó, engem is érdekelne, mi vót a 4D-n! :)

Erika, akkor Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és B.U.É.K.!

Most ennyire tellet, Annalucus felébredt...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :)

Robikának Boldog (1/2 éves) szülinapot kívánunk! :)

Kép
szilbee
 
 


Egyik legjobb haveromnak, Patonai Robikának boldog félszülinapot kívánok! Szabi

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


:?: Lányok!
Nem tudja valaki hol lehet jó minőségű bőr focilabdát venni??
szilbee
 
 


Sziasztok!

Robikának boldog félszülinapot!

Focilabda? Talán sportcucc boltokban? Nike? Adidas?

Holnap vizsgázok, kéretik nekem szurkolni!

Na mentem is tanulni, írjatok sokat, holnap délután jövök!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee!

Elvileg a márkaboltokban lehet kapni (nike, Adidas-csak az most zárva van), de sztem nézd meg az "állami" sport- és nyomtatványboltban a Verseghy KÖnyvtár melletti utcában! Mntha ott láttam volna,d e nem biztos, hogy jó a minősége!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Judit beelőzött! :)
Holnap szidunk ám majd Téged!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

No, viszonylag jól telt az éjszakat. Adtam lefekvés előtt Rectodelt kúpot így kisebb nyöszörgések mellett, de nem ébredt fel, nem fulladt Csongi.
Voltunk a dokinéninél (rengetegen voltak), elmondtam mi történt, mit adtam, hát azt mondta jól kezeltem, ő sem csinálta volna másként. Írt fel gyógyszert amik elfogytak, aztán majd meglátjuk meddig tart. Még rekedt rendesen, meg köhög is néha, de szerencsére nem lázas. Halálra fogja unni itthon magát már előre látom.

Szilbee, én sportboltokban láttam ( az adidas-ban marha jók voltak), de gondolom pl. a Tescós sportboltban is van.

Judit, akkor tanuljál ám! És megy a drukk ezerrel!

Nagy hír van Ivettéknél, ma engedik haza Mátét!!!!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!!!

És hát Robikám nagy produkcióval köszöntötte Fél éves születésnapját!
Négykézláb tartja magát és ringatózik előre hátra Igazi kisfiú :D :oops:

Kép

Kép
katlina
 
 



No én is gép elé kerültem... Kép
Végre Levente is itthon van! :D Aztán így mindig van kivel foglalkoznom! :lol:

Köszi Lányok az infókat! :D

Katlina!
Hát ez tök jó!
Aranyos lehet! :lol: Kérünk képet is!!!

Judit!
Szorítunk! Kép KépKépKépKép

Rólunk:
Levente javulgat! Tegnap óta nincs láza... de a mandulája még duzzadt. Éjszaka horkol (eddig ilyen nem volt), de takony nem jönn az orrából... Lehet hogy az orrmandulája is be van durranva? attól nem kap rendesen este levegőt? Lehetséges ez?
Tegnap végre megtört a "jég" és rálépett a hóra, sőt még szánkóztak is anyummal. :D Jó lett volna látni! :roll: De majd legközelebb!
Dávid, mióta Levente itthon van megint többet alszik.. ki érti ezt?? :shock:

No ennyi!
szilbee
 
 


Jaimee izeni:

"Jól vagyunk, picit aluszékonyak a sárgaság miatt és szüntelenül időhiánban szenvedek... Lassan készül a szüléstörténetem. Marha hosszú és részletes, úgyhogy ha azt elküldöm, ellesztek vele tavaszig. :D Volt ma itt a védőnő, azt mondja, hatalmas lába van Rékának. :D De jó erős baba, már a szüléskor mondták."
szilbee
 
 


Dorka!
Dévid tényleg sokat hízott megint! Kíváncsi vagyok most mennyi lehet! :roll: :lol: Majd megyünk hozzátok mázsálni! ;) :lol:

Így néz ki most!! :lol:

Kép
szilbee
 
 


Vagyok én is élek, majd írok a hétvégén de honlap nekem is vizsgám van és tanulok rá, tegnap meg malacvágás volt nem volt időm....

Judit én is gondolok rád:-)
bocsika

puszi mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Dávidnak utólag is Boldog Első Hófordulót!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Helló!

Isten éltesse a féléves Robikát!

Dorka: 6 hós státuszon voltatok a doktornőnél? Nektek nézett hemoglobint?
Zoli egy német cégnél dolgozik, de itthon, csak évente min. 5-ször ki kell mennie 3-4 napra. Ez most pont rosszul jött ki, hogy kétszer ment 2 hét alatt. Holnap jön, már nagyon várjuk.

Évi: Csonginak jobbulást továbbra is. Ivettéknek puszi.

Erika: Akkor Nektek Kellemes Karácsonyt kívánok már most.

Vizsgázók: Drukkolok.

Mi is voltunk ma tanácsadáson (találkoztunk Dorkáékkal futólag), Kata megkapta az agyhártyagyulladás elleni 1. oltást. Dorkát pedig megnézte a dokinő, füle, tüdeje rendben, torka picit piros. Remélem karácsonyra meggyógyul és, hogy nem fertőzi meg Katát.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?